רדיו זמן השלום- מראשית ועד שנת שבעים ושלוש להגעת אבי לארץ היא שנת השישים ושבע לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל – עמוד הנושא.

...........................רדיו זמן השלום"תפקידה של המוסיקה אינו רק ללוות את הסצינה או התמונה וליצור אווירה אפלה או שמחה, היא אמורה להקיש על קשרים עמוקים יותר. עליה להשתחרר מאוטומטיות." ארמנד עמר מתוך מאמר בהארץ.
.

ולדימיר

היחידה השלמה.

בחלק הראשון השמעתי בעיקר אומני עבר מארצות אלה.

בחלק השני השמעתי יצירה עכשווית של יוצרים מארצות אלה.

seven

מצרים היחידה השלמה......

תפקידה של המוסיקה אינו רק ללוות את הסצינה או התמונה וליצור אווירה אפלה או שמחה, היא אמורה להקיש על קשרים עמוקים יותר. עליה להשתחרר מאוטומטיות." ארמנד עמר מתוך מאמר בהארץ.

נזירה א-דין

ומה התפקיד של האשה.. התפקיד של האשה הוא להכניע את הנחש.. וַיֹּאמֶר יְהוָה אֱלֹהִים לָאִשָּׁה מַה-זֹּאת עָשִׂית וַתֹּאמֶר הָאִשָּׁה הַנָּחָשׁ הִשִּׁיאַנִי וָאֹכֵל. וַיֹּאמֶר יְהוָה אֱלֹהִים אֶל-הַנָּחָשׁ כִּי עָשִׂיתָ זֹּאת אָרוּר אַתָּה מִכָּל-הַבְּהֵמָה וּמִכֹּל חַיַּת הַשָּׂדֶה עַל-גְּחֹנְךָ תֵלֵךְ וְעָפָר תֹּאכַל כָּל-יְמֵי חַיֶּיךָ. וְאֵיבָה אָשִׁית בֵּינְךָ וּבֵין הָאִשָּׁה וּבֵין זַרְעֲךָ וּבֵין זַרְעָהּ  הוּא יְשׁוּפְךָ רֹאשׁ וְאַתָּה תְּשׁוּפֶנּוּ עָקֵב.  יש מצב שזהו תיקון חטא גן עדן שעונשה של האשה היה שתשוקתה לזכר שימשול בה. הכנעת הנחש תרפא את עצבונה של האשה על כך שהיא שולחת את בניה למלחמות שיש מצב שלא יחזרו מהן, מלחמות שבסופו של יום מעשירות את אנשי הנחש.. אתם יודעים..בוש.. בעלי הון ריכוזי שחטא גן עדן מקיים את שליטת הזכר שחבירה לנחש מבטיחה להם… אני בטוחה שבענייני שימור משילות מסוג זה, יחברו גם מוסלמים וגם יהודים וגם נוצרים לצורך שימור המשילות של הזכר בעולם..

נזרי

חנות קטנה.

1 28 17 3

חרב היונה

עמוד תוכניות חרב היונה: חרב היונה

נקודה

הרב משה בן מיימון.

שמע....

14 7 18

שנות השבעים האיטלקיות- היחידה השלמה.

 יחידה שלמה  רוסקי
קלאסית היחידה השלמה.

מבחינה רעיונית יש "סימטרי" בין איבר מין זכרי לבין הג'וק. המראה הזה שאתה הורג ג'וק ומועך אותו עם הנעל ויוצא ממנו נוזל לבן, זה בדיוק אותו מראה כמו של הזכר שיוצא לו הנוזל הלבן מאיבר זכרותו כשהוא "גומר". אני מניחה שזאת הדרך שאני נחלצתי ממשילות הזכר עלי. יען כי, התשוקה של האשה לזכר מקיימת את משילות הזכר על האשה. זה עונשה של האשה אתה יודע.. ואל אשך תשוקתך והוא ימשול בך..

יו טיוב
פסיכדליא

ג'אז ערב ראשון

נווה צדק היא שכונה חשוכה, היה סוג של תהליך של החשכת נווה צדק  הייתי עדה לחלק מהתהליך. אתמול הייתי שם אחרי שלא הייתי שם הרבה זמן ראיתי את החושך המוחלט. אתה הולך בנווה צדק ושקט. אין אנשים ברחוב הרחוב מואר בתאורה נמוכה, ושקט. אתה לא שומע מוסיקה או קולות של אנשים בוקע מהבתים למרות שאתה הולך מאוד קרוב לחומות שלהם שניתן לראות מעליהם רק את החלונות העליונים.. ושקט. כשיצאתי מנווה צדק יצאתי ישירות לגן צ'רלס קלור וככה פתאום מהשקט של נווה צדק למוסיקה והעשן בניחוח של כבש ככה באוויר והרבה אנשים.. הרגשתי שאני יוצאת מחושך לאור ניתן היה להרגיש בבירור את ההבדלה..

קווקזית- היחידה השלמה.

 9  10  26

מוסיקה עיראקית.

נקודה

חיי שרה
 20 22 27
קורסיקה היחידה השלמה

מוסיקה

נקודה.

