שכר-מעודכן.

השכר במשק- הכתובה נכתבה בתחילת 2016 לפי הספורות הנוצריות.

סך הכל אפשר לאכול הכל, רק חשוב שיהיה במידה הנכונה…

כך שברור לכולנו שצריך לאשפז בכפיא את העשירים ששמנו יותר מידי ולקחת מהם את משמניהם כדי שיהיו במשקל הנכון, בדיוק כמו שחלה עלינו החובה לעזור לאנשים שנהיו יותר מידי רזים. משמע, את המשמנים שניקח מהעשירים השמנים ניתן לעניים הרזים וכך תהיה לנו ארץ בריאה:

מה שהציעה הגברת ארלוזורוב, הוא להוציא את האחוז החזק ביותר מהמדידה ומשכך נמצא כהשגתה שיפור בפערים החברתיים כלכליים, אני לא מקבלת את הצעתה.. 

כדי להבין את חלוקת השכר בישראל ולקבל סוג של INDICATOR : שכר לפי עשירונים בשנת 2014 לפי הספורות הנוצריות:

עם מעט מידע מ- THE MARKER והלשכה לסטטיסטיקה ערכתי את דוח השכר כפי שאני חושבת שצריך להבין אותו..(השתמשתי בטעות בנתון שכר לפי השנים הנוצריות 2015 לפי הספורות הנוצריות, במקום 2014 לפי הספורות הנוצריות, אך ברור לכולנו המשמעות של הפערים.. היחסיות היא אותה יחסיות).

שכר ממוצע כלל ארצי והמשמעות שלו מבחינת כלל עוגת השכר במשק:

שכר לפי מידע השתכרות עשירונים עליונים ומתוך מקום זה חישוב שכר ממוצע של שארית תושבי ישראל:כפי שאתם רואים, הוצאתי את בני האדם שמרוויחים שכר גבוה מחישוב ממוצע השכר וחישבתי את הממוצע של שאר תושבי ישראל. מכך ניתן ללמוד על השקר שבחישוב הממוצע הכלל ארצי, כפי שאתם יכולים לראות, למשתכרי השכר הגבוה יש השפעה על הממוצע הכללי שלא מעידה על ממוצע השכר האמיתי של רוב העם בישראל יהודים וגרים התושבים עימנו.

סימוכין:

דה מרקר:

http://www.themarker.com/news/politics/1.2844909

לשכת הסטטיסטיקן:

http://www.cbs.gov.il/www/y_labor/e4_01.pdf

http://www.cbs.gov.il/reader/shnaton/shnatonh_new.htm

חברת ELAL מקדמת עצמה כחברה לאומית ששמה את סמלי וערכי ישראל על דגלה.

אני טוענת שעסקים בישראל אינם מחוברים לעם היהודי וערכיו, אין דבר כזה עסק ישראלי יהודי בישראל, אתה לא יכול לחבר את עסקי משפחת אריסון לעם היהודי וערכיו, בעת הזו יש הרבה עסקים שלא רק שלא מחוברים למקום, הם אויבי העם היהודי והגר התושב עימנו.

בורוביץ' לא מספק עבודה לעמים בישראל, יהודים וגרים תושבים עימנו, העמים בישראל שרוכשים טיסות מבורוביץ מספקים פרנסה לעסקיו ולעובדים בעסקיו של בורוביץ ומשכך, לולי העמים בישראל לבורוביץ' לא היתה פרנסה.

ה- SHERIF ניר גלבוע שאביו היה מפקד הנח"ל מפקד עוצבת הפלדה:

העסקה עם חסם על השכר, חסם לטל.. הטל לא יורד ישיר לעובדים..

וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר-שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי-גֵר, וְלֹא יְרֵאוּנִי–אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת. מלאכי.