שבירת הקסם- תשע.

הביטוח לאומי עובד על פי עיקרון ה- "קומוניזם" הכסף שהעם מפקידים בבית האוצר של הביטוח הלאומי הוא אינו סכום שיוויוני, כל איש ואשה מפקידים על פי פרנסתם, משמע איש או אישה המשתכרים עשרת אלפים שקל מפקידים יותר מאיש או אישה המשתכרים חמשת אלפים שקל ובמקרה ביטוחי, הכסף שמקבלים משתכרי השכר הגבוה ומשתכרי השכר הנמוך הוא אותו סכום כסף. לכן הביטוח לאומי פועל לפי עיקרון הקומוניזם. אני מסכימה עם הרעיון , בסך הכל הרעיון יפה בעיני. זאת עוד דרך שהעם דואג לחלשים שלו שבעת חולשה העני והעשיר שווים.

איפה הבעיה.

השקלים שמתקבלים במקרה ביטוחי, אומנם מקיים שיוויון אך מקיים גם את האדם שהפקיד יותר כסף, עני.

וזאת למה,

כי ביטוח לאומי מעביר שקלים לקופת האוצר הכללית שממנה מעבירים מענקי מדען לעידן עופר. ולכן בסופו של האדם העני, עני גם בחולשתו והאדם שלא היה עני, נהיה עני בחולשתו. לכן אין הגינות בלגבות יותר שקלים מאדם שמשתכר יותר. צריכה להיות הפקדה אחידה לכולם. הידיעה שמשקלים אלה נותנים לעידן עופר מלמדת אותנו שזאת עוד דרך לעשוק את העם היהודי והגר התושב עימנו.

משמע, המדינה חייבת שקלים לאנשים ששילמו יותר… ומקבלים אותו הדבר.

להזכירכם ביטוח לאומי הוא לא מס הכנסה. יש מס הכנסה ויש ביטוח לאומי. וביטוח לאומי אמור לשמש רק לביטוח, אם היה כך הדבר גם האדם ששילם יותר וגם האדם ששילם פחות ביטוח לאומי , לא היו עניים בחולשתם.

ביטוח לאומי.

וברור לכולנו שלמרות שעידן עופר לא ממש תורם לקופת האוצר הכללית, קופת האוצר הכללית, תורמת לו.

בעת הזו אתם עדים לדרך בה מנהיגי המדינה מעמידים קורבנות לעושק. בעת הזו מנהיגי המדינה שמו את השם מתווה גם בהקשר להטבות שקיבל שרון יצחק תשובה וגם בהקשר להגדלת השכר לבני אדם ששילמו לביטוח במקרה ו….

זאת אומרת שהמנהיגים של המדינה נתנו הטבות והקלות בדרך חטא לשרון יצחק  תשובה והם מבקשים להעמיד קורבן לחטא בצורת הגדלת השכר של העניים בישראל , זאת אומרת שהשמת השם מתווה להטבות שניתנו לשרון יצחק תשובה והגדלת השכר לנכים  זאת דרך שהמנהיגים שמים על מאזנים את זה מול זה, כדי לכפר על מעשיהם במוסדות המדינה.

אתה צריך לזכור שכל אדם בישראל משלם ביטוח ל"מקרה ו…".

אתה לא יכול לשים את זה מול זה כי כל אדם בישראל משלם שקלים לביטוח ל"מקרה ו… ".

משמע,

אתה לא יכול לעשות מעצמך צדיק כשתיתן לנכים את מה שמגיע להם לאחר שעשקת אותם כל כך הרבה שנים…

יש מצב שבנימין נתניהו יקרא דברי  ויאמר , שאם המהלך להעלות את שכר הנכים לא יכפר על חטאיו שנתן לטייקונים, במשמעות שמתן לעני לא ינקה את המנהיג שעשק את העם כשנתן לטייקונים, אז למה לו להעלות שכר נכים.

אז אני  אומר לבנימין נתניהו, אלה לא השקלים שלך שבני אדם שנהיו נכים הפקידו לפני שנהיו נכים למקרה שיהיו נכים. אתה לא עושה להם טובה, זה הכסף שלהם שאתה שם בשבי.

בִּנְיָמִין זְאֵב יִטְרָף, בַּבֹּקֶר יֹאכַל עַד; וְלָעֶרֶב, יְחַלֵּק שָׁלָל. בראשית.

ברור לכולם, שבנימין חילק את השלל לטייקונים..

שנאמר:

אֵיךְ נֶחְפְּשׂוּ עֵשָׂו, נִבְעוּ מַצְפֻּנָיו. עובדיה.

לא כל בנימין הוא בנימין.. נתניהו, הוא מהימין שימינם ימין שקר… נתניהו הוא מסכת והו.. בשורה התחתונה הוא ה"נותנת של השכבה" …

צריך לחשוב מדוע בחר בנימין זאב הרצל לקרוא לעצמו בנימין זאב, כי בנימין תפקידו לטרוף את הזאב ולא להיות הזאב..

בשורה התחתונה ברור לכולנו שבנימין נתניהו הוא לא בנימין, הוא הזאב שהתחפש לבנימין… בנימין הוא גם שם היורש של מנחם בגין.

בשורה התחתונה,

הטבה עם הנכים והעניים לא מנקה את המנהיג מחטא העברת נכסי העם  ומענקים מכספי משלמי המיסים- לטייקון .

.

Copyright © 2022 . All rights reserved.