קצרצרים.

לכבוד: תושבי הארץ.
הנדון: נפילה בשבי.

תושבי כדור הארץ הנכבדים, שלום..

הריני להודיעכם כי אתם שבויים בעולם המושגים שבניתם לעצמכם.
עם מי פה מנהלים משא ומתן לשחרור השבויים.

"צאו להצביע…

מי שמצביע משפיע…

צאו מהאדישות…"

זאת השטיפת מח שעושים על העמים במדינות הדמוקרטיות..

המילה דמוקרטיא היא לא מילה מהתורה.

מבנה הפרלמנט היושב בציון .

איך אתם בוחרים?

מאיפה אתם מקבלים מידע על הנבחרים?

מהתקשורת.

בשורה התחתונה- אתם בוחרים מתוך חפיסת הקלפים שמציעים לכם עידן עופר וחבורתו בערוץ 2 ובעיתונות הטייקוניטית  וכן, גם בערוץ הציבורי. חפיסת הקלפים היא אותה חפיסת קלפים.

"פתרון ישראלי לתעלומה: כך נוצר הירח?" ynet.

מחקר העוסק באיך נוצר הירח הוא אינו מחקר ישראלי. אינו מחקר ישר-אל.

אנחנו הישראלים היהודים מאמינים שבורא עולם ברא בדיבור את הירח. אמר ויהי ונהיה.

אין לנו צורך לחקור מעבר לכך בדבר.

וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, יְהִי מְאֹרֹת בִּרְקִיעַ הַשָּׁמַיִם, לְהַבְדִּיל, בֵּין הַיּוֹם וּבֵין הַלָּיְלָה; וְהָיוּ לְאֹתֹת וּלְמוֹעֲדִים, וּלְיָמִים וְשָׁנִים.   וְהָיוּ לִמְאוֹרֹת בִּרְקִיעַ הַשָּׁמַיִם, לְהָאִיר עַל-הָאָרֶץ; וַיְהִי-כֵן.

זאת טעות מיסודה לדבר במושגים של אור וחושך מתוך מקום שרוצה ליצור עולם טוב יותר. חושך ואור הם עניין יחסי. כי לעיתים האור של האחד הוא החושך של השני ולהיפך, החושך של האחד הוא האור של השני. לדוגמא, נוחי דנקנר, הוא האור שלו זה למכור יקר בסלקום למשתכרת שכר המינימום בשופרסל,

זה ברור לנו שאם העגבניא והמלפפון היו מומצאים היום, היה הממציא דורש על העגבניא והמלפפון זכויות יוצרים. וככה כל עגבניה או מלפפון שהיו נמכרים היה מופרש חלק מסכום המכירה של העגבניא והמלפפון לטובת היוצר. תחשבו על …כך, כל סלט בישראל היה מפריש סכום של כסף לטובת היוצר של העגבניא והמלפפון! הוא היה דופק בוחטות! אם נעמיק את החשיבה אז ככה אותו דבר לגבי כל שימוש ביצירת הבריאה ליצור כל דבר.. אפילו כותב שירה או מוסיקה היה צריך להפריש דמי זכויות יוצרים למי שברא / יצר לכותב את המח! ליידיס אנד ג'נטלמנס, אלהים!

מכתב לסטודנט.

סטודנט יקרעכשיו כשסיימת:
גן חובהבית ספר יסודיחטיבת ביניים/תיכוןצבא.. עכשיואחרי שפירגנת לך טיול להודו שהוא חלק מהמסלול הקבוע והידוע מראש שמביא אותך לשלב הבא במוסדות המדינה
האוניברסיטה או המכללה.
.
גם אם נראה לך שהמכללה שבחרת היא פריפריאלית צפונית עם נוף הרים וקיבוצים עם פרות וכבשים באחו,
וביום טובאפשר לראות את הפסגות המולבנות של החרמון,
אתה עדיין חלק מהשיטה..
המבחנים שתצטרך לעמוד בהם לשם השגת התואר הנכסף הם אותם מבחנים שעובר סטודנט בעיר תל אביב עם הבתים האפורים והמגדלים המפוארים והכביש הסואן והפיח והעשן..
ומכאןהחומר שתלמד יהיה אותו חומר שילמד הסטדנט המפוייח שבחר באותו חוג כמו שלך…
לצורך העניין.. פילוסופי…

תלמד מתוך המקום שמתנגד לכל מה שמלמדים אותך אפילו שסביר להניח שתסכים עם רוב הדברים שמלמדיםהם ילמדו אותך ש 2+1+3= 6  וזאת תוצאה נכונה.
תגיד לחבר שלך מהצבא שבחר ללמוד בחוג לכלכלה שאני אומרת לו את אותו דבר שאמרתי לךשיתנגד לכל מה שמלמדים אותו וזאת למרות שילמדו אותו ש
5+4+2 = 11. וזאת תוצאה נכונה.
תגיד אותו הדבר לחבר שלך מהתיכון שבחר ללמוד מנהל עסקים שאני אומרת לו את אותו הדבר שאמרתי לךשיתנגד לכל מה שילמדו אותו וזאת למרות שילמדו אותו
ש 2-6-7= –11. וזאת תוצאה נכונה.

וזאת למה..

כי אחרי האוניברסיטה תתחיל לעבודתתחיל להביא לידי ביטוי את מה שלמדת באוניברסיטה או במכללה ותייצר כל יום את המשוואה הנכונה.. 3+1+2..

וככה כל יום עד הפנסיה אתה תבוא לעבודה ותעשה 2+1+3 ושתגיע לתוצאה 6 ,

הבוס ייתן לך בונוס…

וככה החבר שלך מהתיכון שיעשה 2-6-7…  כל יום.. עד הפנסיה.. וככה גם החבר מהצבא כל יום עד הפנסיה 2+4+5….

וכל יום תחזרו הבייתה עם הרגשה טובה בלב שעשיתם את הדבר הנכון….ואתה לא תשאל אם התוצאהרצויה…כי 3+1+2=6. וזאת תוצאה נכונה.. ומשכךגם לא תהיה לך את היכולת לשאול אם התוצאה הרצויהלא יהיו לך את הכלים להגיע למצב של לשאול אם התוצאה רצויה.. זה לא יעלה בדעתך.

כי 2+1+3= 6 וזאת התוצאה הנכונה..מה שאתה לא מבין שזאת לא המשוואה הנכונה… כי התוצאה הסופית של מה שתייצר,

היא לא 6 .

התוצאה הסופית היא החיבור בין כל התוצאות שהשגתם אתה וחברייך משמע (11-11+6) + כל התוצאות של תלמידי חוגים אחרים שאתה לא מכיר..

משמע,

= 0 .

