תיק עידן עופר. עדכון- הָשנים עשר בחודש השביעי בַּשָׁנָה הַשִׁבְעִים ושלוש.

בשורה התחתונה של האמור בתיק עידן עופר:

סמי עופר.

אלג'יראית/על הדרך שתים.
"בשנת 2005 הציע עופר לתרום 20 מיליון דולר להקמת אגף חדש במוזיאון ובתמורה דרש לקרוא למוזיאון על שמו ועל שם אשתו. בנוסף, התנה עופר את תרומתו בזכות וטו על החלטות הנוגעות לנדל"ן של המוזיאון ועיגון זכות זו באמצעות הערת אזהרה בטאבו. ההסכם אושר ברוב גדול (16 מול 4) במועצת עיריית תל אביב,אך נתקל בהתנגדות ציבורית. בסופו של דבר החליט עופר לבטל את תרומתו כשהוא מאשים "קומץ של אנשים שלא בחלו בשום אמצעי להכפיש את שמנו, ובמקום להכיר תודה – הכירו לנו רעה".‏” וויקיפדיא.
מענקי מדען משפחת עופר:
 
מענקי מדען %d7%94%d7%a7%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%a9%d7%9c-%d7%a4%d7%99%d7%a8%d7%90%d7%95%d7%a1
"חשיפת "כלכליסט": כך ויתרה המדינה על תמלוגי הענק של כיל מכתב ממשלתי מ־1995 חושף כיצד הממשלה העניקה לחברת כיל המופרטת פטור מתשלום תמלוגים על ייצור מוגבר של אשלג, עד שנת 2030 – תמורת ויתור של החברה על התחייבות לסלול כביש למפעלי ים המלח. בעלי התפקידים דאז לא זוכרים מה היה שם. עם זאת, בשבוע שעבר חשף "כלכליסט" כי המדינה מעולם לא דרשה מכיל את התמלוגים העודפים. על פי חישוב "כלכליסט", תחת הנחות שמרניות בנוגע לכמויות האשלג שמפיקה כיל מים המלח ולמחירו בשוק, עולה כי בשמונה השנים האחרונות לבדן ויתרה המדינה על תמלוגים בסכום כולל של 180 מיליון דולר לפחות." כלכליסט-2010. כמובן שלא נשכח שבמקום שהיה שיפודי מדינה בחולון מוכרים שווארמה ב- עשרים ושלוש שקל מנה. אני זוכרת את שיפודי מדינה עוד מהימים בהם היה ניתן לאכול שם מרק תימני עם חילבה וסחוג ביום חורף קר..
"בייגה שוחט פורש מדירקטוריון כיל אחרי 9 שנים מפנקות

שוחט, לשעבר שר האוצר, כיהן בלא מעט דירקטוריונים מאז פרישתו מפוליטיקה בשנת 2006," כלכליסט- 2015 לפי הספורות הנוצריות. 
http://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3650929,00.html
ניר גלעד רגולטור
ברור לכולנו שעידן עופר ניסה לשחק הגון ולייצר אמון כשלא נתן לניר גלעד שכר מקופת כיל לאחר שנכשל בתפקידו כעובד של כיל וזאת לאחר שרותו כחשכ"ל של המדינה. לתת לחשב הכללי לשעבר מליוני שקלים מ"הקופה האישית" לאחר שנכשל בעת שרותו אצל עידן עופר לאחר השרות במוסדות המדינה- זאת טעות של מתחילים שיש להם את אבא'שלהם שיחלץ אותם. בשורה התחתונה עכשיו ברור לעידן עופר וניר גלעד שרואים אותם..

הוא לא ישוב

 

הקלות מס.
מתוך מאמר ב THE MARKER.

