צום החודש הרביעי לשנת שבעים וארבע.

תראה, בסופו של יום, שוגון וכראדי  הלכו לעבוד בשכר בכירים אצל שרון יצחק תשובה. ושוגון פינה את תושבי גבעת עמל מבתיהם. כך שאתה מבין שהמשטרה היא משטרת שרון יצחק תשובה. ואנחנו לא נשכח שגם בימים של גולדה המשטרה פעלה לדכא מרד עניים – הפנתרים השחורים, שגולדה אמרה שהם לא נחמדים. דיכוי הפנתרים השחורים אינו שונה מדיכוי יהודים שלא הסכימו למחיר היקר שמוכר שרון יצחק תשובה את הגז ובתגובה המשטרה הכתה את המורדים ביחד עם נציג של נובל אנרג’י השותפים של שרון שרוצה להיות מלך לשרון, אותו מלך שהרג יהושע.

בשורה התחתונה, אם דוד המלך היה חי, הוא היה עורף את ראשו של שרון יצחק תשובה כמו שערף את ראשו של גוליאת, וסביר להניח שהחבר’ה של אלי כוהן שר הכלכלה היו אומרים על דוד המלך בעת הזו שהוא “עארס”.. ואני אומר זאת שוב, ה-PARLAMENT בישראל לא יכול להקרא כנסת ישראל כל עוד יש שם אנשים שהם שוכבי משכב זכר. על פי תורתנו הקדושה שוכבי משכב זכר- גם אלה הדו מינים שיש להם אשה וגם “כלב” מהצד כמו שאומרים,  הם תועבה על פי תורתנו הקדושה..

ולא כל כהן הוא כהן ישראל, גם לפרעה היו כהנים סריסים… כמו הסריסות של אלי כוהן בעת אישור המתווה.

 

באוגוסט 1928, מהנדס דני בשם יורגן ראסמוסן סקפט אשר עבד בחברת המכוניות DKW ‏(DAMF-KRAFT WAGEN) קנה את רוב המניות של אאודי אוטומוביל וורקה“. בשנת 1932, אוחדו אאודי, DKW, הורך וונדראר (WANDERER) לחברה אחת – אוטו אוניון AG ‏(AUTO UNION) סמל החברה – ארבע טבעות שלובות נועד לסמן את איחוד בין ארבע החברות. החברה התבקשה על ידי הצבא הנאצי ליצור רכב שטח ממוגן, אשר ישתמש במנוע V8, ומהירותו תגיע ל-50 מייל לשעה. החברה הצליחה לייצר את כלי הרכב, והעבירה אותם לורמאכט במהלך מלחמת העולם השנייה, שם השתמש הצבא כנגד הצבאות הלוחמים במשטר הנאצי. במהלך המלחמה העסיקה החברה כ-20,000 אלף עובדי כפייה, ואלפים מהם מתו עקב תנאי העבודה הקשים.” וויקיפדיא.

.
אני טוענת שגם בישראל מעסיקים יהודים כעובדי כפייא, ברור לכל שכל העובדים המועסקים דרך קבלן כח אדם\ ניר גלבוע הם עובדי כפייא.

ברור לכל שאלי כוהן – THE ECHONOMY MINISTER, שאישר את המתווה של שרון יצחק תשובה, לא יוביל למהלך מרחיק לכת ופורץ דרך לעצירת העסקה של עובדים דרך קבלן כח אדם בישראל, כך קורה שבן למשפחת העשירים בעלי חנויות הבגדים והפיצה ובן חסות של ROADMAN\נימרודי, שלא ידע עוני, שלא ידע את מצוקת האדם העובד העני,  שם עצמו בכיסא הש\צר מטעם מפלגת שרון יצחק תשובה וקובי מיימון. עד ששר הכלכלה לא יקבע חוק העסקה ישירה מבחינתי הוא רוצה “לתקוע” את העם היהודי והגר התושב עימנו, מבחינתי הוא הוא עוכר, צורר ואויב ישראל שפועל למען הטייקונים שגידלו אותו. כפי שאתם יודעים הוא אפילו לא מעלה הצעת חוק להעסקה ישירה.

