שבירת הקסם- שלושים ושתים.

יש שנים שמוסיפים ימים לחודש כדי להתכוון לספירה של שנה מלאה על פי השמש, החכמים בחרו להוסיף יום בחודש התשיעי, כסלו על פי ספורות בבל.
אני טוענת שבגלל שיש צום בחודש העשירי, יום הצום לא מחובר לנראות הירח מבחינת היום בחודש, כמובן שכדי לצום במועד הנכון על פי הירח, השנה צריך לצום ביום התשיעי בחודש העשירי. בעת הזאת שחזרנו לארצנו אני לא רואה לנכון לצום בחודש העשירי, צום החודש העשירי הוא צום שנקבע יען כי תרגמו את התורה לשפה שאינה עברית. בעת הזאת ניתן לראות את הטעויות שיש בגלל למידת התורה בשפה שאינה עברית. יש שפות שאינן עברית שמדברים בהן באותה לשון לזכר ונקבה.  בעברית יש לשון זכר ויש לשון נקבה ומכך אנחנו למדים שיש מצוות שחלות על נשים ויש מצוות שאינן חלות על נשים ומשכך יש דינים שאינם חלים על נשים, כי הן לא חוטאות כשאינן מקיימות את המצוות או האיסורים. בדיוק כמו שמקריבים שעיר לעזאזל ולא מקריבים שעירה לעזאזל.שעיר לעזאזל שבירת קסם. 

אתה יודע שלוטן הוא אלוף שעיר מזרע עשו.

נקודות למחשבה.

סביר להניח שהקביעה שהיהדות על פי האם נובעת מאותה טעות.. בספר רות אפשר לראות שלמרות שרות היתה מואבית ילדיה נכדיה וניניה יהודים כי רות נשאה ליהודי-

וְאֵלֶּה תּוֹלְדוֹת פָּרֶץ, פֶּרֶץ הוֹלִיד אֶת-חֶצְרוֹן.  וְחֶצְרוֹן הוֹלִיד אֶת-רָם, וְרָם הוֹלִיד אֶת-עַמִּינָדָב.  וְעַמִּינָדָב הוֹלִיד אֶת-נַחְשׁוֹן, וְנַחְשׁוֹן הוֹלִיד אֶת-שַׂלְמָה.  וְשַׂלְמוֹן הוֹלִיד אֶת-בֹּעַז, וּבֹעַז הוֹלִיד אֶת-עוֹבֵד.  וְעֹבֵד הוֹלִיד אֶת-יִשָׁי, וְיִשַׁי הוֹלִיד אֶת-דָּוִד. רות.

משך הזרע נקבע על פי האב.

בדיוק כמו שרות נהיתה יהודיה כשנשאה ליהודי, כך גם יהודיה שנישאת ל-אֱדוֹם נהיית אֱדוֹמִּית וילדיהם אֱדוֹמִּים.

זאת שמחה לעם היהודי, יען כי ידוע לכל על השרמוטות היהודיות שנישאו לערלים בני אֱדוֹם ואשכנזים מזרע יפת כדי להביא להם ילדים יהודים שיאשרו את מלכות אֱדוֹם על ישראל. אני טוענת שהם בקשו לייצר שמונה עשר אלף אשרים להמליך את אֱדוֹם על ישראל.

וּמֵחֲצִי מַטֵּה מְנַשֶּׁה, שְׁמוֹנָה עָשָׂר אָלֶף, אֲשֶׁר נִקְּבוּ בְּשֵׁמוֹת, לָבוֹא לְהַמְלִיךְ אֶת-דָּוִיד. דברי הימים.

.

Copyright © 2022 . All rights reserved.