[wpvideo mc2G6OEa]

העולם מצחיק.
– ישמעאל! — שומע! – איזה קטעים, היה היום…. אל תשאל…. — ובכל זאת… – הייתי בסרט נחמד היום וקניתי דיסקים וזה… אז אמרתי לעצמי, מיכל, נקנח את היום עם איזה פנקייק ואיזה קפה בסבבה! — וולה? – וולה…. אז נסעתי ככה בכייף מתל אביב לפנקייק של נתניה עם המוסיקה…. אחלה מוסיקה, ראש טוב, תענוג! — ו… – הגעתי לפנקייק, הזמנתי את הפנקייק והקפה… הגיע הפנקייק, הטבעתי אותו בסירופ מייפל ואכלתי בסבבה בעודי קוראת עיתון ואז אני קוראת כתבה, קטעים, אל תשאל! — ובכל זאת… – אני אומרת לך ישמעאל, היו ווחד קטעים שבאמצע הכתבה צחקתי , מה צחקתי… התפקעתי מצחוק כמו שאומרים…. ולא היה נעים, למה ישבתי לבד ואתה יודע…אנשים מסתכלים… אבל לא יכולתי שלא לצחוק…וככל שאני קוראת יותר ויותר , נתקפתי בפרץ צחוק כזה… שחבל על הזמן…

ובנבואות ישעיהו אמר בורא עולם על אנשים כמו עידן עופר בן סמי עופר:

לֹא- יִקָּרֵא עוֹד לְנָבָל, נָדִיב;.

מאמר הארץ.

ברור לכולנו שהתרומה שתרמה משפחת עופר לעיריית חיפה להקמת איצטדיון SEMI -מומנה באמצעות הקלות בארנונה, הקלות במיסים, ומענקים שקיבלה משפחת עופר מכספי המיסים שמשלמים העם היהודי והגר התושב עימנו.. כך שהם לא באמת תורמים..

גואטמלה.

exodus

כך שברור לך שזה מגוכח לראות אותך יושב על כיסא מביא השלום לישראל…

idan-ofer

האיום האיראני
64

זה לא זה....
מה שאני אומרת לעידן עופר ובני שטיינמץ ודומיהם שיהודים לא יהיו ערֶבים להם… שאם בגינאה ישנאו את בני שטיינמץ , אז ישנאו את בני שטיינמץ ולא את העם היהודי. ואם בגואטמלה שונאים את עידן עופר נושא החטאים של סמי עופר, אז ישנאו את עידן עופר ולא את העם היהודי…..

משל נינט.

תיק מוסרות.

תרבות ואומנות.

החזקות צולבות.

עופר...

המבחן הזה הוא כמו זמר שלושת התשובות של אלתרמן , התוצאה של התשובות לשאלות היא אותה תוצאה, זה די מעניין שהרבה נשים רצו להדמות לשפחה מהשיר אלתרמן. הצרה היא עם הלחן, הלחן מקיים הסכמה למילים… אתה חייב להודות שזה מעניין שגם את זמר שלושת התשובות וגם את חשמל זורם בכפות ידייך, כתבו זכרים. יש מצב שאת המבחן הזה כתב  עידן עופר.. זה בדיוק כמו שזכר כותב שיר הלל לעצמו ומבקש מהשפחה שתשיר…

ברור לכולנו שהתודעה הנרכשת במוסדות המדינה (בניהולו של נפתלי בנט שהתנגד לחוק העסקה ישירה) לא תלמד את העם היהודי והגר התושב עימנו  שעידן עופר אויבנו. 

ברור לכולנו שהערים שהוקמו בנגב הן ערי עבדים לשרות הקיבוצניקים ומפעלי טייקונים. ולא כמו שמציע ספר הלימוד של משרד החינוך בראשותו של שר הכלכלה לשעבר.

על כך אמר דוד המלך עבד יהוה:

יִמּוֹטוּ, כָּל-מוֹסְדֵי אָרֶץ. תהלים.

מועדים.

לענות על השאלות כפי שמציע משרד החינוך זה מתן אישור לפועלו של עידן עופר.

כצנלסון.

