יונתן גפן. או אולי, למה אביב גפן יקבל שכר מערוץ 2, מעידן עופר, תשובה יצחק ועופרה שטראוס.

.

" הקלות הבלתי נסלחת של החרם מאז ילדותי אני מתנגד לחרמות. תמיד עדיף שהרוע, ההסתה והטיפשות ייראו, מאשר יופצו במחתרת. וידויו של סרבן קוטג'"

""ראיתי מה עשית ואני יודעת מי אתה? אמרה לי לפני כשבועיים אישה מבוגרת וחמורת סבר ליד מקרר דוכני החלב של סופרמרקט באלונית. "סליחה", אמרתי, "אני חושב שראיתי סרט כזה בשנות החמישים: 'ראיתי מה עשית ואני יודעת מה אתה'".
"דווקא ממך לא הייתי מצפה להתנהגות כזאת, ועוד במקום ציבורי".
"אני חושב שזה היה עם היילי מילס".
"ראיתי אותך לוקח שני קוטג'", אמרה הגברת הנחרצת, "ואל תגיד לי שאתה לא יודע שפרץ חרם עממי על הקוטג". "

"האמת, ידעתי, ולמרות זאת, כמו בכל כך הרבה מקרים אחרים, יש בי איזה ילד רדום בפנים שלא מרשה לי להחרים. אף אחד. אף פעם. אפילו לא מוצרי חלב."

"וילד כזה, כשיתבגר ואולי גם קצת יחכים, לעולם לעולם לא יחרים בני אדם אחרים"

"תמיד עדיף שהרוע, ההסתה והטיפשות ייראו, מאשר יופצו במחתרת. מה גם שהציבור צמא הריאליטי מחפש מדי פעם מישהו שאפשר לשנוא כמו שצריך."

"מי שבאמת מעוניין בטובת האנושות, צריך לשאוף לכמה שיותר ידע בכל הנוגע להשקפות העולם של הרשעים לדורותיהם. אם יותר אנשים היו קוראים את "מיין קאמפף", אולי מלחמת העולם השנייה הייתה נגמרת אחרת או בכלל לא מתחילה. "

"מדברים פחות מדי על ההתעלמות המערבית הממושכת מזוועות הנאצים, רק מפני שקל יותר להחרים מאשר להכריז מלחמה על הרוע. ואם נתחיל להחרים את כל גסי הרוח הסדרתיים, הפשיסטים והגזעניים מכלי התקשורת, באיזשהו שלב מישהו יצטרך להשבית גם את פוקס ניוז."

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/257/179.html
יונתן גפן בשרות- מעריב/נוחי דנקנר- 9.7.2011.

תגובתי ליונתן גפן בשנת 2011-

18.

הבעיה שלנו זאת לא הממשלה ולא ימין שמאל, הבעיה שלנו זה בעלי ההון…

מיכל כהן., 09/07/11 19:52

אל תסיט אותנו מהבעיה האמיתית בבקשה מר גפן.

מר גפן מתהדר בבנו המהפכן שלא שירת בצבא… אגב, גם אני לא הייתי משרתת בצבא היום רק בגלל שאני יודעת ששמונים אחוז מהמדינה שייכת לבעלי ההון ולא בא לי לשרת למענם… מר גפן לא מבין שמהפכת הקוטג' זה הסיסטר רוזה שלנו… אגב בנו של גפן וגפן עצמו כבר לא מהפכנים שהיו האחד לא יכתוב על הבנק שהוא מפרסם או על בעל העיתון שהוא כותב אצלו בעל שופר סל המרויח מליארדים על גבינו וגב עובדות הקופה המרויחות שכר מינימום ונקנסות על חוסרים בקופה, והשני , כבר נהיה מזמן בורגני קטן שיצירה בארץ לא מעניינת אותו… ויושב תחת גפנו ותאנתו נתמך ע"י בעלי הון שהשתלטו גם על תעשיית המוסיקה, זאת הסיבה שאין מחאה אמיתית במוסיקה היום, למה אם יכתבו מחאה לא יפרסמו אותם בתקשורת בבעלות בעלי הון…

בשביל הקוריוז…

גם אני מה שנקרא שמאלנית בדיעותיי, ומבכה את רצח רבין לא פחות מאביב גפן. אבל ההבדל ביני לבינהם שהם מכרו עצמם לעגל הזהב ואני לא.

17.

