מועדי החודש השביעי.

היום עֶשְׂרִים וּשְׁלשָׁה בחודש השביעי בשנת שִׁבְעִים וּשְׁתַּיִם.

יהושוע

.

דה וינצ'י.

.

.

כל עוד בית החרושת שאתה חלק מהבעלים שלו, נושא את השם שהוא נושא, נמצא במקום בו הוא נמצא, בעיר בה הוא נמצא- אתה אויב וצורר עם ישראל והעמים כולם. לא תוכל לכפר על חטאייך גם במועדים הללו בשנה הזו, כי אתה מבין, אחרי המועדים, בית החרושת שלך ימשיך לשאת את שמו בעיר שאת שמה עדין לא שינו. לכן, אין לך כפרה. גם במועד הזה חתמת את עצמך למוות, למחיקה מספר החיים.

.

קום, קום, קום !

חיש, חיש, חיש!

לכן, פסק הלכה:

גָז חִישׁ,  וַנָּעֻפָה לעֲנִיִּים .

לחמם מים בקום קום על הגז, ולא באל-קט-ריק קום קום..

יְמֵי-שְׁנוֹתֵינוּ בָהֶם שִׁבְעִים שָׁנָה, וְאִם בִּגְבוּרֹת שְׁמוֹנִים שָׁנָה–
וְרָהְבָּם,    עָמָל וָאָוֶן:
כִּי-גָז חִישׁ,    וַנָּעֻפָה.

.

אחת הדרכים לפענח צפנים של פועלי אוון היא "המיקלדת" (זאת לא מילה טובה לנוכח סדר "המקשים" ולעיתים "מותג" המיקלדת או המחשב ומשכך היכולת ליצור פעולות אוון באמצעות סדר זה. אני אנסה למצוא מילה חדשה) של המחשב שבכל "מקש" יש שתי אותיות האחת בעברית והשנית באנגלית.

שמנסים לבצע חילוף  אלטלנה (נדנדה באיטלקית), ליston אדם לפי הכתוב באיוב- עור בעד עור. תוכלו לראות שבמקלדת זה GUR בעד GUR. בורא עולם אמר ועשו לי משכן ושכנתי בתוכם. 

עורקבי שמיספרתם את ביתו ב-2 במקום 1. התעוור אתה יודע. הוא בַּעַל הַבַּיִת, לא אני.

.

פסק הלכה-

לא לומר את המילה "צהב-הב".אנחנו לא רוצים לקבל את הצהוב. במיוחד אם אתם "שחורדינים".

וְרָאָהוּ, הַכֹּהֵן, וְהִנֵּה פָּשָׂה הַנֶּתֶק, בָּעוֹר–לֹא-יְבַקֵּר הַכֹּהֵן לַשֵּׂעָר הַצָּהֹב, טָמֵא הוּא.

עוד יבואו ימים שהצהובים ירצו לצבוע שערם בשחור..השחור יהיה "הלהיט החם הבא" בשוק הספרות..

כמו מרינה מקסימיליאן בלומין.. כמו איימי ווינהאוס.. זה די מעניין שאסתר ראדא שינתה את הגוון של השחור. אני מעדיפה את aster aweka כפי שאתם מבינים..

וְאִם-בְּעֵינָיו֩ עָמַ֨ד הַנֶּ֜תֶק וְשֵׂעָ֨ר שָׁחֹ֧ר צָֽמַח-בּ֛וֹ נִרְפָּ֥א הַנֶּ֖תֶק טָה֣וֹר ה֑וּא וְטִֽהֲר֖וֹ הַכֹּהֵֽן:

.

אתם קולטים שהאשכנזים כל השנים אמרו שאנחנו המזרחים היהודים  נחותים והיו גאים באשכנזיות שלהם. בשורה התחתונה לא רק שהם לא יהודים, הם גם לא זרע אברהם. הם מזרע יפת (הילל יפה- הילל בן שחר שבגד בבורא עולם). כנראה שזאת הסיבה שהם קראו לרחוב הראשי ביפו- יפת. הם פולשים בארצנו.

ביאליק האשכנזי כתב שנפשו נשרפה בלהבה. בני עדתו הצהירו שהם באו לארץ ישראל לבנות ולהבנות בה.

איך נבנה העם היהודי.

תחילה שרה שלחה את אברהם להבנות מהגר אם ישמעאל. התהליך הראשוני לשיקום נפשם של האשכנזים היתה בניא מהישמעאלים. לכן הרחוב החוצה את יפו- יפת. לאחר מכן הם החלו בבנית ערים לצורך געילה של העם היהודי והמרה בין העם היהודי לבין האשכנזים שנבנו מהישמעאלים. הערים גת ואשקלון ועיירות הפיתוח כמו שקראו להם, שם בבתי החרושת בוצעו פעולות הריקון והמרה. לכך כנראה התכוונו אהוד בנאי ושפי ישי כששרו על האיש של מאמי שנהיה צמח בשדות ה- edomim. שדה התרומות בסטייל אינטל.. בסטייל נוחי דנקנר וכו'.. "גיא אוני" אתם יודעים…אחת הטכניקות לחילוק והמרה היא ע"י אוכל. לעיתים שאתה אוכל בבית החרושת שאתה עבד בו, עושים המרה בינך לבין בעל המפעל או בין קבוצה של אנשים לקבוצה של אנשים. רק מצב בו לבעלי הון יש כח ונגישות לפרטיו וחייו האישיים של כל אדם ואדם בארץ בו פועל בעל ההון , יכול לקיים את האפשרות לעשיית פעולות שכאלה. 

אונקלוס:

וּלְאָדָם אֲמַר, אֲרֵי קַבֵּילְתָּא לְמֵימַר אִתְּתָךְ, וַאֲכַלְתְּ מִן אִילָנָא, דְּפַקֵּידְתָּךְ לְמֵימַר לָא תֵּיכוֹל מִנֵּיהּ–לִיטָא אַרְעָא, בְּדִילָךְ, בַּעֲמַל תֵּיכְלִנַּהּ, כֹּל יוֹמֵי חַיָּךְ.

תורה:

וּלְאָדָם אָמַר, כִּי-שָׁמַעְתָּ לְקוֹל אִשְׁתֶּךָ, וַתֹּאכַל מִן-הָעֵץ, אֲשֶׁר צִוִּיתִיךָ לֵאמֹר לֹא תֹאכַל מִמֶּנּוּ–אֲרוּרָה הָאֲדָמָה, בַּעֲבוּרֶךָ, בְּעִצָּבוֹן תֹּאכְלֶנָּה, כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ.

נקודות למחשבה.

לכן:

13

.

.

.

.

.

.

צריך לבדוק כמה ילדים נולדו בדג'יני, עדתם וספורות החילוף שנעשו שם. דונולו ה"דוקטור" היה יצרן גלמים איטלקי. ומשכך צריך לבדוק את המילה "מעברה" בהקשר לשיכון עולים חדשים. המילה מעברה, זה גם התעברות, העברה וכו'.

דואר ישראל עם סמל הצבי מסמל את זה:

עֲשֵׂה-לָהֶם כְּמִדְיָן;    כְּסִיסְרָא כְיָבִין, בְּנַחַל קִישׁוֹן.
נִשְׁמְדוּ בְעֵין-דֹּאר;   הָיוּ דֹּמֶן, לָאֲדָמָה.

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר.  הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים. הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם.

וּמִמַּטֵּה נַפְתָּלִי אֶת-עִיר מִקְלַט הָרֹצֵחַ, אֶת-קֶדֶשׁ בַּגָּלִיל וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ וְאֶת-חַמֹּת דֹּאר וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ, וְאֶת-קַרְתָּן, וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ:  עָרִים, שָׁלֹשׁ.

ומה אני אומרת לכם-

אַל-תִּהְיוּ, כְּסוּס כְּפֶרֶד– אֵין הָבִין: בְּמֶתֶג-וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם; בַּל, קְרֹב אֵלֶיךָ. תהלים.

צריך למחוק את כל השמות של הישובים ורחובות בארץ שיש בהם את המילים  בַּל, אש, צבי, גת, דואר, אשקלון, חוצות ועוד שמות בחבירת שמות שמיצרים מגרש שהורג ושגועל את עם ישראל והעמים כולם. סימנים לפעולות אוון של זרע יפת נראים בעוד ארצות. לא רק בישראל.

אם תבדקו את הרחובות והערים בישראל תגלו שחבירת השמות בערים מייצרת "סיפור" טוב לעשירים ו"סיפור" לא טוב לעניים או לאנשים שהם הגדירו נחותים. דימונה זה שם לא טוב לעיר. גם לא ירוחם שמשמרת עוני לצורך תרומות לצורך רחמים בין השמשות לעשירים, בעיקר אחרי מלחמות אתם יודעים..ימי דין. כך שסירוב המדינה בימיו של אולמרט לעזור לתושבי שדרות ועזרה לתושבי חבל אשכול "הקיבוצניקים" לאחר מלחמה, היתה למעשה  הגשה של אולמרט לנוחי דנקנר להנחתה… שדה תרומות אתם יודעים.

בדיוק כמו היהודים שבאו לגור בישוב קרוב לירושלים ובגבעת עמל והמדינה החליטה לפנות אותם והמשפט בישראל תמך במדינה כי לא רשמו את הזכות שלהם על האדמה בטאבו. מה שהם לא עשו עם הקיבוצים שלא רק שלא דרשו את מהם האדמה שהם התישבו בה, הם גם פירגנו להם "מחילה" על חוב בסך של כ- 20 מליארד שקל.

ברור לכולנו שלא איפשרו ליהודים מזרחים להיות ב"עמדות השפעה" יען כי יהודים היו מתנגדים למעשים הללו, ברור לכולנו מה זה אומר מזרחי ש"השתכנז".  כי אתה מבין, ההתנגדות למשל האבנים היא בִלבבנו ככתוב:

שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד.

כִּי-קָרוֹב אֵלֶיךָ הַדָּבָר, מְאֹד:  בְּפִיךָ וּבִלְבָבְךָ, לַעֲשֹׂתוֹ. תורת יהוה.

מרכז פרס לשלום

פיקוח נפש..

ומשכך מהו צופן לאונרדו דה וינצ'י.

המונה ליזה.

מונה. לצורך מסכת פרה זה.

לאונרדואריה.

יֵשֵׁב, בְּמַאְרַב חֲצֵרִים–בַּמִּסְתָּרִים, יַהֲרֹג נָקִי;    עֵינָיו, לְחֵלְכָה יִצְפֹּנוּ.
יֶאֱרֹב בַּמִּסְתָּר, כְּאַרְיֵה בְסֻכֹּה–    יֶאֱרֹב, לַחֲטוֹף עָנִי;
יַחְטֹף עָנִי,    בְּמָשְׁכוֹ בְרִשְׁתּוֹ.

בתורה יש שני דוד, דויד עם האות י' ודוד ללא האות י'. לדעתי לא מדובר באותו דוד. דויד עם הי' הוא דויד הזה:

וַיַּעֲמֹד שָׂטָן, עַל-יִשְׂרָאֵל; וַיָּסֶת, אֶת-דָּוִיד, לִמְנוֹת, אֶת-יִשְׂרָאֵל.  וַיֹּאמֶר דָּוִיד אֶל-יוֹאָב, וְאֶל-שָׂרֵי הָעָם, לְכוּ סִפְרוּ אֶת-יִשְׂרָאֵל, מִבְּאֵר שֶׁבַע וְעַד-דָּן; וְהָבִיאוּ אֵלַי, וְאֵדְעָה אֶת-מִסְפָּרָם. וַיֹּאמֶר יוֹאָב, יוֹסֵף יְהוָה עַל-עַמּוֹ כָּהֵם מֵאָה פְעָמִים–הֲלֹא אֲדֹנִי הַמֶּלֶךְ, כֻּלָּם לַאדֹנִי לַעֲבָדִים; לָמָּה יְבַקֵּשׁ זֹאת אֲדֹנִי, לָמָּה יִהְיֶה לְאַשְׁמָה לְיִשְׂרָאֵל.

אותה אשמה שניתן להפיל על עם ישראל והעמים כולם לצורך יצירת מסכת פרה ז,ה, בשיטת האלטלנה. נדנדנה. אחד למעלה אחד למטה. יצירת קורבן להקרבת בני אדם באין בית מקדש להקרבת קורבנות לכפרה על חטאים, בדרך כלל של עשירים, של העצבים, עצבי כנען.

אתם יודעים ודאי שמונה ליזה מוצגת במוזאון שתרם לו בעל ההון.. מוזאון- און. גיא אוני, המקום בו קונים לעצמם התורמים- און.  אתם יודעים בשיטת אוכלי הבננות\מוז- הקופים. הקופים שעושים אותו הדבר כמוך, שעושים אקו..(ב)הד לקול שלך באופן שיטתי..חוזרים על הדברים שאתה אומר:

יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם; וְעַל-לְבוּשִׁי, יַפִּילוּ גוֹרָל. תהלים.

