רדיו זמן השלום-צְפַנְיָה- פרומו רביעי.

צפניה פרומו רביעי.

אֹמַר–לַיהוָה, מַחְסִי וּמְצוּדָתִי;    אֱלֹהַי, אֶבְטַח-בּוֹ.
כִּי הוּא יַצִּילְךָ, מִפַּח יָקוּשׁ;    מִדֶּבֶר הַוּוֹת.

דבר הוות בעברית הוא גם מה שמיחסים לו דוברי השפה האנגלית- אקו- הד. במילה  אקו משתמשים גם אקונמי- כלכלה. ואקונומיא – בהקשר מזון. בדרך כלל בקיבוצים. בפעולות מאוד מדויקות תוך שימוש מאוד "מחודד" בשפה ניתן לעשות פעולות אוון כמו אותה פעולה שמקיימת את מלכות edom  ששמה את ישראל בדין רשעים. לצורך כפרת נפש במדבר כפי שכתבתי עם ישראל התבקש לעשות פעולת פיקודים. התפקדות. בבנק אתם מפקידים כסף ואם אתם בחוב אתם בדין רשעים. שכר נמוך, כמאמר שכר האדם לא נהיה מקיים את הצורך בחוב. לכן חשוב לומר: כשעם ישראל בחוב לבנק הפועלים הוא חיב לעם ישראל, כי הכסף בבנק פועלים הוא הכסף של עם ישראל- לא של שרי אריסון. ושמוזס אומר שעם ישראל מסומם אשראי בזמן "מבצע" צוק איתן. יש לכך משמעות לא טובה. מבצע לפי התורה זה ביצוע, בצע.. ביצוע זאת פעולת חציא. החייב רשע, המלווה טוב.

"דמותו של בן-יהודה עמדה בכל חייו במוקד ויכוחים קשים. מתנגדיו השמיצו אותו השמצות קשות, הטרידו אותו והעלילו עליו עלילות שווא שהביאו אף למאסרו בידי השלטונות העות'מאניים. לחברת "שפה ברורה" שהקים קראו "שפה ארורה". אחת הטענות נגדו הייתה שהוא יצר מילים שיש בהם זילזול בעניינים המקודשים ליהדות הדתית." וויקיפדיא.

אתה וודאי מבין שהמוסלמים שכמו היהודים מאמינים באל אחד ידעו מה אומרים הטוענים נגד פרלמן.

המילה בלשן שלעצמה מעידה על חידוד לשון..ואתה יודע.. מילון.. בבילון.. אין הגיון במילה מילון..

אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ.

ושוב, בורא עולם הרס את שפתם של בוני מגדל בבל כדי להורסם..

אקו היא פעולה של אדם שבדיבור מייצר סימטרי בינו לבין האדם שהוא רוצה להרדים. להשתיק. לכן במילה אקונומיא. עם ה' בסוף, יש את המילה אקו- הד. נום- לישון. יה- שם הבורא.

אני יכולה לומר בביטחה שיאיר לפיד עשה את פעולות האקונומיא, בזמן המחאה כשהוא ניכס את רוח המחאה לעצמו, בעזרת ערוץ 2 ומוזס..

המר.

בית זבול היה הבית שהקים שלמה המלך.

בָּנֹה בָנִיתִי בֵּית זְבֻל, לָךְ–מָכוֹן לְשִׁבְתְּךָ, עוֹלָמִים.

אבן אדם של בבילון עם המילה זבול בשמו יכול לקיים פעולת אוון של המרה, של לבלות ממשמעות המילה בלוי.. סוג הרג רוחני:

כַּצֹּאן, לִשְׁאוֹל שַׁתּוּ–  מָוֶת יִרְעֵם: וַיִּרְדּוּ בָם יְשָׁרִים, לַבֹּקֶר–וצירם (וְצוּרָם), לְבַלּוֹת שְׁאוֹל;  מִזְּבֻל לוֹ.

ציר- אבן אדם עם שם שמתאר את הפעולה שהוא עושה למען העיר בבילון. בדרך כלל למען פרנס העיר…שיעשיר את הציר.. בדרכו לעיר כשהוא עושה פעולת אוון כזאת או אחרת.

