תיק שרון יצחק תשובה. עדכון- הָשנים עשר בחודש השביעי בַּשָׁנָה הַשִׁבְעִים ושלוש.

שמשון ודלילה- תיק שרון יצחק תשובה.

השפעה.  
אתה לא יכול לייחס את מידת ההשפעה לנכים כמו כחלון ואלי כוהן שהיו מנועים מלהשפיע בעניין הכלכלי החשוב ביותר בעת הזו בישראל. אתה לא יכול לייחס את מידת ההשפעה לאנשים שהם סתומי פה בכל מה שקשור למתווה הגז ושרון יצחק תשובה וקובי מיימון שהם בני האדם המשפיעים הגדולים ביותר בעת הזו על המשק הכלכלי בישראל.כחלון.

יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם;    הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן. איוב.

גז.
"נחשפה הונאת מס בינלאומית בהיקף 120 מיליארד דולרים תחקיר בינלאומי שופך אור על התנהלות סניף בנק HSBC בז'נווה, שסייע להונאות מס של מלכים, סוחרי נשק, יהלומנים וזמרי רוק. ברשימה מופיעים 6,554 חשבונות בנק הקשורים לישראל, עם הון כולל של כ-10 מיליארד דולרים בין השמות המעורבים בפרשה נמצאים מלך ירדן עבדאללה השני," וואלה.

כִּי-עַתָּה, שָׁכַבְתִּי וְאֶשְׁקוֹט;    יָשַׁנְתִּי, אָז יָנוּחַ לִי.
עִם-מְלָכִים, וְיֹעֲצֵי אָרֶץ;    הַבֹּנִים חֳרָבוֹת לָמוֹ.
אוֹ עִם-שָׂרִים, זָהָב לָהֶם;    הַמְמַלְאִים בָּתֵּיהֶם כָּסֶף.
אוֹ כְנֵפֶל טָמוּן, לֹא אֶהְיֶה;איוב.
האללה של עבדאללה.

הערכת המלך הסעודי..  קיצוץ בתפוקות.
18

בסופו של יום, פרסקי, כמו מלובביץ' וכמו עובדיה יוסף, לא העמיד יורש. ואני, כפי שאתם יודעים, חושבת שזה טוב. גם אין אדם בישראל שיכול לקרוא- מי ליהוה אלי. אני חושבת שזה טוב. הגענו לעת של- מי ליהוה, ליהוה. העם היהודי מעולם לא בחר בפרסקי. העם היהודי, לא חטא. העם היהודי, הוא העם היחיד שלא אישר את פרסקי.

בסופו של יום מי שאישר את פרס,

היו הרווזיוניסטים..

תשובה/לנדאו/פרס/שרי/שטייניץ

שרי אריסון.

פרסקי\ברוג\ שרי אריסון.

%d7%a4%d7%a8%d7%a1-%d7%90%d7%a8%d7%99%d7%a1%d7%95%d7%9f

מענקי מדען משפחת עופר:
 
מענקי מדען %d7%94%d7%a7%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%a9%d7%9c-%d7%a4%d7%99%d7%a8%d7%90%d7%95%d7%a1
"חשיפת "כלכליסט": כך ויתרה המדינה על תמלוגי הענק של כיל מכתב ממשלתי מ־1995 חושף כיצד הממשלה העניקה לחברת כיל המופרטת פטור מתשלום תמלוגים על ייצור מוגבר של אשלג, עד שנת 2030 – תמורת ויתור של החברה על התחייבות לסלול כביש למפעלי ים המלח. בעלי התפקידים דאז לא זוכרים מה היה שם. עם זאת, בשבוע שעבר חשף "כלכליסט" כי המדינה מעולם לא דרשה מכיל את התמלוגים העודפים. על פי חישוב "כלכליסט", תחת הנחות שמרניות בנוגע לכמויות האשלג שמפיקה כיל מים המלח ולמחירו בשוק, עולה כי בשמונה השנים האחרונות לבדן ויתרה המדינה על תמלוגים בסכום כולל של 180 מיליון דולר לפחות." כלכליסט-2010. כמובן שלא נשכח שבמקום שהיה שיפודי מדינה בחולון מוכרים שווארמה ב- עשרים ושלוש שקל מנה. אני זוכרת את שיפודי מדינה עוד מהימים בהם היה ניתן לאכול שם מרק תימני עם חילבה וסחוג ביום חורף קר..
"בייגה שוחט פורש מדירקטוריון כיל אחרי 9 שנים מפנקות

שוחט, לשעבר שר האוצר, כיהן בלא מעט דירקטוריונים מאז פרישתו מפוליטיקה בשנת 2006," כלכליסט- 2015 לפי הספורות הנוצריות. 
http://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3650929,00.html

בית המשפט
כלבים

פרשת הגז- סוף דבר.