מסתרים הייד באנגלית אפרטהייד.. פרט פריטים.. פרטים המרכיבים זהות של אדם שבעת אלטלנה, שפיכת דם אדם ע"י הכפיל שעשה סימטרי בינו לבין האדם שהוא רוצה להקריב. כמו שהפילו את ישו אתם יודעים- האורח ה- 13 בסעודה האחרונה של ישו, יהודה איש קריות…

אחד הפרטים המזהים את חברי השבט ה- 13 הוא אהבתם לפילים.

 שואבים מים בששון ממעיני הישועה באמצעות האף חדק…שם נפח בנו בורא עולם נשמת חיים. שואבי אדם.. הובר אתם יודעים.. המותג… הם עושים את זה בשיטה ההודית… יצירת סימטרי בין אדם לאדם, חילקו בגדי האדם להם, והעברת קארמה מאדם לאדם..ועל לבושו של האדם יפילו גורל.

השבט ה- 13 אינם יהודים. ערב רב וכוזרים המכונים השבט ה- 13. 

יג זֶה יִתְּנוּ, כָּל-הָעֹבֵר עַל-הַפְּקֻדִים–מַחֲצִית הַשֶּׁקֶל, בְּשֶׁקֶל הַקֹּדֶשׁ:  עֶשְׂרִים גֵּרָה, הַשֶּׁקֶל–מַחֲצִית הַשֶּׁקֶל, תְּרוּמָה לַיהוָה כֹּל, הָעֹבֵר עַל-הַפְּקֻדִים, מִבֶּן עֶשְׂרִים שָׁנָה, וָמָעְלָה–יִתֵּן, תְּרוּמַת יְהוָה. הֶעָשִׁיר לֹא-יַרְבֶּה, וְהַדַּל לֹא יַמְעִיט, מִמַּחֲצִית, הַשָּׁקֶל–לָתֵת אֶת-תְּרוּמַת יְהוָה, לְכַפֵּר עַל-נַפְשֹׁתֵיכֶם.  וְלָקַחְתָּ אֶת-כֶּסֶף הַכִּפֻּרִים, מֵאֵת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וְנָתַתָּ אֹתוֹ, עַל-עֲבֹדַת אֹהֶל מוֹעֵד; וְהָיָה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל לְזִכָּרוֹן לִפְנֵי יְהוָה, לְכַפֵּר עַל-נַפְשֹׁתֵיכֶם.

"ז,ה  הממלא לו ולחטאת–ממלא את שלו תחילה, וקושרו באסל; ואחר כך ממלא את של חטאת; ואם מילא את של חטאת תחילה, ואחר כך מילא את שלו–פסול.  נותן את שלו לאחריו, ואת של חטאת לפניו; ואם נתן את של חטאת אחריו, פסול.  היו שניהן של חטאת–נותן אחד לפניו ואחד לאחריו, וכשר:  מפני שאי אפשר." משנה- מסכת פרה.
ווילדע חייעז/שווערצע חייעז/נושא האסל.

יג' זה ספורות. התורה לא ממספרת באותיות. הספורות באותיות זה העבדת התורה.

לכן דוד המלך ללא האות י' לימד אותנו לא להגיד (בקרית) גת ובחוצות (היוצר) אשקלון.

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר.  הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים.  הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם.

לגבי פסל דויד. של מיכאל אנג'לו.

אחת הסיבות שאסור לתרגם את תורתנו היא שמתקבלת משמעות אחרת למילים באנגלית עברית.כמו המילה psalms באנגלית שמיוחסת למילה תהלים. בכתיבה עברית ללא ניקוד psalms  זה פסל . אני שרפתי את המילה psalms מספר התהלים.

לגבי הפרוטוקולים של זקני ציון. אומרים שזקני ציון שפכו דם ילדים. זה לא שפיכת דם כמו שמראים לכם בסרטי האימה.. זה השבתת קולם של העוללים והיונקים.

מִפִּי עוֹלְלִים, וְיֹנְקִים–    יִסַּדְתָּ-עֹז:
לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ;    לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב, וּמִתְנַקֵּם.

געילת הילדים  שלא ישביתו אויב.. שיהיו צמח, שקולם מפיהם לא ישמע,  שחרבם תושבת.

וַיֹּאמֶר יְהוָה אֱלֹהִים, הֵן הָאָדָם הָיָה כְּאַחַד מִמֶּנּוּ, לָדַעַת, טוֹב וָרָע; וְעַתָּה פֶּן-יִשְׁלַח יָדוֹ, וְלָקַח גַּם מֵעֵץ הַחַיִּים, וְאָכַל, וָחַי לְעֹלָם. וַיְשַׁלְּחֵהוּ יְהוָה אֱלֹהִים, מִגַּן-עֵדֶן–לַעֲבֹד, אֶת-הָאֲדָמָה, אֲשֶׁר לֻקַּח, מִשָּׁם. וַיְגָרֶשׁ, אֶת-הָאָדָם; וַיַּשְׁכֵּן מִקֶּדֶם לְגַן-עֵדֶן אֶת-הַכְּרֻבִים, וְאֵת לַהַט הַחֶרֶב הַמִּתְהַפֶּכֶת, לִשְׁמֹר, אֶת-דֶּרֶךְ עֵץ הַחַיִּים.

זקני ציון לא יהודים. זאת דת הציונות שהכינה רשת לעם היהודי בארץ ישראל. השבט ה- 13. עיר מקלט הרוצח. קרוב לדימונה אתם יודעים וירוחם בין השמשות של fenizia…קרוב לעיר הבהדים .

אחרי החג אסביר למה חשוב להסביר את ההבדל בין המילה  chay book ל- חִבֻּק. שאתה מחבק אדם אתה לא נותן לו chay book. חִ זה לא חַי .

החרב המתהפכת שמונעת את הדרך לעץ החיים היא השמת חסם להשגת חיים מסוג- מסכת פרה ז,ה. בדיוק כמו הריסת שפתם של בוני מגדל בבל. שמיצרת מהשפה האנגלית והשפה העברית ללא ניקוד את המילה- chay book ספר החיים.

אגב, פורטיס- ארבע שיניים..שעשה את חימוש ני גיגי ב- 2009 מקליט בתדר 433 ..לא 435.. ואתה לא יכול לדעת את התדר של קולות הבריאה…כמה טרבלים כמה בסים יש ב- "רסיבר" של בורא עולם… נראה לי משדר על מונו ולא על סטריאו כמו שנהוג אצל החבר'ה של ה- f"m סטראו…

פסק הלכה,

כשמנקים את הבית אתם לא מנקים עם smart-tut מנקים עם בד שמיועד לניקוי.

אחרי החג אסביר על נושא המותגים של הנוזלים לניקוי הבית שאתם קונים  שנותנים שמות לפעולות שעושים את הניקיון לניקוי מה שאסור לנקות. בְּמֶתֶג-וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם; בַּל, קְרֹב אֵלֶיךָ. וזאת כחלק מחבירה של-  חוֹבֵר חֲבָרִים מְחֻכָּם. ראש הפתנים האכזר…

(ה juden מהאפרטהייד מקורם מליטא מהבלטים (belt  חגורה מעור – עור בעד עור) אתם יודעים מארץ עוץ של איוב בביצוע ג'ודי גרלנד..).

לבלום לעצור alt.

ומשכך גברת שרי אריסון לא תוכלי להעלות דרך smartup את הבינה.

בישראל כל שתצליחי להעלות דרך smartup זה אַשְׁכְּלֹת מְרֹרֹת…

וְהַחָכְמָה, מֵאַיִן תָּבוֹא;    וְאֵי זֶה, מְקוֹם בִּינָה.
וְנֶעֶלְמָה, מֵעֵינֵי כָל-חָי;    וּמֵעוֹף הַשָּׁמַיִם נִסְתָּרָה.
אֲבַדּוֹן וָמָוֶת, אָמְרוּ;    בְּאָזְנֵינוּ, שָׁמַעְנוּ שִׁמְעָהּ.
אֱלֹהִים, הֵבִין דַּרְכָּהּ;    וְהוּא, יָדַע אֶת-מְקוֹמָהּ.
.

היום אַרְבַּע עָשָׂר בחודש השביעי בשנת שִׁבְעִים וּשְׁתַּיִם.

סוכות שבתון

לא כתוב חול המועד בתורה. לא כתוב חצי חול חצי מועד…אין בתורה יום חוליש כְּחוֹל ימים..אתם יודעים החול על שפת ים בקרקעית הים…

וְהָיָה מִסְפַּר בְּנֵי-יִשְׂרָאֵל, כְּחוֹל הַיָּם, אֲשֶׁר לֹא-יִמַּד, וְלֹא יִסָּפֵר;

בחולון מישו סופר גם את העצים..

אני בטוחה שאתה מבין מה אני אומרת.

סוכות

.

אני בטוחה שאתה לא יכול לדעת בביטחה איזה יום היום לפי ספירת הבריאה, כך שאל תבנה על יום שישי השלושה עשר (שילוב של ספירת ג'יסוס (כקורבן אדם לחיטאי אדם)וספירת ירח). אין לך את היכולת לעשות את הפור (חציא בחצות הליל כספירתך אתה לא באמת יודע מה היא שעת חצות הליל (חצות ה-12 כספירתך)) לפי ספורות יג' בספירתך. כך שכל מה שנשאר לזאב לעשות זה לילל לירח אהוווווווו…ולאריה בסוכה, לשפוך זרעו לשווא- בדיוק כמו שהוא עשה בשנה שעברה.

זה די מענין שלאחר הבריאה לא כתוב בתורה איזה יום בשבוע הוא היום בו קרה מקרה. בתורה כשמוזכר מועד, כתוב את היום בחודש והשנה.  

וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, יְהִי מְאֹרֹת בִּרְקִיעַ הַשָּׁמַיִם, לְהַבְדִּיל, בֵּין הַיּוֹם וּבֵין הַלָּיְלָה; וְהָיוּ לְאֹתֹת וּלְמוֹעֲדִים, וּלְיָמִים וְשָׁנִים.

אתה לא יכול לדעת את היום בשבוע לפי המאורות ברקיע השמים.

ואתה יודע שמצרים בזמן הפרעונים נמשלה ללילה, מצרים לילה. כי בורא עולם ראה את עוני עמו במצרים.

כי אתה מבין לא לחינם נבחר התאריך יג' לפי ספירתך:

יג זֶה יִתְּנוּ, כָּל-הָעֹבֵר עַל-הַפְּקֻדִים–מַחֲצִית הַשֶּׁקֶל, בְּשֶׁקֶל הַקֹּדֶשׁ:  עֶשְׂרִים גֵּרָה, הַשֶּׁקֶל–מַחֲצִית הַשֶּׁקֶל, תְּרוּמָה לַיהוָה כֹּל, הָעֹבֵר עַל-הַפְּקֻדִים, מִבֶּן עֶשְׂרִים שָׁנָה, וָמָעְלָה–יִתֵּן, תְּרוּמַת יְהוָה. הֶעָשִׁיר לֹא-יַרְבֶּה, וְהַדַּל לֹא יַמְעִיט, מִמַּחֲצִית, הַשָּׁקֶל–לָתֵת אֶת-תְּרוּמַת יְהוָה, לְכַפֵּר עַל-נַפְשֹׁתֵיכֶם.  וְלָקַחְתָּ אֶת-כֶּסֶף הַכִּפֻּרִים, מֵאֵת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וְנָתַתָּ אֹתוֹ, עַל-עֲבֹדַת אֹהֶל מוֹעֵד; וְהָיָה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל לְזִכָּרוֹן לִפְנֵי יְהוָה, לְכַפֵּר עַל-נַפְשֹׁתֵיכֶם.

"ז,ה  הממלא לו ולחטאת–ממלא את שלו תחילה, וקושרו באסל; ואחר כך ממלא את של חטאת; ואם מילא את של חטאת תחילה, ואחר כך מילא את שלו–פסול.  נותן את שלו לאחריו, ואת של חטאת לפניו; ואם נתן את של חטאת אחריו, פסול.  היו שניהן של חטאת–נותן אחד לפניו ואחד לאחריו, וכשר:  מפני שאי אפשר." משנה- מסכת פרה.
ווילדע חייעז/שווערצע חייעז/נושא האסל.

(עם משונה של מאקי מסר).

וזאת אם רציתם לדעת על משמעותו של יום שישי השלושה עשר.

בארץ ישראל אתה לא יכול להשתמש במילה cowerd לפעולת אוון כזאת או אחרת. השפה שפועלת על העם היהודי היא השפה העברית.

אם תפעיל את המילה פחדן במשמעות  cowerd, שרפת הגיזה תפעל עליך ועל אנשיך.

esbrent.

