רדיו זמן השלום-צְפַנְיָה- פרומו חמישי.

 • ארץ עוץ.

  הורים שקוראים לבת שלהם בת אל, מיחסים לעצמם כאב ואם של הילדה- אלוהות. אלוהות אחרת. חשוב שתדעו זאת. כשאתם מדברים עם אדם בשם בת אל, חשוב שההתיחסות שלכם לאדם בשם בת אל, תהיה כיחס לבני אדם שהאבות והאמהות שלהם הכתירו עצמם כאלוהים אחרים. שלא תחטאו ביחס לאדם בשם בת אל שמהותו עבודה זרה. שלא יחטיאו אתכם באמצעות אדם בשם בת אל. חשוב שהורים לילדה בשם בת אל ישנו את שמה כי יש מצב שיסללו אותה להיות שווערצע חייעז אדם בהמה להקרבת קורבנות אדם, כמו  ג'יסוס (סמי טריילר- עגלה עם סוס) שאמרו שהוא בן האלוהים שבמותו, צליבתו, כיפר על חטאי רשעים. כדי לא לאפשר זאת גם להורים שרוצים למכור את ילדיהם לפרנס העיר, אומר שהורים בדין של נשיאת שם לשווא.

  קֶשֶׁת יְשַׁבֵּר, וְקִצֵּץ חֲנִית; עֲגָלוֹת, יִשְׂרֹף בָּאֵשׁ.
  הַרְפּוּ וּדְעוּ, כִּי-אָנֹכִי אֱלֹהִים; אָרוּם בַּגּוֹיִם, אָרוּם בָּאָרֶץ.

  חשוב שתדע שכל וויסקי בר עם אלבמה שתנסה לבנות– אני אחשוף.

  את זה יתנו ליהוה ולא לאלוהים אחרים בני אדם בשר ודם שבסופו של יום ירדו לקבר ויהיו מזון לתולעים בדיוק כמו מלובביץ'. כִּי-בָשָׂר הֵמָּה; רוּחַ הוֹלֵךְ, וְלֹא יָשׁוּב.

  . . .

  תורתו של בורא עולם, שעל סמך דבר תורה זו דורש בנימין נתניהו את הר הבית- דורשת את מותו של בנימין נתניהו:

  אל קפונה

  נאה דורש, נאה מקיים.

  חשוב שתבין בנימין, תורתו של בורא עולם שבדברו דרשת, דורש את מותך- לא העלמה מיכל כהן. אם תהרוג את העלמה מיכל כהן, בורא עולם עדיין ידרוש את מותך. למרות שהבן שלך שלמד תורה, יגיד לך שכך הדבר- הוא לא ידרוש בדבר. אתה וודאי יודע שגם בן של רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ- תהלים. למרות שחבשת את פניו בטמון, בנך, אבנר נתניהו, סריס כמו אביו שאינו יכול לדרוש. גם אם ילך להופעה של עינת שרוף, אחרי ההופעה הוא ישאר שרוף כי הוא לא יוכל לדרוש את מותו של אביו כפי שהתורה דורשת.

  פֶּה-לָהֶם, וְלֹא יְדַבֵּרוּ;

  זאת הייתה בדיחת עולם אם אבנר נתניהו היה נשאל ב"חידון התנ"ך" מה הדין של איש השוכב עם בעולת בעל..מה דעתך בנימין האם מחברי השאלות של "חידון התנ"ך" היו שואלים שאלה זו את בנך.

   . . . 

  קורין ואלכס,

  אחשוף לעינכן מספר "פרטים" של האבות שלכן. לאבא שלך אלכס היתה מאהבת, היא היתה אישתו של המפקד שלו בחיל האוויר, עבדה אצלו כמזכירה. וכשאת ואחייך ואמך נסעתם לחופשה השנתית באמריקה, יום אחד הוא הביא אותה אליו הביתה, את יודעת לסלון שאת צופה בו בטלויזיא. והגיעו גם החברים של אביך: אבא של קורין וההוא שלאשתו יש סלון כלות וההוא הטייס. וארבעתם "זיינו" אותה באותו לילה. איך נודע לי הסיפור. היא סיפרה לי. אבא של אלכס אישר את הענין. היא אמרה שהיא נהנתה. שהיה לה טוב. היא לא סירבה, היא לא אמרה- לא. לימים הבנתי שהיא סוממה. לא ידענו אז על זאבים שאורבים לטרף עם סמי אונס. זה היה בשנת 1994 או 1995 לפי הספירה הנוצרית.

