צְפַנְיָה.


 

(שימו לב לאיש לבן העורף של נובל אנרג'י, שימו לב לרגלו, זאת רגל שבועטת בבן ישראל שהפגין למען עם ישראל). האם בנימין נתניהו יזהיר את אנשי נובל אנרג'י כמו שהוא מזהיר את הפלסטינאים..או שהמפגין נגד מתווה הגז הוא לא יהודי כתפישת בנימין נתניהו. אתם יודעים שבנימין נתניהו אמר לעובדיא יוסף שהשמאלנים לא יהודים.. מה אני אומרת, אני אומרת שבנימין נתניהו לא יְמָנִי.

שוטרים של נובל

צריך לחשוב על ההקבלה בין המושגים גיא צלמוות ו"פוטו רצח". אתם יודעים, אותו פוטו שמישהו קרא לו פוטו רצח  לצילום במה שקראו לו "תעודת זהות".

ברור לכולנו שלאחר שלא הצליח בנימין נתניהו לאשר באופן סופי את מתווה הגז, ידע אורי אריאל כמו קודמו פייגלין שעליא להר הבית תעורר מהומות. "משבר מהונדס".

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

ארץ עוץ.

הורים שקוראים לבת שלהם בת אל, מיחסים לעצמם כאב ואם של הילדה- אלוהות. אלוהות אחרת. חשוב שתדעו זאת. כשאתם מדברים עם אדם בשם בת אל, חשוב שההתיחסות שלכם לאדם בשם בת אל, תהיה כיחס לבני אדם שהאבות והאמהות שלהם הכתירו עצמם כאלוהים אחרים. שלא תחטאו ביחס לאדם בשם בת אל שמהותו עבודה זרה. שלא יחטיאו אתכם באמצעות אדם בשם בת אל. חשוב שהורים לילדה בשם בת אל ישנו את שמה כי יש מצב שיסללו אותה להיות שווערצע חייעז אדם בהמה להקרבת קורבנות אדם, כמו  ג'יסוס (סמי טריילר- עגלה עם סוס) שאמרו שהוא בן האלוהים שבמותו, צליבתו, כיפר על חטאי רשעים. כדי לא לאפשר זאת גם להורים שרוצים למכור את ילדיהם לפרנס העיר, אומר שהורים בדין של נשיאת שם לשווא.

קֶשֶׁת יְשַׁבֵּר, וְקִצֵּץ חֲנִית; עֲגָלוֹת, יִשְׂרֹף בָּאֵשׁ.
הַרְפּוּ וּדְעוּ, כִּי-אָנֹכִי אֱלֹהִים; אָרוּם בַּגּוֹיִם, אָרוּם בָּאָרֶץ.

חשוב שתדע שכל וויסקי בר עם אלבמה שתנסה לבנות– אני אחשוף.

את זה יתנו ליהוה ולא לאלוהים אחרים בני אדם בשר ודם שבסופו של יום ירדו לקבר ויהיו מזון לתולעים בדיוק כמו מלובביץ'. כִּי-בָשָׂר הֵמָּה; רוּחַ הוֹלֵךְ, וְלֹא יָשׁוּב.

. . .

תורתו של בורא עולם, שעל סמך דבר תורה זו דורש בנימין נתניהו את הר הבית- דורשת את מותו של בנימין נתניהו:

אל קפונה

נאה דורש, נאה מקיים.

חשוב שתבין בנימין, תורתו של בורא עולם שבדברו דרשת, דורש את מותך- לא העלמה מיכל כהן. אם תהרוג את העלמה מיכל כהן, בורא עולם עדיין ידרוש את מותך. למרות שהבן שלך שלמד תורה, יגיד לך שכך הדבר- הוא לא ידרוש בדבר. אתה וודאי יודע שגם בן של רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ- תהלים. למרות שחבשת את פניו בטמון, בנך, אבנר נתניהו, סריס כמו אביו שאינו יכול לדרוש. גם אם ילך להופעה של עינת שרוף, אחרי ההופעה הוא ישאר שרוף כי הוא לא יוכל לדרוש את מותו של אביו כפי שהתורה דורשת.

פֶּה-לָהֶם, וְלֹא יְדַבֵּרוּ;

זאת הייתה בדיחת עולם אם אבנר נתניהו היה נשאל ב"חידון התנ"ך" מה הדין של איש השוכב עם בעולת בעל..מה דעתך בנימין האם מחברי השאלות של "חידון התנ"ך" היו שואלים שאלה זו את בנך.

 . . . 

קורין ואלכס,

אחשוף לעינכן מספר "פרטים" של האבות שלכן. לאבא שלך אלכס היתה מאהבת, היא היתה אישתו של המפקד שלו בחיל האוויר, עבדה אצלו כמזכירה. וכשאת ואחייך ואמך נסעתם לחופשה השנתית באמריקה, יום אחד הוא הביא אותה אליו הביתה, את יודעת לסלון שאת צופה בו בטלויזיא. והגיעו גם החברים של אביך: אבא של קורין וההוא שלאשתו יש סלון כלות וההוא הטייס. וארבעתם "זיינו" אותה באותו לילה. איך נודע לי הסיפור. היא סיפרה לי. אבא של אלכס אישר את הענין. היא אמרה שהיא נהנתה. שהיה לה טוב. היא לא סירבה, היא לא אמרה- לא. לימים הבנתי שהיא סוממה. לא ידענו אז על זאבים שאורבים לטרף עם סמי אונס. זה היה בשנת 1994 או 1995 לפי הספירה הנוצרית.

סביר להניח שאתן "תדחיקו לתת מודע" את ה"פרטים" הנסתרים של אביכן, כי אבא'שלכן מביא לכן כסף, מעשיר אתכן. גם האבות שלכן "מדחיקים לתת מודע" את "פרטיהם" הנסתרים.. ועוד כמה "פרטים". הם בגיל שהם רוצים לייצר "תדמית" של בני אדם עם כבוד בעירם. כשאת תשבי בסלון בית אביך תדעי מה קרה במקום בו את יושבת בבית הורייך בצהלה.

היא היתה בעולת בעל. לדעתי התרחש שם גם סוג של משכב זכר. לאבא של אלכס היה משכב זכר בחושה בסיני אחרי שאישתו הראשונה בגדה בו. דין מוות בשני המקרים.

.

אם אתם רוצים להיות טחונים, חשוב שלא נשכח להוסיף גם את הפרטים הללו למטחנה. ואני לא אתן לך להוסיף את פרטיי למטחנה שתייצר את גוש הבשר שלך לאחר הטחינה. כדי לצאת עם "מגפיים חדשים" לאחר הטחינה בעזרת שומן חזירים..

בימים האלו יש ביטוי שמיוחס לאנשים עשירים- טחונים.

מה זאת אומרת טחונים. בשפה הבבלית הוכנסה המילה פרטים. פרטים אישים פרטים שאתם קונים וכו'. שורש המילה מהאפרטהייד.

חלוקת האדם ע"י ספורות לפרטים כמו ההפרטה של נכסי ואוצרות העמים והעברתם  ע"י פעולת הרול..באמצעות אבני אדם עם המילה רול לאנשים הטחונים לאנשים שהעיר חפצה ביקרם, בדרך כזאת הספורות של העשירים הם ספורות שמבחינה רוחנית מייצר להם גורל טוב טוב.

כמעשה יחלקו בגדי להם ועל לבושי יפילו גורל. כפי שאמר דוד המלך.

מה שאני עושה בימים ההם הוא להוסיף לטחינה של העשירים פרטים שהם מאוד לא רוצים שיוכנסו לטחינה שלהם.

הם חותרים לנקודת האפס. שבו הם רוצים שיווצר מצב אקונומי בו לאנשי העיר יש יתרון לעומת אנשים שאינם אנשי העיר. חציא והעבדה של העמים בשדה תרומות כמעשה שלימד אותנו דוד המלך שאסור שיתקיים בישראל.

הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן.

כפי שאתם רואים שמתי בטחינה פרטים לבני יפת האשכנזים שהם אינם זרע אברהם שאין להם ברית עם יהוה ופרטים לאנשים כמו שרי אריסון, עידן עופר,שרון יצחק תשובה והמבורגר יאיר שנמצאו בדין חייבים לעם ישראל כמו דומהם שבדין חייבים בקרב עמי העולם. דין רשעים. ואתם יודעים אין צורך בניר גלבוע מצוות שלוש שיעסיק שומרים ומנקים במשרד "ראש הממשלה" יותר נכון לומר- ראש הפרלמנט ויעשוק חלק משכרם, יש צבא יש משטרה, אתה יכול לגייס אותם למשטרה (כי אתה יודע שבסופו של יום מי שמשלם את שכרו של גלבוע ושל אנשי השמירה והנקיון הם עם ישראל והגר התושב עימנו כך שהוא עושק גם את עם ישראל והגר התושב עימנו). ולא לייצר בתודעה שרק אנשים עם עבר וייחוס כמו של ניר גלבוע יכולים לאמן אנשי שמירה ומשכך להכשיר בתודעה (גם באמצעות תוכנית במוסרות של בעלי הון שמציגה את גלבוע כ"בוס" (לא מילה טובה למעביד עבדים) טוב) את נחיצותו של ניר גלבוע בשרשרת המזון שמעסיקה אנשי שמירה.