אתה צריך להבין שיש הרבה חוקים ומצוות בתורה שכתובות בלשון זכר.  ומשכך הזכר הוא שחייב בדין כשהוא לא מקיים את המצוות והחוקים האלה. לכן אני אומרת- בָּרוּךְ יְהוָה, צוּרִי–  שעָשָׂנִי אִשָּׁה. אתה וודאי מסכים עימי בעניין. 

.
14
131516

צריך לחשוב על ההקבלה בין המושגים גיא צלמוות ו"פוטו רצח". אתם יודעים, אותו פוטו שמישהו קרא לו פוטו רצח  לצילום במה שקראו לו "תעודת זהות".

הרי למה אדם מסתיר את קרחתו במה שקוראים לו תסרוקת הלוואה בריבית. גם לאדם החזק ביותר מבחינת מעמד ושליטה וכסף יש תחושות לא נוחות עם זקנתו, הירידה באון שלו, והבנת היותו כְּאָדָם וּכְאַחַד הַשָּׂרִים. לכן הוא הולך בדרכים עקלקלות להסתיר את חולשתו ושם זה המקום לפגוע בו. "איל ונטילוס פנצ'רוס.. באצ'ה באצ'ה.." – (אריק איינשטיין מוני מושנוב, בתפקיד אורח צבי שיסל. מתוך הסרט כבלים). יש אנשים שבסופו של יום הכיפה משמשת להסתרת הפדחת.. הפדיחה…

נוגש פרעה

(שימו לב לאיש לבן העורף של נובל אנרג'י, שימו לב לרגלו, זאת רגל שבועטת בבן ישראל שהפגין למען עם ישראל). האם בנימין נתניהו יזהיר את אנשי נובל אנרג'י כמו שהוא מזהיר את הפלסטינאים..או שהמפגין נגד מתווה הגז הוא לא יהודי כתפישת בנימין נתניהו. אתם יודעים שבנימין נתניהו אמר לעובדיה יוסף שהשמאלנים לא יהודים.. מה אני אומרת, אני אומרת שבנימין נתניהו לא יְמָנִי.

תוהו

אתה וודאי יודע שליוסף לא היתה את התורה לתת לו את היכולת להתנגד לאחיו כשמכרו אותו לישמעאלים, תורת ישראל ניתנה לעם ישראל הרבה לאחר מותו של יוסף ואחרי שקם פרעה שלא ידע את יוסף.

אשרות

http://www.themarker.com/markerweek/thisweek/1.2620678

אתה וודאי מבין למה אני משלמת בעבור קריאה למוסד של עמוס שוקן (שסבו היה החתן (ביידיש – חוסן. לכן, אסור לשיר את שיר השיט"ה בניגוני ג'אז) של שמואל יוסף עגנון) – כדי לא לקרוא בחסות פרסומות. זאת הסיבה שטייקונים תורמים ונראים גם במוסדות שנראה שמתנגדים לטייקונים (כמו ההצגה בקאמרי שמתנגדת לטייקונים, אך על הכרטיס של ההצגה מוצג מתן החסות של בנק הפועלים לקאמרי, זאת הסיבה שהמדינה צריכה לתת חסות לקאמרי אתה ואני יודעים מה הפרוש של עלמא מארי בארמית בספר הזוהר וזאת מבחינת העבדת כנסת ישראל למלכות edom) מתן החסות הוא סוג של דיכוי הרוח, למרות שהרוח מתנגדת לטייקון לא תהיה לה באמת את היכולת להשמיד את הרוח של הטייקון, של פרעה שמבקש להעביד את רוח העם במגרש שהוא שולט בו.

אָמַר לֵיהּ, יֵיתֵי סמאל אַפּוֹטְרוֹפְּסָא דֶּאֱדוֹם וְיַטְעִין עִמֵּיהּ קַמָּאי. אֲתָא סמאל. וְטָעִין מִיכָאֵל מִלְּתָא דָא, כִּדְבְקַדְמֵייתָא. אֲמַר סמאל, מָארֵי דְעָלְמָא, אַתְּ הוּא דַאֲמַרְתְּ דִּתְהֱוֵי כְּנִישְׁתָּא דְיִשְׂרָאֵל תְּחוֹת שׁוּלְטָנָא דֶאֱדוֹם, עַד דְּיֶהֱוָן זַכָּאִין קַמָּךְ, וְהָא כָּלְהוֹן חַיָּיבִין עַד יוֹמָא דֵין.

אָמַר לוֹ: יָבוֹא סמאל, הָאַפּוֹטְרוֹפּוֹס שֶׁל אֱדוֹם, וְיִטְעֹן עִמּוֹ לְפָנַי. בָּא סמאל, וְטָעַן מִיכָאֵל דָּבָר זֶה כְּבָרִאשׁוֹנָה. אָמַר סמאל: רִבּוֹן הָעוֹלָם, אַתָּה הוּא שֶׁאָמַרְתָּ שֶׁתִּהְיֶה כְּנֶסֶת יִשְׂרָאֵל תַּחַת שִׁלְטוֹן אֱדוֹם, עַד שֶׁיִּהְיוּ צַדִּיקִים לְפָנֶיךְ, וַהֲרֵי כֻּלָּם רְשָׁעִים עַד הַיּוֹם הַזֶּה.

מלכות אדום היא מלכות החזיר.

ואל תשלח את הכלות ממין זכר שלך ב"בגד" "במ"כנסים" שאתה לא באמת בטוח שהוא הצבע הירוק של העלמות הטופפות בירקרק חרוץ, לחומוס סיבוס ברחוב יד חרוצים.

שימת שם עלמא לאדם ממין נקבה עם א' בסוף זה אסור בתכלית האיסור. זה נקיבה בשם- זהו חטא שדינו מוות. אתה יכול להתנחם שזה בשפה הארמית כך שזה לא באמת שם יהוה. אתה מבין ששימת שמה על גג האולימפוס הוא מעשה של עשיית שם כמעשה בוני מגדל בבל לנוכח פעולת האלטלנה (הנדנדה) המקדימה שעשית, הנדנדה כמסכת פרה ז,ה. אתה וודאי יודע שז'בוטינסקי חשב שאלטלנה זה מנוף כשהשתמש בשם אלטלנה כשם עט, זאת הסיבה שבגין (ביגין- החלה) אמר – "סובבוני בכחש" ולא ידע להסביר, לא היו לו את הכלים להסביר. קלמן כצנלסון  מתנועתו של ז'בוטינסקי אמר זאת בפרוש בספרו מהפכת האשכנזים כשהסביר למה לדעתו היהודים הם שווערצע חייעז. יש מצב שקלמן כ"צנלסון סובב את ז'בוטינסקי ובגין. בארץ ישראל לא יכולות להתקיים ערים בשמות של מלכות edom  כגת ואשקלון.

בְּשׁוּב יְהוָה, אֶת-שִׁיבַת צִיּוֹן– הָיִינוּ, כְּחֹלְמִים. אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק, פִּינוּ– וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה:

עוזי לנדאו

(רצה לעשות גז חיש ונעופה..כמו בנימין נתניהו שרצה לאשר מהר מהר את המתווה בחמש דולאר קם ציד).

חילים עניים

תשובה חרא

גם לאבי שמת היה "חבר" אבן אדם עם ספרה חמש בזמן שצדו אותו. אתה צריך להבין שאני לא "מתירה את סבך הקשר" כמו שאומרים. אני חושפת אותו, אני לא רוצה להתיר את בני האדם שרוצים להיות מותרים מבני אדם שהם קראו להם – שווערצע חייעז בארץ ישראל ווילדע חייעז בארופה. חשיפה זה שרפה. ביידיש, בשפתך,- esbrent…

כי אתה מבין, אשכנזים הם לא מזרע אברהם ככתוב בתורתנו הקדושה. לפי הדרך בו נבנה המגרש בארץ ישראל ברור לכולנו שמדובר בזרע בוני מגדל בבל…  הדרך  שאתה מלמד תורה במוסדות המדינה היא אותה דרך שבגנותה נאמר בתהלים- יִמּוֹטוּ, כָּל-מוֹסְדֵי אָרֶץ.

אתה יודע שגם את ענין הצבעים ניתן לטרוף, במשמעות של שימוש רוחני בצבעים. אין את הצבע כתום בתורה..יש את הצבע צהוב.. אנחנו היהודים לא אוהבים בלשון המעטה את הצבע צהוב ככתוב בתורתנו הקדושה-

וְרָאָהוּ, הַכֹּהֵן, וְהִנֵּה פָּשָׂה הַנֶּתֶק, בָּעוֹר–לֹא-יְבַקֵּר הַכֹּהֵן לַשֵּׂעָר הַצָּהֹב, טָמֵא הוּא.

כדי שאוהדי בית"ר ירושלים וה"שחורדינים" וה"שחורדיניות" לא יתבאסו כמו שאומרים. אנחנו לא באמת יודעים מה הוא הצבע הצהוב ככוונת התורה.

אתה לא יכול לעשות סימטרי בין כהי העור העניים שבאים מאתיופיא למשרד הקליטה בטבריא לבין אח כהה עור שבא מבית עשירים מטבריא. אנחנו בהחלט לא רוצים לקבל את תרומת הדם במשמעות של שפיכת דם מאח שחור שבא מבית עשירים בטבריא. וכן, האח השחור מטבריא עמד מולי עם זכרותו הזקופה ואמרתי לו- לא. ואם אשתו (המאהבת לשעבר) תביא לכם מלבושים ממרכולתה תסרבו לקבל חינם את המלבושים שהיא מביאה, אני סרבתי והיא התעצבנה במובן של עצבים ככתוב בתורתנו הקדושה… כי בהמשך, הדוד שלה, רואה החשבון, השתמש בשליחים שאסור לו להשתמש בהם כדי להשליך עלי את המלבושים שלה. לכן, השחור מבית העשירים מטבריא, לא יכול לשמש כוודו צ'יילד זולו לצורך פיצוי בסך עשירית או מחצית העשירית מעיסקי הלבנים לצורך כפרה על החטאים שנעשו לשבט הזולו בדרום אפריקה, למרות שהוא שחור.

עת השלום

מעתה באתר תהיה נהוגה ספירת מועד יהודיה, מכיוון שאני בטוחה שאין אדם שיודע בבטחה את השנה לפי ספירת הבריאה, אני אחיל ספירה חדשה של שנים לפי מנין השנים משנת הגעתו לארץ של אבי שנאסף אל עמיו בשישה עשר לחודש השביעי בערב מוצאי סוכות בחול המועד בשנת השישים ותשע להגעתו לארץ לקיבוץ אשדות יעקב, אתם יודעים הקיבוץ של שרה'לה שרון. שם הוא היה המציל של הקיבוץ ובהמשך בחטיבת הראל בפלמ"ח. מועד הגעתו של אבי לארץ הוא מועד בו החל התהליך להגעתי לארץ, להיות.
(כשאצטט ממאמרים של עיתונים המשתמשים בשיטה הנוצרית  אכתוב את התאריך לפי ספורות הזמן שלהם).
פרדו

פנימיות של חורש הצירים… מהשלטון להון.. לתקשורת.. לעיתון…לכנסת.. סטייל הפנימיות של mi 5…

אז אתה מבין למה קרל נטר נפל מהסוס…

"קרל נטר ו"הבונים החופשיים"[עריכת קוד מקור | עריכה]

קרל נטר היה מבין החברים והמיסדים של לשכת הבונים החופשיים הראשונה שקמה בארץ ישראל בראשותו של רוב מוריס. הוא גם מבין החותמים על הבקשה להקמתה. לשכת "Royal Solomon Mother Lodge N° 293" קיבלה את אישורה מהלשכה הגדולה של קנדה ב-17 בפברואר 1873 ונחנכה בפועל ב-7 במאי במערת צדקיהו בירושלים" וויקיפדיא.

זאת הסיבה שאורי ביקש שאתן את הקאר, את המכונית, את ה- corrola  לסולומון בזמן ביקורו בארץ. זאת הסיבה שאורי מת. אתה יודע ההקדמה לוודו – מרחם שחר טל ילדותך. מון מונים אתה יודע…שנת 93 אתה יודע.. הלייבל רז דז אתה יודע…הערב רב שאנסו את מאמי..מה- express. היה לנו ויכוח אם הטויטה הקורולה תכלת או ירוק, אני טענתי תכלת הוא טען ירוק. היום אני למדה שלא ניתן לדעת איזה צבע היא היתה.. אין אדם שיודע מה הוא הצבע הירוק לפי התורה. אותו הדבר לגבי הסוזוקי בלנו, לא ניתן לדעת אם היא היתה ירוקה. לא הצלחתם אז שלחתם את sarula ששינתה את שמה ל – sarola.. קדשה אתה יודע. אני מניחה שמקום המפגש של שני ה"אחים", שתי המשפחות, היה במגדלי התיכון…תרוץ לבקר את הזקנים..

mother מוזר. שוזרת הזרים. זה דומה. יורדי דומה.