  סביר להניח שאתן "תדחיקו לתת מודע" את ה"פרטים" הנסתרים של אביכן, כי אבא'שלכן מביא לכן כסף, מעשיר אתכן. גם האבות שלכן "מדחיקים לתת מודע" את "פרטיהם" הנסתרים.. ועוד כמה "פרטים". הם בגיל שהם רוצים לייצר "תדמית" של בני אדם עם כבוד בעירם. כשאת תשבי בסלון בית אביך תדעי מה קרה במקום בו את יושבת בבית הורייך בצהלה.

  היא היתה בעולת בעל. לדעתי התרחש שם גם סוג של משכב זכר. לאבא של אלכס היה משכב זכר בחושה בסיני אחרי שאישתו הראשונה בגדה בו. דין מוות בשני המקרים.

  .

  אם אתם רוצים להיות טחונים, חשוב שלא נשכח להוסיף גם את הפרטים הללו למטחנה. ואני לא אתן לך להוסיף את פרטיי למטחנה שתייצר את גוש הבשר שלך לאחר הטחינה. כדי לצאת עם "מגפיים חדשים" לאחר הטחינה בעזרת שומן חזירים..

  בימים האלו יש ביטוי שמיוחס לאנשים עשירים- טחונים.

  מה זאת אומרת טחונים. בשפה הבבלית הוכנסה המילה פרטים. פרטים אישים פרטים שאתם קונים וכו'. שורש המילה מהאפרטהייד.

  חלוקת האדם ע"י ספורות לפרטים כמו ההפרטה של נכסי ואוצרות העמים והעברתם  ע"י פעולת הרול..באמצעות אבני אדם עם המילה רול לאנשים הטחונים לאנשים שהעיר חפצה ביקרם, בדרך כזאת הספורות של העשירים הם ספורות שמבחינה רוחנית מייצר להם גורל טוב טוב.

  כמעשה יחלקו בגדי להם ועל לבושי יפילו גורל. כפי שאמר דוד המלך.

  מה שאני עושה בימים ההם הוא להוסיף לטחינה של העשירים פרטים שהם מאוד לא רוצים שיוכנסו לטחינה שלהם.

  הם חותרים לנקודת האפס. שבו הם רוצים שיווצר מצב אקונומי בו לאנשי העיר יש יתרון לעומת אנשים שאינם אנשי העיר. חציא והעבדה של העמים בשדה תרומות כמעשה שלימד אותנו דוד המלך שאסור שיתקיים בישראל.

  הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן.

  כפי שאתם רואים שמתי בטחינה פרטים לבני יפת האשכנזים שהם אינם זרע אברהם שאין להם ברית עם יהוה ופרטים לאנשים כמו שרי אריסון, עידן עופר,שרון יצחק תשובה והמבורגר יאיר שנמצאו בדין חייבים לעם ישראל כמו דומהם שבדין חייבים בקרב עמי העולם. דין רשעים. ואתם יודעים אין צורך בניר גלבוע מצוות שלוש שיעסיק שומרים ומנקים במשרד "ראש הממשלה" יותר נכון לומר- ראש הפרלמנט ויעשוק חלק משכרם, יש צבא יש משטרה, אתה יכול לגייס אותם למשטרה (כי אתה יודע שבסופו של יום מי שמשלם את שכרו של גלבוע ושל אנשי השמירה והנקיון הם עם ישראל והגר התושב עימנו כך שהוא עושק גם את עם ישראל והגר התושב עימנו). ולא לייצר בתודעה שרק אנשים עם עבר וייחוס כמו של ניר גלבוע יכולים לאמן אנשי שמירה ומשכך להכשיר בתודעה (גם באמצעות תוכנית במוסרות של בעלי הון שמציגה את גלבוע כ"בוס" (לא מילה טובה למעביד עבדים) טוב) את נחיצותו של ניר גלבוע בשרשרת המזון שמעסיקה אנשי שמירה.

  אָמַרְתִּי לַיהוָה, אֵלִי אָתָּה;    הַאֲזִינָה יְהוָה, קוֹל תַּחֲנוּנָי.
  יְהוִה אֲדֹנָי, עֹז יְשׁוּעָתִי;    סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי, בְּיוֹם נָשֶׁק.
  אַל-תִּתֵּן יְהוָה, מַאֲוַיֵּי רָשָׁע;    זְמָמוֹ אַל-תָּפֵק, יָרוּמוּ סֶלָה.

