רדיו זמן השלום-צְפַנְיָה- פרומו שני.

רדיו זמן השלום- צפניה - פרמו שני.

כפי שאתם יודעים אבא של שרי אריסון  קנה  את סולל בונה בארץ ישראל.

"עם חורבן בית המקדש השני בשנת 70 לספירה ובעקבותיו אבדן הכהונה והיכולת להקריב קורבנות, נותרו בידי העם רק כמה אפשרויות. אחת מהן הייתה להסכים להכיר במות ישוע ככפרה על חטא."
הדרך, האמת והחיים.
http://www.igod.co.il/messiah/93-rabbisvsyeshua

"ברוב זרמים אלה נחשב ישו לנביא ומשיח העם היהודי שבמותו בייסורים כיפר על עוונות המין האנושי כולו, ושקם לתחייה ביום השלישי למותו, אך בזרם הנצרני וגם בזרם התרסי, אותו הקים שאול התרסי (פאולוס), החלה מגמה של תפיסת ישו כדמות אלוהית ממש וכ"בנו" של אלוהים שהתגלה בבשר, כלומר בדמות אדם"
WIKIPEDIA .

 יש להם ג'יסוס, אתם יודעים. נושא חטאת, שווערצע חייעז ווילדע חייעז שקונים את ספורותיהם עם "שומן" חזירים. .bubalusim.. של לוסיפר אתם יודעים.. חייבים עולם של ספורות לקיים את היכולת לעשוק מבלי לשלם על חטאים  אתם יודעים- יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם; וְעַל-לְבוּשִׁי, יַפִּילוּ גוֹרָל – תהלים. סימטרי וקארמה בהודית..

ושוב- 32 לא יכול להיות לב. בורא עולם אמר בפרוש- שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד. וְאָהַבְתָּ, אֵת יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, בְּכָל-לְבָבְךָ וּבְכָל-נַפְשְׁךָ, וּבְכָל-מְאֹדֶךָ. יהוה הוא לא עשרים ושש ולא שמונה ומשכך 32 זה לא לב ושבע וחצי זה לא ז,ה. ואת זה אנחנו נותנים ליהוה. לא לאלוהים אחרים.

ברור לכולם שבסוף אופרת הסבון, 88 קיבלו את המר, את ה- shagan..(מר בערבית).

כִּי-מִגֶּפֶן סְדֹם גַּפְנָם,
וּמִשַּׁדְמֹת עֲמֹרָה:  עֲנָבֵמוֹ, עִנְּבֵי-רוֹשׁ–
אַשְׁכְּלֹת מְרֹרֹת, לָמוֹ.

כי אתם יודעים, משכב זכר… זה מעשה סדום..

השקעה של כ מיליארד שקל לא מקנה לשרי אריסון בעלות על מאות מליארדי שקלים של עם ישראל ומשכך בעלותה על בנק הפועלים היא שקר. השקלים שנמצאים בבנק הפועלים ולאומי הם שקלים של העם היושב בציון. וכשאתם לווים שקלים מבנק הפועלים אתם לווים מהעם היושב בציון ולא חייבים לשרי אריסון. לנוכח ידיעתנו על מחילות החובות שמחלה שרי אריסון לדנקנר נוחיועל ה"התעווזויות" של דני דנקנר עם הטורקים בהרשאת שרי אריסון שרי אריסון חייבת שקלים לעם ישראל. דין רשעים.  בשורה התחתונה הכל שייך לבורא עולם. ליהוה. ברור לכולנו שלכלכלן שלמד בפקולטה של מדינת עוץ, אין את הבינה לומר לעם היושב בציון שהבעלים\והבעלות  ערומים\ערומות. 

.

הבעיא היא שהקפיטל יוצר קבוצה של אנשים ששולטים על בתי חרושת (לצורך העניין, בנק הפועלים הוא בית חרושת) שקונים ממפעלים ומספקים עבודה וגם אשראי בדרך כזאת שתיצור מצוקה למפעלים ולאזרחים בארץ אם הם לא יספקו רצונות כאלו או אחרים של שרי אריסון באם תדרוש זאת. וכשיספקו רצונות כאלו או אחרים של שרי אריסון,הם יהיו מוטבים כמו שאומרים. שיטה זו מייצרת אלוהות אחרת בארץ ישראל. בשנת 2010 לפי הספירה הנוצרית, שרי אריסון בקשה מהעם היהודי להעביר תרומה לקופת הצדקה שהיא מנהלת, ועל כל שקל היא תתרום שקל והיא תעביר את הכסף לצדקה לפי נטיית ליבה. כמעשה:

הָבִיאוּ אֶת-כָּל-הַמַּעֲשֵׂר אֶל-בֵּית הָאוֹצָר וִיהִי טֶרֶף בְּבֵיתִי וּבְחָנוּנִי נָא בָּזֹאת אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת  אִם-לֹא אֶפְתַּח לָכֶם אֵת אֲרֻבּוֹת הַשָּׁמַיִם וַהֲרִיקֹתִי לָכֶם בְּרָכָה עַד-בְּלִי-דָי.  מלאכי.