ולא נח שבט הרשעים.. אחר כך שוב פעם, אותו מעגל של א"שבל– אולגה, הילל, גליל, רימונים, כנען, עצבים..ושוב פעם אולגה.. הילל.. גליל..רימונים.. כנען.. עצבים..חילוק והמרה…

ושוב, אין לך יכולת לתקן את המוקש מהשנה 1987 כספירתך. זה המוקש שאפשר לך לסלול את- "מאמי". והניקוב היתה הכאה בסלע ולא דיבור לסלע וזה החטא של משה שלא זכה להגיע לארץ ישראל. לכן היה צריך לגרש גם את אורי מארץ ישראל באונס ואתה יודע על הבעתה בעת מרפא שבאה לאחר מכן…. לא נראה לי שאתה יכול להמשיך לשאוב מים בששון ממעייני הישועה…(אם בגרעין דרכים עסקיינן, הדרך הכי טובה להלחם בתאונות הדרכים היא להפסיק לעשות את החטאים שאתם עושים ולא להיות דּוֹר, סוֹרֵר וּמֹרֶה: דּוֹר, לֹא-הֵכִין לִבּוֹ;  וְלֹא-נֶאֶמְנָה אֶת-אֵל רוּחוֹ.).

אני אגיד לכם מה הכי מבדח בעניינו של עידן עופר, שכמו אביו, סמי, הוא החל לשים מטפחת סאטן בכיס של הבלייזר..

סמי עופר.

מי שנתן את התורה למשה הנביא, הוא יהוה. מקום קבורתו של משה הנביא לא נודע, בדיוק מהסיבה הזו. עשיית שם מהסוג הזה. כך שברור לכולנו שמשה לא היה רבנו. יהוה הוא רבנו.

הרצחת וגם ירשת.

אין את המילה מזל בתורה יש את המילה המקבילה לסלילה.. התוו דרך..סולל דרך..סולל כביש..סולל בונה..לפעמים גם מפריד כביש אתה יודע…כביש 6 הוא כביש חוצה ישראל כשמו כן הוא.. 6 כמחצית 12 השבטים.. צד אחד צפונה.. צד אחד דרומה אתם יודעים…

תשובה אפס

רוחות שמים

כאמור,

אחת ההוכחות הכי טובות להוכיח את יסוד טעותך בספורותך זהו שמו של הבורא. יהוה. בספורותך יהוה זה עשרים ושש ובצימצום שמונה. בורא עולם אמר בפירוש  שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד.

המשוואה שלך היא בת ארבעה נעלמים = אֶחָד.

החרבלנוכח האמור, ברור לי ולך ש- 2.2 זה לא בב.זה לא דלת. זה לא השער לרכבת העמק. כי אין אדם שיודע את ספורות האותיות. כך ש- 2.2 זה לא בב אל וואד לגיא צלמוות.
  spanish train
אפס.

וַיַּעֲמֹד שָׂטָן, עַל-יִשְׂרָאֵל; וַיָּסֶת, אֶת-דָּוִיד, לִמְנוֹת, אֶת-יִשְׂרָאֵל. דברי הימים.


חצי צפונה חצי דרומה..

וַיְהִי כָל-הָאָרֶץ, שָׂפָה אֶחָת, וּדְבָרִים, אֲחָדִים. וַיְהִי, בְּנָסְעָם מִקֶּדֶם; וַיִּמְצְאוּ בִקְעָה בְּאֶרֶץ שִׁנְעָר, וַיֵּשְׁבוּ שָׁם. וַיֹּאמְרוּ אִישׁ אֶל-רֵעֵהוּ, הָבָה נִלְבְּנָה לְבֵנִים, וְנִשְׂרְפָה, לִשְׂרֵפָה; וַתְּהִי לָהֶם הַלְּבֵנָה, לְאָבֶן, וְהַחֵמָר, הָיָה לָהֶם לַחֹמֶר. וַיֹּאמְרוּ הָבָה נִבְנֶה-לָּנוּ עִיר, וּמִגְדָּל וְרֹאשׁוֹ בַשָּׁמַיִם, וְנַעֲשֶׂה-לָּנוּ, שֵׁם:  פֶּן-נָפוּץ, עַל-פְּנֵי כָל-הָאָרֶץ.  וַיֵּרֶד יְהוָה, לִרְאֹת אֶת-הָעִיר וְאֶת-הַמִּגְדָּל, אֲשֶׁר בָּנוּ, בְּנֵי הָאָדָם. וַיֹּאמֶר יְהוָה, הֵן עַם אֶחָד וְשָׂפָה אַחַת לְכֻלָּם, וְזֶה, הַחִלָּם לַעֲשׂוֹת; וְעַתָּה לֹא-יִבָּצֵר מֵהֶם, כֹּל אֲשֶׁר יָזְמוּ לַעֲשׂוֹת. הָבָה, נֵרְדָה, וְנָבְלָה שָׁם, שְׂפָתָם–אֲשֶׁר לֹא יִשְׁמְעוּ, אִישׁ שְׂפַת רֵעֵהוּ. וַיָּפֶץ יְהוָה אֹתָם מִשָּׁם, עַל-פְּנֵי כָל-הָאָרֶץ; וַיַּחְדְּלוּ, לִבְנֹת הָעִיר.  עַל-כֵּן קָרָא שְׁמָהּ, בָּבֶל, כִּי-שָׁם בָּלַל יְהוָה, שְׂפַת כָּל-הָאָרֶץ; וּמִשָּׁם הֱפִיצָם יְהוָה, עַל-פְּנֵי כָּל-הָאָרֶץ. בראשית.

וזה קצת אחרי פרשת נח.

עיר מיקלט הרוצח.. זאת חתיכת מילה המילה אלט בשפת מגדל בבל.. – עצור, ישן, זקן , גבוה (בברזילאית- פורטו(ן)גזית). (פורטו זה גם פעמים ארבע שזה 44, כמו מגדל אפי ("קרית הממשלה" בקפלן 44 -מגדל אפריקה ישראל ) בספורות שלהם זה- הדד האדומי- השטן שקם לשלמה בספורות של בבילון 544 הרבה חמש יש עכשיו).

וַיָּקֶם יְהוָה שָׂטָן לִשְׁלֹמֹה, אֵת הֲדַד הָאֲדֹמִי: מִזֶּרַע הַמֶּלֶךְ הוּא, בֶּאֱדוֹם.

אני לא חושבת שעם ישראל רשעים ביום הדין.

שלא יספרו אותכם. זאת הברכה שצריך לברך, "לא סופר אותך" זאת ברכה.

שהממונה נפתלי בנט-

the new kid in town- eagles

אתם יודעים- benjami netanyahu naftali..

וּמִמַּטֵּה נַפְתָּלִי אֶת-עִיר מִקְלַט הָרֹצֵחַ, אֶת-קֶדֶשׁ בַּגָּלִיל וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ וְאֶת-חַמֹּת דֹּאר וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ, וְאֶת-קַרְתָּן, וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ:

המקור למילה חולון נובע כנראה מכאן..

וְאֶת-חֹלֹן, וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ, וְאֶת-דְּבִר, וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ.

מספרים על הציד שקם בחמש שהטירה שלו היתה בנויא על חול. electrikciti עיר הספורות של ה- מון צ'יילד..סיטי דימות אתם יודעים

לא ימנה אותכם בספורות של- babilon…

קרי

זה די מעניין שכבר ב- 2006 החל בוש להפיל את משטרו של אסאד. גם את משטרו של סדאם, בוש הפיל.

ב- 2006 תהיתי בעניין הידידות עם אמריקה, האם הידידות תלויא בעשיית רצונו של בוש, היום אני תוהה, האם הידידות עם אמריקה תלויא בעשיית רצונו של קרי. בעל מניות של נובל אנרג'י.

האם זה המס שעם ישראל צריך לשלם לאמריקה. לאנקל סם..כמאמר "אני לדודי ודודי לי". 

בנימין נתניהו,

אנחנו לא מוכנים להיות עבדים של אנקל סם.

אנחנו לא מוכנים לחגוג את חג הסוכות עם סוכה לנצח מברזל ששמה את עם ישראל במדבר לנצח, בגלות נצח.

לְעֶבֶד, נִמְכַּר יוֹסֵף. עִנּוּ בַכֶּבֶל רגליו (רַגְלוֹ); בַּרְזֶל, בָּאָה נַפְשׁוֹ. תהלים.

בברכה-1.

.

.

.

.

.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

יש משהו הזוי בסאונד הזה של קול המנוע של האופנוע נכנס לשכונה ואז דימום מנוע וקולות צעדי האדם של מחלק העיתונים כשכולם ישנים וברקע שקט. זה כמו אדם ששר בלי מוסיקת רקע. הקולות האלה כשברקע שקט אלו קולות שהכי קשה להכיל אותם. הם גורמים לך להיות דרוך. אפילו שהם מנוגנים בווליום נמוך זה נשמע לך כמו פול ווליום. וזה מחזק את את דעתי שהשמש היא למעשה מגן מפני האור. היה אור לפני שבורא עולם ברא את השמש כדי להאיר ביום, כך שהשמש עושה סוג של מוסיקת רקע כדי שנוכל להכיל את היום. בדיוק כמו אותה תודעה של אדם שרואה את העדות בפוטו שלהלן וחוזר לסדר יומו עם אותה תודעה שהיתה לו כמה שניות לפני שראה את הפוטו.

שוטרים של נובל

אתם לא באמת מפנימים את עומק הענין בעדות הזו. יש אדם של נובל אנרג'י ביחד עם שוטרים שמכה יהודי שמפגין נגד נובל אנרג'י . נציג של טייקון ביחד עם שוטרים מכה יהודי שמפגין. אז אתם מתפלאים שדנינו וכראדי ושוגון קיבלו משרה אצל טייקונים. אתם לא באמת קולטים את חומרת הענין. וקצת אחרי בנימין נתניהו נלחם לאשר את המתווה שלכולם ברור ש- 5 דולאר זה מאוד יקר לעומת 3-4 דולאר שמשלמים במצרים. וירידות הנפט שאמורות להשפיע על מחירי הגז בתחומים שגם נפט וגם גז נותן מענה שמחיר המתווה כפי שהבנתי לא יושפע באופן מלא מירידות מחיר אם יהיו…זה פוטו שצריך להיות בראש כל עיתון בישראל במשך שנה לפחות.

איך האשכנזים אומרים, נו שויין…יש מלחמה עכשיו למי יש זמן לחשוב על דברים מסוג זה..וסביר להניח שזה יעשה טוב לבנימין אחרי הרפיסות שהוא הפגין מול שרון יצחק תשובה יש לו הזדמנות לשפר תדמית ולהראות עצמו כחזק מול הפלסטינאים. חודש ככה ובנימין שוב הגבר גבר ומי בכלל יזכור את המתווה..ועידן עופר ישדר במהדורה המרכזית ידיעה אודות תרומה נדיבה של שרון יצחק תשובה לחיילים במלחמה…

כמו ששידרו את נוחי ב-2006.

ואיפה נוחי היום אחרי שהרבו את כבוד ביתו.

49

וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ, נֶגֶד מְלָכִים;    וְלֹא אֵבוֹשׁ.
וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְו‍ֹתֶיךָ,    אֲשֶׁר אָהָבְתִּי.
.
זֹאת נֶחָמָתִי בְעָנְיִי:    כִּי אִמְרָתְךָ חִיָּתְנִי.

תהלים. דוד עבד יהוה (דוד בלי י').

מגילת עזרא ונחמיה כמו מגילת אסתר מדברים על זמן בו היהודים נמצאו בפרס. במגילות עזרא ונחמיה ניתן ללמוד שבפרס היו ליהודים 2 ספירות כמו פה בארץ שיש ספירה נוצרית וספירה פרסית (מה שאתם קוראים לו ספירה עברית זאת ספירה פרסית), כך בפרס היתה ספירה יהודיה וספירה פרסית.

גם במגילות נחמיה ועזרא החודש השביעי הוא חודש המועדים שאנחנו חוגגים עכשיו, לא מוזכר ראש השנה ולא חודש תשרי. החודש ניסן מוזכר בספר נחמיה, אך שם לא מדברים על חג הפסח שנחוג בחודש ניסן, היהודים בפרס בתקופת נחמיה לא חגגו את חג הפסח בחודש ניסן. כי חג הפסח הוא בחודש הראשון ושמו חודש האביב והוא ראש החודשים. ולא לפי הראש של האח שו ראש.

נו, אפשר להוסיף את ההתפתחות בעלילה של קורות חייו של פישמן לנחמה בְעָנְיִי:

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

מה שאני אומרת לך הובר זה דבר כזה,

אחת ההוכחות הכי טובות להוכיח את יסוד טעותך בספורותך זהו שמו של הבורא. יהוה. בספורותך יהוה זה עשרים ושש ובצימצום שמונה. בורא עולם אמר בפירוש  שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד.

