קאט.

.

אהדוטווה

בהקבלה לבריאה,  השכר הוא המטר, הצריכה היא האדים שעולים השמימה ויוצרים את העננים שמורידים מטר בחזרה לארץ לעם, באיזשהו שלב בעלי ההון הריכוזי (ששליטתם במשק זהה כמעט לתקציב המדינה) החלו לאגור המטר ולא רק, את העננים הם העבירו לניו יורק שהאדים של עם ישראל הורידו מטר בלאס ווגאס ובשוויץ שם קנו נוחי דנקנר ושרון יצחק תשובה נכסים. כשהנכסים לא הניבו, לא העלו אדים בחזרה לתשובה יצחק ונוחי דנקנר, תשובה יצחק בחר לא לשלם את את ההלוואה שלקח בעבור קניית מלון פלאס בלאס ווגאס. והמטר שנבע מהאדים מכספי הפנסיות של עם ישראל נשאר אצל אזרח ארצות הברית שממנו קנה שרון יצק תשובה  את מלון פלאס וסביר להניח שהאדם הזה קנה , צרך, יצר אדים בארצות הברית שהורידו מטר-שכר לתושבי ארצות הברית, שם מתגורר בנו של שרון יצחק תשובה, אלעד תשובה בן CHAYA TSHUVA  שמנהל את החברה שדרכה עשה אביו, שרון יצחק תשובה "תספורת" לעם ישראל. כמעשה דלילה לשמשון וזאת אם עסקיינן בקיום ערי פלישתים כמו גת ואשקלון בישראל.

מה זה אומר, השכר שלא נהיה בישראל מייצר בעיית צריכה  שמשפיעה גם על עסקים קטנים , עסקים של עד כ- 51 עובדים שסובלים מירידה במכירות עקב כך. אחזקות הטייקונים הן לרוב אחזקות של שרותים בסיסים, כמו גז, מזון, דלק, בנקאות,פנסיות, בינוי,תקשורת, תשתיות וכו'. כשהשכר נמוך סביר להניח שעם ישראל יצרוך פחות בתחומים כמו מסעדה, רהיטים וכו', סוגי עסקים שסביר להניח שיתקלו בקשיים ברצונם לשלם שכר הגון לעובדים שלהם. לזכותם יאמר שהם לא מעסיקים עובדים דרך קבלן כח אדם. מי שאשם בבעיות הללו זה שרון יצחק תשובה. יש עוגת כסף במשק יש קבוצה של אנשים שלוקחת חלק יותר מדי גדול ממנה.

זה צוואר הבקבוק.

כך שבבואו של שמולי לפתור את בעיית שכר העובדים במסעדות\עסקים קטנים שיפנה אצבע מאשימה לשרון יצחק תשובה- לגוליאת. בעיית השכר בתחום המסעדנות\עסקים קטנים היא הסימפטום כמו שאומרים. (ברור לכולנו שזאת בעיא ששמולי קיבל תרומה מדנקנר והפטרונים שלו הם פואד ועייני (יו"ר התאחדות עובדים לשעבר)שעובד עם בנק דיסקונט ושקיבל משרון יצחק תשובה את הזכיון לשווק גז לעסקים בשותף עם שרגא ברוש (יו"ר התאחדות התעשיינים לשעבר) ולנוכח המונופול של שרון יצחק תשובה בתחום הגז משמע- לגרבץ ולדפוק בוחטות).

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.