שוד הגז הגדול.

גז

חסינות

שוד הגז הגדול

שוד הגז הגדול-1

אני חושבת שהעם היהודי היה מעדיף לתת את כספו, לעניים תושבי ארץ ישראל ולא לשרון יצחק תשובה.

הֲתָשִׂים אַגְמֹן בְּאַפּוֹ;  איוב.

גז.

.

בא מלוב שרון יצחק תשובה. טריפולי- טרי. 3. טרי עץ. "קן לציפור בין העצים ובקן לה- 3 ביצים" עמ"מי(מנהל מקרקעי ישראל).

.
אפרטהייד"“…הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ”ל, אז נשמתי תשועבד אליו. חתום …”^ מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה33"  קונספיל.

.

אצל הגרמנים אתה אף פעם לא יודע אם האות או- היא  האות אלף או האות עין.

קרל אורף.

את הבעיה הזאת אין במזרח התיכון. במזרח התיכון, יש אלף  ויש עין. יש כף ויש חטא. גם אצל היהודים וגם אצל המוסלמים.

.

אילומיניטי 5אילומיניטי 3עזריאלי

.

מבנה פרימדיאלי

לכן חשוב לראות את מה שקוראים לו-השורה התחתונה של ההסכם המתגבש. השאלה הנשאלת היא, אם עיתונאים כדוגמת שלדון אדלסון יראו לכם אותה במוסרות שלהם. זאת אומרת שהעבודה כעבדון הון זרזין היא סוג של פרוטקשן שהשולטים על המוסרות לא יחשפו את בושתו של נבחר עם (שהמוסרות של אדלסון הופכות אותו לצי-בור) באם יפעל לטובת אנשים כדוגמת שרון יצחק תשובה. העבדון להון זרזין. זאת אותה חגורת עור שמסתירה את בושתו של הערום.

הנחש. גן עדן.

שרה נתניהו.

ביבי

תמונה

רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ;    אֵין אֱלֹהִים, כָּל-מְזִמּוֹתָיו.

פשרה

אהדוטווהקאט

.כך שבבואו של שמולי לפתור את בעיית שכר העובדים במסעדות\עסקים קטנים שיפנה אצבע מאשימה לשרון יצחק תשובה- לגוליאת. בעיית השכר בתחום המסעדנות\עסקים קטנים היא הסימפטום כמו שאומרים. (ברור לכולנו שזאת בעיא ששמולי קיבל תרומה מדנקנר והפטרונים שלו הם פואד ועייני (יו"ר התאחדות עובדים לשעבר)שעובד עם בנק דיסקונט ושקיבל משרון יצחק תשובה את הזכיון לשווק גז לעסקים בשותף עם שרגא ברוש (יו"ר התאחדות התעשיינים לשעבר שמסתבר שהוא כבר לא לשעבר ואת הויכוחים שהוא ניהל עם השותף שלו עייני הוא ינהל עכשיו עם נסקורן שהיה המועמד מטעם עייני להחליף אותו בתפקיד הדואג לעובדים בישראל ואתם תרגישו שניסקורן נלחם למענכם שהוא משיג במשא ומתן קשוח עליית שכר מינימום ל- 5000 שקל בפעימות עד 2017. זאת אומרת שאתם מתרשמים מתפעלים מהמלחמה ולא מתוצאותיה וזה בדיוק מה שעידן עופר, שטראוס ותשובה בעלי מניות בערוץ 2, רוצים שתחשבו) ולנוכח המונופול של שרון יצחק תשובה בתחום הגז משמע- לגרבץ ולדפוק בוחטות).

.

עוני

טל ומטר

הקולות של פיראוסברור לכולנו שעץ המאכל אותו מגדל שרון יצחק תשובה הוא עץ התמר. עץ שהגזע שלו רזה ויבש וצמיחתו היא רק בצמרתו. גבוה גבוה שלא לכולם יש את היכולת לטפס לפרות העץ. עץ התמר הוא עץ מדבר. אני מניחה שבהשראת ורדה אלשייך, שרון יצחק תשובה רוצה לעשות מארץ ישראל מדבר שבראשה עומד שייך. מי יודע, אולי מירי רגב שדבקה במזרחיותה וזאת לאחר שתמכה באשכנזי עידן עופר כשסירבה בכל תוקף שיגדילו את התמלוגים והמיסים שהוא משלם. אותו  עידן עופר המעביד מזרחים כעובדי קבלן ומשלם לחשכ"ל לשעבר ניר גלעד האשכנזי מליונים. (וגם לבייגה ולויקטור מדינה פירגנו תפקידים אצל משפחת עופר..בעצם ויקטור מדינה מsרי..כמו סבן מס'כנדריא..) מי יודע אולי מירי תפרגן לנו קצת אום כול ת'ום ברדיו הציבורי כדי להראות לנו שהיא מזרחית..אתם יודעים שיהיה נחמה לעם במדבר…

התמונה המצורפת היא תמונה של יצחק תשובה ונוחי דנקנר בעת שהם מפוצצים את מלון פלאז'ה שקנו בווגאס. המלון נקנה באמצעות כספי פנסיות. קצת אחרי ערך הנכס ירד בעקבות משבר הנדל"ן בארה"ב. תשובה שרכש את המלון דרך חברת דלק נדל"ן שהופרדה מבעוד מועד מקבוצת דלק ובכך הפך את קבוצת דלק כלא אחראית על חובותיה של דלק נדל"ן  לא שילם את חובו לחוסכי הפנסיות ונשאר בעל שליטה על הנכס.וזאת בבית המשפט של וורדה אל שייך שמשום מה לא דרשה"הרמת מסך" מעל קבוצת דלק.

קצאא קלאס גבוה הרצוגירדן

תשובה ובנט בנט צרפת אפס  סתיו אפס  סתיו שפיר  שמולי 2. סתיו אפס  תשובה אפס תשובה 60 בנט 4. הילארי אפס. שרי אריסון סלאח שבתי 1. תעמולה 3.

פאינה

דמי שתיקה.

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.