וזה ברור לכולנו שזאת לא התוצאה הרצויה.וזאת תוצאה שתאומן לא לראות אותהומשכךלהיות חסר יכולת מנטלית תודעתית  (אפילו שהיית בהודולהתנגד להכחלק מהמערכת מהסיסטם..אתה תהיה מוסח דעת..  אתה לא תדע להבין שיש צרה.

התורה שלנו מחולקת לפרשות וככה כל השנה אנחנו קוראים את פרשת השבוע מבראשית ועד וזאת הברכה. וחוזר חלילה. באיזשהו שלב אתה לא יכול שלא להתיחס לפרשת השבוע מתוך מקום שיודע מה יקרה בפרשות שיבואו לאחריה עד סוף הסיפור. אייך היא מושפעת מהעבר שבא לפניה ואייך היא משפיעה על העתיד שבא אחריה.

בבוקר הזה קולות החיים הנשמעים מחלון חדרי הם קול משאית האשפה וקולות הבחורים וקולות המטאטא והרוורס של משאית האשפה והעגלה של מנקה הרחוב בו אני גרה.

אנשים הולכים ברחוב עם קולאר ומחסום לפה. יש מגבלות תנועה. יש קולאר על הצוואר.

בעת כזאת אני מעדיפה לא לצאת מחוץ לבית. לא נכון לאדם לצאת כך מביתו לרחוב. 

תנועת האדם בעת הזאת היא כתנועת כלב עירוני.

צריך שמישהו יכתוב את הספר כלב העיר וכלב הכפר.

מפני האשפה ומטאטא הרחובות נעים ברחובות כבכול יום, התנועה יותר חופשית יש פחות חסמים לנהג משאית האשפה, ויש פחות לכלוך ברחוב. סביר לחשוב שמבחינת חרא הכלבים ברחוב, המידתיות של חרא שנשכח ברחוב כמעט זהה  לימים של לפני המגפה.

מחלון חדרי יש קולות ילדים מהרחוב גם בשעות הערב ולפנות ערב. השכנה אומרת שזה בגלל שההורים בבית. ראיתי נשים שלוקחות את הילד בשש בבוקר לגן. ראיתי הורים שלוקחים את הילדים מהגן כשחושך בחוץ… כשחושך בחוץ הילדים בבית.

בבוקר הזה קולות החיים הנשמעים מחלון חדרי הם קול משאית האשפה וקולות הבחורים וקולות המטאטא והרוורס של משאית האשפה והעגלה של מנקה הרחוב בו אני גרה.

אנשים הולכים ברחוב עם קולאר ומחסום לפה. יש מגבלות תנועה. יש קולאר על הצוואר.

בעת כזאת אני מעדיפה לא לצאת מחוץ לבית. לא נכון לאדם לצאת כך מביתו לרחוב. 

תנועת האדם בעת הזאת היא כתנועת כלב עירוני.

צריך שמישהו יכתוב את הספר כלב העיר וכלב הכפר.

מפני האשפה ומטאטא הרחובות נעים ברחובות כבכול יום, התנועה יותר חופשית יש פחות חסמים לנהג משאית האשפה, ויש פחות לכלוך ברחוב. סביר לחשוב שמבחינת חרא הכלבים ברחוב, המידתיות של חרא שנשכח ברחוב כמעט זהה  לימים של לפני המגפה.

מחלון חדרי יש קולות ילדים מהרחוב גם בשעות הערב ולפנות ערב. השכנה אומרת שזה בגלל שההורים בבית. ראיתי נשים שלוקחות את הילד בשש בבוקר לגן. ראיתי הורים שלוקחים את הילדים מהגן כשחושך בחוץ… כשחושך בחוץ הילדים בבית.

וַיִּזְכֹּר יְמֵי עוֹלָם מֹשֶׁה עַמּוֹ אַיֵּה הַמַּעֲלֵם מִיָּם אֵת רֹעֵי צֹאנוֹ אַיֵּה הַשָּׂם בְּקִרְבּוֹ אֶת רוּחַ קָדְשׁוֹ: תהלים.צריך לזכור-

המעלה הוא בורא עולם.

השם בקרב עם ישראל את רוח קדשו הוא בורא עולם.

והים הוא ים סוף.

העיסה והנחתום.

ברור שהנחתום לא יכול להעיד על עיסתו במובן של משתתף בתחרות לא יכול להיות בצוות השופטים.

הדבר לא סותר שהנחתום אוהב את יצירתו וחשוב שהנחתום יחשוב שיצירתו היא הכי טובה לפני שיגיש את יצירתו לתחרות..

לא יעלה על הדעת שהטבח לא אוהב את תבשיליו…

הבנות מהשכונה הקרובה לצומת חולון מאוד השתדלו לא ללכת דרך הגן הצמוד לחומה המפרידה את השכונה מהכביש המהיר, הן הלכו במדרכה העוקפת את הגן ורק שלא היתה ברירה הן נכנסו לגן ויצאו מפתח החמה לכביש הראשי ומשם לתחנת האוטובוס. בכביש המוביל לכיכר חולון מצומת חולון מתחנת הדלק יש גנים לאורך הכביש שגובלים עם מגרש הכדורגל. בין החומה לגנים יש שם BUSHES..שיחים.. קרוב לשדה ה- KOSHER . 

בבקשה לעשות שביל עוקף גן ליציאה מהחומות..

בבקשה לעקור  את השיחים הקרובים לחומה ולהאיר מהחומה את הגנים. בכל שעות הלילה.

כִּי בָאֵשׁ יְהוָה נִשְׁפָּט וּבְחַרְבּוֹ אֶת כָּל בָּשָׂר וְרַבּוּ חַלְלֵי יְהוָה:  הַמִּתְקַדְּשִׁים וְהַמִּטַּהֲרִים אֶל הַגַּנּוֹת אַחַר (אחד) אַחַת בַּתָּוֶךְ אֹכְלֵי בְּשַׂר הַחֲזִיר וְהַשֶּׁקֶץ וְהָעַכְבָּר יַחְדָּו יָסֻפוּ נְאֻם יְהוָה: ישעיהו.

כל אשה שלמדה קורס להגנה עצמית למדה שכדי להכניע זכר תוקף אשה צריכה להכות במבושיו.

אשה עשירה עתירת הון, משולה לזכר שתוקף אשה כשהיא תוקפת גבר עני.

כך שבמקרה זה גם העני כדי להגן על עצמו מפני כח חזק ממנו , יאלץ לתקוף אשה במבושיה.

הערבים אומרים – ALLA ISAMHAK

אלהים יסלח לך.

הערבית והעברית הן שתי שפות משורש שם.

בשפת שם אחת,

ALLA ISAMHAK

זה:

אלהים יסלח לך.

אלהים ישמח אותך.

ישמחך.

