רדיו זמן השלום-צְפַנְיָה- פרומו שלישי.

צפניה פרומו שלישי.

כף הקלע. היד הנעלמה. מה זאת כף הקלע של הקוסם מארץ עוץ the wizard of oz. אומנות איזוטרית בשפת הבונים. זאת יצירת יכולת של אדם להניע את האדם שהוא רוצה להניע כמאמר קדוש ישראל התוו. למשל: אתם עובדים במקום עבודה ויש לכם יומן שאתם מנהלים טפסים שאתם יוצרים לקבוע מעשים עתידיים פגישות וכו'. באמצעות פעולות כאלו או אחרות (כמו למחוק את הפרטים המשתנים, יום שעה יעד ולמלא חדשים לפי הזמן הנוכחי ואתם תנועו בדיוק לאן שבעל כף הקלע רשם) יכול אדם להניע אתכם באמצעות אותם טפסים שנהגתם לתכנן את הזמן שלכם. באמצעות אותו מחשב שניתן לכם ממקום העבודה בו עבדתם וזאת גם אחרי שאתם כבר לא עובדים באותו מקום. ואל תתפלאו שמחכים לכם פועלי אוון במקומות אליהם הגעתם.. מי שעושה זאת, הוא אבן אדם ממגדל בבל של ארץ עוץ שבשמו יש את המילה יד בעברית או בשפה זרה המתארת את תפקידו. שדרגתו דרגת בונה חופשי 33 לטופס קוראים המפתח.

בשורה התחתונה- אתה מצר את צעדי, לא בורא עולם. זאת מהותה של דת הציונות שמעבידה את התורה. לעשות את פעולת הענישה המגיעה להם לאנשים שאינם חלק מהם. כדי שלא הם ישאו בעונשם. בדיוק כמו ששרון יצחק תשובה בנה מעגל שמות שאמור להקנות לו את הברכה של העם היהודי. לצד האשמת ישראל הם מנכסים לעצמם את הברכה. לכן התרומות בזמן מלחמה-

עַמְּךָ נְדָבֹת,    בְּיוֹם חֵילֶךָ:
בְּהַדְרֵי-קֹדֶשׁ, מֵרֶחֶם מִשְׁחָר;    לְךָ, טַל יַלְדֻתֶיךָ.
נִשְׁבַּע יְהוָה, וְלֹא יִנָּחֵם–    אַתָּה-כֹהֵן לְעוֹלָם;
עַל-דִּבְרָתִי,    מַלְכִּי-צֶדֶק.

תהלים.

בנט- העסקת עובדי קבלן.

הוא מציפור מגלן. הוא ואני יודעים למה הוא שם כיפה לאחר רצח רבין.

הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים.  הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן.

זאת אחת הסיבות שאני מאוד מתנגדת שבנט ימספר את ילדי וילדות ישראל ויכריז על כך בוושינגטון פוסט.

יַּעֲמֹד שָׂטָן, עַל-יִשְׂרָאֵל; וַיָּסֶת, אֶת-דָּוִיד, לִמְנוֹת, אֶת-יִשְׂרָאֵל.  וַיֹּאמֶר דָּוִיד אֶל-יוֹאָב, וְאֶל-שָׂרֵי הָעָם, לְכוּ סִפְרוּ אֶת-יִשְׂרָאֵל, מִבְּאֵר שֶׁבַע וְעַד-דָּן; וְהָבִיאוּ אֵלַי, וְאֵדְעָה אֶת-מִסְפָּרָם. וַיֹּאמֶר יוֹאָב, יוֹסֵף יְהוָה עַל-עַמּוֹ כָּהֵם מֵאָה פְעָמִים–הֲלֹא אֲדֹנִי הַמֶּלֶךְ, כֻּלָּם לַאדֹנִי לַעֲבָדִים; לָמָּה יְבַקֵּשׁ זֹאת אֲדֹנִי, לָמָּה יִהְיֶה לְאַשְׁמָה לְיִשְׂרָאֵל.

בונה חופשי דרגה 33 הוא חורש צירים. צירים הם גם בני אדם עם שמות , עסקים מוסדות מדינה עם שמות שמופעלים כדי להחיל את הקללה, את הברכה. אלו הספורות שיכולות לייצר את הסיפור את הסרט את הטלנובלה, את ה- סואופ אופרה בישראל ובעמים כולם. אומנות איזוטרית.

קבלן כח אדם בשם גלבוע, מאוד לא טוב. 