אָמַרְתִּי לַיהוָה, אֵלִי אָתָּה;    הַאֲזִינָה יְהוָה, קוֹל תַּחֲנוּנָי.
יְהוִה אֲדֹנָי, עֹז יְשׁוּעָתִי;    סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי, בְּיוֹם נָשֶׁק.
אַל-תִּתֵּן יְהוָה, מַאֲוַיֵּי רָשָׁע;    זְמָמוֹ אַל-תָּפֵק, יָרוּמוּ סֶלָה.

תהלים.

על משכן שילו נאמר לפני הנטישה:

וַיַּכְעִיסוּהוּ בְּבָמוֹתָם;    וּבִפְסִילֵיהֶם, יַקְנִיאוּהוּ.

מי הם הבמות. בני אדם שרוקנו שהציפורים המשונות הם בני אדם- פילרים. אנשי מילואים, לא מהסוג שאתם מכירים, יש להם יכולת להפעיל אדם כבובה. כך שבשורה התחתונה מי שהכעיס את בורא עולם הם הפילרים שמילאו אדם ועשו באמצעותו חטאים, לא האדם התמים שבגדו דרכו בני האדם מסוג ציפור.

ברור לי ולך שאתה אנסת בתולות בחרב.. דם נקי. אותה פתיחה, אותו מעגל גם כ- אבני בני אדם ,אותו מפתח של לבב איל וואד שיצרת בצבא ובהמשך במוסדות ההון, באותו נקב בין העינים בחלק העליון של האף – אולגה, הילל, גליל, רימון, קפיץ קצר והופ- כנען ועצבים. ופה ההבדל בסוג החבישה בטמון שחבשו אותי לבין החבישה שחבשו אדם לבן. הוסיפו את הכנען והעצבים, מה שיוצר את המכירה לשדים לעצבי כנען בכל מעגל שמות מאגי שאני נמצאת. זאת המשמעות שווערצע חייעז.

וַיִּזְבְּחוּ אֶת-בְּנֵיהֶם, וְאֶת-בְּנוֹתֵיהֶם–    לַשֵּׁדִים.
וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי, דַּם-בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם–    אֲשֶׁר זִבְּחוּ, לַעֲצַבֵּי כְנָעַן;

חשוב שתבינו שעצבים זאת לא מילה לתאר כעס, עצבים זאת מילה שמשמעותה אלוהים אחרים. כך שכעס של אדם ישמעאלי (יש עדיין ישמעאלים (אדם ישמעאלי מייצר סוג מכירה שמכרו את יוסף אחיו, לעיתים מאוד לא טוב שאדם שאינו האח שלכם קורא לכם אחי\אחותי) בקרב המוסלמים כמו שיש כוזרים וערב רב בקרב יהודים) לא מייצר וודו עצבי כנען.

רייזלה.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

העם הפרסי אמר: yakiman yakito guz eman tudanetu. והם צודקים שה- guz בפה של ה- tudanetu.

העם הרוסי אמר שעכשיו יש pelmamdyela  samaloti  אחר כך adyebuchke והוא צדק..

שבזי אמר- שַׁדַּי ענני נא ונפשי חלצה ממלכות רביעית, מלכות רשעה אשר בי שלטה, והוא צדק.

אתם יודעים המלכות הרביעית של סמאל  מלכות החזיר מלכות edom של יורדי הדומה של סדום ועמורה.

אין לך יכולת להפיל אשמותך על בני אדם שאינם מה שאתה קורא לו נבחרי ציבור, אין לך יכולת להפיל אשמתך על בני שאינם מעבידים\משלמי שכר, אין לך יכולת להפיל את אשמותך על בני אדם שאינם עובדי מוסדות המדינה, מבחינת דיני תורה, אין לך יכולת להפיל אשמותיך על נשים\נקבות ליתר דיוק, אין לך יכולת להפיל אשמות על נשים שאינן נשואות לזכר. אתה לא יכול לעשות "סימטרי". גם על אנשים משלך אתה לא יכול להפיל את אשמותיך. אם אנשים משלך ימותו בגין נשיאת אשמותך, אתה תמשיך להיות. כך שאין טעם במותם. כך שכל פעולה שתפעיל את הצירים שחרשת, היא פעולת שווא. שפיכת זרע לשווא. בסופו של יום בורא עולם ישפוט גם את פועלי האוון שלך. כתוב בתורתנו הקדושה- דמם בראשם נתתי.

נִמְשַׁל כַּבְּהֵמוֹת נִדְמוּ.

שימלא שחוק פינו. מה שאת לא מבינה שלא צוחקים מדברים שאת אומרת -צוחקים לך. גופך הוא משל למה שאת.

בסופו של יום אתם זד זר.

נקודה.

.

צפניה פרומו חמישי

.

יוסף,

"אחשוף" לעינך "מספר" "פרטים" של אביך. כשאתה היית ילד, אמא שלך הייתה נוסעת לגרמניא לבקר את ההורים שלה. והם היו שוכרים את המאהבת של אביך לשמור עליך ועל אחותך. וככה כל יום אביך הלך לעבודה והמאהבת היתה שומרת עליך ועל אחותך. בערב אביך שב הביתה והיא היתה מגישה את ארוחת הערב וככה הייתם אוכלים ארוחת ערב ביחד. כמו משפחה. והוא נהג להחמיא לה על טיפולה המסור בילדים וככה כאם אוהבת היא היתה משכיבה אותך ואת אחותך לישון עם סיפור וכשהייתם נרדמים אביך היה "מזדיין" איתה על יצועה של אימך. "יש מצב" שעם "פוורו-טי" ברקע..

סביר להניח שאתה "תדחיק לתת מודע" את ה"פרטים" הנסתרים של אביך, כי אבא'שך מביא לך כסף, מעשיר אותך. גם אביך "מדחיק לתת מודע" פרטיו הנסתרים.. ועוד כמה "פרטים". הוא בגיל שהוא רוצה לייצר "תדמית" של אדם עם כבוד בעירו.

גופיא.

מעשה שהיה כך היה..

היה לי חבר והיינו כמה שנים ביחדאהבת נעורים.. ונפרדנו והוא התחתן. כמה שנים אחרי שהוא התחתן הוא היה "קרוב" למקום בו גרתי באותם ימים וביקש לבקר. וככה ישבנו ודיברנו והוא ביקש לעשות סקס איתי ואמר שלא טוב לו עם אישתו בסקס בינהם ושאיתי היה לו הכי טוב. אמרתי לו לא והלך.. כשהייתי חברה שלו הוא ביקש ללבוש גופיא שלי. ואני זוכרת שהעניין נראה לי מוזר כי זאת היתה גופיא של אשה. יש מצב שבגלל שהוא ספר עצמו בספורות אשה הוא לא נהנה בסקס עם אשתו והזכרון הטוב שלו מהסקס איתי רק בגלל שזאת היתה הפעם האחרונה שהוא קיים יחסי מין כזכר. ההחלפה שהוא עשה המירה גם את המין שלו. יש מצב שזכרים שסופרים עצמם בספורות אשה לצורך המרת גורל, חילוף ככפרה על חטאים, נהיים בסופו של יום שוכבי משכב זכר.

בסופו של יום, אדם שממשיל עצמו לבד לחומר, הוא לא בשר ודם- הוא בד. ובד לא מרגיש כאב שקורעים אותו, ששורפים אותו, שהורגים ילדיו, שהורגים את הוריו. בד לא לא מרגיש כאב.. בד לא אוהב.

אתה וודאי מבין שכמו שגרשת אותי ממקומותיך בדרך לא דרך (עם איום ששמעון ירצח אותי על הדרך) בשל התנגדותי למשל אבניך בנוכחות עבדיך, גם האקדמיישין לשפה הבבלית באוניברסיטה\י\ת (אתה יודע ש- המילה סיט"ה היא שש בערבית והמילה סיטי היא עיר באנגלית) tlv היו מגרשים אותי לנוכח התנגדותי לשפה שהם בונים בארץ ישראל.

ט"ה  th  גם הכתובות באינטרנט ברשת עם http tt דאבל טי. דומה, אתה יודעים אם החלילים maney שמעלה להם ספורות מתים כחול הים מהים.matalon, מלובביץ' שר לה יאמה יאמה היי (הורה ההיא עם ההיי- הזונה הגדולה מבבל- גברת ur כשדים של היילל בן שחר) וחילק דולארים עם פירמידות למאמיניו…(דול- לוד בנק מזרחי של משפחת עופר רצה ערב מבצע צוק איתן שיקראו לרחוב בלוד על שם הבנק מזרחי טפחות לישראל- matal).

לצורך הענין גם בד בשם חולצה- לא יחלץ אותך.

לצורך הענין גם בד בשם מגבת לא ייצר לך חלילי קסם שיהיו קורבנות אדם לעושקי וצוררי ועוכרי עם ישראל והעמים כולם, שרוחם תתועל לטובת עושקי וצוררי ועוכרי עם ישראל והעמים כולם (כאמור- מוצארט נרצח בגלל הסודות שהוא גילה ביצירתו חליל קסם).

לצורך הענין גם בד בשם גרבים לא ייצרו את התועלת מצרוף המילים-  גרבים.

וַיִּבְחַר, אֶת-שֵׁבֶט יְהוּדָה;    אֶת-הַר צִיּוֹן, אֲשֶׁר אָהֵב.
וַיִּבֶן כְּמוֹ-רָמִים, מִקְדָּשׁוֹ;    כְּאֶרֶץ, יְסָדָהּ לְעוֹלָם.
וַיִּבְחַר, בְּדָוִד עַבְדּוֹ;    וַיִּקָּחֵהוּ, מִמִּכְלְאֹת צֹאן.
מֵאַחַר עָלוֹת, הֱבִיאוֹ:    לִרְעוֹת, בְּיַעֲקֹב עַמּוֹ; וּבְיִשְׂרָאֵל, נַחֲלָתוֹ.
וַיִּרְעֵם, כְּתֹם לְבָבוֹ;    וּבִתְבוּנוֹת כַּפָּיו יַנְחֵם.

