שדה תרומות.

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

שמעונה

בסופו של יום למדתי שהאנשים הללו משמרים את העוני כדי להיות אלוהים אחרים, ללא האביונות הם לא יכולים להיות מלכים. ללא העוני לא היה מתקיים הפעם שמקיים את היתרון שלהם שמקיים את השליטה שלהם. זאת מהותו של מלך אביון. ללא העוני לא היה צורך בתרומה.התרומה נועדה ליצור תודעה שמעריכה את פועלם ומשכך בזמנים מסויימים כך הם קנו את אהבת והערכת העמים. לכן הצורך בשם שהם שמים בשלטים במקומות להם הם תורמים. לשמר תודעה שהאנשים הללו טובים. לכן, אסור לאשר אותם. הם האביר שמייצר עוני כדי להציל את העני, כדי שהעני יאהב אותו. בסופו של כנראה יצא השמן עם הסיגר, יגעל שילון, ויאמר- עבדנו עלייכם.. למרות שזה "מצחיק, אפילו לי" וולדימיר ויסוצקי, אין לי גם sympathy לאנשים הללו… ככתוב:

זֵדִים, הֱלִיצֻנִי עַד-מְאֹד;    מִתּוֹרָתְךָ, לֹא נָטִיתִי.
זָכַרְתִּי מִשְׁפָּטֶיךָ מֵעוֹלָם יְהוָה;    וָאֶתְנֶחָם.

תהלים- דוד המלך.

מלך אביון

[wpvideo DoRbPHHg]

המבורגר

וויקיפדיא.

עזריאליאילומיניטי 3אילומיניטי 5בונים חופשיים 3

.

ברור לכולנו ש- david azrieli היה גוליאת, סביר להניח שדוד המלך היה עורף את ראשו. ויאיר המבורגר- הוא חושך, לא אור. לכן אני מרשה לעצמי לבוז ולשחוק לאנשים הללו.. הם לא דוד המלך, הם לא אור.. זאת מסכה שהם שמים עליהם, כל יום פורים אתם יודעים..כי אתם יודעים, הכסף שיאיר משחק בו, לא שלו.. וגם הוא כמו שרי, בלי העובדים הוא היה יושב על כיסא המנהלים ומאונן..כי אתם מבינים סולל בונה של אריסון נבנתה באמצעות הסללה של יהודים לעוני בשדה תרומות. ואתה מבין, אני מיכל בת יהודה ולא בת שאול. אחרי שיהודה מת, אימצתי את יהוה– אֲבִי יְתוֹמִים, וְדַיַּן אַלְמָנוֹת. תהלים דוד המלך.

 וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר. הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים. הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:

בזמנים מאד מדוייקים יש גם אבן אדם בשם גלבוע שנשכרת לצורך פעולת געילה. אני הכרתי נקבה בשם גלבוע והיא אמרה שהיא רוצה שהכל יהיה ריק.  אחרי כמה וכמה שנים ואחרי שסירבתי לעשות שלום איתה, התברר לי שהיא חברה של חברה של אימי. המקום בו הכרתי את הנקבה גלבוע היה מקום שמאוד מעריץ את  שרי אריסון. הם העדיפו אותה אתה יודע… אני אגיד לך את זה ככה, כשאני רואה הצגה ורואה את קושניר משחק בתפקיד, צ'ה גווארה. אני לא אוהבת את קושניר, אני אוהבת את צ'ה גווארה.

אישית, אני מעדיפה לעשות ביד. כי אתה יודע שהסכם הגז עם האמריקאים הוא  אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת בסטייל קפיטליזמו אימפריאליזמו, קפיטל. אני לעולם לא אתן את ידי ל- לְפוֹטִיפַר סְרִיס פַּרְעֹה, שַׂר הַטַּבָּחִים- פּוֹטִי פֶרַע כֹּהֵן אוֹן. (גיא אוני).

