תיק לפיד אולמרט עדכון- הָשִׁשָּׁה בַּחֹדֶשׁ הָעֲשִׂירִי בַּשָׁנָה הַשִׁבְעִים וּשְתַּים.

סנוקר

“כשהבונה החופשי לומד שהמפתח ל’לוחם על המכשול’ הוא היישום הנכון של דינמו כוח החיים, הוא למד את המסתורין של המלאכה. האנרגיות המזידות של לוסיפר הן בידיים שלו ולפני שהוא יכול להתקדם הלאה ואל-על, הוא חייב להוכיח את יכולתו ליישם את האנרגיה הזאת כראוי” ^ מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה 33″ קונספיל.

הרכבת הקלה...

שטיינמץ 3

ערל בן ערלים.

מי יתנני עוף.

שוד הגז הגדול.

הרצוג פוקס נאמן.

הרכבת הקלה.

המפץ הגדול.

מ- בצע.

33

yama

תיק לפיד.

תיק כחלון\שמולי\גלנט.

תיק שטיינמץ.

הקולות פיראוס מזכירים את חיפה.

free ma son.

שימו לב שגם לבית המשפט של תחתיות ארץ יש את הסמל של הבונים החופשיים ועל גג בית המשפט יש פסל של רימון, גם לקבוצת עזריאלי יש את הסמל של הבונים החופשיים גם הכיתוב – bbq מופיע בסמל האילומינתי שהיא שלוחה שלהם. לנוכח ידיעתנו שתשובה הוא אדם חופשי לחטוא ולא לשלם את המחיר, ברור לכולנו מה מהות המילה חופשי בדת’ הבניא- הבבונים בדת’ הבניא- הבבונים של העיר שעולים מהים של עציון גבר.. של שלמה המלך שבורא עולם קרע את ממלכתו:

שישי השלוש עשרה.

מונה לי ז,ה.

זה הרי מגוחך לבנות את בנט ולפיד  (הפרזנטור של שרי אריסון האמריקאית)  והרצוג (פוקס נאמן) כבובות השמאל ימין מרכז החדש במקום אולמרט נתניהו פרסקי.

מה שאתם רואים בטבלה, הוא איסוף מידע מכמה עיתונים בזמנים שונים ביחידה אחת שיכולה ללמד אותנו לראות נכון יותר  את “מציאות” חיינו ..ולהבין את מעשיהם של השולטים על העם בישראל וגם על העמים כולם… יש מצב שכמו שהימנים משתמשים בשלי יחימוביץ’  כדי להרתיע את בוחריהם מדבריה בעניין מתווה הגז, כך גם ערוץ 7 משתמש בערבים שמתנגדים למתווה הגז כדי לייצר תמיכה של הציבור הדתי במתווה הגז..(לנוכח ידיעתנו על תמיכת שלי בקיום מונופול נשר כמונופול, יש מצב שהיא מביעה התנגדות למונופול הגז כשהיא לא ממש מתנגדת, אלא רק בובה\גולם שנועד לייצר תמיכה במתווה הגז בהפוך על הפוך- טכניקת הטעייה).

נקודת ראות.

צריך לחשוב על הענין שגם צוק איתן נפתחה עם הספרה 3, 3 ילדים שנרצחו, גם מלחמת לבנון נפתחה עם 3 חטופים וגם אתמול הפיגוע היה קשור למסעדת השלושה, מסעדה בוכרית טובה ברחוב בן צבי.. הצבי ישראל על במותייך חלל.. (יש מצב שמדובר במשבר מהונדס). 
.

שָׁמוֹר, אֶת-חֹדֶשׁ הָאָבִיב, וְעָשִׂיתָ פֶּסַח, לַיהוָה אֱלֹהֶיךָ:  כִּי בְּחֹדֶשׁ הָאָבִיב, הוֹצִיאֲךָ יְהוָה אֱלֹהֶיךָ מִמִּצְרַיִם–לָיְלָה.

טרור

לגבי אילה חסון. אם השידור הציבורי\מוסדות המדינה משרתים בעלי הון כמו שרי אריסון ומהלל ומשבח את סמי עופר, אז יותר עדיף לעבוד בערוץ עשר ולהרוויח הרבה יותר כסף ולא לבגוד בעם היהודי ובגר התושב עימנו. לערוץ עשר אין מחויבות ואין דרישה ממנו להיות נאמן לעם היהודי ולגר התושב עימנו. לכן הוא לא יכול להיות בוגד.

colorsהמרהבוש

נקודה..

 

דפני ליף

בוגד

יאיר וביבי סיגר

קודיפיקטור

לפיד

2003

.

ספות

המרה

צרכני זנות

[wpvideo c9hXWcqx]

אתם יודעים שלפיד ואולמרט אחוקים… (קים הוא האלוהים של שבט המאיא\secret tribe\בוני מגדל בבל\פרעונים\בני אשכנז\בני יפת- אינם זרע אברהם).

צבעים

נשות אמת, נשות חיל היו נינה ומרים.

ה- tate (דאבל טי.. דובה..) של יורדי הדומה לעולם לא יצליח לשכפל, לייצר, נשים כמותן..

לנוכח התבטאויות שרי אריסון על היכולת שלה לחזות את העתיד יש מצב שהיא החשיבה עצמה למרים הנביאה.. לא נראה לי שהתוף עליו היא מתופפת בשדה תרומות, הוא תוף מרים הנביאה.. וגם לא התוף של העלמות התופפות..