היחידה השלמה.
אפרטהייד ישראל תוכנית
 19  12  8

נקודה..

לבנון איוב
צפניה יהושע דוד בודלר.

רדיו זמן השלום- יְהוֹשֻׁעַ בִּן-נוּן-היחידה השלמה.

רדיו זמן השלום- יְהוֹשֻׁעַ- פרומו חמישי.
סוכות

צרכני זנות

צרכן זנות

עין גדי.

נקודה

רוצח- 1.

אֲנִי יְהוָה וְאֵין עוֹד, זוּלָתִי אֵין אֱלֹהִים; אֲאַזֶּרְךָ, וְלֹא יְדַעְתָּנִי. לְמַעַן יֵדְעוּ, מִמִּזְרַח-שֶׁמֶשׁ וּמִמַּעֲרָבָה, כִּי-אֶפֶס, בִּלְעָדָי: אֲנִי יְהוָה, וְאֵין עוֹד. יוֹצֵר אוֹר וּבוֹרֵא חֹשֶׁךְ, עֹשֶׂה שָׁלוֹם וּבוֹרֵא רָע; אֲנִי יְהוָה, עֹשֶׂה כָל-אֵלֶּה. רְעִיפוּ שָׁמַיִם מִמַּעַל, וּשְׁחָקִים יִזְּלוּ-צֶדֶק; תִּפְתַּח-אֶרֶץ וְיִפְרוּ-יֶשַׁע, וּצְדָקָה תַצְמִיחַ יַחַד–אֲנִי יְהוָה, בְּרָאתִיו. הוֹי, רָב אֶת-יֹצְרוֹ–חֶרֶשׂ, אֶת-חַרְשֵׂי אֲדָמָה; הֲיֹאמַר חֹמֶר לְיֹצְרוֹ מַה-תַּעֲשֶׂה, וּפָעָלְךָ אֵין-יָדַיִם לוֹ. הוֹי אֹמֵר לְאָב, מַה-תּוֹלִיד; וּלְאִשָּׁה, מַה-תְּחִילִין. כֹּה-אָמַר יְהוָה קְדוֹשׁ יִשְׂרָאֵל, וְיֹצְרוֹ: הָאֹתִיּוֹת שְׁאָלוּנִי, עַל-בָּנַי וְעַל-פֹּעַל יָדַי תְּצַוֻּנִי. אָנֹכִי עָשִׂיתִי אֶרֶץ, וְאָדָם עָלֶיהָ בָרָאתִי; אֲנִי, יָדַי נָטוּ שָׁמַיִם, וְכָל-צְבָאָם, צִוֵּיתִי. אָנֹכִי הַעִירֹתִהוּ בְצֶדֶק, וְכָל-דְּרָכָיו אֲיַשֵּׁר; הוּא-יִבְנֶה עִירִי, וְגָלוּתִי יְשַׁלֵּחַ–לֹא בִמְחִיר וְלֹא בְשֹׁחַד, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.

 2  21
 23  24  6

 

נקודה

.Tocatta and Fugue D Minor

אני אוהבת מילקי. וקפה שחור עלית.ידוע הדבר שאם יש בלילה 4 מילקי במקרר- בבוקר המילקי לא יהיה יותר.היה ואיננו כמו שאומרים. וכן, אני הייתי לוקחת איתי קפה עלית למקומות שהיה מצב שלא יהיה שם קפה עלית. מאוד פירגנתי למיכאל שטראוס. מאוד ריגש אותי שהוא פירגן לתנובה ואמר שאין כמו הקוטג' של תנובה. זה יפה, אדם שמכיר ביתרונות האחר במקומות בהם הוא חלש, זאת תכונה יפה. עד שיום אחד הבנתי שמשפחת שטראוס זאת לא מישפחת ingels מהבית הקטן בנהריה ועופרה שטראוס היא בהחלט לא מרי ושלא לדבר על לורה.. היא יותר בכיוון של הרעה ההיא הבלונדינית עם הבקבוקים הבת של סוחר העיירה.. לא זוכרת איך קראו לה.. והיא ואמא שלה היו מה זה רעות.. אבל האבא היה טוב..זה היה השלב שנטשתי את אהבתי- המילקי והקפה של שטראוס עלית. שני מוצרי הדגל של החברה הזאת. וכן, היה שלב שמכרו 10 מילקי ב 10 שקל.לא נכנעתי. לא קניתי. כי ידעתי שזאת טקטיקה של עופרה להחזיר אותי ואז לזיין אותי בתחת כמו שאומרים..

תיקון לשון,

המילה תחת היא אינה המילה הנכונה למילה עכוז או ישבן או "פי הטבעת".. העכוז נמצא בדיוק בגובה של הכוס והפין בגוף.. בערך באמצע הגוף..הוא אינו נמצא בתחתית הגוף.. כך שהמילה היא לא נכונה גם מבחינה הגיונית.. אחוריים זאת מילה יותר נכונה לתאר את מיקום פי הטבעת בגוף…

נקודה

.

 

Copyright © 2021 . All rights reserved.