.

לגבי התורה, התורה שלנו היא לא חומש. היא שבעה ספרים. בראשית שמות ויקרא במדבר דברים יהושוע ושופטים. ספר יהושוע הוא המשך של ספר דברים שנחתם במות משה וסמיכת ידו של יהושוע. ספר יהושוע נפתח במות משה ותחילת הנהגתו של יהושוע, ספר יהושוע נחתם במותו של יהושוע ובמות אלעזר בן אהרון.ספר שופטים מתחיל באחרי מות יהושוע. יש חוט מקשר ברור בין שבעת הספרים.לספר שמואל אין קשר ברור עם ספר שופטים. בחלוקה של תורה נביאים כתובים ספר יהושוע וספר שופטים צריכים להיות בתורה, זה יותר מסתדר עם ההגיון.

מִזְמוֹר שִׁיר, לְיוֹם הַשַּׁבָּת.
טוֹב, לְהֹדוֹת לַיהוָה;    וּלְזַמֵּר לְשִׁמְךָ עֶלְיוֹן.
לְהַגִּיד בַּבֹּקֶר חַסְדֶּךָ;    וֶאֱמוּנָתְךָ, בַּלֵּילוֹת.
עֲלֵי-עָשׂוֹר, וַעֲלֵי-נָבֶל;    עֲלֵי הִגָּיוֹן בְּכִנּוֹר.
כִּי שִׂמַּחְתַּנִי יְהוָה בְּפָעֳלֶךָ;    בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אֲרַנֵּן.
מַה-גָּדְלוּ מַעֲשֶׂיךָ יְהוָה;    מְאֹד, עָמְקוּ מַחְשְׁבֹתֶיךָ.
אִישׁ-בַּעַר, לֹא יֵדָע;    וּכְסִיל, לֹא-יָבִין אֶת-זֹאת.

תהלים.

זה די מעניין שספר שופטים נחתם ב-

בַּיָּמִים הָהֵם, אֵין מֶלֶךְ בְּיִשְׂרָאֵל:  אִישׁ הַיָּשָׁר בְּעֵינָיו, יַעֲשֶׂה.

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

.

התוכנית אחרית הימים נערכה לפני כמה חודשים.. כשאמרתי בתוכנית תשובה איציק הכוונה ל-שרון יצחק תשובה.

כאמור, במגילות עזרא ונחמיה ניתן ללמוד שבפרס היו ליהודים 2 ספירות כמו פה בארץ שיש ספירה נוצרית וספירה פרסית (מה שאתם קוראים לו ספירה עברית זאת ספירה פרסית).

כי- פורים

זה ברור לכם שסינדרלה שימשה למחילה בזמן הנעילה.

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

כִּי-תִקְרַב אֶל-עִיר, לְהִלָּחֵם עָלֶיהָ–וְקָרָאתָ אֵלֶיהָ, לְשָׁלוֹם.

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

sleng

שרה שרצתה להבנות, היא שלחה את אברהם לשיפחתה, למען תבנה ממנה. זאת אומרת שזכר מקיים יחסי אישות עם אישה שאינה בת בריתו, אישתו נבנת ממנה. מדברים הרבה על אומן ועל כך שחסידים הולכים להשתטח אצל זונות במקום להשתטח על ברסלב, זאת אומרת שנשות הדוסים של ברסלב נבנות מפריצקע'ס שיקסע'ס רוסיות..אולי בגלל זה קשה להם לשמוע את השדים שנכנסו לנשותיהם.. לכן הם פסקו שקול אישה ערווה.

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

ברור לי ולך שאם אכתוב נגד דרעי שר הכלכלה  את אותם מילים שכתבתי נגד בנט שר הכלכלה שהתנגד לחוק העסקה ישירה, זה יהיה לאשר את מילותיו של בנט שר החינוך על רצונו לעזור לתלמידים עניים שלהוריהם לא היה "מזל" מבחינה כלכלית.. ולא כי הוא התנגד לחוק העסקה ישירה. 

תוך דקה אני שולפת את תוכנית רדיו מלחמה שעשיתי לפני שנה, או את תוכנית רוצח 1+2+3, כותבת כמה מילים על דרעי וניסקורן. כי אתה מבין, אין דבר כזה נפתלי בנט או דרעי, יש שר כלכלה שלא מאשר העסקה ישירה וצריך להתנגד לו. אין טעם לכתוב חדש על אין חדש.

העברה של 15 אלף עובדי קבלן להעסקה ישירה עדיין  לא מבטל העסקה של מאות אלפי עובדי קבלן המועסקים לפי שיטה זו. וכן, יש מצב שאני אומר לדרעי אשכנזי מסריח 

בסוף התברר ששוואקי בן לאם שבאה מגרמניא ואב שבא מסוריא. הוא כנראה יותר מחובר לצד הגרמני..

אינטל

מי ה"לאל ידה" של אינטל, אני חושבת שאינטל הם אלוהים האחרים, הבעלים של נבחרי ציבור שהקצו לבית חרושת מסוג זה כל כך הרבה מענקים .. אמרו ישלמו מיסים יחזירו את המענקים באמצעות מיסים, כמה מיסים שילמו אינטל, אני כמעט בטוחה שעדיין לא החזירו את המענקים.. כולל המיסים ששילמו העובדים.

אדון אדם

האם נינט טייב, תעזור לבני ובנות הדרום בשיר מחאה קטן נגד אינטל…

המעשה הכי אמיץ שהיא עשתה עד עכשיו זה לעשות קרחת בשביל פירסומת לפלאפון אם זכרוני אינו מטעני. גם פלאפון מעסיקים עובדי קבלן..

עושה רושם שלמוסדות ארץ יותר קל לקבל את המזרחים ששרים אני אוהב אותך את אוהבת אותי למה עזבת אותי יפה שלי ואתה תותח וכו'… אם איל גולן היה שר את הלחן של ואני קורא לך אל תלכי  עם מילים נגד עידן עופר שמעסיק עובדי קבלן, לא הייתם רואים אותו יותר בערוץ 2, יש מצב שאפילו דידי הררי לא היה משמיע אותו. זה ברור לכולנו. עארס פואיטיקה יורים במטרות שמתו, זה מאוד נוח לשרי אריסון.. (לכן איחוד הכוחות שהחל להיות במחאת 2011 של פעילי שכונת התקווה השחורים ופעילי יפו המוסלמים והנוצרים ביחד עם מה שעדי קייסר קוראת לו מחאת הצפונבונים (דפני ליף) מרוטשילד,היה מאוד לא נוח לשרי אריסון, לכן הם יעצימו את ההפרד ומשול באמצעות עדי קיסר ורועי חסן) זה כמו להשמיע את ולדימיר ויסוצקי היום, המטרות שירה עליהם ויסוצקי- מזמן מתו. היום צריך לקחת את מה שאמר ויסוצקי ואיפה שהוא כתב קומוניזם, צריך לכתוב- קפיטליזם. וכן, וומן עדיין השחורה של העולם כי גם אצל שרי אריסון ועידן עופר ואצל המבורגר יאיר, היא מרויחה פחות ולכן בבית לבעלה יש יתרון עליה. לכן גם במקרה זה צריך לשכתב את השיר של ג'ון לנון-  צריך להאשים את עידן עופר (סמי עופר כבר מת, אין טעם להפנות אצבע מאשימה אליו. וחשוב להתחיל כבר מעכשיו להשכים קום ולהאשים את אלעד תשובה, אורלי דניאל תשובה וגל נאור תשובה וכו' (יש לו חמישה ילדים לשרון יצחק תשובה, אולי זאת הסיבה שאנחנו רואים הרבה את הספרה 5 בזמן האחרון כמו בשיר- בחמש קם ציד) ואת אבנר נתניהו, לפני שהם יתחילו להרוג אותנו כשיחליפו את אביהם (היינו צריכים להתחיל להאשים את יאיר לפיד שקשור לישי דוידי מקרן פימי 5 הרבה לפני, עוד בימים שטומי היה החבר הכי טוב של אולמרט (החבר של המבורגר)) שגורם לאיש של האישה (תוארו של הזכר הנשוי לאשה ככתוב בתורתנו הקדושה) שהפך לבעל של האישה, להרגיש עליון עליה, האלוהים שלה.

לכן איימי ווינהאוס לא כל כך מעניינת, והיא לא כל כך שייכת למועדון ה- 27. מבחינתי היא כמו שרית חדד ששרה- "תלך כפרה עלי" ומנשקת את כפות רגליו של איל גולן. אם שרית חדד היתה מתה בגיל 27, ברור לכולנו ש 88 לא היו מכניסים אותה למועדון ה-27. (מבחינת וודו צ'יילד, שמה של איימי ווינהאוס  מתאים לדת הקפיטל בבואה להשתמש בתורה לצורך העבדתה (עיין ערך דת הציונות כפי שכתב יואל אלחנן על פועלם של אנשים כמו נפתלי בנט)).

לכן, באין קנביס נשתה עראק, אין את המילה עראק בתורה, כך שהתורה לא מתנגדת לעראק. בדיוק כמו שאין התיחסות ליחסי אישות של שתי נשים כשהתורה מתנגדת ליחסי אישות של שני זכרים. בשורה התחתונה בורא עולם ריפא אותי מהתשוקה לזכר ואני לא מתכוננת לחלות שוב. אתם יודעים שהתשוקה לזכר היא עונש.

74

(אני יודעת שאת נציגה של העיר מגדל בבל, אבן אדם – עם שם הקוד אבן אש (שריפת בני אדם) ואת עדיין לא מטרה (למרות שאת עושה roll לדברי בעניינם שיהפכו לעניינך, כדי להראות מטרה). וחשוב שתדעי, מבחינת האנשים שמניעים אותך- את כמו עובד הקבלן, אם תמותי, אפשר לקנות כמוך 1000 בשקל בשוק. אפילו שתקני מוצרים להבהרת העור את תמיד תהיי השווערצע בעינהם- הרץ בלוח השח מט שמת ראשון).

.

אפרטהייד ישראל תוכנית

.

ביטוח

לכן הנסיון של המבורגר לתקן עצמו ומעשיו באמצעות נזיד עדשים שהוא חילק לעובדיו, הוא ניסיון של אדם עלוב נפש.

לכן נקפיד ונאמר ליאיר המבורגר שעובדיו קיבלו שכר בעבור עבודה כשחקנים בשידורי תעמולה  של חברת הראל ולא כחלק מפעולה לכפרת עוונותיו של יאיר המובורגר וזאת כדי שעובדי הראל ביטוח לא ישמשו כקורבן אדם (כחיעז) לפשעיו.

בשורה התחתונה, הראל ביטוח למעשה שייכת לעם ישראל, ועם ישראל שייך ליהוה. ככתוב בתורתנו הקדושה: כִּי-לִי בְנֵי-יִשְׂרָאֵל, עֲבָדִים–עֲבָדַי הֵם, אֲשֶׁר-הוֹצֵאתִי אוֹתָם מֵאֶרֶץ מִצְרָיִם:  אֲנִי, יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם.

המבורגר

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

עושה רושם שהשגתם סימטרי בין הצמיחה במשק לבין הריבית במשק.

עשירית האחוז מול עשירית האחוז.

ומשכך,

זה די מעניין  שטלאל הנסיך הסעודי תורם עשרת אלפים בתים ועשרת אלפים מכוניות לְעֲנִיֶּי עמו.

המעשר והתרומה..

שׁוּבוּ אֵלַי וְאָשׁוּבָה אֲלֵיכֶם, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת; וַאֲמַרְתֶּם, בַּמֶּה נָשׁוּב. הֲיִקְבַּע אָדָם אֱלֹהִים, כִּי אַתֶּם קֹבְעִים אֹתִי, וַאֲמַרְתֶּם, בַּמֶּה קְבַעֲנוּךָ:  הַמַּעֲשֵׂר, וְהַתְּרוּמָה.

לא נראה לי שהוא קרא ספר מלאכי… יש מצב שהוא בן מלך מוסמך  כמו שאומרים.. ככתוב בתהלים:

אֱלֹהִים–מִשְׁפָּטֶיךָ, לְמֶלֶךְ תֵּן; וְצִדְקָתְךָ לְבֶן-מֶלֶךְ. יָדִין עַמְּךָ בְצֶדֶק; וַעֲנִיֶּיךָ בְמִשְׁפָּט.

.

אפרטהייד 3

. . . . . .

לגבי הטענה שאדמת אפריקה לא מצליחה לספק אוכל לאפריקאים, לכן האפריקאים נוהרים לארופה:

שטיינץ

דוח עוני עולמי.

