satanic macanic.

[wpvideo 1391Mh0W]

וַיַּעֲמֹד שָׂטָן, עַל-יִשְׂרָאֵל; וַיָּסֶת, אֶת-דָּוִיד, לִמְנוֹת, אֶת-יִשְׂרָאֵל. דברי הימים.

בעולם הספורות שמונה עשרה נספר כ-חי- חיים. כאן תוכלו לקרוא למה אין הגיון בספירה זו. ספורות הוא מעשה שטן.השטן שהסית דויד המלך עם האות י' למנות את ישראל. דוד המלך המקורי אותו המליך שמואל הנביא, הוא אינו דויד המלך אותו המליכו הנקובים.

לא אמחק את מיספור הפסוקים מספר דברי הימים כדי להוכיח קיום ספורות מונים בישראל:

כד וְאֵלֶּה מִסְפְּרֵי רָאשֵׁי הֶחָלוּץ, לַצָּבָא, בָּאוּ עַל-דָּוִיד, חֶבְרוֹנָה:  לְהָסֵב מַלְכוּת שָׁאוּל, אֵלָיו–כְּפִי יְהוָה.

לב וּמֵחֲצִי מַטֵּה מְנַשֶּׁה, שְׁמוֹנָה עָשָׂר אָלֶף, אֲשֶׁר נִקְּבוּ בְּשֵׁמוֹת, לָבוֹא לְהַמְלִיךְ אֶת-דָּוִיד.

לב- 32 בספורות.

לכן כש- jim morison אמר שהסרמוני, הטקס, עומד להתחיל שהעיר עולה מהים. הוא צעק כמר צורח שם גיבור- תתעוררו. כנראה ש- jim לא רצה שהחבר'ה של אנדי וורהול יעשו עליו- pump the jim..

וזה השלב שפרנקנשטיין, יצרן הגלמים, "satanic macanic with blond hair & a tan" הורה לרצוח את jim morrison.

אתה יודע החבר'ה מחוף הצוק.. של the rocky horror picture show .. שנושעים ממצוקותיהם ב- עַמְּךָ נְדָבֹת, בְּיוֹם חֵילֶךָ: בְּהַדְרֵי-קֹדֶשׁ, מֵרֶחֶם מִשְׁחָר; לְךָ, טַל יַלְדֻתֶיךָ. במבצע צוק איתן.

ברור לכולם שגולם ב"סטייל" יאיר לפיד ממפלגת "פה" יגלם תפקיד של לוחם במלחמה שאין לו רצון אמיתי לנצח בה, יען כי הוא חוסה בצילו של האויב- אדמונד דה רוטשילד..כמו שבנימין חוסה בצל תמר ואור המון כמוקסם משפתיו של האויב שרון יצחק\אציק תשובה.."בביצוע"- "mc carollina" ויש שעושים הבה ונתחכמה לו.. שמואל א' שמואל ב' אתם יודעים "בביצוע" "חימושניגיגי" של "פורטיס".

רוקי

בשורה התחתונה, עד שאתה לא תחוקק חוק יסוד שהמדינה בישראל היא מדינת היהודים אתה בדין של עושק וגוזל את האנשים שהיו כאן לפנייך. דין רשעים.

המשל הטוב ביותר הוא משל אילן רמון שנשלח לשמים בחללית שנושאת את שם הבורא בכתיבה עברית. kolombia. אילן רמון הקריא מתורתו של בורא עולם מעבר לשמים וזה ניאוץ דבר תורה. כי במקום לתת את המליארדים לעניים העדפתם לשרוף את הכסף בחלל. לכן פיצוץ החללית הוא נס ליראיו של יהוה להתנוסס בו, כי זה מעשה של השכלה להרע ולא להטיב. ככתוב בתורה הקדושה:

כִּי הַמִּצְוָה הַזֹּאת, אֲשֶׁר אָנֹכִי מְצַוְּךָ הַיּוֹם–לֹא-נִפְלֵאת הִוא מִמְּךָ, וְלֹא רְחֹקָה הִוא. לֹא בַשָּׁמַיִם, הִוא: לֵאמֹר, מִי יַעֲלֶה-לָּנוּ הַשָּׁמַיְמָה וְיִקָּחֶהָ לָּנוּ, וְיַשְׁמִעֵנוּ אֹתָהּ, וְנַעֲשֶׂנָּה. וְלֹא-מֵעֵבֶר לַיָּם, הִוא:  לֵאמֹר, מִי יַעֲבָר-לָנוּ אֶל-עֵבֶר הַיָּם וְיִקָּחֶהָ לָּנוּ, וְיַשְׁמִעֵנוּ אֹתָהּ, וְנַעֲשֶׂנָּה. כִּי-קָרוֹב אֵלֶיךָ הַדָּבָר, מְאֹד:  בְּפִיךָ וּבִלְבָבְךָ, לַעֲשֹׂתוֹ.