זאת הסיבה שאין חוק יסוד שהמדינה מדינה יהודיה.

גם האוהל של הטיולים.. הוא בד ולא אוהל שיכן באדם. אני מניחה שאת מנסה לייצר את הסיפור על פינקס הקטן. ושהעני שמקבלים אותו בסוף מקריב כדי לצאת ממשבצת העוני. שמישהו אחר משלם את המחיר על חטאי הכ"צים . f"m במקלדת. free ma son שהחופש שלהם הוא שהם לא משלמים את המחיר על חטאיהם. פרנסי העיר מהשבט ה13 שמקריבים להם בני אדם לחטאים. שווערצע חייעז ווילדע חייעזלא אתן לך לעשות זאת. כי את מבינה את מקומם של העניים במשבצת העוני ימלאו עניים חדשים . ברור לכולנו שמשבצת העוני מתקיימת רק כדי לקיים את הפער שמקיים את מלכותו של מלך אביון..שנדרש לו שדה תרומות לקיים את מלכותו. כמעשה מגדל בבל.

ושיר השיטה הוא שיר השיט"ה.
וַיִּטֹּש, מִשְׁכַּן שִׁלוֹ;  אֹהֶל, שִׁכֵּן בָּאָדָם.

"כיבוס"אוהל" לא ינקה את מעשייך, האוהל ששלחת לנקות הוא לא אוהל שיכן באדם. את לא יכולה להכניס את האוהל מהבד פלסטיק לגוף אדם.

על משכן שילו נאמר לפני הנטישה:

וַיַּכְעִיסוּהוּ בְּבָמוֹתָם;    וּבִפְסִילֵיהֶם, יַקְנִיאוּהוּ.

מי הם הבמות. בני אדם שרוקנו שהציפורים המשונות הם בני אדם- פילרים. אנשי מילואים, לא מהסוג שאתם מכירים, יש להם יכולת להפעיל אדם כבובה. כך שבשורה התחתונה מי שהכעיס את בורא עולם הם הפילרים שמילאו אדם ועשו באמצעותו חטאים, לא האדם התמים שבגדו דרכו בני האדם מסוג ציפור.

ברור לי ולך שאתה אנסת בתולות בחרב.. דם נקי. אותה פתיחה, אותו מעגל גם כ- אבני בני אדם ,אותו מפתח של- אולגה, הילל, גליל, רימון, קפיץ קצר והופ- כנען ועצבים. ופה ההבדל בסוג לחבישה בטמון שחבשו אותי לבין החבישה שחבשו אדם לבן. הוסיפו את הכנען והעצבים, מה שיוצר את המכירה לשדים לעצבי כנען בכל מעגל שמות מאגי שאני נמצאת. זאת המשמעות שווערצע חייעז.

אתה מבין..

21

ובהמשך ממשלות של בובות, אתם יודעים ההפרטות של באבא ביבי בובה:

ruzuuky 2

והכל נעשה במישורים הרוחנים. לכל ראש פירמידה, פרנס עיר – יש שומרי נפש חלילי קסם שווערצע חייעז… גם מה שאתם קוראים לו רבנים שלמדו את התורה ומשכך יש להם יכולת ליצר את אותם פעולות שהלין עליהם דוד המלך, את אותן פעולות שנעשו על עם ישראל במצרים של הפרעונים, את אותן פעולות שעשו בוני מגדל בבל שבסופו של יום יעשירו בני אדם בשר ודם שמתפקדים כאלוהים אחרים, כמו עידן עופר, שרי אריסון, ישי דוידי, שרון יצחק תשובה והמבורגר יאיר.. ואתם יודעים:

אינטל

אתם לא רואים את המראות הללו בקניון עזריאלי בתל אביב. או ב- sarona של הטמפלרים.

לעג בחירות

בשורה התחתונה,

שומר נפשו של בנימין נתניהו למעשה נלחם ביהוה ששפט מוות לבנימין נתניהו ששכב עם בעולת בעל.

לא ניתן לצפות מאנשים כמו מקבל השוחד והיועץ של דנקנר דרעי, שידרוש דין תורה. כי אתם מבינים, כמקבל שוחד דרעי, לא יכול לבנות את עירו של יהוה

לכן,

סמי עופר.

זֶה יִתְּנוּ, כָּל-הָעֹבֵר עַל-הַפְּקֻדִים–מַחֲצִית הַשֶּׁקֶל, בְּשֶׁקֶל הַקֹּדֶשׁ:  עֶשְׂרִים גֵּרָה, הַשֶּׁקֶל–מַחֲצִית הַשֶּׁקֶל, תְּרוּמָה לַיהוָה.  כֹּל, הָעֹבֵר עַל-הַפְּקֻדִים, מִבֶּן עֶשְׂרִים שָׁנָה, וָמָעְלָה–יִתֵּן, תְּרוּמַת יְהוָה. הֶעָשִׁיר לֹא-יַרְבֶּה, וְהַדַּל לֹא יַמְעִיט, מִמַּחֲצִית, הַשָּׁקֶל–לָתֵת אֶת-תְּרוּמַת יְהוָה, לְכַפֵּר עַל-נַפְשֹׁתֵיכֶם.  וְלָקַחְתָּ אֶת-כֶּסֶף הַכִּפֻּרִים, מֵאֵת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וְנָתַתָּ אֹתוֹ, עַל-עֲבֹדַת אֹהֶל מוֹעֵד; וְהָיָה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל לְזִכָּרוֹן לִפְנֵי יְהוָה, לְכַפֵּר עַל-נַפְשֹׁתֵיכֶם. מתוך הפרשה שקראו לה פרשת תרומה.

בשדה תרומות כמו "איצטדיון" סמי עופר כשאתם שותים משקה של פרי גת יכול להתקיים מצב שאתם נותנים את זה לאלוהים אחרים:

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר.  הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים. הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם.

לכן,

ברור לכולנו ש"השקשוקות" והקלות המס, ומענקי המדען  והתמלוגים הנמוכים מאוצרות העםשאיפשר בנימין נתניהו לסמי עופר שם את בנו יורשו, עידן עופר, בדין חייב לעם ישראל והגר התושב עימנו. סמי עופר לא  תרם מפרי עמלו ל"איצטדיון" בחיפה. בדיוק כמו ששרון יצחק תשובה לווה מכספי ימי הזקנה (פנשין באנגלית- לא טוב לא טוב לתת שליטה על הפנסיא (עם ה' בסוף המילהשל עם ישראל ליאיר מהמבורג) של עם ישראל בשליטת הבעל יאיר המבורגר, בדין חייב לעם ישראל והגר התושב עימנו.

רוצח.

שכל איש ואשה יעשו את הבחירה שלו\ה. אני, העלמה מיכל כהן, נותנת את זה רק ליהוה. מהברית שעשה אברהם עם יהוה אנחנו למדים שאת זה לא נותנים גם לאב ואם מולידים. אברהם לא נדרש בסופו של יום להקריב את בנו ליהוה. ומדברי דוד המלך אנחנו למדים שבני אדם  שמקריבים את בניהם ובנותיהם לעצבי כנען- עושים עבודה זרה. אסור להקריב בני אדם לאלוהים אחרים.

.

תורתו של בורא עולם, שעל סמך דבר תורה זו דורש בנימין נתניהו את הר הבית- דורשת את מותו של בנימין נתניהו:

אל קפונה

נאה דורש, נאה מקיים.

חשוב שתבין בנימין, תורתו של בורא עולם שבדברו דרשת, דורש את מותך- לא העלמה מיכל כהן. אם תהרוג את העלמה מיכל כהן, בורא עולם עדיין ידרוש את מותך. למרות שהבן שלך שלמד תורה, יגיד לך שכך הדבר- הוא לא ידרוש בדבר. אתה וודאי יודע שגם בן של רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ- תהלים. למרות שחבשת את פניו בטמון, בנך, אבנר נתניהו, סריס כמו אביו שאינו יכול לדרוש.

פֶּה-לָהֶם, וְלֹא יְדַבֵּרוּ;

זאת הייתה בדיחת עולם אם אבנר נתניהו היה נשאל ב"חידון התנ"ך" מה הדין של איש השוכב עם בעולת בעל..מה דעתך בנימין האם מחברי השאלות של "חידון התנ"ך" היו שואלים שאלה זו את בנך.

וזאת עוד דרך להבין את המושג נכה כפי שמציע דוד המלך שגם בדברו דרשת:

נֶאֶסְפוּ עָלַי נֵכִים,  וְלֹא יָדַעְתִּי;

כך שכל הנאמנים לך שאינם דורשים בדבר- הופכים לנכים שבסופו של יום אינם נאמנים לבורא עולם.

נשאלת השאלה ממי תקבל "קצבת נכות" לאחר פרישתך..אתה יודע שבכר (מפריט הפנסיות) אצל המבורגר (בעלים של קרנות פנסיות) בדיסקונט.. ועייני גם בדיסקונט גם בדלק.."יש מצב" שבנך יקבל "קצבת נכות" בעבור נכותו של אביו ב- קידוח אבנר אתה יודע..

אני מודעת לעובדה שקשה ש- אִשָּׁה "שווערצע" אומרת  דברים אלו.

כצנלסון.

נורדאו.

