תיק יאיר לפיד.

באתר  נהוגה ספירת מועד יהודיה, מכיוון שאני בטוחה שאין אדם שיודע בבטחה את השנה לפי ספירת הבריאה, אני אחיל ספירה חדשה של שנים לפי מנין השנים משנת הגעתו לארץ של אבי מסוריא שם המשפחה שלהם היה כהן שריטי. שנאסף אל עמיו בשישה עשר לחודש השביעי בערב מוצאי חג הסוכות הראשון בשנת השישים ותשע להגעתו לארץ לקיבוץ אשדות יעקב. שם הוא היה המציל של הקיבוץ ובהמשך בחטיבת הראל בפלמ"ח. מועד הגעתו של אבי לארץ הוא מועד בו החל התהליך להגעתי לארץ, להיות.

מגדל בבל/הסללה.

בוגד

המרה

קודיפיקטורלפיד

מר לפיד, בגואטמלה צריכים נציג מהשלטונות בישראל.

לחידון המלא. ורמוס. ic power.

גואטמלה.

לפיד

2003

.

ספות

 מצעד גאווה

"שביתה במשק היא כנראה מושג יחסי. מתברר שיש שמות שפותחים דלתות במשרדי רשם החברות גם בימים שבהם יו"ר ההסתדרות עופר עיני נאבק על זכויותיהם של עובדי הקבלן. כך קרה שביום חמישי שעבר, בעיצומה של השביתה, נאותו במשרד הרשם לקבל לטיפולם את בקשתם של מאיר שמיר וישי דוידי, בעלי השליטה ביצרנית חלבוני הסויה סולבר באמצעות מבטח שמיר וקרן פימי בהתאמה. שמיר ודוידי היו זקוקים לכמה חתימות קטנות כדי להשלים את מכירתה של סולבר לקואופרטיב הענק האמריקאי CHS. היקף העסקה עומד על כחצי מיליארד שקל." כלכליסט 13.2.2012. (לפי הספירה הנוצרית).

"בין התורמים והערבים של מפלגת "יש עתיד" נמנים: היזם דב מורן, אנשי העסקים והנדל"ן ישי דוידי, דני טוקטלי, צביקה לימון וכן יפתח ויזל לשעבר מנכ"ל פוקס, שלמה דוברת וחברו הקרוב של לפיד, דני וסלי. אישים נוספים המוגדרים ערבים לתנועה: גלעד אלטשולר מבית ההשקעות אלטשולר שחם, סוכן השחקנים בועז בן ציון ואף לאימו של שר האוצר שולמית לפיד שנתנה ערבות למפלגה ערב הבחירות." תשתיות.

עייני, שמולי.

"התורמים של לפיד: אנשי עסקים ומשפחת דה רוטשילד

יו"ר "יש עתיד", דיווח למבקר המדינה כי קיבל עד כה 147 אלף שקלים מאנשי עסקים ממרכז הארץ וכן תורמים שונים מצרפת ומארצות הברית…דני טוקטלי אמנם לא תרם ישירות אך אמו עדנה ואשתו דוריס העבירו ללפיד 10,000 שקלים כל אחת, ואיש העסקים וינטראוב תרם סכום זהה…." הארץ.

" אשדות יעקב: "אשדות" – על-שם אשדות הירמוך הסמוכים, "יעקב" על-שם יעקב (ג'יימס) דה רוטשילד, בעל האדמות של אשדות יעקב לפני שהועברו לקרן קיימת לישראל." wikipedia.

פרומו שלישי קורסיקה

"ליומן של הקיבוץ נקבע השם "אשדות" ובשנה זו קבעה הנהלת רכבת העמק תחנה לאשדות יעקב. באותה שנה רוב החברים והילדים עברו לאשדות יעקב ומספר חברים נשארו באדמת גשר לשמור על הנקודה. במרץ 1938 הגיעה חברת הנוער השנייה ובמאי 1938 החלה אמת המים לפעול." wikipedia.

"בספטמבר 1924 הקימה קבוצת "אחדות", 35 מחברי "החלוץ" יוצאי לטביה שהגיעו מירושלים, " wikipedia.

(רוט). (אשטרום). (חטיבת הראל).

https://www.youtube.com/watch?v=DnaUvPoiTfQ[/embed

 הרכבת הקלה...

על הקשר בין אולמרט ללפיד האח של בנט אין צורך להוסיף מילים.

יאיר לפיד הוא האדם שכתב יפה ואמר כלום.

ברור לכולנו שהדור של יאיר הממשיך של הדור של טומי וחבריו הם ילדי בברלי הילס ששיחקו אותה ילדי הפרחים.. לצורך העניין אביב גפן ויאיר הם בני אותו דור .

בשורה התחתונה, יאיר שקרא לבוחריו "שנאוצרים", הוא- PUSSYCAT.

18

יונתן

יונתן גפן.

.

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.