יש יותר הולכים בדרך שאני הולכת בה בהליכת הבוקר, משיחה עם הולכת חדשה בדרך למדתי שיש כאלה שנוהגים ללכת בחוף TLV ובעת המגפה הם לא יכולים לעשות זאת לכן הם הולכים בשכונה..

מירי גולדה רגב.

בשורה התחתונה מירי סיבוני רגב, שאמרה למפגינים למען צדק חברתי כלכלי :“תגיד אתה סתום”

היא כמו גולדה מאיר שאמרה לתושבי ירושלים מזרחים שהפגינו למען צדק כלכלי חברתי-

“הם לא נחמדים”

תראה, היפואים הם דיגים.

כמו שאנחנו כרועי צאן היינו תועבה למצרים בארצם שהרועים שלה רועי פרים ועוד.. אז גם אצל הדייגים יש נוהגים שהם תועבה לנו.

ומשכך כמו שפרעה מסיבה זאת נתן לנו את גושן, כך משילות יהודים על הארץ הזאת מחוייבת לתת את יפו ליפואים.

אני טוענת שגבולות גולה תל אביב הם עד אמזלג, שם החומה.

מאמזלג ודרומה זאת יפו.

מאמזלג ודרומה לכיוון יפו יש הרבה דוברים בערבית וגם לרוחב גם ברחוב עציון גבר (אילת זה לא המקום בו נמצאת אילת המקורית, השם הנכון לעיר הוא- עציון גבר) כולל לוינסקי כולל סלמה כולל רחוב העליה, מאמזלג בקו ישר מזרחה.

העיג’ה באדונס הכי טובה היא של- חמודי.

האישים השוכבים את זכר משכבי אשה הם תועבה גם לנו וגם ליפואים.

הגולה תל אביב היא אינה עיר הגר.

אחד החסרונות של המזגן שלא היינו ערים לדבר הוא, שיש יכולת של אדם להנדס את האוויר שנכנס לך לבית במיוחד אם אתם גרים בקומות ראשונות.

אני טוענת שהארץ הזאת נהיתה קטנה יותר בעיני התושבים יען כי כלי הרכב מהירים יותר.מאז שאני נוסעת בתחבורה העממית הארץ התרחבה והתארכה בעיני. הרכבת נוסעת מהר גם האוטובוס, אך הזמן מהיציאה מהבית עד ההגעה ליעד הרבה פעמים ארוך משמעותית מנסיעה באוטו. אני אוהבת את הדבר. יש יותר מראות וקורות בדרך… 

.
ברכבת יש מתקן מיוחד להעלאת נוסעים נכים על כיסא גלגלים לקרון, יש גם אנשי צוות שאמונים לעזור לנכים לעלות לקרון שמפעילים את המתקן בעבור הנכים.

אני מציעה להנהלת הרכבת לעשות קרון מיוחד לנכים עם מערכת הידראולית אוטומטית כמו של המשאיות שמלגזה יכולה להעלות למשאית לצורך העמסת סחורות. מערכת אוטומטית כזאת קיימת בקרונות שמחברת את הקרון לרציף.

מערכת כזאת לנכים תקטין את הצורך שלהם בעזרה מבני אדם ומשכך תקטין את אחוזי נכותם.

"הנסיכה והאפוּן (בדניתPrinsessen på ærten, בתרגום חופשי:‏[1] הנסיכה על האפונה, תורגם לעברית גם כהנסיכה על העדשה) הוא מעשייה לילדים מאת הסופר והמשורר הדני הנס כריסטיאן אנדרסן.עלילת הסיפור היא על אודות נסיך המבקש להינשא לנסיכה, אך מתקשה למצוא את האחת שתתאים להיות כלתו. בכל אחת מהנשים אותן הוא פוגש יש משהו שלא מוצא חן בעיניו, והוא לא משוכנע בכך שהן נסיכות אמיתיות. לילה סוער אחד‏[4] מגיעה נערה צעירה לטירתו של הנסיך בעוד בגדיה מרופטים וספוגים במים, כדי לבקש מקלט מפני הגשם.

האורחת הלא-צפויה טוענת שהיא נסיכה, וכדי לבדוק את אמיתות דבריה מחליטה אמו של הנסיך להניח גרגר אפונה מתחת למיטה שהוצעה עבורה, ולכסות אותו בעשרים מזרנים ועשרים כריות ממולאות נוצות. בבוקר מספרת הנערה לאמו של הנסיך כי היא סבלה מלילה נטול שינה בשל "משהו קשה במיטה" אשר הקשה עליה להירדם, והיא אף חוששת שהוא גרם לה לחבורה. למשמע הדברים הפך הנסיך מאושר, שכן לדעתו רק נסיכה אמיתית תהיה רגישה מספיק כדי לחוש בגרגר אפונה מבעד לכמות גדולה של מזרנים. השניים נישאים, וגרגר האפונה הונח במוזיאון המלכותי." וויקיפדיא.

בשורה התחתונה,

אני לא הייתי מצליחה בבחינה של הנסיכה והאפון.. אני כבר ב"מזרן" הראשון לא הייתי מרגישה את האפון. השאלה הנשאלת מה מלמדת אותנו ההצלחה של הנסיכה שהרגישה את האפון גם כשהאפון נמצא מתחת ל-20 "מזרנים". מה מוסר ההשכל של המשל..

אין בעיה.

אמרתי לו בוא תראה, אתה לוקח את הבורג שם אותו בקצה החור מבריג קצת עם היד.. ואז ממשיך עם המברג..

וככה התחלתי להבריג תוך כדי שאני מסבירה לו איך אני מבריגה ואמרתי לו אתה צריך להרגיש את העץ.. מבריגים בעדינות..

אם מרגישים שיש התנגדות של העץ מבריגים לאט יותר ובעדינות שלא יתפוצץ החור.

וממשיכים בעדינות להבריג את הבורג עד הסוף וככה הברגתי ובסוף אמרתי לו, אתה רואה , נכנס הבורג!

הסתכלתי על הבחור שהיה די שקט במהלך העניינים.. ואמרתי לו, אני חדשה בענף ואני צריכה ללמד אותך עם כל הנסיון שלך..

והלכתי.

נכנסתי לאוטו הנעתי ונסעתי, רק אחרי חמש דקות קלטתי את הקטע..

ה"מתכון" המנצח לימי המנוחה..

המצרכים:

2 פרוסות לחם, כחצי חבילת חמאה, שוקולד למריחה.

הוראות ההכנה:

למרוח על פרוסה אחת שוקולד ולהניח על השוקולד את הפרוסה השנית.. יענו כריך שוקולד..

לקחת מחבת מהארון לחמם אותו על הכיריים  ולהמיס את החמאה . לפני שהחמאה נמסה לגמרי להכניס את הכריך ולטגן אותו עם החמאה וזאת עד שהוא יספוג את כל החמאה והכריך יהיה מעט חום אדום..

