mor-is.

.

היה פעם סרט על בחור שכל חייו סרט.. שסבבו אותו חברים לא אמיתיים, משפחה לא אמיתית, מקום עבודה שעובדיו שחקנים בסרט וכל המידע אודות "ראיית המציאות" שהוא רואה היתה כזאת שלא קשורה למה שקורה באמת ומידי פעם גם מחליפים כפילים להמשיך את הסרט..

אני טוענת שאם אדם עושה "מנוי לעתון digital" ונכנס דרך שם משתמש לאתר העיתון באינטרנט יש יכולת לעורך העיתון לגרום לקורא או לקוראת כתבות שמדווחות דיווחים לא אמיתיים אודות המציאות ומתוך המקום הזה מייצרים דעת האדם אודות העת בכל התחומים, פוליטיקה, ידוענים, מוסיקה, ספרים, כלכלה כפי שמראים לו או לה.

.

שמו של אבי שמת היה יהודה כהן. בחאלב היא ארם צובא קראו למשפחתי שריתי. shriti.

זה די מעניין שבצבא הציבו אותי בקיבוץ מצובא שהיתה להם מטווית חוטים. שריתי זה חוטים בערבית. משפחתי סחרו בגלות בארם צובא בחוטים בעת שהשמו להם את השם שריתי.

יום אחד שכנה בקשה את הספר הכנסת כלה של שמואל יוסף עגנון מאבי והוא נתן לה והיא לא החזירה. שהוא ביקש בחזרה את הספר הם לא החזירו לו.  אני לא זוכרת מה הסיבה שהם לא החזירו את הספר. אולי  אמרו שהספר שאבד משהו כזה.

הם לא היו אנשים שקראו עגנון, אבי צחק פעם ואמר שהם ביקשו את הספר כי הם חשבו שזה ספר פורנוגראפי.

תראה אני נולדתי ביום שנחשב יום פריצת חומות ירושלים הוא הצום הרביעי שבנבואות שלנו נאמר שיום זה יהפך ליום שמחה ליהודים. אני טוענת שזאת הסיבה שחיתנו את אסנת  עם שימחי בעת שהיא ביקשה את גורלי. היא לא התחתנה עם שימחי מאהבה, היא אמרה שהוא לא יפה ובכל זאת התחתנה איתו. אני טוענת שהיא התאכזבה שהורידו אותה בדרגה, היא היתה חברה של בן של קצין משטרה בכיר שהכניס אותה למשטרה ומדרגת בן של קצין היא ירדה לדרגת חפ"ש כמו שאומרים בסופו של יום מישהו הודיע למח"ש שהיא צורכת EXTAZI ופיטרו אותה. היא באמת צרכה EXTAZI באותה עת והייתה הולכת להכווין תנועה בבוקר אחרי המסיבה תחת השפעת EXTAZI. את אסנת הכרתי בצבא בעוצבת הפלדה. היינו שותפות בדירה. אני טוענת שאלו נשואי ספורות. כמו גלי ואריק מענף הפלדה ששינו את השם לשחר.

כשאני הייתי בקיבוץ , אז היה נוהג שכדי להשתלב בקיבוץ היו משפחות שקראו להם משפחות מאמצות במובן שחברי הקיבוץ עוזרים לחדשים להשתלב בקיבוץ כי יש חוקים שהם לא כמו בעיר. לא קיבלתי אותם כאבי ואימי, וכל שבועיים הייתי יוצאת לחופש הביתה. הם היו כמו חברים. המשפחה המאמצת שאני ונתי היינו אצלה היתה משפחת גונן. שם משפחת אסנת שימחי לפני שהתחתנה היה גונן. אם אני זוכרת נכון, אבא של אסנת היה עובד במפעל קיבוצי, אולי מילואות, אני לא זוכרת בבטחה.

סבי היה אופה מתוקים בחלאב היא ארם צובה. אח של אוסנת למד להיות קונדטור. זאת אומרת שניתן לראות פעולת ספירה של משפחת גונן בספורותי כדי לקבל את גורלי..

אֲסַפֵּר כָּל עַצְמוֹתָי הֵמָּה יַבִּיטוּ יִרְאוּ בִי:  יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם וְעַל לְבוּשִׁי יַפִּילוּ גוֹרָל: וְאַתָּה יְהוָה אַל תִּרְחָק אֱיָלוּתִי לְעֶזְרָתִי חוּשָׁה:  הַצִּילָה מֵחֶרֶב נַפְשִׁי מִיַּד כֶּלֶב יְחִידָתִי: תהלים.

חיל הנח"ל- מגל וחרב.

אסנת קראה לבת שלה בשם טל.

מַטֵּה עֻזְּךָ יִשְׁלַח יְהוָה מִצִּיּוֹן רְדֵה בְּקֶרֶב אֹיְבֶיךָ: עַמְּךָ נְדָבֹת בְּיוֹם חֵילֶךָ בְּהַדְרֵי קֹדֶשׁ מֵרֶחֶם מִשְׁחָר לְךָ טַל יַלְדֻתֶיךָ:  נִשְׁבַּע יְהוָה וְלֹא יִנָּחֵם אַתָּה כֹהֵן לְעוֹלָם עַל דִּבְרָתִי מַלְכִּי צֶדֶק: תהלים.