וַיִּבְנוּ גַם-הֵמָּה לָהֶם בָּמוֹת וּמַצֵּבוֹת, וַאֲשֵׁרִים, עַל כָּל-גִּבְעָה גְבֹהָה, וְתַחַת כָּל-עֵץ רַעֲנָן.  וְגַם-קָדֵשׁ, הָיָה בָאָרֶץ:  עָשׂוּ, כְּכֹל הַתּוֹעֲבֹת הַגּוֹיִם, אֲשֶׁר הוֹרִישׁ יְהוָה, מִפְּנֵי בְּנֵי יִשְׂרָאֵל. מלכים.

זה כמו "ילדי החוץ", קיבוצים בצפון שאימצו ילדי עיירות פיתוח בדרום שהעוני שלהם נוצר בגלל שכר נמוך שקיבוצים בדרום שילמו להם ולהפך. וככה הם נראו אנשים טובים, יפי הבלורית והתואר. אני טוענת ש"נחיתותם" של "ילדי החוץ" היא זאת שיצרה את תחושת העליונות של בני הקיבוצים.

התודעה שהקיבוצים הם יפי הבלורית והתואר היא זו שאישרה את פועל הקיבוצים:

מתיישביםפולשים.

אנטישמיות.

81

קובי פרץ.

אשמה.

...................מתוך מאמר בדה מרקר:

הקלות מס.

חשוב שתדע שאני עומדת על המשמר בעניין צ'ק פוינט, יש מצב שלאחר כל ההקלות והמענקים שקיבל הבחור מצ'ק פוינט הוא יעביר את בית החרושת שלו לחוץ לארץ, לארץ שהוא ימצא עבדים זולים יותר..יש מצב שגם הוא יעבור ללונדון כדי לזכות בעוד הקלות מס בישראל כאזרח אנגלי.

וולה גלובס טבע עובדי קסלן

מחשבה,

נו...

יש מצב שהמאמר הבא שנראה אצל שוקן יהיה תלונתו של שרון יצחק תשובה נגד ic. בו תשובה יתלונן על המתלוגים הנמוכים שמשלם עידן עופר בעבור הפקת רווחים מאוצר הבריאה- ים המלח. יש מצב שהמבורגר ישכים קום ויתלונן נגד עידן עופר שהמדינה נתנה לו מענקים והקלות מס…

מר עופר,

מי שהלין ומלין ביקר – הוא העם היהודי בישראל והגר התושב עימנו. ואתה גם האויב, כמו שרון יצחק תשובה.

נקודת ראות.

בנשימה אחת.

IC POWER.

עידן עופר מנסה לנכס לעצמו את תפילת העני.

כשאיוב נלחם בבני האלהים שהשטן בתוכם שבאו להתייצב על יהוה, המלחמה מסתיימת כך:

וַיֹּאמֶר עָרֹם יָצָתִי מִבֶּטֶן אִמִּי, וְעָרֹם אָשׁוּב שָׁמָּה–יְהוָה נָתַן, וַיהוָה לָקָח; יְהִי שֵׁם יְהוָה, מְבֹרָךְ.  בְּכָל זֹאת, לֹא חָטָא אִיּוֹב; וְלֹא נָתַן תִּפְלָה, לֵאלֹהִים.

בתודעה הנוכחית תלונת העני היא תלונה ביקר בהקשר מתווה הגז, כשעידן עופר אומר את תפילת העני בכותרות העיתונים, בסופו של יום הוא מושך אליו את רוח תפילת העני שמלינה גם על מעשיו של עידן, עידן עופר בסופו של מסרס את רוח העני שמתפלל לבורא עולם שיציל אותו ממעשים של עידן עופר בן סמי עופר.

בנט

המצוקה:

שואה..............