"נתניהו חתם על המתווה: "הגז ניתן לנו על ידי הקב"ה. אני לא מושפע מפופוליזם"" דה מרקר 17.12.2015 (לפי הספורות הנוצריות).

ה"לנו" של העם היהודי הוא לא ה"לנו" של בנימין נתניהו.

עכשיו נחכה ונראה אם יהוה עם העם היהודי והגר התושב עימנו, או עם שרון יצחק תשובה\nobel energy, ניר גלבוע ובנימין נתניהו.

.......

יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם; הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן. איוב.
תמר- ELBERG 2

המבורגר.

HTTP://WWW.THEMARKER.COM/BLOGS/EREZZADOK/1.3035884
כמובן שהעם היהודי שמח שבורא עולם עשה שלום בין פוטין לארדואן…
אנחנו היהודים מצווים לבקש שלום ולרדפו.
צריך לבדוק את סך ההשקעות של שרון יצחק תשובה במאגר הגז תמר מול ה"תספורות" שהוא עשה לכספי החוסכים לפנסיא וה"תספורות" שהוא עשה בבנק לאומי, ולבחון האם באמת שרון יצחק תשובה השקיע במאגר הגז תמר מכספו, כי אם סכום ה"תספורות" עולה על סכום ההשקעות ברור לכולנו למי שייך המאגר.

.......

אפס עריץ.

מלך לשרון

 . . . . . . . . . . . . . . . . כֹּה-אָמַר יְהוָה קְדוֹשׁ יִשְׂרָאֵל, וְיֹצְרוֹ:  הָאֹתִיּוֹת שְׁאָלוּנִי, עַל-בָּנַי וְעַל-פֹּעַל יָדַי תְּצַוֻּנִי.  אָנֹכִי עָשִׂיתִי אֶרֶץ, וְאָדָם עָלֶיהָ בָרָאתִי; אֲנִי, יָדַי נָטוּ שָׁמַיִם, וְכָל-צְבָאָם, צִוֵּיתִי. אָנֹכִי הַעִירֹתִהוּ בְצֶדֶק, וְכָל-דְּרָכָיו אֲיַשֵּׁר; הוּא-יִבְנֶה עִירִי, וְגָלוּתִי יְשַׁלֵּחַ–לֹא בִמְחִיר וְלֹא בְשֹׁחַד, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.. . . . . . . . . . . . . . . . . .

נוגש פרעה

………..אילומינתי קוד משקפיים שטן. עץ-טרי 3 book 3.  

שימו לב לעדות בה "לבן העורף" של נובל אנרג'י, שימו לב לרגלו, זאת רגל שבועטת בבן ישראל שהפגין למען עם ישראל. האם בנימין נתניהו יזהיר את אנשי נובל אנרג'י כמו שהוא מזהיר את הפלסטינאים.. או שהמפגין נגד מתווה הגז הוא לא יהודי כתפישת בנימין נתניהו. אתם יודעים שבנימין נתניהו אמר לעובדיא יוסף שהשמאלנים לא יהודיםמה אני אומרת, אני אומרת שבנימין נתניהו לא יְמָנִי.

אַל-תִּתֵּן יְהוָה, מַאֲוַיֵּי – רָשָׁע;    זְמָמוֹ אַל-תָּפֵק, יָרוּמוּ סֶלָה.
רֹאשׁ מְסִבָּי–    עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ יכסומו (יְכַסֵּימוֹ).
ימיטו (יִמּוֹטוּ) עֲלֵיהֶם, גֶּחָלִים:    בָּאֵשׁ יַפִּלֵם; בְּמַהֲמֹרוֹת, בַּל-יָקוּמוּ.
אִישׁ לָשׁוֹן, בַּל-יִכּוֹן בָּאָרֶץ:    אִישׁ-חָמָס רָע–יְצוּדֶנּוּ, לְמַדְחֵפֹת.
ידעת (יָדַעְתִּי)–כִּי-יַעֲשֶׂה יְהוָה, דִּין עָנִי:    מִשְׁפַּט, אֶבְיֹנִים.

