קצרצרים- מבוא.

זה ברור לנו שאם העגבניא והמלפפון היו מומצאים היום, היה הממציא דורש על העגבניא והמלפפון זכויות יוצרים. וככה כל עגבניה או מלפפון שהיו נמכרים היה מופרש חלק מסכום המכירה של העגבניא והמלפפון לטובת היוצר. תחשבו על …כך, כל סלט בישראל היה מפריש סכום של כסף לטובת היוצר של העגבניא והמלפפון! הוא היה דופק בוחטות! אם נעמיק את החשיבה אז ככה אותו דבר לגבי כל שימוש ביצירת הבריאה ליצור כל דבר.. אפילו כותב שירה או מוסיקה היה צריך להפריש דמי זכויות יוצרים למי שברא / יצר לכותב את המח! ליידיס אנד ג’נטלמנס, אלהים!

לכבוד: תושבי הארץ.
הנדון: נפילה בשבי.
תושבי כדור הארץ הנכבדים, שלום..
הריני להודיעכם כי אתם שבויים בעולם המושגים שבניתם לעצמכם.
עם מי פה מנהלים משא ומתן לשחרור השבויים.

מחשבות בענין העם הפרסי. יושב העם הפרסי בסלון בייתו וצופה בטלויזיה.. ואז מראים לו בטלויזיה את בנימין נתניהו נואם ומאיים בתקיפה. אומר העם הפרסי לאישתו “מה נראה לך, יתקוף בנימין?” אומרת אישתו “נראה לך? עכשיו חגים.. ראש השנה, כיפור, סוכות.. לא נראה לי יתקוף עכשיו” והעם הפרסי נאלץ להסכים עם אישתו…

יש שלב שהימין והשמאל מטשטשים. יש שלב שבו אנחנו קודם כל ישראלים. כי ביננו, טיל של חמאס לא ישאל אותך אם אתה שמאלני או ימני לפני שהוא יפגע בך. כמובן שנשאלת השאלה מה היה קורה אם היה בא אלייך הבייתה טיל מכוכב אחר? האם הוא ישאל אותך אם אתה מוסלמי או יהודי? האם הוא ישאל אותך אם אתה פלסטינאי או ישראלי? זה ברור לכולנו שבמצב כזה החיזבאללה וגולני יילחמו ביחד.. שכם אל שכם! כתף אל כתף!

התורה שלנו מחולקת לפרשות וככה כל השנה אנחנו קוראים את פרשת השבוע מבראשית ועד וזאת הברכה. וחוזר חלילה. באיזשהו שלב אתה לא יכול שלא להתיחס לפרשת השבוע מתוך מקום שיודע מה יקרה בפרשות שיבואו לאחריה עד סוף הסיפור. אייך היא מושפעת מהעבר שבא לפניה ואייך היא משפיעה על העתיד שבא אחריה.

רוב אנשי העולם מתחלקים לשתי אסכולות. הטוב והרע. האסכולה הראשונה חושבת שהשניה היא הרעה ואילו האסכולה השניה חושבת שהאסכולה הראשונה רעה. מה שרוב אנשי העולם לא יודעים, זה שיש אסכולה שלישית. מה שמשותף לאסכולה הראשונה והשניה שהן משחקות על אותו מגרש. האסכולה השלישית מחוץ למשחק.שלא תטעו אומנם כל אסכולה מתחלקת להרבה קבוצות שמשחקות במגרשים כאלו או אחרים, אבל בשורה התחתונה יש שתי אסכולות בהם פועלים רוב אנשי העולם. ומה הכי קטע? שרוב העולם לא יודע שהוא בצד של החארות. וזה מה שהאסכולה השלישית טוענת.

עין תחת עין, שן תחת שן.

כִּי-אָפֵס עָרִיץ, וְכָלָה לֵץ; ישעיהו.

בנט............

מכתב לסטודנט…

בנט............