לכלכלן הממוצע שלומד במוסדות הלימוד שתומכים בהם אנשים כמו בני שטיינמיץ ושרון יצחק תשובה לא תהיה יכולת להבין שאנשים כמו שרון יצחק תשובה גורמים לבעית צריכה עולמית כי ה 2.5 מליארד דולאר שהפקיד בני שטיינמיץ בשוויץ היו אמורים לשמש לצריכה של הגינאים ממפעלים בעולם שמייצרים את מה שגינאה לא מייצרת. לאותם מפעלים שהיו מוכרים יותר, מיצרים יותר, מעסיקים יותר בני אדם שקונים יותר..גם מהגז של שרון יצחק תשובה ושל חברת השיווק של שרגא ברוש ועופר עייני המשווקת את הגז למפעלים תעשיתיים. מישהו שאל בכמה קנה עופר עייני את זכות השיווק של הגז בשליטת שרון יצחק תשובה ונובל אנרג'י ושעכשיו הוא מוכר זכות זו ב- 20 מליון שקל.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

אפרטהייד ישראל

וכמובן שכולם יודעים שכראדי ושוגון עובדים אצל שרון יצחק תשובה if you know what i mean…  כמו דנינו שהחל את חייו האזרחים אצל שלמה אליהו כיו"ר מגדל.. יו"ר מגדל.. נניח..

אם בגבעת עמל עסקיינן שאותם גירש שוגון בשרות צבא הגנה לשרון יצחק תשובה.. הידעתם שיש אנשים שעמידר פירגן להם רכישת בית במרכז חדרה ב- 50 אלף שקל…חמש משכורות ממוצעות פלוס מינוס אתם יודעים..10 משכורות מינימום פלוס מינוס אתם יודעים…

"מה עשה שוטר לבוש חולצה של נובל אנרג'י בהפגנה נגד הסדר הגז?"

פעילים חברתיים שנכחו אמש בהפגנה טוענים כי האיש שוטר סמוי. המשטרה לא השיבה לשאלתנו מיהו: "אפס סובלנות כלפי אלו שיבחרו להפר את הסדר הציבורי" דה מרקר 5.7.2015.

שוטרים של נובל

(שימו לב לאיש לבן העורף של נובל אנרג'י, שימו לב לרגלו, זאת רגל שבועטת בבן ישראל שהפגין למען עם ישראל).

מאוד מזכיר לי את הימים שהמשטרה עצרה את דפני ליף ואפשרה לסתיו שפיר ואיציק שמולי (שסיפחו עצמם למחאה לאחר שדפני הקימה אוהל) שחברו ליאיר לפיד לקיים הפגנה בשותף כשעייני ופואד ברקע…

ימין שקר

אגב, מה קורה עם ברונו שטיין (בתרגום מגרמנית- אבנים) שהחל דרכו בבולשת של דיזינגוף … מרחב ירקון… מי מכלכל את ברונו..מי החתן של ברונו.. (את השיטה אשאל אני מי יהא החתן של ברונו… מי יביא לברונו חרוזי פנינים ואלגומים…מי יביא לברונו שילומים…)

זה די מעניין שביאליק הזכר חיפש חתן, הוא לא היה שוכב משכב זכר אתם יודעים, לפחות לא שוכב משכב זכר מוצהר.. ואם כך איזה סוג של חתן שמביא שילומים ביקש לעצמו ביאליק..

כ"צ במקלדת זה f"m באנגלית…יש מצב שהכוונה ל- free mason (יורדי דומה).

לא המתים יהללויה ולא כל יורדי דומה- תהלים.

.

אפרטהייד.

אפרטהייד- שוקן

104

בשורה התחתונה החוקים בהם אמורה לפעול השיטה הכלכלית הקפיטליסטית היא לפי חוקי הבריאה, משמע:

האדים שעולים השמיימה יוצרים עננים והעננים מורידים\מחלחלים טל ומטר לעולם לאנושות. כשאנחנו צורכים הכסף נאגר כאותם אדים אצל מוקדי עושר שהיום אנחנו מכירים אותם כטייקונים  שהכסף שנאגר אצלהם בסופו של יום אמור לחלחל לשאר העם, אם באמצעות שכר אם באמצעות רכישה ממפעלים אחרים וכו'. מה שאנחנו רואים היום זה סוג של חילחול שמהותו שימור שליטה והעבדה. שכר מינימום משמעותו לקיים את העבד כדי שיוכל לעבוד את המעביד, כי אם לעבד לא יהיו תנאי קיום מינימליים, הוא לא יוכל לשרת  אדם אדון. לעיתים גם אשראי בנקאי משמש לצורך שמירה על איזון צריכה של העם בדרך כזאת שתקיים צמיחה במשק. מה שהבורא אומר לשולטים על ההון לאורך כל הדורות, אתה יודע מגדל בבל..פרעונים וכו'.. שהבריאה ודרכה תמיד תתקיים. אם השולטים על ההון ימשיכו לחלחל את הכסף, את הטל והמטר שנוצר מהאדים ושמצוי בשליטתם  בדרך כזאת שמקיימת עוני והעבדה שמטרתה- שימור שליטה והעבדה, בסופו של יום השולטים על ההון יעלו כאדים השמיימה ככתוב- כִּי קָרוֹב יוֹם אֵידָם- דברים. ואז כל מה שהשולטים על ההון אגרו- אדמות, בתי חרושת, בתים, בנקים, כסף, וזהב ינתן לשארית העם ככתוב- וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ.- תהלים. מעשה הבריאה וחוקי הבריאה יתקיימו בסופו של יום, באחרית הימים, על אפך ועל חמתך.

.

.
צמיחה

למרות עליה בצריכת האשראי (אותו אשראי שבעבר נתן גיבוי לשכר נמוך לצרוך יותר שזה למעשה גיבוי למפעלים למכור יותר ולשמר צמיחה למרות השכר הנמוך הנהוג בישראל לעומת מדינות אחרות בעולם) לא חלה עליה בצריכה במשק, לא חל גידול במכירות המפעלים\עסקים כבעבר. כך שהמרויחה היחידה היא שרי אריסון. (אשראי שווה כסף). לנוכח הפער הנמוך בין הפקדונות לאשראי, (וזאת מבלי לקחת בחשבון את האשראי החוץ בנקאי שכנראה יקטין מאוד את הפער..) עושה רושם ששרי אריסון לא יכולה להגדיל את האשראי לעם היושב בציון בדרך כזאת שתגדיל את הצריכה, כך שעליות בשערי המניות לא ישקפו נכונה את המצב במשק של התעשיה שמאותתים על מצוקה בעקבות ירידה בצריכה, כך שכל עליות בשערי המניות בזמן הזה הם סוג של ויסות אתם יודעים..סוג של בועה, לא באמת.. 10 קבוצות מחזיקות בחלק נכבד מאוד מעוגת הסחר במניות אתם וודאי יודעים.. במשבר 2008 למדנו שהיו הרבה חברות תעשיתיות הנסחרות בבורסה ששעריהן עלו למרות שחלק מהן היו על סף נפילה כמו שאומרים..

אהדוטווהקאט

 .

כמובן שצריך לבדוק כמה כסף יצא מהשוק ולא חזר אליו באמצעות צריכה.. גם כסף כזה..

"נחשפה הונאת מס בינלאומית בהיקף 120 מיליארד דולרים

תחקיר בינלאומי שופך אור על התנהלות סניף בנק HSBC בז'נווה, שסייע להונאות מס של מלכים, סוחרי נשק, יהלומנים וזמרי רוק. ברשימה מופיעים 6,554 חשבונות בנק הקשורים לישראל, עם הון כולל של כ-10 מיליארד דולרים בין השמות המעורבים בפרשה נמצאים מלך ירדן עבדאללה השני," וואלה.

כ- 9 אחוז מהסכום הכולל קשור לישראל. אתם מבינים שישראל מדינה מאוד קטנה. מאוד מאוד קטנה.

אם ביצוא גז עסקיינן..בתחושה שלי, עוד מעט עבדאללה מלך ירדן יפקיד עוד כספים בשוויץ..מישהו יצטרך לגרום לו להעדיף את הגז של נובל על פני הגז של מצרים או של  BG. 

מאוד חשוב שלמפכ"ל הבא לא יהיו עניינים עם הלבנת הון, מלבין הון לא יחקור את הפושעים הלא קלאסים שהפקידו כספים בשוויץ.

"מלך ירדן, עבדאללה השני, פרסם אמש (שני) אזהרה חריפה בתגובה לאירועים האלימים האחרונים בירושלים ומסר כי "פרובוקציות נוספות בעיר ישפיעו על היחסים בין ישראל וירדן, וניאלץ למרבה הצער, לנקוט פעולות". גם הבוקר נרשמו עימותים בין צעירים ערבים לבין כוחות משטרה באזור הר הבית בירושלים." הארץ 16.9.2015.

יש מצב שהמאמר הבא שתראו אצל שוקן בדה מרקר יהיה משהו כזה:

נובל אנרג'י ושרון יצחק תשובה עומדים לסגור עסקת גז עם ירדן. בזכות העסקה תשופר מערכת היחסים עם הירדנים.

ועתונאי ישראל  לא ילינו ששרון יצחק תשובה סגר עם הירדנים לפי 3 דולאר ל- mmbtu כשבישראל הוא מוכר לפי 5 דולאר ל- mmbtu. ובמאמר ידגישו נוני מוזס ושלדון אדלסון ששרון יצחק תשובה הביא שלום על ישראל ולא יצחק רבין שנרצח.

הטענה שלי שזאת הסיבה העיקרית שנוצרו פרובוקציות בהר הבית. כדי שיהיה ניתן ליצר מצב ששרון יצחק תשובה יצטייר כמביא שלום על ישראל בזכות עסקת גז עם עבדאללה. בהמשך תוכלו לקרוא שכמו 6554 ישראלים שהפקידו כספים בשוויץ, גם עבדאללה הפקיד כספים בשווייץ כמו מובראק..

(הסכום שהוצע להילארי קלינטון להרצאה הוא- 225 אלף דולאר…)

לב

מה שאני אומרת לך הובר, זה דבר כזה:

אם ביציאת מצרים יצא עם ישראל ממצרים, בדור הזה יָנוּסוּ הפרעונים, הערב רב והכוזרים, מארץ ישראל ככתוב בתהלים: 

יָקוּם אֱלֹהִים, יָפוּצוּ אוֹיְבָיו; וְיָנוּסוּ מְשַׂנְאָיו, מִפָּנָיו. כְּהִנְדֹּף עָשָׁן, תִּנְדֹּף: כְּהִמֵּס דּוֹנַג, מִפְּנֵי-אֵשׁ– יֹאבְדוּ רְשָׁעִים, מִפְּנֵי אֱלֹהִים.

ובספר דברים כדי שהמבין יבין:

וַיהוָה הִסְגִּירָם. כִּי לֹא כְצוּרֵנוּ, צוּרָם;
וְאֹיְבֵינוּ, פְּלִילִים.  כִּי-מִגֶּפֶן סְדֹם גַּפְנָם,
וּמִשַּׁדְמֹת עֲמֹרָה:  עֲנָבֵמוֹ, עִנְּבֵי-רוֹשׁ–
אַשְׁכְּלֹת מְרֹרֹת, לָמוֹ.   חֲמַת תַּנִּינִם, יֵינָם;
וְרֹאשׁ פְּתָנִים, אַכְזָר.  הֲלֹא-הוּא, כָּמֻס עִמָּדִי;
חָתוּם, בְּאוֹצְרֹתָי.  לִי נָקָם וְשִׁלֵּם,
לְעֵת תָּמוּט רַגְלָם:  כִּי קָרוֹב יוֹם אֵידָם,

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

אביב העמים

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

קפה דלוח

הם מודעים לריק הזה, לכן באיזשהו שלב הם יבקשו את נשמתך.

בדיוק כמו שהממסד מחבק עכשיו את עדי קיסר ורועי חסן מעארס פואטיקה, שיעשו "גורמה" משירתם שתנווט ותשלוט על המחאה. כמו צ'ארלי ביטון שנפל בפח ומהפנתרים הוצנח לפוליטיקה.. אני לא חושבת שזאת מחמאה לחסן שתארו אותו כאלתרמן של העת הזו. כשהם מקבלים אותך, זה לא אומר שאתה טוב במה שאתה עושה. זה אומר שהם יכולים להשתמש בך בדרך כזאת שתתן יצוג למחאה במקומותיהם, מקום השררה והממון, בדרך כזו שלמעשה מרגיעה את המחאה ומשמרת את שלטונם. הם הורגים בדרך כזו או אחרת את מי שלא ניתן לשלוט עליו. 

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

כמו בנימין נתניהו שהבין באיזשהו שלב שהמלחמה נותנת לו הזדמנות להיות חזק, כך אסתר המלכה הבינה בסופו של יום שקיומם של המן הרשע והאחשוראש הם תנאי הכרחי למלכותה. כי בלי המן הרשע ובלי האחשוראש, לא היה צריך את אסתר המלכה. 