הפתרון:

Shalom.
My name is Michal Cohen and I've read in Israeli newspaper that Guatemalian people hate yehudim because of the way that idan ofer control main businesse and the influence that idan ofer have on the economic situation in guatamala. From our tora we know that during the Exodus from egyption people went out with Israel  . Through all generations thay live among the yehudim with musk of yehudim and the things that they do, inspired the nation to hate yehudim worldwide. Now after we got back to our cuntry after two thousand years of exile, people such as idan ofer also came to our country. And it is important that you to know that people such as Idan Ofer make to yehudim and muslams in Israel exactly what they are doing financially to other nation all over the world . They also control our guverment. I want you to know that the Israeli people and the guatamalian people have tha same enemy . The Guatemalian people do not know that idan ofer is not part of the yehudim.  Idan ofer Is an enemy of the yehudim . I am writing you this letter in hope that you will explain this matter to your nations.
I'm sure that you have people in the un that anderstand Hebrew,
You can read more about my opinion on this subject here- IC power.
………
In this generation and after two thusend years of exile, yehudim will not pay the price for thing that people such as idan offer do.
Just because people worldwide think that idan ofer yehudi .
Idan ofer is an English man.
Peace for all. Justice for all.
Michal Cohen.

https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Beny_Steinmetz&oldid=551281528

https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Beny_Steinmetz&oldid=551282060

.

כסף שהיה יכול לעזור לעניים.
"לידנו יושב גם ליטבינוף, המועצה האזורית תמר, עם שטחים נרחבים וגדולים, והיא לוקחת את כל הארנונה של מפעלי כימיקלים לישראל, מלונות ים המלח, תעשייה ונכסים לאומיים, ויש לה פחות מ-1,200 תושבים. כשהאדמה בוערת, ראש רשות מגיע לכל מיני הסדרים עם עיריית דימונה ועיריית ערד, ומעניק להם ארנונה פה ושם, לזה כמה מיליונים בודדים ולשני פחות, והוא אומר: תראו כמה שאני נדיב… ואני אומר: מה זה החוצפה הזאת, מה זה, של אבא של ראש הרשות? מי נתן לתושבי הר הנגב ותמר את זכויות היתר המופלגות האלה? איזו מין חלוקה זו של זכויות בנכסי המדינה?" גלובס 12.9.2013 (לפי הספורות הנוצריות).
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000879043
"בדימונה מסתכלים בקנאה על תזרים הארנונה של המועצה האזורית השכנה תמר, שמשתרעת מעין גדי ועד דרום ים המלח. תמר היא מהמועצות האזוריות העשירות בישראל ובשטחה פועלים, לבד מהמלונות של ים המלח ומפעלי ים המלח, גם אזורי התעשייה תמ"ד (תעשיות מדע), מישור רותם, הקריה למחקר גרעיני (קמ"ג) והאתר להטמנת פסולת "אפעה".
"המוסדות הללו משלמים ארנונה למועצה האזורית, שמונה 1,200 תושבים. הכנסות הארנונה לתושב בתמר עומדות על 36.5 אלף שקלים בשנה, פי 135 מבדימונה השכנה, שבה הארנונה העסקית לנפש היא 270 שקלים בלבד. "כעת", אומרים בדימונה, "הגיע הזמן לשנות את המצב".
"מדובר במפעלים שמרוחקים בין 5 ל-10 ק"מ מדימונה ו-70 ק"מ ממרכז המועצה האזורית תמר", אומר כהן, "רוב מוחלט מהעובדים הם תושבי דימונה, ובכל זאת אנחנו לא רואים מהם אגורה". הארץ 2004 (לפי הספורות הנוצריות).

רוצח.

"ככלל, באזור חיפה, הקריות וקריית טבעון נרשם שיעור התחלואה בסרטן הגבוה ביותר בישראל." הארץ 2001 (לפי הספורות הנוצריות).

"מחקר: ילדים באיזור חיפה סובלים פי 2 מאסתמה בדיקה של 4,000 ילדים מאזור חיפה והקריות מעלה כי שכיחות האסתמה באזור גבוהה פי 2 ויותר מהממוצע הארצי." y net 2010 (לפי הספורות הנוצריות).