  תהלים.

  על משכן שילו נאמר לפני הנטישה:

  וַיַּכְעִיסוּהוּ בְּבָמוֹתָם;    וּבִפְסִילֵיהֶם, יַקְנִיאוּהוּ.

  מי הם הבמות. בני אדם שרוקנו שהציפורים המשונות הם בני אדם- פילרים. אנשי מילואים, לא מהסוג שאתם מכירים, יש להם יכולת להפעיל אדם כבובה. כך שבשורה התחתונה מי שהכעיס את בורא עולם הם הפילרים שמילאו אדם ועשו באמצעותו חטאים, לא האדם התמים שבגדו דרכו בני האדם מסוג ציפור.

  ברור לי ולך שאתה אנסת בתולות בחרב.. דם נקי. אותה פתיחה, אותו מעגל גם כ- אבני בני אדם ,אותו מפתח של לבב איל וואד שיצרת בצבא ובהמשך במוסדות ההון, באותו נקב בין העינים בחלק העליון של האף – אולגה, הילל, גליל, רימון, קפיץ קצר והופ- כנען ועצבים. ופה ההבדל בסוג החבישה בטמון שחבשו אותי לבין החבישה שחבשו אדם לבן. הוסיפו את הכנען והעצבים, מה שיוצר את המכירה לשדים לעצבי כנען בכל מעגל שמות מאגי שאני נמצאת. זאת המשמעות שווערצע חייעז.

  וַיִּזְבְּחוּ אֶת-בְּנֵיהֶם, וְאֶת-בְּנוֹתֵיהֶם–    לַשֵּׁדִים.
  וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי, דַּם-בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם–    אֲשֶׁר זִבְּחוּ, לַעֲצַבֵּי כְנָעַן;

  חשוב שתבינו שעצבים זאת לא מילה לתאר כעס, עצבים זאת מילה שמשמעותה אלוהים אחרים. כך שכעס של אדם ישמעאלי (יש עדיין ישמעאלים (אדם ישמעאלי מייצר סוג מכירה שמכרו את יוסף אחיו, לעיתים מאוד לא טוב שאדם שאינו האח שלכם קורא לכם אחי\אחותי) בקרב המוסלמים כמו שיש כוזרים וערב רב בקרב יהודים) לא מייצר וודו עצבי כנען.

  רייזלה.

  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

  העם הפרסי אמר: yakiman yakito guz eman tudanetu. והם צודקים שה- guz בפה של ה- tudanetu.

  העם הרוסי אמר שעכשיו יש pelmamdyela  samaloti  אחר כך adyebuchke והוא צדק..

  שבזי אמר- שַׁדַּי ענני נא ונפשי חלצה ממלכות רביעית, מלכות רשעה אשר בי שלטה, והוא צדק.

  אתם יודעים המלכות הרביעית של סמאל  מלכות החזיר מלכות edom של יורדי הדומה של סדום ועמורה.

  אין לך יכולת להפיל אשמותך על בני אדם שאינם מה שאתה קורא לו נבחרי ציבור, אין לך יכולת להפיל אשמתך על בני שאינם מעבידים\משלמי שכר, אין לך יכולת להפיל את אשמותך על בני אדם שאינם עובדי מוסדות המדינה, מבחינת דיני תורה, אין לך יכולת להפיל אשמותיך על נשים\נקבות ליתר דיוק, אין לך יכולת להפיל אשמות על נשים שאינן נשואות לזכר. אתה לא יכול לעשות "סימטרי". גם על אנשים משלך אתה לא יכול להפיל את אשמותיך. אם אנשים משלך ימותו בגין נשיאת אשמותך, אתה תמשיך להיות. כך שאין טעם במותם. כך שכל פעולה שתפעיל את הצירים שחרשת, היא פעולת שווא. שפיכת זרע לשווא. בסופו של יום בורא עולם ישפוט גם את פועלי האוון שלך. כתוב בתורתנו הקדושה- דמם בראשם נתתי.

  נִמְשַׁל כַּבְּהֵמוֹת נִדְמוּ.

  שימלא שחוק פינו. מה שאת לא מבינה שלא צוחקים מדברים שאת אומרת -צוחקים לך. גופך הוא משל למה שאת.

