tlv.

.באין חוק יסוד שהמדינה יהודיה, עם ישראל נמצא במצב גלות בישראל, מצב שלא מקויימת ההבטחה ליהודים על הארץ הזאת כארץ יסדה לעולם (הניסוח של אין חוק יסוד הוא מעשה סימטרי שסותר את הדברים מתהילים על ההבטחה לעם היהודי את ארץ ישראל כארץ יסדה לעולם) מצב זה מאפשר את העושק של העם בהתאם להעדפותיהם של מנהיגי המדינה השלטת בציון. כי את תושבי הקיבוצים לא פינו מהאדמה שהם פולשים בה לאחר שלא שילמו חוב בסך של כ- עשרים מליארד שקל. ויש מצב שהם נהנים מ”דיוידנדים” בעבור בנית שכונות חדשות בקיבוצים. והחמש דולאר שדורשים האמריקאים בעבור הגז של ארץ ישראל שהם השתלטו עליו, זה מס לנותן ה”פרוטקשן..”.. וזה סותר את כל מה שאומרת תורתו של העם היהודי שנושע בתשועת יהוה ולא בתשועת מלך אדם.

..במה שקוראים לו כדור הארץ יש שתי עולמות.

וּדְעוּ–כִּי-הִפְלָה יְהוָה, חָסִיד לוֹ; תהלים.

הבריאה וטבע.

את הבריאה ברא אלהים, את הטבע יוצר האדם. האדם החל ליצור טבע, עולם בתוך הבריאה הבנוי על חוקי הבריאה בהבדל אחד: בעולם הטבע האלוהים הם בני אדם שמעצבים את העולם וכל החי בתוכו כעולם שמקבל אלוהות אחרת על כל מה שמשתמע מכך.. כולל- הפלה חסיד לו. הפלה חסיד לו שנעשה ע”י אדם זה לעשות איפה ואיפה. שזה נעשה במוסדות המדינה- זה מעשה של אלוהים אחרים. 

……………………….לֹא-יִהְיֶה לְךָ בְּבֵיתְךָ, אֵיפָה וְאֵיפָה:  גְּדוֹלָה, וּקְטַנָּה. דברים.

בּוֹשׁוּ וְגַם-נִכְלְמוּ, כֻּלָּם:  יַחְדָּו הָלְכוּ בַכְּלִמָּה, חָרָשֵׁי צִירִים.

אילומינתי.

הרצוג פוקס נאמן כאנשים פוליטים זה כמעשה הילכו שנים יחדיו ולא נועדו..

מקרה פאינה שחברה לליטבינוף מעין גדי ולחבר’ה ממטה בנימין ומטה שומרון..מלמד אותנו שנראה לנו שלא נועדו, אך נועדו..

sympathy.

יש עניין עם סדר.

order… ordo… or… לוסיפר… נושא האור בספרדית.. אנשיו של הילל בן שחר שבגד ביהוה… אתם יודעים… BBQ אתם יודעים…בב.. אתם יודעים.. לפי ספורותיהם 22 – מילכוד 22 לעמים… להחיל את עידן האור..כש naftali benet שר חינוך..

אילומיניטי 3אילומיניטי 6אילומיניטי 5

אתם יודעים כשראש העריא אומר שקודם כל צריך לשמור על הסדר על ה- order ורווחת התושבים העשירים הצפוניים של tlv.. אתם יודעים במונים (רימון, דימונה) של קוצ’ינה תמר.. (קוצ’ינה בשפת בבל- משחק קלפים, מטבח- אקו-נומ-יה– כלכלה  – מטבח בשפת ההאחזות\הקיבוץ בראשית ימיו עם הפעמון- ה- bell..).

(אני אגיד לך אגיד לך זאת ככה, בשנת 2009 שצעקת לי מחולללללה..(כמו אותו צומת מחולה של שנת 1987 (מחילה- בעת רחמים בין השמשות)) יצרן אלומיניום לשמשות.. )(אבן אדם, אדם ספור עם השם צבי ופר) הזמין צבע 1003 במחיר 16.3. תאריך הולדתך והולדת אביך לפי הספורות הנוצריות.. הרצון שלי היה להגן עלייך תחילה כי הם ביקשו שאפתח דלת עם קוד 1003 בביית החרושת בו עבדתי, הייתי עושה זאת עם יד שמאל.. שצעקת מחולה וכינית את הבעל של תמר “אחי”  שלא היה נכון שתכנה אותו אחיך בשנת 2009, כי לא הכרת אותו..הבנתי שאתה חלק מהם בפיקודו של מעשן סיגריות ארופה, לכן אני עושה הכל להשבית גם את מעשן סגריות הארופה..).

צפניה פרומו רביעי.

ואתם יודעים גם המשטרה כשהגיבה על העדות בה נציג של נובל אנרג’י והמשטרה מכים מלין ביקר, היא אמרה שהמשטרה עושה הכל, לשמור על סדר.
ספורות..

………………………זה להטעות בתוהו.. כי מי שמפר סדר הם העריא והמשטרה..

סדר עולמי חדש כמו שכת האחים מציעים.. סדר פסח.. פוסחים עלייך אם אתה האיש של תשובה..  אם אתה האיש של ליטבינוף.. כמו שורדה אלשיך פסחה על שרון יצחק תשובה.

موسيقى اول همسة لعمر خورشيد والموسيقار فريد الاطرش

Taqsim Balady  1971

shik shak shok  1979

הלם

נקודת ראות.

טרור

בוש

.

 

Copyright © 2021 . All rights reserved.