מתווה

שלא כמו מעשה הבריאה, טבע לא משלמת מס ביחס ישר למה שהיא מפיקה מהבריאה. היא לא משלמת שכר ביחס ישר לרווחים שהיא מרוויחה. הבריאה מעלה את האדים השמיימה שיוצרים עבים שמורידים את המטר בחזרה לבריאה לבני האדם. טבע לא מעלה את האדים-את המס לבית האוצר, ולא מעלה את השכר לעובדי הקבלן שהיא מעבידה. יותר מידי כסף בידי מעט מאוד אנשים שעושקים את הטל והמטר מהעמים. זאת המשמעות של דת הקפיטל שאוגרת את ההון בידיים שלה ומחלחלת אותו שלא כדרך הבריאה אלא כדרך שסותרת את בורא עולם, דרך שמייצרת כח גדול מידי בידי מעט אנשים שנוהגים כאלוהים אחרים. בשורה התחתונה, בנימין נתניהו לא יהודי לכן הוא לא בוגד בנו, הוא סוס טרויאני. משמע בוגד אוון- בוגד ביהוה. לכן הוא מייחס את הגז למעשה טבע ולא למעשה הבורא. אין את המילה טבע בתורה.  אני בטוחה שבנימין נתניהו וזרעו  כסוסים טרויאנים, ערלים בני ערלים, לומדים את התורה כדי להשכיל להרע ולא להטיב כפי שנטען בתורתנו הקדושה שאמרה עליהם שהם בנים סכלים.

ספות

זה חתיכת קטע לראות על האסדה של nobel energy עב"ל שרון יצחק תשובה את דגל\נס ישראל. אתה מ'בין.

צריך לחשוב על ההקבלה בין המושגים גיא צלמוות ו"פוטו רצח". אתם יודעים, אותו פוטו שמישהו קרא לו פוטו רצח  לצילום במה שקראו לו "תעודת זהות". העדות שראיתם חיל של נובל אנרג'י מכה ביחד עם המשטרה, התרחשה בעת שלטונו\משטרו של דנינו על משטרת המדינה. דנינו היום הוא יושב ראש במגדל של בעל ההון שלמה אליהו. ואתם יודעים יש פועלי אוון במוסדות ארץ שפועלים למען בעל הון שלישי ומתוגמלים בחסות בעל הון שני ולהפך. להסתיר עקבות אתם יודעים..  כל מה שקורה עכשיו עם הר הבית ודעש אלו תופי מלחמה שמנסים להשכיח מתודעתנו את גילוי הגז במצרים והעובדה שמצרים שילמה לבריטים יותר זול מ-5 דולאר וזאת לפני גילוי הגז במצרים..  וכפי שראיתם בעדות, לנובל אנרג'י יש צירים שביחד עם הפקודים לשעבר של דנינו וכראדי (המפכ"ל לשעבר ושכיר של שרון יצחק תשובה לאחר פרישתו)מכים יהודי שמלין ביקר..  ואתם יודעים.. עייני  ופואד שחברו לשמולי ועייני שעובד היום כפולה.. יועץ אצל המבורגר\בכר בדיסקונט ומשווק ביחד עם ברוש את הגז שבשליטת שרון יצחק תשובה  . . . . . . . . . . . .
דפני ליף

עושה רושם שנובל "מ'שחקת אותה גבר" על העם היהודי והגר התושב עימנו באמצעות הצירים שהיא חרשה במשטרה

אפרודיטה

אין הגיון במחיר שהעם היהודי והגר התושב עימנו- שילמנו משלמים ומה שבנימין נתניהו תווה שנשלם בעבור הגז. ודוד המלך אמר –

טוֹב, לְהֹדוֹת לַיהוָה;    וּלְזַמֵּר לְשִׁמְךָ עֶלְיוֹן.
לְהַגִּיד בַּבֹּקֶר חַסְדֶּךָ;    וֶאֱמוּנָתְךָ, בַּלֵּילוֹת.
עֲלֵי-עָשׂוֹר, וַעֲלֵי-נָבֶל;    עֲלֵי הִגָּיוֹן בְּכִנּוֹר.

מחיר גז

גז- מצרים.

שימו לב לעדות בה "לבן העורף" של נובל אנרג'י, שימו לב לרגלו, זאת רגל שבועטת בבן ישראל שהפגין למען העם היהודי. האם בנימין נתניהו יזהיר את אנשי נובל אנרג'י כמו שהוא מזהיר את הפלסטינאים.. או שהמפגין נגד מתווה הגז הוא לא יהודי כתפישת בנימין נתניהו. אתם יודעים שבנימין נתניהו אמר לעובדיא יוסף שהשמאלנים לא יהודיםמה אני אומרת, אני אומרת שבנימין נתניהו לא יְמָנִי.