זאת משמעות לעבוד מהלב. קודם לעניי הארץ. ולא לאבנים הגדולות בירח.

אני בטוחה שתסכים עם בורא עולם שאתם בנים סכלים.. ומשילות הזכר בעולם היא אכן, עונש..

ככתוב בתורתנו הקדושה:

אוֹתִי לֹא יָדָעוּ–בָּנִים סְכָלִים הֵמָּה, וְלֹא נְבוֹנִים הֵמָּה; חֲכָמִים הֵמָּה לְהָרַע, וּלְהֵיטִיב לֹא יָדָעוּ.

ספורות מתים אתם יודעים, אני רואה אותם ורואה, דד מן walking..ועל כך אני שוחקת.. אם שאלת למה מיכל בת יהוה- שוחקת. אֲבִי יְתוֹמִים, וְדַיַּן אַלְמָנוֹת– אֱלֹהִים, בִּמְעוֹן קָדְשׁוֹ.

כך שאשה ששוכבת עם איש שאינו בעלה כמעשה ובחרת בחים, כשבעלה על ערש דווי- היא לא אלמנה. לפי התורה היא נשפטת לדין מָּוֶת.

תוהו

(שימו לב לאיש לבן העורף של נובל אנרג'י, שימו לב לרגלו, זאת רגל שבועטת בבן ישראל שהפגין למען עם ישראל). האם בנימין נתניהו יזהיר את אנשי נובל אנרג'י כמו שהוא מזהיר את הפלסטינאים..או שהמפגין נגד מתווה הגז הוא לא יהודי כתפישת בנימין נתניהו. אתם יודעים שבנימין נתניהו אמר לעובדיא יוסף שהשמאלנים לא יהודים.. מה אני אומרת, אני אומרת שבנימין נתניהו לא יְמָנִי.

שוטרים של נובל

צריך לחשוב על ההקבלה בין המושגים גיא צלמוות ו"פוטו רצח". אתם יודעים, אותו פוטו שמישהו קרא לו פוטו רצח  לצילום במה שקראו לו "תעודת זהות". העדות שאתם רואים התרחשה בעת שלטונו\משטרו של דנינו על משטרת המדינה. דנינו היום הוא יושב ראש במגדל של בעל ההון שלמה אליהו. ואתם יודעים יש פועלי אוון במוסדות ארץ שפועלים למען בעל הון שלישי ומתוגמלים בחסות בעל הון שני ולהפך. להסתיר עקבות אתם יודעים..

 ברור לכולנו שלאחר שלא הצליח בנימין נתניהו לאשר באופן סופי את מתווה הגז, ידע אורי אריאל כמו קודמו פייגלין שעליא להר הבית תעורר מהומות. "משבר מהונדס". מטי גר.

"כברי הוא קיבוץ בגליל המערבי, כארבעה ק"מ ממזרח לנהריה. שייך לתנועה הקיבוצית ובעבר השתייך לתק"ם. שמו של הקיבוץ הוא כשם הכפר הערבי אל-כאברי שחרב במלחמת העצמאות, ההשערה היא, ששם זה שימר את השם "כבריתא" או "כבריתה"‏[1] הנזכר כיישוב גבול צפוני בימי שיבת ציון[2] ובתוספתא ובתלמוד הירושלמי.‏" wikipedia.

שלא כמו תושבי גבעת עמל, תושבי קיבוץ כברי זכו שהאדמה שהם התישבו בה תוכר כשלהם בטאבו ושאלת פינויים לצורך בניית מגדלים להרחבת שכונות צפון נהריא לא עלתה "על הפרק" כמו הרחבת שכונות בבלי ב-צפון tlv כשפינו באונס את תושבי גבעת עמל, לוחמי ההגנה שלחמו לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל לאחר כ- אלפיים שנות גלות, יען כי שרון יצחק תשובה רצה "לדפוק בוחטות" כמו שאומרים בשפת בבל. כמו שרון יצחק תשובה שמחלו לו על חוב בסך כ- מליארד וארבע מאות מליון שקל ככה מחלו לקיבוצים על של כ- עשרים מליארד שקל. ובנימין נתניהו רץ עם זנב מקופל ביין הרגליים לאשר מתווה בו עם ישראל ישלם כ- עשרים שקל ל- mmbtu\ ליחידת דומה גז. מאוד יקר.