"לדברי רונית פיסו, מנכ"לית האגודה לבריאות הציבור בחיפה, "הנתונים הללו מצטרפים ומחזקים נתונים לגבי תחלואה עודפת של מחלות נשימה נוספות, סרטן ומחלות לב. אסתמה, בניגוד למחלות אחרות כגון סרטן, משקפת נאמנה את איכות האוויר ובמיידי – כאשר ישנה החמרה בזיהום האוויר (דבר שעלול לקרות תוך שעות ספורות) ההשלכה לגבי חולי אסתמה היא מיידית. למשל, יום לאחר פליטה גבוהה במיוחד, נמצא עלייה בשיעור האשפוזים בעיקר בקרב ילדים וקשישים." y net 2010 (לפי הספורות הנוצריות).

ניר גלעד רגולטור

"אבל הקב"ה פוקד עון אבות על בנים, כשאוחזים מעשה אבותיהם בידיהם, וכדכת' אבות יאכלו בוסר ושיני (ה)בנים תקהינה, לאבד נחלת אבות. אבל לא על ידי בית דין"  הרשב"ם.

צריך לחשוב אם מקרה הדבר שהארובות של electrikcity של קיסריא מזכירות את עטיפת הדיסק animals של pink floyed..

דף הבית >> מכתבים לחברי הכנסת-2013. >> 17.11.2014. די לכיבוש!

מיכל כהן 17/11/2014

חברי/חברות כנסת, עיתונאים עיתונאיות, טייקונים/טייקוניות.

רצ"ב דוח מסכם עידן עופר דוח רווח והפסד.
כמה באמת תורמים האנשים ששולטים על אוצרות הטבע  של עם ישראל.
נפתלי בנט מדבר הרבה על השטחים וההאחזות באדמה.
אבל מה עם ים המלח, מר נפתלי בנט?

בורא עולם נתן את ים המלח לעם ישראל ולא למשפחת עופר וחבריהם הפוטשים גויים ועוכרי ישראל..
אותם גויים שחברו לעידן עופר אזרח לונדון , ומושכים ושואבים את החלב והדבש שזב מאדמת עם ישראל..
ועוד מאיימים.. יפטרו את עם ישראל …
ואבא שלו, אבא של עידן עופר, סמואל עופר, תרם כסף שהופק מאדמת עם ישראל  למוזאון הימי בלונדון..
זה ששמו של עידן הוא שם ישראלי לא עושה אותו ישראלי, אדמת ים המלח היא בידי כובש זר שמשלם מיסים לממלכה הבריטית.

הדוח שאציג בפנייכם הוא דוח חסר וזאת משום שהמדען הראשי/נפתלי בנט מסרב לתת לי מיידע כמה מענקים קיבלו משפחת עופר..ועוד כמה מרעין ובישין..
משרד המדען הראשי הפנה אותי לקבל דוחות מהלמ"ס  לנוכח הנתונים שהוא מפרסם בקהל העם ברור לי איזה נתונים אקבל. שלא לדבר על הסטטיסטיקן הקודם שפוטר שבוע לאחר שחשף שהמבורגר יאיר, נוחי דנקנר, אליהו, תשובה – המוסדיים שדדו את עם ישראל בעמלות של 25-30 אחוז  בעבור ניהול קרנות הפנסיה של עם ישראל
הדוח נסמך על הודאותו של שר האוצר על כמה תמלוגים כולל מיסים שלמו משפחת עופר וכמה דיבידנדים משכו משפחת עופר משפחת עופר, עיתונים, ומכון ירושליים לחקר שווקים שעשו מחקר מאוד מעניין אודות מענקיי המדען הראשי לישראל.

http://www.jims-israel.org/pdf/PPconcentration.pdf
בשורה התחתונה, יותר עדיף להלאים את אדמות עם ישראל שמשפחת עופר כבשה.
הסימוכין והדוח המלא- בקישור המצורף: טבלה.

אתם מוזמנים להקשיב לפרומו לתוכנית רדיו זמן השלום- קרמל בונבון אה שוקולה:

http://www.zamanelsalam.com/156732/רדיו-זמן-השלום-קרמל-בונבו-אה-שוקולה-פרומו-ראשון

עידן עופר/החברה לישראל//כיל/ים המלח- דוח רווח והפסד.

