שתיקת הפרים- חלק שני.

שתיקת הפרים.

תראה,

ברור לכל שהישיבה של דרוקמן היא מושב ליצים.

זאת לא ישיבה תורנית.

ומשכך אין לתת כסף ללומדים בישיבה זאת ואין לתת כסף לישיבה זאת זאת מכספי המעשרות והתרומות של העם המופקדים בקופת האוצר.

להזכירך המדינה נותנת לתלמידי הישיבות את כל הזכויות שמקבלים כל העם ובנוסף נותנת עוד כסף למימון לימודיהם של תלמידיו של דרוקמן שהיא לא לא נותנת לתלמידי אוניברסיטאות. תלמיד ישיבה לומד בחינם ותלמיד אוניברסיטה משלם בעבור לימודיו ועובד בעת לימודיו.

ומה אני אומרת,

אני דורשת להפסיק את הזרמת הכספים לתלמידי ישיבתו של דרוקמן ולהפסיק את הזרמת הכספים לישיבות של דרוקמן ומוטי אלון. ושיחזירו בחזרה את הדירות שקיבלו מהמדינה כדי שנוכל לתת אותן למשפחות קשות יום:

""אחרי החשיפה במהדורה המרכזית לפיה במשרד הבינוי מקצים דירות שנועדו לנזקקים לעמותות דתיות המזוהות עם הבית היהודי,

במערכת הפוליטית תוקפים את שר הבינוי: "הוא מספסר בדירות", האשים ח"כ גילאון. לפיד: "בבית היהודי מצאו פתרון קסם – פשוט מחלקים דירות לחברים על חשבונכם".

פורום הדיור הציבורי פנה ליועמ"ש
חיים ריבלין | חדשות 2 | פורסם 31/12/14 11:58
 במקום לנזקקים – דירות לעמותות דתיות
אמש חשפנו במהדורה המרכזית כי משרד הבינוי חתם בשקט על עשרות הסכמי מכירה של נכסי הדיור הציבורי למוסדות תורניים במחירים מגוחכים.

למרות שבעיר דימונה יש יותר מ-100 דירות פנויות של הדיור הציבורי, משרד הבינוי לא מתכוון למסור אותן לזכאים או לשכן בהן משפחות קשות יום.

במקום זאת, החליט המשרד למכור ללא מכרז לפחות 14 מהן לעמותה תורנית מקומית, בראשות הרב יעקב חמד. ממסמכים שהגיעו לידי חדשות 2 עולה, כי עסקאות מסוג זה הן עניין שכיח בהתנהלות המשרד שבראשות השר אורי אריאל, שמתברר כי מוכר עשרות דירות בהנחות מפליגות לעמותות דתיות שונות, מבלי להוציאן למכרז. למרות שעל פי חוק רק זכאי הדיור הציבורי רשאים לקנות את דירותיהם לאחר הערכת שמאי, אף אחת מהדירות שאנו בדקנו לא הוערכה וכעת הן מוצעות למכירה בהצעות מפליגות."  ערוץ 2\רוטר.

תראה,

חובה על כל גנב שמבקש לכפר על חטאיו- להחזיר את הגניבה.

יש מצב שאתה תשתמש להרע באמצעות התורה ולהקריב בן אדם שעדתו של דרוקמן קוראת לו שווערצע חיעז כקורבן לחטאיכם שנושא חטאיכם כדי שאנשיכם ישארו עם הכספים והדירות שגזלתם.

במשמעות של:

יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם וְעַל לְבוּשִׁי יַפִּילוּ גוֹרָל: תהלים.

יש מצב שאתה מתוחכם עד כדי כך, שהאנשים מישיבתו של דרוקמן שנתתם להם דירות וכסף מהמדינה, הם למעשה הקורבן והמאשרים את העושקים ממעמדו של בנט שגם הם עשקו את העם באמצעות מוסדות המדינה. בסופו של אתה תבקש להעמיד אותם כנושאי חטאת של מעמדו ועדתו של בנט.