הזמנה לחתונה..

נקודת ראות:

שפה אחת

יש מצב שיוסי כהן התכוון להבטחת\אבטחת היושבים ברחוב השדות 7 ברמת השרון (שרון יצחק תשובה זהו שמו המלא של איציק תשובה). כעת כשאני חושבת שוב על כך.. גם תמיר פרדו דיבר בשפה שאינה שלו עם היושבים בשדות 7.. ואני חושבת שהשפה של יוסי כהן לא הייתה נכונה לשימוש בוועדת הכלכלה לענייני אישור המתווה..

point of vewe

חוק העצמות היבשות.

שופט

פרנקנשטיין

"tshuva production present : hagolem"

עושה רושם ששרון יצחק תשובה הבין ונטמע בתרבות המערב, פרנקשטיין הצליח לגלמן את שרון יצחק תשובה כשחור שפועל בקודים מערבים. הוא גולם כל כך מוצלח שהוא מתחיל לייצר גלמים בעצמו, עיין ערך משה כחלון.

זיין גי זונט 40

גלנט...

ידוע לכולנו ששר האוצר כחלון אינו יכול  לטפל בענייני הגז כפי שציפו ממנו בוחריו לטפל בגז כמו שטיפל בסלולר. זה סוג של לעג שמינו אדם לשר אוצר שמנוע לטפל בסוגיא הכלכלית החשובה ביותר בישראל. עושה רושם שזה הסטייל של מפלגתו של כחלון. יודעי דבר יסכימו עימי שהמינוי של גלנט לשר הבינוי הוא אותו לעג של מינוי כחלון לשר אוצר. אדם עם ערכי מוסר כשל גלנט אינו ראוי להיות שר בינוי בישראל.

26.7.2015 082

 

רשעסילבן ושלום.

מחירי דלק.

המחיר בתחנות הדלק בשקלים.

מכיוון שמחירי הנפט לחבית בהשוואה אינם זהים, סך העושק לא מדויק. כפי שניתן לראות עשיתי השוואה בין חודשים בהם המחירים קרובים. ברור לכולנו שרווח היתר של שרון יצחק תשובה בתחנות הדלק- גדל. כמו במתווה הגז.

כמו כן, צריך לבדוק פערים שנובעים מהפרשים בשער הדולאר.

דולאר 23.1.2009 (לפי הספורות הנוצריות)- 3.9740 שקל.

דולאר 30.10.2015 (לפי הספורות הנוצריות)- 3.8670 שקל.

אתם צריכים להבין שהמדינה\בנימין נתניהו מפרגנת לשרון יצחק תשובה חיילים משוחררים בשכר מינימום כשהמדינה משלימה את שכרם. כך שהם מבטיחים לו עובדים בשכר נמוך לאורך זמן. משמע, הפחתה בעלויות התפעול שמגדילה עוד את רווחיו של שרון יצחק תשובה.

בחיי האישיים אני מעדיפה לשלם יותר יקר למכולת מאשר יותר זול לשופר סל שגם היא מעסיקה קופאיות בשכר מינימום וזאת יען כי, אם לא תהיה מכולת שכונתית- שופר סל תעלה מחירים. אחת הפעולות שנוקטים עסקים טייקוניסטים היא למכור מאוד בזול כדי לייצר בסופו של יום את הפתרון הסופי בו הם יחלישו את העסקים הקטנים ואז תהיה להם שליטה שתאפשר להם למכור הרבה הרבה יותר יקר ממה שהמכולת מוכרת היום ואז ילכדו אותנו כמו ששרון יצחק תשובה לכד אותנו במתווה הגז. זאת אומרת ששימור המכולת מבטיח לנו מחיר שוק נכון לאורך שנים. נוחי דנקנר בעיתו ניסה לפתור את העניין בהשתלטות עויינת על תחום המכולות ואתם יודעים, עסקים קטנים לא מעסיקים עובדי קבלן.

מקורות נתוני המחירים:

מחיר בתחנות דלקמחיר לחבית. שערי דולארים.

נקודה.

