1947.

בשנת 1947 קמו שתי מדינות. גרמניא מתוך החורבן, וישראל מתוך הכלום. שתי מדינות שהתחילו מהתחלה. ברור לכולנו שהקימו יופי של מדינה גרמניא. עד כדי כך ששר הכלכלה לשעבר ושר החינוך נפתלי בנט נוסע ברכב מתוצרתה. ואוניות מתוצרתה משמשות את צה"ל. אין מקום בארץ ישראל שאין בו סחורה מתוצרת גרמניא. הסתדרה יפה גרמניא בלי ה- juden. וה- juden שהעם הגרמני הרג אותם עוד מתגאים שהם אשכנזים מתוצרת גרמניא. מרגישים עליונים על המזרחים שבאו מאסיא. שלא תטעו, העם הגרמני הרג את ה- juden , היטלר לא היה יכול להרוג את ה- juden ללא העם הגרמני. כשאתה שומע שאצל שרי אריסון אתה צריך כ 200 משכורות לקנות בית בשיכון ובינוי שבשליטתה וזאת למרות השכר הנמוך שהיא משלמת לעובדי הקבלן שהיא מעסיקה,שיש מצב שעובד הקבלן נזקק ל-400 משכורות לקנות את הדירה שהוא בונה, זה נראה מאוד יפה שאזרחי גרמניא נזקקים ל-כ 50 משכורות לקנות דירה. הוכיח את עצמו העם הגרמני. שאפו. וזה די מגוכך שלבחור צעיר אין את היכולת להבין ששרי אריסון שתרמה מחלקה בבית חולים תרמה מריווחי היתר, מהבנקאות היקרה בבנק הפועלים והדירות היקרות בשיכון ובינוי. יענו התרומה של שרי אריסון היא הוזלין שהיא משתמשת כדי לזיין את העם בישראל בתחת.  בדיוק כמו התרומה של עידן עופר לאיצטדיון סמי עופר ששדרן הספורט בקול ישרל לא מפסיק להלל לשבח להודות ולפאר את התחושה של ההנאה שיש לאוהדי הכדורגל באיצטדיון סמי עופר. אז אתם מתפלאים שבנימין נתניהו האריך את הזמן לרשות השידור…

התבוללות- איל גולן

מבחינתי איל גולן עושה  נזק הרבה הרבה יותר גדול למוסיקה המזרחית מאשר האשכנזים, הוא מדכא את המחאה המוסיקלית המזרחית כשהמזרחים מתנחמים בח' וע' של איל גולן שמשמיעים במוסרות המדיא המקובלות על הממסד האשכנזי בישראל שיוצרים את הנראות של האומן ומשכך את היכולת שלו להתפרנס להתקיים. כך שלמעשה אין אומנות בעשייתו של אייל גולן. הוא התאים את עצמו. כמו כל מפעל תעשייתי שיודע שאם הוא יתנגד למונופול של נובל אנרג'י ושרון יצחק תשובה, המונופול יכשיל אותו, יצר את צעדיו.

לצורך העניין, גם מירי רגב (שהתנגדה להגדלת התמלוגים מים המלח), גם דרעי (שתומך במתווה הגז)  – השתכנזו.

.

שלושה  דברים שחשוב לזכור ולא לשכח:

מימון– שרון יצחק תשובה מימן את הקידוח באמצעות תיספורת בסך: 1400000000 שקל ואם יגידו לכם שדלק נדל"ן לא קשורה לדלק הקבוצה, אז תגידו להם שאפילו השופטת שאישרה לו את התיספורת נזפה בו על תרגיל הפרדת דלק נדל"ן מדלק הקבוצה.  כך שמי שמימן את הקידוח היו: חוסכי הפנסיות, הזקנים. זה כסף שממומש בעת זקנה. אותו זקן בשנת 2045 שיגלה שאין לו מספיק כסף לימי הזקנה בגלל שרון יצחק תשובה והוא לא הצליח לחסוך יותר באופן פרטי כי בנימין נתניהו אנס אותו לשלם חשבון חשמל יקר מאוד.

מחיר– גם 5 דולר- יקר מאוד לנוכח העובדה שהמצרים משלמים הרבה יותר זול, ועוד אומרים שהמזרחים שבאו מהמזרח התיכון באו מארצות בורות לכן הם נחותים. וכמובן ההצמדה למחיר ההמבורגר מאוד לא נכונה לנוכח העובדה שהדוסים שעושים דבר אלוהים אחרים, כדי לקבל תקציבים באישור אלוהים אחרים ואישור מאלוהים אחרים להעלאת מחיר הבשר בגלל הקפדה על כשרות שהיא סוג של הסוואה כדי שיהיה להם יותר כסף להשתטח על זונות באומן.

