רדיו זמן השלום- שנות השבעים-לבנון- פרומו שני.

שימו לב לאיש לבן העורף של נובל אנרג'י, שימו לב לרגלו, זאת רגל שבועטת בבן ישראל שהפגין למען עם ישראל. האם בנימין נתניהו יזהיר את אנשי נובל אנרג'י כמו שהוא מזהיר את הפלסטינאים.. או שהמפגין נגד מתווה הגז הוא לא יהודי כתפישת בנימין נתניהו. אתם יודעים שבנימין נתניהו אמר לעובדיא יוסף שהשמאלנים לא יהודים.. מה אני אומרת, אני אומרת שבנימין נתניהו לא יְמָנִי.

נובל דם

נוגש פרעה

אילומינתי קוד משקפיים שטן. עץ-טרי 3 book 3. 

צריך לחשוב על ההקבלה בין המושגים גיא צלמוות ו"פוטו רצח". אתם יודעים, אותו פוטו שמישהו קרא לו פוטו רצח  לצילום במה שקראו לו "תעודת זהות". העדות שאתם רואים התרחשה בעת שלטונו\משטרו של דנינו על משטרת המדינה. דנינו היום הוא יושב ראש במגדל של בעל ההון שלמה אליהו. ואתם יודעים יש פועלי אוון במוסדות ארץ שפועלים למען בעל הון שלישי ומתוגמלים בחסות בעל הון שני ולהפך. להסתיר עקבות אתם יודעים..

 ברור לכולנו שלאחר שלא הצליח בנימין נתניהו לאשר באופן סופי את מתווה הגז, ידע אורי אריאל כמו קודמו פייגלין שעליא להר הבית תעורר מהומות. "משבר מהונדס". מטי גר.

ומה אני אומרת, גם גינסברג הוא שלד שאומר את האמת, גם לו כמו לפול mccartney היה ניקניים. כמו שזליכה אומר את האמת בבית ספר לעשירים שגם סער ופירון אומרים שם כל מיני דברים לאחר השרות הציבורי (גם לקהל העם עשו ניקניים) גם רולניק אומר את האמת אתם יודעים. האנשים שלכם מזיינים, אך לא מחדירים את הזיין עד הסוף כמו שאומרים.. אין חדירה מלאה וזה שימוש לא נכון ביצירת האל.

גולם שנוצר ע"י פרנקנשטיין יודע מי ייקח לו את ה-ניקניים אם יזיין עד הסוף ואתם יודעים שרבין יצחק (שאבי מולידי ששמו לא היה שאול, שירת איתו ביחד בחטיבת הראל) זיין עד הסוף.

לכן:

satanic macanic

ושוב. שנת 2000 מחזירה את 87 עם טלפון 87. ומנהל עם טלפון 88. כשהילל צופה מהמגדל ברמת גן.. אתם כל כך מדוייקים ש"הזוי" לחשוב שהעניין "מקרה". ושוב, שנת 2007.. הילל.. אולגה.. אתם יודעים.. 32.. אתה יודע..יש עניין עם ה- 55 המקדים.. אני אבדוק את העניין..המקום שניסה לחלץ אתכם עם סיכת אילנה גור בשנת 2010  לפי הספורות הנוצריות כשלא באתי לארוחה האחרונה, הוא כמרדף פרעה אחרי יציאת מצרים.

חטיבת הנח"ל (חטיבה 933)עוצבת הפלדהגדוד 50 (יחידה 88) יחידה 202נפח.

לא אכתוב עוד בעניין אנשי הפח הנקובים של  the wizard of oz בארץ ישראל. אני חושבת שהדברים ברורים לכולם. עדות נצח באתר ובידיעת הקוראים באתר. ברור לכולנו שנהג הקטר לא מצליח להניע את הרכבת שהייתה אמורה להבטיח את פרנסתכם ל- 20 שנה הבאות..וכולם יודעים מי מסתתר מאחורי המסכה..

לכן:

אל קפונה

נקודה.

