.comment te dire adieu

"

אז מה אתה אומר גורי? עכשיו זה לא מצחיק, נכון?
( 06/02/2034, יום שני)

_____________________________________________________

אי השוויון שלנו גבוה כי מערכת המס לא מספיק פרוגרסיבית" דה מרקר.

אין  התיחסות להשפעה של הקפיטל, של "השוק החופשי" , על העוני בדברייך..

————————————————

31.3.2015.

12:59.

"כמה ישראלים משתכרים שכר מינימום – ועוד 14 עובדות שחייבים לדעת

640,000 עובדים בישראל משתכרים שכר מינימום או פחות ממנו.

הבשורה הרעה: חלק משמעותי מהגידול בהיצע העבודה נוצר בקרב אוכלוסיות שכושר השתכרותן נמוך יחסית." דה מרקר.

http://www.themarker.com/career/1.2603928

.

נתון שכר המינימום ללא השכר החציוני, הוא נתון חסר ערך, בבואנו למדוד את השכר במשק שמשמעותו עוני.
מה זה בעלי כושר השתכרות נמוך?
אנשים ללא השכלה "גבוהה"?
תארו לכם מצב  בו כל בני האדם ירכשו השכלה גבוהה.
זה הרי לא יבטל את הצורך בעובד הייצור או בעובד הנקיון.
האם עובד ייצור בעל תואר שני יקבל שכר של 20 אלף שקל בחודש.
ברור לכולנו שלא.
ברור לכולנו שכושר השתכרותו של המנכ"ל ירד פלאים ללא קיום עובד ייצור שייצר לו את המוצרים שהוא מוכר לנו ביוקר ודופק בוחטות..
אז מה זה אנשים בעלי כושר השתכרות נמוך?

_____________________________________________________________________________

"חידת הרצוג // מה אנחנו באמת יודעים על האיש שעשוי להחליף את נתניהו?" דה מרקר.

מענה:
שהוא הבן של הרצוג. מקאסטה שנחשבת לאצולה.

אביו השותף בהרצוג פוקס נאמן ממערכת המשפט בישראל, שגם הוא היה חלק ממנה,
משתייך לבונים החופשים..מהלישכה הלונדונית…של ה- mi 5 שאביו היה סוכן שתול שלה בארץ ישראל,היה פועל אוון שלה כחלק ממזימת אנשי הסדר העולמי החדש:

הרצוג הבן ממשיך דרכו של האב, הורם ע"י השולטים על הדיעה כדי להחיל את השלב הבא במזימה.
וכך החלו ה"סוקרים" לדווח שהוא "מתרומם" בסקרים.

אגב, ה- mi 5 הם אלו שיצרו את את פול מקרטני הגולם לאחר שפול מקרטני נהרג בתאונת דרכים.

http://www.themarker.com/hrtz/1.2591557

.

"הקאסטה ששום פוליטיקאי לא נוגע בה שולטת ב-800 מיליארד שקל ולוקחת לעצמה משכורות עתק על חשבונכם"דה מרקר.

מדויק. קאסטה- דרגות בני אדם לפי הדת של ההודים. הודים, לא יהודים.

http://www.themarker.com/markerweek/1.2588254

.
________________________________________
מס הוא כסף שנכנס לקופת המדינה- מענקי מדען הם כספים שיוצאים מקופת המדינה.
( 10/02/2015, יום שלישי)
כדי לחשב כמה כסף העבירה "טבע" לקופת המדינה,צריך להפחית מהמיסים שהעבירה לקופת המדינה את הכספים שהעבירו לה, אם העבירו לה, מקופת המדינה, תחת כותרת כזו או אחרת. את ההקלות, אם הקלו עליה, בתחומים אחרים כמו ארנונה או שימוש באדמות עיריה לצורך הרחבת מפעלים ללא תשלום וכו'.. "אחד הנתונים המעניינים בדו"ח הוא שיעור המס שמשלמת טבע בישראל. שיעור זה ירד ב-2014 למרות סיום הטבות מס הנוגעות למפעל הקופקסון. טבע הפרישה 147 מיליון דולר ב-2014 כלומר שיעור מס של 6.9% על הרווחים שנוצרו לה בישראל וזאת בהשוואה להפרשה למס של 197 מיליון דולר שהם 15.1% מהרווחים שנוצרו לה בישראל ב-2013." דה מרקר. מס החברות הנהוג בישראל הוא כ- 26 אחוז. "טבע" משלמת מעט לנוכח העובדה COPAXONE במכון ויצמן.
http://www.themarker.com/markets/1.2561345

______________________________________________________

יש מקרים שהגודל מאוד קובע…
( 09/02/2015, יום שני)
"נחשפה הונאת מס בינלאומית בהיקף 120 מיליארד דולר על פי החשיפה, הבנק סייע לכ-30,000 לקוחות להסתיר את שווי נכסיהם מעיני הרשויות, וייעץ להם כיצד לחמוק מרשויות המס במדינותיהם. הנתונים המדאיגים מציבים את ישראל במקום השישי בעולם בהיקף ההונאות, עם סכום מוערך של 9.9 מיליארד דולרים המקושרים לפרשת הענק, שזכתה לכינוי "סוויס-ליקס". 6,554 לקוחות, יותר מחמישית ממספר הלקוחות ששמם נקשר בפרשה, מקושרים לישראל, ו-49% מהם הם אזרחי המדינה." גלובס. http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001008158#fromelement=hp_morearticles ארץ ישראל היא מאוד קטנה, היקפי המסחר ביחס לארצות אחרות מבחינת מחזור הכסף הוא קטן ביחסית להרבה מדינות של ארצות אחרות בעולם. להיקף ההונאה ששמה את מדינת ישראל במקום השישי בעושק, בגזל, יש משמעות גדולה יותר על מצבו הסוציואקונומי של עם ישראל. היקף העושק ביחס לגודלה של ארץ ישראל מלמד אותנו איפה נמצאת הסתימה בצינור שממנו מחלחל הכסף (המטר) לעם. יש שש ויש שש…
http://www.zamanelsalam.com/156732/רדיו-זמן-השלום-אשרבי-כסאכ-ותהנא

________________________________________
"כך דלפו 55 מיליארד שקל מהצינור של ועדת הכספים" דה מרקר.ועדיין, לא ידברו על המליארדים ש"דלפו" לקיבוצים, הדיווחים הרישמיים מעידים על כ- 19 מליארד שקל..
( 08/02/2015, יום ראשון)
וזאת בלי לחשב את כספי הארנונות ש"דלפו" למועצה אזורית תמר במקום לתושבי דימונה וכנראה גם לירוחם ומצפה רמון, או הארנונות שדלפו ל- מועצה אזורית באר טוביה במקום לקריית מלאכי. או שהחטיבה להתיישבות כוללת בתוכה גם את את הקיבוצים והמושבים העשירים? כי סתיו שפיר מדברת על המתנחלים של בנט כשהיא מלינה על עושק כספי הציבור. אצל הקיבוצים היא ושמולי הולכים לנאום כדי שיבחרו בהם.. כך שלא מרשימות התמונות של סתיו מיללת נגד המתנחלים של בנט מבלי להזכיר את המתנחלים שהיא פועלת כדי שיבחרו בה.
http://www.themarker.com/news/1.2559460

________________________________________
ביטוח לאומי בעודף. רק שוטפים את המח שלכם להאמין שהוא לא בעודף :
( 08/02/2015, יום ראשון)
"כמו כן דובר בדיון על העברת כסף רב מביטוח לאומי. אף אחד מהנוכחים לא דיבר על סכום מדויק, ובחלל החדר נשמעו הערכות שונות שדיברו על עודף תקציבי במוסד לביטוח לאומי בגובה של חצי מיליארד ₪. ביטוח לאומי, ששירותיו המקוצצים ודלי התקציבים לא מספיקים כדי לתת מענה ראוי לאוכלוסיות הנדרשות לשירותיו, יעביר את הרזרבות התקציביות שלו למשרד הביטחון. הפירוט המלא, כמובן, הובטח מראש לחברי הוועדה המשותפת של ועדת הכספים ו-ועדת חוץ וביטחון. ולמה? למה להעביר את הכספים האלה בדיון חסוי? האם שרי הממשלה שלנו חשים מבויישים לנוכח העברת מיליארדים מתקציבי משרדיהם לתקציב הביטחון?" המשמר החברתי.
http://hamishmar.org.il/ksafimbitahon171213/

______________________________________________

"תיעוד נדיר מול המצלמה: כך נפער בולען בים המלח" ynet .
( 04/02/2015, יום רביעי)
בהתחשב שמועצה אזורית תמר בראשותו של ליטבינוף השתלטה על כספי הארנונות של מפעלים באזור ע"ח תושבי דימונה, פרשנות עת השלום לסיבת הבולענים שסגרו כמה מקורות הכנסה לקיבוצו של ליטבינוף והצרו את צעדיהם ..הם ככה הולכים בפחד בקיבוץ…שָׁם, פָּחֲדוּ פָחַד: כִּי-אֱלֹהִים, בְּדוֹר צַדִּיק.- תהלים, כי יש מצב שפתאום יפער בולען.
(פוי)

________________________________________
"מושתל כליה במסדרון: "מנסים לחסל אותי"" ynet.
( 03/02/2015, יום שלישי)
ולחשוב שלפני שנה בערך רצתה יעל גרמן מיש עתיד להקצות מחלקות לרפואה פרטית לעשירים במבני בתי חולים ציבוריים. נסיגתה מהחלטתה בשלב מסויים אינה מעידה על אמונתה. זאת אומרת, שאם יאיר לפיד ויעל גרמן היו דורשים את כספי המענק שניתנו לתפרון/פימי ומכל הטייקונים, כולל משפחת עופר מערוץ 2 וכיל שמפטרת עובדים, היה בקופת האוצר עוד כסף, עוד שקלים לבנות בתי חולים שלא יהיו מצב שאנשים אינם זוכים לטיפול נאות, למרות ששילמו כל חייהם הרבה כסף מיסים לקופת האוצר ושרתו בצבא, באותו נטל שיאיר לפיד דרש שיהיה שיוויון בו, אך אינו מקיים את שיוויון הזכויות הבסיסיות שהיו אמורים להעניק למי שנשא בנטל. מה שיאיר עשה לעם ישראל הוא המרת סימאת המחאה מצדק חברתי לשיוויון בנטל- היה מעשה של הבה ונתחכמה לו. . לֹא-נִירָא, בְּהָמִיר אָרֶץ; תהלים. .
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4622157,00.html

_______________________________________________________

ספק.
( 25/01/2015, יום ראשון)
אנחנו נמצאים בזמן שניתן להטיל ספק בכל דבר ולצדוק. אתה בטח ער לדבר. האמת האבסולוטית היחידה בעיתות אלו היא אמיתות האל האחד. זאת הסיבה שניתן להטיל ספק בכל דבר. זאת עת התגלות. מתוך מציאות השקר ניתן לראות את האמת. יש מצב שרק למען מטרה זו אנו חווים את התפתחותה האבולוציונית הרוחנית של האנושות המייצרת מציאות של שקר. ממש כמו שמציאותו של פרעה הייתה נדרשת לצורך התגלות האל, היה צריך סיבה.
http://www.haaretz.co.il/literature/letters-to-editor/.premium-1.2542320

________________________________________________________

"שעת האפס" מתקרבת…
( 25/01/2015, יום ראשון)
"שופרסל מתקרבת לאפס: הנתונים שאמורים להדאיג את בן-משה ואלשטיין" גלובס. היום.http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001003181#fromelement=hp_firstarticle
כ-300 סניפים לשפרסל, הגודל של שופר סל שהיה אמור לספק ל אי די בי שליטה על שוק המזון מתחיל להיות לרועץ כשמחזור המכירות יורד והוצאות התפעול של המפלצת ללא שינוי מהותי..פיטורי עובדים פה ושם לא יהיו משמעותים לנוכח הפער בין המכירות להוצאות שהצטמצם.. זהו שלב ששופרסל תאלץ למכור סניפים… יש מצב שכמו קודמו , ילך אלשטיין לרנטגן או לפינטו לעשות כישופים ..או אולי ינסה לארגן דולאר בחתימת הרב מלובביץ' שיביא לו מזל…דולאר חדש במקום הדולאר שקיבל בעבר שכנראה נשחק…

____________________________________________________________

"נוסע אל על התיישב במושב ריק יקר יותר בטיסה מקייב ועוכב לחקירה ע"י המשטרה בנתב"ג ■ אל על: הנוסע סירב לשלם וגידף דיילת" the marker.
( 20/01/2015, יום שלישי)
http://www.themarker.com/news/aviation/1.2544236 זאת לא הבעיה עם אל על ביחסיה עם עם ישראל.. הבעיה עם אל על היא שהיא מעסיקה את עם ישראל באמצעות קבלן כח אדם ומשלמת מליונים למנכ"ל ועל הדרך גובה מחיר יקר, לזכות הממשלה היוצאת ניתן לפרגן על כך שהחילה את רפורמת שמיים פתוחים.. בורוביץ' חי עדיין בהרגשה שהוא טייקון..מלך העולם.. נתפלל כולנו שיבואו הימים שאל על מקבוצת כנפיים/בורוביץ' יתחננו שישבו בכיסאות הריקים … לא הכנפיים של פול מקרטני… למרות שאני יותר בצד של ג'ון לנון.. ג'ון לנון אמר פאוור טו דה פיפל.. פול מקרטני יותר בעניין של צ'רטי…ג'ון לנון היה יותר בעניין להביא למצב שלא יזדקקו לצדקה, לחסד. שבשורה התחתונה יצירת העוני נועדה לקיים את הרגשתו הטובה של הטייקון כשהוא תורם… ולעיתים משמשת ככלי תודעתי שגורם לעני לחשוב שהטייקון טוב… ".אל-על מימשה האיום: הודיעה על סיום החוזה עם הקבלן ביוני האחרון איים בכיר באל על על עובדי הקבלן בתחום המחשוב כי אם ישבתו, אל-על תסיים את החוזה עימם; השבוע הודיעה למעסיקה כי ההסכם מולה יסתיים בסוף אוקטובר ■ התוצאה: העובדים יפוטרו…עובדי איי-טי סופט התאגדו לפני כשנה ב"כוח לעובדים" בכדי לשפר את תנאי עבודתם, וביוני האחרון – אחרי שהכריזו על סכסוך עבודה, היתה זו דווקא מזמינת השירות אל-על שדאגה להזכיר לעובדים כי באם ישבתו, החוזה מולה מעסיקה נתון בסכנה וכך גם משרותיהם. התנהלות זו, כמו גם סיום החוזה מול חברת הקבלן, פוגעת בזכות השביתה של העובדים ונוגדת פסיקות קודמות של בית הדין לפיהן אסור למזמינת שירות להחליף עובדי קבלן שובתים בעובדים אחרים. אל-על מסרה בתגובה: "אל על פועלת מול ספקיה לפי כל דין" the marker. http://www.themarker.com/career/2.590/1.2101264 ושכרו של מר שקדי… אלוף שום, או אלוף בצלות? "אלוף השכר הנכנס ל-2010: מנכ"ל אל-על עם 16.8 מ' ש'" גלובס.http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000632729 . .
http://www.zamanelsalam.com/3-2-2013.html

________________________________________
בָּנִים סְכָלִים הֵמָּה, וְלֹא נְבוֹנִים הֵמָּה; חֲכָמִים הֵמָּה לְהָרַע, וּלְהֵיטִיב לֹא יָדָעוּ. ירמיהו.
.

להזכירכם, פסגות אייפקס…
( 20/01/2015, יום שלישי)
"מומחה מטעם התביעה במשפט דנקנר: "אין הגיון כלכלי" ד"ר חיים קידר לוי: "אם הסוחר מפסיד כסף וממשיך לפעול בשוק, אני לא רואה איזה סיבה כלכלית יש לו לעשות זאת"" גלובס. להזכירכם.. פסגות אייפקס.. "ההר הוליד כופר: חצי מיליון שקל תמורת סגירת התיק נגד רועי ורמוס רשות ני"ע: ורמוס לא יישא באחריות פלילית כלשהי ■ לאחר תשלום הקנס, ורמוס יוכל לשוב ולכהן כנושא משרה בכירה בגוף מפוקח ■ ב-2010 נחשד ורמוס במעורבות בהרצת אג"ח ממשלתיות וקונצרניות בתיק הנוסטרו של פסגות" גלובס 23.7.2013 "רועי ורמוס עזב את פסגות פרסום ראשון: 05.12.10 – 15:55 יקבל 75 מיליון ש"ח פיצויים" רשת ב' http://www.iba.org.il/bet/?entity=694909&type=1 נו, מה זה כמה מליונים לעומת ה-75 מליון שקיבל פיצויים מפסגות.. פה יש הגיון כלכלי..סוג של… "כתב האישום כולל רשימה ארוכה של 66 עדי תביעה ובהם שותפיו של דנקנר באותה העת באי.די.בי, עד המדינה עדי שלג שהיה שותפו של שטרום ב-ISP, ראשי חברות החיתום שהיו מעורבים בהנפקה ובהם צחי סולטן מכלל חיתום, אליאב בר דוד ואהרון סמרה מאיפקס חיתום וארז גולדשמיט מאי.בי.אי חיתום, אנשי עסקים, אנשי שוק הון ופיננסיירים ובהם שמעון וינטרוב, יוסי ויליגר, אילן בן דב, צביקה בארינבוים ואיתן אלדר. כמו כן ברשימת עדי התביעה בכירים בנק הבינלאומי, ובהם המנכ"לית סמדר ברבר צדיק. לפי החשדות, דנקנר הפעיל את השפעתו על הנהלת הבנק במטרה להעניק לשטרום את האשראי הנחוץ לרכישת המניות. " דה מרקר.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001002254#fromelement=hp_morearticles

____________________________________________________

הגיון כלכלי…
( 20/01/2015, יום שלישי)
"מומחה מטעם התביעה במשפט דנקנר: "אין הגיון כלכלי" ד"ר חיים קידר לוי: "אם הסוחר מפסיד כסף וממשיך לפעול בשוק, אני לא רואה איזה סיבה כלכלית יש לו לעשות זאת"" גלובס. בדיוק כמו שעידן עופר נתן לעובד משרד האוצר לשעבר- ניר גלעד, 130 מליון שקל במהלך עבודתו בים המלח בשליטת עידן עופר וזאת למרות שבפעילותו של ניר גלעד אצל עידן עופר, ים המלח ספג הפסדים…אין הגיון כלכלי…ניר גלעד כנראה הביא רווחים גדולים לעידן עופר במקום אחר שחיפו על ההפסדים של ים המלח..אחרת, אין הגיון כלכלי…
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001002254#fromelement=hp_morearticles

________________________________________
השכילו להרע ולא להטיב…
( 19/01/2015, יום שני)
" 9% מהמועסקים בלאומי ובהפועלים – עובדי קבלן " גלובס. הנתון הרישמי על כמות עובדי קבלן בארץ ישראל הוא 10 אחוז מכלל העובדים- כ 300 אלף עובדים. אני חושבת שיש יותר. בעולם המפותח הנתונים הם 1 אחוז מכלל העובדים. מדינת ישראל היא מדינה בורה. תפנימו עובדה זו. האנשים שסיימו בתארי הצטיינות את האוניברסיטה בירושלים, בתל אביב, ב MIT- בורים. השכילו להרע ולא להטיב. אם בהסללה עסקיינן.. (אותה הסללה של אוכלוסיה ללמידה שמשמעותה נחיתות שכר ומקצועות שאין להם השפעה על התפתחות החברה הישראלית) מדינת ישראל כנראה גם יודעת טוב מאוד את מי לסלול להשכיל באוניברסיטה להרע ולא להטיב.. יש אוכלוסיה שהמדינה יודעת בוודאות שהם יסכימו להשכיל באוניברסיטה להרע ולא להטיב שסביר להניח שנמצא שם , באוניברסיטה, את התרומה/ההשפעה של שרי אריסון/רקנטי/ רוקופלר/רוטשילד/עופר.. שהקיפו עצמם באנשים כמו ניר גלעד מנהל בינוני שגרם להפסדים לכיל וקיבל שכר מאוד גבוה בשירותו אצל כיל לאחר שירותו במשרד האוצר…אני אומרת שאולי כיל הראתה הפסדים בניהולו של ניר גלעד, לא ייתכן שהוא יקבל שכר של 130 מליון שקל , כנראה שהוא הביא להם רווחים במקום אחר שקיזזו את ההפסדים המוצהרים…
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001002107#fromelement=hp_firstarticle

_______________________________________________

" פרשת ישראל ביתנו // "5 שרים ו-4 מנכ"לים במשרדי ממשלה קיבלו שוחד – כסף במזומן"" דה מרקר על האנשים שלא ישנים טוב בלילה..
( 13/01/2015, יום שלישי)
יש בינהם אנשים שאשכרה היו בטקסי יום זיכרון.. הזילו דמעה..ובזמן מלחמה הם צעקו להסתער! ואמרו בטלויזיה- אנחנו ננצח! ועכשיו המחשבות בליילה.. הם לא יוכלו לומר יותר- לתפארת מדינת ישראל!