גז.שוד הגז הגדול-1
גזגז- מצרים.
מחיר גז

 כפי שלמדנו גלנט וכחלון הם חברים של ברוני הגז, גלנט מאוד מתאים לשרון יצחק תשובה אם בפלישה לאדמה לא להם עסקיינן, לתשובה יש שר שיכון שבראש שלו כמו שאומרים.. הלכו שניים יחדיו כי נועדו…

תשובה אפס

26.7.2015 076

.גולם

גם על עמלות הבנקים אל תבנו, לתשובה יש מניות בבנק לאומי.

בנקים

לכן אני מציעה להתמקד במה שאפשר כרגע-

הדוח נערך כשלתשובה ( השותף של silberstain מאמריקה) עדיין היתה שליטה בעוף החול, עוף פרעוני אתם יודעים..כך שבאין אינטרס בענייני ביטוח לשרון יצחק תשובה השולט בסתר בישראל, יש מצב שאם נלחץ על כחלון , כחלון יפעל להוריד את העמלות\דמי הניהול על הפנסיות שהם כ- 30 אחוז מהכסף שאתם מפרישים. עמלות \דמי הניהול שגובות חברות הביטוח הפנסיוני זה הכיוון שהעיתונאים והפעילים החברתים צריכים ללחוץ על כחלון שיש מצב שיהיה ללחץ תוצאה חיובית. אין טעם ללחוץ כרגע בעניין הבנקים והדואפול פועלומי, במיוחד שבנק לאומי גם הוא אישר לתשובה יצחק תיספורת שלא כל כך דיברו בעניין החוב שבנק לאומי ויתר לשרון יצחק תשובה, אם אני זוכרת נכון משהו כמו 130 מליון שקל..

אתם מבינים שלהמבורגר יש אחזקות בנדל"ן, הרכבת הקלה בשותפות עם אשטרום של סוארי מהאאודי 8 של אולמרט..ביטוח, בנק לאומי ובנק דיסקונט שם עובד בכר מועדת בכר ועיני מההסתדרות שהוא גם השותף של ברוש מהתאחדות התעשיינים בשיווק הגז של שרון יצחק תשובה לתעשיינים.

roll

גז חיש

נס

אונס

יש מצב שלנוכח הגילויים החדשים, 3 דולאר ל- mmbtu גם יקר.. תשובה היה צריך לחטוף את ההצעה כשהצענו לו 3 דולאר ל- mmbtu.. ככה זה, צריך להכות בברזל בעודו חם. אני אומרת שאפשר להוריד את המחיר ל- 2.5 דולאר ל- mmbtu, סנט לא יותר, מוצמד למדד הנרי הוב.. וכדאי לתשובה לחטוף את ההצעה לפני שיהיו גילויים חדשים בלבנון..

בריאה

 יש לעיתים פיגועי טרור שארגוני טרור שמחים לקחת אחריות עליהם למרות שהם לא אחראים עליהם, זה מוסיף להם כבוד אתם יודעים. חשוב שתדעו זאת. יש מצב שדעאש ישמחו לקחת אחריות על פיגוע טרוריסטי בסיני…

אני עוד זוכרת את הימים ב 2006 כשפרץ ביקש  צדק חברתי.. שכר הגון לכל פועל ופועלת.. 1000 דולאר.. ואז בא עלינו מבצע שכר הולם שקראו לו אחר כך מלחמת לבנון השניא. סוג של המרה בין סוגי השכר..סוג הרוח שהתודעה מבקשת. לא לשכר הזה פיללנו כשביקשנו שכר הגון לאחינו ואחיותנו משתכרי שכר המינימום ועובדי ועובדות הקבלן שנפתלי בנט ממשיך את קודמיו ומתנגד להעסקתם הישירה.

סובבוני בכחש אמר בגין על מלחמת לבנון הראשונה ולא הסביר.

ברכות לעם המצרי מהרחוב הישראלי ..

כל כך יפה ה- keda ho, keda ho, keda ho של הרחוב המצרי…

ברור לכולנו שאם בנימין נתניהו ימשיך למהר עם אישור מתווה הגז במתכונת שהוא מציע כשיש לו "קלף מיקוח" ידוע לכל, הוא לא יוכל לחמוק הפעם מאשמת בגידה בעם ישראל.

קרי

נקודת ראות.

טרור

הקרבה.