להוציא מהמחבת ולאכול כל עוד השוקולד חם והלחם זבת חמאה ו"קראנצ'".. עם כוס חלב יכול להיות נחמד..

רוב אנשי העולם מתחלקים לשתי אסכולות. הטוב והרע. האסכולה הראשונה חושבת שהשניה היא הרעה ואילו האסכולה השניה חושבת שהאסכולה הראשונה רעה. מה שרוב אנשי העולם לא יודעים, זה שיש אסכולה שלישית. מה שמשותף לאסכולה הראשונה והשניה שהן משחקות על אותו מגרש. האסכולה השלישית מחוץ למשחק.שלא תטעו אומנם כל אסכולה מתחלקת להרבה קבוצות שמשחקות במגרשים כאלו או אחרים, אבל בשורה התחתונה יש שתי אסכולות בהם פועלים רוב אנשי העולם. ומה הכי קטע? שרוב העולם לא יודע שהוא בצד של החארות. וזה מה שהאסכולה השלישית טוענת.

מחשבות בענין העם הפרסי. יושב העם הפרסי בסלון בייתו וצופה בטלויזיה.. ואז מראים לו בטלויזיה את בנימין נתניהו נואם ומאיים בתקיפה. אומר העם הפרסי לאישתו "מה נראה לך, יתקוף בנימין?" אומרת אישתו "נראה לך? עכשיו חגים.. ראש השנה, כיפור, סוכות.. לא נראה לי יתקוף עכשיו" והעם הפרסי נאלץ להסכים עם אישתו…

יש שלב שהימין והשמאל מטשטשים. יש שלב שבו אנחנו קודם כל ישראלים. כי ביננו, טיל של חמאס לא ישאל אותך אם אתה שמאלני או ימני לפני שהוא יפגע בך. כמובן שנשאלת השאלה מה היה קורה אם היה בא אלייך הבייתה טיל מכוכב אחר? האם הוא ישאל אותך אם אתה מוסלמי או יהודי? האם הוא ישאל אותך אם אתה פלסטינאי או ישראלי? זה ברור לכולנו שבמצב כזה החיזבאללה וגולני יילחמו ביחד.. שכם אל שכם! כתף אל כתף!

ענף ההומור פועל כמו כל ענף מסחרי, כלכלי. העולם צוחק אז מצחיקים. זאת אומרת שהצחוק הוא צורך שענף ההומור מספק לנוכח הביקוש. בדיוק כמו ששווארמה היא צורך..

העולם מצחיק אז צוחקים זאת כבר נקודת תצפית שרואה את המצחיק והצוחק על במה אחת. ומתוך המקום הזה אתה צוחק.

ההנפקה של אי די בי זאת הנפקה בין חברים…זה כמו חתונה, שהאורחים מביאים מעטפות, בטח אחרי ההנפקה ישבו נוחי ואישתו ובדקו את המעטפות..

פתחו את המעטפה של המבורגר, שני מליון שקל.. פתחו את המעטפה של שטראוס, שני מליון שקל…פתחו את המעטפה של שמיר,… שני מליון שקל.. אמרו נוחי ואישתו:

"הם בטח סיכמו בינהם כמה כל אחד מביא"

והמשיכו לפתוח את המעטפות…ושהגיעו למעטפה של תשובה וראו את ה6 מליון שקל, אמרו נוחי ואישתו בינם לביין עצמם:

"פייייי… לארג' תשובה… ככה זה המזרחים.. הם, יש להם כבוד.. הם מביאים הכי הרבה…"

בהקבלה לבריאה,  השכר הוא המטר, הצריכה היא האדים שעולים השמימה ויוצרים את העננים שמורידים מטר בחזרה לארץ לעם, באיזשהו שלב בעלי ההון הריכוזי (ששליטתם במשק זהה כמעט לתקציב המדינה) החלו לאגור המטר ולא רק, את העננים הם העבירו לניו יורק שהאדים של עם ישראל הורידו מטר בלאס ווגאס ובשוויץ שם קנו נוחי דנקנר ושרון יצחק תשובה נכסים. כשהנכסים לא הניבו, לא העלו אדים בחזרה לתשובה יצחק ונוחי דנקנר, תשובה יצחק בחר לא לשלם את את ההלוואה שלקח בעבור קניית מלון פלאס בלאס ווגאס. והמטר שנבע מהאדים מכספי הפנסיות של עם ישראל נשאר אצל אזרח ארצות הברית שממנו קנה שרון יצק תשובה  את מלון פלאס וסביר להניח שהאדם הזה קנה , צרך, יצר אדים בארצות הברית שהורידו מטר-שכר לתושבי ארצות הברית, שם מתגורר בנו של שרון יצחק תשובה, אלעד תשובה בן CHAYA TSHUVA  שמנהל את החברה שדרכה עשה אביו, שרון יצחק תשובה "תספורת" לעם ישראל. כמעשה דלילה לשמשון וזאת אם עסקיינן בקיום ערי פלישתים כמו גת ואשקלון בישראל.

ברור לכל שאם נעשה משאל עם אצל הבריטים בו נשאל את הבריטי מליברפול ולא מ- GOLD AS GREEN:

who is sami ofer

הם יענו-

who's the fuck is sami.

איפה שיש חושך יש ערפדים. אם יש ערפדים, אז תדע שיש חושך. אפילו שאתה לא רואה את החושך, הוא שם, כי יש ערפדים.

הרבה פמיניסטיות אוהבות את הסרט עגבניות ירוקות מטוגנות, ברור לכולנו שכולנו אהבנו את מקסימת הדבורים, איגי.. וריחמנו על רות וזה עשה הרגשה טובה לרבים מכם שאיגי הצילה את רות.. אממה, כמו שאומרים.. היה את ג'ורג' השחור משרת הבית, הכלב של המשפחה, שאומר- YES MASTER לאיגי. וזה לא משנה עד כמה איגי היתה טובה אליו- היא היתה גזענית בורה ואבא שלה, מלח הארץ שלהם, העסיק עבדים בשדות הכותנה…

מטבע לסוחר.

לכלכלן הממוצע שלומד במוסדות הלימוד שתומכים בהם אנשים כמו בני שטיינמיץ ושרון יצחק תשובה  לא תהיה יכולת להבין שאנשים כמו שרון יצחק תשובה גורמים לבעית צריכה עולמית כי ה 2.5 מליארד דולאר שהפקיד בני שטיינמיץ בשוויץ היו אמורים לשמש לצריכה של הגינאים ממפעלים בעולם שמייצרים את מה שגינאה לא מייצרת. לאותם מפעלים שהיו מוכרים יותר, מיצרים יותר, מעסיקים יותר בני אדם שקונים יותר.

