קידוד.

אֹמַר–לַיהוָה, מַחְסִי וּמְצוּדָתִי;    אֱלֹהַי, אֶבְטַח-בּוֹ.
כִּי הוּא יַצִּילְךָ, מִפַּח יָקוּשׁ;    מִדֶּבֶר הַוּוֹת.

דבר הוות בעברית הוא גם מה שמיחסים לו דוברי השפה האנגלית- אקו- הד. במילה  אקו משתמשים גם אקונמי- כלכלה. ואקונומיא – בהקשר מזון. בדרך כלל בקיבוצים. בפעולות מאוד מדויקות תוך שימוש מאוד "מחודד" בשפה ניתן לעשות פעולות אוון כמו אותה פעולה שמקיימת את מלכות edom  ששמה את ישראל בדין רשעים. לצורך כפרת נפש במדבר כפי שכתבתי עם ישראל התבקש לעשות פעולת פיקודים. התפקדות. בבנק אתם מפקידים כסף ואם אתם בחוב אתם בדין רשעים. שכר נמוך, כמאמר שכר האדם לא נהיה מקיים את הצורך בחוב. לכן חשוב לומר: כשעם ישראל בחוב לבנק הפועלים הוא חיב לעם ישראל, כי הכסף בבנק פועלים הוא הכסף של עם ישראל- לא של שרי אריסון. ושמוזס אומר שעם ישראל מסומם אשראי בזמן "מבצע" צוק איתן. יש לכך משמעות לא טובה. מבצע לפי התורה זה ביצוע, בצע.. ביצוע זאת פעולת חציא. החייב רשע, המלווה טוב.

"דמותו של בן-יהודה עמדה בכל חייו במוקד ויכוחים קשים. מתנגדיו השמיצו אותו השמצות קשות, הטרידו אותו והעלילו עליו עלילות שווא שהביאו אף למאסרו בידי השלטונות העות'מאניים. לחברת "שפה ברורה" שהקים קראו "שפה ארורה". אחת הטענות נגדו הייתה שהוא יצר מילים שיש בהם זילזול בעניינים המקודשים ליהדות הדתית." וויקיפדיא.

אתה וודאי מבין שהמוסלמים שכמו היהודים מאמינים באל אחד ידעו מה אומרים הטוענים נגד פרלמן.

המילה בלשן שלעצמה מעידה על חידוד לשון..ואתה יודע.. מילון.. בבילון.. אין הגיון במילה מילון..

אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ.

ושוב, בורא עולם הרס את שפתם של בוני מגדל בבל כדי להורסם..

אקו היא פעולה של אדם שבדיבור מייצר סימטרי בינו לבין האדם שהוא רוצה להרדים. להשתיק. לכן במילה אקונומיא. עם ה' בסוף, יש את המילה אקו- הד. נום- לישון. יה- שם הבורא.

אני יכולה לומר בביטחה שיאיר לפיד עשה את פעולות האקונומיא, בזמן המחאה כשהוא ניכס את רוח המחאה לעצמו, בעזרת ערוץ 2 ומוזס..

המר.

בית זבול היה הבית שהקים שלמה המלך.

בָּנֹה בָנִיתִי בֵּית זְבֻל, לָךְ–מָכוֹן לְשִׁבְתְּךָ, עוֹלָמִים.

אבן אדם של בבילון עם המילה זבול בשמו יכול לקיים פעולת אוון של המרה, של לבלות ממשמעות המילה בלוי.. סוג הרג רוחני:

כַּצֹּאן, לִשְׁאוֹל שַׁתּוּ–  מָוֶת יִרְעֵם: וַיִּרְדּוּ בָם יְשָׁרִים, לַבֹּקֶר–וצירם (וְצוּרָם), לְבַלּוֹת שְׁאוֹל;  מִזְּבֻל לוֹ.

ציר- אבן אדם עם שם שמתאר את הפעולה שהוא עושה למען העיר בבילון. בדרך כלל למען פרנס העיר…שיעשיר את הציר.. בדרכו לעיר כשהוא עושה פעולת אוון כזאת או אחרת.