  בסופו של יום אתם זד זר.

  נקודה.

  .

  צפניה פרומו חמישי

  .

  יוסף,

  "אחשוף" לעינך "מספר" "פרטים" של אביך. כשאתה היית ילד, אמא שלך הייתה נוסעת לגרמניא לבקר את ההורים שלה. והם היו שוכרים את המאהבת של אביך לשמור עליך ועל אחותך. וככה כל יום אביך הלך לעבודה והמאהבת היתה שומרת עליך ועל אחותך. בערב אביך שב הביתה והיא היתה מגישה את ארוחת הערב וככה הייתם אוכלים ארוחת ערב ביחד. כמו משפחה. והוא נהג להחמיא לה על טיפולה המסור בילדים וככה כאם אוהבת היא היתה משכיבה אותך ואת אחותך לישון עם סיפור וכשהייתם נרדמים אביך היה "מזדיין" איתה על יצועה של אימך. "יש מצב" שעם "פוורו-טי" ברקע..

  סביר להניח שאתה "תדחיק לתת מודע" את ה"פרטים" הנסתרים של אביך, כי אבא'שך מביא לך כסף, מעשיר אותך. גם אביך "מדחיק לתת מודע" פרטיו הנסתרים.. ועוד כמה "פרטים". הוא בגיל שהוא רוצה לייצר "תדמית" של אדם עם כבוד בעירו.

  גופיא.

  מעשה שהיה כך היה..

  היה לי חבר והיינו כמה שנים ביחדאהבת נעורים.. ונפרדנו והוא התחתן. כמה שנים אחרי שהוא התחתן הוא היה "קרוב" למקום בו גרתי באותם ימים וביקש לבקר. וככה ישבנו ודיברנו והוא ביקש לעשות סקס איתי ואמר שלא טוב לו עם אישתו בסקס בינהם ושאיתי היה לו הכי טוב. אמרתי לו לא והלך.. כשהייתי חברה שלו הוא ביקש ללבוש גופיא שלי. ואני זוכרת שהעניין נראה לי מוזר כי זאת היתה גופיא של אשה. יש מצב שבגלל שהוא ספר עצמו בספורות אשה הוא לא נהנה בסקס עם אשתו והזכרון הטוב שלו מהסקס איתי רק בגלל שזאת היתה הפעם האחרונה שהוא קיים יחסי מין כזכר. ההחלפה שהוא עשה המירה גם את המין שלו. יש מצב שזכרים שסופרים עצמם בספורות אשה לצורך המרת גורל, חילוף ככפרה על חטאים, נהיים בסופו של יום שוכבי משכב זכר.

  בסופו של יום, אדם שממשיל עצמו לבד לחומר, הוא לא בשר ודם- הוא בד. ובד לא מרגיש כאב שקורעים אותו, ששורפים אותו, שהורגים ילדיו, שהורגים את הוריו. בד לא לא מרגיש כאב.. בד לא אוהב.

  אתה וודאי מבין שכמו שגרשת אותי ממקומותיך בדרך לא דרך (עם איום ששמעון ירצח אותי על הדרך) בשל התנגדותי למשל אבניך בנוכחות עבדיך, גם האקדמיישין לשפה הבבלית באוניברסיטה\י\ת (אתה יודע ש- המילה סיט"ה היא שש בערבית והמילה סיטי היא עיר באנגלית) tlv היו מגרשים אותי לנוכח התנגדותי לשפה שהם בונים בארץ ישראל.

  ט"ה  th  גם הכתובות באינטרנט ברשת עם http tt דאבל טי. דומה, אתה יודעים אם החלילים maney שמעלה להם ספורות מתים כחול הים מהים.matalon, מלובביץ' שר לה יאמה יאמה היי (הורה ההיא עם ההיי- הזונה הגדולה מבבל- גברת ur כשדים של היילל בן שחר) וחילק דולארים עם פירמידות למאמיניו…(דול- לוד בנק מזרחי של משפחת עופר רצה ערב מבצע צוק איתן שיקראו לרחוב בלוד על שם הבנק מזרחי טפחות לישראל- matal).

  לצורך הענין גם בד בשם חולצה- לא יחלץ אותך.

  לצורך הענין גם בד בשם מגבת לא ייצר לך חלילי קסם שיהיו קורבנות אדם לעושקי וצוררי ועוכרי עם ישראל והעמים כולם, שרוחם תתועל לטובת עושקי וצוררי ועוכרי עם ישראל והעמים כולם (כאמור- מוצארט נרצח בגלל הסודות שהוא גילה ביצירתו חליל קסם).

