קודיפיקיישן..

קודיפיקטור

הָאֶחָד וְעֶשְׂרִים בַּחֹדֶשׁ הַתְּשִׁיעִי בַּשָׁנָה הַשִׁבְעִים וּשְתַּים.

שירת הסריס..

ג'אז ערב ראשון

אדלסון

ברור לכולנו שכמו ביבי ששר בסופו של יום למען החתן שלו, כך גם גידי גוב ישיר למען החתנים שלו, הבעלים של בנק לאומי ויש מצב שאהבתנו לשירתו של גידי גוב תתועל לטובת בעלי המניות של בנק לאומי.

בנקים

סוויסהכשתקשיבו למוסיקה שאבותכם ואבות אבותכם החשיבו כנחותה וסללו את המזרח לשיר בסטייל איל גולן, תבינו שהמוסיקה המזרחית לא נחותה וגם מאתגרת את המוסיקה המערבית.. סביר להניח שאם השיטה, היד הנעלמה, תחפש מסכה לבנה שתשיר את שירת המזרח שלא התירו ליוצרים כמו מיקי גבריאלוב, שבת ואייל גולן- ליצור.

פרנקנשטיין

ג’ו עמאר ששר בשירת המקור את השיר לשכת עבודה, שר גם נגד הקיבוצים, בשירה ובניגונים המאוחרים יותר הוציאו את הבית שמעיד על גזענות הקיבוצניקים.

ואתם יודעים שאנחנו היהודים לא נפסיק לשיר..

משל ורמוס..

אני מניחה שבסופו של יום המילים ששר גידי על כך שהוא אדם “פשוט” מחוץ לתחרות, יכולים להתפרש שהוא אדם שהיד הנעלמה פינתה את המגרש בו הוא עושה את עבודתו כדי המגרש יפעל לטובתו ולטובת שכמותו.

סלאח שבתי 1.

וחשוב שתדע, אני עדיין חושבת שמוסיקה ארופאית ביחד עם מוסיקה מזרח תיכונית, זה יפה. ברור לכולנו שאתה עושה מוסיקה ארופאית סטייל בונפרטה.. אפרטהייד..שזאת לא המוסיקה הארופאית המקורית..אני מאוד מסכימה עם הפאוליסטים שגרשו את בונפרטה כשאות קלון מלווה עם גרוש זה מקורסיקה..

גם דוד המלך הגה בעניין הגורל fatum.. (מזל זאת לא מילה בעברית. אין את המילה מזל בתורה).

שטן

למה יהיה לאשמה

אני חושבת שזה היה עלוב להציג (ביום בו הלינו יוצאי גלות אתיופיא על עוניים ועל כך שהמשטרא מפעילה יד קשה כלפהם בבואם להלין על עבדותם) ריב שכונתי בין עניים ותיקים לבין עניים חדשים שישליך את גורלו, את בושתו של הבעלים של ערוץ 2 – על העני.

. . . . . . . . . . . . . . כֹּה-אָמַר יְהוָה קְדוֹשׁ יִשְׂרָאֵל, וְיֹצְרוֹ:  הָאֹתִיּוֹת שְׁאָלוּנִי, עַל-בָּנַי וְעַל-פֹּעַל יָדַי תְּצַוֻּנִי.  אָנֹכִי עָשִׂיתִי אֶרֶץ, וְאָדָם עָלֶיהָ בָרָאתִי; אֲנִי, יָדַי נָטוּ שָׁמַיִם, וְכָל-צְבָאָם, צִוֵּיתִי. אָנֹכִי הַעִירֹתִהוּ בְצֶדֶק, וְכָל-דְּרָכָיו אֲיַשֵּׁר; הוּא-יִבְנֶה עִירִי, וְגָלוּתִי יְשַׁלֵּחַ–לֹא בִמְחִיר וְלֹא בְשֹׁחַד, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.. . . . . . . . . . . . . . . . . .

.נוגש פרעה

………..אילומינתי קוד משקפיים שטן. עץ-טרי 3 book 3.  
חמי פרס.

בוגד

לפיד

2003

ספות

נוגש פרעה

 שימו לב לעדות בה לבן העורף של נובל אנרג’י, שימו לב לרגלו, זאת רגל שבועטת בבן ישראל שהפגין למען עם ישראל. האם בנימין נתניהו יזהיר את אנשי נובל אנרג’י כמו שהוא מזהיר את הפלסטינאים.. או שהמפגין נגד מתווה הגז הוא לא יהודי כתפישת בנימין נתניהו. אתם יודעים שבנימין נתניהו אמר לעובדיא יוסף שהשמאלנים לא יהודיםמה אני אומרת, אני אומרת שבנימין נתניהו לא יְמָנִי.

אדלסון

ספות

בשורה התחתונה:

שימו לב שבתהלים הזנות מיוחסת לזכרים, בלשון זכר..

וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם;    וַיִּזְנוּ, בְּמַעַלְלֵיהֶם.
וַיִּחַר-אַף יְהוָה בְּעַמּוֹ;    וַיְתָעֵב, אֶת-נַחֲלָתוֹ.
וַיִּתְּנֵם בְּיַד-גּוֹיִם;    וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם, שֹׂנְאֵיהֶם.
וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם;    וַיִּכָּנְעוּ, תַּחַת יָדָם.
פְּעָמִים רַבּוֹת,    יַצִּילֵם:
וְהֵמָּה, יַמְרוּ בַעֲצָתָם;    וַיָּמֹכּוּ, בַּעֲו‍ֹנָם.

בית המשפט

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.