___________________________________________________

חוסך שבטו שונא בנו.
( 09/01/2015, יום שישי)
בפעם הבאה תעמיק בעניין רשת היחסים של הפורשים מהמחאה סתיו שפיר ואיציק שמולי שחברו ליאיר לפיד להפגנה משותפת שבמקביל התקיימה הפגנה בהנהגת דפני ליף. אותו שמולי שקיבל 800 אלף מדנקנר שפואד ועייני היו הפטרונים שלו. שברור לכולנו לאן מפת הקשרים מסתעפת כשאנו יודעים ששלי שגייסה את סתיו תמכה במונופול נשר ושלובו עם הנסון ליצירת מונופול גדול יותר,בישיבת ועדת הכספים. וזאת בזמן שדנקנר היה בעל השליטה בנשר אותו דנקנר שהוא ופואד חברים של פינטו, אותו דנקנר שבנו של עייני עבד אצלו. תזכיר שמות, שלא יגידו שאתה אנטישמי. תודה על המאמר. המאמרים שלך מעשה של אהבת ישראל, לציונות, ליהדות. חוסך שבטו, שונא בנו.
http://www.themarker.com/markerweek/thisweek/1.2534347

_________________________________________________-

היהודיה שאני שואלת, האם לצייר קריקטורה שלועגת לדמות שהיא דמות מופת לאיסלאם כמו משה רבנו לנו, זאת לא אנטישמיות?
( 07/01/2015, יום רביעי)
כמה יהודים היו בגרמניה/ארופה, לפני השואה? היהודיה שאני שואלת, האם לצייר קריקטורה שלועגת לדמות שהיא דמות מופת לאיסלאם כמו משה רבנו לנו, זאת לא אנטישמיות? האם הדמות המצויירת של מוחמד לא מזכירה את היהודי עם האף הארוך בגרמניה של 1930? הנביא מוחמד אמר ככה: בקוראן כתוב: "אם יש לך ספק כלשהו בדבר מה מן הקוראן שהורד אליך שאל את בני ישראל שקיבלו ולמדו את הספר לפניך." (סורה 10 פסוק 94-קוראן). זאת אומרת, שיש מצב שקריקטורה שלועגת לנביא מוחמד יצרה מוסלמים שהיו מתונים והפכו לשונאים. האיסלאם במהותו לפי פסוק זה מקבל את הראשוניות של היהודים ומאמין באל אחד כמונו. הרמב"ם אמר את זה לפני הרבה מאוד שנים כשחקר את האיסלאם ופסק שהמוסלמים אינם עובדי עבודה זרה והם מיחדים את האל כראוי. יש אפילו היתר ליהודים להתפלל במסגד תפילה יהודית. את מה שכתוב בקוראן ומה שהרמב"ם אמר, לא יגידו לכם רבנים וקאדים שהשנאה מייצרת הפרד ומשול, את שלטונם.
http://www.haaretz.co.il/news/world/europe/.premium-1.2533454

________________________________________________________

יופי של פירסומת עושה בן רד לאל על בצל השידור הציבורי. זה טוב שבפלייר לא כתוב שמה של הרשת בה הוא עובד…בורוביץ' לא?
יופי של פירסומת עושה בן רד לאל על בצל השידור הציבורי. זה טוב שהרשת בה הוא עובד לא מוזכרת בפלייר..חברה של בורו.ביץ' לא? מה השם הקודם של בן רד? בוזגלו או מועלם.. משהו באווירה הזאת לא? בטח יש חוג באוניברסיטה המסביר את הפסיכולוגיה מאחורי החלפת השם וזאת מסיבות סוציועדתיותאקונומיות… בטוח עשו חוג כזה באוניברסיטה שמסביר את הסיבה שמייקל ג'קסון כל כך הלבין את עורו…
https://www.facebook.com/BenRedRock/photos/a.239128759439672.67836.165449646807584/911402758878932/?type=1&theater

________________________________________
פישמן, כשאתה אומר לאן טסנו? למי אתה מתכוון כשאתה אומר "לאן טסנו", לעם ישראל? או למערכת גלובס?

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000997808#fromelement=hp_firstarticle

________________________________________
נחת…בתוכנית הבאה של רדיו זמן השלום אקריא את הקטע האחרון של מאמרך כשברקע אשתול סאונד של מחיאות כפיים סוערות..

http://www.themarker.com/markerweek/thisweek/1.2527880

______________________________________________________________

" כחלון חושף: "קצין בכיר הזהיר אותי שפתיחת שוק הסלולר לתחרות תפגע בכיפת ברזל"" הארץ….. -אילומינתי-…..
( 05/11/2014, יום רביעי)
"״אמרתי לכרמל שאמה – תעביר (את האישור), הכל בסדר. העברנו. אני מקבל טלפון מקצין בכיר בתקשוב של צה"ל. מבקש להיפגש דחוף. אני אומר בסדר. בוא. הוא בא אלי ואומר – מה שאתה עושה זה מאוד מסוכן. זה יכול לפגוע בכיפת ברזל", סיפר כחלון. " הארץ. " משה כחלון חושף את הלחצים שהופעלו עליו בזמן כהונתו כשר התקשורת ■ "יש פה בריתות ישנות ששכחו לשחרר אותן. צבא, טייקונים, תקשורת" הארץ. "על שר האוצר: "עם כל האמפתיה ללפיד, יש לו חוסר אחריות "" הארץ. "למחרת בבוקר, בעיתון ידיעות אחרונות הכתב הצבאי מפרסם: 'כחלון מסכן את בטחון ישראל'. מקורות בתעשייה: 'שר תקשורת הזוי'". " הארץ. "דחילק" כחלון..על איזה empathy אתה מדבר.. נוני מידיעות +יאיר= "אחוקים"…
http://www.haaretz.co.il/beta/1.2477405

____________________________________________________________

"כך השתמש דיסקונט בשתיקה של עופר עיני כדי לסלק את יו"ר הוועד ריקי בכר " דה מרקר.
( 19/10/2014, יום ראשון)
"החלטת יו"ר בנק דיסקונט , ד"ר יוסי בכר, למנות את יו"ר ההסתדרות לשעבר, עופר עיני, למשרה מתגמלת של יועץ בשכר של הבנק, מעלה את הצורך לבחון בדיעבד את נקודות הממשק שהיו בין עיני לבין דיסקונט – בנק שבו מאורגנים עובדים בהסכמים קיבוציים בחסות ההסתדרות. אחת מנקודות הממשק, שבדיעבד מעוררת תמיהה, נוגעת לנסיבות סיום עבודתו של יו"ר ועד העובדים הקודם בבנק, ריקי בכר, שנאלץ לפרוש מכהונתו לפני שהספיק לסיים את הקדנציה כיו"ר הוועד. " דה מרקר. בעולם הפשע קוראים לכך- קרייר את עצמו. בכלא ניתן לבנות קריירה לחיים מחוץ לכלא..
http://www.themarker.com/markets/1.2461477

________________________________________

מט.
( 03/10/2014, יום שישי)
יֵבֹשׁוּ, וְיִסֹּגוּ אָחוֹר– כֹּל, שֹׂנְאֵי צִיּוֹן. יִהְיוּ, כַּחֲצִיר גַּגּוֹת– שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ. תהלים קכט. אַךְ-אֱלֹהִים–יִפְדֶּה נַפְשִׁי, מִיַּד-שְׁאוֹל: כִּי יִקָּחֵנִי סֶלָה. אַל-תִּירָא, כִּי-יַעֲשִׁר אִישׁ: כִּי-יִרְבֶּה, כְּבוֹד בֵּיתוֹ. כִּי לֹא בְמוֹתוֹ, יִקַּח הַכֹּל; לֹא-יֵרֵד אַחֲרָיו כְּבוֹדוֹ. תהלים מט.
________________________________________
מפיץ /בן ברית של טייקון- טייקון- תאגיד- חבר דרקטוריון מתאגיד אחר= קשר בין תאגיד לתאגיד.
( 02/10/2014, יום חמישי)
עִם-חָסִיד תִּתְחַסָּד; עִם-גְּבַר תָּמִים, תִּתַּמָּם. עִם-נָבָר תִּתְבָּרָר; וְעִם-עִקֵּשׁ, תִּתְפַּתָּל. כִּי-אַתָּה, עַם-עָנִי תוֹשִׁיעַ; וְעֵינַיִם רָמוֹת תַּשְׁפִּיל. תהלים יח'.

_________________________________________________

שאפו לאילה חסון.
( 16/09/2014, יום שלישי)
" גמליאל מיועדת להחליף את שר התקשורת גלעד ארדן, במידה והוא יתמנה לתפקיד שגריר באו"ם. של גמליאל." גלובס. "קרב בכירות בערוץ 1: גאולה אבן ראיינה בניגוד להוראות את גילה גמליאל ונקלעה לעימות חריף מול אילה חסון – ונטשה בזעם את אולפן "המוסף" גלובס. "במקביל לפרסום הדבר, הודיעה גם זכיינית ערוץ 2 רשת על תוכנית דוקומנטרית חדשה בהשתתפותה של גמליאל." גלובס. הסיבה שגילה גמליאל תשתתף בתוכנית דקומונטרית בערץ 2/עידן עופר,הסיבה שאילה חסון/הערוץ הציבורי לא איפשרה לגילה גמליאל להתראיין אצל הגברת סער וזאת כשאילה יודעת שגילה הולכת להיות "הבוס" היא הסיבה מדוע הערוץ הציבורי ערוץ חשוב כל כך. אתר עת השלום מצדיעה לאילה חסון.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000972020#fromelement=hp_firstarticle

______________________________________

" בן זקן בפרשת מנופים: "בוא נעשה מהלך אקטיבי מאסיבי"" גלובס כש- 10 חברות שולטות על 70 אחוז ממחזור הבורסה, הבורסה תהיה בשיאים. זה חוק הכלים השלובים..
( 10/09/2014, יום רביעי)

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000969785#FromSearchPage

_________________________________________________________

מצוינות של דה מרקר. דה מרקר מציגים מציאות שמתהווה ועושה רושם שלא ניתנת לעצירה, למרות שכולם יודעים.
( 09/09/2014, יום שלישי)

http://www.themarker.com/st/c/prod/tm/2014/magazin/09/100impact/

__________________________

סוף הסיפור. סוף זמן. תחילת עת.
( 29/08/2014, יום שישי)
בברכה, העלמה מיכל כהן. מנהלת אתר-עת השלום. .

_________________________________________

(-:.
( 10/08/2014, יום ראשון)
לְכוּ-חֲזוּ, מִפְעֲלוֹת יְהוָה– אֲשֶׁר-שָׂם שַׁמּוֹת בָּאָרֶץ. מַשְׁבִּית מִלְחָמוֹת, עַד-קְצֵה הָאָרֶץ: קֶשֶׁת יְשַׁבֵּר, וְקִצֵּץ חֲנִית; עֲגָלוֹת, יִשְׂרֹף בָּאֵשׁ. הַרְפּוּ וּדְעוּ, כִּי-אָנֹכִי אֱלֹהִים; אָרוּם בַּגּוֹיִם, אָרוּם בָּאָרֶץ. תהלים.
________________________________________
כאמור- 1987 לא תסולח. 27 שנים כפול 24 שעות כפול 30 ימים כפול 12 חודשים כפול 50 שקל כפול מספר המאזינים= סכום השקלים לכופר/פדיון נפש.
( 05/08/2014, יום שלישי)
________________________________________
חתום.
( 04/08/2014, יום שני)

http://www.zamanelsalam.com/156732/חתום

_________________________________________________

לראיה- קידוח שמן – יבש. יֵבֹשׁוּ וְיַחְפְּרוּ, מְבַקְשֵׁי נַפְש. תהילים. גבי אשכנזי בא בפלילים -וְאֹיְבֵינוּ, פְּלִילִים. תהילים לב.
( 04/08/2014, יום שני)

יַחְפְּשׂוּ עוֹלֹת– תַּמְנוּ, חֵפֶשׂ מְחֻפָּשׂ וְקֶרֶב אִישׁ, וְלֵב עָמֹק . תהילים.
תְּבוֹאֵהוּ שׁוֹאָה, לֹא-יֵדָע: וְרִשְׁתּוֹ אֲשֶׁר-טָמַן תִּלְכְּדוֹ; בְּשׁוֹאָה. תהילים.

______________________________________________________

"שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד וְאָהַבְתָּ, אֵת יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, בְּכָל-לְבָבְךָ וּבְכָל-נַפְשְׁךָ,וּבְכָל-מְאֹדֶךָ" דברים.
( 27/07/2014, יום ראשון)
"שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד וְאָהַבְתָּ, אֵת יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, בְּכָל-לְבָבְךָ וּבְכָל-נַפְשְׁךָ,וּבְכָל-מְאֹדֶךָ" דברים.
________________________________________
אם אתם רוצים לזהות את ממשלת הצללים שחרבה- חפשו את ציורי הברושים של עליזה אולמרט במגדליהם.
( 25/07/2014, יום שישי)
________________________________________
נוח דוברושין- נוחי דנקנר- שישב בעזריאלי 44 שאולמרט הפשיר לו את אדמות המלח. ערב ה-מ-בצע בונה 3 המגדלים מת- יצרן הקארמות שלמה 6 – מת.
( 25/07/2014, יום שישי)
________________________________________
babilon- בבל.- עיר הספורות- פי מי פרימאסון fm -צבע בערבית=lon- כוזרים. זרים- צרירה- חובר חברים מחוכם. שראשם ראש פתנים אכזר.
( 25/07/2014, יום שישי)
________________________________________
"אַל-תַּגִּידוּ בְגַת,אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן: פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים" תורה. אם בחוצות היוצר עסקיינן- אבן נגף …
( 25/07/2014, יום שישי)
________________________________________
צריך לעשות סהנדרין לשפה לכל השמות של הערים והרחובות.. בכל מקרה, נופץ מגדל בבל לנוכח החשיפה. אש -קלון.
( 25/07/2014, יום שישי)
________________________________________
לפי המקורות שלנו זה לא טוב לקרוא לעיר ישראלית בשם אשקלון או קריית גת. אלה שמות של ערים שהן אויבות של עם ישראל.
( 25/07/2014, יום שישי)

__________________________________________

"לֹא-זָרוּ מִתַּאֲוָתָם; עוֹד, אָכְלָם בְּפִיהֶם.וְאַף אֱלֹהִים, עָלָה בָהֶם, וַיַּהֲרֹג, בְּמִשְׁמַנֵּיהֶם " תהילים.
( 24/07/2014, יום חמישי)

_________________________________________________________

"שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד וְאָהַבְתָּ, אֵת יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, בְּכָל-לְבָבְךָ וּבְכָל-נַפְשְׁךָ,וּבְכָל-מְאֹדֶךָ" דברים.
( 24/07/2014, יום חמישי)
"שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד. וְאָהַבְתָּ, אֵת יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, בְּכָל-לְבָבְךָ וּבְכָל-נַפְשְׁךָ,וּבְכָל-מְאֹדֶךָ." דברים.
________________________________________
עדות מכתם לדוד- חרפת עולם נתן למו.
( 23/07/2014, יום רביעי)

________________________________________________

נקודה.
( 23/07/2014, יום רביעי)
________________________________________
יאמר נא ישראל- הללויה.
( 23/07/2014, יום רביעי)
________________________________________
"יֵבֹשׁוּ, וְיִסֹּגוּ אָחוֹר– כֹּל, שֹׂנְאֵי צִיּוֹן. ו יִהְיוּ, כַּחֲצִיר גַּגּוֹת– שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ" תהילים.
( 23/07/2014, יום רביעי)
________________________________________
מגדל בבל חרב. לפני תשעה באב. הקדמנו את סוף הסיפור. חתכנו את התסריט..
( 23/07/2014, יום רביעי)
________________________________________
רַבַּת, צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי– יֹאמַר-נָא, יִשְׂרָאֵל. רַבַּת, צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי; גַּם, לֹא-יָכְלוּ לִי.- תהילים.
( 23/07/2014, יום רביעי)
________________________________________
ממ"ד- mamad – יורדי דומא. דו-ב-רושין.
( 22/07/2014, יום שלישי)
________________________________________
איפה הבעיה. רק היושבים בקצה הפירמידה יודעים מה הפתרון הסופי- 66 פי .כל השליחים במורד הפירמידה לא יודעים מה השליחות שלהם מולידה. איזו מטרה היא משרתת.
( 22/07/2014, יום שלישי)
________________________________________
אם אתם רוצים לדעת מי נציג מלכות אדום בצבא/ע – תבררו מי נתן למבצע את השם צוק איתן. צבע בערבית – לון. תבדקו מי נתן לאזעקה את השם- צבע אדום. על הדרך..
( 22/07/2014, יום שלישי)

_______________________________________________

"מסוממי האשראי חנוקים מהמשכנתא? " y net מוזס /משה בוחר לתעל את חוב שקלי הכסף של עם ישראל למילה סם- סמ-אל. שטן. וזאת בעת הימום הלימת האוכלוסיה…
( 15/07/2014, יום שלישי)

________________________________________________

תהילים כג'.- עדכון- 11.7.2014 .
( 11/07/2014, יום שישי)
" יְהוָה רֹעִי, לֹא אֶחְסָר. בִּנְאוֹת דֶּשֶׁא, יַרְבִּיצֵנִי; עַל-מֵי מְנֻחוֹת יְנַהֲלֵנִי. נַפְשִׁי יְשׁוֹבֵב; יַנְחֵנִי בְמַעְגְּלֵי-צֶדֶק, לְמַעַן שְׁמוֹ. גַּם כִּי-אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת, לֹא-אִירָא רָע– כִּי-אַתָּה עִמָּדִי; שִׁבְטְךָ וּמִשְׁעַנְתֶּךָ, הֵמָּה יְנַחֲמֻנִי."