  לצורך הענין גם בד בשם גרבים לא ייצרו את התועלת מצרוף המילים-  גרבים.

  וַיִּבְחַר, אֶת-שֵׁבֶט יְהוּדָה;    אֶת-הַר צִיּוֹן, אֲשֶׁר אָהֵב.
  וַיִּבֶן כְּמוֹ-רָמִים, מִקְדָּשׁוֹ;    כְּאֶרֶץ, יְסָדָהּ לְעוֹלָם.
  וַיִּבְחַר, בְּדָוִד עַבְדּוֹ;    וַיִּקָּחֵהוּ, מִמִּכְלְאֹת צֹאן.
  מֵאַחַר עָלוֹת, הֱבִיאוֹ:    לִרְעוֹת, בְּיַעֲקֹב עַמּוֹ; וּבְיִשְׂרָאֵל, נַחֲלָתוֹ.
  וַיִּרְעֵם, כְּתֹם לְבָבוֹ;    וּבִתְבוּנוֹת כַּפָּיו יַנְחֵם.

  זאת הסיבה שאין חוק יסוד שהמדינה מדינה יהודיה.

  גם האוהל של הטיולים.. הוא בד ולא אוהל שיכן באדם. אני מניחה שאת מנסה לייצר את הסיפור על פינקס הקטן. ושהעני שמקבלים אותו בסוף מקריב כדי לצאת ממשבצת העוני. שמישהו אחר משלם את המחיר על חטאי הכ"צים . f"m במקלדת. free ma son שהחופש שלהם הוא שהם לא משלמים את המחיר על חטאיהם. פרנסי העיר מהשבט ה13 שמקריבים להם בני אדם לחטאים. שווערצע חייעז ווילדע חייעזלא אתן לך לעשות זאת. כי את מבינה את מקומם של העניים במשבצת העוני ימלאו עניים חדשים . ברור לכולנו שמשבצת העוני מתקיימת רק כדי לקיים את הפער שמקיים את מלכותו של מלך אביון..שנדרש לו שדה תרומות לקיים את מלכותו. כמעשה מגדל בבל.

  ושיר השיטה הוא שיר השיט"ה.
  וַיִּטֹּש, מִשְׁכַּן שִׁלוֹ;  אֹהֶל, שִׁכֵּן בָּאָדָם.

  "כיבוס"אוהל" לא ינקה את מעשייך, האוהל ששלחת לנקות הוא לא אוהל שיכן באדם. את לא יכולה להכניס את האוהל מהבד פלסטיק לגוף אדם.

  על משכן שילו נאמר לפני הנטישה:

  וַיַּכְעִיסוּהוּ בְּבָמוֹתָם;    וּבִפְסִילֵיהֶם, יַקְנִיאוּהוּ.

  מי הם הבמות. בני אדם שרוקנו שהציפורים המשונות הם בני אדם- פילרים. אנשי מילואים, לא מהסוג שאתם מכירים, יש להם יכולת להפעיל אדם כבובה. כך שבשורה התחתונה מי שהכעיס את בורא עולם הם הפילרים שמילאו אדם ועשו באמצעותו חטאים, לא האדם התמים שבגדו דרכו בני האדם מסוג ציפור.

  ברור לי ולך שאתה אנסת בתולות בחרב.. דם נקי. אותה פתיחה, אותו מעגל גם כ- אבני בני אדם ,אותו מפתח של- אולגה, הילל, גליל, רימון, קפיץ קצר והופ- כנען ועצבים. ופה ההבדל בסוג לחבישה בטמון שחבשו אותי לבין החבישה שחבשו אדם לבן. הוסיפו את הכנען והעצבים, מה שיוצר את המכירה לשדים לעצבי כנען בכל מעגל שמות מאגי שאני נמצאת. זאת המשמעות שווערצע חייעז.

  אתה מבין..