(וזאת הסיבה שיש להם מתים בדרך לעיר (כשהם עושים פעולות אוון הם יודעים שיהיו להם קורבנות וקורבנים משלהם בדרך לעיר) לא ירושלים, תושבי העיר פזורים בעולם. הבירה בילדרברג- ברג- הר בגרמנית. ההר של האלוהים האחרים לוסיפר\המלאך הבוגד הילל בן שחר שמאמיניו מוכרים בני אדם בדרך מפריד הכביש (חוצה ישראל- כביש 6 מחצית שנים עשר השבטים) כמעשה געילה של עם ישראל ועמי העולם).

אֲשֶׁר שָׁנְנוּ כַחֶרֶב לְשׁוֹנָם דָּרְכוּ חִצָּם דָּבָר מָר. (אבן אדם מר).

יַחְפְּשׂוּ עוֹלֹת תַּמְנוּ חֵפֶשׂ מְחֻפָּשׂ וְקֶרֶב אִישׁ וְלֵב עָמֹק.

.

(אם לא היית "משפץ" את דברי, לא הייתי לועגת לך על הקיצוצים שקיצץ בורא עולם בקרב משפחתך וקיצוץ מאוד מדויק של בנך בכורך ראשית אונך בזמן ברית. הברית השנית שעשית באמצעות אחותך היתה עם אדם ששכב עם בעולת בעל שדינו מוות לפי תורתנו הקדושה. אתה מבין ששמת עצמך ללעג שתבעת כסף מהעיר ולא את המוהל שקיצץ שלא כהילכתו את אבר ההתרבות של בנך, כמאמר: דמם בראשם נתתי- יחזקאל).

המילה ציבור היא חידוד לשון (כמאמרשננו לשונם) צי בור. המילה הנכונה- קהל עם. בדיוק כמו שהמילה פילוסופיא עם ה' בסוף מייצרת דרך חשיבה שמשמעותה– סוף יה. כרצונו של הבוגד הילל בן שחר. הו שומר מה מילל.. דומה ודובה הילל בן שחר וגברת ur כשדים..ma ney חלילי קסם של ספורות מתים של יורדי הדומה.. (מוצארט נרצח בגלל יצירתו חליל הקסם) כסף.. סילבר.. אבא הילל סילבר.. (סיל, לחתום, בר, וויסקי בר..) הילל יפה.. bell  פעמון.. מון.. מונים.. פעם כמאמר דוד המלך אשר חשבו לדחות פעמינו, רשת טמנו לפעמנו (net).. צילצל דגים.. אתם יודעים הפעמון של האקונומית בהאחזות.. וקיבוץ במובן של קי בוץ.. המפתח לדלת של בב איל וואד.. עמק המתים של רכבת העמק.. spanish train בסטייל  shes runing still בספרד של ימי האינקווזישין, שם אנסו את היהודים להמיר את אמונתם, המעשה שנעשה הוא מעשה ריקון, גילמון- עיצבו את רוח קדשו.. כמו בעוצבת הפלדה של חיל הנח"ל 88. הבעלים של הרכבת הקלה וכביש שש יושבים באבא הילל סילבר. עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם, כֶּסֶף וְזָהָב;

דימות.

טרנספורמיישין גלובליזיישין…טרנספורטר.. כפי שמציע הכלכלן רוקפלר ורדיו מהות החים של שרי אריסון..

22

(מאתר קונספיל). הקונספיריישין של הפילים (פיל, למלא, להרגיש, רגשת פועלי אוון בים. "העיר עולה מהים"– jim morison  כשהסרמוני עומד להתחיל, זאת הסיבה שג'ים מוריסון ביקש שתתעוררו ואמר שאתם עבדים, והיה לו כאב ראש ממה שהעתיד עשה כמעשה חש עתודות למו של ה"מלכות הרביעית, מלכות רשעה אשר בי שלטה"– שלום שבזי. לכן בזמנים של חורבן הבית אסור ללכת ליםפסק הלכה טוב שמהותו לא הובאה לידיעת קהל העם שהפך לצי-בור) שואבי נפש אדם בסטייל שאבתם מים בששון (חול הים משול לאדם מזרע אברהם, אתם וודאי יודעים) ממעייני הישועה של hoover  מאלטו פראיסו.

אפס.

