ערב רב.

עדכון- האחד לחודש בחודש העשירי בשנת ארבע ושבעים.

"הזוהר (שמות, קצא.) מביא כי הערב רב היה חלק מן העם המצרי, בעלי אותה שפה, אשר כללו בתוכם את כל חרטומי מצרים. לאחר שחרטומי מצרים ראו את נפלאות ה', בקשו ממשה רבנו להצטרף לעם ישראל. הקב"ה הציע למשה שלא לגייר את הערב רב‏[1], אך משה ביקש מה' שיקבלם. טעמו של משה היה משום שהסיבה לרצונם להתגייר היא משום שראו את גבורת ה', לפיכך סבר משה כי כשיראו הערב רב את גבורות ה' בכל יום, ידעו כי אין אל מבלעדי ה'. לכן גייר משה את הערב רב ולקחם תחת חסותו.

ערב רב הוא שמה של קבוצה הכוללת מצריים ובני עמים נוספים שהתלוו לבני ישראל ביציאת מצרים, על פי המסורת היהודית הם התקבלו על ידי משה כחלק אינטגרלי מהעם, ובהמשך חטאו והחטיאו את עם ישראל במדבר, כמו בחטא העגל ועוד." wikpedia.

נבין תחילה מי היו החרטומים.

החרטומים היו בעלי כוחות מאגים, הם היו סוג של קוסמים.

כמו משה רבנו, גם החרטומים הצליחו ליצור נחש מהמקל,

ידוע לכולם שהנחש שיצר משה רבנו מהמטה שלו טרף את הנחש של החרטומים.

כקוסמים המודעים לכוחות של יצירת יש מאין בכח הרוח, היה קל יותר מבחינת התודעה להבין אתכוחו של בורא עולם כעליון עליהם, הייתה להם בינה שלא הצליחה לנצח את התבונה של בורא עולם. אך בהמשך גם אותו כח שהיה להם גרם להם לרצות להיות עליונים על בני האדם באופן שסותר את מהות בורא עולם.

"הֲלוֹא יָדַעְתָּ אִם-לֹא שָׁמַעְתָּ, אֱלֹהֵי עוֹלָם יְהוָה בּוֹרֵא קְצוֹת הָאָרֶץ–לֹא יִיעַף, וְלֹא יִיגָע:  אֵין חֵקֶר, לִתְבוּנָתוֹ." ישעיהו.

לצורך הענין ולנוכח ידיעתנו אודות כוחותיהם של החרטומים נמשיל אותם לבני האלהים מבריאת האדם הראשונה עליהם כתוב באיוב- ויבואו בני האלוהים והשטן איתם להתייצב על יהוה.

שיתכן שעליהם אמר יהוה-

אאזרך ולא ידעתני.

אותם ברא בצלמו.

ואת עם ישראל לבני האדם מהבריאה השניה אותם שם יהוה בגן עדן, בהם שם נשמת חיים.

וַיִּזְכֹּר יְמֵי-עוֹלָם, מֹשֶׁה עַמּוֹ; אַיֵּה הַמַּעֲלֵם מִיָּם, אֵת רֹעֵי צֹאנוֹ–אַיֵּה הַשָּׂם בְּקִרְבּוֹ, אֶת-רוּחַ קָדְשׁוֹ.

ככתוב בתורה, החרטומים החטיאו את עם ישראל בחטא העגל.

כמו שהנחש החטיא את האישה בחטא גן עדן,

כמו שבני האלהים התייצבו על יהוה דרך איוב בספר איוב.

כמו בוני מגדל בבל שביקשו מגדל שראשו בשמים ושם לצד העבדת בני אדם שלא נמנים  עם דתם.

אני מוצאת שגם בעת הזאת, אותם כוזרים, אותם ערב רב -מתיצבים על יהוה ועל עמו.

הערים גת ואשקלון הן ערים אויבות של עם ישראל הן ערים של פלישתים שהם אויבים של עם ישראל ברמה הרוחנית.

כמו דלילה, כמו גוליאת.

דוד המלך אסר עלינו להגיד ולומר בערים גת ואשקלון שהם ערים של בנות ערלים ופלישתים.

שם איבדו שאול ויהונתן את משחיותם, את הקשר הישר אל עם בורא עולם.

איש או אישה יהודים לא יכולים לקבל שם של ערים בישראל שהם אויבים של עם ישראל ברמה הרוחנית העמוקה ביותר.

אלו ערים שנפש אדם אבדה בהם. אלו ערים שאבד בהם הקשר הישר- אל של שאול ויהונתן.

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ.  וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר.  הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים.  הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם.