תמלוגים, דיבידנדים והקלות מס.

תמלוגים דיוידנדים
מענקי מדען ראשי.

מענקי מדען

המדען הראשי /נפתלי בנט מסרב לתת מיידע . זה המידע היחיד שהשגתי ברשת,  אבל אנחנו מבינים את רוח הדברים.

תספורת.

תספורת צים 
סיכום כללי.

סיכום כללי

מה בחו"ל.

מה בחול

הצעת ששינסקי המקורית שממנה נוכו- 100 מליון שקל בשנה.                                                                                                                         
הצעת ששינסקי

  • קבעתי את שער הדולר לצורך חישובים ל- 3.9 למרות שהיו זמנים של 4.8 ..
  • הדוח הוא דוח חסר , מענקים אחרי שנת 2000 , הקלות מס אחרי 2011 ואולי תמלוגים נוספים ששילמו ויאיר שכח לומר…
  • אם מישהו/מישהי יכול/ה להוסיף לחסר זה יהיה משמח.
  • יגידו וודאי ששנת 2000-2011 זה סמי עופר..ויולי.. לא עידן..ובכן עידן אוחז במעשי אביו..

"אבל הקב"ה פוקד עון אבות על בנים, כשאוחזים מעשה אבותיהם בידיהם, וכדכת' אבות יאכלו בוסר ושיני (ה)בנים תקהינה, לאבד נחלת אבות. אבל לא על ידי בית דין"  הרשב"ם.

——-Original Message——-

From: העלמה מיכל כהן.
Date: 04/11/2014 14:00:25
To: MapatzNoReply@economy.gov.il;  לשכת שר האוצר יאיר לפיד;  Lishka.Sar@Economy.gov.ildror-m@globes.co.il;  Ehud Ein-gil;  eli@globes.co.ileytan.avriel@themarker.comfeedback@globes.co.ilguy.rolnik@themarker.comhaaretz@room404.nethadasm@globes.co.ilmeirav.arlozorov@themarker.commelitas@aa.gov.ilmenuim@makorrishon.co.iloped@haaretz.co.ilsederyom@iba.org.ilstella-k@globes.co.il;  גבי קסלר
Subject: Re: פנייתך למשרד הכלכלה

משרד הלמ"ס לא מנתח נתונים טוב…

אני לא מוצאת שום סיבה נראית לעיין מדוע נפתלי בנט לא מעוניין למסור  מידע
כמה כסף קיבל עידן עופר מענקים בשנת 2013 מכספי המיסים שאני משלמת.
אני לא מוצאת סיבה נכונה מדוע נפתלי בנט לא מעוניין שאבדוק כמה מענקים הוא נתן לטבע לעומת תרו…
אני לא מוצאת שום סיבה מדוע זה חסוי כמה מענקים נתתם לעידן עופר..כדי שאשווה כמה תמלוגים הוא מפריש לעומת המענקים שהוא מקבל והמיסים שהוא לא משלם.
לא מדובר פה בעסק בטחוני…חשאי..
אלא אם לנפתלי יש מה להסתיר.. כדוגמאת מענקים מסוג זה:

"ללא מכרז: נפתלי בנט העביר מיליונים למקורבו"

"שר הדתות העביר כספים לעמותה שנשלטת על ידי הרב דני טרופר, המשמש כיו"ר ועדת החוקה במפלגת הבית היהודי"

"אך מי שמפעילה מטעם המנהלת את הפרוייקט הזה היא עמותה שנקראת "קרן הקהילות" המפעילה

את הגרעיניים התורניים ברחבי הארץ כשרבים מהגרעיניים האלה עבדו בשירות הבית היהודי ונפלתי בנט – גם בבחירות הכלליות וגם בבחירות המוניציפליות."

באדיבות ערוץ 10.

בברכה,
העלמה מיכל כהן.
מנהלת אתר- עת השלום.
www.zamanelsalam.com

.