בעלי ענין– וכמובן, לשר החוץ האמריקאי יש מניות בנובל אנרג'י.

קרי

חם, במזרח התיכון.. חם…זה לא אקלים ללבנים אימפריאליסטים…

בוכרית רביעי

.

אני אגיד לכם למה בנימין ממהר לאשר את המתווה.

שרון יצחק תשובה לא ישן בלילה. גם לטייקון הרשע ביותר קשה שהעם בישראל שונא אותו וסביר להניח שישנא גם את את בנו ובנותיו ונכדיו שחלק מהם כבר הבינו שיותר עדיף להם להעתיק את מגוריהם לאמריקה. בנו וביתו ונכדיו של שרון יצחק תשובה מתגוררים באמריקה. שרון יצחק תשובה רוצה לגמור ת'סרט ומהר, אחר כך קצת עניינים עם דעאש, איראן, תרומה קטנה של תשובה ותשובה יוכל לישון בשקט ב- 15 שנה ההבאות כפי שמבטיח לו המתווה סטייל ביבי. כך הוא מקווה.

.

קולות העם שנים.

פריצק'ה ביידיש זה זונה. פריצקי זה זונה ממין זכר (על משקל מלצ'יקי- זכר ברוסית).

ושלא תבינו לא נכון, אני חושבת שגם שרון יצחק תשובה זונה. אממה, הוא המאדאם שמעסיק זונות  ונותן שרותי זנות  לנובל אנרג'י, כי נובל אנרג'י היו חיבים שותף אזרח ישראל כדי להשתלט על אוצרותיו של העם היהודי. זאת הדרך היחידה שהם יכלו לנסות להכשיר מהלך כזה באמצעות שותף שבתודעה של הרבה אנשים היה השחור שנחלץ מעוני שהם קיוו שנריע לו כאדם שניצח את ה"סיסטם"..את ה"שיטה".. (ברור לכולנו שנובל אנרג'י היא החתן של שרון יצחק תשובה משיר השיטה של ביאליק.)

.הפגנה

מר בנימין נתניהו,

כל רוב שתשיג משמעותו- הפרלמנט השתים אפס נגד העם היהודי שדורש שלא לאשר את המתווה כפי שאתה מציע. הצבעה שתאשר את המתווה שאתה מציע, תחשוף את בגידת נבחרי קהל העם מהאופוזיציא והקואליציא- בעם היהודי.

.

קולות העם.

(אנחנו יודעים על מהותה של המלכות הרביעית היושבת בקפלן 44. מלכות החזיר- מלכות רומי. מלכות המנאפים היושבת במגדל אפי).

.

בשורה התחתונה, אם כבר סואופ אופרה של החים, זה הסרט שאני מציעה עד שיסכימו למכור במחיר הגון ולשלם תמלוגים הגונים לתושבי ארץ ישראל היהודים והגרים:

מובי דיק

אני גם הייתי מציעה לשנות את שם המאגר.

יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם;  הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן. איוב.

.

"בית המקדש השני היה מקדש לה' אשר נבנה על ידי עולי בבל בראשית שיבת ציון בתקופת בית שני בהנהגת זרובבל מבית דוד ויהושע בן יהוצדק הכהן הגדול, כ-70 שנה לאחר חורבן הבית הראשון, ביום ג' באדר בשנה הששית לדריווש הראשון מלך פרס‏[1], בתמיכת הפרסים ובעידודם, כפי שבוטאה בהצהרת כורש." וויקיפדיא.

זאת אומרת שבמקור אנחנו והפרסים- חברים.

"החברה היהודית בארץ ישראל לקראת סוף תקופת הבית השני הייתה חברה מסוכסכת בינה לבין עצמה, ובינה לבין סביבותיה; חברה אשר איבדה את עצמאותה וסבלה מקיטוב חברתי וכלכלי חמור." וויקיפדיא.

תשובה אפס"אל השסע הדתי נלווה גם שסע מעמדי עמוק, כאשר אנשי האצולה ובני המלוכה סיגלו לעצמם, בהשפעת הרומאים, אורח חיים מושחת ונהנתני, שהיה לעתים אלים ורצחני, והתנהל על גבו של העם הפשוט, שהמשיך לשלם תרומות ומעשרות. עשירים ובעלי ממון שכרו לעצמם צבאות פרטיים, ומשרת הכהן הגדול הפכה לכלי משחק פוליטי בין משפחות יריבות, ונמכרה לכל המרבה במחיר,‏[6]" וויקיפדיא.

ברור לכולנו, שהמצב לפני חורבן בית שני, מזכיר את ימנו אנו.

ורמוס

עיין ערך- חשבונות בשוויץ.

