שלום.

.

גוליאת במסכת דוד

.

מהגות ליבי 44.מהגות ליבי עשרים.

אני אומר לך מה אני מציעה, וזאת שלא להכשל כמו שהכשלת את עם ישראל ב-אלפיים ואחת עשרה לפי ספירתך. כששאלת אותו מה הם מציעים, הם היו ילדים צעירים בשנים אתה יודע, ואנחנו יודעים שאתה יודע בדיוק מה לעשות כדי להביא למצב שמה שהם מבקשים יתקיים. אתה העדפת להרדים אותם כמו שאומרים.

בואי קטנה לישון.. אם בלהרדים את אבן הקאטון שהתעוררה עסקיינן..

[wpvideo 1391Mh0W]

.

בספר מלאכי בורא עולם אומר- וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם, כָּל-הַגּוֹיִם:  כִּי-תִהְיוּ אַתֶּם אֶרֶץ חֵפֶץ, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.

זאת אומרת שלאישור הגוים יש ערך, יש משמעות. לאישור הגויים יש אישור מבורא עולם. והם אישרו גבולות שישים ושבע לפי ספירתך.

לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינֹת, מִזְמוֹר שִׁיר.
אֱלֹהִים, יְחָנֵּנוּ וִיבָרְכֵנוּ;    יָאֵר פָּנָיו אִתָּנוּ סֶלָה.
לָדַעַת בָּאָרֶץ דַּרְכֶּךָ;    בְּכָל-גּוֹיִם, יְשׁוּעָתֶךָ.
יוֹדוּךָ עַמִּים אֱלֹהִים:    יוֹדוּךָ, עַמִּים כֻּלָּם.
יִשְׂמְחוּ וִירַנְּנוּ,    לְאֻמִּים:
כִּי-תִשְׁפֹּט עַמִּים מִישֹׁר;    וּלְאֻמִּים, בָּאָרֶץ תַּנְחֵם סֶלָה.
יוֹדוּךָ עַמִּים אֱלֹהִים:    יוֹדוּךָ, עַמִּים כֻּלָּם.
אֶרֶץ, נָתְנָה יְבוּלָהּ;    יְבָרְכֵנוּ, אֱלֹהִים אֱלֹהֵינוּ.
יְבָרְכֵנוּ אֱלֹהִים;    וְיִירְאוּ אוֹתוֹ, כָּל-אַפְסֵי-אָרֶץ.

אפס.

עד עכשיו האחזות צד ימין השקר של צאן מרעיתך מקיים איבה ומלחמה שמעניה את עם ישראל  ועמי האזור. (לחיצה על הכתוביות תגדיל אותן).

בנט 2.בנט קבלן2574721017

בנט- העסקת עובדי קבלן.המלחמה מאשרת את העוני כמו שאומרים, וזה אישור של עיוורים, של אנשים שתודעתם תודעת שקר (אם בריקון, געילה סטייל גת ואשקלון עסקיינן, אם בשפת בבל שהכניסה לשפה המדוברת בארץ ישראל את המילה אפס בספורות של "תעודת זהות" עסקיינן.).

שטיינץ

.

[wpvideo eWnvikOx]

חוות גלעד.

אהדוטווהקאט.

.כך שבבואו של שמולי לפתור את בעיית שכר העובדים במסעדות\עסקים קטנים שיפנה אצבע מאשימה לשרון יצחק תשובה- לגוליאת. בעיית השכר בתחום המסעדנות\עסקים קטנים היא הסימפטום כמו שאומרים. (ברור לכולנו שזאת בעיא ששמולי קיבל תרומה מדנקנר והפטרונים שלו הם פואד ועייני (יו"ר התאחדות עובדים לשעבר)שעובד עם בנק דיסקונט ושקיבל משרון יצחק תשובה את הזכיון לשווק גז לעסקים בשותף עם שרגא ברוש (יו"ר התאחדות התעשיינים לשעבר שמסתבר שהוא כבר לא לשעבר ואת הויכוחים שהוא ניהל עם השותף שלו עייני הוא ינהל עכשיו עם נסקורן שהיה המועמד מטעם עייני להחליף אותו בתפקיד הדואג לעובדים בישראל ואתם תרגישו שניסקורן נלחם למענכם שהוא משיג במשא ומתן קשוח עליית שכר מינימום ל- 5000 שקל בפעימות עד 2017. זאת אומרת שאתם מתרשמים מתפעלים מהמלחמה ולא מתוצאותיה וזה בדיוק מה שעידן עופר, שטראוס ותשובה בעלי מניות בערוץ 2, רוצים שתחשבו) ולנוכח המונופול של שרון יצחק תשובה בתחום הגז משמע- לגרבץ ולדפוק בוחטות).

קצאא קלאס גבוה הרצוגירדן

תשובה ובנט בנט צרפת אפס  סתיו אפס  סתיו שפיר  שמולי 2. סתיו אפס  תשובה אפס תשובה 60 בנט 4. הילארי אפס. שרי אריסון סלאח שבתי 1. תעמולה 3.

פאינה

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.