אני אגיד לך את זה ככה,אני מאוד אוהבת את זה:

אך שזה מתקיים בדרך שמקיים את זה:

אז אני מאוד כועסת על זה:

אני חושבת שאת מבינה על מה אני מדברת.

הצעה למילה חדשה-

מָּשְׁקָל.

המילה מורכבת משתי מילים- משל ומשקל.

וזאת אם רוצים לשים משהו על אותו המשל ועל אותו המשקל.

אני אשה בשנת החמישים ואחת ושלושה חודשים בערך, ורק בעת הזאת התחלתי לצבוע את השיער.חקרתי את התחום ולמדתי שיש שני סוגי צבעים, צבעים עם אמוניא- שתנן וצבעים ללא אמוניא . יש לצובעות הותיקות רתיעה מצבעים ללא אמוניא בגלל הטענה שזה מחזיק מעט זמן..

מחיר נסיעה מחולון לנהריא הלוך חזור  ועוד כניסה לקאנטרי הצמוד לחוף הים, יותר נמוך מכניסה חד פעמית לקאנטרי חולון כולל שתי נסיעות עירוניות.

נגוף והחלה- שבירת קסם.

וְנוֹדַע יְהוָה לְמִצְרַיִם וְיָדְעוּ מִצְרַיִם אֶת יְהוָה בַּיּוֹם הַהוּא וְעָבְדוּ זֶבַח וּמִנְחָה וְנָדְרוּ נֵדֶר לַיהוָה וְשִׁלֵּמוּ: וְנָגַף יְהוָה אֶת מִצְרַיִם נָגֹף וְרָפוֹא וְשָׁבוּ עַד יְהוָה וְנֶעְתַּר לָהֶם וּרְפָאָם: ישעיהו.

אני טוענת שהמושלים בישראל עושים על אותו רעיון בהפוך..

בעת הזאת משדרים במוסרות את המלחמה עם דיווחים מהשטח ואתה צופה במלחמה כמו בקולנוע בסרט פעולה של ארנולד שוורצנגר, באיכות HD עם רמקולים וסאב וופר ופרסומות עם שחקן קולנוע אמריקאי ווליום מוגבר בעת צפיית שיא שמחיר זמן שידורן בערוץ המסחרי בעת מלחמה גבוה יותר..

כמו שיש השכלה בתחומי "אינטליגנציא רגישית" צריכה להיות מחלקה ריגשית בצנזורה הבטחונית..

זאת נקודת זכות לישראל שאני יושבת בחולון ושומעת את המואזין ביפו.

…בארופה זה לא קורה

וַיֹּאמֶר יְהוָֹה אֶל מֹשֶׁה בֹּא אֶל פַּרְעֹה וְאָֽמַרְתָּ אֵלָיו כֹּה אָמַר יְהֹוָה שַׁלַּח אֶת עַמִּי וְיַֽעַבְדֻֽנִי:

כְּאֶזְרָח מִכֶּם יִהְיֶה לָכֶם הַגֵּר | הַגָּר אִתְּכֶם וְאָֽהַבְתָּ לוֹ כָּמוֹךָ כִּֽי-גֵרִים הֱיִיתֶם בְּאֶרֶץ מִצְרָיִם אֲנִי יְהוָֹה אֱלֹֽהֵיכֶֽם:

זאת סכנה לישראל בעת שיש אנשים המבקשים להשתיק את המואזין ביפו, באבו גוש..

אסור שישראל "תגלם" את פרעה במגרש בישראל ביחס לגרים.

מר ששון,יותר נכון היה לעשות את השביל  לאופניים מכיכר הדמעות ועד  הרכבת  כשהשביל הקרוב לכביש  מיועד לרוכבי אופניים וקורקינטים  ואת השביל המרוחק מהכביש להולכי רגל.  אם תעשה כך השביל יהיה נוח יותר להורים וילדים לעשות טיול ערב עם מנוחה בגני המשחקים לאורך השביל.

בהמשלת עונות השנה למועדי היום,הקייץ הוא כמו הצהרים, הסתיו הוא כמו הערב והחורף הוא כמו הלילה והאביב הוא הבוקר.. שהכל מתעורר.. שהכל פורח…

השנה מתחילה באביב והאדם מתעורר בבוקר להתחיל את יומו, באביב התחיל יומו של ישראל כשיצא ממצרים.

הרבה שואלים מה היה קודם, התרנגולת או הביצה..

ברור שהתרנגולת. עוף הכנף.

וַיִּבְרָא אֱלֹהִים אֶת הַתַּנִּינִם הַגְּדֹלִים וְאֵת כָּל נֶפֶשׁ הַחַיָּה הָרֹמֶשֶׂת אֲשֶׁר שָׁרְצוּ הַמַּיִם לְמִינֵהֶם וְאֵת כָּל עוֹף כָּנָף לְמִינֵהוּ וַיַּרְא אֱלֹהִים כִּי טוֹב: וַיְבָרֶךְ אֹתָם אֱלֹהִים לֵאמֹר פְּרוּ וּרְבוּ וּמִלְאוּ אֶת הַמַּיִם בַּיַּמִּים וְהָעוֹף יִרֶב בָּאָרֶץ:

אמרתי ללפיד ואני אומרת גם לגנץ-

בני שמונה עשרה ומעלה ולפני גיוס לצבא צריכים לאמר לביבי ולממשיכיו-

לא תתנו לא תקבלו.

משמע לילדי משפחות ששני ההורים עובדים והשכר של שני ההורים נמוך משנים עשר אלף שקל או ילדי עיירות שרחוקות ממרכז הארץ שרק הורה אחד עובד ומשתכר פחות מעשר אלף – יהיה פטור משרות צבאי.

אז מי זה אנחנו ומי זה הם מר בנימין נתניהו.

ועוד לא התחלתי להכניס לסרט החדש את השד העדתי.

אני טוענת שאיל גולן עשה RELOCATION. איל גולן עבר לצד של ירון זהבי. אם אבא של איל גולן חרא הדבר לא מצדיק לעבור לצד השני. בשורה התחתונה יש רצון שההבדלה הגזעית תנסה לייצר את המשוואה שאם המזרחי הוא זורקין אז עידן עופר הוא ההפך מזורקין. אני טוענת שיש יותר זורקינים בארץ שהם בצבע של עידן עופר.

תושבי נהריא (כנראה הוותיקים שבהם) נוהגים להשאיר את הכיסא של הים קשור לגדר בכניסה לים. מנהג יפה. נהריא משדרת עיר נופש קטנה ליד הים ושמרה על מעמדה כעיר הגדולה ביחס לישובים הקטנים באזור. לא מפתיע שהמשביר עדיין  בעיר…

בשורה התחתונה כל עוד מנהג הכיסאות והמשביר קיימים בנהריא, נהריא תוכל לקבל ממיכל VISION חמש נקודות יופי.