אינטל

לכן-

ספורות

הַעִדֹתִי בָכֶם הַיּוֹם, אֶת-הַשָּׁמַיִם וְאֶת-הָאָרֶץ–הַחַיִּים וְהַמָּוֶת נָתַתִּי לְפָנֶיךָ, הַבְּרָכָה וְהַקְּלָלָה; וּבָחַרְתָּ, בַּחַיִּים–לְמַעַן תִּחְיֶה, אַתָּה וְזַרְעֶךָ.

נפח

זאת אומרת שברגע שאתה סופר עצמך בספורות דוד המלך.. אברהם.. שרה.. ישחק.. יעקב.. ובהתאם מניע את עצמך- אתה בוחר במות. ברור לך שאני מיכל שאינה בת שאול, אני אוהבת את דבריו של דוד המלך ולא בזה לו, לא שוחקת לו.. וכן, אני שומרת לעצמי את הזכות לא להסכים איתו. ואני יודעת לפי דבריו שהוא היה מאוד כועס אם הייתי מקבלת את דבריו כמו שמקבלים את דברי אלהים יהוה. ברור לי גם שהוא לא היה אוהב את הנסיון להספר בספורותיו- הוא אמר, שלא המתים יהללו-יה. והוא אמר שצריך שיר חדש. והוא אמר שהוא מתנגד לדרך עוצב וביקש מבורא שינחה אותו בדרך עולם. כך שאדם בשם שיר לא תמיד מייצר שיר חדש ויתכן שהוא אדם מעוצב כמו שאומרים..

פינק פלויד וג'ון לנון ב- instant karma אמרו לפני באנגלית את מה שאני אומרת בעברית את מה שאמר דוד המלך לפני כמה אלפי של שנים על האנשים שמכניסים אותם למטחנה ויוצא אדם מעוצב שסביר להניח יעריך את פועלה של שרי אריסון. או שלא תהיה להם הרוח להלחם בפועלה של שרי אריסון שמשלמת שכר עוני לעובדי הקבלן הערבים בתנאי עושק, אך תורמת לפסטיבל מוסיקה ותרבות ערבית בעיר שהתושבים שלה מוסלמים עשוקים באמצעות הסינמטק. שדה תרומות. שרי אריסון תורמת ליצירות שמתנגדות לה. זאת פעולה של שדה תרומות שבולמת את הרוח.. שהופכת את האדם לצמח ואת שרי לאלוהים אחרים. בדיוק כמו שנוחי תרם לשמולי ב"עיצומה" של המחאה.

כך שבסופו של יום היצירה, השירה, הרוח, התרבות והלמידה של אנשי ישיבות ההסדר הם כמעשה האוננות. שפיכת זרע לשווא. לא יתכן שאנשים שלומדים תורה לא יתנגדו  לנפתלי בנט. יש להם הסדר, דמי שתיקה בעבור תמיכה בהעסקת יהודים באמצעות סוחר בבני אדם ובמקרה אינטל העסקה באמצעות ציד ראשים.

אילת שקד אפס

ברור לכולנו שמאפשרים לאילת לכחלון ליאיר סתיו לעשות מעשים מעוררי אמון … גם התנגדותו של סמוליאנסקי לסתיו אלו מהלכים שמעוררים אמון כלפי סתיו.. בשורה התחתונה ליטבינוף מעין גדי, פאינה קירשינבראום והאיש ההוא ממטה בנימין- אחים:

תשובה ובנט

בנט000

.

דוד המלך והתורה מלמדים אותנו איך להתנגד לשרי אריסון וזאת העבודה שלנו היהודים ללמד את העם של פינק פלויד איך להתנגד ל-APAX ול- mi- 5. המכשול שלנו בלעשות וללמד את הגוים את דבר התורה הם  מוסדות המדינה ששולטים על התודעה שלנו שבולמת את העבודה שהעם היהודי צריך לעשות. לנוכח פועלם של ישיבות ההסדר למען נפתלי בנט ברור לכולם שמאוד לא טוב שילדי ישראל ילמדו תורה כששר החינוך הוא נפתלי בנט.

.

עייני, שמולי.

מצעד גאווה

 אין חוק יסוד שהמדינה יהודיה. נפתלי בנט הוא לא בית יהודי.

ברור לכולנו שלאחר שלא הצליח בנימין נתניהו לאשר באופן סופי את מתווה הגז, ידע אורי אריאל כמו קודמו פייגלין שעליא להר הבית תעורר מהומות.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

Copyright © 2022 . All rights reserved.