זאת הייתה מלחמת צרכנים נגד בעלי הון ריכוזי. זה היה הסיסטר רוזה שלנו,

מיכל כהן., 09/07/11 19:23

הניצוץ שיביא למהפכה גם נגד בעל עיתון מעריב, שמרויח מליארדים בשופר סל ומעסיק את עובדותיו בשכר מינימום. והנה, אני לא מחרימה את מעריב, רק אומרת את דעתי על הבוס שלך בפרצוף. איך כתבו האחים נויל: טנק יו סיסטר רוזה, יו אר דה ספארק. מלחמת הקוטג' הייתה רק יריית הפתיחה, שניינו יודעים שהבן שלך שלא התגייס לצבא כבר לא מהפכן כשהיה, הפך להיות עוד בורגני…אין לו את הניצוץ בעיניים, כמו שלך הוא כבר מזמן אבד… אני אוהבת את הדברים שעשית,אבל אני כבר לא מחבבת אותך. אגב אני בעד החזרת השטחים אבל זאת אחרי שנעשה קצת סדר חברתי במדינה הזאת ונראה ליושבי צהלה, כפר שמריהו, קיסריה, הרצליה פיתוח. מאיפה משתין הדג.אני חושבת שאם רבין עליו השלום, זכרון צדיק לברכה, היה חי היום הוא היה אומר לך את אותם הדברים שאני אומרת. יללה לך תפרסם איזה בנק שעושק מליונים בעמלות גבוהות ותן לנו לעשות מהפכה בשקט…
קצת אחרי יונתן גפן עשה סוויטץ'…
ראה שדעתו לא התקבלה אצל עם ישראל…
כתב שיר למען המחאה..
לא מרשים..
יש אנשים ביננו שפתאום אומרים את מה שאנחנו אומרים, לא בגלל שהם אנשים מאמינים..הם מה שנקרא- סוכנים שתולים… – אומרים את זה ועושים ככה..בשושו…

יונתן גפן ובנו שייכים לאותה "אליטה" לאותה "אצולה"  שגיא רולניק כותב עליהם במאמרו בסוף שבוע זה:

"מי שסבור שהסיפור של קריסת יוון מתמקד בכניסתה לאיחוד האירופי וביחסיה הקשים עם האיחוד סביב מדיניות הצנע, יתפלא לגלות כי היעד הראשון שסימן שר האוצר החדש של יוון – פרופסור לכלכלה, אינטלקטואל משפיע ומרתק בשם יאניס וארופאקיס – הוא פירוק האוליגרכיה היוונית, המורכבת מהטייקונים ששולטים במגזר העסקי ודרכו בממשלה. הוא יופתע כפליים לגלות כי סיריזה מסמנת ענף מסוים מאוד כשורש המחלה האוליגרכית: ערוצי הטלוויזיה והעיתונים. "

"אם הציטוטים שאבחר להביא כאן שוב מראיונות שערכתי בסוף 2012 מזכירים לחלק מהקוראים הישראלים מדינה אחרת לחוף הים התיכון, אין זה מקרי. "

""פייננשל טיימס", עיתון קפיטליסטי שוחר שוק חופשי ותחרות, כתב לפני שבועיים – עוד לפני שסיריזה זכתה בבחירות – כי אחת התרומות הגדולות ביותר של המפלגה הקיצונית היא חשיפת תפקידם של הטייקונים היוונים בקריסה המתמשכת של הכלכלה, נושא שהיה כדברי העיתון הבריטי ״טאבו״ ביוון ואסור היה לדבר עליו, בעיקר משום שכל העיתונים והערוצים היווניים השתייכו למועדון הטייקונים שנהנו מהשיטה. "

דה מרקר  30.1.2015.
http://www.themarker.com/markerweek/1.2552414

יונתן גפן ובנו הם בדיוק כמו טומי לפיד ובנו שנשלח להמיר את תוצאות המחאה לטובתו, ולטובת שולחיו..נוני מוזס מווי נט..עידן עופר, תשובה יצחק, עופרה שטראוס מערוץ 2…

                        

אני חושבת שזה בזוי שהתנגדותו של יונתן גפן למחאת הקוטג' באה לידי ביטוי תוך השוואתה למעשה גזענות, למעשה נאצי.
זאת עשיית שימוש בזויה בתודעה הריגשית של עם ישראל אודות השואה.
יונתן גפן במאמר הנ"ל חושף עצמו כחלק ממערכת השיטה שפועלת על תודעתו של עם ישראל למען האוליגרכיה שעושקת את עם ישראל במהלך השנים בכל תחפושותיה- קיבוצים..טייקונים וכו'.. בעניין הכסף- קיבוצים וטייקונים- אחים.
אין הבדל בין ה-20 מליארד שקל תספורת שעשו הקיבוצים לבין תיספורות הטיקונים.
שניהם נשארו עם הרכוש. והיום, כמו הטייקונים, הקיבוצים מחלקים 11 מליארד שקל דיבידנדים לעצמם וילדהם.

http://www.zamanelsalam.com/156732/רדיו-זמן-השלום-טו-בשבט-פרומו-שמיני

.

נ.ב.

צריך לבדוק למי עשה פירסומות יונתן גפן לאחר דבריו הנ"ל  בשרות "המילואימניקים" של מאקי   ב-9.7.2011 .

.

Copyright © 2022 . All rights reserved.