בשורה התחתונה בנימין נתניהו הוא חיל של הון, באנגלית- Soldier of Fortune- ביחידה מובחרת אתם יודעים. 

i can hear the sound of the windmil going round- deep purple

וְאִתְפַּתַּחָא, עֵינֵי תַּרְוֵיהוֹן, וִידַעוּ, אֲרֵי עַרְטִלָּאִין אִנּוּן; וְחָטִיטוּ לְהוֹן טַרְפֵי תֵּינִין, וַעֲבַדוּ לְהוֹן זְרָזִין. בראשית לפי אונקלוסיפר.

הַהֵימִיר גּוֹי אֱלֹהִים, וְהֵמָּה לֹא אֱלֹהִים; וְעַמִּי הֵמִיר כְּבוֹדוֹ, בְּלוֹא יוֹעִיל. שֹׁמּוּ שָׁמַיִם, עַל-זֹאת; וְשַׂעֲרוּ חָרְבוּ מְאֹד, נְאֻם-יְהוָה.

קורסיקה פרומו שני

. . . . . . . . . . . 

תשובה אפס אפס

.לא ייתכן שלא יהיה חוק יסוד שהמדינה בציון היא מדינת היהודים ש- יהוה הוא אלהיו. לכן גם ציפורה ליבני שמתנגדת לחוק, אינה יכולה לשבת בכיסא שהיא יושבת וזאת לנוכח העובדה שציפי למעשה מתנגדת להיות הר ציון כארץ שבורא עולם יסדה לעולם לעם היהודי.

וַיִּסֹּגוּ וַיִּבְגְּדוּ, כַּאֲבוֹתָם;    נֶהְפְּכוּ, כְּקֶשֶׁת רְמִיָּה.
וַיַּכְעִיסוּהוּ בְּבָמוֹתָם;    וּבִפְסִילֵיהֶם, יַקְנִיאוּהוּ.
שָׁמַע אֱלֹהִים, וַיִּתְעַבָּר;    וַיִּמְאַס מְאֹד, בְּיִשְׂרָאֵל.
וַיִּטֹּשׁ, מִשְׁכַּן שִׁלוֹ;    אֹהֶל, שִׁכֵּן בָּאָדָם.

וַיִּמְאַס, בְּאֹהֶל יוֹסֵף;    וּבְשֵׁבֶט אֶפְרַיִם, לֹא בָחָר.
וַיִּבְחַר, אֶת-שֵׁבֶט יְהוּדָה;    אֶת-הַר צִיּוֹן, אֲשֶׁר אָהֵב.
וַיִּבֶן כְּמוֹ-רָמִים, מִקְדָּשׁוֹ;    כְּאֶרֶץ, יְסָדָהּ לְעוֹלָם.
וַיִּבְחַר, בְּדָוִד עַבְדּוֹ;    וַיִּקָּחֵהוּ, מִמִּכְלְאֹת צֹאן.
מֵאַחַר עָלוֹת, הֱבִיאוֹ:    לִרְעוֹת, בְּיַעֲקֹב עַמּוֹ; וּבְיִשְׂרָאֵל, נַחֲלָתוֹ.
וַיִּרְעֵם, כְּתֹם לְבָבוֹ;    וּבִתְבוּנוֹת כַּפָּיו יַנְחֵם.

.………..  זאת משמעותה של דת הציונות. עושה הכל אותו הדבר – למען אלוהים אחרים. אלוהים בשר ודם. עצבי כנען. ………..

הרצוג פוקס נאמן.

הקרבה 1

free ma son.

שימו לב שגם לבית המשפט של תחתיות ארץ יש את הסמל של הבונים החופשיים ועל גג בית המשפט יש פסל של רימון, גם לקבוצת עזריאלי יש את הסמל של הבונים החופשיים גם הכיתוב – bbq מופיע בסמל האילומינתי שהיא שלוחה שלהם. לנוכח ידיעתנו שתשובה הוא אדם חופשי לחטוא ולא לשלם את המחיר, ברור לכולנו מה מהות המילה חופשי בדת' הבניא- הבבונים של העיר שעולים מהים של עציון גבר.. של שלמה המלך שבורא עולם קרע את ממלכתו:

ENCYCLOPEDIA OF FREEMASONRY"

".AND ITS KINDRED SCIENCES- by ALBERT C. MACKEY M. D . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . תגיד לשרון יצחק תשובה (שברור לכולנו שהוא גולם ספור של סבא ג'פטו\דונולו שהתחיל לייצר גלמים בעצמו)  שיאמר לאמריקקים שאנחנו מוכנים לשלם "גג" 3 דולאר ל- "mmbtu" (בי טי, פעמיים טי- דאבל טי mm פעמיים אם- דומה- יורדי דומה. אתה יודע, של אלבמה סונג ומאקי מסר) עם הצמדה למחיר הגז והנפט העולמי. אותו הדבר לגבי ה"תמלוגים" כמקובל בארצות שהמנהיגים שלהם מנהיגים מטעם העם ולא מנהיגים מטעם בעלי הון שידעו כי ערטילאין אינון ועבדו להון זרזין. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

.

