tlv. בהגיא- טי אל וי.

ותגידו לרוקופלר שלא, אנחנו לא נקבל את “טרנספורמיישן גלובליזיישן” הסדר העולמי החדש שהוא מציע:20

הכרזתי חרם על העיר ששמה היה תל אביב. והיום היא tlv.

tlv היא עיר לעשירים בלבד.

כשדרום העיר מבקש להנציח את הנחיתות שמקיימת את העליונות של עשירי העיר.

אני גם לא הולכת ליפו. אני לא יכולה לסבול את המחשבות הטובות שיש לי על חלק מהבניא החדשה ביפו שתועלה לעשירי העיר tlv.

כן, יש מקומות ביפו שעשו בניא יפה.

אחרי ביקורי האחרון בנווה צדק עשיתי ככל יכולתי לכער את התושבים של השכונה היפה אך ללא הנשמה..

אני לא אוהבת המסעדות החדשות בשוק הפשפשים למרות שוודאי יש בהן אוכל טעים..

החדש ב tlv שמשמר את הישן מבקש לספק לעשירים “נשמה..” “אוטנטיות..” “חוויא”..אתם וודאי יודעים…

אני לא אוהבת את החדש שמציעה tlv.. לקרוא לעיר הזאת תל אביב זה ניאוץ דבר תורה..

בתורתנו אביב משול לשחרור עם ישראל מעוני מעבדות ו-tlv  מציעה למעניים- אביב..

אתם וודאי יודעים..

מרכז פרס לשלום

אני לא יכולה לקבל את העיר tlv כמרכז תרבות, כמרכז אומנות, אני לא יכלה להנות  מיצירת רוח שנותני החסות שלה הם אנשים כמשל שרי אריסון, שהם אנשים שהרוח והאומנות צריכה להתנגד להם.. ליצור בחסות שרי אריסון שמה את הרוח , את האומן בשבי, במצב אוננות, בו הוא מביא את אומנותו לידי ביטוי אך לא לידי מעשה. ולעיתים גם לעשות את אומנותו לטובת אנשים כמו שרי אריסון. אני לא יכולה לבוא למרכז תרבות שמקויים בשדה תרומות של אנשים כמו שרי אריסון וזאת מפני שאי אפשר. שמישהו יצר מצב שאי אפשר אומנות בלי אנשים כמו שרי אריסון. בדיק כמו שאולמרט לא עזר לשדרות\מעלות אחרי המלחמה כדי שדנקנר יושיע אותם ויזכה לרחמים בין השמשות ביום שהוא לא יום ולא לילה.. לקיבוצים הוא כן עזר.. בדיוק כמו שצה”ל לא נתן אוכל לחיילים כדי שבעל חברה פרטית יושיע אותם באמצעות מתנדב שיזכיר את השם של החברה שלו במוסרות של ערוץ 2 ויזכה לרחמים בין השמשות..בעמך נדבות ביום חילך..ואחרי המלחמה ימשיך לעשוק..

ביידיש קוראים לאנשים כמו שרי אריסון– ה- חתן.. החות’ן.. בהגיא- חוסן.. נותן החסות.

אני חושבת שכששרי אריסון נתנה חסות להצגה מקי מסר בקאמרי, היא בקשה להית עלמא דה מארי.. אדון עולם בארמית בספר הזהר..

אני אישה יהודיה.. אסור לי לבוא לעיר tlv  שמתיימרת להיקרא עיר האביב..שהבנים והבנות שלה חתן כלה בסטייל של נותני ומקבלי חסות .. אותו אשכנזי שיודע שיש יד נעלמה שמעדיפה אותו בשל אשכנזיותו.. אתם מבינים איזה חתן ביקש ביאליק…כמו החתן של ש”י עגנון..

אני אסביר את מחשבתי.

אני חושבת שאדם כמו עודד שחר שבזמן המחאה דיבר נגד טייקונים ומקבל שכר של כ- 50 אלף שקל זכאי וראוי לשכר כזה. אני חושבת שאדם שמשדר מוסיקה שמתנגדת לבורוביץ’ מאל על צריך לקבל שכר גבוה ממוסדות המדינה כדי שלא יצטרך לעבוד מהצד בשביל בורוביץ’ שמעסיק עובדים באמצעות קבלן ושילם לשקדי 16.8 מליון שקל שכר בשנת 2010 לפי הספורות הנוצריות. כשיש מאמר על השכר הגבוה של עודד שחר  אני לא מביעה התנגדות שמבקש כותב המאמר מהקוראים שאביע נגד בזבוז של כספים במוסדות המדינה תוך הקשר לעיתונאי במוסרות המדינה שמקבל שכר גבוה. אני הראשונה שאהיה מוכנה לשלם כפול “אגרה” למוסרות של המדינה, של העם, כדי שלא יהיו חסויות של טייקון במוסרות של העם. כדי שעתונאי ועורך מוסיקה במוסרות המדינה לא יצטרכו לעבוד מהצד בשביל טייקון. אני יודעת בבירור שניהול כושל הוא כושל מתוך יד מכוונת להכשלה לצורך יצירת תודעה של העמים שתצדיק את ההפרטה לטייקונים. לא יתכן שנבחר קהל עם, מנהיג, יאמר שהוא לא ראוי לנהל את מוסדות המדינה ואוצרות העם לכן הוא מפקיד אותם בידי טייקונים.

וכפי שאתה יודע, בימים הללו, כמו שאני מחרימה את המוסרות של ערוץ 2, אני מחרימה את מוסרות המדינה. אני לא בוטחת במוסרות שיש להם רשיון מהמדינה ותעודת עיתונאי, אני קוראת מתוך מקום שאני לא מאמינה לשחקנים הפועלים בקדמת הבמה. לא  מדובשו ולא מעוקצו…

סמי עופר.

נקודה.

. . . . . . . . . . . . . . . .

נשות אמת, נשות חיל היו נינה ומרים.

. . . . . . . . . . . . . . . ה- tate (דאבל טי.. דובה..) של יורדי הדומה לעולם לא יצליח לשכפל, לייצר, נשים כמותן. . . . . . . . . .

. .  לנוכח התבטאויות שרי אריסון על היכולת שלה לחזות את העתיד יש מצב שהיא החשיבה עצמה למרים הנביאה.. לא נראה לי שהתוף עליו היא מתופפת בשדה תרומות, הוא תוף מרים הנביאה.. וגם לא התוף של העלמות התופפות.. . . . . . . 

פרסקי ושרי

לנוכח ידיעתנו על כך:

ועל כך:

זאת המשוואה הנכונה:

יחזקאל.

ngo  monitor  היא עמותה אמריקאית שיש מצב שהיא פועלת לקיים מצב מלחמה תמידי באזור, כמו שבוש פעל להוריד את אסד ואסר ב- 2006 על אולמרט לקיים איתו שיחות שלום כי הוא כבר התחיל בתהליך הורדתו בדרך “דמוקרטית”. מימן את פעילות המתנגדים..והגיעו דעש אתם יודעים.. בדיוק כמו שפרץ דרש שכר הגון ב-2006 ואירגנו לו מבצע שכר הולם שהתפתח למלחמת לבנון השנית . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.