עיין ערך הקלות מס לטייקונים.

עיין ערך- תקציבים לדוסים עושי דבר טייקונים.

עיין ערך- דרעי תומך במתווה גז.

עיין ערך- פינטו טייקונים פוליטיקאים.

עיין ערך- התנגדות הציונות הדתית להעסקה ישירה. 

עיין ערך- דוסים צרכני זנות.

ברור לכולנו שמצב זה יוצר חוסר צדק. היות העם היהודי בארץ ישראל על פי דבר יהוה היא היות מאוד מחייבת. הרבה יותר מעמים אחרים שלהיותם בארצם אין קשר ברור עם דבר יהוה כמו אותה הבטחה של יהוה את ישראל לעם היהודי.

כשהעם היהודי מקיים מצב כנ"ל בארץ ישראל- זה לעג לדבר יהוה.

כמאמר- אֲנִי יְהוָה וְאֵין עוֹד, זוּלָתִי אֵין אֱלֹהִים; אֲאַזֶּרְךָ, וְלֹא יְדַעְתָּנִי. לְמַעַן יֵדְעוּ, מִמִּזְרַח-שֶׁמֶשׁ וּמִמַּעֲרָבָה, כִּי-אֶפֶס, בִּלְעָדָי:  אֲנִי יְהוָה, וְאֵין עוֹד.  יוֹצֵר אוֹר וּבוֹרֵא חֹשֶׁךְ, עֹשֶׂה שָׁלוֹם וּבוֹרֵא רָע; אֲנִי יְהוָה, עֹשֶׂה כָל-אֵלֶּה. ישעיהו.

ברור שמצב כזה יעורר רוח בעולם שלא תאשר בגויים את העם היהודי שתיצור מצב של אנטישמיות ועוינות כלפי הריבונות המושלת בארץ ישראל בפרט ונגד היהודים בכלל.

שטיינמץ 5

בספר מלאכי  יש התניה ברורה למצב שיוביל לאישור הגויים, מדינת ישראל חייבת לקיים בתוכה מצב בו יש צדק חברתי. כי אם לא- אין אישור בגויים..

וְקָרַבְתִּי אֲלֵיכֶם, לַמִּשְׁפָּט, וְהָיִיתִי עֵד מְמַהֵר בַּמְכַשְּׁפִים וּבַמְנָאֲפִים, וּבַנִּשְׁבָּעִים לַשָּׁקֶר; וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר-שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי-גֵר, וְלֹא יְרֵאוּנִי–אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת. כִּי אֲנִי יְהוָה, לֹא שָׁנִיתִי; וְאַתֶּם בְּנֵי-יַעֲקֹב, לֹא כְלִיתֶם. לְמִימֵי אֲבֹתֵיכֶם סַרְתֶּם מֵחֻקַּי, וְלֹא שְׁמַרְתֶּם–שׁוּבוּ אֵלַי וְאָשׁוּבָה אֲלֵיכֶם, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת; וַאֲמַרְתֶּם, בַּמֶּה נָשׁוּב.  הֲיִקְבַּע אָדָם אֱלֹהִים, כִּי אַתֶּם קֹבְעִים אֹתִי, וַאֲמַרְתֶּם, בַּמֶּה קְבַעֲנוּךָ:  הַמַּעֲשֵׂר, וְהַתְּרוּמָה.  בַּמְּאֵרָה אַתֶּם נֵאָרִים, וְאֹתִי אַתֶּם קֹבְעִים–הַגּוֹי, כֻּלּוֹ.  הָבִיאוּ אֶת-כָּל-הַמַּעֲשֵׂר אֶל-בֵּית הָאוֹצָר, וִיהִי טֶרֶף בְּבֵיתִי, וּבְחָנוּנִי נָא בָּזֹאת, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת:  אִם-לֹא אֶפְתַּח לָכֶם, אֵת אֲרֻבּוֹת הַשָּׁמַיִם, וַהֲרִיקֹתִי לָכֶם בְּרָכָה, עַד-בְּלִי-דָי. וְגָעַרְתִּי לָכֶם בָּאֹכֵל, וְלֹא-יַשְׁחִת לָכֶם אֶת-פְּרִי הָאֲדָמָה; וְלֹא-תְשַׁכֵּל לָכֶם הַגֶּפֶן בַּשָּׂדֶה, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.  וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם, כָּל-הַגּוֹיִם:  כִּי-תִהְיוּ אַתֶּם אֶרֶץ חֵפֶץ, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת. מלאכי.

אני חושבת שמלאכי הוא ספר מאוד ברור, גם לטובה גרטנר.