(וזאת הסיבה שיש להם מתים בדרך לעיר (כשהם עושים פעולות אוון הם יודעים שיהיו להם קורבנות וקורבנים משלהם בדרך לעיר) לא ירושלים, תושבי העיר פזורים בעולם. הבירה בילדרברג- ברג- הר בגרמנית. ההר של האלוהים האחרים לוסיפר\המלאך הבוגד הילל בן שחר שמאמיניו מוכרים בני אדם בדרך מפריד הכביש (חוצה ישראל- כביש 6 מחצית שנים עשר השבטים) כמעשה געילה של עם ישראל ועמי העולם).

אֲשֶׁר שָׁנְנוּ כַחֶרֶב לְשׁוֹנָם דָּרְכוּ חִצָּם דָּבָר מָר. (אבן אדם מר).

יַחְפְּשׂוּ עוֹלֹת תַּמְנוּ חֵפֶשׂ מְחֻפָּשׂ וְקֶרֶב אִישׁ וְלֵב עָמֹק.

.

(אם לא היית "משפץ" את דברי, לא הייתי לועגת לך על הקיצוצים שקיצץ בורא עולם בקרב משפחתך וקיצוץ מאוד מדויק של בנך בכורך ראשית אונך בזמן ברית. הברית השנית שעשית באמצעות אחותך היתה עם אדם ששכב עם בעולת בעל שדינו מוות לפי תורתנו הקדושה. אתה מבין ששמת עצמך ללעג שתבעת כסף מהעיר ולא את המוהל שקיצץ שלא כהילכתו את אבר ההתרבות של בנך, כמאמר: דמם בראשם נתתי- יחזקאל).

המילה ציבור היא חידוד לשון (כמאמרשננו לשונם) צי בור. המילה הנכונה- קהל עם. בדיוק כמו שהמילה פילוסופיא עם ה' בסוף מייצרת דרך חשיבה שמשמעותה– סוף יה. כרצונו של הבוגד הילל בן שחר. הו שומר מה מילל.. דומה ודובה הילל בן שחר וגברת ur כשדים..ma ney חלילי קסם של ספורות מתים של יורדי הדומה.. (מוצארט נרצח בגלל יצירתו חליל הקסם) כסף.. סילבר.. אבא הילל סילבר.. (סיל, לחתום, בר, וויסקי בר..) הילל יפה.. bell  פעמון.. מון.. מונים.. פעם כמאמר דוד המלך אשר חשבו לדחות פעמינו, רשת טמנו לפעמנו (net).. צילצל דגים.. אתם יודעים הפעמון של האקונומית בהאחזות.. וקיבוץ במובן של קי בוץ.. המפתח לדלת של בב איל וואד.. עמק המתים של רכבת העמק.. spanish train בסטייל  shes runing still בספרד של ימי האינקווזישין, שם אנסו את היהודים להמיר את אמונתם, המעשה שנעשה הוא מעשה ריקון, גילמון- עיצבו את רוח קדשו.. כמו בעוצבת הפלדה של חיל הנח"ל 88. הבעלים של הרכבת הקלה וכביש שש יושבים באבא הילל סילבר. עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם, כֶּסֶף וְזָהָב;

דימות.

טרנספורמיישין גלובליזיישין…טרנספורטר.. כפי שמציע הכלכלן רוקפלר ורדיו מהות החים של שרי אריסון..

22

(מאתר קונספיל). הקונספיריישין של הפילים (פיל, למלא, להרגיש, רגשת פועלי אוון בים. "העיר עולה מהים"– jim morison  כשהסרמוני עומד להתחיל, זאת הסיבה שג'ים מוריסון ביקש שתתעוררו ואמר שאתם עבדים, והיה לו כאב ראש ממה שהעתיד עשה כמעשה חש עתודות למו של ה"מלכות הרביעית, מלכות רשעה אשר בי שלטה"– שלום שבזי. לכן בזמנים של חורבן הבית אסור ללכת ליםפסק הלכה טוב שמהותו לא הובאה לידיעת קהל העם שהפך לצי-בור) שואבי נפש אדם בסטייל שאבתם מים בששון (חול הים משול לאדם מזרע אברהם, אתם וודאי יודעים) ממעייני הישועה של hoover  מאלטו פראיסו.

אפס.