מצעד גאווה

פרסקי ושרי

לנוכח ידיעתנו על כך:

ועל כך:

זאת המשוואה הנכונה:

יחזקאל.

ngo  monitor  היא עמותה אמריקאית שיש מצב שהיא פועלת לקיים מצב מלחמה תמידי באזור, כמו שבוש פעל להוריד את אסד ואסר ב- 2006 על אולמרט לקיים איתו שיחות שלום כי הוא כבר התחיל בתהליך הורדתו בדרך “דמוקרטית”. מימן את פעילות המתנגדים..והגיעו דעש אתם יודעים.. בדיוק כמו שפרץ דרש שכר הגון ב-2006 ואירגנו לו מבצע שכר הולם שהתפתח למלחמת לבנון השנית.

נקודה.

קורסיקה היחידה השלמה

מוסיקה

פיענוח צופן דה ווינצ’ימונה לי ז,ה.

שישי השלוש עשרה. יג’ באדר. יג’ הוא 13 לפי ספורות בבל. אדר הוא החודש השישי לפי ספורות אחשוורוש\בבל.

ימים. חודשים.

ואני אומר זאת שוב, לנוכח העובדה שבורא עולם אמר: שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל:  יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד. ולא 26 או 8 בצמצום  ברור לכולנו שאתה לא יכול להמשיך לעבוד בשיטת של שמעון מאגוס\הקוסם השומרוני מגיטה. כדי לייצר ספורת של שווערצע חייעז\ווילדע חייעז. בורא עולם אמר בפרוש שהחודש הראשון הוא חודש האביב בו אנו זוכרים שבורא עולם הושיע את עם ישראל. ולא בחודש ניסן, ע”י האחשורוש לפי הספורות חודש שביעי. בחודש שביעי יום כיפור, סוכות, מקרא קודש לפי תורתו של בורא עולם. ישראל נושע ביהוה תשועת עולמים.  ולא ע”י הדוד סם(אל) כפי שאתם קוראים לאמריקאים.

שחר.

תגידו לשרון יצחק תשובה (שברור לכולנו שהוא גולם ספור של סבא ג’פטו\דונולו) שהיהודים בישראל והגרים התושבים עימנו, לא ישלמו לנובל אנרג’י\ אמריקה- דמי חסות בצורת 5 דולאר ליחידת גז.

.

מיימי.

.

 אם רציתם לדעת מה היא מוסיקת ג’אז ומדוע אסור לשיר את שיר השיטה בנגוני ג’אז ומדוע אסור לבקש בנגוני ג’אז את חסות הציפור האמא של balak, תקשיבו ל- miriam makeba. אני מניחה שרייז”לה, היא דומה של יורדי הדומה. הציפורים שאתם בונים לה- קנים. קן לציפור…לוציפר.. קן הנוער העובד והלומד. אלקטריקסיטי של ז”לקינד, של הבעל זבוב, בוב הבנאי. דוד המלך אמר: לֹא הַמֵּתִים, יְהַלְלוּ-יָהּ;  וְלֹא, כָּל-יֹרְדֵי דוּמָה. תהלים. קראתי שבמקווה ישראל של הבונה קרל נטר בונים מאגרי מיים לקינון ציפורים… 

.

המשל הטוב ביותר הוא משל אילן רמון שנשלח לשמים בחללית שנושאת את שם הבורא בכתיבה עברית. kolombia. אילן רמון הקריא מתורתו של בורא עולם מעבר לשמים וזה ניאוץ דבר תורה. כי במקום לתת את המליארדים לעניים העדפתם לשרוף את הכסף בחלל. לכן פיצוץ החללית הוא נס ליראיו של יהוה להתנוסס בו, כי זה מעשה של השכלה להרע ולא להטיב. ככתוב בתורה הקדושה:

כִּי הַמִּצְוָה הַזֹּאת, אֲשֶׁר אָנֹכִי מְצַוְּךָ הַיּוֹם–לֹא-נִפְלֵאת הִוא מִמְּךָ, וְלֹא רְחֹקָה הִוא. לֹא בַשָּׁמַיִם, הִוא: לֵאמֹר, מִי יַעֲלֶה-לָּנוּ הַשָּׁמַיְמָה וְיִקָּחֶהָ לָּנוּ, וְיַשְׁמִעֵנוּ אֹתָהּ, וְנַעֲשֶׂנָּה. וְלֹא-מֵעֵבֶר לַיָּם, הִוא:  לֵאמֹר, מִי יַעֲבָר-לָנוּ אֶל-עֵבֶר הַיָּם וְיִקָּחֶהָ לָּנוּ, וְיַשְׁמִעֵנוּ אֹתָהּ, וְנַעֲשֶׂנָּה. כִּי-קָרוֹב אֵלֶיךָ הַדָּבָר, מְאֹד:  בְּפִיךָ וּבִלְבָבְךָ, לַעֲשֹׂתוֹ.

זאת משמעות לעבוד מהלב. קודם לעניי הארץ. ולא לאבנים הגדולות בירח.

אני בטוחה שתסכים עם בורא עולם שאתם בנים סכלים.. ומשילות הזכר בעולם היא אכן, עונש..

ככתוב בתורתנו הקדושה:

אוֹתִי לֹא יָדָעוּ–בָּנִים סְכָלִים הֵמָּה, וְלֹא נְבוֹנִים הֵמָּה; חֲכָמִים הֵמָּה לְהָרַע, וּלְהֵיטִיב לֹא יָדָעוּ.

.

 

Copyright © 2021 . All rights reserved.