אשכנזי אפס

"לפני כמה שנים, כשכבר לא היה רמטכ"ל, הגיע אשכנזי לפגישה עם מערכת "חדשות 10". אם היה מוצב קלפי באולם, סביר ש–90% מהנוכחים היו מצביעים בעדו. הוא הפתיע בוורבליות שלו ובחדות שבה ניסח את עמדותיו. התברר שהאיש שלא התראיין זמן רב בנושאים אקטואליים יכול לעבור מצוין בתקשורת.

בנימין נתניהו יתקשה להדביק לאשכנזי אנטי־ציונות ואהבת ערבים. אתו הוא יצטרך לאפסן את סיפורי "מי יענה לטלפון האדום בשלוש בלילה". גם האנטי־מנהיגות של היריב הקודם של נתניהו, בוז'י הרצוג, עובדת חזק לטובתו." רביב דרוקר\ערוץ 10- דה מרקר- 13.9.2015.

"אחרי שחצי מיליארד שקל של הציבור  נמחקו – יו"ר חברת חיפושי הגז שמן , גבי אשכנזי, התפטר היום מתפקידו. אשכנזי עוזב את שמן לאחר שמונה לתפקיד בנובמבר 2011 – לקראת ההנפקה של החברה בבורסת תל אביב. אשכנזי מסיים את התפקיד בעלות שכר של 3 מיליון  שקל – ללא מרכיב האופציות שנשארו "מחוץ לכסף"." דה מרקר 30.10.2013

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

Woman's body and soul is phyletically older and more primitive, while man is more modern, variable, and less conservative. Women are always inclined to preserve old customs and ways of thinking."

באדיבות וויקיפדיה.

אתם יודעים שאצל דת האחים- אשה לבנה, יותר נחותה מזכר מזרחי. וזאת למה, כי האשה היא האויבת של הנחש.  

וַיֹּאמֶר יְהוָה אֱלֹהִים אֶל-הַנָּחָשׁ, כִּי עָשִׂיתָ זֹּאת, אָרוּר אַתָּה מִכָּל-הַבְּהֵמָה, וּמִכֹּל חַיַּת הַשָּׂדֶה; עַל-גְּחֹנְךָ תֵלֵךְ, וְעָפָר תֹּאכַל כָּל-יְמֵי חַיֶּיךָ. וְאֵיבָה אָשִׁית, בֵּינְךָ וּבֵין הָאִשָּׁה, וּבֵין זַרְעֲךָ, וּבֵין זַרְעָהּ:

אותו נחש מגן עדן עם העין שרואה את ערום האדם שמתבייש אתם יודעים..  לכן הוא בסופו של יום :

וְאִתְפַּתַּחָא, עֵינֵי תַּרְוֵיהוֹן, וִידַעוּ, אֲרֵי עַרְטִלָּאִין אִנּוּן; וְחָטִיטוּ לְהוֹן טַרְפֵי תֵּינִין, וַעֲבַדוּ לְהוֹן זְרָזִין.- אונקלוס.

מה שמסביר את מהירותו של נתניהו לאשר את המתווה.

סיכום ארועים:

בשורה התחתונה, ברק אובמה עשה לבנימין נתניהו – יא עווזיל פלפילו- if you know what i mean …

ברק אובמה אמר לבנימין ככה:

בנימין, העם האמריקאי מודה לך שפירגנת לנובל מחיר 5 דולאר במקום 3 דולאר כנהוג בשוק.. ושלא לדבר על התנאים שפירגנת לנובל. בזכותך בנימין, נובל הייתה קטנה ועכשיו גדולה וזה מאוד יעזור לכלכלה האמריקאית. ובכל זאת בנימין ולמרות שהפגנת נחישות והתעקשות לאשר את המתווה, אנחנו לא נענים להפצרותיך בנימין ומאשרים את ההסכם עם איראן, זה יעזור מאוד לכלכלה האמריקאית, אתה בטח מבין.. לקחת כמה שעורים במיקרו ומאקרו כפי שידוע לנו..

אתה הבנת את זה, אדלסון…

ברור לכולנו שאובמה הזמין את נתניהו לוושינגטון לפרס ניחומים… אתם יודעים שיביא את הקריקטורות ש'לו שידבר קצת אנגלית במבטא אמריקאי שירשים את בוחריו שלא ישימו לב שאובמה השחיל לו אותה כמו שאומרים….ולנוכח הפגנת האנושיות של מרקל וארופה כלפי הפליטים המוסלמים, השואה כבר לא קלף מיקוח לשכנע את הארופאים שלא להחרים את מוצרי ההתנחלויות.. אתה מבין כמה הפסדים פוליטיים נחל בנימין נתניהו בזמן שמיהר לאשר את המתווה:

1) ארה"ב אישרה את ההסכם עם איראן- למרות התנגדות נתניהו ואדלסון.

2) ארופה אישרה חרם על מוצרי התנחלויות- למרות התנגדות נתניהו ואדלסון.

3) ארופה וארה"ב יעשו עסקים עם איראן ולא עם עסקים בהתנחלויות (אני מניחה שלאיראן יש עסקים שמייצרים מה שמיצרים בהתנחלויות) – למרות התנגדות נתניהו ואדלסון.

4) "אובדן של מיליארדים למשק: כך ויתרו למונופול הגז על העסקת ישראלים ורכש גומלין הדרישות שנהוגות בעולם הקידוחים הוסרו ממתווה הפשרה מול מונופול הגז, לאחר שמשרד ראש הממשלה התעלם מפניות בנושא ■ משרד הכלכלה: "לצערנו, בקשתנו לא התקבלה"" דה מרקר 12.7.2015. משמע הם לא מחויבים לרכוש מישראל ולא חייבים להעסיק את העובדים שיפוטרו מההתנחלויות. – לא ידוע אם בנימין ואדלסון הביעו התנגדות למהלך זה.

5) ולא נשכח שבית המשפט הבינלאומי בשוויץ אישר את התביעה של איראן לקבל פיצויים מהמדינה השולטת בציון ובעם היהודי על השימוש בצינור של קצא"א שנבנה בשותף עם העם הפרסי- למרות התנגדות של נתניהו ואדלסון. (האם קצא"א בבעלות נחמה מבנק הפועלים לשעבר העבירה פיצויים לעם היהודי והגר התושב עימנו בגין הפגיעה בבריאה שהיא יצרה ובעבור עלות טיפול מוסדות המדינה בארוע הדליפה. קצא"א בטח עשתה ביטוח אצל הראל או מגדל או הכשרת הישוב וכו'..).

6) הפליטים המוסלמים שגרמניא קולטת מנקים את תחושות האשמה של הגרמנים ויחד איתם הם מסירים את תחושת המחויבות של הגרמנים כלפי המדינה השולטת בציון ובעם היהודי… לראיה אושר החרם על ההתנחלויות  באותו שבוע שארופה הצילה מאות אלפי פליטים מוסלמים…אתה וודאי מבין שבזמן שגרמניא מציגה את משטרו של בנימין נתניהו כפוגעני לאדם, למוסלמים, גרמניא מציגה את עצמה כעוזרת למוסלמים, לבני אדם. וזה סוג של פעולת חילוף. גרמניא טובה, המדינה השולטת בציון ובעם ישראל\בנימין נתניהו- רעה.

7) מאוד סימלי שהגרמנים בחרו לשכן פליטים במחנה ריכוז כפי שדווחנו, במקום בו הגרמנים לקחו חים הם מעניקים חים. זאת פעולת תיקון רוחנית, כפי שאתה מבין. הגרמנים שהיו רעים אליך טובים לאנשים שאתה רע אליהם. הגרמנים ששללו את זכויותך, עוזרים לאנשים שאתה שללת מהם זכויות. לצורך הענין המוסלמי מסוריא והמוסלמי מפלסטין הם בני אותו עם בדיוק כמו שבנימין נתניהו ואדלסון בני אותו עם למרות שהם לא חים באותה מדינה.

וזה מה שקרה בזמן שבנימין ישן על המתווה. 

בנימין נתניהו, 

אומנם ניצחת בקרב על המתווה, אך לעניות דעתי הפסדת במלחמה הכוללת. הקרב שלך למען נובל אנרג'י, זאת בגידה בעם ישראל. כי הנצחון שלך, היכולת שלך להשיג את רצונה של נובל אנרג'י שהוא רצונך כפי שהתגאת בהשגיך- הוא הפסד של העם היהודי והגר התושב עימנו שמשלמים בעבור הגז של שנובל אנרג'י שולטת עליו. אני מניחה ש"יקמבנו" לך ולשטייניץ ולדרעי ולבנט ולכחלון כמה הרצאות באלבמה אוניברסיטי if you know what i mean…

אם תחפש חיעז לכפרת עוונות .. תקריב משלך, לא משלנו.

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

כיפורים

לכן, ראש השנה בפסח, בחודש האביב, בו כל הבריאה מתחדשת.. כפי שאמר דוד המלך בתהלים:

אֱלֹהִים–שִׁיר חָדָשׁ, אָשִׁירָה לָּךְ; בְּנֵבֶל עָשׂוֹר, אֲזַמְּרָה-לָּךְ.

תשועת עולמים

בחיים יש שתי דרכים שאנשים בוחרים ללכת בהן :

יש אנשים שאומרים- אם אתה לא יכול לנצח אותם, תחבור אליהם.

ויש אנשים שאומרים- אם אתה לא יכול לנצח אותם, תחבור לאחד שיכול לנצח אותם.

שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד.- דברים.

יִשְׂרָאֵל נוֹשַׁע בַּיהוָה, תְּשׁוּעַת עוֹלָמִים:- ישעיהו.

כפי שאמר דוד המלך בתהלים:

שִׁירוּ לַיהוָה, שִׁיר חָדָשׁ; שִׁירוּ לַיהוָה, כָּל-הָאָרֶץ. שִׁירוּ לַיהוָה, בָּרְכוּ שְׁמוֹ; בַּשְּׂרוּ מִיּוֹם-לְיוֹם, יְשׁוּעָתוֹ.

וביננו, אם הייתם שולחים להיטלר את אסתר- הוא, לא היה נענה להצעה כפי שנענה אחשווראש. בסופו של יום אסתר המלכה והאחשוראש היו מסטולים בוויסקי באר באמריקה בזמן שטבחו בכם. בסופו של יום אסתר היא האחות הרעה של סינדרלה וסינדרלה, לא רוצה להתחתן עם הנסיך.

מועדים לשמחה!

בברכה-1.

נקודה

ממזרח מבואו שמש.

מלכות אדום

ברור לי שיש נשים בשם אסתר שמאוד תתנגדנה באופן אישי להטלת הספק שאני מטילה במגילת אסתר, אני יכולה להבין את העניין, גם לי יש רגשות מיוחדים לשיר מישל של חיפושיות הקצב וברור לכולנו שהשיר עופרה בביצוע אבנר גדסי הוא להיט בבית של עופרה שטראוס, אני חותמת לכם שאחרי שעופרה עושה עיסקה מוצלחת היא עולה לאוטו ובדרך הבייתה היא שומעת את עופרה בביצוע של אבנר גדסי בפול ווליום. 

.

גן עדן.

עזריאליאילומיניטי 3אילומיניטי 5בונים חופשיים 3

.

מצילנו

מזלוסו.סוף דבר

מעשה 1

גלנטידוע לכולנו ששר האוצר כחלון אינו יכול  לטפל בענייני הגז כפי שציפו ממנו בוחריו לטפל בגז כמו שטיפל בסלולר. זה סוג של לעג שמינו אדם לשר אוצר שמנוע לטפל בסוגיא הכלכלית החשובה ביותר בישראל. עושה רושם שזה הסטייל של מפלגתו של כחלון. יודעי דבר יסכימו עימי שהמינוי של גלנט לשר הבינוי הוא אותו לעג של מינוי כחלון לשר אוצר. אדם עם ערכי מוסר כשל גלנט אינו ראוי להיות שר בינוי בישראל.

26.7.2015 08226.7.2015 076

מוסיקה ישראלית

וביננו, ככה בלי שאף אחד ישמע.. הקונטציא שעשה יונתן גפן. בהשתמשו בשואה כדי לתאר את התנגדותו בעיתון של דנקנר למחאת הקוטג' וזאת בזמן שהוא קונה באלונית (פרסומת סמויא לקיבוצים ודודי ויסמן)(כשתנובה עוד הייתה בשליטת פסגות אייפקס החברים לשעבר של רועי ורמוס..) לחרם…הייתה בדיוק אותה הפחדה שבנימין נתניהו משתמש באיום האיראני בזמני מחאה… ועושה רושם שבנימין נתניהו מתעקש לשמר את איראן והחמאס כקלף הפחדה שהוא שולף מדי פעם…ואם נעמיק בחשיבה, יש מצב שהקוטג'\תנובה\בעלי מניותיא, השתתפו בהנפקת החברים שדנקנר עומד בגינה למשפט…אני חושבת ששמיר.. אני אבדוק את הענין…

שבעים ישראל

..39384140

ברור לכולנו שהעדה האשכנזית והרוח שהיא מציעה באמצעות הבנקאי סשה והפירסומאי יונתן גפן ואיש הצבא המושחת יואב גלנט- תייצר רוח שלא באמת מתנגדת למעסיקים של יונתן גפן וסשה ארגוב ויש מצב שבעתיד יעסיקו גם את גלנט.