ואתה יודע האלוהים של סריס פוטי היה ring el החבר'ה ששוכבים משכב זכר דרך פי הטבעת באחוריים..הפתח לעולמות הדומה.. סיטרא אחרא אתה יודע..

וזאת הסיבה שאני, מיכל בת יהודה ועתה של יהוה- שוחקת.

יען כי דוד המלך אמר-

לֹא הַמֵּתִים, יְהַלְלוּ-יָהּ;    וְלֹא, כָּל-יֹרְדֵי דוּמָה.
וַאֲנַחְנוּ, נְבָרֵךְ יָהּ–    מֵעַתָּה וְעַד-עוֹלָם:
הַלְלוּ-יָהּ.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

לחיצה על הכתובית תגדיל אותה.

פרסקי ושרי

מסתבר שיש עניין עם עלמות תופפות בזמן שנפתלי ובנימין שרים…

מעשה שהיה כך היה.

104

האדים שעולים השמיימה יוצרים עננים והעננים מורידים\מחלחלים טל ומטר לעולם לאנושות. כשאנחנו צורכים הכסף נאגר כאותם אדים אצל מוקדי עושר שהיום אנחנו מכירים אותם כטייקונים  שהכסף שנאגר אצלהם בסופו של יום אמור לחלחל לשאר העם, אם באמצעות שכר אם באמצעות רכישה ממפעלים אחרים וכו'. מה שאנחנו רואים היום זה סוג של חילחול שמהותו שימור שליטה והעבדה. שכר מינימום משמעותו לקיים את העבד כדי שיוכל לעבוד את המעביד, כי אם לעבד לא יהיו תנאי קיום מינימליים, הוא לא יוכל לשרת  אדם אדון. לעיתים גם אשראי בנקאי משמש לצורך שמירה על איזון צריכה של העם בדרך כזאת שתקיים צמיחה במשק. מה שהבורא אומר לשולטים על ההון לאורך כל הדורות, אתה יודע מגדל בבל..פרעונים וכו'.. שהבריאה ודרכה תמיד תתקיים. אם השולטים על ההון ימשיכו לחלחל את הכסף, את הטל והמטר שנוצר מהאדים ושמצוי בשליטתם  בדרך כזאת שמקיימת עוני והעבדה שמטרתה- שימור שליטה והעבדה, בסופו של יום השולטים על ההון יעלו כאדים השמיימה ככתוב- כִּי קָרוֹב יוֹם אֵידָם- דברים. ואז כל מה שהשולטים על ההון אגרו- אדמות, בתי חרושת, בתים, בנקים, כסף, וזהב ינתן לשארית העם ככתוב- וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ.- תהלים. מעשה הבריאה וחוקי הבריאה יתקיימו בסופו של יום, באחרית הימים, על אפך ועל חמתך.

.
צמיחה

למרות עליה בצריכת האשראי (אותו אשראי שבעבר נתן גיבוי לשכר נמוך לצרוך יותר שזה למעשה גיבוי למפעלים למכור יותר ולשמר צמיחה למרות השכר הנמוך הנהוג בישראל לעומת מדינות אחרות בעולם) לא חלה עליה בצריכה במשק, לא חל גידול במכירות המפעלים\עסקים כבעבר. כך שהמרויחה היחידה היא שרי אריסון. (אשראי שווה כסף). לנוכח הפער הנמוך בין הפקדונות לאשראי, (וזאת מבלי לקחת בחשבון את האשראי החוץ בנקאי שכנראה יקטין מאוד את הפער..) עושה רושם ששרי אריסון לא יכולה להגדיל את האשראי לעם היושב בציון בדרך כזאת שתגדיל את הצריכה, כך שעליות בשערי המניות לא ישקפו נכונה את המצב במשק של התעשיה שמאותתים על מצוקה בעקבות ירידה בצריכה, כך שכל עליות בשערי המניות בזמן הזה הם סוג של ויסות אתם יודעים..סוג של בועה, לא באמת.. 10 קבוצות מחזיקות בחלק נכבד מאוד מעוגת הסחר במניות אתם וודאי יודעים.. במשבר 2008 למדנו שהיו הרבה חברות תעשיתיות הנסחרות בבורסה ששעריהן עלו למרות שחלק מהן היו על סף נפילה כמו שאומרים..