9.7.2014 – מכתב לחברי הכנסת- נתן ליראיו נס להתנוסס בו. פרשנות- עז 6.
( 09/07/2014, יום רביעי)

________________________________________
שני הרוגים ראשונים במלחמת צוק איתן- עזריאלי ושמלצר. הקונה והמוכר. אין מכירה, אין קניה.
( 09/07/2014, יום רביעי)

_____________________________________________

כשאתם רוצים לסגור את העבר תחשבו על האפשרות הזאת בסרט/טלנובלה/סואופ אופרה החדש/ה שאתם פותחים: ili fat mat .
( 08/07/2014, יום שלישי)
________________________________________
"עדות מכתם לדוד" תהילים.
( 07/07/2014, יום שני)
________________________________________
"כבר בפתח דבריו הודה פרדו כי זו הפעם הראשונה שהוא משתתף באירוע מהסוג הזה "דה מרקר. פרדו לאחר שנתפס בחוג בית של הון/שלטון ברור לכולנו שפרדו רצה שיודלף.
( 07/07/2014, יום שני)
לאחר פרשת מקלט המס, אתם חושבים שפרדו היה מסתכן בפגישה מסוג זה? פרדו רצה שיודלף. כדי שהציבור יחשוב שזאת הפעם הראשונה מנהל קשר עם ההון. לפי הסרט של החיים שנשלט ע"י החוקים של האל טל פרדו בנה סנריו בו הוא מעדיף את חטאי העתיד על חטאי העבר. http://www.themarker.com/hrtz/1.2368971 .
http://www.zamanelsalam.com/156732/רדיו-זמן-השלום-הוכחה

_________________________________________________________

3. – תשובה- לוב- טריפולי- טרי. כל פעם שתתקלו בספרה 3- תדעו שהמאפיה של נתניה מאחורי הפרשה.
( 07/07/2014, יום שני)

___________________________________________________________

"בקרוב: רעידת אדמה במשטרת ישראל " y net לפני 3 שנים, הגשתי תלונה במשטרה, על פריצה לאתר. הסיבה שתלונתי למשטרה לא טופלה, היא מהות הפרשה, מה עם כראדי? .
( 04/07/2014, יום שישי)
האם גם הוא בפנים, או כפועל אוון של תשובה יצחק הוא מוגן ע"י הטלטלה..?
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4537776,00.html

__________________________________________________________________

"לוד חונכת רחוב על שם בנק מזרחי טפחות"דה מרקר.מזכיר לי את הימים שבנהריה חנכו טיילת על שם תאגיד אי די בי בשליטת נוחי דנקנר.האם זה סימן לעתיד למש' עופר?
( 03/07/2014, יום חמישי)
מסקנת הסרט "התאגיד" : התאגיד- סייקופט.
http://www.themarker.com/news/1.2365821

_______________________________________________________

.
( 30/06/2014, יום שני)
"זִיז שָׂדַי, עִמָּדִי" תהילים.
________________________________________
פסוליה פרק – 2.
( 30/06/2014, יום שני)

http://www.zamanelsalam.com/156732/חשיפת-themarker-מדינת-ישראל-נגד-נוחי-דנקנר-בכירי-שוק-ההון-על-דוכן-העדים-של-השופט-כבוב-באדיבות-דה-מרקר

________________________________________

האם רני רהב חוזר בתשובה?
( 28/06/2014, שבת)
בדף הפייסבוק של "השבת הבנים" פרסמו תודה לרני רהב ששיתף בדף הפייסבוק שלו את הארוע שיתקיים בכיכר רבין לטובת תפילה לשחרור הבנים. ומה אני אומרת.. באמת יפה מצד רן רהב. באמת יפה, אני תמיד מקשרת אותו עם האנשים הרעים- נוחי דנקנר, עידן עופר, רם כספי, שרי אריסון, יצחק תשובה. וכל הטייקונים עוכרי ישראל שעשקו את עם ישראל. אני תמיד אומרת שאדם שיש לו כישרון, צריך לתעל את הכישרון שלו למעשים טובים. אתה צריך לנטוש את שרי רעה! שרי רעה! ולשרת את העם. תעשה הסבה- במקום יחסי ציבור לטובת הטייקונים עוכריי עם ישראל, תעבור ליחסי עם, לטובת עם ישראל. "המלחמה כאמצעי הלם בשירות ההפרטה כיצד למד הניאו-ליברליזם להשתמש במצבי חירום, כגון מלחמה או אסון, לשירות מטרותיו " ריקי פרנקל. מתוך מאמר בניוז 1. מלפני שנה בערך. כמובן שאת זה לא יכולתי לכתוב בדף שהוריהם של הבנים קוראים בו. אז עושים יחסי עם.. התת מודע מקשר את רני רהב עם אותם אנשים שהזכרתי.. אז היה צריך לנטרל את דבריו של רני רהב בדרך "אלגנטית" … …
https://www.facebook.com/Rahav.Rani/photos/a.263776487002100.68016.263337740379308/726180574095020/?type=1&theater

_________________________________________________________________

3. – תשובה- לוב- טריפולי- טרי. כל פעם שתתקלו בספרה 3- תדעו שהמאפיה של נתניה מאחורי הפרשה.
( 07/07/2014, יום שני)

http://www.zamanelsalam.com/site/flash/flashDetail.asp?flash_id=1425544

________________________________________
1.7.2014.- מכתב לחברי הכנסת – gush ezion .
( 07/07/2014, יום שני)

http://www.zamanelsalam.com/156732/1-7-2014

________________________________________
בעניינים כלכליים, ימין ושמאל- רק חול וחול.
( 07/07/2014, יום שני)

http://www.zamanelsalam.com/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=4661078&seaWordPage=%D7%9B%D7%9C%D7%9B%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%9D

________________________________________
"בקרוב: רעידת אדמה במשטרת ישראל " y net לפני 3 שנים, הגשתי תלונה במשטרה, על פריצה לאתר. הסיבה שתלונתי למשטרה לא טופלה, היא מהות הפרשה, מה עם כראדי? .
( 04/07/2014, יום שישי)
האם גם הוא בפנים, או כפועל אוון של תשובה יצחק הוא מוגן ע"י הטלטלה..?
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4537776,00.html

________________________________________
רדיו זמן השלום- x files -פרומו אחרון לפני התוכנית המלאה שתשודר בקרוב.
( 03/07/2014, יום חמישי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/רדיו-זמן-השלום-x-files-הפרומו-האחרון

________________________________________
"לוד חונכת רחוב על שם בנק מזרחי טפחות"דה מרקר.מזכיר לי את הימים שבנהריה חנכו טיילת על שם תאגיד אי די בי בשליטת נוחי דנקנר.האם זה סימן לעתיד למש' עופר?
( 03/07/2014, יום חמישי)
מסקנת הסרט "התאגיד" : התאגיד- סייקופט.
http://www.themarker.com/news/1.2365821

________________________________________
תוספתא לתוכנית: רדיו זמן השלום- אקונומי קוד.
( 02/07/2014, יום רביעי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/תוספתא-לתוכנית-רדיו-זמן-השלום-קונומי-קוד

________________________________________
רדיו זמן השלום- תשמח מיכל, כי חזתה נקם.- מיכל מסר.
( 01/07/2014, יום שלישי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/רדיו-זמן-השלום-אני-מאוד-מאוד-שמחה-שחזיתי-נקם

________________________________________
סדר עולמי חדש.
( 01/07/2014, יום שלישי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/הסדר-העולמי-החדש-בילדרברג

________________________________________
.
( 30/06/2014, יום שני)
"זִיז שָׂדַי, עִמָּדִי" תהילים.
________________________________________
פסוליה פרק – 2.
( 30/06/2014, יום שני)

http://www.zamanelsalam.com/156732/חשיפת-themarker-מדינת-ישראל-נגד-נוחי-דנקנר-בכירי-שוק-ההון-על-דוכן-העדים-של-השופט-כבוב-באדיבות-דה-מרקר

________________________________________
30.6.2014. מכתב לחברי הכנסת- מהלכי עולם.
( 30/06/2014, יום שני)

http://www.zamanelsalam.com/156732/30-6-2014

________________________________________
28.6.2014. מכתב לחברי הכנסת- פוטאש.
( 28/06/2014, שבת)

http://www.zamanelsalam.com/156732/28-6-2014-1-1

________________________________________
האם רני רהב חוזר בתשובה?
( 28/06/2014, שבת)
בדף הפייסבוק של "השבת הבנים" פרסמו תודה לרני רהב ששיתף בדף הפייסבוק שלו את הארוע שיתקיים בכיכר רבין לטובת תפילה לשחרור הבנים. ומה אני אומרת.. באמת יפה מצד רן רהב. באמת יפה, אני תמיד מקשרת אותו עם האנשים הרעים- נוחי דנקנר, עידן עופר, רם כספי, שרי אריסון, יצחק תשובה. וכל הטייקונים עוכרי ישראל שעשקו את עם ישראל. אני תמיד אומרת שאדם שיש לו כישרון, צריך לתעל את הכישרון שלו למעשים טובים. אתה צריך לנטוש את שרי רעה! שרי רעה! ולשרת את העם. תעשה הסבה- במקום יחסי ציבור לטובת הטייקונים עוכריי עם ישראל, תעבור ליחסי עם, לטובת עם ישראל. "המלחמה כאמצעי הלם בשירות ההפרטה כיצד למד הניאו-ליברליזם להשתמש במצבי חירום, כגון מלחמה או אסון, לשירות מטרותיו " ריקי פרנקל. מתוך מאמר בניוז 1. מלפני שנה בערך. כמובן שאת זה לא יכולתי לכתוב בדף שהוריהם של הבנים קוראים בו. אז עושים יחסי עם.. התת מודע מקשר את רני רהב עם אותם אנשים שהזכרתי.. אז היה צריך לנטרל את דבריו של רני רהב בדרך "אלגנטית" … …
https://www.facebook.com/Rahav.Rani/photos/a.263776487002100.68016.263337740379308/726180574095020/?type=1&theater

________________________________________
כ"ח בסיוון התשע"ד- מכתב לחברי הכנסת.
( 26/06/2014, יום חמישי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/כ-ח-בסיוון-התשע-ד

________________________________________
gg-helltronics -המפעל של בעלה של יעל גרמן.
( 26/06/2014, יום חמישי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/gg-eltronics-המפעל-של-יוסי-גרמן-בעלה-של-יעל-גרמן

________________________________________
הר הגהנום. harhell .
( 26/06/2014, יום חמישי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/harhell

________________________________________
יש אנשים שיודעים על מה אני מדברת.
( 25/06/2014, יום רביעי)
"מִפְּנֵי רָעָתָם, אֲשֶׁר עָשׂוּ לְהַכְעִסֵנִי, לָלֶכֶת לְקַטֵּר, לַעֲבֹד לֵאלֹהִים אֲחֵרִים–אֲשֶׁר לֹא יְדָעוּם, הֵמָּה אַתֶּם וַאֲבֹתֵיכֶם. ד וָאֶשְׁלַח אֲלֵיכֶם אֶת-כָּל-עֲבָדַי הַנְּבִיאִים, הַשְׁכֵּים וְשָׁלֹחַ לֵאמֹר: אַל-נָא תַעֲשׂוּ, אֵת דְּבַר-הַתֹּעֵבָה הַזֹּאת–אֲשֶׁר שָׂנֵאתִי. ה וְלֹא שָׁמְעוּ וְלֹא-הִטּוּ אֶת-אָזְנָם, לָשׁוּב מֵרָעָתָם–לְבִלְתִּי קַטֵּר, לֵאלֹהִים אֲחֵרִים. ו וַתִּתַּךְ חֲמָתִי, וְאַפִּי, וַתִּבְעַר בְּעָרֵי יְהוּדָה, וּבְחֻצוֹת יְרוּשָׁלִָם; וַתִּהְיֶינָה לְחָרְבָּה לִשְׁמָמָה, כַּיּוֹם הַזֶּה." ירמיהו פרק מד'

________________________________________
" יז בִּנְפֹל אוֹיִבְךָ, אַל-תִּשְׂמָח; וּבִכָּשְׁלוֹ, אַל-יָגֵל לִבֶּךָ.יח פֶּן-יִרְאֶה יְהוָה, וְרַע בְּעֵינָיו; וְהֵשִׁיב מֵעָלָיו אַפּוֹ." משלי.
( 24/06/2014, יום שלישי)
נו… יש דברים שאני מסכימה עליהם עם שלמה המלך… "החלטה סופית: כתב אישום נגד נוחי דנקנר " דה מרקר. "לפי החשד דנקנר, יחד עם הסוחר עדי יהודה שלג ומקורב אחר לדנקנר, איתי שטרום, ביצע הרצת מניות קודם להנפקה של אי.די.בי, במטרה להעלות את שווי מניית אי.די.בי בבורסה וכך להגדיל את גיוס ההון בהנפקה. הנפקה זו כונתה "הנפקת החברים" משום שבעלי עסקים הנחשבים למקורבים לדנקנר היו בין רוכשי המניות המרכזיים בה." דה מרקר.
http://www.themarker.com/law/1.2357948

________________________________________
אלבמה סונג. מתאר את הסיבה.
( 23/06/2014, יום שני)
יש אנשים שמבינים את מה שאני אומרת. ראשם, ראש פתנים אכזר חובר חברים מחוכם. ושפכו דם נקי, לשדים, לעצבי כנען.. 1987 .

______________________________________________________

" מופז: "הגיע הזמן שממשלת ישראל תורה על ריסוק חמאס"" ynet נו.. החמאס סיפק למופז הזדמנות לומר משהו.. וביננו.. ככה בלי שאף אחד יישמע..:
( 17/06/2014, יום שלישי)
הוא נתן שקט לעוד כמה בטחוניסטים.. לבנימין בן אליעזר.. לאשכנזי.. לג'קי בן זקן..לנניקשווילי..לאולמרט.. לדנקנר..לבנימין.. לארדן.. יותר מידי כותרות.. בזמן האחרון.. הצד הקונספירטיבי שלי אומר שיש מצב שהחבורה הזאת תכננה את החטיפה..לך תדע.. המציאות עולה על כל דמיון.. מצב מלחמה מספק מצבי החלצות לאנשים האלה.. הבטחוניסטים.. החברים של הטייקונים.. בשורה התחתונה: אבו מאזן.. איסמאעיל הנייה.. בנימין נתניהו.. גבי אשכנזי.. גלעד ארדן.. בנימין בן אליעזר.. אולמרט… כולם גרים בחארט אל מליונר.. (chart el malyoner) .
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4531375,00.html

________________________________________
""רק רבע מהציבור הולך למסעדות וטס לחו"ל. כל השאר עסוקים בהישרדות" " דה מרקר.
( 16/06/2014, יום שני)
הכי עלובים הם האנשים שאומרים שהמצב הכלכלי טוב ומביאים לך את את הנתון ש 800 אלף אנשים יצאו לחופשה בחו"ל בקייץ. 800 אלף זה 8 אחוז מהאוכלוסיה. 92 אחוז נסעו לבניאס.. והם יגידו לך "תראי ת'קניונים.. מפוצצים! תראי ת'מסעדות! מפוצצות" מה שהם לא מבינים שאת אותם אנשים שמדבר עליהם מיקי כהן לא רואים במסעדות. 800 אלף איש הם אותם אנשים שילכו למסעדות וישאירו טיפ גבוה למלצר או למלצרית שיגידו שהם אנשים טובים. אחרי ארוחת אדונים במסעדת שף..טיפ טוב והרגשת אדנות עושה לאדון שמשלם שכר מינימום לעובדיו שיש מצב שהם ההורים של אותם מלצר או מלצרית, הרגשה טובה. ככה לימדו את עם ישראל להעריץ את נוחי דרעק'נר או תשובה יצחק בתוכנית חסות של דלק בגלי צה"ל או את שרי אריסון בשלט תרומה בבסיס צבאי..שתוקשר הייטב בארוע פילנטרופיה מיוחצן הייטב בעוד הם שילמו לקופאית/למתדלק/לפועל הבנין בשיכון ובינוי שכר מינימום.. באותה שיטה שלימדו את המלצר להעריץ את האדון שנתן לו טיפ שמן. לפעמים אותם אדונים, לוקחים את המלצר למאחורי המסעדה, שם הם מזיינים אותו (או לחלופין, המלצר מזיין אותם)בתחת. יש הרבה אדונים שמסתירים את הנטיה הזאת שלהם.
http://www.themarker.com/smb/1.2350014

________________________________________

" "מינהל מקרקעי ישראל מכשיל בנייה בקיבוצים"" כלכליסט. בקצרה: הקיבוצים רוצים להנות מהנדל"ן שנשאר ברשותם אחרי שעשו תספורת לעם ישראל. כמו תשובה יצחק.
( 13/06/2014, יום שישי)

http://www.calcalist.co.il/real_estate/articles/0,7340,L-3633370,00.html

________________________________________
" איך התעשרו נתניהו, ברק וארדן בהון רב כל כך ולמה לא בטוח שהם יכולים לדאוג לאינטרס הציבור" גלובס. שאפו לאלי ציפורי.
( 13/06/2014, יום שישי)

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000945856#fromelement=hp_firstarticle

________________________________________
"מע"מ אפס על דירות לא יתרום לירידת מחירים – הוא יזרים כסף לקבלנים" דה מרקר.
( 13/06/2014, יום שישי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/מע-מ-אפס-על-דירות-לא-יתרום-לירידת-מחירים-הוא-יזרים-כסף-לקבלנים-דה-מרקר

________________________________________
"אשכנזי ואשתו נחקרו במשך 11 שעות בפרשת הרפז" הארץ. זאת לא הפרשה הנכונה.. פרשת הרפז, היא הטפל בפרשה ששמה גבי אשכנזי.
( 13/06/2014, יום שישי)

http://www.haaretz.co.il/news/law/1.2347907

________________________________________
"בליץ בעיראק: עוד עיר נופלת לידי המורדים " ynet
( 11/06/2014, יום רביעי)

http://www.zamanelsalam.com/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=4527631&seaWordPage=%D7%91%D7%95%D7%A9