אתה לא באמת יכול לעשות מצוות- חגור חרבך על ירך להלחם מלחמתה של תורה כי היא הודך והדרך. גם לא ריבעך ושילשך.

אם אופרת סבון, אני מציעה- מובי דיק.

מובי דיק

זִכְרוּ–נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר-עָשָׂה;    מֹפְתָיו, וּמִשְׁפְּטֵי-פִיו.
זֶרַע, אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:    בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו.
הוּא, יְהוָה אֱלֹהֵינוּ;    בְּכָל-הָאָרֶץ, מִשְׁפָּטָיו.
זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ;    דָּבָר צִוָּה, לְאֶלֶף דּוֹר.
אֲשֶׁר כָּרַת, אֶת-אַבְרָהָם;    וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק.
וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק;    לְיִשְׂרָאֵל, בְּרִית עוֹלָם.
לֵאמֹר–לְךָ, אֶתֵּן אֶת-אֶרֶץ-כְּנָעַן:    חֶבֶל, נַחֲלַתְכֶם.

תהלים.

בנם של שרון יצחק תשובה ו chaya תשובה נושא את השם אלעד. אם הכוונה ליהוה, זאת נשיאת שם האל לשווא.

דין מוות.

לֹא תִשָּׂא אֶת-שֵׁם-יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, לַשָּׁוְא: כִּי לֹא יְנַקֶּה יְהוָה, אֵת אֲשֶׁר-יִשָּׂא אֶת-שְׁמוֹ לַשָּׁוְא.

בתהלים כתוב-

וְאָדָם בִּיקָר, בַּל-יָלִין; נִמְשַׁל כַּבְּהֵמוֹת נִדְמוּ.

לא יתכן שבארץ ישראל נחלתו של יְהוָה, בעלי הון (נובל אנרג'י השותפה של שרון יצחק תשובה, ביחד עם המשטרה שמפכ"ל שלה (כראדי) עובד אצל שרון יצחק תשובה) יכו יהודי שמלין ביקר.

כִּי-אָפֵס עָרִיץ, וְכָלָה לֵץ; וְנִכְרְתוּ, כָּל-שֹׁקְדֵי אָוֶן. 

ישעיהו.

לעיתים אדם עולה גבוה גבוה רק כדי שהנפילה שלו תהיה כואבת יותר.

נקודה.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

צפניה פרומו רביעי.

אֹמַר–לַיהוָה, מַחְסִי וּמְצוּדָתִי;    אֱלֹהַי, אֶבְטַח-בּוֹ.
כִּי הוּא יַצִּילְךָ, מִפַּח יָקוּשׁ;    מִדֶּבֶר הַוּוֹת.

דבר הוות בעברית הוא גם מה שמיחסים לו דוברי השפה האנגלית- אקו- הד. במילה  אקו משתמשים גם אקונמי- כלכלה. ואקונומיא – בהקשר מזון. בדרך כלל בקיבוצים. בפעולות מאוד מדויקות תוך שימוש מאוד "מחודד" בשפה ניתן לעשות פעולות אוון כמו אותה פעולה שמקיימת את מלכות edom  ששמה את ישראל בדין רשעים. לצורך כפרת נפש במדבר כפי שכתבתי עם ישראל התבקש לעשות פעולת פיקודים. התפקדות. בבנק אתם מפקידים כסף ואם אתם בחוב אתם בדין רשעים. שכר נמוך, כמאמר שכר האדם לא נהיה מקיים את הצורך בחוב. לכן חשוב לומר: כשעם ישראל בחוב לבנק הפועלים הוא חיב לעם ישראל, כי הכסף בבנק פועלים הוא הכסף של עם ישראל- לא של שרי אריסון. ושמוזס אומר שעם ישראל מסומם אשראי בזמן "מבצע" צוק איתן. יש לכך משמעות לא טובה. מבצע לפי התורה זה ביצוע, בצע.. ביצוע זאת פעולת חציא. החייב רשע, המלווה טוב.

"דמותו של בן-יהודה עמדה בכל חייו במוקד ויכוחים קשים. מתנגדיו השמיצו אותו השמצות קשות, הטרידו אותו והעלילו עליו עלילות שווא שהביאו אף למאסרו בידי השלטונות העות'מאניים. לחברת "שפה ברורה" שהקים קראו "שפה ארורה". אחת הטענות נגדו הייתה שהוא יצר מילים שיש בהם זילזול בעניינים המקודשים ליהדות הדתית." וויקיפדיא.

אתה וודאי מבין שהמוסלמים שכמו היהודים מאמינים באל אחד ידעו מה אומרים הטוענים נגד פרלמן.

המילה בלשן שלעצמה מעידה על חידוד לשון..ואתה יודע.. מילון.. בבילון.. אין הגיון במילה מילון..

אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ.

ושוב, בורא עולם הרס את שפתם של בוני מגדל בבל כדי להורסם..

אקו היא פעולה של אדם שבדיבור מייצר סימטרי בינו לבין האדם שהוא רוצה להרדים. להשתיק. לכן במילה אקונומיא. עם ה' בסוף, יש את המילה אקו- הד. נום- לישון. יה- שם הבורא.

אני יכולה לומר בביטחה שיאיר לפיד עשה את פעולות האקונומיא, בזמן המחאה כשהוא ניכס את רוח המחאה לעצמו, בעזרת ערוץ 2 ומוזס..

המר.

בית זבול היה הבית שהקים שלמה המלך.

בָּנֹה בָנִיתִי בֵּית זְבֻל, לָךְ–מָכוֹן לְשִׁבְתְּךָ, עוֹלָמִים.

אבן אדם של בבילון עם המילה זבול בשמו יכול לקיים פעולת אוון של המרה, של לבלות ממשמעות המילה בלוי.. סוג הרג רוחני:

כַּצֹּאן, לִשְׁאוֹל שַׁתּוּ–  מָוֶת יִרְעֵם: וַיִּרְדּוּ בָם יְשָׁרִים, לַבֹּקֶר–וצירם (וְצוּרָם), לְבַלּוֹת שְׁאוֹל;  מִזְּבֻל לוֹ.

ציר- אבן אדם עם שם שמתאר את הפעולה שהוא עושה למען העיר בבילון. בדרך כלל למען פרנס העיר…שיעשיר את הציר.. בדרכו לעיר כשהוא עושה פעולת אוון כזאת או אחרת.

(וזאת הסיבה שיש להם מתים בדרך לעיר (כשהם עושים פעולות אוון הם יודעים שיהיו להם קורבנות וקורבנים משלהם בדרך לעיר) לא ירושלים, תושבי העיר פזורים בעולם. הבירה בילדרברג- ברג- הר בגרמנית. ההר של האלוהים האחרים לוסיפר\המלאך הבוגד הילל בן שחר שמאמיניו מוכרים בני אדם בדרך מפריד הכביש (חוצה ישראל- כביש 6 מחצית שנים עשר השבטים) כמעשה געילה של עם ישראל ועמי העולם).

אֲשֶׁר שָׁנְנוּ כַחֶרֶב לְשׁוֹנָם דָּרְכוּ חִצָּם דָּבָר מָר. (אבן אדם מר).

יַחְפְּשׂוּ עוֹלֹת תַּמְנוּ חֵפֶשׂ מְחֻפָּשׂ וְקֶרֶב אִישׁ וְלֵב עָמֹק.

.

(אם לא היית "משפץ" את דברי, לא הייתי לועגת לך על הקיצוצים שקיצץ בורא עולם בקרב משפחתך וקיצוץ מאוד מדויק של בנך בכורך ראשית אונך בזמן ברית. הברית השנית שעשית באמצעות אחותך היתה עם אדם ששכב עם בעולת בעל שדינו מוות לפי תורתנו הקדושה. אתה מבין ששמת עצמך ללעג שתבעת כסף מהעיר ולא את המוהל שקיצץ שלא כהילכתו את אבר ההתרבות של בנך, כמאמר: דמם בראשם נתתי- יחזקאל).

המילה ציבור היא חידוד לשון (כמאמרשננו לשונם) צי בור. המילה הנכונה- קהל עם. בדיוק כמו שהמילה פילוסופיא עם ה' בסוף מייצרת דרך חשיבה שמשמעותה– סוף יה. כרצונו של הבוגד הילל בן שחר. הו שומר מה מילל.. דומה ודובה הילל בן שחר וגברת ur כשדים..ma ney חלילי קסם של ספורות מתים של יורדי הדומה.. (מוצארט נרצח בגלל יצירתו חליל הקסם) כסף.. סילבר.. אבא הילל סילבר.. (סיל, לחתום, בר, וויסקי בר..) הילל יפה.. bell  פעמון.. מון.. מונים.. פעם כמאמר דוד המלך אשר חשבו לדחות פעמינו, רשת טמנו לפעמנו (net).. צילצל דגים.. אתם יודעים הפעמון של האקונומית בהאחזות.. וקיבוץ במובן של קי בוץ.. המפתח לדלת של בב איל וואד.. עמק המתים של רכבת העמק.. spanish train בסטייל  shes runing still בספרד של ימי האינקווזישין, שם אנסו את היהודים להמיר את אמונתם, המעשה שנעשה הוא מעשה ריקון, גילמון- עיצבו את רוח קדשו.. כמו בעוצבת הפלדה של חיל הנח"ל 88. הבעלים של הרכבת הקלה וכביש שש יושבים באבא הילל סילבר. עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם, כֶּסֶף וְזָהָב;

דימות.

