רדיו זמן השלום- יהושע- פרומו שלישי.

(שימו לב לאיש לבן העורף של נובל אנרג'י, שימו לב לרגלו, זאת רגל שבועטת בבן ישראל שהפגין למען עם ישראל). האם בנימין נתניהו יזהיר את אנשי נובל אנרג'י כמו שהוא מזהיר את הפלסטינאים..או שהמפגין נגד מתווה הגז הוא לא יהודי כתפישת בנימין נתניהו. אתם יודעים שבנימין נתניהו אמר לעובדיה יוסף שהשמאלנים לא יהודים.. מה אני אומרת, אני אומרת שבנימין נתניהו לא יְמָנִי.

נוגש פרעה

צריך לחשוב על ההקבלה בין המושגים גיא צלמוות ו"פוטו רצח". אתם יודעים, אותו פוטו שמישהו קרא לו פוטו רצח  לצילום במה שקראו לו "תעודת זהות".

יהושוע פרומו שלישי

(אחת הסיבות שאני שמה גם את הכתובים מהתורה ביחד עם התוכנית היא, כדי שלא יהיה ספק באם תהיה טעות בהקראה).

כִּי-יִמָּצֵא אִישׁ שֹׁכֵב עִם-אִשָּׁה בְעֻלַת-בַּעַל, וּמֵתוּ גַּם-שְׁנֵיהֶם–הָאִישׁ הַשֹּׁכֵב עִם-הָאִשָּׁה, וְהָאִשָּׁה; וּבִעַרְתָּ הָרָע, מִיִּשְׂרָאֵל. ספר דברים.

וְאִישׁ, אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת-זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה–תּוֹעֵבָה עָשׂוּ, שְׁנֵיהֶם; מוֹת יוּמָתוּ, דְּמֵיהֶם בָּם.

וַיֹּאכְלוּ וַיִּשְׂבְּעוּ מְאֹד;    וְתַאֲוָתָם, יָבִא לָהֶם.
לֹא-זָרוּ מִתַּאֲוָתָם;    עוֹד, אָכְלָם בְּפִיהֶם.
וְאַף אֱלֹהִים, עָלָה בָהֶם,    וַיַּהֲרֹג, בְּמִשְׁמַנֵּיהֶם;

וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר-שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי-גֵר, וְלֹא יְרֵאוּנִי–אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת.

וַתִּשְׁמַע אֵשֶׁת אוּרִיָּה, כִּי-מֵת אוּרִיָּה אִישָׁהּ; וַתִּסְפֹּד, עַל-בַּעְלָהּ. וַיַּעֲבֹר הָאֵבֶל, וַיִּשְׁלַח דָּוִד וַיַּאַסְפָהּ אֶל-בֵּיתוֹ וַתְּהִי-לוֹ לְאִשָּׁה, וַתֵּלֶד לוֹ, בֵּן; וַיֵּרַע הַדָּבָר אֲשֶׁר-עָשָׂה דָוִד, בְּעֵינֵי יְהוָה. דוד שכב עם בת שבע אחרי שבעלה מת..ואת מלכות בנם שלמה, בורא עולם קרע, אתה יודע…

אגב, דיברתי על תספורת הלוואה בריבית של אדם בעל הון ועמדת כח שמסתיר פדחתו כמשל..ולא על חובש פאה… נו, לפחות דבר טוב קרה שהבחור עם  הפאה העני שנשלח לנסוע מרחק תחנה אחת,  יקבל תוספת שכר, הוא עובד קשה אתה יודע… אולי זאת הדרך של בורא עולם לעזור לו... עני ורש הצדיקו אמר בורא עולם…זה יהיה מאוד משמח אם תשלחו אלי את הקרחים העניים שיקבלו שכר..כל המרבה הרי זה משובח. ככה הכסף יחלחל.. גם את העובדים הזרים כמו העובד הזר עם הסווטצ'ר עם הספרה 77..שמתעקש להראות עצמו דרך הראי ביושבו על הבר.. לא הייתה לו סיבה לשבת לאחר מכן מולי, הוא לא יצא לעשן עישונית.. כנראה היה צריך תוספת שכר (אם לא היה משתכר שכר זול, לא היה עושה מה שהוא עשה, לא היה ניתן לקנות אותו) כעבד זול שמשמש אבן נגף לעם ישראל בבואו לדרוש שכר הגון..כאמור, עני ורש הצדיקו .

שימו לב שאני לא מזכירה שמות מלאים, העובדה שאת\ה מזהה את עצמך מוכיחה את טענתי ודי מסרסת אותך בבואך להאשים בשפיכת דם..

כל פעם שאראה סימן מהחבורה שלך, זאת תהיה תגובתי.

