רדיו זמן השלום-צְפַנְיָה- פרומו ראשון.

 

רדיו זמן השלום- צפניה- פרומו ראשון.

.

בסופו של יום, הבבא בובה בובה.

אני בטוחה שלכולם ברור למה ההיא.. לא אהבה את mon day.. מונים של בבילון אתם יודעים…

וַיַּעֲמֹד שָׂטָן, עַל-יִשְׂרָאֵל; וַיָּסֶת, אֶת-דָּוִיד, לִמְנוֹת, אֶת-יִשְׂרָאֵל.

כשפרסקי שמעון חילק את העם היושב בציון לשישיות, הוא אמר שמדיניותו של נתניהו היא מדיניות מחורבנת ושיש ששת אלפים עשירים. והשאר, שישה מליון קבצנים. ושמדיניות זו היא קפיטליזם חזירי. אמירה זו של פרסקי יצרה הסכמה לדבר שלא ידעתם שאתם מסכימים לו. כי לכאורה פרסקי הלין על עושק וגזל. אך אתם הסכמתם מבלי לדעת לספירת שישיות. וזאת החלה של ספורות.(כולם יודעים שהבן של פרסקי נמנה עם ששת האלפים העשירים, סבן העשיר מ- partner חבר של פרסקי (סבן הוא גם חבר של הילארי קינטוןושרי אריסון העשירה החברה של פרסקי- נמנים עם ששת האלפים העשירים) אחרי שכתבתי על דרך עוצב, החתרנים הבלתי נלאים פרצו לאתר ושינו את נראותו.. הפכו את הצד של העמודה הצדדית.. זאת עוד דרך של מדינת עוץ לסמן. (כת הסימוניזים של שמעון מאגוס הקוסם מגיט"ה).

לכן,

מעתה אשנה את שמות מוסדות המדינה. באין חוק יסוד שהמדינה השולטת בציון היא מדינת היהודים, כל מוסדות המדינה יהיו מוסדות עוץ. למשל: הרדיו הציבורי, אתם יודעים רשת ב', 88 פח– יהיו קול עוץ. והמדינה- מדינת עוץ.

וזה דגל מדינת עוץ שבנימין נתניהו הראש שלה (ברור לכולנו שראשו של בנימין נתניהו\ben nitay, היא מדינתו של סמאל):

אילומיניטי 3

אגב,

שמו של האח של שמעון פרסקי- גיגי. יש מצב שאליו התכוון פורטיס כשחיבר את היצירה שלו – חימוש ני גיגי.

תתחילו להסתכל  על מספרי ה- telephon ,

33' 88' 666 אלו מספרים שמעידים על פועלם של אנשי מדינת עוץ בארץ ישראל.

אני בטוחה שתסכימו עִמָּדִי שזה מאוד מעורר שחוק שבנימין נתניהו ונפתלי בנט ודרעי מפחדים מציפורע לבני ולא מחוקקים חוק יסוד שהמדינה בציון היא מדינת היהודים. ועל הפלסטינאים הוא משחק גבר.. עמי העולם אשרו ב- 47 לפי ספורות הגוים שזאת מדינת היהודים. ככתוב בספר מלאכי- וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם, כָּל-הַגּוֹיִם: אין סיבה שלא יהיה חוק יסוד שהמדינה בציון היא מדינת היהודים. יש מצב שמאותה סיבה שהם מפחדים מציפורע ליבני ולא מחוקקים חוק יסוד שהמדינה היא מדינת היהודים, הם מתנגדים לחוק העסקה ישירה. על כך אמר דוד המלך:

נֶאֶסְפוּ עָלַי נֵכִים, וְלֹא יָדַעְתִּי;

וזאת ההגדרה הנכונה לנכות. יש דברים שבנימין נתניהו ובנט לא יכולים לעשות, כי יש להם נכות שסביר להניח שהם יקבלו בגינה קצבת נכות אחרי פועלם בשרות הציבורי.

תיק עידן עופר.

