רדיו זמן השלום- יהושע- פרומו שני.

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

לחיצה על הכתובית תגדיל אותה.

פרסקי ושרי

מסתבר שיש עניין עם עלמות תופפות בזמן שנפתלי ובנימין שרים…(לחיצה על הכתובית תגדיל אותה) טעיתי בעניין הירקרק החרוץ, הוא מתיחס ליונה ואברותיה..

שכר בכירים

המבורגר

רדיו זמן השלום- יהושע

.

(גם לפי החוקים שלך, החסויות שאת נותנת לא פועלות עלי באופן רוחני את וודאי יודעת, גם את קוראת באתר שלי בחינם, את מבינה מה זה אומר. בשורה התחתונה בעלי ההון, ומעסיקים בשכר עוני, יורקים לבאר שהם שותים ממנה, בלי העמים הם היו יושבים על כיסא המנהלים ומאוננים, מי שמייצר את הכסף,את המיסים וכו', הם העמים).

שמעונה

אגב,

בירוק שמיוצר ע"י אדם, יש צהוב, והוא לא באמת הירקרק החרוץ על עלמות טופפות  (טופפות זה לא תופפות.. טוטפות זה בין העיניים) לחמצן שיער זה לא לצבוע בצהוב..

אריסון

תחשבו על עידן עופר, אחרי שהוא השלים את ההשתלטות על ים המלח והסדר מיסים ותמלוגים נמוכים, הוא, גר בלונדון שם  אביו סמי עופר קנה לו כבוד בתרומה למוזאון הימי בלונדון.. ואם העובדים היהודים ממצפה רמון, דימונה, ירוחם וערד יתקוממו, בנימין נתניהו אירגן לו תושבים חדשים בארץ ישראל, מסודן, מאריתראה ועשרות אלפי עובדים מסין בדרך….מאוד בזול. גר ששכרו שכר זול, אינו גר צדק. שלא באשמתו הוא אבן נגף לעם ישראל.  לכן, כתוב בתורתנו שאסור להטות גר. ואם תושב, כתושב עימנו, לא ככלי בידי ענקים המשמש לעשוק את עם ישראל. וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר-שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי-גֵר, וְלֹא יְרֵאוּנִי–אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת. מלאכי. ולא נשכח את הטיית ה"ארנונות" של בתי החרושת שמפנים לאזרחי הכבוד ממועצה אזורית תמר בראשותו של ליטבינוף מקיבוץ עין גדי.. אתם יודעים, פרשת פאינה קירשינבאום שלימדה אותנו שבעניניי כסף הימין הקיצוני והקיבוצניקים (קים- אל היום של שבט המאיא-  the secret tribe (השבט ה- 13) – אחים.

אתם צריכים להבין שכמו שהפלסטינאים ותנאי העסקתם יצרו עוינות בין מזרחים לגר כך האריתראים והסינים והסודנים יוצרים עוינות בין הגר ליהודים ובין הפלסטינאים לעובדים הזרים. המצב שיוצר את את העוינות, את השנאה בין העם היהודי תושבי השכונות הדרומיות ועיירות הפיתוח ברחבי הארץ לשם הוטו העובדים הזרים מחטיא את העם היהודי בדיני גר. וזה סוג של נסיון לכפר על חטאי הענקים  ולהכשיר את חטאי הענקים, שחטאו ועדיין חוטאים ליהודים. נסיון עלוב להחטיא את מי שהם חטאו להם בחטאיהם כדי לשמר שליטה ולא לשאת בעונש על חטאיהם.

ספורות..

לכן במלאכי יש את התוספת של האיסור להטות גר לצורך מעשים כאלו ואחרים. איסור זה מנקה את השכירים היהודים העשוקים ואת תושבי השכונות שם שוכנו העובדים הזרים. לכן חשוב להאשים את הענקים ולא את הגר ולא את השכיר. לא לאפשר לבעל זבוב\אבא ארך רגלים\ההוא שבא משוט בארץ ומהתהלך בה, לעשות הפרד ומשול.

שטייניץ

 תגידו לאלוף edom חורי הקבלן של משרד השיכון שלא אבוא  ..הוא מוולפסון.. שיעשה גם הוא אהווווו לירח….

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.