הברקת השבוע: למה קוראים ללוביסטים לוביסטים? נגיד תשובה, הוא רוצה הקלה במס, הוא יש לו כסף להעסיק אנשים כדי לשכנע חברי כנסת שיאשרו לו הקלה במס.. תשובה, הוא בא מלוב, לכן קוראים לאנשים האלה שמשכנעים את חברי הכנסת לתת לתשובה הקלה במס- לוביסטים.
סיימתי לאכול וביקשתי מהבחורה את החשבון ושאלתי אותה ,”אני יכולה לקחת איתי את החרא הזה?” אז היא אמרה לי “מה??!” אז אמרתי לה “את העיתון, את החרא הזה” אז היא אמרה לי “אני צריכה לשאול את פליקס” אז אמרתי לה “תשאלי” אז היא שאלה ” פליקס הלקוחה יכולה לקחת את ה… את ה….” והסתכלה עלי במבט שואל…. אז אמרתי לה, ” אל תתביישי, תגידי לו, את החרא הזה..” אז היא אמרה לו… ” פליקס, הלקוחה יכולה לקחת את החרא הזה?” אז פליקס אמר לה שכן… בדרך חזרה הבייתה חשבתי שעכשיו תשובה, יכול להיות רגוע, הוא בטח בא לאישתו ואמר לה, “מז’י כפרה עלייך, אה בוס עיינק , אנחנו בסדר! ריכוזיות מישקית זה טוב…” ונסעתי ככה בסבבה שמעתי שאבלה וורגס, מוסיקה עצובה ונגה, אבל מה אני אגיד לך… צחקתי כל הדרך חזרה הבייתה… — ומה יש לך לעשות עם החרא הזה? – נגמר לי נייר הניגוב…. if you know what i mean …. ” ישמעאל הלוי+ מיכל כהן.
אם כבר טלנובלה, סואופ אופרה של החיים כמו שאומרים..”העולם במה וכולם שחקנים”. אני מציעה את מובי דיק. “בנוסף על סיפור העלילה, מתאר ישמעאל בפרטי פרטים את כל שלבי הציד של הלווייתן: החל מכלי הנשק, החבלים והסירות והכנתם לשימוש, דרך תפיסת הלווייתן, גרירתו לצד הספינה, ביתורו וחיתוך השומן שלו, ועד לניקוי האונייה לאחר סיום העבודה.” וויקיפדיא. מאוד יהודי. ככתוב: וַיֹּאכְלוּ וַיִּשְׂבְּעוּ מְאֹד; וְתַאֲוָתָם, יָבִא לָהֶם. לֹא-זָרוּ מִתַּאֲוָתָם; עוֹד, אָכְלָם בְּפִיהֶם. וְאַף אֱלֹהִים, עָלָה בָהֶם, וַיַּהֲרֹג, בְּמִשְׁמַנֵּיהֶם; תהלים.
אני לא נוהגת לכתוב את מיספור הפסוקים והפרקים מהתורה, אעשה זאת כדי שתוכלו להבין יותר את מה שאני אומרת: תורה בראשית ג, פסוק ז’. וַתִּפָּקַחְנָה, עֵינֵי שְׁנֵיהֶם, וַיֵּדְעוּ, כִּי עֵירֻמִּם הֵם; וַיִּתְפְּרוּ עֲלֵה תְאֵנָה, וַיַּעֲשׂוּ לָהֶם חֲגֹרֹת. אונקלוס בראשית ג’ פסוק ז’. וְאִתְפַּתַּחָא, עֵינֵי תַּרְוֵיהוֹן, וִידַעוּ, אֲרֵי עַרְטִלָּאִין אִנּוּן; וְחָטִיטוּ לְהוֹן טַרְפֵי תֵּינִין, וַעֲבַדוּ לְהוֹן זְרָזִין.

ה”פרטיות” אצל מימן בחצר… מלחמות מהונדסות.


evolution
.

ג'יני
מי הזיז/רעב/אפריקה...

הדבר שאני הכי לא מבינה זה הצורך של שמנות ללכת עם “טייץ צמוד צמוד” ברחוב, אני לא מבינה את הצורך של השמנות להראות את העכוז אדיר המימדים שלהן שאתה יכול לראות את קווי המתאר של השקעים והבליטות של הצלוליטיס מבעד לבד הצמוד צמוד לשומן שלהן ושלא לדברי על הכוס הנפוח מקדימה עם החריץ של המפשעה המבליט את קווי המתאר של הכוס שלהן שהוא כל כך גדול שאתה חושב לעצמך שצריך אבר זכרות של פר כדי שהן ירגישו שמשהו נכנס לתוכן.

TEMPLERS.

” the marker.

אני אגיד זאת במשל,

ברור לכולנו שאם אתה מבקש מאדם שיפגע לך באוטו, אתה לא יכול להאשים אותו שהוא פגע לך באוטו. גם אם אתה עושה זאת באמצעות שליחים, אתה לא יכול להאשים אותו. 

ואמשיך במשל שממקרה משעל למדנו שהוא לא רק משל,

ברור לכולנו שהאדם שיוצר את המחלה ומתוך המקום הוא מייצר את התרופה, הוא לא רופא.

כמו בנט שיוצר את העוני ומבקש להושיע עניים.

כמו עידן עופר שמקבל כסף מקופת האוצר ותורם לאיצטדיון חיפה.

כמו JUDITH YUVAL REKANATI, שמשלמת שכר מינימום לעובדים ותורמת לילדיהם מלגות לימודים ב- UNIVERCITY ומתוך המקום הזה, היא ואנשים כמוה מבקשים להיות בעלי הדיעה..

“העיר עולה מהים מה c, היה לי כאב ראש ממה שהעתיד עשה” ג’ים מוריסון.

התסרוקת, הלוואה בריבית של בנימין נתניהו, אינה מה שאתם חושבים שהיא. זאת לא תספורת הלוואה בריבית. אביע זאת במשל. תעצמו את העיניים, תדמיינו את ראשו של בנימין תחשבו שראשו של בנימין הוא משק הישראלי, הוא כלכלה הישראלית, הוא קפיטליזם החזירי. כידוע בצד אחד יש לבנימין נתניהו, הרבה שיער.. שיער ארוך ארוך.. ובאמצע יש לו קרחת. בצד אחד, זה הצד הארוך זה הצד של מעמד הביניים.. של מעמד העוני. זהו הצד של הכסף של עם ישראל הצד של הנכסים של עם ישראל, הצד של הפנסיות של עם ישראל, הצד של המיסים אותם משלם עם ישראל. וככה העם משלם מיסים, העם חוסך לפנסיה העם מקים מפעלים איסטרטגיים.. וככה בנימין גובה גובה גובה.. והשיער מצד אחד בראשו מתארך מתארך ומתארך.. וצובר צובר צובר.. ומאריך מאריך מאריך…. והופ! בנימין מעביר לצד השני, לבעלי ההון הריכוזי.. וככה מעביר ומעביר.. מעביר את צים… מעביר את מפעלי ים המלח…. מעביר את כספי הפנסיות.. ומעביר מעביר מעביר..

 

.

 

Copyright © 2021 . All rights reserved.