33.

הילל בן שחר.

.

וּמִצְרַיִם יָלַד אֶת-לודיים (לוּדִים) וְאֶת-עֲנָמִים, וְאֶת-לְהָבִים–וְאֶת-נַפְתֻּחִים. דברי הימים.

להב 433.  בערב מלחמת (מבצע) צוק איתן רצה בנק מזרחי של משפחת עופר (החבר’ה של ויקטור מדינה) רחוב על שם הבנק בלוד. matal מט”ל היה כתוב על ה”שלט”.. שם הבנק באנגלית ו”בראשי תיבות”. (רחוב  מט”ל בלוד על שם מוסד של משפחת עופר וזאת ב”זכות” תרומות, יכול לקיים געילה בשדה תרומות כשעושים זאת ערב “מבצע” צוק איתן, יכול לשמש ככלי לישועה ממצוקתו של התורם וקיום שליטתו על הטל והמטר..) גם להם יש טלפון 88. איציק שמולי קיבל שמונה מאות אלף שקל מנוחי דנקנר לפעילות “פילנטרופית” בלוד. נפתוחים אתה יודע..

ברור לכולם שגם אם לא תחשפו את נותני השוחד.. בורא עולם יודע מי יכול לבנות עיר בישראל נחלתו של יהוה ומי לא.

צרכן זנות

בדיוק כמו בעלילת המוסדים שכותבים שהם עשקו את חסכונות החוסכים לעת זקנה שהפריט לנהולם בכר. הם לא כותבים שהמבורגר יאיר עושק את החוסכים לעת זקנה שהפריט בכר שעובד היום בדיסקונט ושהמבורגר יאיר בעל מניות בבנק דיסקונט. בדיוק כמו שצריך לכתוב שמנהל המוסד harel ins (ברחוב אבא הילל סילבר ובעל מניות בכביש 6 (חוצה ישראל, חוצה 12 השבטים) והרכבת הקלה בשותף עם סוארי מאשטרום ויבואן אאודי 8, חבר של אולמרט שהביע תשוקה עזה לאאודי 8..אותו אולמרט שכיבד את המבורגר יאיר בנאום  בפני עובדיו כשהיה ראש עריית ירושלים שם סלולה הרכבת הקלה) המבורגר יאיר, הלווה  מכספי החוסכים לעת זקנה מהמוסד שהוא מנהל, לשרון יצחק תשובה, בעל מוסד הפניקס ביטוח שמנהל כספי חוסכים לעת זקנה. יש לכתוב את הדברים בנשימה אחת כמו שאומרים. יש לכתוב את השמות של העושקים ולא להסתיר אותם מאחורי מסכת המוסדים. זאת חלק מעבודה על תודעת הציבור. שטיפת מח כמו שאומרים. (פנסיא עם ה’ בסוף המילה- לא טוב. לא טוב לתת ל- המבורגר יאיר את ה- פן יה של עם ישראל. את זה אנחנו נותנים ליהוה. מחצית- נוס בערבית).

בחמש קם ציד.

המבורגר

(שלא נשכח לשים בטחינה של המבורגר יאיר את הפרטים הנ”ל). (ברור לי ולך שאין הגיון שהיום כף בחודש ואין הגיון שמחר כף אלף לפי ספירת מון\מונים\ירח וזאת לנוכח העובדה שבורא עולם אמר- שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד. ולא 26 ולא 8 ב”צמצום” כך שאתה לא יודע את הערכים המספריים של האותיות ומשכך, לא תייצר לעצמך ערך בהקרבת 19 ועוד 1 קדשים\קדשות).

ערום...

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

Write a Comment

Copyright © 2021 . All rights reserved.