kapo.

ממזרח מבואו שמש.

לא כך האשכנזים- האשכנזים שנמצאים במזרח ליבם במערב:

שפלות נפש

בשנת 1932 נערך קונגרס מוסיקה בקהיר בו השתתפו אומנים מהמזרח התיכון בפרט ומאסיא בכלל. היהודים לקחו בו חלק פעיל מאוד ואף זכו בתחרות שהתקיימה בקונגרס. בתוכנית הרדיו המצורפת תוכלו להקשיב ליהודה אפנדי מלמד את בני דודנו המוסלמים אודות מקצבים.. אני לא חושבת שיהיה למוסיקולוגים של היום את הדיגנטי להגדיר את המוסיקה שהביא איתו יהודה אפנדי מארצות גלותו כנחותה. ליהודה אפנדי היה חלק גדול מאוד בעשיה ויצירת והתהוות המוסיקה המזרחית בעולם. לא כך בארץ ישראל שהשתלטו עליא מערבים שכל חלומם הוא לחזור למערב שם טבחו בהם.

מה עשו האשכנזים למעשה:

באותה דמות נלעגת של האיש עם השיער השחור המזוקן עם האף הארוך.

שמוצג מול יפי הבלורית הבלונדינית והתואר.

אנטישמיות 1 אנטישמיות 2

הם הציגו בשנות החמישים או השישים בדמותו של סלאח שבתי

אותו יהודי, עם זקן שחור מדובלל עם האף הארוך

מזרחי1מזרחי 2

לצד אריק איינשטיין יפה הבלורית והתואר בסרט סלאח שבתי..

יפה הבלורית

"מחוץ לממסד היו מי שזעקו את זעקת האפליה והגזענות, אבל עמדתו של בן־גוריון היתה הגמונית. בכנס הפיקוד הגבוה של צה"ל באפריל 1950, הוא ביקש להסביר למפקדים מהו השינוי שעליהם לחולל במתגייסים. "קיבוץ הגלויות מביא לנו אספסוף", הסביר לקצינים. "היתוך האספסוף הזה, גיבושו מחדש, גיבוש אנושי, יהודי, ישראלי ואחר כך צבאי — זהו היסוד לצבאיות". עוד לפני האימונים הצבאיים יש "לחנך את הצעיר, שבא מארצות אלו, לשבת בבית הכיסא כמו אדם, להתרחץ, לא לגנוב, לא לתפוס נערה ערבית ולאנוס אותה ולרצוח אותה — זה קודם לכל שאר הדברים. בלי זה — אין ערך לאימון ולחינוך הצבאי שניתן להם"." הארץ 14.8.2015.

אממה.. כמו שאומרים…

אוטובוס.

אשכנזי דרוקמן… או אולי יותר עדיף לקרוא דרעקמן..

כשרות

אשכנזים הברסלבים…

הנאצים קראו לאשכנזים juden מלוכלכים- הם קראו לנו היהודים מלוכלכים. הנאצים קראו לאשכנזים juden נחותים- הם קראו לנו היהודים נחותים. הנאצים אסרו על השמעת המוסיקה של הjuden האשכנזים – הם לא השמיעו את המוסיקה של היהודים. מה שהנאצים אמרו על ה- juden  הם ה juden אמרו עלינו היהודים.

כך שאין להתפלא שלבם של צאצאי הנטבחים בארופה חושק בגרמניא ופולניא. יש להם חיבור של הלב עם העמים הארופים לנוכח החינוך שהם קיבלו בבית.

כפרה

אמרה לי נקבה בים שבלי האשכנזים לא היה ניתן לבנות מדינה. אני רואה שהגרמנים בנו יופי של מדינה בלי האשכנזים. ואני בטוחה שאם הלבנים מהאפרטהייד יעזבו את דרום אפריקה, שבט הזולו יסתדר מצויין. לא יהיה להם מכשול גם בצורת השחורים שמכרו עצמם לצורך המשך שליטת האפרטהייד על דרום אפריקה. מה שעושה הלבן בעולם זה לייצר מחלות שרק לו יש את התרופה. כמו נוחי דנקנר ששילם ללובה ולאבוטבול שכר מינימום ועזר להם ע"י תרומה. כמו בנט שהתנגד לחוק העסקה ישירה כשר כלכלה וכשר חינוך הוא רוצה להיות האבא של הילדים העניים של עובדי הקבלן.

הרצחת וגם ירשת.

כשר חינוך בנט בהגדירו את עצמו כאב ילדי ישראל זה סוג של שימת חסם בין העם היהודי לאלהיו, האב של העם היהודי הוא יהוה ולא נפתלי בנט. נפתלי בנט ניסה לייצר מצב של אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  יודעי תורה מבינים על מה אני מדברת ולמה אני מתנגדת.

זאת הסיבה שמלכות  edom הקימה ערים בשם גת ואשקלון בארץ ישראל- כדי לחדש ימיהם כקדם:

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ.  וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר. הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים. הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן.  מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם.