טרנספורמיישין גלובליזיישין…טרנספורטר.. כפי שמציע הכלכלן רוקפלר ורדיו מהות החים של שרי אריסון..

22

(מאתר קונספיל). הקונספיריישין של הפילים (פיל, למלא, להרגיש, רגשת פועלי אוון בים. "העיר עולה מהים"– jim morison  כשהסרמוני עומד להתחיל, זאת הסיבה שג'ים מוריסון ביקש שתתעוררו ואמר שאתם עבדים, והיה לו כאב ראש ממה שהעתיד עשה כמעשה חש עתודות למו של ה"מלכות הרביעית, מלכות רשעה אשר בי שלטה"– שלום שבזי. לכן בזמנים של חורבן הבית אסור ללכת ליםפסק הלכה טוב שמהותו לא הובאה לידיעת קהל העם שהפך לצי-בור) שואבי נפש אדם בסטייל שאבתם מים בששון (חול הים משול לאדם מזרע אברהם, אתם וודאי יודעים) ממעייני הישועה של hoover  מאלטו פראיסו.

אפס.

אֲנִי יְהוָה וְאֵין עוֹד, זוּלָתִי אֵין אֱלֹהִים; אֲאַזֶּרְךָ, וְלֹא יְדַעְתָּנִי. לְמַעַן יֵדְעוּ, מִמִּזְרַח-שֶׁמֶשׁ וּמִמַּעֲרָבָה, כִּי-אֶפֶס, בִּלְעָדָי:

מאוד חשוב לא לאפשר לאקונומית קרנית (תבנית שור מקרין פרסה) להגיע לנקודת האפס. רק אפס עריץ יציע מע"ם אפס בשרות הציד שקם בחמש וזאת בהקשר לבית משכן  בסטייל mi- 5 .  לא טוב שמשכן יהיה במע"ם אפס כי כתוב- ועשו לי משכן ושכנתי בתוכם. ולא לומר 0.1 אחוז. לומר עשירית (אחוז זאת לא מילה טובה). כי בראשית לא היה אפס, היה תוהו ובוהו ורוח אלהים ריחפה מעל פני המים. בדיוק כמו שיאיר לפיד התקבל לעיתון במחנה למרות שלא היה לו תעודת בגרות וסביר להניח שהוא לקח מקום של אדם שלאביו אין שם. סתם פה לאדם. וזה תוהו ובוהו.

[wpvideo 1391Mh0W]

אני עושה "קודיפיקיישין" להילל בן שחר.. בדרך צפניה..

לכן:

תחשבו מה אומר ל"מעשה" צרופי המילים: ישובי ספר. עיירות פיתוח. יש הבדל בין עיירת פיתוח דימונה (שקיבוץ עין גדי עושק מהם את כספי המיסים שקוראים להם ארנונה) לבין הרצליא פיתוח עם ה' בסוף כמאמר:

וַיְהִי כָל-הָאָרֶץ, שָׂפָה אֶחָת, וּדְבָרִים, אֲחָדִים.  וַיְהִי, בְּנָסְעָם מִקֶּדֶם; וַיִּמְצְאוּ בִקְעָה בְּאֶרֶץ שִׁנְעָר, וַיֵּשְׁבוּ שָׁם. וַיֹּאמְרוּ אִישׁ אֶל-רֵעֵהוּ, הָבָה נִלְבְּנָה לְבֵנִים, וְנִשְׂרְפָה, לִשְׂרֵפָה; וַתְּהִי לָהֶם הַלְּבֵנָה, לְאָבֶן, וְהַחֵמָר, הָיָה לָהֶם לַחֹמֶר.  וַיֹּאמְרוּ הָבָה נִבְנֶה-לָּנוּ עִיר, וּמִגְדָּל וְרֹאשׁוֹ בַשָּׁמַיִם, וְנַעֲשֶׂה-לָּנוּ, שֵׁם:

שינער-

זְכֹר יְהוָה, לִבְנֵי אֱדוֹם–    אֵת, יוֹם יְרוּשָׁלִָם:
הָאֹמְרִים, עָרוּ עָרוּ–    עַד, הַיְסוֹד בָּהּ.
בַּת-בָּבֶל,    הַשְּׁדוּדָה:
אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם-לָךְ–    אֶת-גְּמוּלֵךְ, שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ.
אַשְׁרֵי, שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת-עֹלָלַיִךְ–    אֶל-הַסָּלַע.

תהלים.

(שתשובה מפנה את תושבי גבעת עמל (שהתישבו שם לפני קום המדינה והיו בהגנה) כי הוא רוצה להרחיב את בבלי ויש לו את שוגון מהמשטרה שיעשה את הפעולה. בדיוק כמו שאיש של נובל אנרג'י ביחד עם המשטרה מכה יהודי שמלין ביקר. על הקיבוצים לא הייתם אומרים שהם פולשים כי מישהו עיצב את הרוח שלכם זאת הסיבה שלא קמה צעקה גדולה בישראל כשמינו את לינדנשטראוס למבקר המדינה  לאחר שזיכה את הנאשמים באונס האישה על ידי בני משק "יפי בלורית ותואר" מקיבוץ שומרת).

כדי לקיים מעגל חובר חברים מאגי של הקוסם מארץ עוץ שיקיים את הצד השני של התורה וכתבי הקודש שלנו שמתארים את הפעולות שנעשו לפגוע בעם ישראל, צריך לקיים בשפה ובמגרש המשחקים  גם את המילים הרעות כדי שהסיפור יתקיים בחיינו. לכן הערים גת ואשקלון. העבדת התורה. ולדימיר ויסוצקי כתב- אפילו אלהים נקשר בחבל הוא החזיק אותם ממש קצר הטמבל. הוא לא היה קורא תורה, נכון לומר- אפילו התורה נקשרה בכבל הוא החזיק אותם ממש קצר הטמבל.

לְעֶבֶד, נִמְכַּר יוֹסֵף.
עִנּוּ בַכֶּבֶל רגליו (רַגְלוֹ);  בַּרְזֶל, בָּאָה נַפְשׁוֹ.

לכן הם קוראים ליצירות – נכס צאן ברזל. לחיל הנח"ל עוצבת הפלדה..

ספורות

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

כשכריס ריאה אומר בשירו- הדרך לגהנום, שלעיתים התקלה היא לא תקלה טכנולוגית שזאת הדרך לגהנום, הוא מתכוון לפעולה המתקנת של התקלה. לעיתים תקלה היא חבלה שמביאה אדם לעשות פעולה שתסלול אותו לגהנום.

לידיעה, חיבור האינטרנט ב- tlv הוא של motorola. אני לא מתחברת דרך motorola גם אם יש לי תקלה ב- net stick.  אני לא חוצה את הכביש בפסים של מעבר החציא. וכמובן תמיד- שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל:  יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד. גם בלכתי בדרך..אמרת יהוה מסרסת את פעולות העיצוב של רוחי בדרך… כך שפעולות האלטלנה, הנדנדה, כמו פעולות הצרת דרכי בדרך..הן פעולות שווא.. אתם וודאי יודעים שמאוד מציק לי  שצועקים אנשים בסביבתי את השם אולגה (עיר הולדתו של שרון יצחק תשובה). אז אני הולכת אתה יודע..  אִם-הַשְּׂמֹאל וְאֵימִנָה, וְאִם-הַיָּמִין וְאַשְׂמְאִילָה. בראשית.

אין לי עניין להתחבר דרך הל-וויין (hell wine- שלא ישקו אותי בחומץ יין תרעלה) בשמים של motorolבשליטת הקדישזון אלוביץ'.

חשוב שתדעו, אלוקים זה לא השם של בורא עולם. כשאתם מתפללים לאלוקי כדי לא לקרוא בשם הבורא, אתם לא מתפללים ליהוה. אתם מתפללים לאלוהים אחרים. לוקי שם השטן. האפטרופוס של edom הוא סמאל. הפרקליט של הדד ה edomi.

הדד ה- edomi מתואר בתורה כשטן שהקים בורא עולם על מלכות שלמה. ואתם יודעים אמריקה של קרי שר החוץ האמריקאי ובעל מניות של נובל אנרג'יהדוד סם קוראים להם…

לוציפר\היילל בן שחר הוא גם משמותיו של לוקי.

"“…הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ”ל, אז נשמתי תשועבד אליו. חתום …”
^ מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה 33" קונספיל.

לוסיפר אתם יודעים, של החבר'ה מהציפור המשונה.. שהחלומות שלהם באוויר והראש באדמה…זאת הסיבה שאתם רואים את המילה תיספורת..בהקשר למעשיהם של הדלילים..והדלילות.. לוסיפר בספרדית הוא נושא האור.. luz אור בספרדית.. היילל בן שחר שרוצה לתפוס את מקומו של יהוה… המלאך הבוגד.

אילומיניטי 3

יָדַעְתִּי יְהוָה, כִּי לֹא לָאָדָם דַּרְכּוֹ; לֹא-לְאִישׁ הֹלֵךְ, וְהָכִין אֶת-צַעֲדוֹ.  יַסְּרֵנִי יְהוָה, אַךְ-בְּמִשְׁפָּט:  אַל-בְּאַפְּךָ, פֶּן-תַּמְעִטֵנִי.  שְׁפֹךְ חֲמָתְךָ, עַל-הַגּוֹיִם אֲשֶׁר לֹא-יְדָעוּךָ, וְעַל מִשְׁפָּחוֹת, אֲשֶׁר בְּשִׁמְךָ לֹא קָרָאוּ:

לכן-

 הִתְהַלְלוּ, בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ;  יִשְׂמַח, לֵב מְבַקְשֵׁי יְהוָה.

