תיק שרי אריסון, עדכון – היום העשרים לַחֹדֶשׁ, בַּחֹדֶשׁ הָשמיני, בַּשָּׁנָה הָשִׁבְעִים וְשָׁלֹשׁ.

ז,ה

יֵשֵׁב, בְּמַאְרַב חֲצֵרִים–בַּמִּסְתָּרִים, יַהֲרֹג נָקִי;    עֵינָיו, לְחֵלְכָה יִצְפֹּנוּ.
יֶאֱרֹב בַּמִּסְתָּר, כְּאַרְיֵה בְסֻכֹּה–    יֶאֱרֹב, לַחֲטוֹף עָנִי;
יַחְטֹף עָנִי,    בְּמָשְׁכוֹ בְרִשְׁתּוֹ. תהלים.

הבדלה.

שמעונה מדימונה מירוחם.

שרי אריסון.

עושה רושם שזאת תפילת ה- יהי רצון של בנט:

נורדאו.

נורדאו-פרק שני.

"זילות שואה"הזוי. הכל לטובה. תיק בנט. תיק דוסים. 

[wpvideo 1FRCyRCF]

שעמה של נינה סימון התכנס התכנסויות מרד עצרו אותם בטענה שאלו "התכנסויות קומוניסטיות" אותו הדבר NGO מוניטור שמשתיקה אנשים שמלאכתם למען זכויות אדם בטענה שהם פעילי "שמאל". בדיוק כמו שהמשטרה ביחד עם עובדי NOBEL ENERGY נצפו מכים יהודי מלין ביקר בעת תלונתו על מחיר הגז היקר. וכן, היו שם "מפגינים מטעם" שטענו שזאת הפגנת- "פעילי שמאל".

מעשה שהיה כך היה.

[wpvideo mc2G6OEa]

אחד הדברים הכי מעניינים ברשת הם המגיבים.
אני חושבת שראיית המציאות מתרחבת ע"י קריאת טוקבקים של אנשים לכתבה כזאת או אחרת.
קראתי כתבה שמספרת שרשות המיסים האמריקאית מהדקת את החבל סביב הבנקים הישראלים הפועלים באמריקה,
והיה כתוב ככה:
"איש עסקים ישראלי לשעבר, תושב קליפורניה, הודה כי הסתייע בשני בנקים ישראלים כדי להעלים מסים בארה"ב…"
וממשיך ומסביר:
"אחד הבנקים הישראלים בלוס אנג'לס שידל את הלקוח לנתב הפקדות מלקוחות אמריקאים לחשבונות בנק שונים בישראל, וכנגד הפקדות אלה לחשבונות בישראל העמיד הסניף בלוס אנג'לס הלוואות לטובת איש העסקים." דה מרקר.
וקראתי את שאר הכתבה ואחר כך את הטוקבקיסטים.
ומישהו מהטוקבקיסטים כתב ככה:
"בנתניה בונים דירות יוקרה למלביני כספים מחו"ל..רוסים.צרפתים ועוד ועוד..ואת עמך הנתיינתי זרקו לפחים.. "
ואז מישהו ענה לו:
"בעיקר בהרצליה, הכל שחור"
ונזכרתי שקראתי את זה:
" סטנלי פישר מדבר // מחקר חדש שלא פורסם: עליית מחירי הדיור – בגלל רוכשי הדירות להשקעה, וכדאי להם להיזהר" דה מרקר.

(אתם יודעים שלשרי אריסון יש את "שיכון ובינוי".. זה עושה טוב לשרי שיש משקיעים שצריכים להשקיע.. ).

דיור.

מחירון דירות לפני כשנה

הדוח והנתונים מלפני כ-שנתיים.

לנוכח היותו של כחלון האיש של שרון יצחק תשובה\קובי מיימון, לא נראה לי ששרון תשובה יאהב שכחלון יוריד לו את המחירים בבבל שהוא בונה לאחר שגרש את המזרחים תושבי גבעת על כדי לבנות דירות פאר לעשירים.