________________________________________
"הרצת המניות באי.די.בי: דנקנר במאמץ אחרון לשנות המלצה פנימית בפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום " גלובס. "יבואו במשפט עד דור אבותם" זמן השלום.
( 11/06/2014, יום רביעי)

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000945512#fromelement=hp_folders_585

________________________________________
" לייבש, לבער ולסלק את השחיתות החוקית" דה מרקר. יופי של מאמר רולניק! שאפו!
( 10/06/2014, יום שלישי)

http://www.themarker.com/news/1.2344108

________________________________________
"לפניכם רשימת 70 העשירים הישראלים הגדולים והמעניינים ביותר" דה מרקר. מעניינים? שטיינמץ?מעניין? זאת לא המילה שהייתי בוחרת לתאר את שטיינמץ..
( 09/06/2014, יום שני)
90 אחוז מהמוצגים ברשימה זו-בהמות. הם כמו כלבי הגולדן והלברדור..אמנם כלבים חכמים, אבל מה הקטע? כמה שתשים להם אוכל הם יאכלו.. עד שיתפוצצו.. אפילו מהזבל הם יאכלו..אם יש לך כלב מזן גולדן רטריבר ולברדור אתה צריך להקפיד שארון הזבל יהיה סגור כל הזמן, רגע אחד שכחת את הארון פתוח ואתה מוצא אותם עם הראש טמון עמוק בתוך הזבל .. הכל הם אוכלים הכלבים מזן גולדן ולברדור…ולמרות שאתה קושר אותם בסיבוב היומי, אתה מרגיש איך הם נאבקים איתך כשמגיעים לפח הזבל והם מריחים את ריח הצחנה ושועטים לכיוון הזבל ואתה צריך להפעיל כח חזק חזק כדי להסיט אותם מתאוותם.. לא בריא..
http://www.themarker.com/magazine/500

________________________________________
" אינני הראשון שמרים גבה לנוכח הפער הצורמני בין אופנת הטבעונות הישראלית לאופנת האדישות לסבלם של החלשים בחברה," הארץ. מסכימה עם דעתך רוגל אלפר.
( 08/06/2014, יום ראשון)
כמובן שיש גם כאלה שמגלים רגישות גם לבעלי חיים וגם לאדם. http://www.haaretz.co.il/opinions/.premium-1.2341972 .
http://www.zamanelsalam.com/156732/רדיו-זמן-השלום-פסיכדליה-5-פרומו

________________________________________
אני אומרת שאם נגביר את צריכת הבשר נקטין את צריכת הירקות והפירות ובכך נקטין את ההתעללות בבני אדם.
( 08/06/2014, יום ראשון)
כי הגמבה והפיטרוזילה והתפוז והגזר.. מקורם בהעבדת עבדים בחקלאות הישראלית של הדור הנוכחי. המהלך הנוכחי של יאיר לפיד יוזיל את מחירי הבשר.. סטייק לכל פועל ופועלת! תרבחו ותסעדו! "כ-150 פעילים למען בעלי-חיים מפגינים הערב (ש') מול ביתו של שר האוצר יאיר לפיד במחאה על תוכניתו לבטל את המכס על יבוא עגלים חיים, ולהעביר מאות מיליוני שקלים לתעשיית הבשר. לדבריהם, "במקום לפעול להגברת ההגנה על בעלי-חיים, לפיד בוחר לתת מענקים למתעללים". גלובס.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000944104#fromelement=hp_morearticles

" נוחי דנקנר איבד סופית את אי.די.בי: העליון דחה את ערעורו" גלובס. בשעה טובה. עכשיו משפט על הרצת מניות ופסוליה עם אולמרט ודני דנקנר בכלא שש.
( 14/05/2014, יום רביעי)

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000938354#fromelement=hp_daily_news

________________________________________
" תאגידי ענק גנבו 60 מיליארד דולר ממדינות אפריקאיות"גלובס.
( 13/05/2014, יום שלישי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/תאגידי-ענק-גנבו-60-מיליארד-דולר-ממדינות-אפריקאיות-כלכליסט

________________________________________
" 600 מיליון איש שהתקיימו מהכנסה יומית של 1.25 דולר "נעלמו" בגלל הנתונים החדשים הבנק העולמי שוקל העלאת הרף ל-1.75 דולר כדי שייכללו " גלובס.
( 12/05/2014, יום שני)

http://www.zamanelsalam.com/156732/600-מיליון-איש-שהתקיימו-מהכנסה-יומית-של-1-25-דולר-נעלמו-בגלל-הנתונים-החדשים-הבנק-העולמי-שוקל-העלאת-הרף-ל-1-75-דולר-כדי-שייכללו-גלובס

________________________________________
לנוכח הדברים שלמדתי, אשאל שוב, האם זאת מדינת ישראל? הארץ, ארץ ישראל, העם, עם ישראל. ברור לכולנו שהריבונות אינה ישראלית.
( 10/05/2014, שבת)
מצורפת הודעה שנערכה שהמספר 66 הוחלף במספר של סוף כרטיס האשראי שלי.
http://www.zamanelsalam.com/156732/העולם-הדמוקרטי-ידע-לשלוח-מיליון-חיילים-לכוויית-כדי-להוציא-משם-את-סדאם-חוסיין-ודאי-שהוא-יכול-להסכים-על-שיתוף-פעולה-בינלאומי-לגביית-מס-מהעשירים-דה-מרקר

________________________________________
(-: בעניין פריצה לאתר..
( 10/05/2014, שבת)

http://www.zamanelsalam.com/site/flash/flashDetail.asp?flash_id=1369057

________________________________________
(-:
( 10/05/2014, שבת)

http://www.zamanelsalam.com/156732/רדיו-זמן-השלום-אל-נקמות-הופיע-לא-לבעלי-לב-חלש

________________________________________
יוסי שריד, ההבדל בין מדינה לאלוהים הוא- אלוהים הוא ערך עליון. מדינה אינה ערך עליון. ערכיות של מדינה היא דבר נתון לשינוי.
( 10/05/2014, שבת)
" וכך, בהרכנת ראש, עוד נמשכת שרשרת העקידה, כי כך ציווה אלוהים לאברהם, וכך ציווה אברהם לבני בניו – לכו בעקבותי להר המוריה. אלוהים, לו רק יכולנו להתייתם ממך כליל, וגם מאברהם שלך ושלנו. הורים, מנהיגים ואלוהים גידלנו ורוממנו, והם פושעים בנו. ומי האיש שמשחק עכשיו בתפקיד אלוהים." הארץ. יוסי שריד, מדינת ישראל אינה פועלת על פי ערכיות אלוהים אם בצדק חברתי עסקיינן ולכן אדם יכול לראות עצמו רשאי שלא להקריב את חייו למענה, אפילו שהוא חי בתוכה. אם הוא לא מאמין בדרכה. שבניו ונכדיו של תשובה יצחק ימותו במלחמה להגן על אסדות הגז של אבא וסבא שלהם. שהבן של שרי אריסון ימות בקרב כדי לשמור על הבנק של אמא שלו. שהבן של עידן עופר ימות כדי לשמור על ים המלח של אבא שלו. זה בסדר אנחנו נהיה עבדים- אבל, שהם ימותו. אמן.
http://www.haaretz.co.il/opinions/.premium-1.2315794

________________________________________
" שטרקמן מקדיש לטארבל את הפרק הראשון של ספרו ״כלב השמירה שלא נבח״, העוסק בעיתונות הכלכלית האמריקאית." דה מרקר.
( 09/05/2014, יום שישי)

http://www.zamanelsalam.com/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=2136296&seaWordPage=%D7%A0%D7%91%D7%97

________________________________________
(-:
( 09/05/2014, יום שישי)

http://www.zamanelsalam.com/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=2463188&seaWordPage=%D7%94%D7%A8%D7%A6%D7%90%D7%94

________________________________________
יופי של מאמר- שאפו לחגי עמית….אתפלפל ואומר:
( 09/05/2014, יום שישי)
"המודלים קורסים // "איך כלכלנים מסיימים תואר בלי שנגעו באף דילמה חברתית?".קבוצת הצעירים הלומדים לתואר ראשון בכלכלה באוניברסיטת חיפה, פרט ללניר הלומד לתואר שני, מודעת לכך שהיוזמה הבינלאומית הקוראת לשינוי בדרכי לימוד הכלכלה היא בעלת משמעות רבה מעבר לאקדמיה. כפי שאומר מגל, "אנחנו מוטרדים. לדרך שבה לומדים כלכלה יש השלכות גדולות על המציאות, ואי אפשר להשאיר את המצב כפי שהוא"." דה מרקר. אולי זה בגלל מה שכתב רולניק במאמר הקודם שהתענגתי עליו: "רק לאחר 50 שנה, אחרי המשבר הפיננסי, הם קיבלו את הכינוי "ברונים שודדים". בחלק גדול מתקופת שלטונם הם זכו לכבוד וליוקרה. גם כיום, 100 שנה אחרי, הציבור מחבר את שמותיהם עם פילנתרופיה והון גדול בזכות מכבסת המלים: תרומותיהם האדירות ושמותיהם מתנוססים מעל רוב המוזיאונים, האוניברסיטאות ומוסדות התרבות בארה"ב – רוקפלר, ג׳יי.פי מורגן, קרנגי, אסטור, ונדרבילט." דה מרקר. אכן, עונג שבת!
http://www.themarker.com/markerweek/1.2316289

________________________________________
יופי של מאמר- שאפו לגיא רולניק. עונג שבת… (-: אך אוסיף ואומר:
( 09/05/2014, יום שישי)
" בניגוד לעיתונאים התחקירנים של 100 השנים האחרונות, חלק מה–Muckrakers לא ראו בעבודה העיתונאית תכלית בפני עצמה. חשיפה שירתה את העיתונאי בלבד, את יוקרתו ואת מעמדו – ולא את החברה האמריקאית. הם ראו בעיתונות כלי לשינוי כלכלי וחברתי, ונלחמו במונופולים, בשחיתות ההון־שלטון, בכוח המוגזם של העסקים הגדולים – כדי לשנות את המציאות באמצעות שינוי התודעה. הז׳אנר העיתונאי הזה השתלב בתנועה הפרוגרסיבית של תחילת המאה הקודמת. " דה מרקר. היום השליטה עמוקה יותר. היום יש את משתפי הפעולה שנהנים מהמצב הקיים את אותו מעמד ביניים עליון שישתף פעולה כי מעמדו במצב הקיים מובטח.
http://www.themarker.com/markerweek/thisweek/1.2316331

________________________________________
היום שאחרי.
( 07/05/2014, יום רביעי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/היום-שאחרי

________________________________________
עושה רושם שגם נשיא גינאה שר התקווה.
( 05/05/2014, יום שני)
"גינאה נחשבת לאחת המדינות העשירות באפריקה במשאבים טבעיים ויש בה עפרות ברזל, זהב, בוקסיט (מינרל המשמש להכנת אלומיניום), אך היא נשארת אחת מהמדינות העניות בעולם מבחינת פיתוח. בשנה שעברה דורגה המדינה במקום 178 מתוך 187 מדינות במדד הפיתוח האנושי של האו"ם. קונדה הוסיף בשבוע שעבר בז'נווה כי "כבר שללנו 800 רישיונות, אז זה לא קשור במקרה ספציפי. אנחנו שללנו רישיונות במגזרים של ברזל, בוקסיט, זהב ויהלומים". קונדה אמר כי המטרה של ממשלתו הוא חלוקה שיוויונית יותר של המשאבים הטבעיים של מדינתו הענייה." דה מרקר.
http://www.themarker.com/wallstreet/1.2313463

________________________________________
יופי של מאמר- שאפו לאלי ציפורי.
( 05/05/2014, יום שני)

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000936197#fromelement=hp_firstarticle

________________________________________
יופי של מאמר- שאפו לאיתן אבריאל.
( 03/05/2014, שבת)

http://www.themarker.com/news/1.2311789

________________________________________
אולי הסינים כעבדים לשעבר אחרי שיקנו את תנובה יתיחסו יותר טוב לעבד הישראלי, אולי הם יזכרו מה זה להיות עבדים למצריים ויתיחסו לעם ישראל יותר טוב.
( 02/05/2014, יום שישי)

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000935766#fromelement=hp_morearticles

" נוחי דנקנר איבד סופית את אי.די.בי: העליון דחה את ערעורו" גלובס. בשעה טובה. עכשיו משפט על הרצת מניות ופסוליה עם אולמרט ודני דנקנר בכלא שש.
( 14/05/2014, יום רביעי)

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000938354#fromelement=hp_daily_news

________________________________________
" תאגידי ענק גנבו 60 מיליארד דולר ממדינות אפריקאיות"גלובס.
( 13/05/2014, יום שלישי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/תאגידי-ענק-גנבו-60-מיליארד-דולר-ממדינות-אפריקאיות-כלכליסט

________________________________________
" 600 מיליון איש שהתקיימו מהכנסה יומית של 1.25 דולר "נעלמו" בגלל הנתונים החדשים הבנק העולמי שוקל העלאת הרף ל-1.75 דולר כדי שייכללו " גלובס.
( 12/05/2014, יום שני)

http://www.zamanelsalam.com/156732/600-מיליון-איש-שהתקיימו-מהכנסה-יומית-של-1-25-דולר-נעלמו-בגלל-הנתונים-החדשים-הבנק-העולמי-שוקל-העלאת-הרף-ל-1-75-דולר-כדי-שייכללו-גלובס

________________________________________
לנוכח הדברים שלמדתי, אשאל שוב, האם זאת מדינת ישראל? הארץ, ארץ ישראל, העם, עם ישראל. ברור לכולנו שהריבונות אינה ישראלית.
( 10/05/2014, שבת)
מצורפת הודעה שנערכה שהמספר 66 הוחלף במספר של סוף כרטיס האשראי שלי.
http://www.zamanelsalam.com/156732/העולם-הדמוקרטי-ידע-לשלוח-מיליון-חיילים-לכוויית-כדי-להוציא-משם-את-סדאם-חוסיין-ודאי-שהוא-יכול-להסכים-על-שיתוף-פעולה-בינלאומי-לגביית-מס-מהעשירים-דה-מרקר

________________________________________
(-: בעניין פריצה לאתר..
( 10/05/2014, שבת)

http://www.zamanelsalam.com/site/flash/flashDetail.asp?flash_id=1369057

________________________________________
(-:
( 10/05/2014, שבת)

http://www.zamanelsalam.com/156732/רדיו-זמן-השלום-אל-נקמות-הופיע-לא-לבעלי-לב-חלש

________________________________________
יוסי שריד, ההבדל בין מדינה לאלוהים הוא- אלוהים הוא ערך עליון. מדינה אינה ערך עליון. ערכיות של מדינה היא דבר נתון לשינוי.
( 10/05/2014, שבת)
" וכך, בהרכנת ראש, עוד נמשכת שרשרת העקידה, כי כך ציווה אלוהים לאברהם, וכך ציווה אברהם לבני בניו – לכו בעקבותי להר המוריה. אלוהים, לו רק יכולנו להתייתם ממך כליל, וגם מאברהם שלך ושלנו. הורים, מנהיגים ואלוהים גידלנו ורוממנו, והם פושעים בנו. ומי האיש שמשחק עכשיו בתפקיד אלוהים." הארץ. יוסי שריד, מדינת ישראל אינה פועלת על פי ערכיות אלוהים אם בצדק חברתי עסקיינן ולכן אדם יכול לראות עצמו רשאי שלא להקריב את חייו למענה, אפילו שהוא חי בתוכה. אם הוא לא מאמין בדרכה. שבניו ונכדיו של תשובה יצחק ימותו במלחמה להגן על אסדות הגז של אבא וסבא שלהם. שהבן של שרי אריסון ימות בקרב כדי לשמור על הבנק של אמא שלו. שהבן של עידן עופר ימות כדי לשמור על ים המלח של אבא שלו. זה בסדר אנחנו נהיה עבדים- אבל, שהם ימותו. אמן.
http://www.haaretz.co.il/opinions/.premium-1.2315794

________________________________________
" שטרקמן מקדיש לטארבל את הפרק הראשון של ספרו ״כלב השמירה שלא נבח״, העוסק בעיתונות הכלכלית האמריקאית." דה מרקר.
( 09/05/2014, יום שישי)

http://www.zamanelsalam.com/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=2136296&seaWordPage=%D7%A0%D7%91%D7%97

________________________________________
(-:
( 09/05/2014, יום שישי)

http://www.zamanelsalam.com/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=2463188&seaWordPage=%D7%94%D7%A8%D7%A6%D7%90%D7%94

________________________________________
יופי של מאמר- שאפו לחגי עמית….אתפלפל ואומר:
( 09/05/2014, יום שישי)
"המודלים קורסים // "איך כלכלנים מסיימים תואר בלי שנגעו באף דילמה חברתית?".קבוצת הצעירים הלומדים לתואר ראשון בכלכלה באוניברסיטת חיפה, פרט ללניר הלומד לתואר שני, מודעת לכך שהיוזמה הבינלאומית הקוראת לשינוי בדרכי לימוד הכלכלה היא בעלת משמעות רבה מעבר לאקדמיה. כפי שאומר מגל, "אנחנו מוטרדים. לדרך שבה לומדים כלכלה יש השלכות גדולות על המציאות, ואי אפשר להשאיר את המצב כפי שהוא"." דה מרקר. אולי זה בגלל מה שכתב רולניק במאמר הקודם שהתענגתי עליו: "רק לאחר 50 שנה, אחרי המשבר הפיננסי, הם קיבלו את הכינוי "ברונים שודדים". בחלק גדול מתקופת שלטונם הם זכו לכבוד וליוקרה. גם כיום, 100 שנה אחרי, הציבור מחבר את שמותיהם עם פילנתרופיה והון גדול בזכות מכבסת המלים: תרומותיהם האדירות ושמותיהם מתנוססים מעל רוב המוזיאונים, האוניברסיטאות ומוסדות התרבות בארה"ב – רוקפלר, ג׳יי.פי מורגן, קרנגי, אסטור, ונדרבילט." דה מרקר. אכן, עונג שבת!
http://www.themarker.com/markerweek/1.2316289

________________________________________
יופי של מאמר- שאפו לגיא רולניק. עונג שבת… (-: אך אוסיף ואומר:
( 09/05/2014, יום שישי)
" בניגוד לעיתונאים התחקירנים של 100 השנים האחרונות, חלק מה–Muckrakers לא ראו בעבודה העיתונאית תכלית בפני עצמה. חשיפה שירתה את העיתונאי בלבד, את יוקרתו ואת מעמדו – ולא את החברה האמריקאית. הם ראו בעיתונות כלי לשינוי כלכלי וחברתי, ונלחמו במונופולים, בשחיתות ההון־שלטון, בכוח המוגזם של העסקים הגדולים – כדי לשנות את המציאות באמצעות שינוי התודעה. הז׳אנר העיתונאי הזה השתלב בתנועה הפרוגרסיבית של תחילת המאה הקודמת. " דה מרקר. היום השליטה עמוקה יותר. היום יש את משתפי הפעולה שנהנים מהמצב הקיים את אותו מעמד ביניים עליון שישתף פעולה כי מעמדו במצב הקיים מובטח.
http://www.themarker.com/markerweek/thisweek/1.2316331