(אפשר לשלב בקלות עם :

The Beatles – Being for the benefit of Mr.Kite

ספלנדיד

)

.

.

עושק שכר שכיר

אני מניחה שבארופה היו קוראים לדוסים: הקאפו שכנראה פירגנו לו מנת בשר במקום קליפות תפ"א..,

כשרות

או ה- בעל טכסא, שהיה גובה מיסים בעבור הפריץ.

והפריצק'ס שלו…

25

וכשאומרים ארץ חפץ, לא מתכוונים להוא…שו אסמו.. ניר חפץ.

אולי זאת הסיבה שיש הרבה אש באזור בית שמש…גם לא יודעים את יהוה וכמו במגילת אסתר- לא קראו בשמו. בתים מפוארים יש להם שמה בשכונות החדשות של בית שמש…

עַד-מָה יְהוָה, תֶּאֱנַף לָנֶצַח; תִּבְעַר כְּמוֹ-אֵשׁ, קִנְאָתֶךָ. שְׁפֹךְ חֲמָתְךָ– אֶל הַגּוֹיִם, אֲשֶׁר לֹא-יְדָעוּךָ: וְעַל מַמְלָכוֹת– אֲשֶׁר בְּשִׁמְךָ, לֹא קָרָאוּ.

לכן, אנחנו היהודים אומרים:

יוֹדוּךָ עַמִּים אֱלֹהִים:   יוֹדוּךָ, עַמִּים כֻּלָּם.
אֶרֶץ, נָתְנָה יְבוּלָהּ;    יְבָרְכֵנוּ, אֱלֹהִים אֱלֹהֵינוּ.
יְבָרְכֵנוּ אֱלֹהִים;    וְיִירְאוּ אוֹתוֹ, כָּל-אַפְסֵי-אָרֶץ.

.

מעשה 1

חרדים

בוגדים

עובדים

מקבלי שכר 6100 שקל ומטה- לא יכולים להרשות לעצמם לצרוך שרותי זנות. ברור לכולנו שמדובר באנשים במעמד סוציואקונומי גבוה. אני מניחה שהדוסים מנצלים את המחיר הזול באומן כדי להשתטח על זונות..

זנות 12

פתרון מעשי לבוגדים בנשותיהם:

מעשה חושב.

שרה נתניהו.

ביבי

רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ;    אֵין אֱלֹהִים, כָּל-מְזִמּוֹתָיו. תהלים.

אפריקה ישראל

לפיד

סריס

פשרה

אהדוטווהקאט

כך שבבואו של שמולי לפתור את בעיית שכר העובדים במסעדות\עסקים קטנים שיפנה אצבע מאשימה לשרון יצחק תשובה- לגוליאת. בעיית השכר בתחום המסעדנות\עסקים קטנים היא הסימפטום כמו שאומרים. (ברור לכולנו שזאת בעיא ששמולי קיבל תרומה מדנקנר והפטרונים שלו הם פואד ועייני (יו"ר התאחדות עובדים לשעבר)שעובד עם בנק דיסקונט ושקיבל משרון יצחק תשובה את הזכיון לשווק גז לעסקים בשותף עם שרגא ברוש (יו"ר התאחדות התעשיינים לשעבר שמסתבר שהוא כבר לא לשעבר ואת הויכוחים שהוא ניהל עם השותף שלו עייני הוא ינהל עכשיו עם נסקורן שהיה המועמד מטעם עייני להחליף אותו בתפקיד הדואג לעובדים בישראל ואתם תרגישו שניסקורן נלחם למענכם שהוא משיג במשא ומתן קשוח עליית שכר מינימום ל- 5000 שקל בפעימות עד 2017. זאת אומרת שאתם מתרשמים מתפעלים מהמלחמה ולא מתוצאותיה וזה בדיוק מה שעידן עופר, שטראוס ותשובה בעלי מניות בערוץ 2, רוצים שתחשבו) ולנוכח המונופול של שרון יצחק תשובה בתחום הגז משמע- לגרבץ ולדפוק בוחטות).

קצאא קלאס גבוה הרצוגירדן

תשובה ובנט בנט צרפת אפס  סתיו אפס  סתיו שפיר  שמולי 2. סתיו אפס  תשובה אפס תשובה 60 בנט 4. הילארי אפס. שרי אריסון סלאח שבתי 1. תעמולה 3.

פאינה

עין גדי.

טמבל.

נותנת

זיין קטן

43 2  1

זלקינד

חינוך ותרבות. 

חושך ואור.

זיין גי זונט 40תיק בני שטיינמץגיזונטרע בינה

.

.

.

אפס.

שטיינץ

[wpvideo eWnvikOx]

תמוז

נקודה

Write a Comment

Copyright © 2021 . All rights reserved.