שרי

בשנת 1947 קמו שתי מדינות. גרמניא מתוך החורבן, וישראל מתוך הכלום. שתי מדינות שהתחילו מהתחלה. ברור לכולנו שהקימו יופי של מדינה גרמניא. עד כדי כך ששר הכלכלה לשעבר ושר החינוך נפתלי בנט נוסע ברכב מתוצרתה. ואוניות מתוצרתה משמשות את צה"ל. אין מקום בארץ ישראל שאין בו סחורה מתוצרת גרמניא. הסתדרה יפה גרמניא בלי ה- juden. וה- juden שהעם הגרמני הרג אותם עוד מתגאים שהם אשכנזים מתוצרת גרמניא. מרגישים עליונים על המזרחים שבאו מאסיא. שלא תטעו, העם הגרמני הרג את ה- juden , היטלר לא היה יכול להרוג את ה- juden ללא העם הגרמני. כשאתה שומע שאצל שרי אריסון אתה צריך כ 200 משכורות לקנות בית בשיכון ובינוי שבשליטתה וזאת למרות השכר הנמוך שהיא משלמת לעובדי הקבלן שהיא מעסיקה,שיש מצב שעובד הקבלן נזקק ל-400 משכורות לקנות את הדירה שהוא בונה, זה נראה מאוד יפה שאזרחי גרמניא נזקקים ל-כ 50 משכורות לקנות דירה. הוכיח את עצמו העם הגרמני. שאפו. וזה די מגוכך שלבחור צעיר אין את היכולת להבין ששרי אריסון שתרמה מחלקה בבית חולים תרמה מריווחי היתר, מהבנקאות היקרה בבנק הפועלים והדירות היקרות בשיכון ובינוי. יענו התרומה של שרי אריסון היא הוזלין שהיא משתמשת כדי לזיין את העם בישראל בתחת.  בדיוק כמו התרומה של עידן עופר לאיצטדיון סמי עופר ששדרן הספורט בקול ישרל לא מפסיק להלל לשבח להודות ולפאר את התחושה של ההנאה שיש לאוהדי הכדורגל באיצטדיון סמי עופר. אז אתם מתפלאים שבנימין נתניהו האריך את הזמן לרשות השידור…

.


הכרזתי חרם על העיר ששמה היה תל אביב. והיום היא tlv.

tlv היא עיר לעשירים בלבד.

כשדרום העיר מבקש להנציח את הנחיתות שמקיימת את העליונות של עשירי העיר.

אני גם לא הולכת ליפו. אני לא יכולה לסבול את המחשבות הטובות שיש לי על חלק מהבניא החדשה ביפו שתועלה לעשירי העיר tlv.

כן, יש מקומות ביפו שעשו בניא יפה.

אחרי ביקורי האחרון בנווה צדק עשיתי ככל יכולתי לכער את התושבים של השכונה היפה אך ללא הנשמה..

אני לא אוהבת המסעדות החדשות בשוק הפשפשים למרות שוודאי יש בהן אוכל טעים..

החדש ב tlv שמשמר את הישן מבקש לספק לעשירים "נשמה.." "אוטנטיות.." "חוויא"..אתם וודאי יודעים…

אני לא אוהבת את החדש שמציעה tlv.. לקרוא לעיר הזאת תל אביב זה ניאוץ דבר תורה..

בתורתנו אביב משול לשחרור עם ישראל מעוני מעבדות ו-tlv  מציעה למעניים- אביב..

אתם וודאי יודעים..

אני לא יכולה לקבל את העיר tlv כמרכז תרבות, כמרכז אומנות, אני לא יכלה להנות  מיצירת רוח שנותני החסות שלה הם אנשים כמשל שרי אריסון, שהם אנשים שהרוח והאומנות צריכה להתנגד להם.. ליצור בחסות שרי אריסון שמה את הרוח , את האומן בשבי, במצב אוננות, בו הוא מביא את אומנותו לידי ביטוי אך לא לידי מעשה. ולעיתים גם לעשות את אומנותו לטובת אנשים כמו שרי אריסון. אני לא יכולה לבוא למרכז תרבות שמקויים בשדה תרומות של אנשים כמו שרי אריסון וזאת מפני שאי אפשר. שמישהו יצר מצב שאי אפשר אומנות בלי אנשים כמו שרי אריסון. בדיק כמו שאולמרט לא עזר לשדרות\מעלות אחרי המלחמה כדי שדנקנר יושיע אותם ויזכה לרחמים בין השמשות ביום שהוא לא יום ולא לילה.. לקיבוצים הוא כן עזר.. בדיוק כמו שצה"ל לא נתן אוכל לחיילים כדי שבעל חברה פרטית יושיע אותם באמצעות מתנדב שיזכיר את השם של החברה שלו במוסרות של ערוץ 2 ויזכה לרחמים בין השמשות..בעמך נדבות ביום חילך..ואחרי המלחמה ימשיך לעשוק..

ביידיש קוראים לאנשים כמו שרי אריסון- ה- חתן.. החות'ן.. בהגיא- חוסן.. נותן החסות.

אני חושבת שכששרי אריסון נתנה חסות להצגה מקי מסר בקאמרי, היא בקשה להית עלמא דה מארי.. אדון עולם בארמית בספר הזהר..
אני אישה יהודיה.. אסור לי לבוא לעיר tlv  שמתיימרת להיקרא עיר האביב..שהבנים והבנות שלה חתן כלה בסטייל של נותני ומקבלי חסות .. אותו אשכנזי שיודע שיש יד נעלמה שמעדיפה אותו בשל אשכנזיותו.. אתם מבינים איזה חתן ביקש ביאליק...כמו החתן של ש"י עגנון..
אני אסביר את מחשבתי.