נפח

וְהֵמָּה מָרוּ וְעִצְּבוּ, אֶת-רוּחַ קָדְשׁוֹ; וַיֵּהָפֵךְ לָהֶם לְאוֹיֵב, הוּא נִלְחַם-בָּם. ישעיהו.

צריך לחשוב אם למילה  עִצְּבוּ, יש קשר למילה עוצבת.

אני בטוחה שברור לכולנו מדוע זכה דוד המלך לתואר- עבד יהוה.

חָקְרֵנִי אֵל, וְדַע לְבָבִי;    בְּחָנֵנִי, וְדַע שַׂרְעַפָּי.
וּרְאֵה, אִם-דֶּרֶךְ-עֹצֶב בִּי;    וּנְחֵנִי, בְּדֶרֶךְ עוֹלָם.

ואתם יודעים, המילה יזם מוזכרת פעם אחת בתורה. לתאור פועלם של בוני מגדל בבל. מזימה. זאת מילה מאוד לא נכונה לתאר בני אדם שעושים לבנית הארץ לאחר כ- אלפיים שנות גלות. מי שקבע את המילה למד אותה מהתורה. ממעשה בוני מגדל בבל. זאת הצהרה מאוד ברורה של בוני המילון של בבילון. אתם יודעים.. בב איל וואד מלובביץ'..

(לון בערבית זה צבע).

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

בשורה התחתונה, עד שאתה לא תחוקק חוק יסוד שהמדינה בישראל היא מדינת היהודים אתה בדין של עושק וגוזל את האנשים שהיו כאן לפנייך. דין רשעים.

המשל הטוב ביותר הוא משל אילן רמון שנשלח לשמים בחללית שנושאת את שם הבורא בכתיבה עברית. kolombia. אילן רמון הקריא מתורתו של בורא עולם מעבר לשמים וזה ניאוץ דבר תורה. כי במקום לתת את המליארדים לעניים העדפתם לשרוף את הכסף בחלל. לכן פיצוץ החללית הוא נס ליראיו של יהוה להתנוסס בו, כי זה מעשה של השכלה להרע ולא להטיב. ככתוב בתורה הקדושה:

כִּי הַמִּצְוָה הַזֹּאת, אֲשֶׁר אָנֹכִי מְצַוְּךָ הַיּוֹם–לֹא-נִפְלֵאת הִוא מִמְּךָ, וְלֹא רְחֹקָה הִוא. לֹא בַשָּׁמַיִם, הִוא: לֵאמֹר, מִי יַעֲלֶה-לָּנוּ הַשָּׁמַיְמָה וְיִקָּחֶהָ לָּנוּ, וְיַשְׁמִעֵנוּ אֹתָהּ, וְנַעֲשֶׂנָּה. וְלֹא-מֵעֵבֶר לַיָּם, הִוא:  לֵאמֹר, מִי יַעֲבָר-לָנוּ אֶל-עֵבֶר הַיָּם וְיִקָּחֶהָ לָּנוּ, וְיַשְׁמִעֵנוּ אֹתָהּ, וְנַעֲשֶׂנָּה. כִּי-קָרוֹב אֵלֶיךָ הַדָּבָר, מְאֹד:  בְּפִיךָ וּבִלְבָבְךָ, לַעֲשֹׂתוֹ.

זאת משמעות לעבוד מהלב. קודם לעניי הארץ. ולא לאבנים הגדולות בירח.

אני בטוחה שתסכים עם בורא עולם שאתם בנים סכלים.. ומשילות הזכר בעולם היא אכן, עונש..

ככתוב בתורתנו הקדושה:

אוֹתִי לֹא יָדָעוּ–בָּנִים סְכָלִים הֵמָּה, וְלֹא נְבוֹנִים הֵמָּה; חֲכָמִים הֵמָּה לְהָרַע, וּלְהֵיטִיב לֹא יָדָעוּ.

אתה וודאי תסכים איתי שזאת הייתה מחמאה כשאמרת לי שהם לעולם לא יקבלו אותי כי אני אִשָּׁה.

.

 

Copyright © 2022 . All rights reserved.