אֲנִי יְהוָה וְאֵין עוֹד, זוּלָתִי אֵין אֱלֹהִים; אֲאַזֶּרְךָ, וְלֹא יְדַעְתָּנִי. לְמַעַן יֵדְעוּ, מִמִּזְרַח-שֶׁמֶשׁ וּמִמַּעֲרָבָה, כִּי-אֶפֶס, בִּלְעָדָי:

מאוד חשוב לא לאפשר לאקונומית קרנית (תבנית שור מקרין פרסה) להגיע לנקודת האפס. רק אפס עריץ יציע מע"ם אפס בשרות הציד שקם בחמש וזאת בהקשר לבית משכן  בסטייל mi- 5 .  לא טוב שמשכן יהיה במע"ם אפס כי כתוב- ועשו לי משכן ושכנתי בתוכם. ולא לומר 0.1 אחוז. לומר עשירית (אחוז זאת לא מילה טובה). כי בראשית לא היה אפס, היה תוהו ובוהו ורוח אלהים ריחפה מעל פני המים. בדיוק כמו שיאיר לפיד התקבל לעיתון במחנה למרות שלא היה לו תעודת בגרות וסביר להניח שהוא לקח מקום של אדם שלאביו אין שם. סתם פה לאדם. וזה תוהו ובוהו.

[wpvideo 1391Mh0W]

אני עושה "קודיפיקיישין" להילל בן שחר.. בדרך צפניה..

לכן:

תחשבו מה אומר ל"מעשה" צרופי המילים: ישובי ספר. עיירות פיתוח. יש הבדל בין עיירת פיתוח דימונה (שקיבוץ עין גדי עושק מהם את כספי המיסים שקוראים להם ארנונה) לבין הרצליא פיתוח עם ה' בסוף כמאמר:

וַיְהִי כָל-הָאָרֶץ, שָׂפָה אֶחָת, וּדְבָרִים, אֲחָדִים.  וַיְהִי, בְּנָסְעָם מִקֶּדֶם; וַיִּמְצְאוּ בִקְעָה בְּאֶרֶץ שִׁנְעָר, וַיֵּשְׁבוּ שָׁם. וַיֹּאמְרוּ אִישׁ אֶל-רֵעֵהוּ, הָבָה נִלְבְּנָה לְבֵנִים, וְנִשְׂרְפָה, לִשְׂרֵפָה; וַתְּהִי לָהֶם הַלְּבֵנָה, לְאָבֶן, וְהַחֵמָר, הָיָה לָהֶם לַחֹמֶר.  וַיֹּאמְרוּ הָבָה נִבְנֶה-לָּנוּ עִיר, וּמִגְדָּל וְרֹאשׁוֹ בַשָּׁמַיִם, וְנַעֲשֶׂה-לָּנוּ, שֵׁם:

שינער-

זְכֹר יְהוָה, לִבְנֵי אֱדוֹם–    אֵת, יוֹם יְרוּשָׁלִָם:
הָאֹמְרִים, עָרוּ עָרוּ–    עַד, הַיְסוֹד בָּהּ.
בַּת-בָּבֶל,    הַשְּׁדוּדָה:
אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם-לָךְ–    אֶת-גְּמוּלֵךְ, שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ.
אַשְׁרֵי, שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת-עֹלָלַיִךְ–    אֶל-הַסָּלַע.

תהלים.

(שתשובה מפנה את תושבי גבעת עמל (שהתישבו שם לפני קום המדינה והיו בהגנה) כי הוא רוצה להרחיב את בבלי ויש לו את שוגון מהמשטרה שיעשה את הפעולה. בדיוק כמו שאיש של נובל אנרג'י ביחד עם המשטרה מכה יהודי שמלין ביקר. על הקיבוצים לא הייתם אומרים שהם פולשים כי מישהו עיצב את הרוח שלכם זאת הסיבה שלא קמה צעקה גדולה בישראל כשמינו את לינדנשטראוס למבקר המדינה  לאחר שזיכה את הנאשמים באונס האישה על ידי בני משק "יפי בלורית ותואר" מקיבוץ שומרת).

כדי לקיים מעגל חובר חברים מאגי של הקוסם מארץ עוץ שיקיים את הצד השני של התורה וכתבי הקודש שלנו שמתארים את הפעולות שנעשו לפגוע בעם ישראל, צריך לקיים בשפה ובמגרש המשחקים  גם את המילים הרעות כדי שהסיפור יתקיים בחיינו. לכן הערים גת ואשקלון. העבדת התורה. ולדימיר ויסוצקי כתב- אפילו אלהים נקשר בחבל הוא החזיק אותם ממש קצר הטמבל. הוא לא היה קורא תורה, נכון לומר- אפילו התורה נקשרה בכבל הוא החזיק אותם ממש קצר הטמבל.