יש הבדל בין לקרוא בשמו לבין לשאת ולנקוב בשמו. אדם שנושא את שמו רוצה להיות אלוהים.

צפניה פרומו שלישי.

כף הקלע. היד הנעלמה. מה זאת כף הקלע של הקוסם מארץ עוץ the wizard of oz. אומנות איזוטרית בשפת הבונים. זאת יצירת יכולת של אדם להניע את האדם שהוא רוצה להניע כמאמר קדוש ישראל התוו. למשל: אתם עובדים במקום עבודה ויש לכם יומן שאתם מנהלים טפסים שאתם יוצרים לקבוע מעשים עתידיים פגישות וכו'. באמצעות פעולות כאלו או אחרות (כמו למחוק את הפרטים המשתנים, יום שעה יעד ולמלא חדשים לפי הזמן הנוכחי ואתם תנועו בדיוק לאן שבעל כף הקלע רשם) יכול אדם להניע אתכם באמצעות אותם טפסים שנהגתם לתכנן את הזמן שלכם. באמצעות אותו מחשב שניתן לכם ממקום העבודה בו עבדתם וזאת גם אחרי שאתם כבר לא עובדים באותו מקום. ואל תתפלאו שמחכים לכם פועלי אוון במקומות אליהם הגעתם.. מי שעושה זאת, הוא אבן אדם ממגדל בבל של ארץ עוץ שבשמו יש את המילה יד בעברית או בשפה זרה המתארת את תפקידו. שדרגתו דרגת בונה חופשי 33 לטופס קוראים המפתח.

בשורה התחתונה- אתה מצר את צעדי, לא בורא עולם. זאת מהותה של דת הציונות שמעבידה את התורה. לעשות את פעולת הענישה המגיעה להם לאנשים שאינם חלק מהם. כדי שלא הם ישאו בעונשם. בדיוק כמו ששרון יצחק תשובה בנה מעגל שמות שאמור להקנות לו את הברכה של העם היהודי. לצד האשמת ישראל הם מנכסים לעצמם את הברכה. לכן התרומות בזמן מלחמה-

עַמְּךָ נְדָבֹת,    בְּיוֹם חֵילֶךָ:
בְּהַדְרֵי-קֹדֶשׁ, מֵרֶחֶם מִשְׁחָר;    לְךָ, טַל יַלְדֻתֶיךָ.
נִשְׁבַּע יְהוָה, וְלֹא יִנָּחֵם–    אַתָּה-כֹהֵן לְעוֹלָם;
עַל-דִּבְרָתִי,    מַלְכִּי-צֶדֶק.

תהלים.

בנט- העסקת עובדי קבלן.

הוא מציפור מגלן. הוא ואני יודעים למה הוא שם כיפה לאחר רצח רבין.

הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים.  הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן.

זאת אחת הסיבות שאני מאוד מתנגדת שבנט ימספר את ילדי וילדות ישראל ויכריז על כך בוושינגטון פוסט.

יַּעֲמֹד שָׂטָן, עַל-יִשְׂרָאֵל; וַיָּסֶת, אֶת-דָּוִיד, לִמְנוֹת, אֶת-יִשְׂרָאֵל.  וַיֹּאמֶר דָּוִיד אֶל-יוֹאָב, וְאֶל-שָׂרֵי הָעָם, לְכוּ סִפְרוּ אֶת-יִשְׂרָאֵל, מִבְּאֵר שֶׁבַע וְעַד-דָּן; וְהָבִיאוּ אֵלַי, וְאֵדְעָה אֶת-מִסְפָּרָם. וַיֹּאמֶר יוֹאָב, יוֹסֵף יְהוָה עַל-עַמּוֹ כָּהֵם מֵאָה פְעָמִים–הֲלֹא אֲדֹנִי הַמֶּלֶךְ, כֻּלָּם לַאדֹנִי לַעֲבָדִים; לָמָּה יְבַקֵּשׁ זֹאת אֲדֹנִי, לָמָּה יִהְיֶה לְאַשְׁמָה לְיִשְׂרָאֵל.

בונה חופשי דרגה 33 הוא חורש צירים. צירים הם גם בני אדם עם שמות , עסקים מוסדות מדינה עם שמות שמופעלים כדי להחיל את הקללה, את הברכה. אלו הספורות שיכולות לייצר את הסיפור את הסרט את הטלנובלה, את ה- סואופ אופרה בישראל ובעמים כולם. אומנות איזוטרית.

קבלן כח אדם בשם גלבוע, מאוד לא טוב. 

אינטל

לכן-

ספורות

הַעִדֹתִי בָכֶם הַיּוֹם, אֶת-הַשָּׁמַיִם וְאֶת-הָאָרֶץ–הַחַיִּים וְהַמָּוֶת נָתַתִּי לְפָנֶיךָ, הַבְּרָכָה וְהַקְּלָלָה; וּבָחַרְתָּ, בַּחַיִּים–לְמַעַן תִּחְיֶה, אַתָּה וְזַרְעֶךָ.

נפח

זאת אומרת שברגע שאתה סופר עצמך בספורות דוד המלך.. אברהם.. שרה.. ישחק.. יעקב.. ובהתאם מניע את עצמך- אתה בוחר במות. ברור לך שאני מיכל שאינה בת שאול, אני אוהבת את דבריו של דוד המלך ולא בזה לו, לא שוחקת לו.. וכן, אני שומרת לעצמי את הזכות לא להסכים איתו. ואני יודעת לפי דבריו שהוא היה מאוד כועס אם הייתי מקבלת את דבריו כמו שמקבלים את דברי אלהים יהוה. ברור לי גם שהוא לא היה אוהב את הנסיון להספר בספורותיו- הוא אמר, שלא המתים יהללו-יה. והוא אמר שצריך שיר חדש. והוא אמר שהוא מתנגד לדרך עוצב וביקש מבורא שינחה אותו בדרך עולם. כך שאדם בשם שיר לא תמיד מייצר שיר חדש ויתכן שהוא אדם מעוצב כמו שאומרים..

פינק פלויד וג'ון לנון ב- instant karma אמרו לפני באנגלית את מה שאני אומרת בעברית את מה שאמר דוד המלך לפני כמה אלפי של שנים על האנשים שמכניסים אותם למטחנה ויוצא אדם מעוצב שסביר להניח יעריך את פועלה של שרי אריסון. או שלא תהיה להם הרוח להלחם בפועלה של שרי אריסון שמשלמת שכר עוני לעובדי הקבלן הערבים בתנאי עושק, אך תורמת לפסטיבל מוסיקה ותרבות ערבית בעיר שהתושבים שלה מוסלמים עשוקים באמצעות הסינמטק. שדה תרומות. שרי אריסון תורמת ליצירות שמתנגדות לה. זאת פעולה של שדה תרומות שבולמת את הרוח.. שהופכת את האדם לצמח ואת שרי לאלוהים אחרים. בדיוק כמו שנוחי תרם לשמולי ב"עיצומה" של המחאה.

כך שבסופו של יום היצירה, השירה, הרוח, התרבות והלמידה של אנשי ישיבות ההסדר הם כמעשה האוננות. שפיכת זרע לשווא. לא יתכן שאנשים שלומדים תורה לא יתנגדו  לנפתלי בנט. יש להם הסדר, דמי שתיקה בעבור תמיכה בהעסקת יהודים באמצעות סוחר בבני אדם ובמקרה אינטל העסקה באמצעות ציד ראשים.

אילת שקד אפס

ברור לכולנו שמאפשרים לאילת לכחלון ליאיר סתיו לעשות מעשים מעוררי אמון … גם התנגדותו של סמוליאנסקי לסתיו אלו מהלכים שמעוררים אמון כלפי סתיו.. בשורה התחתונה ליטבינוף מעין גדי, פאינה קירשינבראום והאיש ההוא ממטה בנימין- אחים:

תשובה ובנט

בנט000

.

דוד המלך והתורה מלמדים אותנו איך להתנגד לשרי אריסון וזאת העבודה שלנו היהודים ללמד את העם של פינק פלויד איך להתנגד ל-APAX ול- mi- 5. המכשול שלנו בלעשות וללמד את הגוים את דבר התורה הם  מוסדות המדינה ששולטים על התודעה שלנו שבולמת את העבודה שהעם היהודי צריך לעשות. לנוכח פועלם של ישיבות ההסדר למען נפתלי בנט ברור לכולם שמאוד לא טוב שילדי ישראל ילמדו תורה כששר החינוך הוא נפתלי בנט.

.

עייני, שמולי.

מצעד גאווה

 אין חוק יסוד שהמדינה יהודיה. נפתלי בנט הוא לא בית יהודי.

ברור לכולנו שלאחר שלא הצליח בנימין נתניהו לאשר באופן סופי את מתווה הגז, ידע אורי אריאל כמו קודמו פייגלין שעליא להר הבית תעורר מהומות.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

רדיו זמן השלום- צפניה - פרמו שני.

כפי שאתם יודעים אבא של שרי אריסון  קנה  את סולל בונה בארץ ישראל.