יש מצב שניר עוז של נירלט חושבים שהם מטה עוזך. אולי זאת הסיבה שפרנקל אמר  בהרמת כוסית בחנוכה שהרנטגן אמר לרפי מאספקה שבורא עולם אוהב את נירלט.

אני טוענת שהם יותר בכיוון של THE WIZARD OF OZ אנשי השטן שמבקשים לעשות עור בעד עור.

תראה ששתי בנות בצבא בקיבוץ או שותפות בדירה גרות ביחד וגם רק חברות לעיתים מחליפים בגדים והדבר בסדר כל עוד לא עושים פעילות שמקיימת את הדבר כספורות. ניתן לראות שנוהג זה תועל במקרה זה ליצירת החלפת גורלות. כדי לספור את סיפורה של אסנת בסיפורי ואת סיפורי בסיפור משפחת גונן.

בעת הזאת נוצר סוג של מפגש עם בת למשפחת HERING – אמנון מקיבוץ דן שגדלה בשכונת נווה הדרים שזאת השכונה שגרים בה ההורים של נתי והיא העידה שיש לה שתי חברות טובות אסנת ועוד חברה מאוד שמנה. כמו נתי. ברור לי שהיא מנסה להספר בספורותי כדי לנקות את החברות שלה ששיחקו בסרט בתפקיד חברותי . למדתי במכון וולקני  כשהייתי במקווה .HERING נצפה שם. יש מצב שגם נצפה כאיש המוסד שיש לו חממות ושבא לפגישה בנירלט עימי ועם רן מנו. אשתו של HERING לא היתה אמורה לדעת את שמי לפני שנאמר לה. אתה ואני מבינים מה היא מבקשת לתקן. בסרט הקודם שלה היא הפילה אשמה על החבר שלה שהוא הסית אותה נגד האב העשיר שלה. כמו שעשו חסמבה לילדים של זורקין שהסיתו אותם נגד אבותיהם.

תראה שזורקין הלך ללשכת עבודה גרשו אותו וג'ו עמאר שר שהקיבוץ "עמלו דחקה עלינא..", לכן הוא לגנוב אוכל לילדיו ותפשו אותו והוא נכנס לכלא ולקחו את ילדיו, לקיבוץ, לפנימיא.

במכון וולקני למדתי איך עושים תרביות RIK-MA  שמעלה אפשר להרבות את הצמח.

כדי שנצחק.

הבת של HERING נוהגת לשכב עם חבר שלה כשהוא מחדיר את איבר זכרותו לפי הטבעת שלה וכדי לנקות לאחר שהוא שופך בתוכה היא נוהגת להחדיר צינור מים לפי הטבעת שלה וכשהצינור בפנים היא פותחת המים. זה גם גורם לה תחושת הנאה.

אני טוענת שצריך לבדוק מה עלה בגורל הילדים היהודים ממוצא גלות מזרח תיכוני ואפריקאי שנולדו בישראל במועדי צומות  שבנבואות נחשבים לימים שיהפכו לשמחה ליהודה.

בשורה התחתונה,

אני טוענת שלא נולדתי בשבעה עשר לחודש הרביעי, נולדתי בלילה של לפני הבוקר של השבעה לחודש הרביעי, משמע השישה עשר לחודש בחודש הרביעי. אני יהודיה אני בת שבט הלוי ולא משבט יהודה.  אין לי נחלה בישראל . אתה לא יכול לקבל נחלה או חלק בישראל ממני. אתה לא יכול לקבל ממני את מה שאין לי.

אני אגיד זאת גם באנגלית.

SINCE I DONT HAVE A PART IN ISRAEL YOU CAN NOT TAKE PART FROM ISRAEL FROM ME.

.YOU CAN NOT DO THE APARTHIDE ACTION ON ME

what you have, what they gave you, is not a part from me.

וזה מה שעושים הצפרטיסטים מלשון "צפרטד" בכל מדינה של עם שהם באים לאדמותיו. גם באוקראינה נצפתה פעילות של צפרטיסטים. שזאת המילה הרוסית לאפרטהייד. הפרדה.

.

חשוב לבדוק, למה נתנו לשימי לוי אישור להכניס מוסלמי ערבי לבסיס צבאי בשטח ארועי יום הנכבה.

וּמַטֵּי גֵר וְלֹא יְרֵאוּנִי אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת: מלאכי.

אני טוענת ששימי היה ילד מתוצרת השלוחה של MI – 5 בישראל.  גם קרל נטר היה חבר בלשכת מוריס של הבונים החופשיים באנגליא.

5  – גייס חמישי.

להזכירכם, פרויק'ה נולד באנגליא.