  21

  ובהמשך ממשלות של בובות, אתם יודעים ההפרטות של באבא ביבי בובה:

  ruzuuky 2

  והכל נעשה במישורים הרוחנים. לכל ראש פירמידה, פרנס עיר – יש שומרי נפש חלילי קסם שווערצע חייעז… גם מה שאתם קוראים לו רבנים שלמדו את התורה ומשכך יש להם יכולת ליצר את אותם פעולות שהלין עליהם דוד המלך, את אותן פעולות שנעשו על עם ישראל במצרים של הפרעונים, את אותן פעולות שעשו בוני מגדל בבל שבסופו של יום יעשירו בני אדם בשר ודם שמתפקדים כאלוהים אחרים, כמו עידן עופר, שרי אריסון, ישי דוידי, שרון יצחק תשובה והמבורגר יאיר.. ואתם יודעים:

  אינטל

  אתם לא רואים את המראות הללו בקניון עזריאלי בתל אביב. או ב- sarona של הטמפלרים.

  לעג בחירות

  בשורה התחתונה,

  שומר נפשו של בנימין נתניהו למעשה נלחם ביהוה ששפט מוות לבנימין נתניהו ששכב עם בעולת בעל.

  לא ניתן לצפות מאנשים כמו מקבל השוחד והיועץ של דנקנר דרעי, שידרוש דין תורה. כי אתם מבינים, כמקבל שוחד דרעי, לא יכול לבנות את עירו של יהוה

  לכן,

  סמי עופר.

  זֶה יִתְּנוּ, כָּל-הָעֹבֵר עַל-הַפְּקֻדִים–מַחֲצִית הַשֶּׁקֶל, בְּשֶׁקֶל הַקֹּדֶשׁ:  עֶשְׂרִים גֵּרָה, הַשֶּׁקֶל–מַחֲצִית הַשֶּׁקֶל, תְּרוּמָה לַיהוָה.  כֹּל, הָעֹבֵר עַל-הַפְּקֻדִים, מִבֶּן עֶשְׂרִים שָׁנָה, וָמָעְלָה–יִתֵּן, תְּרוּמַת יְהוָה. הֶעָשִׁיר לֹא-יַרְבֶּה, וְהַדַּל לֹא יַמְעִיט, מִמַּחֲצִית, הַשָּׁקֶל–לָתֵת אֶת-תְּרוּמַת יְהוָה, לְכַפֵּר עַל-נַפְשֹׁתֵיכֶם.  וְלָקַחְתָּ אֶת-כֶּסֶף הַכִּפֻּרִים, מֵאֵת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וְנָתַתָּ אֹתוֹ, עַל-עֲבֹדַת אֹהֶל מוֹעֵד; וְהָיָה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל לְזִכָּרוֹן לִפְנֵי יְהוָה, לְכַפֵּר עַל-נַפְשֹׁתֵיכֶם. מתוך הפרשה שקראו לה פרשת תרומה.

  בשדה תרומות כמו "איצטדיון" סמי עופר כשאתם שותים משקה של פרי גת יכול להתקיים מצב שאתם נותנים את זה לאלוהים אחרים:

  וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר.  הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים. הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם.

  לכן,

  ברור לכולנו ש"השקשוקות" והקלות המס, ומענקי המדען  והתמלוגים הנמוכים מאוצרות העםשאיפשר בנימין נתניהו לסמי עופר שם את בנו יורשו, עידן עופר, בדין חייב לעם ישראל והגר התושב עימנו. סמי עופר לא  תרם מפרי עמלו ל"איצטדיון" בחיפה. בדיוק כמו ששרון יצחק תשובה לווה מכספי ימי הזקנה (פנשין באנגלית- לא טוב לא טוב לתת שליטה על הפנסיא (עם ה' בסוף המילהשל עם ישראל ליאיר מהמבורג) של עם ישראל בשליטת הבעל יאיר המבורגר, בדין חייב לעם ישראל והגר התושב עימנו.

  רוצח.

  שכל איש ואשה יעשו את הבחירה שלו\ה. אני, העלמה מיכל כהן, נותנת את זה רק ליהוה. מהברית שעשה אברהם עם יהוה אנחנו למדים שאת זה לא נותנים גם לאב ואם מולידים. אברהם לא נדרש בסופו של יום להקריב את בנו ליהוה. ומדברי דוד המלך אנחנו למדים שבני אדם  שמקריבים את בניהם ובנותיהם לעצבי כנען- עושים עבודה זרה. אסור להקריב בני אדם לאלוהים אחרים.

  .

  תורתו של בורא עולם, שעל סמך דבר תורה זו דורש בנימין נתניהו את הר הבית- דורשת את מותו של בנימין נתניהו:

  אל קפונה

  נאה דורש, נאה מקיים.