אֲנִי יְהוָה וְאֵין עוֹד, זוּלָתִי אֵין אֱלֹהִים; אֲאַזֶּרְךָ, וְלֹא יְדַעְתָּנִי. לְמַעַן יֵדְעוּ, מִמִּזְרַח-שֶׁמֶשׁ וּמִמַּעֲרָבָה, כִּי-אֶפֶס, בִּלְעָדָי:

מאוד חשוב לא לאפשר לאקונומית קרנית (תבנית שור מקרין פרסה) להגיע לנקודת האפס. רק אפס עריץ יציע מע"ם אפס בשרות הציד שקם בחמש וזאת בהקשר לבית משכן  בסטייל mi- 5 .  לא טוב שמשכן יהיה במע"ם אפס כי כתוב- ועשו לי משכן ושכנתי בתוכם. ולא לומר 0.1 אחוז. לומר עשירית (אחוז זאת לא מילה טובה). כי בראשית לא היה אפס, היה תוהו ובוהו ורוח אלהים ריחפה מעל פני המים. בדיוק כמו שיאיר לפיד התקבל לעיתון במחנה למרות שלא היה לו תעודת בגרות וסביר להניח שהוא לקח מקום של אדם שלאביו אין שם. סתם פה לאדם. וזה תוהו ובוהו.

[wpvideo 1391Mh0W]

אני עושה "קודיפיקיישין" להילל בן שחר.. בדרך צפניה..

לכן:

תחשבו מה אומר ל"מעשה" צרופי המילים: ישובי ספר. עיירות פיתוח. יש הבדל בין עיירת פיתוח דימונה (שקיבוץ עין גדי עושק מהם את כספי המיסים שקוראים להם ארנונה) לבין הרצליא פיתוח עם ה' בסוף כמאמר:

וַיְהִי כָל-הָאָרֶץ, שָׂפָה אֶחָת, וּדְבָרִים, אֲחָדִים.  וַיְהִי, בְּנָסְעָם מִקֶּדֶם; וַיִּמְצְאוּ בִקְעָה בְּאֶרֶץ שִׁנְעָר, וַיֵּשְׁבוּ שָׁם. וַיֹּאמְרוּ אִישׁ אֶל-רֵעֵהוּ, הָבָה נִלְבְּנָה לְבֵנִים, וְנִשְׂרְפָה, לִשְׂרֵפָה; וַתְּהִי לָהֶם הַלְּבֵנָה, לְאָבֶן, וְהַחֵמָר, הָיָה לָהֶם לַחֹמֶר.  וַיֹּאמְרוּ הָבָה נִבְנֶה-לָּנוּ עִיר, וּמִגְדָּל וְרֹאשׁוֹ בַשָּׁמַיִם, וְנַעֲשֶׂה-לָּנוּ, שֵׁם:

שינער-

זְכֹר יְהוָה, לִבְנֵי אֱדוֹם–    אֵת, יוֹם יְרוּשָׁלִָם:
הָאֹמְרִים, עָרוּ עָרוּ–    עַד, הַיְסוֹד בָּהּ.
בַּת-בָּבֶל,    הַשְּׁדוּדָה:
אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם-לָךְ–    אֶת-גְּמוּלֵךְ, שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ.
אַשְׁרֵי, שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת-עֹלָלַיִךְ–    אֶל-הַסָּלַע.

תהלים.

(שתשובה מפנה את תושבי גבעת עמל (שהתישבו שם לפני קום המדינה והיו בהגנה) כי הוא רוצה להרחיב את בבלי ויש לו את שוגון מהמשטרה שיעשה את הפעולה. בדיוק כמו שאיש של נובל אנרג'י ביחד עם המשטרה מכה יהודי שמלין ביקר. על הקיבוצים לא הייתם אומרים שהם פולשים כי מישהו עיצב את הרוח שלכם זאת הסיבה שלא קמה צעקה גדולה בישראל כשמינו את לינדנשטראוס למבקר המדינה  לאחר שזיכה את הנאשמים באונס האישה על ידי בני משק "יפי בלורית ותואר" מקיבוץ שומרת).

כדי לקיים מעגל חובר חברים מאגי של הקוסם מארץ עוץ שיקיים את הצד השני של התורה וכתבי הקודש שלנו שמתארים את הפעולות שנעשו לפגוע בעם ישראל, צריך לקיים בשפה ובמגרש המשחקים  גם את המילים הרעות כדי שהסיפור יתקיים בחיינו. לכן הערים גת ואשקלון. העבדת התורה. ולדימיר ויסוצקי כתב- אפילו אלהים נקשר בחבל הוא החזיק אותם ממש קצר הטמבל. הוא לא היה קורא תורה, נכון לומר- אפילו התורה נקשרה בכבל הוא החזיק אותם ממש קצר הטמבל.