אהדוטווהקאט.

 .

כמובן שצריך לבדוק כמה כסף יצא מהשוק ולא חזר אליו באמצעות צריכה.. גם כסף כזה..

כי אתם מבינים עכשיו המשטרה מתהדרת בתפישת מעלימי מס שהם העבריינים הקלאסיים.. הם לפחות משתמשים בכסף שהם מעלימים מהמס לצריכה בארץ שלא כמו  העבריינים הלא קלאסים שמפקידים את כספי העושק בארצות נכר… ברור לכם שזה יהיה בלתי נסבל מבחינת השולטים במדינה אם יכניסו את שרי אריסון, ציון קינן, גליא מאור לכלא בעוון הלבנת כספים. גם לחלק מכם זה נראה הזוי ששרי אריסון תשב בכלא..זה לא המראה של השחור ה"עארס" שהתרגלתם לראות נכנס לכלא.. אני מניחה שלאברג'ילים ולאבוטבולים לא ירשו לשלם כופר כמו שהרשו לרועי ורמוס..  שרי אריסון, עידן עופר וכו' הם מעל החוק מי שנשפט הם הבכירים שלהם.. חומת האש שלהם..הבכירים הם תחליפים אתם יודעים..כמו שהחליפו את דני דנקנר…

אתה צריך להבין שברוס ספרינגסטין שר נגד אנשים כמו ת"ד אריסון בארה"ב. אישית, אני מעדיפה את the river שנעשה ב- seventies מ- born in usa  שנעשה ב-eighties מאוד ממותגת ה"בנדנה".

"נחשפה הונאת מס בינלאומית בהיקף 120 מיליארד דולרים

תחקיר בינלאומי שופך אור על התנהלות סניף בנק HSBC בז'נווה, שסייע להונאות מס של מלכים, סוחרי נשק, יהלומנים וזמרי רוק. ברשימה מופיעים 6,554 חשבונות בנק הקשורים לישראל, עם הון כולל של כ-10 מיליארד דולרים בין השמות המעורבים בפרשה נמצאים מלך ירדן עבדאללה השני," וואלה.

כ- 9 אחוז מהסכום הכולל קשור לישראל. אתם מבינים שישראל מדינה מאוד קטנה. מאוד מאוד קטנה.

אם ביצוא גז עסקיינן..בתחושה שלי, עוד מעט עבדאללה מלך ירדן יפקיד עוד כספים בשוויץ..מישהו יצטרך לגרום לו להעדיף את הגז של נובל על פני הגז של מצרים או של  BG.

מאוד חשוב שלמפכ"ל הבא לא יהיו עניינים עם הלבנת הון, מלבין הון לא יחקור את הפושעים הלא קלאסים שהפקידו כספים בשוויץ.

"מלך ירדן, עבדאללה השני, פרסם אמש (שני) אזהרה חריפה בתגובה לאירועים האלימים האחרונים בירושלים ומסר כי "פרובוקציות נוספות בעיר ישפיעו על היחסים בין ישראל וירדן, וניאלץ למרבה הצער, לנקוט פעולות". גם הבוקר נרשמו עימותים בין צעירים ערבים לבין כוחות משטרה באזור הר הבית בירושלים." הארץ 16.9.2015.

יש מצב שהמאמר הבא שתראו אצל שוקן בדה מרקר יהיה משהו כזה:

נובל אנרג'י ושרון יצחק תשובה עומדים לסגור עסקת גז עם ירדן. בזכות העסקה תשופר מערכת היחסים עם הירדנים.

ועתונאי ישראל  לא ילינו ששרון יצחק תשובה סגר עם הירדנים לפי 3 דולאר ל- mmbtu כשבישראל הוא מוכר לפי 5 דולאר ל- mmbtu. ובמאמר ידגישו נוני מוזס ושלדון אדלסון ששרון יצחק תשובה הביא שלום על ישראל ולא יצחק רבין שנרצח.