  חשוב שתבין בנימין, תורתו של בורא עולם שבדברו דרשת, דורש את מותך- לא העלמה מיכל כהן. אם תהרוג את העלמה מיכל כהן, בורא עולם עדיין ידרוש את מותך. למרות שהבן שלך שלמד תורה, יגיד לך שכך הדבר- הוא לא ידרוש בדבר. אתה וודאי יודע שגם בן של רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ- תהלים. למרות שחבשת את פניו בטמון, בנך, אבנר נתניהו, סריס כמו אביו שאינו יכול לדרוש.

  פֶּה-לָהֶם, וְלֹא יְדַבֵּרוּ;

  זאת הייתה בדיחת עולם אם אבנר נתניהו היה נשאל ב"חידון התנ"ך" מה הדין של איש השוכב עם בעולת בעל..מה דעתך בנימין האם מחברי השאלות של "חידון התנ"ך" היו שואלים שאלה זו את בנך.

  וזאת עוד דרך להבין את המושג נכה כפי שמציע דוד המלך שגם בדברו דרשת:

  נֶאֶסְפוּ עָלַי נֵכִים,  וְלֹא יָדַעְתִּי;

  כך שכל הנאמנים לך שאינם דורשים בדבר- הופכים לנכים שבסופו של יום אינם נאמנים לבורא עולם.

  נשאלת השאלה ממי תקבל "קצבת נכות" לאחר פרישתך..אתה יודע שבכר (מפריט הפנסיות) אצל המבורגר (בעלים של קרנות פנסיות) בדיסקונט.. ועייני גם בדיסקונט גם בדלק.."יש מצב" שבנך יקבל "קצבת נכות" בעבור נכותו של אביו ב- קידוח אבנר אתה יודע..

  אני מודעת לעובדה שקשה ש- אִשָּׁה "שווערצע" אומרת  דברים אלו.

  כצנלסון.

  נורדאו.

  אתה לא באמת יכול לעשות מצוות- חגור חרבך על ירך להלחם מלחמתה של תורה כי היא הודך והדרך. גם לא ריבעך ושילשך.

  אם אופרת סבון, אני מציעה- מובי דיק.

  מובי דיק

  זִכְרוּ–נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר-עָשָׂה;    מֹפְתָיו, וּמִשְׁפְּטֵי-פִיו.
  זֶרַע, אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:    בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו.
  הוּא, יְהוָה אֱלֹהֵינוּ;    בְּכָל-הָאָרֶץ, מִשְׁפָּטָיו.
  זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ;    דָּבָר צִוָּה, לְאֶלֶף דּוֹר.
  אֲשֶׁר כָּרַת, אֶת-אַבְרָהָם;    וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק.
  וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק;    לְיִשְׂרָאֵל, בְּרִית עוֹלָם.
  לֵאמֹר–לְךָ, אֶתֵּן אֶת-אֶרֶץ-כְּנָעַן:    חֶבֶל, נַחֲלַתְכֶם.

  תהלים.

  בנם של שרון יצחק תשובה ו chaya תשובה נושא את השם אלעד. אם הכוונה ליהוה, זאת נשיאת שם האל לשווא.

  דין מוות.

  לֹא תִשָּׂא אֶת-שֵׁם-יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, לַשָּׁוְא: כִּי לֹא יְנַקֶּה יְהוָה, אֵת אֲשֶׁר-יִשָּׂא אֶת-שְׁמוֹ לַשָּׁוְא.

  בתהלים כתוב-

  וְאָדָם בִּיקָר, בַּל-יָלִין; נִמְשַׁל כַּבְּהֵמוֹת נִדְמוּ.

  לא יתכן שבארץ ישראל נחלתו של יְהוָה, בעלי הון (נובל אנרג'י השותפה של שרון יצחק תשובה, ביחד עם המשטרה שמפכ"ל שלה (כראדי) עובד אצל שרון יצחק תשובה) יכו יהודי שמלין ביקר.

  כִּי-אָפֵס עָרִיץ, וְכָלָה לֵץ; וְנִכְרְתוּ, כָּל-שֹׁקְדֵי אָוֶן. 

  ישעיהו.

  לעיתים אדם עולה גבוה גבוה רק כדי שהנפילה שלו תהיה כואבת יותר.

  נקודה.

  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

Copyright © 2022 . All rights reserved.