ולא, אני לא אשים את שיר לאוהבים הותיקים של ז'ק ברל.

אני שומעת את –

…SAMI CLARK \ELIAS RHBANI- UMI TA NOROS.

מי שמייצר מקומות עבודה זה האדם. עצם בריאתו/יצירתו של האדם מייצרת מקומות עבודה.

אם לא היו בני אדם בעולם לא היו אנשים שקונים בעולם, שצורכים. קיומו של בן האדם כצרכן מייצר את הצורך בייצור במקומות עבודה לייצר את צרכיו של האדם.

בלי קיום האדם  כצרכן לצורך קיום לא היו מקומות עבודה.

וזאת בראיית המיקרו.

הבעיה היא לא משכורת המקסימום. הבעיה היא משכורת המינימום.

הגבלת משכורת המקסימום לא תביא את תשובה יצחק לשלם יותר למתדלק בתחנת הדלק המשתכר שכר מינימום.

אם תשובה יצחק ישלם פחות למנהליו, תשובה יצחק ירוויח יותר.

במונחים מקומיים כולנו יודעים להסביר  אייך עוני גורם לפשיעה.

אדם עני, אין לו כסף צריך להאכיל את עצמו וילדיו- יגנוב.

אדם שלא יכול להתפרנס כראוי מעבודה חוקית, יקים ארגון פשע.

יש אוכלוסיה שהמדינה כפתה עליהם עיסוק  שמשמעותו עוני וזאת ע"י הסללה וקביעת שכר מינימום נמוך-

שמשמעותו עוני.

אותו דבר מבחינה גלובלית. עולמית.

"כך נראה אי שוויון // 80 אנשים בעולם עשירים יותר מ-3.5 מיליארד אחרים

דו"ח אוקספם: בשנה הבאה יחזיק המאיון העליון יותר ממחצית מהעושר העולמי" דה מרקר. היום.

http://www.themarker.com/wallstreet/1.2542799

מצ"ב כנ"ל מביא להקמת תאי טרור עולמיים.

כמו תאי  פשיעה מקומיים.

בעת רחמים בין השמשות.

הוריו של משה רבנו לא שילחו אותו כי הם שנאו אותו. הם אהבו אותו. הם רצו להציל אותו. גם המזרחים שבאו לארץ והשתכרו שכר זעום שלחו את ילדיהם לפנימיות להציל אותם.

אני מוצאת שבאיזשהו שלב זה רק תרוץ להסתכל דרך החלון בנסיעה ב otobus , כי לאן תסתכל.. נוף הנסיעה קבוע- הבניינים , הכבישים, הרחובות והחנויות לא משתנים כל יום.. יש גם אנשים קבועים שאני רואה דרך חלון ה otobus , יש את האשה שלובשת את המדים מעל הבגדים לפני שהיא מתחילה לחלק את העיתונים של פוסט והיא עומדת ליד הקבצן שמנגן על האקורדיאון בכניסה לבנק לאומי..

מי שגר בסמיכות לכביש חמש נתקל כמעט בכל יום בבית העלמין ירקון כשהוא חולף עם רכבו ליד מחלף תקווה..וככה כל בוקר כשהוא בדרך לעבודה וכשהוא חוזר הבייתה מהעבודה הוא רואה את בית העלמין ירקון ליד מחלף תקווה. וככה כל בוקר וכל ערב מישהו אומר לו, לא משנה לאיפה אתה נוסע ולאיפה אתה חוזר, זה הסוף שלך. לכאן תגיע בסוף. אבל אני אופטימית! כי כל סוף הוא התחלה חדשה….

ברור לכולנו שללא בני האדם, FACEBOOK ו- YOUTUBE לא היו קיימות. ללא התוכן שמכניסים בני האדם, לא היה "אינטרס" ל"מפרסמים" לפרסם ב- FACEBOOK ו- YOUTUBE. כך שבשורה התחתונה, צוקרברג והבעלים של YOUTUBE חייבים כסף לבני האדם.

היופי של הצבע שאתה אוהב לא יוכל להתקיים ללא הצבע שאתה לא אוהב כך שחשוב שיהיה קיום לצבע שאתה לא אוהבכדי שתוכל לאהוב את הצבע שאתה אוהב.בדיוק כמו שזה עושה טוב ל– COFIX שיש עוד כמוה בכמה צבעים.

אני אגיד לך את זה ככה,אני מאוד אוהבת את זה:

אך שזה מתקיים בדרך שמקיים את זה:

אז אני מאוד כועסת על זה:

אני חושבת שאת מבינה על מה אני מדברת.

ספירת המועדים לפי הירח כפי שנוהגים המוסלמים והיהודים מתואמת עם הבריאה מבחינת הימים בחודש לפי הירח, משך החודש לפי הירח ומשך השנה לפי השמש, זאת ספירת בריאה. לא כך הספירה הנוצרית החודשית שאין לה קשר למעשה הבריאה.

יש לחשוב על הבחירה של הנוצרים להחיל ספירה חודשית שאין לה קשר למעשה הבריאה וזאת למרות שבעת החלת ספירה זו כבר היה קיים הידע למדוד מועדים על פי הירח.

בסופו של יום הבינו האמריקאים שיציאת האיראנים מה- GRAND BAZAR מפרה איזון, והם נאלצו להכנע ולהכניס שוב את איראן כשחקנית רכש ל- BAZAR .. עדיף לאמריקה לעשות עסקים האיראנים , יען כי הברירה היא שהאיראנים יעשו יותר עסקים עם סין.. תחשוב מה היה קורה אם ליהודים בארץ ישראל היה שלום עם הפרסים.. אנחנו היינו "דופקים בוחטות".. היו עושים צינורות, הכו שילינג.. מישראל עד פרס.. "קילומטרים" של צינורות.

BELIEVE זה להאמין. בדיבור זה גם BE LIVE.

אני טוענת שהאנגלית היא אינה שפת עבר, אך ברור לכולנו שבורא עולם ברא את השפות ולכל שפה יש את היופי והלמידה ממנה, וכך גם עם השפה האנגלית,

BELEVE זה להאמין. בדיבור זה גם BE LIVE להיות בחיים,

הדרך לעץ החיים מתחילה באמונה בבורא עולם.

בשנת 1932 לפי הספורות הנוצריות שלח מלך עיראק יהודים לקונגרס המוסיקה בקהיר שזכו במקום הראשון בתחרות.

הטענה הראשונית שלי היא,

שמלך עיראק ששלח מטעמו יהודים להשתתף בקונגרס המוסיקה בקהיר בשנת 1932 לפי הספורות הנוצריות- זכה במקום הראשון.