________________________________________
היום שאחרי.
( 07/05/2014, יום רביעי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/היום-שאחרי

________________________________________
עושה רושם שגם נשיא גינאה שר התקווה.
( 05/05/2014, יום שני)
"גינאה נחשבת לאחת המדינות העשירות באפריקה במשאבים טבעיים ויש בה עפרות ברזל, זהב, בוקסיט (מינרל המשמש להכנת אלומיניום), אך היא נשארת אחת מהמדינות העניות בעולם מבחינת פיתוח. בשנה שעברה דורגה המדינה במקום 178 מתוך 187 מדינות במדד הפיתוח האנושי של האו"ם. קונדה הוסיף בשבוע שעבר בז'נווה כי "כבר שללנו 800 רישיונות, אז זה לא קשור במקרה ספציפי. אנחנו שללנו רישיונות במגזרים של ברזל, בוקסיט, זהב ויהלומים". קונדה אמר כי המטרה של ממשלתו הוא חלוקה שיוויונית יותר של המשאבים הטבעיים של מדינתו הענייה." דה מרקר.
http://www.themarker.com/wallstreet/1.2313463

________________________________________
יופי של מאמר- שאפו לאלי ציפורי.
( 05/05/2014, יום שני)

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000936197#fromelement=hp_firstarticle

________________________________________
יופי של מאמר- שאפו לאיתן אבריאל.
( 03/05/2014, שבת)

http://www.themarker.com/news/1.2311789

________________________________________
אולי הסינים כעבדים לשעבר אחרי שיקנו את תנובה יתיחסו יותר טוב לעבד הישראלי, אולי הם יזכרו מה זה להיות עבדים למצריים ויתיחסו לעם ישראל יותר טוב.
( 02/05/2014, יום שישי)

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000935766#fromelement=hp_morearticles

_____________________________________________

יופי של מאמר. שאפו לרולניק.
( 16/05/2014, יום שישי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/טוקבקיסטים-כמכתיבי-סדר-יום

________________________________________
" נוחי דנקנר איבד סופית את אי.די.בי: העליון דחה את ערעורו" גלובס. בשעה טובה. עכשיו משפט על הרצת מניות ופסוליה עם אולמרט ודני דנקנר בכלא שש.
( 14/05/2014, יום רביעי)

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000938354#fromelement=hp_daily_news

________________________________________
" תאגידי ענק גנבו 60 מיליארד דולר ממדינות אפריקאיות"גלובס.
( 13/05/2014, יום שלישי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/תאגידי-ענק-גנבו-60-מיליארד-דולר-ממדינות-אפריקאיות-כלכליסט

________________________________________
" 600 מיליון איש שהתקיימו מהכנסה יומית של 1.25 דולר "נעלמו" בגלל הנתונים החדשים הבנק העולמי שוקל העלאת הרף ל-1.75 דולר כדי שייכללו " גלובס.
( 12/05/2014, יום שני)

http://www.zamanelsalam.com/156732/600-מיליון-איש-שהתקיימו-מהכנסה-יומית-של-1-25-דולר-נעלמו-בגלל-הנתונים-החדשים-הבנק-העולמי-שוקל-העלאת-הרף-ל-1-75-דולר-כדי-שייכללו-גלובס

________________________________________
לנוכח הדברים שלמדתי, אשאל שוב, האם זאת מדינת ישראל? הארץ, ארץ ישראל, העם, עם ישראל. ברור לכולנו שהריבונות אינה ישראלית.
( 10/05/2014, שבת)
מצורפת הודעה שנערכה שהמספר 66 הוחלף במספר של סוף כרטיס האשראי שלי.
http://www.zamanelsalam.com/156732/העולם-הדמוקרטי-ידע-לשלוח-מיליון-חיילים-לכוויית-כדי-להוציא-משם-את-סדאם-חוסיין-ודאי-שהוא-יכול-להסכים-על-שיתוף-פעולה-בינלאומי-לגביית-מס-מהעשירים-דה-מרקר

________________________________________
(-: בעניין פריצה לאתר..
( 10/05/2014, שבת)

http://www.zamanelsalam.com/site/flash/flashDetail.asp?flash_id=1369057

________________________________________
(-:
( 10/05/2014, שבת)

http://www.zamanelsalam.com/156732/רדיו-זמן-השלום-אל-נקמות-הופיע-לא-לבעלי-לב-חלש

________________________________________
יוסי שריד, ההבדל בין מדינה לאלוהים הוא- אלוהים הוא ערך עליון. מדינה אינה ערך עליון. ערכיות של מדינה היא דבר נתון לשינוי.
( 10/05/2014, שבת)
" וכך, בהרכנת ראש, עוד נמשכת שרשרת העקידה, כי כך ציווה אלוהים לאברהם, וכך ציווה אברהם לבני בניו – לכו בעקבותי להר המוריה. אלוהים, לו רק יכולנו להתייתם ממך כליל, וגם מאברהם שלך ושלנו. הורים, מנהיגים ואלוהים גידלנו ורוממנו, והם פושעים בנו. ומי האיש שמשחק עכשיו בתפקיד אלוהים." הארץ. יוסי שריד, מדינת ישראל אינה פועלת על פי ערכיות אלוהים אם בצדק חברתי עסקיינן ולכן אדם יכול לראות עצמו רשאי שלא להקריב את חייו למענה, אפילו שהוא חי בתוכה. אם הוא לא מאמין בדרכה. שבניו ונכדיו של תשובה יצחק ימותו במלחמה להגן על אסדות הגז של אבא וסבא שלהם. שהבן של שרי אריסון ימות בקרב כדי לשמור על הבנק של אמא שלו. שהבן של עידן עופר ימות כדי לשמור על ים המלח של אבא שלו. זה בסדר אנחנו נהיה עבדים- אבל, שהם ימותו. אמן.
http://www.haaretz.co.il/opinions/.premium-1.2315794

________________________________________
" שטרקמן מקדיש לטארבל את הפרק הראשון של ספרו ״כלב השמירה שלא נבח״, העוסק בעיתונות הכלכלית האמריקאית." דה מרקר.
( 09/05/2014, יום שישי)

http://www.zamanelsalam.com/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=2136296&seaWordPage=%D7%A0%D7%91%D7%97

________________________________________
(-:
( 09/05/2014, יום שישי)

http://www.zamanelsalam.com/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=2463188&seaWordPage=%D7%94%D7%A8%D7%A6%D7%90%D7%94

________________________________________
יופי של מאמר- שאפו לחגי עמית….אתפלפל ואומר:
( 09/05/2014, יום שישי)
"המודלים קורסים // "איך כלכלנים מסיימים תואר בלי שנגעו באף דילמה חברתית?".קבוצת הצעירים הלומדים לתואר ראשון בכלכלה באוניברסיטת חיפה, פרט ללניר הלומד לתואר שני, מודעת לכך שהיוזמה הבינלאומית הקוראת לשינוי בדרכי לימוד הכלכלה היא בעלת משמעות רבה מעבר לאקדמיה. כפי שאומר מגל, "אנחנו מוטרדים. לדרך שבה לומדים כלכלה יש השלכות גדולות על המציאות, ואי אפשר להשאיר את המצב כפי שהוא"." דה מרקר. אולי זה בגלל מה שכתב רולניק במאמר הקודם שהתענגתי עליו: "רק לאחר 50 שנה, אחרי המשבר הפיננסי, הם קיבלו את הכינוי "ברונים שודדים". בחלק גדול מתקופת שלטונם הם זכו לכבוד וליוקרה. גם כיום, 100 שנה אחרי, הציבור מחבר את שמותיהם עם פילנתרופיה והון גדול בזכות מכבסת המלים: תרומותיהם האדירות ושמותיהם מתנוססים מעל רוב המוזיאונים, האוניברסיטאות ומוסדות התרבות בארה"ב – רוקפלר, ג׳יי.פי מורגן, קרנגי, אסטור, ונדרבילט." דה מרקר. אכן, עונג שבת!
http://www.themarker.com/markerweek/1.2316289

________________________________________
יופי של מאמר- שאפו לגיא רולניק. עונג שבת… (-: אך אוסיף ואומר:
( 09/05/2014, יום שישי)
" בניגוד לעיתונאים התחקירנים של 100 השנים האחרונות, חלק מה–Muckrakers לא ראו בעבודה העיתונאית תכלית בפני עצמה. חשיפה שירתה את העיתונאי בלבד, את יוקרתו ואת מעמדו – ולא את החברה האמריקאית. הם ראו בעיתונות כלי לשינוי כלכלי וחברתי, ונלחמו במונופולים, בשחיתות ההון־שלטון, בכוח המוגזם של העסקים הגדולים – כדי לשנות את המציאות באמצעות שינוי התודעה. הז׳אנר העיתונאי הזה השתלב בתנועה הפרוגרסיבית של תחילת המאה הקודמת. " דה מרקר. היום השליטה עמוקה יותר. היום יש את משתפי הפעולה שנהנים מהמצב הקיים את אותו מעמד ביניים עליון שישתף פעולה כי מעמדו במצב הקיים מובטח.
http://www.themarker.com/markerweek/thisweek/1.2316331

________________________________________
היום שאחרי.
( 07/05/2014, יום רביעי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/היום-שאחרי

________________________________________
עושה רושם שגם נשיא גינאה שר התקווה.
( 05/05/2014, יום שני)
"גינאה נחשבת לאחת המדינות העשירות באפריקה במשאבים טבעיים ויש בה עפרות ברזל, זהב, בוקסיט (מינרל המשמש להכנת אלומיניום), אך היא נשארת אחת מהמדינות העניות בעולם מבחינת פיתוח. בשנה שעברה דורגה המדינה במקום 178 מתוך 187 מדינות במדד הפיתוח האנושי של האו"ם. קונדה הוסיף בשבוע שעבר בז'נווה כי "כבר שללנו 800 רישיונות, אז זה לא קשור במקרה ספציפי. אנחנו שללנו רישיונות במגזרים של ברזל, בוקסיט, זהב ויהלומים". קונדה אמר כי המטרה של ממשלתו הוא חלוקה שיוויונית יותר של המשאבים הטבעיים של מדינתו הענייה." דה מרקר.
http://www.themarker.com/wallstreet/1.2313463

________________________________________
יופי של מאמר- שאפו לאלי ציפורי.
( 05/05/2014, יום שני)

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000936197#fromelement=hp_firstarticle

________________________________________
יופי של מאמר- שאפו לאיתן אבריאל.
( 03/05/2014, שבת)

http://www.themarker.com/news/1.2311789

________________________________________
אולי הסינים כעבדים לשעבר אחרי שיקנו את תנובה יתיחסו יותר טוב לעבד הישראלי, אולי הם יזכרו מה זה להיות עבדים למצריים ויתיחסו לעם ישראל יותר טוב.
( 02/05/2014, יום שישי)

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000935766#fromelement=hp_morearticles

________________________________________
מיניות.
( 02/05/2014, יום שישי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/מיניות

________________________________________
יופי של מאמר. שאפו לרולניק.
( 02/05/2014, יום שישי)

http://www.themarker.com/markerweek/thisweek/1.2310730

________________________________________
"שטיינמץ מסתבך: "חלק מקנונייה לגנוב מריו טינטו מיליארדים" גלובס.
( 01/05/2014, יום חמישי)
"שטיינמץ מסתבך: "חלק מקנונייה לגנוב מריו טינטו מיליארדים" ענקית הכרייה ריו טינטו תובעת את איש העסקים בני שטיינמץ ואת שותפתו Vale, בטענה כי השניים קשרו קשר כדי לגנוב ממנה זכויות כרייה בגינאה" גלובס. שורה תחתונה- זה נבלה וזה טרפה. שתי החברות גם זו של שטיינמץ וגם ריו טינטו מקיימות מצב בו העם הגינאי עני. אחד העמים העניים בעולם. וזה אבסורד לנוכח הידיעה שארצו של העם הגינאי היא ארץ עשירה במחצבים. כאישה שמתעבת את פועלו של שטיינמץ , נצחון של ריו טינטו על שטיינמץ לא יפתור את סיבת התיעוב שאני חשה כלפי שטיינמץ.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000935780#fromelement=hp_folders_829

______________________________________

הזוי.
( 01/05/2014, יום חמישי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/הזוי-1-1

________________________________________
לא ראיתי את הסרט החיים על פי אגפא.
( 01/05/2014, יום חמישי)
________________________________________
"אולמרט בחקירת המשטרה: "שולה זקן סחטה אותי" " גלובס
( 30/04/2014, יום רביעי)
"כִּי הִנֵּה אֹיְבֶיךָ, יְהוָה– כִּי-הִנֵּה אֹיְבֶיךָ יֹאבֵדוּ: יִתְפָּרְדוּ, כָּל-פֹּעֲלֵי אָוֶן." תהילים.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000935155#fromelement=hp_morearticles

________________________________________
אולמרט,דנקנר,לופליאנסקי ושירו של דוד שושי- פסוליה.
( 30/04/2014, יום רביעי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/פסוליה

________________________________________
" יש לעזור ולחזק את העשירים (בארה"ב על ידי הטבות מס, בישראל על ידי סיום הרדיפה אחרי יוקר המחיה) – כי הם "מייצרים מקומות עבודה". " דה מרקר.
( 27/04/2014, יום ראשון)

http://www.zamanelsalam.com/156732/יש-לעזור-ולחזק-את-העשירים-בארה-ב-על-ידי-הטבות-מס-בישראל-על-ידי-סיום-הרדיפה-אחרי-יוקר-המחיה-כי-הם-מייצרים-מקומות-עבודה

________________________________________
" איראן מאשימה: ישראל מהווה מכשול עבור מזרח תיכון ללא גרעין" ynet.
( 26/04/2014, שבת)
http://www.ynet.co.il/Ext/Comp/CdaNewsFlash/0,2297,L-4513366_184,00.html
http://www.zamanelsalam.com/156732/אטום-סיאנס-פיקשן-עולם-טוב-יותר

________________________________________
"ארה"ב: עבאס הבהיר לקרי שהממשלה החדשה תכיר בישראל, זה חיובי " הארץ .עושה שלום במרומיו הוא יעשה שלום עליינו ועל כל ישראל (-:
( 26/04/2014, שבת)

http://www.zamanelsalam.com/156732/עושה-שלום-במרומיו-הוא-יעשה-שלום-עלינו-ועל-כל-ישראל

________________________________________
" תומאס פיקטי – הראיון // "אסור לקבל את העוצמה הפוליטית של ה-1% כדבר נתון"" דה מרקר.
( 25/04/2014, יום שישי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/העולם-הדמוקרטי-ידע-לשלוח-מיליון-חיילים-לכוויית-כדי-להוציא-משם-את-סדאם-חוסיין-ודאי-שהוא-יכול-להסכים-על-שיתוף-פעולה-בינלאומי-לגביית-מס-מהעשירים-דה-מרקר

________________________________________
פונטיאק פיירבירד!
( 23/04/2014, יום רביעי)

http://www.zamanelsalam.com/%D7%A4%D7%95%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%90%D7%A7-%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%A8-%D7%91%D7%99%D7%A8%D7%93.html

________________________________________
2377 . אין ספק שזה היה חתיכת עז.. לא נורא.. הביטוח ישלם…אם בשילומיי רשעים עסקיינן…:
( 23/04/2014, יום רביעי)

http://www.mako.co.il/news-israel/local/Article-24ecfc217688541004.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=294620603

________________________________________
כאמור: לא אפתח את האורביטול.
( 21/04/2014, יום שני)

http://www.zamanelsalam.com/mackey-s-masser.html

________________________________________
לא אפתח את האורביטול.
( 19/04/2014, שבת)

http://www.zamanelsalam.com/%d7%a7%d7%98%d7%a2%d7%99%d7%9d-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1.html

________________________________________
נקווה כולנו שעפרות הברזל בשווי 50 מליארד דולאר המצויים במכרות, אותם רכש שטיינמץ בסך של 160 מליון דולאר, ישמשו לטובת העם הגינאי העני.
( 18/04/2014, יום שישי)
________________________________________
"ממשלת גינאה הודיעה על שלילת זכויות הכרייה של בני שטיינמץ " דה מרקר. בשורה טובה לכבוד חג הפסח! "יודוך עמים יהוה, יודוך עמים כולם" תהילים.
( 18/04/2014, יום שישי)

http://www.themarker.com/wallstreet/1.2299713

________________________________________
" תשובה מוכר את דלק אירופה לקרן בריטית ב-1.7 מיליארד ש'" גלובס- היום.
( 17/04/2014, יום חמישי)
האם לאחר המכירה של דלק ארופה ישלם תשובה לעם ישראל את ה1.4 מליארד שקל שלא שילם לחוסכים לעת ימי זקנה? "התפנית הדרמטית הגיעה בשנת 2008, עם ירידה חדה בשווי הנכסים. הבנקים החלו לדרוש הגדלה של הביטחונות או פירעון של החוב, ולדלק נדל"ן לא היה מהיכן לשלם. בצעד מבריק מבחינתו הפריד תשובה את דלק נדל"ן מקבוצת דלק שבשליטתו, בדרך של חלוקת דיבידנד בעין (במאי 2009) ובכך הסיר מהקבוצה משקולת כבדה." גלובס. http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000790636 . "תשובה יעשה אקזיט של מיליארד שקל – בעלי האג"ח בדלק נדל"ן החמיצו 200 מיליון שקל יצחק תשובה עתיד לגרוף כ-450 מיליון שקל בגין מכירת הזכויות בקרקע הסמוכה לארמון בקינגהם בלונדון ■ תשובה גם עתיד לגרוף כ-500 מיליון שקל מפרויקט בבלי" דה מרקר- 2013. "השר העניק לתשובה את מאגר הגז – וטס אתו לחנוכת האסדה עוזי לנדאו ויצחק תשובה ביקרו אתמול באסדת הגז מול אשקלון – לאחר שהשר הודיע כי מאגר הגז הסמוך יימסר לחברת הגז ללא מכרז…החלטת השר גררה ביקורת ציבורית ופניות שבוצעו מצד התנועה לאיכות השלטון, עמותת אדם, טבע ודין ואומ"ץ אל היועץ המשפטי לממשלה ואל מבקר המדינה, בטענה כי המהלך, ערב בחירות, הינו בגדר "העברתו של נכס ציבורי ששוויו מיליארדי שקלים לידי גורמים פרטיים ללא כל תמורה ובהליך מזורז הנושא אופי של מחטף". דה מרקר 2012. (-: אם בפרמידות ואותו מעגל של חובר חברים שיושב בקצה הפירמידה עסקיינן. חג שמח. מיכל כהן.
http://www.zamanelsalam.com/156732/24-9-2013

