שבירת הקסם- שש.

וּבִשְׁנַת עֶשְׂרִים, לְיָרָבְעָם מֶלֶךְ יִשְׂרָאֵל, מָלַךְ אָסָא, מֶלֶךְ יְהוּדָה. וְאַרְבָּעִים וְאַחַת שָׁנָה, מָלַךְ בִּירוּשָׁלִָם; וְשֵׁם אִמּוֹ, מַעֲכָה בַּת-אֲבִישָׁלוֹם. וַיַּעַשׂ אָסָא הַיָּשָׁר, בְּעֵינֵי יְהוָה, כְּדָוִד, אָבִיו.  וַיַּעֲבֵר הַקְּדֵשִׁים, מִן-הָאָרֶץ; וַיָּסַר, אֶת-כָּל-הַגִּלֻּלִים, אֲשֶׁר עָשׂוּ, אֲבֹתָיו.  וְגַם אֶת-מַעֲכָה אִמּוֹ, וַיְסִרֶהָ מִגְּבִירָה, אֲשֶׁר-עָשְׂתָה מִפְלֶצֶת, לָאֲשֵׁרָה; וַיִּכְרֹת אָסָא אֶת-מִפְלַצְתָּהּ, וַיִּשְׂרֹף בְּנַחַל קִדְרוֹן.  וְהַבָּמוֹת, לֹא-סָרוּ; רַק לְבַב-אָסָא, הָיָה שָׁלֵם עִם-יְהוָה–כָּל-יָמָיו.  מלכים.

וּמֵחֲצִי מַטֵּה מְנַשֶּׁה, שְׁמוֹנָה עָשָׂר אָלֶף, אֲשֶׁר נִקְּבוּ בְּשֵׁמוֹת, לָבוֹא לְהַמְלִיךְ אֶת-דָּוִיד. דברי הימים.

פרק שנים ושלשים.

אֵ֤לֶּה בְנֵֽי־שֵׂעִיר֙ הַֽחֹרִ֔י יֹֽשְׁבֵ֖י הָאָ֑רֶץ לוֹטָ֥ן וְשׁוֹבָ֖ל וְצִבְע֥וֹן וַֽעֲנָֽה׃ וְדִשׁ֥וֹן וְאֵ֖צֶר וְדִישָׁ֑ן אֵ֣לֶּה אַלּוּפֵ֧י הַֽחֹרִ֛י בְּנֵ֥י שֵׂעִ֖יר בְּאֶ֥רֶץ אֱדֽוֹם׃ בראשית.

אָמַר לֵיהּ, יֵיתֵי סמאל אַפּוֹטְרוֹפְּסָא דֶּאֱדוֹם וְיַטְעִין עִמֵּיהּ קַמָּאי. אֲתָא סמאל. וְטָעִין מִיכָאֵל מִלְּתָא דָא, כִּדְבְקַדְמֵייתָא. אֲמַר סמאל, מָארֵי דְעָלְמָאאַתְּ הוּא דַאֲמַרְתְּ דִּתְהֱוֵי כְּנִישְׁתָּא דְיִשְׂרָאֵל תְּחוֹת שׁוּלְטָנָא דֶאֱדוֹם, עַד דְּיֶהֱוָן זַכָּאִין קַמָּךְ, וְהָא כָּלְהוֹןחַיָּיבִין עַד יוֹמָא דֵין.

אָמַר לוֹ: יָבוֹא סמאל, הָאַפּוֹטְרוֹפּוֹס שֶׁל אֱדוֹם, וְיִטְעֹן עִמּוֹ לְפָנַי. בָּא סמאל, וְטָעַן מִיכָאֵל דָּבָר זֶה כְּבָרִאשׁוֹנָה. אָמַר סמאל: רִבּוֹן הָעוֹלָם, אַתָּה הוּא שֶׁאָמַרְתָּ שֶׁתִּהְיֶה כְּנֶסֶת יִשְׂרָאֵל תַּחַת שִׁלְטוֹן אֱדוֹם, עַד שֶׁיִּהְיוּ צַדִּיקִים לְפָנֶיךְ, וַהֲרֵי כֻּלָּם רְשָׁעִים עַד הַיּוֹם הַזֶּה.

מלכות אדום היא מלכות החזיר.

http://www.datili.co.il/index.php?id=41122

כמו בקיסריא:

pink-floyd-animals2

בישראל בעת הזו יש תלונה על השמת שמות אשכנזים ברחובות הערים גם היהודיות וגם המוסלמיות, עוד דבר שיש לחשוב בעניינו, הוא השמת שמות של בני עשו ושמות ערים פלישתיות בישראל. גם שמות של אלוהים אחרים של החבר'ה של דלי-לה (או בשם היידישאי שלה "רייז"לה"). אין הגיון להחיות את גת וא"שקלון ואת חוצות א"שקלון בישראל.

הצבי

בעת הזו וגם בעתות שקדמו לעת הזו אנחנו יודעים על כוזרים\עשו שנחפשו וחיים בקרב יהודים בארץ ישראל ובגולה. וזאת כדי להחיל את מלכות עשו \EDOM על ישראל.

לשם החלת מלכות עשו על ישראל הם צריכים לייצר את האישור של העם היהודי  (או כל עם שהם נוהגים כחלק ממנו, הם מחילים את השליטה הזו אצל הרבה עמים בעולם, אצל היהודים יש עניין מיוחד) למלכות זו עליו.

השיטה להחיל שליטה של מלכות EDOM על העמים נלמדה מהתורה. בכל עם הם בונים שמונה עשר אלף אשרים, שהם בני העם שמאשרים המלכות של EDOM כמו שמונה עשר אלף הנקובים בשם מתוך ישראל שהמליכו את דוד, הם יוצרים בני אדם שהם מעצבים אותם מגיל צעיר , בדרך כלל ילדים יתומים, ילדי חוץ בקיבוצים,ילדי פנימיות וגם בבתי ספר לעברייני נוער וחבורות רחוב שהם מדריכים והם בונים אותם בדרך  כזו שהאישור של הנקובים האלה מחיל על הכלל את האישור למלכות EDOM על ישראל. (בספרטא קראו להם ה- MUTAKIM).

מוצארט קרא להם חלילי הקסם\ DEOS ACS MACKINAS. ידועים גם כילדי הבעל זבוב, תוכנית ילדי האל. בישראל ו PHALASTIN הם גם בנו גם גרים כאלה.

אחת הצרות שלהם בעת הזו היא שיש כבר הבנה שהיהדות היא לפי האב ולא לפי האם, יש יצירי כלאיים שהם יצרו עם אב אשכנזי EDOM  ואם יהודיה, כדי לייצר ילדים יהודים משלהם שיאשרו אותם.. יש הרבה יצירי כלאיים שיש הבנה שאין להם את הזכות להמליך מלך בישראל..

עשית טעות שניסית להשיג לעצמך דרגת אלוהים כשאימצת יתומים.

וּבִשְׂדֵי יְתוֹמִים, אַל-תָּבֹא.
כִּי-גֹאֲלָם חָזָק;  הוּא-יָרִיב אֶת-רִיבָם אִתָּךְ. משלי.

ברור לכולנו שגרושה היא לא אלמנה ובנה לא יתום. אב בכלא לא עושה ילד יתום.

Copyright © 2022 . All rights reserved.