לְעֶבֶד, נִמְכַּר יוֹסֵף.
עִנּוּ בַכֶּבֶל רגליו (רַגְלוֹ);  בַּרְזֶל, בָּאָה נַפְשׁוֹ.

לכן הם קוראים ליצירות – נכס צאן ברזל. לחיל הנח"ל עוצבת הפלדה..

ספורות

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

כשכריס ריאה אומר בשירו- הדרך לגהנום, שלעיתים התקלה היא לא תקלה טכנולוגית שזאת הדרך לגהנום, הוא מתכוון לפעולה המתקנת של התקלה. לעיתים תקלה היא חבלה שמביאה אדם לעשות פעולה שתסלול אותו לגהנום.

לידיעה, חיבור האינטרנט ב- tlv הוא של motorola. אני לא מתחברת דרך motorola גם אם יש לי תקלה ב- net stick.  אני לא חוצה את הכביש בפסים של מעבר החציא. וכמובן תמיד- שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל:  יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד. גם בלכתי בדרך..אמרת יהוה מסרסת את פעולות העיצוב של רוחי בדרך… כך שפעולות האלטלנה, הנדנדה, כמו פעולות הצרת דרכי בדרך..הן פעולות שווא.. אתם וודאי יודעים שמאוד מציק לי  שצועקים אנשים בסביבתי את השם אולגה (עיר הולדתו של שרון יצחק תשובה). אז אני הולכת אתה יודע..  אִם-הַשְּׂמֹאל וְאֵימִנָה, וְאִם-הַיָּמִין וְאַשְׂמְאִילָה. בראשית.

אין לי עניין להתחבר דרך הל-וויין (hell wine- שלא ישקו אותי בחומץ יין תרעלה) בשמים של motorolבשליטת הקדישזון אלוביץ'.

חשוב שתדעו, אלוקים זה לא השם של בורא עולם. כשאתם מתפללים לאלוקי כדי לא לקרוא בשם הבורא, אתם לא מתפללים ליהוה. אתם מתפללים לאלוהים אחרים. לוקי שם השטן. האפטרופוס של edom הוא סמאל. הפרקליט של הדד ה edomi.

הדד ה- edomi מתואר בתורה כשטן שהקים בורא עולם על מלכות שלמה. ואתם יודעים אמריקה של קרי שר החוץ האמריקאי ובעל מניות של נובל אנרג'יהדוד סם קוראים להם…

לוציפר\היילל בן שחר הוא גם משמותיו של לוקי.

"“…הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ”ל, אז נשמתי תשועבד אליו. חתום …”
^ מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה 33" קונספיל.

לוסיפר אתם יודעים, של החבר'ה מהציפור המשונה.. שהחלומות שלהם באוויר והראש באדמה…זאת הסיבה שאתם רואים את המילה תיספורת..בהקשר למעשיהם של הדלילים..והדלילות.. לוסיפר בספרדית הוא נושא האור.. luz אור בספרדית.. היילל בן שחר שרוצה לתפוס את מקומו של יהוה… המלאך הבוגד.

אילומיניטי 3

יָדַעְתִּי יְהוָה, כִּי לֹא לָאָדָם דַּרְכּוֹ; לֹא-לְאִישׁ הֹלֵךְ, וְהָכִין אֶת-צַעֲדוֹ.  יַסְּרֵנִי יְהוָה, אַךְ-בְּמִשְׁפָּט:  אַל-בְּאַפְּךָ, פֶּן-תַּמְעִטֵנִי.  שְׁפֹךְ חֲמָתְךָ, עַל-הַגּוֹיִם אֲשֶׁר לֹא-יְדָעוּךָ, וְעַל מִשְׁפָּחוֹת, אֲשֶׁר בְּשִׁמְךָ לֹא קָרָאוּ:

לכן-

 הִתְהַלְלוּ, בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ;  יִשְׂמַח, לֵב מְבַקְשֵׁי יְהוָה.

יש הבדל בין לקרוא בשמו לבין לשאת ולנקוב בשמו. אדם שנושא את שמו רוצה להיות אלוהים.

צפניה פרומו שלישי.