אני מאוד אשמח אם אלי כוהן יסתור אותי בעניין ויוביל לחוק העסקה ישירה בישראל. אני אפילו אשלח מכתב תודה. עד אז כל מהלך שיוביל אלי כוהן לא מעניין. הסלולאר לא הוריד את מספר העניים בישראל, אך אם השקלים שהולכים לקבלן כח האדם ילכו לאדם העובד, הרבה מאוד אנשים יחלצו ממעגל העוני או יחיו טוב יותר, יהיה להם את היכולת להעניק לילדיהם, השכלה שווה , עזרה בלימודים אם צריך, חופשה משפחתית, וחיים נוחים יותר.. ילד שהולך לבית הספר ללא צל המצוקה הכלכלית יגיע רגוע לבית הספר.. יהיה לו יותר קל ללמוד.. וזאת לא מלמדים בחוג מאקרו ומיקרו בלימודי הכלכלה ב”אוניברסיט”ה“.

הפרק האחרון של ספר בראשית בעריכת הפרקים והפסוקים הנהוגה בעת הזו, מתחיל עם מות יעקב קבורתו ימי האבל ונגמר עם מות יוסף.

אני בחרתי להתחיל את הפרק האחרון לאחר מות יעקב ולאחר ימי האבל, עם תחושת חוסר הבטחון של בני יעקב לאחר מות אביהם:

וַיִּרְאוּ אֲחֵי-יוֹסֵף, כִּי-מֵת אֲבִיהֶם, וַיֹּאמְרוּ, לוּ יִשְׂטְמֵנוּ יוֹסֵף; וְהָשֵׁב יָשִׁיב, לָנוּ, אֵת כָּל-הָרָעָה, אֲשֶׁר גָּמַלְנוּ אֹתוֹ. בראשית.

זה לא משנה מאיזה סיבה, ובאיזה גיל, לאחר מות אב יש את התחושה הזו של חוסר הבטחון של ילדיו.

זאת היתמות מאב, שלאחר מותו של האב, בורא עולם פורש את כנפיו על היתומים. מעניק להם את חסותו.

בורא עולם הוא אבי היתומים.

אֲבִי יְתוֹמִים, וְדַיַּן אַלְמָנוֹת– אֱלֹהִים, בִּמְעוֹן קָדְשׁוֹ.

לצורך העניין גם העם היהודי הוא עם יתום:

כִּי-אַתָּה אָבִינוּ–כִּי אַבְרָהָם לֹא יְדָעָנוּ, וְיִשְׂרָאֵל לֹא יַכִּירָנוּ:  אַתָּה יְהוָה אָבִינוּ, גֹּאֲלֵנוּ מֵעוֹלָם שְׁמֶךָ. ישעיהו.

לנוכח ידיעתנו שגם המוסלמים הם מזרע אברהם, גם הם יתומים..

ואנחנו לא רוצים שבנט יהיה אבינו..

הרצון להיות אב של עם או אב של יתומים מאב, הוא רצון לקנות את מעמד האלוהים האחרים, מעמד הבעלים. לכן הרבה פעמים ניתן לראות שבני אדם שמעליינים עצמם ביחס לשאר העם, מאמצים או פורשים חסות על יתומים. גם על “ילדי חוץ” וגם על ילדי “פנימיות”. קניית המעמד הזה מקנה את היכולת לעשות המרת בית זבול.

הוֹי בָּנִים סוֹרְרִים, נְאֻם-יְהוָה, לַעֲשׂוֹת עֵצָה וְלֹא מִנִּי, וְלִנְסֹךְ מַסֵּכָה וְלֹא רוּחִי–לְמַעַן סְפוֹת חַטָּאת, עַל-חַטָּאת. ישעיהו.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.