.
——-Original Message——-

From: MapatzNoReply@economy.gov.il
Date: 03/11/2014 15:29:11
To: michalinka@zamanelsalam.com
Subject: פנייתך למשרד הכלכלה

המדען הראשי

י' חשון תשע"ה
03 נובמבר 2014

לכבוד:
מיכל כהן
michalinka@zamanelsalam.com

הנדון: פנייתך למשרד הכלכלה
בהמשך לפנייתך מתאריך   03/11/2014 (מס' A94262)  למשרד הכלכלה.
לשכת המדען מנומה מלתת נתונים על סכומי המענקים הניתנים לחברות השונות מטעמי חיסיון.

הנתונים מועברים ללשכה המרכזית לסטטיסטיקה לצורכי מחקר וסטטיסטיקה.

יתכן שהם יוכלו להעביר אליכם חלק מהמידע שהועבר אליהם אם תפנו אליהם.
נשמח לעמוד לשרותך תמיד.

בכבוד רב,

רות בן אבי
ממונה על המידע

.                      

בברכה,

העלמה מיכל כהן.

מנהלת אתר- עת השלום.

www.zamanelsalam.com

.

מכתבים לחברי הפרלמנט- נחיצות המנכ"ל מול נחיצות העובדים.

 

חבריחברות פרלמנט, עיתונאיםעיתונאיות, טייקוניםטייקוניות.

"השביתה בכיל מתקרבת לסופה? חתמה על הסכמים לאספקת אשלג בהיקף של כ-1.1 מיליון טון בסין בהתאם לחוזים, רובה של הכמות החוזית שלא תוכל להיות מסופקת ללקוחות בסין במהלך המחצית הראשונה של השנה בשל התמשכות השביתה במפעלי ים המלח, תסופק במהלך המחצית השנייה" גלובס.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001030327#fromelement=hp_firstarticle

ברור לכולנו שהמנכ"ל משתכר המליונים ובעל השליטה המשתכר מליארדים לא היו דופקים בוחטות ללא העובדים. אם ביום הקוממיות עסקיינן, ברור לכולנו שללא עם ישראל הנלחם למען ריבונות יהודית על ארץ ישראל, לא היה ל- IDAN OFER את השליטה על ים המלח.

אז למה חברי הפרלמנטים עושים הכל למען IDAN OFER וכל משפחות ה-19 ? למה אתם מגדילים את ערך משפחות ה 19 ולא את ערכו של עם ישראל.

עידן עופר אוטוטו יעתיק את משכנו ללונדון שמשם סביר להניח ישלם פחות מס.

מה יעשה המנכ"ל של עידן עופר למנוע מרד עובדים, מה יעשו טייקוניי ישראל ? יביאו סינים במקום עם ישראל לעובדם? יחליפו את העם היושב בארץ ישראל בעם המוכן לשרתם נאמנה וחפויי ראש?

בטח IDAN OFER ימצא מישהו מהשרים שיאשר לו להביא עובדים זרים ויש לו את RANI RAHAV שיעשה יחצנות שתווסת את תודעת קהל העם שהיהודים מדימונה,ירוחם וערד לא רוצים לעבוד קשה. כמו שעשו שרי אריסון, אקירוב, לבייב , עזריאלי, אזורים ואשטרום בחברות הבניה בשליטתם שמבצעות את הפרויקטים הגדולים בשוק.

אני אגיד לך את זה ככה:

היהודים של הדור הזה לא מוכנים לקבל את הסללה של הדור הקודם לשכר זעום שמשמעותו שלילת שיוויון הזדמנויות להם ולילדהם.

כי ביננו, תסכימו איתי שזה חולה  ש  IDAN OFER  מתעקש לתגמל את NIR GILAD החשכ"ל לשעבר ב-130 מליון שקל, למרות ביצועים נחותים.

בברכה-1.

.