סוף דבר.

הקוראים כאן ודאי יודעים על התנגדותי למתווה הגז. חשבתי אייך להתייחס לעניין אישור המתווה. והגעתי למסקנה שהתיחסות למתווה גם כהתנגדות לאישורו יהפוך את האונס שאנס בנימין נתניהו את העמים החים בישראל, יהפוך את הדיקטוטורה של בנימין נתניהו – לדמוקרטיא. ברור לכולנו שהמצרים שמשלמים כ- 3 דולאר ל mmbtu כשמחיר ההולכה שלהם יותר יקר, זאת ההוכחה לשקר הגדול שבנימין מנסה למכור לנו. עם השורה התחתונה לא ניתן להתווכח. עדיף לבנימין שישתוק ולא ינסה ליפות את ההסכם. וכמו שאנחנו רגילים לאחר מהלכים מסוג זה- בשבועות הקרובים יהיו הרבה ארועים שיעבירו דף במציאות חיי העמים היושבים בישראל.

בשורה התחתונה:

מאוד חשוב שלמפכ"ל הבא לא יהיו עניינים עם הלבנת הון, מלבין הון לא יחקור את הפושעים הלא קלאסים שהפקידו כספים בשוויץ.

.

בית המשפט

"נחשפה הונאת מס בינלאומית בהיקף 120 מיליארד דולרים

תחקיר בינלאומי שופך אור על התנהלות סניף בנק HSBC בז'נווה, שסייע להונאות מס של מלכים, סוחרי נשק, יהלומנים וזמרי רוק. ברשימה מופיעים 6,554 חשבונות בנק הקשורים לישראל, עם הון כולל של כ-10 מיליארד דולרים בין השמות המעורבים בפרשה נמצאים מלך ירדן עבדאללה השני," וואלה.

כ- 9 אחוז מהסכום הכולל קשור לישראל. אתם מבינים שישראל מדינה מאוד קטנה. מאוד מאוד קטנה.

בתחושה שלי, עוד מעט עבדאללה מלך ירדן יפקיד עוד כספים בשוויץ..

.

שׁוּבָה יְהוָה, עַד-מָתָי;    וְהִנָּחֵם, עַל-עֲבָדֶיךָ.
שַׂבְּעֵנוּ בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ;    וּנְרַנְּנָה וְנִשְׂמְחָה, בְּכָל-יָמֵינוּ.
שַׂמְּחֵנוּ, כִּימוֹת עִנִּיתָנוּ:    שְׁנוֹת, רָאִינוּ רָעָה.
יֵרָאֶה אֶל-עֲבָדֶיךָ פָעֳלֶךָ;    וַהֲדָרְךָ, עַל-בְּנֵיהֶם.
וִיהִי, נֹעַם אֲדֹנָי אֱלֹהֵינוּ–    עָלֵינוּ:
וּמַעֲשֵׂה יָדֵינוּ, כּוֹנְנָה עָלֵינוּ;    וּמַעֲשֵׂה יָדֵינוּ, כּוֹנְנֵהוּ.

 

נקודה

בהמשך הדף כתובות שכתבתי בעניינו של שרון יצחק תשובה והגז במשך כמה שנים.

גז 2 גז 1

גלנט
הסכם הגז

תשובה ובנימין


ביבי ותשובה
תשובה יצחק בנימין נתניהו תשובה ובנט


תשובה אפסון אפס
אלעד תשובה
תשובה

קרי

נו .. מה אפשר לצפות מג'ון קרי- בעל מניות בנובל אנרג'י… האם ארה"ב לוחצת או שמא ג'ון קרי לוחץ…בשורה התחתונה ג'ון קרי לוחץ ללחוץ על עם ישראל שיוותר על מיסים , תמלוגים מאוצרותיו של עם ישראל.

אני מניחה שהוא גם דואג לאינטרס העתידי של בתו ובנו של שרון יצחק תשובה הגרים בארצו של ג'ון קרי.

הנ"ל עדכון 27.7.2015.

.

-אתה שומע ישמעאל..

— שומע ומקשיב!