לְעֶבֶד, נִמְכַּר יוֹסֵף.
עִנּוּ בַכֶּבֶל רגליו (רַגְלוֹ);  בַּרְזֶל, בָּאָה נַפְשׁוֹ.

לכן הם קוראים ליצירות – נכס צאן ברזל. לחיל הנח"ל עוצבת הפלדה..

ספורות

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

כשכריס ריאה אומר בשירו- הדרך לגהנום, שלעיתים התקלה היא לא תקלה טכנולוגית שזאת הדרך לגהנום, הוא מתכוון לפעולה המתקנת של התקלה. לעיתים תקלה היא חבלה שמביאה אדם לעשות פעולה שתסלול אותו לגהנום.

לידיעה, חיבור האינטרנט ב- tlv הוא של motorola. אני לא מתחברת דרך motorola גם אם יש לי תקלה ב- net stick.  אני לא חוצה את הכביש בפסים של מעבר החציא. וכמובן תמיד- שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל:  יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד. גם בלכתי בדרך..אמרת יהוה מסרסת את פעולות העיצוב של רוחי בדרך… כך שפעולות האלטלנה, הנדנדה, כמו פעולות הצרת דרכי בדרך..הן פעולות שווא.. אתם וודאי יודעים שמאוד מציק לי  שצועקים אנשים בסביבתי את השם אולגה (עיר הולדתו של שרון יצחק תשובה). אז אני הולכת אתה יודע..  אִם-הַשְּׂמֹאל וְאֵימִנָה, וְאִם-הַיָּמִין וְאַשְׂמְאִילָה. בראשית.

אין לי עניין להתחבר דרך הל-וויין (hell wine- שלא ישקו אותי בחומץ יין תרעלה) בשמים של motorolבשליטת הקדישזון אלוביץ'.

חשוב שתדעו, אלוקים זה לא השם של בורא עולם. כשאתם מתפללים לאלוקי כדי לא לקרוא בשם הבורא, אתם לא מתפללים ליהוה. אתם מתפללים לאלוהים אחרים. לוקי שם השטן. האפטרופוס של edom הוא סמאל. הפרקליט של הדד ה edomi.

הדד ה- edomi מתואר בתורה כשטן שהקים בורא עולם על מלכות שלמה. ואתם יודעים אמריקה של קרי שר החוץ האמריקאי ובעל מניות של נובל אנרג'יהדוד סם קוראים להם…

לוציפר\היילל בן שחר הוא גם משמותיו של לוקי.

"“…הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ”ל, אז נשמתי תשועבד אליו. חתום …”
^ מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה 33" קונספיל.

לוסיפר אתם יודעים, של החבר'ה מהציפור המשונה.. שהחלומות שלהם באוויר והראש באדמה…זאת הסיבה שאתם רואים את המילה תיספורת..בהקשר למעשיהם של הדלילים..והדלילות.. לוסיפר בספרדית הוא נושא האור.. luz אור בספרדית.. היילל בן שחר שרוצה לתפוס את מקומו של יהוה… המלאך הבוגד.

אילומיניטי 3

יָדַעְתִּי יְהוָה, כִּי לֹא לָאָדָם דַּרְכּוֹ; לֹא-לְאִישׁ הֹלֵךְ, וְהָכִין אֶת-צַעֲדוֹ.  יַסְּרֵנִי יְהוָה, אַךְ-בְּמִשְׁפָּט:  אַל-בְּאַפְּךָ, פֶּן-תַּמְעִטֵנִי.  שְׁפֹךְ חֲמָתְךָ, עַל-הַגּוֹיִם אֲשֶׁר לֹא-יְדָעוּךָ, וְעַל מִשְׁפָּחוֹת, אֲשֶׁר בְּשִׁמְךָ לֹא קָרָאוּ:

לכן-

 הִתְהַלְלוּ, בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ;  יִשְׂמַח, לֵב מְבַקְשֵׁי יְהוָה.

יש הבדל בין לקרוא בשמו לבין לשאת ולנקוב בשמו. אדם שנושא את שמו רוצה להיות אלוהים.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.