"עם חורבן בית המקדש השני בשנת 70 לספירה ובעקבותיו אבדן הכהונה והיכולת להקריב קורבנות, נותרו בידי העם רק כמה אפשרויות. אחת מהן הייתה להסכים להכיר במות ישוע ככפרה על חטא."
הדרך, האמת והחיים.
http://www.igod.co.il/messiah/93-rabbisvsyeshua

"ברוב זרמים אלה נחשב ישו לנביא ומשיח העם היהודי שבמותו בייסורים כיפר על עוונות המין האנושי כולו, ושקם לתחייה ביום השלישי למותו, אך בזרם הנצרני וגם בזרם התרסי, אותו הקים שאול התרסי (פאולוס), החלה מגמה של תפיסת ישו כדמות אלוהית ממש וכ"בנו" של אלוהים שהתגלה בבשר, כלומר בדמות אדם"
WIKIPEDIA .

 יש להם ג'יסוס, אתם יודעים. נושא חטאת, שווערצע חייעז ווילדע חייעז שקונים את ספורותיהם עם "שומן" חזירים. .bubalusim.. של לוסיפר אתם יודעים.. חייבים עולם של ספורות לקיים את היכולת לעשוק מבלי לשלם על חטאים  אתם יודעים- יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם; וְעַל-לְבוּשִׁי, יַפִּילוּ גוֹרָל – תהלים. סימטרי וקארמה בהודית..

ושוב- 32 לא יכול להיות לב. בורא עולם אמר בפרוש- שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד. וְאָהַבְתָּ, אֵת יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, בְּכָל-לְבָבְךָ וּבְכָל-נַפְשְׁךָ, וּבְכָל-מְאֹדֶךָ. יהוה הוא לא עשרים ושש ולא שמונה ומשכך 32 זה לא לב ושבע וחצי זה לא ז,ה. ואת זה אנחנו נותנים ליהוה. לא לאלוהים אחרים.

ברור לכולם שבסוף אופרת הסבון, 88 קיבלו את המר, את ה- shagan..(מר בערבית).

כִּי-מִגֶּפֶן סְדֹם גַּפְנָם,
וּמִשַּׁדְמֹת עֲמֹרָה:  עֲנָבֵמוֹ, עִנְּבֵי-רוֹשׁ–
אַשְׁכְּלֹת מְרֹרֹת, לָמוֹ.

כי אתם יודעים, משכב זכר… זה מעשה סדום..

השקעה של כ מיליארד שקל לא מקנה לשרי אריסון בעלות על מאות מליארדי שקלים של עם ישראל ומשכך בעלותה על בנק הפועלים היא שקר. השקלים שנמצאים בבנק הפועלים ולאומי הם שקלים של העם היושב בציון. וכשאתם לווים שקלים מבנק הפועלים אתם לווים מהעם היושב בציון ולא חייבים לשרי אריסון. לנוכח ידיעתנו על מחילות החובות שמחלה שרי אריסון לדנקנר נוחיועל ה"התעווזויות" של דני דנקנר עם הטורקים בהרשאת שרי אריסון שרי אריסון חייבת שקלים לעם ישראל. דין רשעים.  בשורה התחתונה הכל שייך לבורא עולם. ליהוה. ברור לכולנו שלכלכלן שלמד בפקולטה של מדינת עוץ, אין את הבינה לומר לעם היושב בציון שהבעלים\והבעלות  ערומים\ערומות. 

.

הבעיא היא שהקפיטל יוצר קבוצה של אנשים ששולטים על בתי חרושת (לצורך העניין, בנק הפועלים הוא בית חרושת) שקונים ממפעלים ומספקים עבודה וגם אשראי בדרך כזאת שתיצור מצוקה למפעלים ולאזרחים בארץ אם הם לא יספקו רצונות כאלו או אחרים של שרי אריסון באם תדרוש זאת. וכשיספקו רצונות כאלו או אחרים של שרי אריסון,הם יהיו מוטבים כמו שאומרים. שיטה זו מייצרת אלוהות אחרת בארץ ישראל. בשנת 2010 לפי הספירה הנוצרית, שרי אריסון בקשה מהעם היהודי להעביר תרומה לקופת הצדקה שהיא מנהלת, ועל כל שקל היא תתרום שקל והיא תעביר את הכסף לצדקה לפי נטיית ליבה. כמעשה:

הָבִיאוּ אֶת-כָּל-הַמַּעֲשֵׂר אֶל-בֵּית הָאוֹצָר וִיהִי טֶרֶף בְּבֵיתִי וּבְחָנוּנִי נָא בָּזֹאת אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת  אִם-לֹא אֶפְתַּח לָכֶם אֵת אֲרֻבּוֹת הַשָּׁמַיִם וַהֲרִיקֹתִי לָכֶם בְּרָכָה עַד-בְּלִי-דָי.  מלאכי.

בית האוצר צריך להיות בהנהלת כנסת ישראל. העם היושב בציון לא שם ש"א "בקלפי".  ברור לכולנו שהמעשה המקדים והמעשה שלאחרי של שרי אריסון הוא כמעשה:  

וַיְהִי כָל-הָאָרֶץ, שָׂפָה אֶחָת, וּדְבָרִים, אֲחָדִים.  וַיְהִי, בְּנָסְעָם מִקֶּדֶם; וַיִּמְצְאוּ בִקְעָה בְּאֶרֶץ שִׁנְעָר, וַיֵּשְׁבוּ שָׁם.  וַיֹּאמְרוּ אִישׁ אֶל-רֵעֵהוּ, הָבָה נִלְבְּנָה לְבֵנִים, וְנִשְׂרְפָה, לִשְׂרֵפָה; וַתְּהִי לָהֶם הַלְּבֵנָה, לְאָבֶן, וְהַחֵמָר, הָיָה לָהֶם לַחֹמֶר.  וַיֹּאמְרוּ הָבָה נִבְנֶה-לָּנוּ עִיר, וּמִגְדָּל וְרֹאשׁוֹ בַשָּׁמַיִם, וְנַעֲשֶׂה-לָּנוּ, שֵׁם:  פֶּן-נָפוּץ, עַל-פְּנֵי כָל-הָאָרֶץ. וַיֵּרֶד יְהוָה, לִרְאֹת אֶת-הָעִיר וְאֶת-הַמִּגְדָּל, אֲשֶׁר בָּנוּ, בְּנֵי הָאָדָם. וַיֹּאמֶר יְהוָה, הֵן עַם אֶחָד וְשָׂפָה אַחַת לְכֻלָּם, וְזֶה, הַחִלָּם לַעֲשׂוֹת; וְעַתָּה לֹא-יִבָּצֵר מֵהֶם, כֹּל אֲשֶׁר יָזְמוּ לַעֲשׂוֹת.  הָבָה, נֵרְדָה, וְנָבְלָה שָׁם, שְׂפָתָם–אֲשֶׁר לֹא יִשְׁמְעוּ, אִישׁ שְׂפַת רֵעֵהוּ. וַיָּפֶץ יְהוָה אֹתָם מִשָּׁם, עַל-פְּנֵי כָל-הָאָרֶץ; וַיַּחְדְּלוּ, לִבְנֹת הָעִיר. עַל-כֵּן קָרָא שְׁמָהּ, בָּבֶל, כִּי-שָׁם בָּלַל יְהוָה, שְׂפַת כָּל-הָאָרֶץ; וּמִשָּׁם הֱפִיצָם יְהוָה, עַל-פְּנֵי כָּל-הָאָרֶץ.  בראשית.

כי אתם מבינים שאין את המלה מבצע בתורה, שורש המלה מבצע היא בצע. מבצע נועד לבצע לבצוע על כל המשמעויות של המלה : כשמוזס ירד מההר.

יחזקאל.

מבצע שכר הולם שפתח את מלחמת לבנון השנית היה קצת אחרי שפרץ דרש שכר הגון לעם היושב בציון. ואתם יודעים שלושת החילים נחטפו על המר.. קצת אחרי שפרס החיל ספורות שש וחבר לאולמרט. צריך לחשוב מאלו מצוקות רצו להיוושע  "נוקבי" השם מבצע צוק איתן, קצת אחרי שלא הצליחו להעביר את מתווה הגז וקצת אחרי ששלושה ילדים נרצחו. קצת לפני הבחירות וקצת לפני שראיתם במוסרות איך בעלים מספקים מזון לחילים רעבים שצה"ל לא סיפק להם מזון. צה"ל הרים להנחתה לעידן עופר כמו שאומרים.. כמו שאולמרט הרים להנחתה לדנקנר כשלא עזר לתושבי שדרות וקצת לאחר מכן ראינו את אימו במוסרות מדליקה משואה על מעשי פילנטרופיא.

הלם

לכן בנימין מיהר לאשר את המתווה לפני ששוב תחשבו מחשבות אמת אודות עידן ויצחק ושרי וסבן…בתורה אומרים על מעשים כאלו:

וְחָשׁ עֲתִדֹת לָמוֹ. דברים.

עתודות גז אתם יודעים… לויתן… אתם יודעים. כמעשה:

יִקְּבֻהוּ אֹרְרֵי-יוֹם;  הָעֲתִידִים, עֹרֵר לִוְיָתָן. איוב.

חילים עניים

ברור לכולנו שנובל אנרג'י שחלק מבעליו הוא קרי, שר החוץ של אמריקה, שמכים יהודי שמתלונן נגד מתווה הגז – הם אוררי יום. ואתם יודעים, יאיר מ"יש עתיד" כבר רמז שיתמוך במתווה הגז של עורר הלויתן. אני יודעת שיש בתורה דברים טובים על התעוררות עתידים לויתנים. התורה שלנו יודעת גם לסתור את המעבידים את התורה ולשייך נכונה את דבר התורה המתאים לדבר שנעשה. לכן בורא עולם שלח ליראיו נס להתנוסס בו בדרך מציאת הגז במצרים שהופכת את עורר הלויתן ללא כדאית.