הטענה שלי שזאת הסיבה העיקרית שנוצרו פרובוקציות בהר הבית. כדי שיהיה ניתן ליצר מצב ששרון יצחק תשובה יצטייר כמביא שלום על ישראל בזכות עסקת גז עם עבדאללה. בהמשך תוכלו לקרוא שכמו 6554 ישראלים שהפקידו כספים בשוויץ, גם עבדאללה הפקיד כספים בשווייץ כמו מובראק..

לעיתים לנסיך אין נסיכה להציל כדי להראות טוב בעיני העם שהוא עושק לכן הוא ייצר נסיכה שזקוקה להצלה.. זה ייתן לו הזדמנות להראות טוב בשדה התרומות..

אגב,

בירוק שמיוצר ע"י אדם, יש צהוב, והוא לא באמת הירקרק החרוץ על עלמות טופפות  (טופפות זה לא תופפות.. טוטפות זה בין העיניים) לחמצן שיער זה לא לצבוע בצהוב..

אריסון

תחשבו על עידן עופר, אחרי שהוא השלים את ההשתלטות על ים המלח והסדר מיסים ותמלוגים נמוכים, הוא, גר בלונדון שם  אביו סמי עופר קנה לו כבוד בתרומה למוזאון הימי בלונדון.. ואם העובדים היהודים ממצפה רמון, דימונה, ירוחם וערד יתקוממו, בנימין נתניהו אירגן לו תושבים חדשים בארץ ישראל, מסודן, מאריתראה ועשרות אלפי עובדים מסין בדרך….מאוד בזול. גר ששכרו שכר זול, אינו גר צדק. שלא באשמתו הוא אבן נגף לעם ישראל.  לכן, כתוב בתורתנו שאסור להטות גר. ואם תושב, כתושב עימנו, לא ככלי בידי ענקים המשמש לעשוק את עם ישראל. וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר-שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי-גֵר, וְלֹא יְרֵאוּנִי–אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת. מלאכי. ולא נשכח את הטיית ה"ארנונות" של בתי החרושת שמפנים לאזרחי הכבוד ממועצה אזורית תמר בראשותו של ליטבינוף מקיבוץ עין גדי.. אתם יודעים, פרשת פאינה קירשינבאום שלימדה אותנו שבעניניי כסף הימין הקיצוני והקיבוצניקים (קים- אל היום של שבט המאיא-  the secret tribe (השבט ה- 13) – אחים.

אתם צריכים להבין שכמו שהפלסטינאים ותנאי העסקתם יצרו עוינות בין מזרחים לגר כך האריתראים והסינים והסודנים יוצרים עוינות בין הגר ליהודים ובין הפלסטינאים לעובדים הזרים. המצב שיוצר את את העוינות, את השנאה בין העם היהודי תושבי השכונות הדרומיות ועיירות הפיתוח ברחבי הארץ לשם הוטו העובדים הזרים מחטיא את העם היהודי בדיני גר. וזה סוג של נסיון לכפר על חטאי הענקים  ולהכשיר את חטאי הענקים, שחטאו ועדיין חוטאים ליהודים. נסיון עלוב להחטיא את מי שהם חטאו להם בחטאיהם כדי לשמר שליטה ולא לשאת בעונש על חטאיהם.

ספורות..

לכן במלאכי יש את התוספת של האיסור להטות גר לצורך מעשים כאלו ואחרים. איסור זה מנקה את השכירים היהודים העשוקים ואת תושבי השכונות שם שוכנו העובדים הזרים. לכן חשוב להאשים את הענקים ולא את הגר ולא את השכיר. לא לאפשר לבעל זבוב\אבא ארך רגלים\ההוא שבא משוט בארץ ומהתהלך בה, לעשות הפרד ומשול.

(הסכום שהוצע להילארי קלינטון להרצאה הוא- 225 אלף דולאר…)

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.