"כברי הוא קיבוץ בגליל המערבי, כארבעה ק"מ ממזרח לנהריה. שייך לתנועה הקיבוצית ובעבר השתייך לתק"ם. שמו של הקיבוץ הוא כשם הכפר הערבי אל-כאברי שחרב במלחמת העצמאות, ההשערה היא, ששם זה שימר את השם "כבריתא" או "כבריתה"‏[1] הנזכר כיישוב גבול צפוני בימי שיבת ציון[2] ובתוספתא ובתלמוד הירושלמי.‏" wikipedia.

שלא כמו תושבי גבעת עמל, תושבי קיבוץ כברי זכו שהאדמה שהם התישבו בה תוכר כשלהם בטאבו ושאלת פינויים לצורך בניית מגדלים להרחבת שכונות צפון נהריא לא עלתה "על הפרק" כמו הרחבת שכונות בבלי ב-צפון tlv כשפינו באונס את תושבי גבעת עמל, לוחמי ההגנה שלחמו לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל לאחר כ- אלפיים שנות גלות, יען כי שרון יצחק תשובה רצה "לדפוק בוחטות" כמו שאומרים בשפת בבל. כמו שרון יצחק תשובה שמחלו לו על חוב בסך כ- מליארד וארבע מאות מליון שקל ככה מחלו לקיבוצים על של כ- עשרים מליארד שקל. ובנימין נתניהו רץ עם זנב מקופל ביין הרגליים לאשר מתווה בו עם ישראל ישלם כ- עשרים שקל ל- mmbtu\ ליחידת דומה גז. מאוד יקר.

זְכֹר יְהוָה, לִבְנֵי אֱדוֹם–    אֵת, יוֹם יְרוּשָׁלִָם:
הָאֹמְרִים, עָרוּ עָרוּ–    עַד, הַיְסוֹד בָּהּ.
בַּת-בָּבֶל,    הַשְּׁדוּדָה:
אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם-לָךְ–    אֶת-גְּמוּלֵךְ, שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ.
אַשְׁרֵי, שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת-עֹלָלַיִךְ–    אֶל-הַסָּלַע.

אילומינתי.

אתה יודע שאישוני הכבאי של הציפור המשונה של העם המשונה שמכבה אש עם כוסות, משול למפעיל של ה-asher ladys\asher boys של העיר מגדל בבל. הקדשות, הקדשים שמצילים את העיר. ב"סטייל" בנימין נתניהו שרוצה לאשר את המתווה, ב"סטייל" ורדה אלשייך שאשרה את המחילה על חוב לשרון יצחק תשובה.. עם קצת שומן חזירים ושווערצע חייעז אתה יודע.. של macki ה-son של sam ..

לבנון פרומו שני.

.

ביום קייץ הייתי ב"מתחם sarona" וככה הלכתי בגינות של ה"מתחם" ושלא כמו בגינות דרום העיר tlv שם לא רואים גרים שחורי עור בגינות של מגדל אקירוב. אתם יודעים, הראש העיר tlv  מגרש שחורי עור גרים מגינות הסמוכות לשכונות עשירי העיר. ואני ככה ראיתי גננת עם ילדים בגינה ודיברתי איתה על העניין, והיא אמרה שבגלל שהיא באה מדרום אפריקה אין לה בעיא עם שחורים. המשוואה לא נראתה נכונה. גם אם היא חושבת כמו שהיא אמרה, איפה הייתה הבעיא: היה יום שרב, מאוד חם..במידות חום, משהו כמו 40 מעלות.. וחם… ובזמן שדיברתי איתה הסתכלתי על ילד מהגן שלה, ילד לבן.. הפנים שלו היו אדומות אדומות מחום גופו.. ושערו רטוב מזיעה. לא נראה שהילד הוא מזרע של השחורים (שעל בטוח לא הורשו ללמוד בקינג דייויד ביוהנ'סבורג), עובדי בתי החרושת ליציקת פלדה בדרא"פ, שה"גנום" שלו בנוי לחום בדרגה כזאת..

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

Write a Comment

Copyright © 2021 . All rights reserved.