להזכירכם,

שימי לוי הוא אדם שנודע שהוא מתעלל במוסלמים בשטחים באזור עזה ולפני שיוודע לרבים הצבא חילץ מהר מהר את שימי לוי לשרות ביחידה לא בשטחים ולא עשה לו משפט.

אגב,

רן מנו (מנירלט, לא רן מנו מהגרעין של שימי לוי) אמר לי שהבעלים של בית החרושת שעבד או עודו עובד בו מוניר אח של סמיר- אוסף חיפושיות.

תזכור שאני יודעת שלקיבוצים יש קשר עם דור אלון.

ואני זוכרת מה קרה לאחות של שמוליק.

מַטֵּה עֻזְּךָ יִשְׁלַח יְהוָה מִצִּיּוֹן רְדֵה בְּקֶרֶב אֹיְבֶיךָ: עַמְּךָ נְדָבֹת בְּיוֹם חֵילֶךָ בְּהַדְרֵי קֹדֶשׁ מֵרֶחֶם מִשְׁחָר לְךָ טַל יַלְדֻתֶיךָ:  נִשְׁבַּע יְהוָה וְלֹא יִנָּחֵם אַתָּה כֹהֵן לְעוֹלָם עַל דִּבְרָתִי מַלְכִּי צֶדֶק: תהלים.

שימי לוי היה מגרעין רמה שיועד לקיבוץ של GEZI KAPLAN שבעת הזאת משפחת  korali או KIRALI מגרעין רמה חברים בו.

תיק קיבוצים.

תזכור שאני יודעת את מועד הולדתה בספורות הנוצריות של אחות של שמוליק.

יש הבדל בין דין על מעשה רצח לבין דין על מעשה גנבה.

ומשכך יש הבדל בין חטא של אדם שידע על  מעשה מירמה ולא דיווח על הדבר לבין ידיעה על מעשה רצח ולא דיווח על הדבר.

כמובן שיש הבדל בין אדם שהוא מנהיג לבין אדם שאינו מנהיג מבחינת ידיעה על פשע כזה או אחר לבין מנהיג שיודע על פשע כזה או אחר.

יש הבדל בין פשע של מנהיג לבין פשע של אדם שאינו מנהיג.

יש קורבנות של כהנים, יש קורבנות של נשיאים, ויש קורבנות לעם.

יהודים לא מקריבים בני אדם לחטאיהם.

יש משפט נשיאים.

ויש משפט כהנים.

ויש משפט של העם.

לעתים מעשה נחשב לפשע למנהיג ואינו נחשב לפשע לאדם שאינו מנהיג.

בדיוק כמו שיש מעשה שהוא פשע אם גבר עושה אותו ואינו פשע אם אשה עושה אותו.

להזכירך, שליחיו של דוד להביא לו את בת שבע- לא הואשמו. דוד הואשם.

יש גם הבדל בין אדם שמשלמים לו כסף בעבור שתיקה לבין אדם שלא משלמים לו כסף בעבור שתיקה.

למה הצבא צריך לשלוח חיילים לאבטח את עסקיו של שרון יצחק תשובה.

למה הצבא צריך לאבטח באופן אישי את עסקיו של שרון יצחק תשובה. תשובה הוא איש עסקים שיכול לקנות ארבע מטוסים פרטיים. עסקיו הם בסדר גודל שהוא יכול לממן אוניות ולבקש מיוסי או מכראדי שיקימו לו משמר של 200 חיילים שכירי חרב לאבטחת האסדות. כמו שהיה עושה דגן באפריקה.

תראה,

בעת הזאת אני מבינה מדוע האנשים האלה סיפרו לי על חטאיהם, בעת הזאת וגם בעת שקדמה לזאת אני מדווחת על חטאיהם.

אני עושה זאת בשיטה שתפשו את AL KAPONA.

לפני שאמשיך-

סיסמה זה גם SIS-MA. האחות של אמא.

nft95myy.

זה קוד שנתנו לי בנטויז'ן בשנות התשעים לפי הספורות הנוצריות בעת שרונן בעלה של דבי המורה לאנגלית איים שהוא יהרוס אותי.

אני לא משתמשת בקוד הזה יותר. אחרי שמישהו נתן להם את הקוד, התחילו לפרוץ לי למייל על שם MIKA6 ולאתר בגלובל ריפורט. אני גם לא משתמשת כבר הרבה שנים במייל הזה שאי אפשר היה לבטל אותו, זאת הסיבה שקניתי לי שרת  גם למייל וגם לאתר.

ברור שליהודים לא ימחקו חובות ויעקלו להם את הרכוש והאדמה באם לא ישלמו את ההלוואה. שרי אריסון השותפה לשעבר של נירלט היתה מגרשת  אותם מהבית.

שנאה

מהימים שכתבתי בשם העט שמעונה מדימונה מירוחם   שבהם עוד לא למדתי לשים יא בסוף מילה לועזית במקום יה. יש במילה דמגוג את המילה גוג. גוג ומגוג.

נשפט- הבדלה.

מטבע עובר לסוחר.

מלכות אדום. מלכות אדום. מלכות אדום.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.