כף הקלע. היד הנעלמה. מה זאת כף הקלע של הקוסם מארץ עוץ the wizard of oz. אומנות איזוטרית בשפת הבונים. זאת יצירת יכולת של אדם להניע את האדם שהוא רוצה להניע כמאמר קדוש ישראל התוו. למשל: אתם עובדים במקום עבודה ויש לכם יומן שאתם מנהלים טפסים שאתם יוצרים לקבוע מעשים עתידיים פגישות וכו'. באמצעות פעולות כאלו או אחרות (כמו למחוק את הפרטים המשתנים, יום שעה יעד ולמלא חדשים לפי הזמן הנוכחי ואתם תנועו בדיוק לאן שבעל כף הקלע רשם) יכול אדם להניע אתכם באמצעות אותם טפסים שנהגתם לתכנן את הזמן שלכם. באמצעות אותו מחשב שניתן לכם ממקום העבודה בו עבדתם וזאת גם אחרי שאתם כבר לא עובדים באותו מקום. ואל תתפלאו שמחכים לכם פועלי אוון במקומות אליהם הגעתם.. מי שעושה זאת, הוא אבן אדם ממגדל בבל של ארץ עוץ שבשמו יש את המילה יד בעברית או בשפה זרה המתארת את תפקידו. שדרגתו דרגת בונה חופשי 33 לטופס קוראים המפתח.

בשורה התחתונה- אתה מצר את צעדי, לא בורא עולם. זאת מהותה של דת הציונות שמעבידה את התורה. לעשות את פעולת הענישה המגיעה להם לאנשים שאינם חלק מהם. כדי שלא הם ישאו בעונשם. בדיוק כמו ששרון יצחק תשובה בנה מעגל שמות שאמור להקנות לו את הברכה של העם היהודי. לצד האשמת ישראל הם מנכסים לעצמם את הברכה. לכן התרומות בזמן מלחמה-

עַמְּךָ נְדָבֹת,    בְּיוֹם חֵילֶךָ:
בְּהַדְרֵי-קֹדֶשׁ, מֵרֶחֶם מִשְׁחָר;    לְךָ, טַל יַלְדֻתֶיךָ.
נִשְׁבַּע יְהוָה, וְלֹא יִנָּחֵם–    אַתָּה-כֹהֵן לְעוֹלָם;
עַל-דִּבְרָתִי,    מַלְכִּי-צֶדֶק.

תהלים.

בנט- העסקת עובדי קבלן.

הוא מציפור מגלן. הוא ואני יודעים למה הוא שם כיפה לאחר רצח רבין.

הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים.  הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן.

זאת אחת הסיבות שאני מאוד מתנגדת שבנט ימספר את ילדי וילדות ישראל ויכריז על כך בוושינגטון פוסט.

יַּעֲמֹד שָׂטָן, עַל-יִשְׂרָאֵל; וַיָּסֶת, אֶת-דָּוִיד, לִמְנוֹת, אֶת-יִשְׂרָאֵל.  וַיֹּאמֶר דָּוִיד אֶל-יוֹאָב, וְאֶל-שָׂרֵי הָעָם, לְכוּ סִפְרוּ אֶת-יִשְׂרָאֵל, מִבְּאֵר שֶׁבַע וְעַד-דָּן; וְהָבִיאוּ אֵלַי, וְאֵדְעָה אֶת-מִסְפָּרָם. וַיֹּאמֶר יוֹאָב, יוֹסֵף יְהוָה עַל-עַמּוֹ כָּהֵם מֵאָה פְעָמִים–הֲלֹא אֲדֹנִי הַמֶּלֶךְ, כֻּלָּם לַאדֹנִי לַעֲבָדִים; לָמָּה יְבַקֵּשׁ זֹאת אֲדֹנִי, לָמָּה יִהְיֶה לְאַשְׁמָה לְיִשְׂרָאֵל.

בונה חופשי דרגה 33 הוא חורש צירים. צירים הם גם בני אדם עם שמות , עסקים מוסדות מדינה עם שמות שמופעלים כדי להחיל את הקללה, את הברכה. אלו הספורות שיכולות לייצר את הסיפור את הסרט את הטלנובלה, את ה- סואופ אופרה בישראל ובעמים כולם. אומנות איזוטרית.

קבלן כח אדם בשם גלבוע, מאוד לא טוב. 