בית האוצר צריך להיות בהנהלת כנסת ישראל. העם היושב בציון לא שם ש"א "בקלפי".  ברור לכולנו שהמעשה המקדים והמעשה שלאחרי של שרי אריסון הוא כמעשה:  

וַיְהִי כָל-הָאָרֶץ, שָׂפָה אֶחָת, וּדְבָרִים, אֲחָדִים.  וַיְהִי, בְּנָסְעָם מִקֶּדֶם; וַיִּמְצְאוּ בִקְעָה בְּאֶרֶץ שִׁנְעָר, וַיֵּשְׁבוּ שָׁם.  וַיֹּאמְרוּ אִישׁ אֶל-רֵעֵהוּ, הָבָה נִלְבְּנָה לְבֵנִים, וְנִשְׂרְפָה, לִשְׂרֵפָה; וַתְּהִי לָהֶם הַלְּבֵנָה, לְאָבֶן, וְהַחֵמָר, הָיָה לָהֶם לַחֹמֶר.  וַיֹּאמְרוּ הָבָה נִבְנֶה-לָּנוּ עִיר, וּמִגְדָּל וְרֹאשׁוֹ בַשָּׁמַיִם, וְנַעֲשֶׂה-לָּנוּ, שֵׁם:  פֶּן-נָפוּץ, עַל-פְּנֵי כָל-הָאָרֶץ. וַיֵּרֶד יְהוָה, לִרְאֹת אֶת-הָעִיר וְאֶת-הַמִּגְדָּל, אֲשֶׁר בָּנוּ, בְּנֵי הָאָדָם. וַיֹּאמֶר יְהוָה, הֵן עַם אֶחָד וְשָׂפָה אַחַת לְכֻלָּם, וְזֶה, הַחִלָּם לַעֲשׂוֹת; וְעַתָּה לֹא-יִבָּצֵר מֵהֶם, כֹּל אֲשֶׁר יָזְמוּ לַעֲשׂוֹת.  הָבָה, נֵרְדָה, וְנָבְלָה שָׁם, שְׂפָתָם–אֲשֶׁר לֹא יִשְׁמְעוּ, אִישׁ שְׂפַת רֵעֵהוּ. וַיָּפֶץ יְהוָה אֹתָם מִשָּׁם, עַל-פְּנֵי כָל-הָאָרֶץ; וַיַּחְדְּלוּ, לִבְנֹת הָעִיר. עַל-כֵּן קָרָא שְׁמָהּ, בָּבֶל, כִּי-שָׁם בָּלַל יְהוָה, שְׂפַת כָּל-הָאָרֶץ; וּמִשָּׁם הֱפִיצָם יְהוָה, עַל-פְּנֵי כָּל-הָאָרֶץ.  בראשית.

כי אתם מבינים שאין את המלה מבצע בתורה, שורש המלה מבצע היא בצע. מבצע נועד לבצע לבצוע על כל המשמעויות של המלה : כשמוזס ירד מההר.

יחזקאל.

מבצע שכר הולם שפתח את מלחמת לבנון השנית היה קצת אחרי שפרץ דרש שכר הגון לעם היושב בציון. ואתם יודעים שלושת החילים נחטפו על המר.. קצת אחרי שפרס החיל ספורות שש וחבר לאולמרט. צריך לחשוב מאלו מצוקות רצו להיוושע  "נוקבי" השם מבצע צוק איתן, קצת אחרי שלא הצליחו להעביר את מתווה הגז וקצת אחרי ששלושה ילדים נרצחו. קצת לפני הבחירות וקצת לפני שראיתם במוסרות איך בעלים מספקים מזון לחילים רעבים שצה"ל לא סיפק להם מזון. צה"ל הרים להנחתה לעידן עופר כמו שאומרים.. כמו שאולמרט הרים להנחתה לדנקנר כשלא עזר לתושבי שדרות וקצת לאחר מכן ראינו את אימו במוסרות מדליקה משואה על מעשי פילנטרופיא.

הלם

לכן בנימין מיהר לאשר את המתווה לפני ששוב תחשבו מחשבות אמת אודות עידן ויצחק ושרי וסבן…בתורה אומרים על מעשים כאלו:

וְחָשׁ עֲתִדֹת לָמוֹ. דברים.

עתודות גז אתם יודעים… לויתן… אתם יודעים. כמעשה:

יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם;  הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן. איוב.

חילים עניים

ברור לכולנו שנובל אנרג'י שחלק מבעליו הוא קרי, שר החוץ של אמריקה, שמכים יהודי שמתלונן נגד מתווה הגז – הם אוררי יום. ואתם יודעים, יאיר מ"יש עתיד" כבר רמז שיתמוך במתווה הגז של עורר הלויתן. אני יודעת שיש בתורה דברים טובים על התעוררות עתידים לויתנים. התורה שלנו יודעת גם לסתור את המעבידים את התורה ולשייך נכונה את דבר התורה המתאים לדבר שנעשה. לכן בורא עולם שלח ליראיו נס להתנוסס בו בדרך מציאת הגז במצרים שהופכת את עורר הלויתן ללא כדאית.

לכן,

מוזס הוא לא משה ומשה מת מזמן. ומקום קבורתו לא נודע. גם ישחק מת. כך ששרון יצחק תשובה הוא לא ישחק שאהב את רבקה שנפלה מהגמל כשראתה אותו בפעם הראשונה.

זִכְרוּ–נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר-עָשָׂה;    מֹפְתָיו, וּמִשְׁפְּטֵי-פִיו.
זֶרַע, אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:    בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו.
הוּא, יְהוָה אֱלֹהֵינוּ;    בְּכָל-הָאָרֶץ, מִשְׁפָּטָיו.
זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ;    דָּבָר צִוָּה, לְאֶלֶף דּוֹר.
אֲשֶׁר כָּרַת, אֶת-אַבְרָהָם;    וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק.
וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק;    לְיִשְׂרָאֵל, בְּרִית עוֹלָם.
לֵאמֹר–לְךָ, אֶתֵּן אֶת-אֶרֶץ-כְּנָעַן:    חֶבֶל, נַחֲלַתְכֶם.

תהלים.

בנם של שרון יצחק תשובה ו chaya תשובה נושא את השם אלעד. אם הכוונה ליהוה, זאת נשיאת שם האל לשווא.

דין מוות.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

Copyright © 2022 . All rights reserved.