________________________________________
"לעם ישראל די כבר מדם, אש ותמרות עשן. אנחנו זקוקים לשקט כי העולם יצא מדעתו. כבר לא ברור לנו כלום. והבלבול הזה, גם הוא סוג של עבדות." יאיר לפיד- גלובס
( 16/04/2014, יום רביעי)
(-: אולי בגלל יובל המבולבל…
________________________________________
הפסוק המלא:
( 15/04/2014, יום שלישי)
"קָרוֹב יוֹם-יְהוָה הַגָּדוֹל, קָרוֹב וּמַהֵר מְאֹד; קוֹל יוֹם יְהוָה, מַר צֹרֵחַ שָׁם גִּבּוֹר. יוֹם עֶבְרָה, הַיּוֹם הַהוּא: יוֹם צָרָה וּמְצוּקָה, יוֹם שֹׁאָה וּמְשׁוֹאָה, יוֹם חֹשֶׁךְ וַאֲפֵלָה, יוֹם עָנָן וַעֲרָפֶל. יוֹם שׁוֹפָר, וּתְרוּעָה, עַל הֶעָרִים הַבְּצֻרוֹת, וְעַל הַפִּנּוֹת הַגְּבֹהוֹת.וַהֲצֵרֹתִי לָאָדָם, וְהָלְכוּ כַּעִוְרִים–כִּי לַיהוָה, חָטָאוּ; וְשֻׁפַּךְ דָּמָם כֶּעָפָר, וּלְחֻמָם כַּגְּלָלִים." צפניה.
http://www.zamanelsalam.com/156732/המרה

________________________________________
"אבינו שבשמיים, אני לא אומר לך שאנחנו לא מודים לך על המדינה הזאת, אבל תן לנו איזו סיבה לשמוח בחג החירות הזה, כי הפכנו לעם מריר"יאיר לפיד- גלובס.
( 15/04/2014, יום שלישי)
מר צורח שם גיבור? "מר צורח שם גיבור" צפניה א' יד. "לפיד כותב, כי "לעם ישראל די כבר מדם, אש ותמרות עשן. אנחנו זקוקים לשקט כי העולם יצא מדעתו. כבר לא ברור לנו כלום. והבלבול הזה, גם הוא סוג של עבדות." גלובס. תעלה את שכר המינימום מר יאיר לפיד. זה אמנם יכאיב למעסיק/הספונסר שלך ישי דוידי (אם בצפניה יד עסקיינן ואם בדת הציונות עסקיינן) הוא ירויח קצת פחות.. ובכיריו ירויחו קצת פחות ומשקיעיו יקבלו פחות דיבידנדים אם בכת הציונות העולמית עסקיינן.. אבל נראה שכך נסיים את העבדת האנושות ויוסר הבלבול.. הנבואה בספר צפניה מדברת על הסרת שליטת/משילות נושאי הבולבול על העולם.. אם ב"הושעתי את הצולעה" עסקיינן ככתוב בספר צפניה.. ומי זאת הצולעה? הצולעה היא האישה כי היא נבנתה מצלעו של האדם..כי עונשה של הצולעה/האישה היה שנושא הבולבול/האדם/האיש ימשול בה…אם בבלבול עסקיינן.. "הִנְנִי עֹשֶׂה אֶת-כָּל-מְעַנַּיִךְ, בָּעֵת הַהִיא; וְהוֹשַׁעְתִּי אֶת-הַצֹּלֵעָה, וְהַנִּדָּחָה אֲקַבֵּץ, וְשַׂמְתִּים לִתְהִלָּה וּלְשֵׁם, בְּכָל-הָאָרֶץ בָּשְׁתָּם." צפניה.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000931908#fromelement=hp_morearticles

________________________________________
"ישראל הולכת ונהיית דומה יותר לאיראן – ואיראן לישראל" ניו יורק טיימס-דה מרקר.
( 15/04/2014, יום שלישי)
אם לשפוט לפי הכוחות שפועלים עלי כפעילת צדק חברתי. צודקים הניו יורק טיימס. כפעילת צדק חברתי למדתי להבין את הרתיעה של איראן ושל החרדים בישראל כמאמינים באללה/יהוה מהשלטון בארץ ישראל. יש עוד כח שפועל בארץ ישראל והוא לא יהוה. אם באלוהים אחרים עסקיינן. למדתי להבין את הפעולות הרוחניות שנעשות על העם בישראל לצורך שליטה שמהותה עבדות רוחנית/חומרית וזאת לצורך שליטה. המדינה בארץ ישראל ומוסדותיה פרעונית בסטייל מגדל בבל וזאת סוג של טרנספורמציה שהתרחשה בשקט בשקט, לאט לאט בארץ ישראל ישראל ב 10 השנים האחרונות. עושה רושם שהמדינה בארץ ישראל אימצה לעצמה אלוהים אחרים. יש סוג של ציונות שפועלת גם במישור הדתי וגם במישור החילוני שהיא תחפושת הם לא פועלים בשם יהוה. ואת הנקודה הזאת את ההתחכמות הזאת הכתב בניו יורק טיימס לא מבין. הם פועלים ומפעילים את הכח של התורה לצורך שליטה וזאת סוג של השטנה של התורה. .
http://www.themarker.com/wallstreet/1.2297237

________________________________________
(-:
( 14/04/2014, יום שני)
קראתי מאמר בו מראיין כתב העיתון עובדת ניקיון המרוויחה שכר מינימום והיא סיפרה לו על עוניה, על קשיי יומה. אתה יודע, בשר רק בשבת, אין הצגות/קולנוע/מחשב/ טיולי בית ספר, לילדים. ואז שאל אותה המראיין, למה שלא תלמדי, תשכילי, אולי ככה תרויחי יותר? והיא ענתה לו את מה שהיא ענתה. ומה אני שואלת? נגיד היא תשכיל, תלמד, ותצא ממעגל העוני.. נניח.. הרי יצטרכו עובדת ניקיון במקומה ובכלל, אי אפשר לבטל את עבודת הניקיון מהעולם, נכון? מישהו חייב לנקות, נכון? אז אם זאת לא תהיה זלדה עניה , אז זאת תהיה גבריאלה עניה, לא? אז מה אני עוד שואלת? מה התועלת בהשכלה אם ההשכלה בורה? עד כדי כך בורה, שהיא קובעת שעובדת ניקיון תהיה עניה. ותמיד יצטרכו עובדי ניקיון. גם אם כל העולם ישכיל וילמד, תמיד יצטרכו עובדות ניקיון. והעיקרון של אותה עובדת נקיון המשתכרת שכר מינימום כשכירה תופש לגבי כל מקצוע בעולם הזה שנהוג לשלם עליו שכר מינימום שמשמעותו עוני, כי כל עבודה היא נחוצה, כל תפקיד הוא נחוץ ואם כך, משמע תמיד יהיו עניים כתפישת ההשכלה?. ואם כולם ישכילו, תיתן לעובדת הנקיון בעלת תואר שני בביוכימיה שכר של 25000 שקל?. זאת אומרת שכל הפועלים שישכילו ויעשו תואר בנאנו טכנולוגיה יקבלו שכר של 50 אלף שקל בחודש? ברור לכולנו שלא. שכר המינימום של הגברת כהן לא מאפשר לבנה של הגברת כהן ללמוד נאנו טכנולוגיה, וזה מייצר מצב שבנה של אישתו של תשובה יצחק ימשיך לשלוט על בנה \בתה של הגברת כהן. כפי שלמדנו מהמאמר. זאת אומרת, , שצריך להעלות את שכר המינימום מתוך מקום שמבין שאין עובדים בדרגה נמוכה, כל עובד נחוץ. שכר המינימום, צריך להיקבע מחדש לפי סכום שאני בטוחה שהכלכלנים של יאיר לפיד ידעו לקבוע אותו מחדש ככזה שמאפשר שיוויון הזדמנויות. אם בלהשכיל להטיב עסקיינן. מיכל כהן. חג שמח שיהיה. http://www.themarker.com/career/1.2296578 פיייייייי…. (-:
http://www.themarker.com/career/1.2296578

________________________________________________________________________

"לראשונה: ממשלת גיניאה מעמידה את שטיינמץ במוקד חקירת השוחד " דה מרקר. "יודוך עמים יהוה, יודוך עמים כולם" תהילים.
( 14/04/2014, יום שני)
"רעייתו של רודן גיניאה לשעבר העידה כי שטיינמץ היה נוכח בפגישה שאירגנה עם בעלה כדי לאפשר ל-BSGR 
לקדם את קבלת זכויות הכרייה במכרה סימנדו ■ BSGR: "זהו קמפיין נגדנו; נפנה לבוררות בינלאומית בעניין"" דה מרקר. גינאה היא אחת המדינות העניות בעולם. אין שום סיבה שבני שטיינמיץ ידפוק בוחטות מאוצרותיהם. כמו שאין סיבה שעידן עופר ידפוק בוחטות מאדמת עם ישראל ויעסיק 5000 עובדי קבלן. "יוֹדוּךָ עַמִּים אֱלֹהִים: יוֹדוּךָ, עַמִּים כֻּלָּם. ה יִשְׂמְחוּ וִירַנְּנוּ, לְאֻמִּים: כִּי-תִשְׁפֹּט עַמִּים מִישֹׁר; וּלְאֻמִּים, בָּאָרֶץ תַּנְחֵם סֶלָה. ו יוֹדוּךָ עַמִּים אֱלֹהִים: יוֹדוּךָ, עַמִּים כֻּלָּם." תהילים סז. http://www.themarker.com/wallstreet/1.2295450
http://www.zamanelsalam.com/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=3982168&seaWordPage=%D7%92%D7%99%D7%A0%D7%90%D7%94

________________________________________
"הרשעת אורי לופוליאנסקי ודני דנקנר במשפט הולילנד גילתה שהשוחד הקלאסי, שבו מעטפות כסף עוברות מיד ליד, הפך מתוחכם יותר" הארץ.
( 12/04/2014, שבת)
באחרית הימים, המשפחה שהייתה שיא ארשת המכובדות בארץ ישראל, זהבה דנקנר שקיבלה את הזכות להדליק משואה לתפארת מדינת ישראל על פילנטרופיה שבאחרית הימים למדנו שהייתה כדי לחפות על הגזל הגדול וע"ח כספי ציבור, באחרית הימים משפחה זו הפכה למילה גסה ואות קלון למדינת ישראל של אחרי 2000 שנות גלות. על החתום: מיכל כהן.
http://www.haaretz.co.il/news/law/.premium-1.2294797

________________________________________
"המשבר עשה לי דבר אחד טוב. גם אם הייתי נשאר באי.די.בי גם עוד 200 שנה, לעולם לא הייתי יודע את התנהגות האנשים כפי שאני יודע אותה היום" דנקנר.גלובס.
( 12/04/2014, שבת)
וממשיך.. "דנקנר: "אחזיר הכל, גם אם אצטרך למכור את הבית; לא אעזוב את ישראל, אין לי כוונה לחיות כמו צועני" גלובס. מה עם הכסף באיי קיימן, גם אותו תוציא לשלם את החוב? הרשה לי לגחך מר דנקנר, אתה היית משל בגויים, אתה מנוד ראש בלאומים, אנחנו למדנו ממך כמשל להסתכל נכונה על הקליקה אליה אתה משתייך. מתחת למסווה הנקי האינטליגנטי, הנאור, המשכיל, התרבותי , מלח הארץ.. אתה והחברים שלך ברברים, מלוכלכים, מסואבים, מושחתים, בורים, פושעים, חלאת המין האנושי. תת רמה. והכל תחת מסווה של כבוד ומכובדות. אם אתה רוצה לצאת עם תובנה מהסיפור שלך, תלמד פעם הבאה אם תהיה כזאת, לא לשלם לקופאיות בשופרסל שכר מינימום בזמן שאתה דופק בוחטות. על החתום: מיכל כהן.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000931604#fromelement=hp_firstarticle

________________________________________
"יצחק תשובה מוכר את חברת הביטוח ריפבליק תמורת 220 מיליון דולר" דה מרקר מליארד שקל.. שיוכלו לשמש את תשובה יצחק להחזיר את הכסף שעשק מעם ישראל?
( 10/04/2014, יום חמישי)
האם יבחר תשובה יצחק להחזיר את ה 1.4 מליארד שקל הכסף של עם ישראל החוסך לעת זקנה, או לא? זאת בחירה בין גן עדן, לגהנום..לעניות דעתי… "כִּי לֹא בְמוֹתוֹ, יִקַּח הַכֹּל; לֹא-יֵרֵד אַחֲרָיו כְּבוֹדוֹ." תהילים.
http://www.themarker.com/markets/1.2293738

________________________________________
האם רב הטייקונים, יעקב איפרגן, הרנטגן, האח של ה ct ראוי להיקרא רב בישראל?
( 09/04/2014, יום רביעי)
" דּוֹר, לֹא-הֵכִין לִבּוֹ; וְלֹא-נֶאֶמְנָה אֶת-אֵל רוּחוֹ" תהילים.
http://www.zamanelsalam.com/156732/הרנטגן

________________________________________
יבואו במשפט עד דור אבותהם.
( 09/04/2014, יום רביעי)

http://www.themarker.com/markets/1.2291228

________________________________________
"הָבִיאוּ אֶת-כָּל-הַמַּעֲשֵׂר אֶל-בֵּית הָאוֹצָר, וִיהִי טֶרֶף בְּבֵיתִי, וּבְחָנוּנִי נָא בָּזֹאת, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת:" מלאכי.
( 07/04/2014, יום שני)
ועם ישראל מביא, ברוך השם מביא..משלם מס הכנסה .. משלם מע"מ.. למען יהיה טרף.. אוכל.. לעני לחלש ולנזקק.. אממה… טבע לא משלמת מס, לא משלמת תמלוגים בעבור המצאת הקופיקסון שהמציא עם ישראל ועוד מקבלת מענקי מדען הראשי לישרל ומעסיקה 3000 עובדי קבלן..שסביר להניח נזקקים להשלמה ע"י עמותות.. אז איך יהיה טרף בביתו? ואינטל מקבלת מענקים של 4 מליארד שקל וכולאת רווחים כדי לא לשלם מס..ומעסיקה 2000 עובדי קבלן.. ועידן עופר שילם במשך שנים תמלוגים אפסיים בעבור אוצרות ים המלח והעסיק 5000 עובדי קבלן… וכו' וכו' וכו' "המבקר: הממשלה הפקירה את העניים…חברה אשר אינה דואגת לענייה ולמעוטי היכולת החיים בקרבה, אינה פוגעת רק בכבודם ובזכויותיהם, אלא פוגעת גם בדמותה שלה. מדינה אשר לא מבטיחה כראוי את זכותם לחיים במינימום של כבוד אנושי, מפרה את חובתה כלפי כלל החברה לכבד את זכויות היסוד של האדם באשר הוא אדם" (מתוך המבוא לדו"ח מבקר המדינה). " ynet . "יותר עניים הם עניים עובדים. תכלס זה לא משנה איפה אתה נמצא על הגלובוס, עבודה בעידן הנאו-ליברלי אינה מבטיחה קיום בכבוד. בזמן ששיעור האבטלה יורד שיעור העוני במקרה הטוב נותר זהה במקרה הרע גדל… מאת: ק. טוכולסקי" עבודה שחורה. " לפי נתוני ארגון לתת מדובר בכ- 223,000 משפחות ו- 530,280 ילדים הסובלים מאי ביטחון תזונתי. "בישראל יש מאות אלפי משפחות שבשבילן המתנה הטובה ביותר לחג היא אוכל", אומר מנכ"ל ארגון "לתת", ערן וינטרוב. "בשנים האחרונות ישנה התרחבות במעגלי הנזקקים והחמרה של העוני, כי יוקר המחייה רק עולה. בשנתיים האחרונות ההכנסות משכר לא עולות בניגוד להתייקרות של מחירי מזון, חשמל, מים ועוד. 72% מהעניים הם אנשים עובדים, כך שבעצם החסם היחידי מהעוני – שהוא העבודה – לא מאפשר לאנשים להיחלץ ממנו" מאקו. 2013. http://www.mako.co.il/special-mako-news/Article-0a5426208ac9d31006.htm כִּי לִפְנֵי הַיָּמִים הָהֵם שְׂכַר הָאָדָם לֹא נִהְיָה " זכריה. מה דעתכם.. בורא עולם אמר למען יהיה טרף בבית תשובה יצחק שקיבל זכות שימוש במאגר הגז מארי בחינם בשווי מליארדים, או למען עניי ארצו?
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4507390,00.html

________________________________________
משפחת דנקנר, אותה משפחת דנקנר שלפני שלוש או ארבע שנים, ממשלת ישראל בראשות נתניהו נתנה לזהבה דנקנר להדליק משואה לתפארת מדינת ישראל….
( 06/04/2014, יום ראשון)
ולנוכח העתיד שבא לאחר מכן זה היה מסר ברור על הבדיחה שנקראת: תפארת מדינת ישראל. אותה משפחת דנקנר הופכת להיות מילת גנאי בארץ ישראל.. עוד יבוא היום בו יכנס לסלנג העברי המשפט בו במקום לאמר חתיכת אפס או חתיכת חרא, יגידו :חתיכת דנקנר.. וברור לכולנו שאוטוטו יבקש עידן עופר אזרח לונדון הסדר חוב ע"ח כספי הפנסיה של עם ישראל וזאת כי החברה בשליטתו הפסידה 2.2 מליארד שקל..מישהו צריך לממן זאת.. וברור לכולנו שעופר לא מתכוון להוציא כסף מאיי קיימן..ואחר כך יבואו האקטוארים של המבורגר ויאמרו: תוחלת החיים עלתה.. צריך או לעבוד שנים נוספות או להגדיל את ההפרשות החודשיות לפנסיה…וההיא.. התלמידה של סטן פישר..הדייג.. מבילדרברג.. מהסדר העולמי החדש שמאוד רוצה שפוטאש תקנה את ים המלח כדי שיווצר תאגיד עולמי של אוצר האשלג בעולם.. וזאת כחלק מממעגל השליטה הגלובלי..שטוען שזה בסדר כי העובדים לא ייפגעו.. והוא חושב שאנחנו פתי , זה ברור שהעובדים לא ייפגעו.. אי אפשר להזיז את ים המלח ממקומו.. נו איך קוראים לה…שו אסמה..ההיא.. הנגידה.. נו.. שו אסמה..קרנית פלוג.. היא תסכים עם דעתם..וזאת לא מאותה דיעה שאתם חושבים שהיא מסכימה לה….
http://www.themarker.com/news/1.2289087