אינטל

לכן-

ספורות

הַעִדֹתִי בָכֶם הַיּוֹם, אֶת-הַשָּׁמַיִם וְאֶת-הָאָרֶץ–הַחַיִּים וְהַמָּוֶת נָתַתִּי לְפָנֶיךָ, הַבְּרָכָה וְהַקְּלָלָה; וּבָחַרְתָּ, בַּחַיִּים–לְמַעַן תִּחְיֶה, אַתָּה וְזַרְעֶךָ.

נפח

זאת אומרת שברגע שאתה סופר עצמך בספורות דוד המלך.. אברהם.. שרה.. ישחק.. יעקב.. ובהתאם מניע את עצמך- אתה בוחר במות. ברור לך שאני מיכל שאינה בת שאול, אני אוהבת את דבריו של דוד המלך ולא בזה לו, לא שוחקת לו.. וכן, אני שומרת לעצמי את הזכות לא להסכים איתו. ואני יודעת לפי דבריו שהוא היה מאוד כועס אם הייתי מקבלת את דבריו כמו שמקבלים את דברי אלהים יהוה. ברור לי גם שהוא לא היה אוהב את הנסיון להספר בספורותיו- הוא אמר, שלא המתים יהללו-יה. והוא אמר שצריך שיר חדש. והוא אמר שהוא מתנגד לדרך עוצב וביקש מבורא שינחה אותו בדרך עולם. כך שאדם בשם שיר לא תמיד מייצר שיר חדש ויתכן שהוא אדם מעוצב כמו שאומרים..

פינק פלויד וג'ון לנון ב- instant karma אמרו לפני באנגלית את מה שאני אומרת בעברית את מה שאמר דוד המלך לפני כמה אלפי של שנים על האנשים שמכניסים אותם למטחנה ויוצא אדם מעוצב שסביר להניח יעריך את פועלה של שרי אריסון. או שלא תהיה להם הרוח להלחם בפועלה של שרי אריסון שמשלמת שכר עוני לעובדי הקבלן הערבים בתנאי עושק, אך תורמת לפסטיבל מוסיקה ותרבות ערבית בעיר שהתושבים שלה מוסלמים עשוקים באמצעות הסינמטק. שדה תרומות. שרי אריסון תורמת ליצירות שמתנגדות לה. זאת פעולה של שדה תרומות שבולמת את הרוח.. שהופכת את האדם לצמח ואת שרי לאלוהים אחרים. בדיוק כמו שנוחי תרם לשמולי ב"עיצומה" של המחאה.

כך שבסופו של יום היצירה, השירה, הרוח, התרבות והלמידה של אנשי ישיבות ההסדר הם כמעשה האוננות. שפיכת זרע לשווא. לא יתכן שאנשים שלומדים תורה לא יתנגדו  לנפתלי בנט. יש להם הסדר, דמי שתיקה בעבור תמיכה בהעסקת יהודים באמצעות סוחר בבני אדם ובמקרה אינטל העסקה באמצעות ציד ראשים.

אילת שקד אפס

ברור לכולנו שמאפשרים לאילת לכחלון ליאיר סתיו לעשות מעשים מעוררי אמון … גם התנגדותו של סמוליאנסקי לסתיו אלו מהלכים שמעוררים אמון כלפי סתיו.. בשורה התחתונה ליטבינוף מעין גדי, פאינה קירשינבראום והאיש ההוא ממטה בנימין- אחים:

תשובה ובנט

בנט000

.

דוד המלך והתורה מלמדים אותנו איך להתנגד לשרי אריסון וזאת העבודה שלנו היהודים ללמד את העם של פינק פלויד איך להתנגד ל-APAX ול- mi- 5. המכשול שלנו בלעשות וללמד את הגוים את דבר התורה הם  מוסדות המדינה ששולטים על התודעה שלנו שבולמת את העבודה שהעם היהודי צריך לעשות. לנוכח פועלם של ישיבות ההסדר למען נפתלי בנט ברור לכולם שמאוד לא טוב שילדי ישראל ילמדו תורה כששר החינוך הוא נפתלי בנט.

.

עייני, שמולי.

מצעד גאווה

 אין חוק יסוד שהמדינה יהודיה. נפתלי בנט הוא לא בית יהודי.

ברור לכולנו שלאחר שלא הצליח בנימין נתניהו לאשר באופן סופי את מתווה הגז, ידע אורי אריאל כמו קודמו פייגלין שעליא להר הבית תעורר מהומות.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

Write a Comment

Copyright © 2021 . All rights reserved.