זְכֹר יְהוָה, לִבְנֵי אֱדוֹם–    אֵת, יוֹם יְרוּשָׁלִָם:
הָאֹמְרִים, עָרוּ עָרוּ–    עַד, הַיְסוֹד בָּהּ.
בַּת-בָּבֶל,    הַשְּׁדוּדָה:
אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם-לָךְ–    אֶת-גְּמוּלֵךְ, שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ.
אַשְׁרֵי, שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת-עֹלָלַיִךְ–    אֶל-הַסָּלַע.

אתה יודע שאישוני הכבאי של הציפור המשונה של העם המשונה שמכבה אש עם כוסות, משול למפעיל של ה-asher ladys\asher boys של העיר מגדל בבל. הקדשות, הקדשים שמצילים את העיר. ב"סטייל" בנימין נתניהו שרוצה לאשר את המתווה, ב"סטייל" ורדה אלשייך שאשרה את המחילה על חוב לשרון יצחק תשובה.. עם קצת שומן חזירים ושווערצע חייעז אתה יודע.. של macki ה-son של sam ..

עזריאליאילומיניטי 3בית המשפט.אילומיניטי 5בונים חופשיים 3

.

לבנון פרומו שני.

.

ביום קייץ הייתי ב"מתחם sarona" וככה הלכתי בגינות של ה"מתחם" ושלא כמו בגינות דרום העיר tlv שם לא רואים גרים שחורי עור בגינות של מגדל אקירוב. אתם יודעים, הראש העיר tlv  מגרש שחורי עור גרים מגינות הסמוכות לשכונות עשירי העיר. ואני ככה ראיתי גננת עם ילדים בגינה ודיברתי איתה על העניין, והיא אמרה שבגלל שהיא באה מדרום אפריקה אין לה בעיא עם שחורים. המשוואה לא נראתה נכונה. גם אם היא חושבת כמו שהיא אמרה, איפה הייתה הבעיא: היה יום שרב, מאוד חם..במידות חום, משהו כמו 40 מעלות.. וחם… ובזמן שדיברתי איתה הסתכלתי על ילד מהגן שלה, ילד לבן.. הפנים שלו היו אדומות אדומות מחום גופו.. ושערו רטוב מזיעה. לא נראה שהילד הוא מזרע של השחורים (שעל בטוח לא הורשו ללמוד בקינג דייויד ביוהנ'סבורג), עובדי בתי החרושת ליציקת פלדה בדרא"פ, שה"גנום" שלו בנוי לחום בדרגה כזאת..

רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ; אֵין אֱלֹהִים, כָּל-מְזִמּוֹתָיו.

4.7.2015 063

מגדל קרית "הממשלה" מגדל אפי, מגדל אפריקה ישראל, משול למגדלו של ה-דד ה- edomi. השטן שהקים בורא עולם לשלמה המלך.

בשורה התחתונה:

אבא ששם לבת הנקבה שלו את השם עולם- עלמא. ממשיל עצמו לריבון עולם. מארי דעלמא בארמית..וזאת עבודה זרה במשמעות נוקב שם יהוה. דין מָּוֶת אתה יודע. יכולה להיות הקלה בעונשך אם אתה אדם שהריבון שלו הוא, לוסיפר\לוסיפוג, היילל בן שחר you know.. אתה יודע, האלוהים בוב ספוג של (ח)בוב(ה) הבנאי.. ברור לכולנו שאתה לא יכול להחיל את עבודת האלוהים האחרים לוציפר בארץ ישראל..אתה יודע מה אתה צריך לעשות כדי שהחומר שאתה קורא גופך– לא ימות.  בארץ נכר בני ובנות אדם יכתבו ויקראו בשמה alma בלי האות א' בסוף המילה.. כך שבתך לא תתפקד כ-פח למשיחים איתה.

עוזי לנדאו

אבותנו.

חשוב שתדע, אברהם הוא לא אבינו- יהוה הוא אבינו. אברהם מת. ולנו היהודים אין עניין באברהם שהוא "פדרה קרידו".

.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

Write a Comment

Copyright © 2021 . All rights reserved.