איפה ההבדל ביננו היהודים לביין ה- juden,

22

(מעבר לכך שהאלוהים שלהם הוא הילל בן שחר שבגד בבורא עולם כשרצה לתפוס את מקומו):

אני מאוד מעריכה את התרבות של שכננו, גם כי התרבות שלהם ושלי כרוכה האחת בשנית. גם באמונה באל האחד אנחנו דומים. אני מעריכה את הנאורות האנושית שלהם על כך שהם נהגו טוב בהורי ובסבי וסבתותי  בגלותם ומוקירה להם תודה על כך, במיוחד כשאנחנו רואים איך התנהגו הארופאים ל- juden. אבל, ופה יש אבל גדול. אין לי עניין באזרחות מצרית.. אני רואה את ארץ ישראל כארץ שנתן יהוה לי ולבני ובנות עמי. אין לי עניין באזרחות של ארץ אחרת. ארץ ישראל זאת הארץ שלי. בטאבו כמו שאומרים. וזאת הסיבה שבגין היה אהוב עלי, הוא חשב כמוני, גם בעניין השילומים. בגין מבחינתי- מזרחי. ברור לי שיש יהודים שבאו מארופה שמוצאם מארץ ישראל לפני הגלות.

חרמן

ג'אז

ברור לכולנו ששרון יצחק תשובה ושותפיו האמריקאים המערביים, ניצחו את העם היהודי והגרים החים בישראל. העמים בישראל ישלמו בהכנעה מחיר גז יקר מאוד יחסית לעמים בארצות אחרות שיתבטא בחשבון החשמל, חשבון הגז וגם מזון. אוסם שטראוס תנובה וכו' או ושות', יגלגלו את עלויות הגז דרך מחיר המזון שהעם היהודי והגר החים בישראל דרך תג המחיר. כמו אותו תג מחיר של מאחורי הקלעים שהעמים בישראל משלמים את המחיר בעבור התקציבים שמפרגנים חברי הפרלמנט למתנחלים שבונים בתים מפוארים בשטחים, לקיבוצניקים שחיים חיי פאר ועושים תספורות של 20 מליארד שקל פה 10 מליון שקל שם ועל הדרך גוזלים מתושבי דימונה ירוחם מצפה רמון את כספי הארנונה המגיעים להם, לדוסים שבונים שכונות מפוארות באלעד ובבית שמש וכמובן לטייקונים שרגולטורים סטייל ניר גלעד וכראדי ושוגון שעובדים אצלהם לאחר "השרות הציבורי".

גז- מצרים.

מה שיקרה עכשיו לאחר שהושגו "ההבנות" בין חברי הפרלמנט זאת תעמולה. שמתחילה התעמולה שתסיט דעתכם ממה שקרה מיום הקמת הפרלמנט ועד לאישור המתווה, יש מצב שתהיא מלחמה, איזה פירגון קטן מתשובה בזמן המלחמה, תרומה אתם יודעים…כתבות בכותרת ראשית על מעשה "טוב" כזה או אחר שעשה כחלון או המושחת גלנט.. זה לא מעניין. את דברי בעניין תשובה יצחק כבר אמרתי אין מה להוסיף. להכנס למלחמה של אחרי הנצחון של שרון יצחק תשובה\נובל אנרג'י\שלדון אדלסון, זה כמעשה האוננות, ואני מעדיפה לעשות ביד אתם יודעים…יש הבדל מהותי בין אוננות לעשיה ביד…

בשורה התחתונה, 5 דולאר זה יקר. גם 4.7 זה יקר ולנוכח מנגנוני ההצמדה למדד יוקר המחיה של האמריקאים, זה מאוד מאוד יקר. 

נזרי

רק בורים יקראו למוסיקה ולשירה המזרחית בורה.

לצורך הענין תשובה בוגד כמו דרעי מקבל השוחד כמו כחלון שהתנער מטיפול בגז …אתם יודעים כמו הקאפואים בשואה שפירגנו להם מנת בשר במקום קליפות תפ"א:

בוגדים

לכן תפילה לעני כי יעטוף..

שׁוּבָה יְהוָה, עַד-מָתָי;    וְהִנָּחֵם, עַל-עֲבָדֶיךָ.
שַׂבְּעֵנוּ בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ;    וּנְרַנְּנָה וְנִשְׂמְחָה, בְּכָל-יָמֵינוּ.
שַׂמְּחֵנוּ, כִּימוֹת עִנִּיתָנוּ:    שְׁנוֹת, רָאִינוּ רָעָה.
יֵרָאֶה אֶל-עֲבָדֶיךָ פָעֳלֶךָ;    וַהֲדָרְךָ, עַל-בְּנֵיהֶם.
וִיהִי, נֹעַם אֲדֹנָי אֱלֹהֵינוּ–    עָלֵינוּ:
וּמַעֲשֵׂה יָדֵינוּ, כּוֹנְנָה עָלֵינוּ;    וּמַעֲשֵׂה יָדֵינוּ, כּוֹנְנֵהוּ.

מפאתי מערב.

מערב

מזרח

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.