________________________________________
המלחמה כאמצעי הלם בשירות ההפרטה" news1 .
( 01/04/2014, יום שלישי)
"כיצד למד הניאו-ליברליזם להשתמש במצבי חירום, כגון מלחמה או אסון, לשירות מטרותיו" news1 . ומה המטרה? מה שאנחנו רואים. השאלה לאיזו שורה תחתונה אתה פועל. אם השורה התחתונה שאתה מקווה להצדיק היא- מליון וחצי שמשתכרים 5800 שקל ומטה. ש- 66 מעשירי עולם מחזיקים בהון זהה להונם של 3.5 מליארד בני אדם. ובישראל אם תקרא בוויקיפדיה אודות 18 משפחות ההון "סך הכנסות המשפחות שווה בגודלו לכ-88% מהתקציב הממשלה וכ-54% מתמ"ג הסקטור העסקי ב-2006." כל הפעולות שאתה עושה הם הבה ונתחכמה לו. וזאת הכרזת מלחמה על בורא עולם. זאת אומרת שאם בתיקון עסקיינן אתה צריך לייצר שורה תחתונה סבירה יותר..אתה לא תוכל לתקן מעשים אלו כל עוד זאת השורה התחתונה שאנשים אלה בשליטה מסוג זה. איך תחטיא את עם ישראל לו חייב תשובה יצחק 1.4 מליארד שקל בצורה כזאת שתנקה את תשובה יצחק ותשובה יצחק ישאר עם הבוחטות? זה יהיה מאוד מסוכן להחטיא את עם ישראל.. אם ב 2006 עסקיינן. חילוק האוכלוסיה לשישיות והכרזה על מלכות החזיר בדרך של הבה ונתחכמה לו..ואתה יודע מה קרה ב 2006 והמבין יבין. ואתה יודע מה קרה שנתיים אחרי זה. שעיר לעזאזל? פעולה כזאת לא תהיה אפקטווית כל עוד תשובה יצחק וחבריו מייצרים שורה תחתונה כזאת. ביחסיות כזאת או אחרת כי בטח השתנתה קצת היחסיות מאז 2006.. אבל מהותה דומה. וזאת לעניות דעתי כמובן…
http://www.news1.co.il/Archive/003-D-70302-00.html

________________________________________
וינשטיין "החליט: בוטל האישום נגד דפני ליף" ynet.
( 01/04/2014, יום שלישי)
מתי בוטל? וזאת שאלה שצריכה להישאל. לכאורה יש כאן מצב שבוטל האישום נגד דפני ליף. נעשה צדק. אבל הזמן בין האישום לבין ביטולו נתן זמן לרוצים להשקיט את המחאה לעשות פעולות שיעכבו את חידושה מצד אחד ומצד שני פעולות שיבטיחו שלא תתחדש. אותו דבר לגבי רבין. השלום יעשה, זה ברור לכולנו, אבל הוא יעשה בזמן שלא יצטרכו את המלחמה כדי להתעשר, כדי לנצל את פחד הציבור להעברת מהלכים שמעשירים קבוצה מצומצמת של אנשים. כי זאת השורה התחתונה. השורה התחתונה היא המהות. אתה לא יכול להתווכח עם השורה התחתונה. משה רביינו של הדור הנוכחי לא יכול להיות משחרר פרעונים. לא יכול להכשיר קבוצה מצומצמת של אנשים כדי שימשיכו להיות פרעונים. כי הקופאית בשופרסל תמשיך להרויח שכר מינימום בסך 4300 שקל בעוד המנכ"ל ירויח 16.5 מליון…וסביר להניח שהבן שלה יהיה שומר בשופר סל שהדיעה הרווחת היא שמעמדו נחות ויש לו הרבה תחליפים לכן הוא צריך להשתכר שכר מינימום בסך 4300 שקל, כי מוכח ש70 אחוז נשארים באותו מעגל סוציואקונומי כשל הוריהם…זאת אומרת שאתה גוזר את גורלם של האוכלוסיה- לטוב ולרע. זאת אומרת שאתה מתפקד כאלוהים. אלוהים אחרים.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4505703,00.html

________________________________________
אי די בי זאת חברה שצריכה להיות מפורקת ל 1000 חברות.. כמגדל בבל.. לבלול את השפה.. אתה שפת מגדלים.. מגדלי בבל..
( 01/04/2014, יום שלישי)

http://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3628028,00.html

________________________________________
שימו לב לרשימת העשירים:
( 31/03/2014, יום שני)
בני שטיינמיץ- ששולט על אוצרות הטבע של העם הגינאי. אחת הארצות העניות בעולם. שעכשיו מתנהלת נגדו חקירת שוחד ששיחד את ממשלת גינאה תמורת זכיון כריה.איזה שכר משלם שטיינמיץ לעם הגינאי.. כמה מס משלם שטיינמיץ לעם הגינאי? האם כמו אינטל? שואף ל0. משפחת עופר- ששולטת על אוצרות הטבע של ישראל. לב לבייב- שולט על מכרות יהלומים באפריקה.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000629078

________________________________________
"אוקספם מעדכן: ההון של 66 עשירי העל מקביל להונם של מחצית מעניי העולם." כלכליסט..
( 31/03/2014, יום שני)
אלה אותן חברות גלובליות כמו אינטל מקרוסופט שפועלות בעולם תוך שהן שואבות את אוצרות הטבע וההון האנושי בעולם.. אינטל לדוגמא: קיבלה 4 מליארד שקל מענק ממדינת ישראל והון אנושי ש 3000 ממנו היא מעסיקה באמצעות קבלן בשכר של 4300 שקל בחודש…ואחר כך יסע בנימין נתניהו לאמריקה וירצה בפני סטודנטים על משנתו הכלכלית תמורת 200 אלף שקל להרצאה, באותה אוניברסיטה שאנשים כמו הבעלים של אינטל תורמים לה..אז מה למדו הסטודנטים באמריקה?
http://www.calcalist.co.il/world/articles/0,7340,L-3627947,00.html

________________________________________
שרי בונה ספניש טריין?
( 31/03/2014, יום שני)

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3627259,00.html

________________________________________
אני מריחה את הריח של העקבות המסריחים שלך..
( 31/03/2014, יום שני)
________________________________________
יעבץ 33. מעודכן- 28.2.2014.
( 31/03/2014, יום שני)

http://www.zamanelsalam.com/156732/יעבץ-33-נוחי-דנקנר

________________________________________
אם בעידנו של עידן עופר אחרי עידן סמי עופר עסקיינן… מיסתמן שעידן עופר מסמן עידן של הפסדים לחברה לישראל שבשליטתו…
( 27/03/2014, יום חמישי)
.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000927856#fromelement=hp_morearticles

______________________________________

"סלינגר: "חשוב שכל חוסך ייצר מקורות נוספים להכנסה פנסיונית" דה מרקר.
( 25/03/2014, יום שלישי)
"(עדכון) כך אמרה הערב המפקחת על הביטוח בכנס סוכני הביטוח הפנסיוני באילת ■ בכנס דיבר גם נשיא לשכת סוכני הביטוח: "נבנה עולם בו חברות ביטוח לא משווקות באופן ישיר" דה מרקר. אני מציעה להתחיל ב 21 מליארד שקל הסדרי חוב שנעשו בין השנים 2008-2011 +ה 1.4 מליארד שקל שלא שילם תשובה יצחק+ ה800 מליון שקל שהולכים לעשות עם אי די בי/דנקנר. "המבקר: 94 הסדרי חוב בסך 21 מיליארד שקל ב-4 שנים הנתונים נאספו במשרד מבקר המדינה בשנים 2008-2011, במסגרת ביקורת עומק המתקיימת זה תקופה ארוכה בתחום הסדרי החוב וה"תספורות" גלובס. "בשנת 2011 לבדה ניתנו כ-72% מהאשראי הבנקאי לציבור ל-2% בלבד מהלווים" גלובס. http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000837276
http://www.themarker.com/markets/1.2278546

נקודה למחשבה. מה יקרה אם לבעל תאגיד מיים שאינו נבחר ציבור יהיה אינטרס לפגוע באדם ששותה מים באזור שליטתו?
( 09/02/2014, יום ראשון)

http://www.themarker.com/dynamo/1.2238656

________________________________________
יום אחד, אמה וסול הזונות ,הבנות של גורי אלפי ,יבואו למסיבת רווקים ואיזה קומדיאן יספר אייך הם זיינו אותן מקדימה ומאחור ואף אחד לא יצנזר וכל הארץ תצחק!
( 06/02/2014, יום חמישי)

http://www.haaretz.co.il/gallery/television/tv-review/.premium-1.2236707

__________________________________________________________

קטעים…ערוך…
( 18/03/2014, יום שלישי)

http://www.zamanelsalam.com/%d7%a7%d7%98%d7%a2%d7%99%d7%9d-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1.html

________________________________________
נוחי דנקנר מחמיא לעצמו אומר על עצמו שהוא בקושי קרפיון שעומד להיות סרדין…. הצחקתני…
( 13/03/2014, יום חמישי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/נוחי-קרפיון-סרדין-הצחקתני

________________________________________
קָרֹעַ אֶקְרַע אֶת-הַמַּמְלָכָה מֵעָלֶיךָ, וּנְתַתִּיהָ לְעַבְדֶּךָ- בורא עולם לשלמה המלך- מלכים א' יא'.
( 25/02/2014, יום שלישי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/ק-ר-ע-א-ק-ר-ע-א-ת-ה-מ-מ-ל-כ-ה-מ-ע-ל-יך-ו-נ-ת-ת-יה-ל-ע-ב-ד-ך-מלכים-א

________________________________________
נקודה למחשבה. מה יקרה אם לבעל תאגיד מיים שאינו נבחר ציבור יהיה אינטרס לפגוע באדם ששותה מים באזור שליטתו?
( 09/02/2014, יום ראשון)

http://www.themarker.com/dynamo/1.2238656

________________________________________
יום אחד, אמה וסול הזונות ,הבנות של גורי אלפי ,יבואו למסיבת רווקים ואיזה קומדיאן יספר אייך הם זיינו אותן מקדימה ומאחור ואף אחד לא יצנזר וכל הארץ תצחק!
( 06/02/2014, יום חמישי)

http://www.haaretz.co.il/gallery/television/tv-review/.premium-1.2236707

________________________________________
פרופוגנדה.
( 06/02/2014, יום חמישי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/פרופוגנדה

________________________________________
סמים. על אייל גולן והמחאה החברתית…- מעודכן…
( 05/02/2014, יום רביעי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/סמים

________________________________________
"יש דמיון בין מעשי הנאצים ליהודים לשנאת העשירים היום" גלובס. אני הייתי משווה את הזמנים הללו לזמנים של לפני רובין הוד.
( 27/01/2014, יום שני)

http://www.zamanelsalam.com/156732/נו-שויין-2

________________________________________
כלכלת מאקרו? איפה אתה חי מר בנימין נתניהו?? רד לעם מר בחור…
( 27/01/2014, יום שני)

http://www.zamanelsalam.com/156732/נו-שויין-1-1-1

________________________________________
צוות זמן השלום מברך את אלי ציפורי על זכיתו בפרס התקשורת הכלכלית בישראל, צוות זמן השלום מעריך מאוד את תרומתו של אלי ציפורי לשיפור תודעת הציבור בישראל.
( 24/01/2014, יום שישי)

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000911096#FromSearchPage

________________________________________
אני האלף חמש מאות ואחת שמאשרת את את השתתפותה….
( 17/01/2014, יום שישי)

http://www.themarker.com/markerweek/1.2219795

________________________________________
"דנקנר: "אם הצעת בן משה לא תאושר – אנו נחושים לבצע ההסדר שלנו" דה מרקר. תסביר נחישות מר דנקנר. האם תשתמש בשרותיו של הבאבא כדי להביע את נחישותך?
( 05/01/2014, יום ראשון)
פולסא די נורא?
http://www.themarker.com/markets/1.2207696

________________________________________
דנקנר: "אם הצעת אלשטיין-בן משה לא תאושר – אנו ערוכים לבצע מיידית את הסדר החוב שהצענו" גלובס. נראה לי שנוחי לוקה בחוסר הבנה בסיסי..
( 05/01/2014, יום ראשון)
הרי לא מדובר פה במקרה או-או. או נוחי דנקנר או אלשטיין בן משה. אם לא אלשטיין בן משה, אז ברור לכולנו שתתבצע פעולת פירוק. כל החלטה אחרת כדוגמאת הסדר חוב עם דנקנר, תהיה ראויה לועדת חקירה. אתה צריך להבין שאתה לא אופציה.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000906772#fromelement=hp_firstarticle

________________________________________
ליברמן: give peace a chance ליברמן??? פייייי…
( 02/01/2014, יום חמישי)
"אישים שנפגשו עם שר החוץ אביגדור ליברמן בשבועות האחרונים הופתעו מאוד מההתבטאויות החיוביות ששמעו ממנו על שר החוץ של ארה"ב ג'ון קרי. שניים מהם, בכיר ישראלי ודיפלומט מערבי, סיפרו כי ליברמן שיבח את קרי והדגיש ש"צריך לתת צ'אנס" למהלך של שר החוץ האמריקאי. " הארץ. זה נחמד. מה אתם אומרים, יש מצב שליברמן יאמר גם power to the people? כשאדם אומר give peace a chance הוא חייב לאמר גם power to people.. . כי: give peace achance ו power to the people באים בנשימה אחת, בחבילה אחת… http://www.haaretz.co.il/news/politics/1.2205858 . ג'ון לנון:

________________________________________
עובדי קבלן.
העסקת עובדים כתנאי לקבלת מענקים והקלות במס אינה יכולה להיות פרמטר לקבלת הקלות כי העובדים הם הכרח. טבע לא יכולה לייצר קפסולה אחת בלי עובדים. מישהו רוצה לשנות את מטרת המאבק נגד טבע למאבק נגד פיטורי עובדים. אז מכניסים את עייני לתמונה שינהל מאבק סוער ויחצני וקשה ועקוב מדם. ניצחון במאבק זה ישאיר את עייני כשחקן במשחק בתפקיד שהוא ממלא שמטרתו להשכיח מלב הציבור את המטרה האמיתית של המשחק נגד טבע- הקלות במס לטבע שאין להם פרופורציות ביחס לכמות העובדים שטבע מעסיקה ובכלל. מענקים שאין להם פרופורציה ביחס לכמות העובדים שטבע מעסיקה ובכלל. והעסקת כ 3000עובדי קבלן ע"י טבע וזאת למרות ההקלות והמענקים שטבע מקבלת. יכול המתחכם לומר, אז טבע תעבור לייצר בחו"ל. אז נאמר למתחכם. את הקופיקסון, התרופה שממנה שאבה טבע את רוב הבוחטות שלה, הוא המצאה שפותחה בישראל במכון וויצמן בהנהלת מדינת ישראל ובבעלות עם ישראל. טבע צריכה לומר תודה לעם ישראל, טבע צריכה להפריש את מלוא המיסים כהוקרת תודה של טבע לעם ישראל ולא להפך. לייצר חשיבות עליונה לחברה עיסקית בצורת מענקים והקלות בתמורה להעסקת עובדים היא להמעיט בערך העובד ונחיצותו ובכך להופכו לעבד. אתה יכול להתווכח איתי, אתה לא יכול להתווכח עם זה: "כִּי לִי בְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲבָדִים עֲבָדַי הֵם אֲשֶׁר הוֹצֵאתִי אוֹתָם מֵאֶרֶץ מִצְרָיִם אֲנִי יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם." ויקרא כה' נה. ואם בארץ ישראל מתקיים מצב שבני ישראל עבדים של טבע ולא של יהוה, אז שתחרב טבע. את ההמצאה הבאה שיפתח עם ישראל ניתן לתרו.
אתה יכול להתווכח איתי, אתה לא יכול להתווכח עם זה: "כִּי לִי בְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲבָדִים עֲבָדַי הֵם אֲשֶׁר הוֹצֵאתִי אוֹתָם מֵאֶרֶץ מִצְרָיִם אֲנִי יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם." ויקרא כה' נה.

________________________________________
מתת האל לאנושות.
( 18/10/2013, יום שישי)
" לפיד לא האמין שהוא, כן הוא, שרואה בעצמו מתת האל לאנושות בכלל ולעם ישראל בפרט, ראש ממשלה בהמתנה ואביר מעמד הביניים, יצנח צניחה חופשית לתחתית טבלת נבחרי הציבור בכל מדד אפשרי שבו נשפטים פוליטיקאים בישראל. הוא לא ידע שבנקודת הזמן הזאת יהיה ללעג ולקלס בפי עמיתיו השרים וישמש כתובת שאליה ישגרו חבריו לסיעה חצים ורבליים טבולים בארס." יוסי ורטר- הארץ. אני "כל יום שישי בין 12 ל 2 יום שישי כוס יין, סוף שבוע, מנחם" טוענת בכל תוקף שדורי בן זאב הוא מתנת האל לאנושות.
http://www.haaretz.co.il/news/politi/.premium-1.2143600?fb_action_ids=1431275303766660&fb_action_types=og.recommends&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582

________________________________________
צוות זמן השלום מאחל לכל קוראיו גמר חתימה טובה! וצום מועיל!
( 13/09/2013, יום שישי)
________________________________________
חשוב לזכור, אם המערב לא יעזור לעם הסורי , ידיו יהיו כבולות בבואו לעזור לעם ישראל נגד האיום האיראני. אי אפשר יהיה לעזור לישראל אם לא יעזרו לעם הסורי.
( 31/08/2013, שבת)

http://www.haaretz.co.il/news/world/middle-east/1.2062134#

________________________________________
כי אם לא יעזרו לעם הסורי נגד נשק להשמדה המונית, מישהו ישאל בעתיד, למה אתם עוזרים לעם ישראל כשלא עזרתם לעם הסורי.

http://www.haaretz.co.il/news/world/middle-east/1.2062134#

________________________________________
אתמול מישהו בערוץ 2 ניסה לעשות הכשר לשטיינמיץ- היום משטרת שוויץ פושטת על משרדיו של שטיינמיץ בשוויץ- שטיינמיץ נחשד במתן שוחד לממשלת גניאה. הון שלטון .
( 30/08/2013, יום שישי)

http://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3610952,00.html

________________________________________________________

פרופוגנדה של הספונסר של יאיר לפיד. הון שלטון עיתון.
( 30/08/2013, יום שישי)

http://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3610952,00.html

________________________________________
האם אפשר לחלק את היהודים לגזעים? גזעים שמייצגים את העמים בעולם?
( 12/08/2013, יום שני)
________________________________________
"סיכויי ההצלחה במבחן הפסיכומטרי – שער הכניסה לאקדמיה – גבוהים יותר עבור: גברים, יהודים, נבחנים ממוצא אנגלו-סכסי או מזרח אירופי" אז מה, היטלר צדק?
( 12/08/2013, יום שני)
________________________________________
גזע עליון? או אולי אי שיוויון הזדמנויות בין מזרחים לאשכנזים שמנציח פערים כלכליים? "יהודי, תל אביבי ואשכנזי? כנראה שתצליח יותר בפסיכומטרי" הארץ 12.8.20
( 12/08/2013, יום שני)

http://www.themarker.com/career/1.2094775

________________________________________
ואם כך, איזה סוג של גזעים.. אם יאיר לפיד כינה את בוחריו שנאוצרים..אז איך נחלק את שאר הגזעים כתפישתו של לפיד? בולדוג? פיטבול? פודל?
( 11/08/2013, יום ראשון)
________________________________________
אי די בי היא תאגיד/פירמידה שמשולה למגדל בבל שיש לפרקה ולפזרה ל1000 חברות נפרדות בבעלויות שונות.
( 07/08/2013, יום רביעי)

http://www.themarker.com/markets/1.2091249

________________________________________
אי די בי "משתלטים עליינו בשיטת הרצחת וגם ירשת" דה מרקר.
( 01/06/2013, שבת)
מי באמת רצח את אי די בי במשך השנים מר נוחי דנקנר? מי משך דיבידנדים במשך השנים שיכלו בקלות לכסות את החוב? מי? התשובה: התשובה: אתה מר נוחי דנקנר. אתה רצחת את אי די בי. (חזרתי בתשובה) .
http://www.themarker.com/markets/1.2034800

