רדיו זמן השלום- יְהוֹשֻׁעַ- פרומו רביעי.

יהושע פרומו רביעי.

.

אֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ, נֶגֶד מְלָכִים;  וְלֹא אֵבוֹשׁ.
וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְו‍ֹתֶיךָ,    אֲשֶׁר אָהָבְתִּי.
וְאֶשָּׂא-כַפַּי–אֶל-מִצְו‍ֹתֶיךָ, אֲשֶׁר אָהָבְתִּי;  וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ. תהלים.

תכניס גם את המשפט הבא לגזר הדין:

אָנֹכִי הַעִירֹתִהוּ בְצֶדֶק, וְכָל-דְּרָכָיו אֲיַשֵּׁר; הוּא-יִבְנֶה עִירִי, וְגָלוּתִי יְשַׁלֵּחַ–לֹא בִמְחִיר וְלֹא בְשֹׁחַד, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.

טוב שהזכרת לי… בסופו של יום, הכל לטובה, אין רע יורד משָׁמַיִם…

כך שהרבה מאוד שחקנים, האנשים שאתה קורא להם- "צירים מרכזיים" – יורדים מהמגרש…אתה פרצת את גבולות מעגלי שבע השנים. נאה דורש, נאה מקיים. כפי שאתה מבין, פריצה זו נתנה לי את היכולת לטעון נגדך עד אשכנז מזרע יפת. שאינם זרע אברהם שהוא מזרע שם. ואתה מבין מה זה אומר.  פינוקיו וסבא ג'פטו אתה יודע…גלמים..  אתה וודאי מבין שאני יודעת על מהות פעולת האוון שנת 2008 או 2009 אני לא זוכרת בדיוק באיזו שנה (לפי הספירה הנוצרית) ששלחו את בן כשהיה בצבא לשים ביו טיוב את השיר של פינוקיו ואז אתה והחברים שלך אמרתם שאתם רוצים קלמטינה מיכל ומהר מהר ברחתם, גז(ית) חיש ונעופה. עולם של ספורות של גלמים ריקים שרוצים לחלוב, לשאוב מהנקב מעל האף ולהתמלא…אבא שלו עובד במגדל בבל של ז"לקינד. אל קוף טרה. (דונולו "הדוקטור" מאיטלי היה יצרן גלמים. בני האדם הם גוש עפר, גוש חומר שמתוכם ולתוכם ניתן לשאוב נשמה )(סוג של עץ חיים שמישהו גילה את הדרך אליו) ולהעביר, לעשות roll של נשמה לגוש חומר ריק. (אחת מהטכניקות לכפרת חטאים זה חילוף..). אז אתה מבין שהוא לא באמת יוצר אומן.. יש לו גבול, אותו גבול של הנשמה הישנה שהוא שאב שכבר אמרה  ועשתה את דברה, זה כמו לתת את הנעליים הישנות לעני ולקנות נעלים חדשות, כי אתה מבין, כשאני אומרת לאחר פעולת אוון שכזאת-  שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד. באה אלי נשמה חדשה ולא נשמה של מתים שכבר אמרו ועשו את דברם.

לְעֶבֶד, נִמְכַּר יוֹסֵף. עִנּוּ בַכֶּבֶל רגליו (רַגְלוֹ); בַּרְזֶל, בָּאָה נַפְשׁוֹ.  עַד-עֵת בֹּא-דְבָרוֹ– אִמְרַת יְהוָה צְרָפָתְהוּ. תהלים.

אֱלֹהִים–שִׁיר חָדָשׁ, אָשִׁירָה לָּךְ; בְּנֵבֶל עָשׂוֹר, אֲזַמְּרָה-לָּךְ. תהלים.

למדתי לעשות טוב מהרע שעשיתם לי.

כי אתה מבין, אברהם מת. לא המתים יהללו-יה. ככתוב בתורתנו הקדושה: כִּי-אַתָּה אָבִינוּ–כִּי אַבְרָהָם לֹא יְדָעָנוּ, וְיִשְׂרָאֵל לֹא יַכִּירָנוּ:  אַתָּה יְהוָה אָבִינוּ, גֹּאֲלֵנוּ מֵעוֹלָם שְׁמֶךָ. ישעיהו.

ואתה יכול לעשות ספורות רק של אנשים שמתו (מת- כת). אתה לא יודע את הספורות של הנשמות שעדיין לא באו לעולם הזה. ולנוכח ידיעתנו שיהוה אחד ולא 26 או 8 בצמצום כספורותך, אין לך ספורות. אבדה לך הדרך לארצות החיים.

she's runing steel…

"“…הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ”ל, אז נשמתי תשועבד אליו. חתום …”^ מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה 33"  קונספיל.

רחוב החוֹמָה  wall street שבכניסה שלו יש עגל זהב, זאת הצהרה שלא מסתירה שהם ב- wall street עובדי עגל זהב. יש הרבה מאוד אנשים ישנים שצריך להעיר כדי שיראו שהאנשים ששולטים עליהם הם עובדי עבודה זרה, עובדי עגל זהב.

[wpvideo 1391Mh0W]

וזה מה שאמר ג'ים מוריסון כשהתעורר קצת לפני שנרצח.

לשבור את החוֹמָה, זה מה שצריך לעשות.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

.

Write a Comment

Copyright © 2021 . All rights reserved.