בכל מקרה צריך לבדוק אם זה בשגגה או לא בשגגה.. ואת זה רק חלק מנבחרי "הציבור" ויהוה יודעים:

דואר ישראל עם סמל הצבי מסמל את זה:

עֲשֵׂה-לָהֶם כְּמִדְיָן;    כְּסִיסְרָא כְיָבִין, בְּנַחַל קִישׁוֹן.
נִשְׁמְדוּ בְעֵין-דֹּאר;   הָיוּ דֹּמֶן, לָאֲדָמָה.

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר.  הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים. הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם.

וּמִמַּטֵּה נַפְתָּלִי אֶת-עִיר מִקְלַט הָרֹצֵחַ, אֶת-קֶדֶשׁ בַּגָּלִיל וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ וְאֶת-חַמֹּת דֹּאר וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ, וְאֶת-קַרְתָּן, וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ:  עָרִים, שָׁלֹשׁ.

(אני אחשוב מחר בעניין האדם ששלחת לומר לי שחם בדואר, אני יודעת למי הבת שלו מייעצת).

ומה אני אומרת לכם-

אַל-תִּהְיוּ, כְּסוּס כְּפֶרֶד– אֵין הָבִין: בְּמֶתֶג-וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם; בַּל, קְרֹב אֵלֶיךָ. תהלים.

דואר עם סמל צבי זה לקלל את עם ישראל, לא רק את העלמה מיכל כהן. אין הגיון לקרוא לדואר, למשלוח מכתבים- דואר. אין דבר כזה בתורה, יונת דואר. יש יונת אלם. אלם (אילם) (סיוט ברחוב אלם) זה המשמעות של געילה ללא משיח בשמן. ריקון אדם, חלל. סתימת פיות. בניית עם שלא מתנגד לעושקים אותו.

אדם שמבשר ומגיד בגת וחוצות (היוצר) אשקלון זה לעשות מאדם צמח, במיוחד אם הוא עובד דרך קבלן באינטל.. כמעשה בלימת הטל והמטר..בשדה התרומות. ואתה יודע שההגדה ובשורה בגת ואשקלון משמחות את הערלים של אינטל. ואם בשגגה, תתקנו. תשנו את השמות של הערים והרחובות והמוסדות ואת המילים הלא טובות בשפה וסוג העסקה. עד התיקון, אתם בחזקת אשמים. אם הייתי נבחרת עם ,העם שאתם קוראים לו ציבור, הייתי משנה.

וזה ההבדלה בין יהודים מזרע אברהם, לזרע יפת.

כי אתה מבין, אשכנזים הם לא מזרע אברהם ככתוב בתורתנו הקדושה. הם מזרע יפת. יש מצב שהם קבעו את שם הרחוב יפת פינת צבי צור צ'ירה בו נמצא המוסד של קופת חולים אג'י אל, כי הם רצו להבנות כמו שרה מהישמעאלים תחילה.. איחרת את המועד בעניין הזה, הישמעאלים כבר מזמן עשו ברית עם יהוה ועכשיו הם מוסלמים. אז אל תהה גא באשכנזיות שלך, יהוה לא מצא לנכון לעשות איתך ברית. הברית שיהודים עושים היא לא ברית עם אברהם. הברית שיהודים עושים היא ברית עם יהוה. אברהם בן תרח- מת. כמו משה. כי אֲנַחְנוּ היהודים לא עושים ברית עם המתים, כי לֹא הַמֵּתִים, יְהַלְלוּ-יָהּ;  וְלֹא, כָּל-יֹרְדֵי דוּמָה.  וַאֲנַחְנוּ, נְבָרֵךְ יָהּ–  מֵעַתָּה וְעַד-עוֹלָם: הַלְלוּ-יָהּ. כפי שהבנת הוודו אברהם שעשית עימו ברית- משול למת. הוא שכב עם בעולת בעל. והוא לא בן תרח.

כך שאתה מבין הובר, במגרש המשחקים בישראל לא תוכל להשתמש בשמות התורה. כדי ליצור vudu chiled אברהם, אתה צריך אברהם בן ימנו ששם אביו תרח ושם סבו נחור ומוצאו מארץ חרן וכמובן שהוא צריך להאמין ביהוה. ואתה יודע שבלדינו – אברהם אבינו פדרה קרידו (אי)לוז דה ישראל , יכול להתרגם להפסד לישראל בארץ שפועלת לפי חוקי בבילון..לכן, אברהם הוא לא אבינו. יהוה הוא אבינו.  ככתוב בתורתנו הקדושה: כִּי-אַתָּה אָבִינוּ–כִּי אַבְרָהָם לֹא יְדָעָנוּ, וְיִשְׂרָאֵל לֹא יַכִּירָנוּ:  אַתָּה יְהוָה אָבִינוּ, גֹּאֲלֵנוּ מֵעוֹלָם שְׁמֶךָ. ישעיהו.

.

אינטל

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

Write a Comment

Copyright © 2021 . All rights reserved.