________________________________________
נוחי דנקנר אתה מפוטר.
( 25/05/2013, שבת)
כשנוחי ימכור את כל החברות שבשליטתו יהיה ברשותו כסף שלא מכסה את סך חובותיו.. גם אם לא יימכור, חובותיו כל כך גדולים שהחברות בשליטתו (אותן סחט כל השנים בדיבדנדים הזויים שאמורים היו לכסות הלוואות) לא יצליחו לייצר את הרווח הנדרש לכיסוי חובותיו. "הדיבידנדים שמשך נוחי דנקנר מאי.די.בי במהלך השנים יכלו לכסות את החוב שנטל לרכישת השליטה בקבוצה. אבל דנקנר רצה יותר, ולקח עוד הלוואות לרכישת מניות אי.די.בי בהיקף של כמיליארד שקל בין 2003 ל־2010" כלכליסט. http://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3600517,00.html
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000846536

________________________________________
וַיִּצְעֲקוּ אֶל-יְהוָה, בַּצַּר לָהֶם; מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם, יַצִּילֵם- תהילים פרק קז פסוק ו.
( 24/03/2013, יום ראשון)
תארו לכם את תשובה יצחק האדם שגזל 1.4 מליארד שקל מאנשים שעובדים קשה וחוסכים לימי זקנה, אותו תשובה יצחק כנראה מתכונן לחגוג את סדר פסח עם משפחתו, הוא בוודאי יילך לביית הכנסת בערב החג עם נכדיו. הוא בוודאי יחבוש כיפה בחג.. ויתפלל לאלוהים.. אותו אדם שגזל פרנסת עובדים יתפלל לאלוהים? אותו אדם שגזל את כספים ממשכורתם של עם ישראל, יתפלל לאלוהי ישראל משחרר העבדים? הריי לתשובה יש כסף להחזיר, אלוהים סיפק בידי תשובה את הכסף כדי להחזיר לעובדי ישראל את ההלוואה, לא? אז למה תשובה לא מחזיר? מילא, אם לא היה לו כסף להחזיר, אבל יש לו, ולא מחזיר… ואם כך, האם תשובה יצחק יכול לחגוג כבן עם ישראל את חג הפסח? מיכל כהן+ישמעאל הלוי. "שווי קב' דלק צמח ב-5 מיליארד ש' מאז ההסדר בדלק נדל"ן.5 הבכירים בקבוצת דלק גרפו 44.35 מיליון שקל ב-2012 ■ המניה זינקה ב-75% תוך חצי שנה ■ הקבוצה הציגה רווח של 446 מיליון שקל ב-2012 והזרוע נטויה ■ מנכ"ל הקבוצה השתכר 7.59 מ' ש'; מנכ"ל דלק US גרף 11.8 מ' ש'" גלובס.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000832043

________________________________________
שאלה לציפי לבני.
( 09/01/2013, יום רביעי)
יש סברה שאומרת שהניאוליברליזם למד להשתמש במצבי חירום, כגון מלחמה או אסון, לשירות מטרותיו שהמלחמה משמשת כאמצעי הלם בשירות ההפרטה. יצירת מצבי הלם כאמצעי למחיקת נפש האדם. מה דעתך על הענין בהקשר של מדינת ישראל? כי ביננו קרה משהו בארץ ישראל מבחינה כלכלית חברתית מאז מלחמת המפרץ הראשונה. יש כאן תופעה שאין לה התנגדות אמיתית ובהתחשב במעצרה של דפני ליף כדיכוי המחאה, מה דעתך על העניין? האם במדינת ישראל קיים מצב של סימום המונים לקבלת מצב שבו מקורבים, כמו משפחת תשובה, עופר, אריסון דנקנר וכו' עושים בה כבשלהם יותר מאשר היא שלנו? כי תשובה לא מחזיר 1.6 מליארד שקל מכספי הפנסיה, כי מי שמאשר את ההלוואה , יאיר המבורגר, שאינו נבחר ציבור נותן לחבריו הלוואה ללא בטחונות מכספי ציבור. וביבי שותק. כי אוצרות הטבע מעשירים מעטים, כי את אסדות הגז מאבטחים 250 חילי צה"ל בעלות של 3 מליארד שקל מקופת המדינה מהמיסים שמשלם עם ישראל, ואם מדברים על מיסים אז כמובן הקלות מס בשווי 27 מליארד שקל על הרווחים הכלואים והקלות בשווי 2.2 מליארד שקל למשפחת עופר מאותם רווחים בעבור אוצרות טבע ומישהו משנה יעוד קרקע בעתלית ובכך נותן לה שווי שמאפשר למשפחת דנקנר לקנות את בנק הפועלים..ואחר כך למכור אותה ולקנות את אי די בי עם ב הלוואות ענק מכספי הפנסיה שהחוק בכל עת יתיר לדנקנר לעשות תספורת. מה דעתך ציפי, האם עם ישראל שטוף מח? כי רבאק הם מתעשרים גם באמצעות שכר נמוך שיוצר מצב של אי שיוויון ופערים חברתיים עמוקים. האם עם ישראל מסומם? אולי הגיעה העת לשבור את החומה? מה דעתך ציפי? מיכל כהן+ישמעאל הלוי.
http://www.haaretz.co.il/news/elections/1.1902251

________________________________________
מעשה שהיה, כך היה…(הכינו את הממחטות).
( 02/01/2013, יום רביעי)
27.12.2012 מעשה שהיה כך היה, בארץ אחת לא רחוקה מכאן, ארץ חמדת אבות שמה.. הייתה לעם פנסיה וככה חסך העם שנים וחסך וחסך וחסך, יום אחד בא המבורגר יאיר ולקח 25 % מהפנסיה של החוסכים לפנסיה וביום השני בא תשובה יצחק ולקח 1.6 מליארד שקל מהפנסיה של החוסכים לפנסיה, וביום השלישי בא בן דב ולקח בוחטות מהפנסיה של החוסכים לפנסיה ובזאת לא נגמר סיפוריינו ילדים, כי עכשיו נוחי דנקנר יבוא אוטוטו ויבקש לקחת בוחטות מהפנסיה של החוסכים לפנסיה ועושה רושם שגם ההוא, נו, שו אסמו, נו ההוא, ההוא מערוץ 10 , נו ההוא שו אסמו, הההוא מ EMG , השותף של חוסיין סאלם שיישב בכלא 15 שנה על כך ששילם שוחד למובראק והוא והבן של מובראק עשקו את העם המיצרי, נו ההוא, שו אסמו, השותף של רון לאודר שעושה תרגילי מס בארה"ב הברית של אמריקה.. נו, שו אסמו? ההוא שמאיים שיפטר עובדים אם לא יוותרו לו על החוב של ערוץ 10, נו ההוא שיש לו וילה בכפר שמריהו, 2 מטוסים, 2 יאכטות.. נו, שו אסמו? ההוא שעושה מסיבות הון שלטון ביום העצמאות בבית שלו.., נו שו אסמו? מימן! ובכן ילדים , עוד מעט מימן גם יבקש לא להחזיר את הכסף שלקח מהפנסיה של החוסכים לפנסיה בארץ חמדת אבות.. הכינו את הממחטות! להורים: לאחר הקראת סיפור זה לילדייכם, אנא עשו דיון על הסיפור, להלן שאלות מנחות ליצירת דיון: 1) למה ביבי שותק? 2) למה שטייניץ שותק? 3) למה מירי רגב שותקת? 4) למה ליברמן שותק? רמז: לא מזמן אמרה אנסטסיה מיכאלי:"הטייקונים מעניקים לנו עצמאות כלכלית" "25% מההפרשות לפנסיה – דמי ניהול שעוברים לעשירים" – הסטטיסטיקן הראשי- גלובס. 26.12.2012 ומה קרה ב1.1.2013 ילדים? "הסטטיסטיקן הראשי בלמ"ס פוטר היום בהודעת אי-מייל: "לא כך מסיימים יחסי עבודה של 11 שנה" גלובס. מיכל כהן+ישמעאל הלוי= לנצח!
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000809592

________________________________________
"רוב מצביעי הימין תומכים בהקמת מדינה פלסטינית וחלוקת ירושלים"- הארץ.
( 31/12/2012, יום שני)
"שני סקרי דעת קהל שנערכו על ידי שני מכוני מחקר ישראלים במהלך דצמבר מגלים כי רוב תומכי מפלגות הימין "הליכוד-ביתנו" ו"הבית היהודי" יתמכו בהסכם שלום במסגרתו תוקם מדינה פלסטינית מפורזת על בסיס גבולות 1967, גושי ההתנחלויות יישארו בידי ישראל וירושלים תחולק. שני הסקרים אף מגלים כי בקרב הציבור הכללי, שני שליש מהישראלים תומכים בהסכם שלום כזה." – הארץ. 31.12.2012 http://www.haaretz.co.il/news/elections/1.1896684 כולם יודעים שימין ושמאל מדיני זה פיקציה "ואיך יבוא שלום אם מתעשרים ממלחמה" להקת שבע. "NGO מוניטור || העמותה שעוקבת אחר ארגוני השמאל לא רוצה שתדעו מי תורם לה "NGO מוניטור", ששמה הרשמי "העמותה לאחריות ארגונים לא ממשלתיים", היא אחת המבקרות החריפות והקולניות ביותר של ארגוני זכויות האדם והשמאל בשנים האחרונות. מטבע הדברים, מתבקש לבדוק מה מקורות המימון של העמותה המקדשת את ערך השקיפות, וקיבלה עליה את בחינת התנהלותן של עמותות אחרות. מן הבדיקה מתברר שהעמותה ביקשה להטיל חיסיון על פרסום שמו של אחד מהתורמים לה ומקבלת בעצמה מאות אלפי שקלים ממקורות עלומים, כשבמקרה אחד הכסף מועבר דרך הסוכנות היהודית ובמקרה אחר דרך עמותה שהקימה שרי אריסון".- הארץ.10.2.2012 http://www.haaretz.co.il/magazine/1.1636887 וכפי שכבר למדנו, עשירים הם אלו בעלי האינטרס שתהיה מלחמה. הם בעלי האינטרס ליצור של מצב- הפרד ומשול. לראיה- שרי אריסון משמשת ערוץ להעברת כספים שמשמשים נגד פעילי שמאל שפועלים למען זכויות האדם. כל הפעילות של שרי אריסון מעל פני השטח כדוגמאת יום המעשים הטובים,נועדה להסוות פעילות מתחת לפני השטח, שפוגעת באנשים יהודים שעוזרים לגר כמצווה עליינו בתורתיינו הקדושה.. אגב, גם בצד השני, בצד הערבי העשיר יש עשירים שעושים מה ששרי אריסון עושה.שיש להם אינטרס בהפרד ומשול. שני העמים קורבנות. שְׁמַע יִשְׂרָאֵל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ יְהוָה אֶחָד. מיכל כהן+ישמעאל הלוי. .
http://www.zamanelsalam.com/156732/%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%9C-%D7%A8%D7%90%D7%A9-%D7%94%D7%A9%D7%A0%D7%94-%D7%A4%D7%A1%D7%97-%D7%95%D7%9B%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8-%D7%A9%D7%94%D7%AA%D7%90%D7%97%D7%93%D7%95-%D7%9C%D7%94%D7%9F

________________________________________
יזכור עם ישראל את ה 27 מליארד דולאר שניתנו כהקלות מס לטייקונים בעבור הרווחים הכלואים, לשירת התקווה הקהל מתבקש לעמוד דום- מיכל כהן+ישמעאל הלוי.
( 28/12/2012, יום שישי)
סליחה.. שקל. מיכל כהן+ ישמעאל הלוי. "אזרחים יקרים, אחרי הבחירות יונף הגרזן: מעמד הביניים שוב יישא בנטל הפאשלות של האוצר"- גלובס. שורה תחתונה. 27 מליארד שקל מס בעבור הרווחים הכלואים היו פותרים את הבעיה והיה נשאר 7 מליארד שקל לארבע כיפות ברזל, ופיצוי לתושבי הדרום בעבור הנזקים שהסבה מלחמת עמוד ענן. מיכל כהן.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000809890#fromelement=hp_morearticles

________________________________________
"לְהָבִיא עָלָיו צַעֲקַת דָּל וְצַעֲקַת עֲנִיִּים יִשְׁמָע" איוב.
( 21/12/2012, יום שישי)
עוני נמדד בפערים. זאת אומרת, האם לילד של סלבין ולילד של הגברת כהן יש את אותה הזדמנות להגיע למימוש יכולותיהם. (למה הגברת כהן? במונחים שיווקיים, הגברת כהן היא המטרה של כל איש שיווק, כל איש שיווק שואל את עצמו, מה הגברת כהן רוצה?היא העמכה, היא המדגם המייצג.) לגבי הקפיטליזם. הקפיטליזם הוא טוב ביסודו, הוא אמור להזרים את העושר שנמצא בידיים פרטיות לשאר אוכלוסיות החברה יענו, תאוריית החילחול. הוא אמור ליצור שוק תחרותי. בפועל: הכספים שבידיים של הטייקונים משמשים ליצירת שוק שאינו תחרותי כי הם קונים הכל באמצעות הלוואות שבכל רגע נתון יש להם את היכולת לומר "פוס" על ההלוואה הזאת אני לא משלם, למרות שחברה אחרת בבעלותי מחזיקה בבוחטות שניתן לשלם באמצעותם את החוב ועדיין להשאר עשיר מצד אחד ומצד שני במקום להעלות את שכר הקופאית או המתדלק הם מעדיפים לצבור שומנים ולהשתמש בהם לצורך השקעות בחו"ל, עיין ערך קרדיט סוויס, מלון בלאס ווגאס, מלון בניו יורק מגדל משרדים בניו יורק, בעוד הקופאית בשופרסל משתכרת שכר המינימום, מינימום פלוס נקנסת על חוסרים בקופה. ואם דברנו על שוק חופשי, שוק תחרותי, עיין ערך סלולאר בנקים וכו'.. איזה שוק חופשי, איזה תחרותי ואיזה נעליים.. אז שמר סלבין יישב במרום כיסאו ויזיין לנו את השכל? ברור שלא, הוא לא מעניין… מה שכן מעניין, זה האם ימכור נוחי דנקנר את הבנין בניו יורק שמציעים לו עליו 750 מליון דולאר ובאמצעות הכסף יחזיר את ההלוואות לחוסכי הפנסיה? "פַּלְּטוּ דַל וְאֶבְיוֹן מִיַּד רְשָׁעִים הַצִּילוּ". תהילים. צבע הכסף // עולים אקדמאים מבריה"מ משתכרים כ-66% יותר מעולים אקדמאים מאתיופיה. פערי שכר גדולים בין עובדים אקדמאים בישראל – כך עולה ממחקר של המכללה למינהל שעקב אחר מסיימי תואר ראשון על פני עשור – והאפליה מחמירה עם הוותק.- דה מרקר. זה מה מעניין. אז שסלבין יזיין לנו את השכל שיש שוק חופשי בישראל? כשאנחנו יודעים שמתקיימת תורת הגזע בארץ חמדת אבות? בוודאי שלא. .http://www.themarker.com/care er/1.1887284 . .
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000807813

________________________________________
כחלון: הבנקים עושים מיליארדים לא ביושר – אחרי הסלולר צריך לטפל בהם- דה מרקר.
( 20/12/2012, יום חמישי)

http://www.zamanelsalam.com/156732/%d7%94%d7%95%d7%90-%d7%a6%d7%93%d7%99%d7%a7-%d7%9b%d7%91%d7%95%d7%93-%d7%94%d7%a8%d7%91-%d7%97%d7%9b%d7%9d-%d7%97%d7%a0%d7%95%d7%9b%d7%94

________________________________________
"נוחי דנקנר מקפיא את פעילות הפילנתרופיה של אי.די.בי"- גלובס. מסקנת הסרט התאגיד- התאגיד פסיכופט.
( 16/12/2012, יום ראשון)
חשוב שתראו את הסרט התאגיד. התאגיד ירצה באיזשהו שלב לנכס לעצמו את מידת ההשפעה הרוחנית על החברה באמצעות תרומותיו והכח שמקנה לו כספו ושליטתו החומרית. יהיה נחמד אם התאגיד תחת ניהולו של דנקנר נוחי יחשוף את רשימת הגופים להם תרם חוץ מלשמולי שנהיה לפוליטיקאי וחוץ מלבאבא שנתן לו זכות ראשונים להתפלל על קברו של הבאבא של הבאבא. בסוף הסרט מגיע התסריטאי למסקנה שהתאגיד- פסיכופט. ושוב, נחשוב כולנו איך נתנו לאמא של נוחי דנקנר להדליק משואה ביום העצמאות.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000806398#fromelement=hp_daily_news

________________________________________
" התשלום נדחה, נוחי דנקנר הרוויח זמן – ומה עכשיו? " גלובס.
( 15/12/2012, שבת)
לא לשכוח שלנוחי יש חובות "פרטיים" של 800 מליון שקל, ותביעה פלילית שעומדת נגדו. תפנימו, הבחור עומד ליפול ואתם דוחים את הגביה, כי ביננו זה כמו עם הראל ומנורה שלא החתימו את תשובה על ערבות אישית כשנתנו לו הלוואה, אבל בחברות ביטוח האשראי שבבעלותם הם מקפידים מאוד לדרוש ערבויות אישיות. אבל לא מתשובה, כי ביננו ההלוואה שתשובה סיפר אותה או אולי יותר נכון לאמר קיצץ אותה, הייתה מכספי פנסיות. זאת אומרת שהנפילה של דנקנר תהיה חזקה יותר. כי בורא עולם מקשיח את לבבו של נוחי דנקנר שמסרב להתפטר, בדיוק כמו פרעה.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000806298#fromelement=hp_folders_585

________________________________________
ויהיה לעג וקלס לסביבותיו ויהיה משל בגויים, מנוד ראש בלאומים.בינו נא זאת שוכחי אלוה.
( 13/12/2012, יום חמישי)

http://www.themarker.com/markets/1.1885079

Copyright © 2022 . All rights reserved.