אני חושבת שאדם כמו עודד שחר שבזמן המחאה דיבר נגד טייקונים ומקבל שכר של כ- 50 אלף שקל זכאי וראוי לשכר כזה. אני חושבת שאדם שמשדר מוסיקה שמתנגדת לבורוביץ' מאל על צריך לקבל שכר גבוה ממוסדות המדינה כדי שלא יצטרך לעבוד מהצד בשביל בורוביץ' שמעסיק עובדים באמצעות קבלן ושילם לשקדי 16.8 מליון שקל שכר בשנת 2010 לפי הספורות הנוצריות. כשיש מאמר על השכר הגבוה של עודד שחר  אני לא מביעה התנגדות שמבקש כותב המאמר מהקוראים שאביע נגד בזבוז של כספים במוסדות המדינה תוך הקשר לעיתונאי במוסרות המדינה שמקבל שכר גבוה. אני הראשונה שאהיה מוכנה לשלם כפול "אגרה" למוסרות של המדינה, של העם, כדי שלא יהיו חסויות של טייקון במוסרות של העם. כדי שעתונאי ועורך מוסיקה במוסרות המדינה לא יצטרכו לעבוד מהצד בשביל טייקון. אני יודעת בבירור שניהול כושל הוא כושל מתוך יד מכוונת להכשלה לצורך יצירת תודעה של העמים שתצדיק את ההפרטה לטייקונים. לא יתכן שנבחר קהל עם, מנהיג, יאמר שהוא לא ראוי לנהל את מוסדות המדינה ואוצרות העם לכן הוא מפקיד אותם בידי טייקונים.

וכפי שאתה יודע, בימים הללו, כמו שאני מחרימה את המוסרות של ערוץ 2, אני מחרימה את מוסרות המדינה. אני לא בוטחת במוסרות שיש להם רשיון מהמדינה ותעודת עיתונאי, אני קוראת מתוך מקום שאני לא מאמינה לשחקנים הפועלים בקדמת הבמה. לא  מדובשו ולא מעוקצו...

נקודה.

נ.ב.

וְאִישׁ, אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶתזָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה–תּוֹעֵבָה עָשׂוּ, שְׁנֵיהֶם; מוֹת יוּמָתוּ, דְּמֵיהֶם בָּם. ויקרא. לומר לאדם שמתנגד להומואים שהוא הומופוב- זה לומר לבורא עולם שהוא הומופוב. (פוביא היא מילה שפרושה- פחד..) הקהילה ההומואית עשתה עבודה רצינית על התודעה שאדם שמתנגד להומואים הוא בור, גזען.. ובכן, לא כך הדבר. הייתה לי מערכת יחסים עם אדם ממין נקבה כ- שש שנים ועדיין,  יש לי התגדות חזקה מאוד להומואים. מאידך, יש לי חמלה גדולה מאוד לבני נוער צעירים שמצאו דרכם לעבודת זנות באין ברירה כדי לספק צרכים של צרכני זנות ממין זכר. אתם יודעים שכל צורך עם שכר בצידו ימצא ספק. ראיתי השבוע ככה מחלון הרכב של אגד בחור צעיר, לבוש בגדים שמעידים על עיסוקו. והוא עמד שם ברחוב הר ציון זה היה ברור מה עיסוקו. ברור לי שלא כל הקהילה ההומואית צרכנית זנות אני מניחה שיש בינהם שפועלים למגר תופעה זו. ההתנגדות שלי להומואים היא יותר כי בורא עולם לא מתיר משכב זכר. משכב זכר הוא לא עניין שיש לדרוש גאווה בגינו. והוא לא עניין שצריך למסד ע"י חוק במדינת היהודים כמו שעשה אובמה במדינתו הלא יהודיה. אובמה נוצרי, מותר לו. אמריקה היא אינה מדינת היהודים. אצל היהודים- אסור הומואים. ככתוב בתורה. איש השוכב את זכר משכבי  אשה לא יכול להיות יהודי. הוא לא יכול לנהל יהודים, הוא לא יכול לנהל מוסד מדינה יהודי\ישראלי, יען כי דינו מוות, הוא אדם שאין לו תשועה, לכן מוסד מדינה שמנוהל ע"י איש ששוכב את זכר משכבי אשה, לא יכול להיות ולא יהיה- מוסד יהודי\ישראלי. במיוחד שהשדה שהוא מנהל  הוא שדה תרומות.

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.