אבן. Stone.לשטון.

אבא אבןהפעולות הרוחניות שנעשות באמצעות הנקיבה בשם \נשיאת שם, כמו השם אליה למשל, שם שמקיים את צרוף המילים אל-יה הם חטא גדול מאוד. בגלל צרוף המילים אל יה, שזה שם האל שלנו. אתם יודעים, הללויה. אותו הדבר לגבי השם אלה שבני אדם שקוראים בשמה מיחסים לה אלוהות. תשאלו מה עם השם אליהו. יהו זה לא יה. יש את אות הניקוד ו' לאחר האות ה', ואין את האות א' אחרי האות ו'. וכפי שאתם רואים בדבר התורה המצורף, לא רק נקיבה בשם יהוה, גם בשם שמייצר פעולה רוחנית למטרת בוני העיר בבל בדור הנוכחי. השימוש בשפת בבל המדוברת בישראל בצרוף המילים נקיבה בשם, נקיבה במספר, נקיבה במחיר היא לא נכונה, אין בה הגיון , זאת מילה שמייצרת חומר מרוח במקום אסור, שלא כמו שנדרש משה רבנו להוציא מים מהסלע בדיבור. זאת אומרת שהיכולת ליצור חומר בדיבור בשפה ברוח קיימת, אך יש דברים שאסור לעשות וזאת הסיבה שבורא עולם הרס את השפה כשהרס את בוני העיר. לכן אני מאוד כועסת על בוני השפה שיחסו לקהל עם את התואר- ציבור- צי בור. אין את המילה ציבור בתורה. יש את המילה בור, יש את המילה צי. ההכלאה בין המילים למילה אחת היא מילה נוראה. מעשה רישעה.

לא תשא

נוקב

נקווה שיבואו ימים  שגלבוע להר יחשב. 

צריך לשנות את בלום פילד לבלום שטיין, מאבן שבולמת בשדה תרומות את עם ישראל- לאבן שבולמת את האבנים של השטן.  הטעות של הגשש החיוור הייתה מבורכת ולא ידענו..גם השאת התואר בהמה, חיה, שווערצע חייעז, ווילדע חייעז, זאת נקיבה בשם בשפת בבל המדוברת בישראל כשאתה מקבל את צרוף המילים, נקיבה בשם, נקיבה במחיר, נקיבה במספר. 

שווערצע

זאת אומרת שהיכולת ליצור חומר בדיבור בשפה ברוח קיימת, אך יש דברים שאסור לעשות.  כמו היכולת לשפוך\להקריב דם נקי של אדם, לשדים לעצבי\אלוהי כנען. אלו פעולות שנעשו,התורה שלנו מעידה על האפשרות לעשות זאת, אך אוסרת על מעשים אלו. זאת אומרת שלאחר אכילת פרי עץ הדעת האדם ידע טוב ורע, והתורה שלנו באה ללמד אותנו לא לעשות רע מסוג זה. אני מציעה לכם לקרוא תורה ישירות מהמקור. לדעתי הזוהר, הקבלה כמו אונקלוס ומגילת אסתר וכל הפרשנויות על פרשנוית אלו מלבושים על מלבושים על מלבושים שתפרו בני אדם. ובורא עולם אמר שיצר לב האדם רע מנעוריו. כל דבר שבן אדם כותב\יוצר\אומר יש בו מן ה"אינטרס האישי", כך שבאיזשהו שלב הן הפכו למוסרות, כמו הטלויזיא וכו'. הן הפכו ל-אַל-טַל וְאַל-מָטָר עלנו. סוג של חסם מהתורה מהמקור, מהידע של התורה שהיא כתב המקור לכל מה שנכתב לכל מה שנאמר וכפי שלמדנו ממקרה מלובביץ'\שניאורסון, גם חסם מבורא עולם. עד כדי כך שמאמיניו מחכים שהוא יחזור ותולים את תמונתיו בכל העיר. זה חטא שמאמיניו כל כך עיוורים שהם לא רואים את החטא- כתוב בפרוש לא תעשה כל פסל ותמונה. והתמונות של שניאורסון זה פסל ותמונה שלא במשמעות חפץ נוי כמו שאומרים, זה במשמעות אלוהים אחרים. ודוד המלך שהיה עבדו של יהוה לימד אותנו לחכות ליהוה שהודיע לנו מראש שהוא יהיה בהסתר פנים כמו שכתוב בתורה ושמשוררי ישראל יגידו את דברו עד שהוא יחזור ומלובביץ' לא עלה להר להביא תורה כמו משה רבנו. מלובביץ' מת כאחד האדם. מת. והתולעים שבעות ישתבח הבורא. 

ככתוב בתהלים:

בָּרְכִי נַפְשִׁי,    אֶת-יְהוָה:

הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים, בַּנְּחָלִים;    בֵּין הָרִים, יְהַלֵּכוּן.
יַשְׁקוּ, כָּל-חַיְתוֹ שָׂדָי;    יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם.
עֲלֵיהֶם, עוֹף-הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן;    מִבֵּין עֳפָאיִם, יִתְּנוּ-קוֹל.
מַשְׁקֶה הָרִים, מֵעֲלִיּוֹתָיו;    מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ, תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ.
מַצְמִיחַ חָצִיר, לַבְּהֵמָה,    וְעֵשֶׂב, לַעֲבֹדַת הָאָדָם;
לְהוֹצִיא לֶחֶם,    מִן-הָאָרֶץ.

כֻּלָּם, אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן–    לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ.

(חב"דניק ממוצע,

יש מצב שאתה כל כך מאמין במלובביץ' שדברי יהיו חילול קודש כהשגתך. יש מצב שתשנא אותי על דברי בענינו של מלובביץ'. אני אחיה בשלום עם שנאה זו. זה יחמיא לי אם תשנא אותי, אם תרצה לפגוע בי. כהשגתי זאת עבודת קודש נגד אלוהים אחרים ופועלי האוון שלו שתולים את תמונותיו בכל קרן ופינה בעיר).

תמונה

ולנוכח מעגל- במה, צביקה הדר, ונינט טייב- (בת ישראל תמימה, היתה ילדה מאוד צעירה בשנים) מגת (שלמרות שבת עירם זכתה בתחרות הם עדיין מועסקים כעובדי קבלן שמישהו בלם את הטל והמטר שיזרום אליהם באופן ישיר באינטל שתורמת לעיר) וערוץ 2 ,לא ניתן להתעלם כסוס כפרד אין הבין מהמעגל שיוצר את זה:

צבי זה שם של בהמה..

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.