צריך לבדוק את עניין האינטגרציא, אתם יודעים ילד מהדרום שלומד בבית צפר של עשירים בצפון, האם קורא ההפך.. שילד של עשירים לומד בבית ספר בדרום.כי אם הילד הדרומי הולך ללמוד בבית צפר צפוני מתוך מקום של להעניק יותר לילד עני, אז אתה מתוודה שההשכלה בצפון העיר TLV היא לא אותה השכלה כמו בדרום TLV.

בסופו של יום החייל היורה הוא כמו הנאנסת ששמו לה סם אונס במועדון שמאשימים אותה כי היא הלכה לרקוד במועדון בלילה ולכן היא נאנסה. גם הנאנסת וגם החייל נכנסו לרשת. ההבדל בין החייל היורה לנאנסת הוא, שאת החייל לא יאשימו שהוא הלך לצבא לשרת את עמו. ברור לכולנו שכמו הנאנסת שאם לא הייתה הולכת למועדון היא לא הייתה נאנסת, כך גם החייל היורה, אם לא היה הולך לצבא- הוא לא היה יורה. הוא לא היה מואשם שירה.

גם במעמדו הרם, מייקל ג'קסון עדיין חש את רגשי הנחיתות כשהוא לא הצליח לראות את צבע עורו כיפה ולא רק, הוא ראה עצמו מכוער ולכן הלבין את עורו ושינה את מבנה עצמותיו בתהליך שבסופו הוא איבד את נפשו.

כשבני אדם שומעים שירה חזקה בשעה קבועה בבוקר במקום קבוע, זאת שירה שמעוררת מחשבה. יהיו כאלה שיסכימו לדבר השירה ויהיו כאלה שלא יסכימו לדבר השירה. יצירת הרגש החזק כלפי השירה, לא משנה אם הם בעד דבר השירה או לא, מייצרת את קיומה במחשבה. ביום שהשומעים יפסיקו לשמוע את השירה שעוררה בהם את הרגש החזק , הם ימשיכו לשמוע את השירה מתוך מקום, שבאותו מקום ובאותה עת שהם כבר לא שומעים את השירה הזו, הם יחשבו על השירה שלא מושמעת, וזאת גם דרך לקיים את השירה. כי הם חושבים עליה, כל בוקר באותה עת באותו מקום השירה הזו תתנגן במחשבה של השומעים שמעתה ישמעו אותה שלא באותה דרך שהם שמעו אותה, אך עדיין הם ישמעו אותה.

אותו הדבר לגבי רצח רבין. הרצח, תמיד ישמור את רבין בחיים. לא צריך לייצר ערבי זכרון ותוכניות על פועלו של רבין, וגם לא מבנים על שמו של רבין כדי לשמור על זכר פועלו. רבין המנהיג הנבחר תמיד יזכר כאיש שנלחם למען קוממיות העם היהודי בארצו וכאיש שדרש שלום ונרצח.

בשורה התחתונה אם היו שואלים בחידון התנ"ך את AVNER הבן של BENJAMIN NETANYAHU מה הדין של אדם ששכב אם בעולת בעל הוא היה עונה, שצריך לבער את BENJAMIN NETANYAHU מישראל. סביר להניח שהחידונאים לא היו שואלים אותו את השאלה הזו, לכן AVNER NETANYAHU הוא לא חתן תורה נביאים כתובים.

..בתחילתו של יום,

ג'ולין נענתה לבקשתה דולי פרטון מזמר שלושת התשובות של אלתרמן.

בסופו של יום,

דולי פרטון מצאה עצמה עושה עצמה כלא שומעת את בעלה השוכב לצידה- מאונן.

יש שיר של רומן של בעלי הכלבים, ששרה יודית רביץ המספר על בעל כלב ובעלת הכלבה שאימצו כלבים ונתנו להם בית חם והם נפגשו בשדרה הוא והכלב שלו והיא עם הכלבה שלה…וככה הכלבים התאהבו ו"האו האו והאו דו יו דו יו דו…"..

וגם בעלי הכלבים התאהבו..

ברור לכולנו שכל הרומן קרה כשחסר הבית ישן על הספסל בשדרה ויודית רביץ, לסבית, אתם יודעים.

אחד הדברים היותר מנחמים בעולם הזה, הם הגיבורים של דור העת הזו..

גם בעת הזאת נסכים ש

Martin luther king, Che guevara, Nelson mandela

הם עדין הגיבורים של כל העמים.

אם תעשה משאל עמים אז ברור ש

Martin luther king, Che guevara, Nelson mandela

הרבה יותר גיבורים בדעת העמים מ

Bush sinior ו Bush junior

אפילו הפרסים עשו את השיר Comondante che guevara בפרסית.

ולנוכח ידיעתנו ש

Martin luther king, Che guevara, Nelson mandela

ביקשו לעמים את שנשלח משה לבקש למען העמים אותם הם הנהיגו.

הדבר מאוד מנחם.

הפירצה קוראת לגנב. כך אומרים.

ברור לכל שהפירצה לא קוראת לאדם שאינו גנב. כך שהיות הפירצה לא פוטרת את הגנב מאשמת הגנבה. ברור לכל שכמו עם צרכן הזנות, אם לא היו צרכני זנות אז הזנות לא היתה פתרון להחלצות מעוני.  כך עם הגנבים, אם לא היו גנבים, לא היה צריך לסגור פירצה, ללא הגנבים  למילה פירצה לא תהיה קיימות.

יש כמה דרכים לסרס את הגנב במשמעות של שימת מעקה. אם הוא עני, אז לעשות שהוא לא יהיה עני ואז לא יהיה לו צורך לגנוב. אם הוא לא עני, להוציא את הגנב מהמקומות בו הגנב מזהה שיש פירצה, גם את הפירצה בחוק.

לאלה שלא הבינו את הסרט, לאחר שסיימנו עם: על גאווה ודיעה קדומה, התחלנו עם: על תבונה ורגישות.

בעת הזאת שלאנס יש את אפשרות סם האונס יש שנוטים להאשים את הנאנסת כי היא הלכה לרקוד במועדון בלילה, ברור לכל שאדם ששם סם אונס לאשה יען כי הוא יודע שהיא תגיד לו לא. אם היה יודע שהיא תגיד לו כן, אז הוא לא היה שם לה סם אונס כדי לעשות זממו. לכן אתה לא יכול להאשים אשה שנאנסה עם סם אונס. סם אונס עושה את אותה פעולה שעושים כשמכים אשה כדי להחליש את היכולת שלה להתנגד.

אני אגיד לך את זה ככה,אני מאוד אוהבת את זה:

אך שזה מתקיים בדרך שמקיים את זה:

אז אני מאוד כועסת על זה:

אני חושבת שאת מבינה על מה אני מדברת.

אני אגיד לך את זה ככה,אני מאוד אוהבת את זה:

אך שזה מתקיים בדרך שמקיים את זה:

אז אני מאוד כועסת על זה:

אני חושבת שאת מבינה על מה אני מדברת.