אדם שלומד תורה יבחין מיד במעגלי הרוח החומרים שיצרו בערים אלו בעת הזו בעת חזרתו של עם ישראל לארצו. אלו מעגלים שיש בהם פעולות של בוני מגדל בבל, שימוש בשפה לצורך יצירת אוכלוסיא מוחלשת גם מבחינה רוחנית ככתוב ויהי להם החומר לאוון הלבנים לשרפה.

בקרית גת יש את אינטל שידועה כתורמת לעיר מצד אחד ומצד שני היא מעסיקה את תושבי העיר כעובדי קבלן ששכרם מצריך תרומות בשם של אינטל יש את המילה טל.

וזהו מעשה של- al tal  ו al matar עליכם ושדי תרומות – שמהותו געילת הנפש.

(המילה גועל היא מילה נוראה שהכניסו אותה לשימוש יום יומי).

כשבכניסה לאזור התעשיה יש מפעל המתעסק בברזל גם כן ששמו- איסכור.

כִּי-עַמְּךָ וְנַחֲלָתְךָ, הֵם, אֲשֶׁר הוֹצֵאתָ מִמִּצְרַיִם, מִתּוֹךְ כּוּר הַבַּרְזֶל.  לִהְיוֹת עֵינֶיךָ פְתֻחֹת אֶל-תְּחִנַּת עַבְדְּךָ, וְאֶל-תְּחִנַּת עַמְּךָ יִשְׂרָאֵל, לִשְׁמֹעַ אֲלֵיהֶם, בְּכֹל קָרְאָם אֵלֶיךָ.  כִּי-אַתָּה הִבְדַּלְתָּם לְךָ, לְנַחֲלָה, מִכֹּל, עַמֵּי הָאָרֶץ:  כַּאֲשֶׁר דִּבַּרְתָּ בְּיַד מֹשֶׁה עַבְדֶּךָ, בְּהוֹצִיאֲךָ אֶת-אֲבֹתֵינוּ מִמִּצְרַיִם–אֲדֹנָי יְהוִה.

המשכורת הממוצעת  בקרית גת היא כ- 5800 שקל. זה הרבה יותר גרוע מהשכר החציוני שמעיד על מחצית מהאוכלוסיא בישראל מרוויחה שכר של כ- 6000 שקל ומטה. כי זה ממוצע. שסביר להניח שהשכר החציוני של תושבי קרית גת הוא כ- 4500 שקל.

" לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (הלמ"ס) נכון לדצמבר 2013, מתגוררים בקריית גת 49,352 תושבים. האוכלוסייה גדלה בקצב גידול שנתי של ‎2.2%‏. לפי נתוני הלמ"ס נכון לדצמבר 2013, העיר מדורגת 4 מתוך 10, בדירוג החברתי-כלכלי. אחוז הזכאים לתעודת בגרות מבין תלמידי כיתות י"ב בשנת ה'תשע"ג (2012‏-2013) היה 57.7%. השכר החודשי הממוצע של שכיר במשך שנת 2012 היה 5,878 ש"ח (ממוצע ארצי: 8,018 ש"ח).‏[2]    " wikipedia.

ניתן לראות בבירור שילוב של העבדה רוחנית שמתקיימת עם העבדה חומרית.

השם גת כמקום געילה שמות בתי החרושת והפעולות שנעשות על התושבים באמצעות השכר הנמוך וכפי שאנחנו יודעים יש הקפדה להעסיק את עובדי אינטל תושבי קרית גת כעובדי קבלן שיש אל טל ואל מטר על שכרם, סוג של בלימת מטר יה ששכרם לא ניתן להם בדרך ישירה, גובה השכר מצריך את התרומה שמקיים שדי תרומות על תושבי העיר שמייצרים אוכלוסיא שהיא סוג של צמח, שלא ממש מתנגדת להעבדתה. וזה כנראה מאוד משמח את בנות הערלים והפלישתים.

"המעורבות עם הקהילה נבנית לטווח הארוך והיא באה לידי ביטוי במגוון תחומי עשייה.
בפעילות שותפים ונוטלים חלק העובדים שהם המשאב העיקר ביותר בחברה.
הפעילות מאפשרת לקהילה, לעובדים ולאינטל ליהנות מקידום החינוך החברה והפיתוח האזורי.
הפעילות בתחום המדעי טכנולוגי מהווה אחד התחומים המרכזיים לשיתוף פעולה. מודל המעורבות של אינטל בקהילה זוכה לעניין רב בקרב ארגונים וחברות עסקיות.מודל הקשר עם הקהילה בקרית גת והדרום יצר מגוון של תוכניות בשיתוף פעולה עם ההנהגה המקומית" אינטל.