מאת: העלמה מיכל כהן. [mailto:zamanelsalam@houfi.net]

נשלח: יום ד 22 אפריל 2015 20:17
אל: 'michaels@knesset.gov.il'; 'elialaluf@knesset.gov.il'; 'bmerav@knesset.gov.il'; 'yoavg@knesset.gov.il'; 'elico@knesset.gov.il'; 'cmoshe@knesset.gov.il'; 'rachela@knesset.gov.il'; 'roipo@knesset.gov.il'; 'talip@knesset.gov.il'; 'yifatsh@knesset.gov.il'; 'haimj@knesset.gov.il'; 'osamas@knesset.gov.il'; 'aidat@knesset.gov.il'; 'yosefj@knesset.gov.il'; 'eitanbr@knesset.gov.il'; 'manuelt@knesset.gov.il'; 'yosefyo@knesset.gov.il'; 'ayeletn@knesset.gov.ill'; 'revitals@knesset.gov.il'; 'danielat@knesset.gov.il'; 'nboker@knesset.gov.il'; 'dbitan@knesset.gov.il'; 'anatb@knesset.gov.il'; 'davraham@knesset.gov.il'; 'mahlufz@knesset.gov.il'; 'ohazan@knesset.gov.il'; 'zakil@knesset.gov.il'; 'ymazuz@knesset.gov.il'; 'anagosa@knesset.gov.il'; 'nkoren@knesset.gov.il'; 'yoavk@knesset.gov.il'; 'zoherb@knesset.gov.il'; 'ymagal@knesset.gov.il'; 'bezalels@knesset.gov.il'; 'sharonga@knesset.gov.il'; 'ayeletn@knesset.gov.il'; 'dafna.maor@themarker.com'
עותק: 'adi-bi@globes.co.il'; 'arishavit@yahoo.com'; 'barelz@haaretz.co.il'; 'bens@haaretz.co.il'; 'bet@iba.org.il'; 'brakocz@gmail.com'; 'dror-m@globes.co.il'; 'eli@globes.co.il'; 'feedback@globes.co.il'; 'guy.rolnik@themarker.com'; 'hadasm@globes.co.il'; 'hakeshet@netvision.net.il'; 'levy@haaretz.co.il'; 'meirav.arlozorov@themarker.com'; 'melitas@aa.gov.il'; 'menuim@makorrishon.co.il'; 'moran_d@ono.ac.il'; 'office@ometz.org.il'; 'oped@haaretz.co.il'; 'rstarkman@haaretz.co.il'; 'sarid@haaretz.co.il'; 'sederyom@iba.org.il'; 'sharon.shpurer@themarker.com'; 'stella-k@globes.co.il'; 'tvmanager@iba.org.il'; 'Yoav@News1.co.il'; 'alberto.pessah@il.nestle.com'; 'CORPORATE@ELAL.CO.IL'; 'BARTFELD@DELEK.CO.IL'; 'dagan@tkz.co.il'; 'DUDU@ASHTROM.CO.IL'; 'info@alrov.co.il'; 'investor@delek-group.com'; 'IR@israelcorp.com'; 'LARISAC@AFRICA-ISRAEL.COM'; 'Leumi_dovrut@bll.co.il'; 'lishka.ta@histadrut.org.il'; 'mangment@umtb.co.il'; 'MAZKIR@FIBIMAIL.CO.IL'; 'pniot@mailpoalim.co.il'; 'ruth.moshkovitz@discountbank.co.il'; 'sarid@haaretz.co.il'; 'sec@fimi.co.il'; 'Service@Strauss-Group.com'; 'Yaelru@bll.co.il'; 'zibur@harel-ins.co.il'; '88fm@iba.org.il'; 'cmoshe@knesset.gov.il'; 'ksenias@knesset.gov.i'; 'sami@themarker.com'
נושא: טקס יום הקוממיות של רדיו זמן השלום.

חבריחברות פרלמנט, עיתונאיםעיתונאיות, טייקוניםטייקוניות.

אתם מוזמנים להאזין לתוכנית רדיו זמן השלום-

 יום הקוממיות- טקס כיבוי משואות.

חג שמח!

בברכה-1.

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.