global economi.

.

כלכלה

לצורך העניין גם בעולם המוסיקה, אין סטארים שיקומו עליהם. אפילו אביב גפן שהוא הדמות שתתחברו אליו כשתרצו לחוש את תחושת המרד.. כי אביב גפן לעולם לא יביא אתכם לשם.. זה מה שנקרא- נכס צאן ברזל. ככתוב בתורתנו- לעבד נמכר יוסף, באה ברזל נפשו.

שירת הזעם.

מה שאתה רואה עם ארופה ויוון, זה אותו מפגן כח מלווה ביריות של הבריון הסעודי בעת התכנסות השבט, זה אותו מפגן צבאי של אחמדינג'אד ואותו מפגן ביום העצמאות שרואים במוסרות בישראל.

euro one עושה מפגן בריונות כלכלי נגד יוון. כמו גוליאת נגד עם ישראל. זאת מלחמה לכל דבר.

.

אתה הרי לא באמת יכול להתעלם מהריח הזה:

יוון

והזה:

ישראל

אותו הדקולון :

22

מה שלא ממש מפנימים העם היווני בעת מצוקה זו, שסיריזה עושה ככל יכולתה להציל את העם היווני מעבדות.

.

[wpvideo 1391Mh0W]

.

ברור לכולנו שחבילת החילוץ של יוון תכלול בתוכה הפרטת נכסי ואוצרות העם היווני. סביר להניח האדם שיקנה יהיה מאותה קבוצת בעלי הון, אותם 67 או 68 בני אדם שמחזיקים בהון השווה להונם של כ- שלושה מליארד וחמש מאות מליון בני אדם בעולם.

מעשה 2

וזה ברור לכולנו ששרון יצחק תשובה הוא חלק מהאנשים הללו שהונם כבר מזמן איבד כל קשר עם הצרכים שלו, של ילדיו, נכדיו, וניניו..ההון של שרון יצחק תשובה ופלטפורמת ה"תספורות" שאיפשרה לו להגיע לריכוז שליטה מסוג זה, מקיים את אנשי הפירמדות בארץ ובעולם כקבוצת אנשים שחוברה לה יחדיו לצורך חתירה והגעה ליעד בו כת מאוד מסויימת מקבעת שליטה על העולם.

מעשה 1

.

.
בוורלי

אני מניחה שעם קצת סמים יכול בן העשיר להרגיש לרגע הזדהות עם ברגר בן הענים … להרגיש שהוא ברגר..

let the sunshinein! מהות החים.. והוא יבכה בסוף שברגר מת…

74

יוונית מזרחית

.

מעשה 4

אבותנו.

אצל הגרמנים אתה אף פעם לא יודע אם האות או-

היא  האות אלף או האות עין.

קרל אורף.

את הבעיה הזאת אין במזרח התיכון. במזרח התיכון, יש אלף  ויש עין. יש כף ויש חטא. גם אצל היהודים וגם אצל המוסלמים.

מובי דיק

מה אני אומרת, נקווה כולנו שמלכות edom (כי אתם יודעים קרי בעל מניות בנובל אנרג'י ושר החוץ של ארה"ב שמקפץ אצל מנהיגי המזרח התיכון, מאוד לא מרוצהלא תארגן לביבי סיבה למלחמה  אתם יודעים, חטופים.. הרוגים.. פיגוע..וטילים בצפון או בדרום שיהממו את העם. ואז BENJAMIN NETANYAHU ו BENNET ילבשו את ה,"בטלדרס" וביבי יבליט את הצלקת מימיו בסיירת, ובנט יתהדר בהוראה כזאת או אחרת שבאה ממנו וידגיש שהוא מיחידת ציפור מגלן.

סריס

פשרה

אהדוטווהקאט

.כך שבבואו של שמולי לפתור את בעיית שכר העובדים במסעדות\עסקים קטנים שיפנה אצבע מאשימה לשרון יצחק תשובה- לגוליאת. בעיית השכר בתחום המסעדנות\עסקים קטנים היא הסימפטום כמו שאומרים. (ברור לכולנו שזאת בעיא ששמולי קיבל תרומה מדנקנר והפטרונים שלו הם פואד ועייני (יו"ר התאחדות עובדים לשעבר)שעובד עם בנק דיסקונט ושקיבל משרון יצחק תשובה את הזכיון לשווק גז לעסקים בשותף עם שרגא ברוש (יו"ר התאחדות התעשיינים לשעבר שמסתבר שהוא כבר לא לשעבר ואת הויכוחים שהוא ניהל עם השותף שלו עייני הוא ינהל עכשיו עם נסקורן שהיה המועמד מטעם עייני להחליף אותו בתפקיד הדואג לעובדים בישראל ואתם תרגישו שניסקורן נלחם למענכם שהוא משיג במשא ומתן קשוח עליית שכר מינימום ל- 5000 שקל בפעימות עד 2017. זאת אומרת שאתם מתרשמים מתפעלים מהמלחמה ולא מתוצאותיה וזה בדיוק מה שעידן עופר, שטראוס ותשובה בעלי מניות בערוץ 2, רוצים שתחשבו) ולנוכח המונופול של שרון יצחק תשובה בתחום הגז משמע- לגרבץ ולדפוק בוחטות).

קצאא קלאס גבוה הרצוגירדן

תשובה ובנט בנט צרפת אפס  סתיו אפס  סתיו שפיר  שמולי 2. סתיו אפס  תשובה אפס תשובה 60 בנט 4. הילארי אפס. שרי אריסון סלאח שבתי 1. תעמולה 3.

פאינה

.

Write a Comment

Copyright © 2021 . All rights reserved.