אֲשֶׁר יֹמְרוּךָ, לִמְזִמָּה;   נָשׂוּא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ.

(משאב זאת לא מילה טובה לתאר את האדם, המילה משאב מתארת את הפעולה שמנסים להשיג האנשים האלו לשאוב, לרוקן את גוש החומר שאליו נפח בורא עולם נשמת חים- פעולת הגעילה שיכול להעשות בטכניקת החוב, כי בזמן בנית בית המקדש נדרשו עם ישראל לשלם מחצית השקל כופר נפש, ואם כסף משמש לכופר נפש , חוב גם יכול להיות מוסב לריקון נפש- כמו שאמר סמאל האפטרופוס של אדום בשפה הארמית שחייבין הם בדין רשעים שמכשיר את מלכות אדום על ישראל- הפיוט יה שמע אביונך מבקש מבורא עולם שימחל על חובם שלא יחזירם ריקים מלפניו).(אריק סמסון (הבן של סם) הוא שם מאוד מדויק לצורך הענין) (השם זולו ניתן לי בגיל מאוד צעיר- if you know what i mean). 

במקביל- אשקלון.

דוד המלך אמר – אל תגידו בגת ואל תבשרו בחוצות אשקלון.

הרחוב הראשי באזור התעשיה באשקלון הוא רחוב חוצות היוצר.

כך שמתקיים חוצות אשקלון.

ברחוב חוצות היוצר מתקיים מפעל בשם רשפים.

בתהלים כתוב- ויסגר מקנהם לרשפים.

הרחוב הזה ידוע כרחוב שברובו עסקים העוסקים בברזל.

ככתוב בתהילים- לעבד נמכר יוסף ברזל באה נפשו.

בספר איוב כתוב- ויחצוהו בין כנענים, תשימון עליו ברית ואם ירבה אליך תחנונים- ועבדך לעולם.

ברור לכולנו, שכל הפרמטרים להעבדה ברחוב זה מתקיימים אפילו התחנונים של משתכר שכר המינימום עובד הקבלן.

כלעג ליהדות, בכניסה לבית החרושת רשפים יש פסל גדול מאוד של קרנף שנראה כמו עגל הזהב.

שיש מצב שהוא תבנית שור מקרין פרסה.

אֲהַלְלָה שֵׁם-אֱלֹהִים בְּשִׁיר;    וַאֲגַדְּלֶנּוּ בְתוֹדָה.
וְתִיטַב לַיהוָה, מִשּׁוֹר פָּר;    מַקְרִן מַפְרִיס.

די דומה לפסל בוול סטריט.

חשוב שתדע-

לא אפתח השבוע כתבות בדה מרקר וכלכליסט.

אסור- הפרסומות שלך מוצגות שם.

אני לא יכולה לקרוא בחסותך.

עדכון- האחד לחודש בחודש העשירי בשנת ארבע ושבעים.

אגב, אני משלמת בעבור קריאה בעתון של שוקן כך שאני לא קוראת בחסות מפרסמים.

 

.

אני לא בעניין של תורת הגזע,

אך אם תשימו לב טוב טוב.. חלק מהם נראים כמו קופים.. גם הלבנים שבהם וגם השחורים שבהם.

אולי הם בני האדם שהתפתחו מהקוף כמו שאמר דרווין..

כי אצלנו בתורה, לא כתוב כלום על קופים.

.

צירוף השמות, הרחובות, שמות העסקים,מאוד מאוד מדויק. הוא מקיים מגרש משחקים שמאפשר את הפעולות הרוחניות שנעשות על עם ישראל לצורך העבדתו. אין כאן מקרה.

.

אלו פעולות שאסור אסור שיעשו בארץ ישראל, מדינה שמתקים בה מגרש מסוג זה, לא יכולה להקרא ריבונות יהודית. כי יש שילוב פעולות של שמות הערים שנקבעים ע"י המדינה, לבין שמות בתי החרושת שנקבעים ע"י השולטים על ההון. ושל תנאי העסקה שמחוקקים ומאופשרים ע"י המדינה.

ושוב, אם לא בשם היהדות, לא בשם יהוה, (כי ברור לכולנו שמעשים אלו נוגדים את תורתו של יהוה שבדברו ובדבר הבטחתו, אושרה מדינתו בגויים) אז גם אשקלון, גם קרית גת יושבות על שטח אדמה שנגזל מהעם היהודי- הוא שטח כבוש.

זאת אומרת שבעת הזו מי שבדין חייב , הוא לא עם ישראל.

האנשים האלו מי שקוראים להם העשירון העליון,  חייבים לעם ישראל הרבה מאוד כסף.

.

הרימותי ידי לקונה שמים וארץ.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.