קלמן.

נו, תראו מה הוילדע חייעז קלמן כצנלסון אמר.. תתעלפו.. הלא נחמדים של הוילדע חייעז גולדה מאיר, זה כלום לעומת מה שכצנלסון אמר….ולמרות זאת: "לפיכך… מצא היועץ המשפטי, כי מוטב להימנע מהעמדתו של ק. כצנלסון לדין, מאחר ש"הבירור המשפטי היה גורם לליבוי יצרים ולחיטוט מחדש בעניין נואל זה".‏ וויקיפדיא. ותחשבו שהוא האחיין של הוילדע חייעז שז"ר.

נורדאו

אתם צריכים להבין, אני אישה שמסתכלת על העולם ואומרת לעצמי , הכל של אבי, אבי ברא הכל והכל שלו, אפילו המחשבות שלכם שייכות לאבי- בורא עולם. יהוה שמו. אחרי שאבי מולידי נפטר אני אימצתי את בורא עולם,  בורא עולם הוא אבי במשרה מלאה.

נפשי

ברור שיש אנשים שלא אוהבים בלשון המעטה את הדרך בה אני רואה את המציאות כמו שאומרים.., הם חושבים שהעולם של האבא שלהם..

רוחות שמים

5.9.2015 099

אם בחוק נגד גזענות עסקיינן, החוק אומר שאסור שיהיה רחוב ע"ש נורדאו ואגב, גם ע"ש בן גוריון. כל עוד יש רחוב ע"ש נורדאו אני יכולה לומר לך- אשכנזי לבן בהמה ושאתה גזע נחות שסופו הכחדה ואני יכולה לעשות זאת קבל עם ועדה ואתה לא יכול להעמיד אותי לדין על כך. אני חושבת שזה מפהום לכולנו.

 וכמו שאמרתי, אסור להוריד את שם הרחוב נורדאו, כמו שאמר דוד המלך:

אַל-תַּהַרְגֵם, פֶּן יִשְׁכְּחוּ עַמִּי–הֲנִיעֵמוֹ בְחֵילְךָ, וְהוֹרִידֵמוֹ: מָגִנֵּנוּ אֲדֹנָי.

..

רייזלה.

כל החבילה.

ברור לכולנו שניתן להבין את דנה שנמצאת במערב וליבה במזרח..

.

42 43 44 45

מעשה 4

.

סיכום ארועים:

בשורה התחתונה, ברק אובמה עשה לבנימין נתניהו- יא עווזיל פלפילו- if you know what i mean …

ברק אובמה אמר לבנימין ככה:

בנימין, העם האמריקאי מודה לך שפירגנת לנובל מחיר 5 דולאר במקום 3 דולאר כנהוג בשוק.. ושלא לדבר על התנאים שפירגנת לנובל. בזכותך בנימין, נובל הייתה קטנה ועכשיו גדולה וזה מאוד יעזור לכלכלה האמריקאית. ובכל זאת בנימין ולמרות שהפגנת נחישות והתעקשות לאשר את המתווה, אנחנו לא נענים להפצרותיך בנימין ומאשרים את ההסכם עם איראן, זה יעזור מאוד לכלכלה האמריקאית, אתה בטח מבין.. לקחת כמה שעורים במיקרו ומאקרו כפי שידוע לנו..

אתה הבנת את זה, אדלסון…

.

אונו


זיין גי זונט 40תיק בני שטיינמץגיזונטרע בינה

    48 49  האסכולה השלישית.

פסי

טעותו של לייבוביץ' אמונה..... מלובביץ'

      ואלה שמות.  העלמה מיכל כהן.  מרכז פרס

מרכז פרס לשלום

בדיוק כמו שהממסד מחבק עכשיו את עדי קיסר ורועי חסן מעארס פואטיקה, שיעשו "גורמה" משירתם שתנווט ותשלוט על המחאה. כמו צ'ארלי ביטון שנפל בפח ומהפנתרים הוצנח לפוליטיקה.. אני לא חושבת שזאת מחמאה לחסן שתארו אותו כאלתרמן של העת הזו.

אתם יודעים שאצל דת האחים- אשה לבנה, יותר נחותה מזכר מזרחי. וזאת למה, כי האשה היא האויבת של הנחש. אותו נחש מגן עדן עם העין שרואה את ערום האדם שמתבייש אתם יודעים לכן הוא בסופו של יום :

וְאִתְפַּתַּחָא, עֵינֵי תַּרְוֵיהוֹן, וִידַעוּ, אֲרֵי עַרְטִלָּאִין אִנּוּן; וְחָטִיטוּ לְהוֹן טַרְפֵי תֵּינִין, וַעֲבַדוּ לְהוֹן זְרָזִין.- אונקלוס.

מה שמסביר את מהירותו של נתניהו לאשר את המתווה..

.

מעשה 2

50 51 52 53
ספורות.19

עת השלום

54 55 56 57

20.9.2013

ביבי2

ביבי3

.

edoמסכת

לפני הימים ההם אולמרט שטיינמץ

נקודה..

טייקון

8200 זולו ראשית

ירח... פרח... סימוניזםתעמו.. תעמו 5  שחור ולבן.   29..

בתודעה הרווחת 1.

פי הטבעת הוא פתח בגוף שנועד להוציא את החרא ולא להכניס את החרא.

משכב זכר...

לכן אני טוענת בכל תוקף שצריך להוציא את איציק שמולי מהכנסת.

מצעד גאווה

אתם מבינים איזה שק חרא הכניס שמולי לכנסת. (כמובן שנשאלת השאלה שעכשיו שאי די בי שינתה בעלות מדנקנר לאלשטיין, האם התרומה נזקפת לזכות אלשטיין או דנקנר, האם העברת הבעלות העבירה את הזכויות בעבור התרומה).

זה די מעניין יהיה לראות את אולמרט צועד לכלא לשש שנות מאסר, שלצידו דני דנקנר לשלוש שנות מאסר- כפי שנגזר עליהם. לדני דנקנר מחכה עוד גזר דין שהוא עדיין לא ישב בכלא בגינו, צריך להזכיר וזאת כדי שלא יחשבו שהוא כבר ריצה את מלוא עונשו רק בגין המשפט בו נגזר עליו רק 8 חודשים עם ניכוי שליש על התנהגות טובה. יש עוד משפט.

המבורגר

כמובן שנשאלת השאלה מה יקרה אם עליזה אולמרט תעשה העברת בעלות..

כך שבבואו של שמולי לפתור את בעיית שכר העובדים במסעדות\עסקים קטנים שיפנה אצבע מאשימה לשרון יצחק תשובה- לגוליאת. בעיית השכר בתחום המסעדנות\עסקים קטנים היא הסימפטום כמו שאומרים. (ברור לכולנו שזאת בעיא ששמולי קיבל תרומה מדנקנר והפטרונים שלו הם פואד ועייני (יו"ר התאחדות עובדים לשעבר)שעובד עם בנק דיסקונט שמבעלי מניותיו נמנה המבורגר יאיר (דיסקונט- בניהול בכר, מפריט הפנסיות) ושקיבל משרון יצחק תשובה את הזכיון לשווק גז לעסקים בשותף עם שרגא ברוש (יו"ר התאחדות התעשיינים לשעבר שמסתבר שהוא כבר לא לשעבר ואת הויכוחים שהוא ניהל עם השותף שלו עייני הוא ינהל עכשיו עם נסקורן שהיה המועמד מטעם עייני להחליף אותו בתפקיד הדואג לעובדים בישראל ואתם תרגישו שניסקורן נלחם למענכם שהוא משיג במשא ומתן קשוח עליית שכר מינימום ל- 5000 שקל בפעימות עד 2017. זאת אומרת שאתם מתרשמים מתפעלים מהמלחמה ולא מתוצאותיה וזה בדיוק מה שעידן עופר, שטראוס ותשובה בעלי מניות בערוץ 2, רוצים שתחשבו) ולנוכח המונופול של שרון יצחק תשובה בתחום הגז משמע- לגרבץ ולדפוק בוחטות).

אותנטי

ברור לכולנו שיהודי לא היה קורא לעצמו- לוטן.

.

הצע

תעמולה5 חושך ואור,

הון שלטון תקשורת

ספורות..הקפצה

למה יהיה לאשמה תל מועצה

תעמולה 2תעמולה 3.תעמולה1  תעמולה 4.

נקודותשיר 2 שיר 1 שיר 3שיר 4 נקודה

53   57   שרי אריסון.  ברוג.

910 11 12

שפטה.

   34 35 36 37

שובתים

21 18 19 20

22 23 24 25

קאט.

26 27 28 29

ההנחה הבסיסית שלי היא שהיום צריך להיות מחולק לפי ספורות של שבע. כל התורה שלנו מבוססת על מחזוריות של שבע ולא של 6.

לכן היום צריך להיות בן 17 שעות, שעה צריכה להיות בת 70 דקות ודקה צריכה להיות בת 70 שניות, ולהוסיף עוד עשירית שניה לשניה..

ככתוב בתורתנו הקדושה:

בִּינוּ-נָא זֹאת, שֹׁכְחֵי אֱלוֹהַּ: פֶּן-אֶטְרֹף, וְאֵין מַצִּיל.

ספורות

30 31 32 33

מי יודע, אולי שחורי העור מאפריקה שעובדים בשדות הכותנה של הקיבוצים יביאו לנו מוסיקת ג'אז אמיתית..שורשית פרי עיטם בארץ ישראל.. אולי הג'אזיסט הכוכב הבא יהיה גם מקיבוץ כברי והפעם שחור עור שעובד במטע הבננות של הקיבוץ…ג'אז אפרוישראלי..

ג'אז 2

נווה צדק היא שכונה חשוכה, היה סוג של תהליך של החשכת נווה צדק  הייתי עדה לחלק מהתהליך. אתמול הייתי שם אחרי שלא הייתי שם הרבה זמן ראיתי את החושך המוחלט. אתה הולך בנווה צדק ושקט. אין אנשים ברחוב הרחוב מואר בתאורה נמוכה, ושקט. אתה לא שומע מוסיקה או קולות של אנשים בוקע מהבתים למרות שאתה הולך מאוד קרוב לחומות שלהם שניתן לראות מעליהם רק את החלונות העליונים.. ושקט. כשיצאתי מנווה צדק יצאתי ישירות לגן צ'רלס קלור וככה פתאום מהשקט של נווה צדק למוסיקה והעשן בניחוח של כבש ככה באוויר והרבה אנשים.. הרגשתי שאני יוצאת מחושך לאור ניתן היה להרגיש בבירור את ההבדלה..

מפאתי מערב.

שׁוּבָה יְהוָה, עַד-מָתָי;    וְהִנָּחֵם, עַל-עֲבָדֶיךָ.
שַׂבְּעֵנוּ בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ;    וּנְרַנְּנָה וְנִשְׂמְחָה, בְּכָל-יָמֵינוּ.
שַׂמְּחֵנוּ, כִּימוֹת עִנִּיתָנוּ:    שְׁנוֹת, רָאִינוּ רָעָה.
יֵרָאֶה אֶל-עֲבָדֶיךָ פָעֳלֶךָ;    וַהֲדָרְךָ, עַל-בְּנֵיהֶם.
וִיהִי, נֹעַם אֲדֹנָי אֱלֹהֵינוּ–    עָלֵינוּ:
וּמַעֲשֵׂה יָדֵינוּ, כּוֹנְנָה עָלֵינוּ;    וּמַעֲשֵׂה יָדֵינוּ, כּוֹנְנֵהוּ.

מזרח

נקודה..

….

הערכה,

הפרלמנט ה-שתים אפס כמו קודמו יחפש סיבה להתפרק. עד אז פעולותיו העיקריות יהיו פעולות מנע ושימור ההשגים שהשיגו הבאבונים והמאמונים לפני צוק איתן. ולא פעולות יצירה. וכמובן, קמפיין בחירות מתמשך לפרלמנט ה-21. כל מסכה שפועלת בפרלמנט ה- השתים אפס, תפעל כדי לתפוס לה כיסא בפרלמנט ה- 21. זאת אומרת שמהות הפרלמנט ה- שתים אפס תהיה הקפאה.

בברכה-1.

.

.

.

.

לפני הימים ההם.

Copyright © 2021 . All rights reserved.