– אני חשבתי על סיפור שמשון ודלילה בהקשר לימנו אנו..בהקשר לתשובה יצחק וחבריו בעלי ההון הריכוזי..

— מה חשבת?

– הראל פיננסים/ משפחת המבורגר/מנורה/ מנהלי מנורה/בעלי מנורה פיננסים הם הפלשתים, ואילו תשובה יצחק הוא דלילה ועם ישראל הוא שמשון..הם הממשלה העבירה להם את נכסי הציבור, הם מיתחזקים מכספי הציבור ואילו תשובה יצחק/בן דב/ וכל אלה שעושים תספורות לכספי העם, נוגסים בכוחו כפי שעשו הפלישתים ודלילה.. זאת אומרת שהטייקונים המוסדיים /בעלי ההון הריכוזי כיחידה אחת הם הפלישתים  ואילו הטייקונים/בעלי ההון הריכוזי שמבקשים לעשות תספורת לכספי עם ישראל הם דלילה, וכמובן שעם ישראל הוא שמשון…

— ומה התפקיד של הממשלה שנתנה להם את כספי הציבור, בסיפור?

– סתם שרמוטה..

— רחב הזונה?

– לא, סתם שרמוטה, נערת ליווי אקסלוסיבית…

מיכל כהן +ישמעאל הלוי.

תשובה אפס.

"מתנת הבחירות של לנדאו לתשובה: מאגר אחסון גז מול אשקלון
שר האנרגיה הודיע כי יעניק לחברות דלק ונובל אנרג'י רישיון לאחסון גז טבעי במאגר מארי-B המתרוקן –
אף שהמאגר צריך לחזור לידי המדינה, ובלי לקיים מכרז או לקבוע את דמי השימוש שישולמו למדינה ■
המשמעות: מסירת נכס ציבורי בשווי מיליארדי שקלים לידי גורם פרטי, ללא כל תמורה ובהליך מזורז וחסר תקדים." דה מרקר 2013.
http://www.themarker.com/dynamo/1.1888564
.

"קראתי בהקפדה כל מילה ומילה שאמרת. אני מבין שקיבלת הדרכה ממי שמומחה בהוצאת כספים מהממשלה. כל פריטים שציינת, אני  מכיר כבר בעל פה. כל הדורש ומקבל הדרכה מהאדון הזה מציין את אותם הפריטים: מגפיים שנרטבו או נעלמו והנה אתה ניצב לפני בזוג מגפיים נוצצים.."  "זה בגלל שמרחתי אותם בשומן חזירים", ניסיתי להסביר." אריה חורשי מנהל בית ספר כצנלסון חולון לשעבר- סיפור יצירת הגולם של המהר"ל בפולין.

88= בספורות פח.

טָמְנוּ גֵאִים, פַּח לִי– וַחֲבָלִים, פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד-מַעְגָּל; מֹקְשִׁים שָׁתוּ-לִי סֶלָה.

""…הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ"ל, אז נשמתי תשועבד אליו. חתום …"
"כשהבונה החופשי לומד שהמפתח ל'לוחם על המכשול' הוא היישום הנכון של דינמו כוח החיים, הוא למד את המסתורין של המלאכה. האנרגיות המזידות של לוסיפר הן בידיים שלו ולפני שהוא יכול להתקדם הלאה ואל-על, הוא חייב להוכיח את יכולתו ליישם את האנרגיה הזאת כראוי"
^ מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה 33" קונספיל.

אַל-תִּתֵּן יְהוָה, מַאֲוַיֵּי – רָשָׁע;    זְמָמוֹ אַל-תָּפֵק, יָרוּמוּ סֶלָה.
רֹאשׁ מְסִבָּי–    עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ יכסומו (יְכַסֵּימוֹ).
ימיטו (יִמּוֹטוּ) עֲלֵיהֶם, גֶּחָלִים:    בָּאֵשׁ יַפִּלֵם; בְּמַהֲמֹרוֹת, בַּל-יָקוּמוּ.
אִישׁ לָשׁוֹן, בַּל-יִכּוֹן בָּאָרֶץ:    אִישׁ-חָמָס רָע–יְצוּדֶנּוּ, לְמַדְחֵפֹת.
ידעת (יָדַעְתִּי)–כִּי-יַעֲשֶׂה יְהוָה, דִּין עָנִי:    מִשְׁפַּט, אֶבְיֹנִים.

חתום.

Copyright © 2022 . All rights reserved.