אני אגיד לך את זה ככה,אני מאוד אוהבת את זה:

אך שזה מתקיים בדרך שמקיים את זה:

אז אני מאוד כועסת על זה:

אני חושבת שאת מבינה על מה אני מדברת.

ברור לך שכלי המלחמה של אשה הם אינם כלי מלחמה של גבר.

כדי להכניע זכר תוקף, אשה מכה מתחת לחגורה.. בענבים כמו שאומרים.

מי שראה את הסרט סימה ועקנין מכשפה, יוכל לאבחן שערוץ 2 נראה בעת הזאת כמו הערוץ השכונתי הנצפה בסרט.

נטע ברזילי פרצה דרך לשמנות. השמן השיג הכרה ומתקבל איך שהוא. אני טוענת שלא נכון הדבר להשיג פריצת דרך בתחום הזה, כי השמנות קיבלו סוג של נכות שמקבלים אותן איך שהן. זה קיבוע של מצב מיוחד שעושה את השמן כנכה שהתקבל. אני טוענת שקיבוע מסוג זה מקבע את הנכות במקום שאין צורך שתהיה נכות. כי שמן זה לא יפה ולא בריא- לכן קיבוע של נכות, של ליקוי בבריאות. ויש מצב שקבלה זו של החריג תהיה מדבקת ותרבה חריגים מסוג זה.

לא ניתן להכחיש שיש אקט של רחמים בקבלת השמן, יש אקט שמזכיר עשיית חסדים עם השמן, אתה מרגיש שאתה אדם נאור שאתה סובלני לשמן.

אני טוענת שהשמנת יתר הוכרזה כמחלה חשוכת מרפא כשהיא לא כזאת.  על כל מה שמשתמע מכך כולל אקט הקבלה, כולל התייחסות להצלחתה של נטע ברזילי כפורצת דרך כמו המזרחי שהצליח…

בסופו של יום ולפני תחילתו של יום יאיר לפיד היה נטע זר שפרץ לרעות במגרש של תלונת העני שהחלה ב- 2011 לפי הספורות הנוצריות. כך שאין להתפלא שבתחילתו של יום יאיר ששאל איפה הכסף ואחר כך ביקש שיוויון בנטל  קרא לבוחריו שנאוצרים כשהם שאלו בדרכם את יאיר איפה הכסף לאחר שיאיר התיישב על כיסא שר האוצר. זאת היתה תשובתו של יאיר למתלוננים ששאלו את שר האוצר יאיר לפיד- איפה הכסף, אז שר האוצר יאיר לפיד במקום להגיד להם איפה הכסף או שהוא עדיין בחיפושים, הוא קרא להם שנאוצרים.

נקודה למחשבה: אתה צריך להבין שהחייל שעובד מלצר בשבת עובד ביחד עם הפועל הערבי במטבח.

שני בני אדם שנלחמים בינהם לעתים ושאותה ישות מכה בנפשם.

בדיוק כמו האשה שאתה טוען שהיא שרמוטה ומשכך לא להקשיב לה כשהיא טוענת שעידן עופר לא משלם מספיק מיסים ותמלוגים מאוצרות ישראל שהוא מרויח מהם ושיש סכנה שפועלו הכלכלי בגואטמלה מעורר שנאה על יהודים.

גם אם האשה  שרמוטה הדבר אינו מצדיק את עידן עופר.

ואם האשה שרמוטה..

השאלה הנשאלת היא מי הרשעה, הטייקונים או השרמוטה.

לעתים יש פסגות גבוהות כל כך שאליהן מגיע אדם.. כבש את האוורסט כמו שאומרים.. אדם כזה לעתים מרגיש שהוא הגיע להישג משמעותי שמגביה אותו ביחס לאדם שלא הגיע לפסגות שהוא הגיע אליהן, גם לחברה יש נטיה להגביה אדם שהגיע לפסגות יותר גבוהות מהאדם הממוצע. וכותבים על השיגיו ולעתים גם האדם שהגביהה כותב על עצמו כדי לתעד את השגיו..

ומה אני אומרת.

שמגיעים למקום גבוה כל כך הראיה מתרחבת אתה רואה יותר… ובני האדם נראים קטנים מהגובה שהגעת אליו. מהגובה הזה אתה לעתים בוחר להוציא עצמך או להבדיל עצמך מהאנשים ברחוב שאתה רואה מהגובה שהגעת אליו ומשם רואות עינך את הרחוב שגם אתה הולך בו מעת לעת ואתה לא רואה את עצמך מהגובה הזה עד כמה קטן אתה.

סיפורים מהים- פינה חדשה.

הכי נהניתי לראות את ג'ני, אשה שנראית כבת חמישים וארבע… לכל היותר חמישים ושבע, רצה לים לשחות עם אותה השמחה של הילד שרץ לים עם הגלשן שלו.

בעת הזאת אני טוענת ששר בכנסת ישראל צריך לקבל את אותו השכר שמקבל כראדי אצל שרון יצחק תשובה, קשה יהיה להצמיד את שכרו של האדם שישב בראש מנהיגי העם לשכרו של שרון יצחק תשובה, אך צריך שהאדם שיושב בראש כנסת מנהיגי ישראל, ישתכר לפחות פי שתים משכרו של כראדי אצל שרון יצחק תשובה.

זה גובה המעקה שצריך לשים כדי שמנהיג אדם לא יפול.

כמובן שצריך להבטיח מענק פרישה זהה בהתאמה למענק הפרישה של ניר גלעד מבית החרושת של משפחת עופר.

אגב,

גם שדרן רדיו העובד במוסד מדינה צריך להרויח לפחות כמו דידי הררי.

מחיר הקפה- 8 ש' .

מחיר כדור השוקולד- 6 ש'.

מחיר מנה- 14 ש'.

אצל קופיקס אותה מנה- 10 ש' או 12 ש'

אני חושבת שכץ וסשה יסכימו עימי שהמחיר הגון מאוד.

אני אקרא לכתובה הזאת- THE LOGYCAL SONG.

הבחור ששתיתי אצלו קפה שם כנוהג המקום- קפה ARABIKA טחון במקום, שמונה עשר גרם לכוס. לא מגלה לכם את שם המקום. יש לו כדורי שוקולד משהו משהו.. וזה יהיה המקום הסודי שלי בשוק מחנה יהודה.

נכון לאמר- פה וכעת, ולא כאן ועכשיו.

לא מצאתי את המילה כאן בתורה ולא מצאתי את המילה עכשיו בתורה.

וְאִם אָמֹר יֹאמַר הָעֶבֶד אָהַבְתִּי אֶת אֲדֹנִי אֶת אִשְׁתִּי וְאֶת בָּנָי לֹא אֵצֵא חָפְשִׁי:- משל אודי אנג’ל.