לכן,

מוזס הוא לא משה ומשה מת מזמן. ומקום קבורתו לא נודע. גם ישחק מת. כך ששרון יצחק תשובה הוא לא ישחק שאהב את רבקה שנפלה מהגמל כשראתה אותו בפעם הראשונה.

זִכְרוּ–נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר-עָשָׂה;    מֹפְתָיו, וּמִשְׁפְּטֵי-פִיו.
זֶרַע, אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:    בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו.
הוּא, יְהוָה אֱלֹהֵינוּ;    בְּכָל-הָאָרֶץ, מִשְׁפָּטָיו.
זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ;    דָּבָר צִוָּה, לְאֶלֶף דּוֹר.
אֲשֶׁר כָּרַת, אֶת-אַבְרָהָם;    וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק.
וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק;    לְיִשְׂרָאֵל, בְּרִית עוֹלָם.
לֵאמֹר–לְךָ, אֶתֵּן אֶת-אֶרֶץ-כְּנָעַן:    חֶבֶל, נַחֲלַתְכֶם.

תהלים.

בנם של שרון יצחק תשובה ו chaya תשובה נושא את השם אלעד. אם הכוונה ליהוה, זאת נשיאת שם האל לשווא.

דין מוות.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

רדיו זמן השלום- צפניה- פרומו ראשון.

.

בסופו של יום, הבבא בובה בובה.

אני בטוחה שלכולם ברור למה ההיא.. לא אהבה את mon day.. מונים של בבילון אתם יודעים…

וַיַּעֲמֹד שָׂטָן, עַל-יִשְׂרָאֵל; וַיָּסֶת, אֶת-דָּוִיד, לִמְנוֹת, אֶת-יִשְׂרָאֵל.

כשפרסקי שמעון חילק את העם היושב בציון לשישיות, הוא אמר שמדיניותו של נתניהו היא מדיניות מחורבנת ושיש ששת אלפים עשירים. והשאר, שישה מליון קבצנים. ושמדיניות זו היא קפיטליזם חזירי. אמירה זו של פרסקי יצרה הסכמה לדבר שלא ידעתם שאתם מסכימים לו. כי לכאורה פרסקי הלין על עושק וגזל. אך אתם הסכמתם מבלי לדעת לספירת שישיות. וזאת החלה של ספורות.(כולם יודעים שהבן של פרסקי נמנה עם ששת האלפים העשירים, סבן העשיר מ- partner חבר של פרסקי (סבן הוא גם חבר של הילארי קינטוןושרי אריסון העשירה החברה של פרסקי- נמנים עם ששת האלפים העשירים) אחרי שכתבתי על דרך עוצב, החתרנים הבלתי נלאים פרצו לאתר ושינו את נראותו.. הפכו את הצד של העמודה הצדדית.. זאת עוד דרך של מדינת עוץ לסמן. (כת הסימוניזים של שמעון מאגוס הקוסם מגיט"ה).

לכן,

מעתה אשנה את שמות מוסדות המדינה. באין חוק יסוד שהמדינה השולטת בציון היא מדינת היהודים, כל מוסדות המדינה יהיו מוסדות עוץ. למשל: הרדיו הציבורי, אתם יודעים רשת ב', 88 פח– יהיו קול עוץ. והמדינה- מדינת עוץ.

וזה דגל מדינת עוץ שבנימין נתניהו הראש שלה (ברור לכולנו שראשו של בנימין נתניהו\ben nitay, היא מדינתו של סמאל):

אילומיניטי 3

אגב,

שמו של האח של שמעון פרסקי- גיגי. יש מצב שאליו התכוון פורטיס כשחיבר את היצירה שלו – חימוש ני גיגי.

תתחילו להסתכל  על מספרי ה- telephon ,

33' 88' 666 אלו מספרים שמעידים על פועלם של אנשי מדינת עוץ בארץ ישראל.

אני בטוחה שתסכימו עִמָּדִי שזה מאוד מעורר שחוק שבנימין נתניהו ונפתלי בנט ודרעי מפחדים מציפורע לבני ולא מחוקקים חוק יסוד שהמדינה בציון היא מדינת היהודים. ועל הפלסטינאים הוא משחק גבר.. עמי העולם אשרו ב- 47 לפי ספורות הגוים שזאת מדינת היהודים. ככתוב בספר מלאכי- וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם, כָּל-הַגּוֹיִם: אין סיבה שלא יהיה חוק יסוד שהמדינה בציון היא מדינת היהודים. יש מצב שמאותה סיבה שהם מפחדים מציפורע ליבני ולא מחוקקים חוק יסוד שהמדינה היא מדינת היהודים, הם מתנגדים לחוק העסקה ישירה. על כך אמר דוד המלך:

נֶאֶסְפוּ עָלַי נֵכִים, וְלֹא יָדַעְתִּי;

וזאת ההגדרה הנכונה לנכות. יש דברים שבנימין נתניהו ובנט לא יכולים לעשות, כי יש להם נכות שסביר להניח שהם יקבלו בגינה קצבת נכות אחרי פועלם בשרות הציבורי.

תיק עידן עופר.

נפח

וְהֵמָּה מָרוּ וְעִצְּבוּ, אֶת-רוּחַ קָדְשׁוֹ; וַיֵּהָפֵךְ לָהֶם לְאוֹיֵב, הוּא נִלְחַם-בָּם. ישעיהו.

צריך לחשוב אם למילה  עִצְּבוּ, יש קשר למילה עוצבת.

אני בטוחה שברור לכולנו מדוע זכה דוד המלך לתואר- עבד יהוה.

חָקְרֵנִי אֵל, וְדַע לְבָבִי;    בְּחָנֵנִי, וְדַע שַׂרְעַפָּי.
וּרְאֵה, אִם-דֶּרֶךְ-עֹצֶב בִּי;    וּנְחֵנִי, בְּדֶרֶךְ עוֹלָם.

ואתם יודעים, המילה יזם מוזכרת פעם אחת בתורה. לתאור פועלם של בוני מגדל בבל. מזימה. זאת מילה מאוד לא נכונה לתאר בני אדם שעושים לבנית הארץ לאחר כ- אלפיים שנות גלות. מי שקבע את המילה למד אותה מהתורה. ממעשה בוני מגדל בבל. זאת הצהרה מאוד ברורה של בוני המילון של בבילון. אתם יודעים.. בב איל וואד מלובביץ'..

(לון בערבית זה צבע).

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

בשורה התחתונה, עד שאתה לא תחוקק חוק יסוד שהמדינה בישראל היא מדינת היהודים אתה בדין של עושק וגוזל את האנשים שהיו כאן לפנייך. דין רשעים.

המשל הטוב ביותר הוא משל אילן רמון שנשלח לשמים בחללית שנושאת את שם הבורא בכתיבה עברית. kolombia. אילן רמון הקריא מתורתו של בורא עולם מעבר לשמים וזה ניאוץ דבר תורה. כי במקום לתת את המליארדים לעניים העדפתם לשרוף את הכסף בחלל. לכן פיצוץ החללית הוא נס ליראיו של יהוה להתנוסס בו, כי זה מעשה של השכלה להרע ולא להטיב. ככתוב בתורה הקדושה:

כִּי הַמִּצְוָה הַזֹּאת, אֲשֶׁר אָנֹכִי מְצַוְּךָ הַיּוֹם–לֹא-נִפְלֵאת הִוא מִמְּךָ, וְלֹא רְחֹקָה הִוא. לֹא בַשָּׁמַיִם, הִוא: לֵאמֹר, מִי יַעֲלֶה-לָּנוּ הַשָּׁמַיְמָה וְיִקָּחֶהָ לָּנוּ, וְיַשְׁמִעֵנוּ אֹתָהּ, וְנַעֲשֶׂנָּה. וְלֹא-מֵעֵבֶר לַיָּם, הִוא:  לֵאמֹר, מִי יַעֲבָר-לָנוּ אֶל-עֵבֶר הַיָּם וְיִקָּחֶהָ לָּנוּ, וְיַשְׁמִעֵנוּ אֹתָהּ, וְנַעֲשֶׂנָּה. כִּי-קָרוֹב אֵלֶיךָ הַדָּבָר, מְאֹד:  בְּפִיךָ וּבִלְבָבְךָ, לַעֲשֹׂתוֹ.

זאת משמעות לעבוד מהלב. קודם לעניי הארץ. ולא לאבנים הגדולות בירח.

אני בטוחה שתסכים עם בורא עולם שאתם בנים סכלים.. ומשילות הזכר בעולם היא אכן, עונש..

ככתוב בתורתנו הקדושה:

אוֹתִי לֹא יָדָעוּ–בָּנִים סְכָלִים הֵמָּה, וְלֹא נְבוֹנִים הֵמָּה; חֲכָמִים הֵמָּה לְהָרַע, וּלְהֵיטִיב לֹא יָדָעוּ.

אתה וודאי תסכים איתי שזאת הייתה מחמאה כשאמרת לי שהם לעולם לא יקבלו אותי כי אני אִשָּׁה.

רדיו זמן השלום- יְהוֹשֻׁעַ- פרומו חמישי.

רדיו זמן השלום- יְהוֹשֻׁעַ בִּן-נוּן-היחידה השלמה.

.

מלך אביון

[wpvideo DoRbPHHg]

המבורגר

 דואר ישראל עם סמל הצבי מסמל את זה:

עֲשֵׂה-לָהֶם כְּמִדְיָן;    כְּסִיסְרָא כְיָבִין, בְּנַחַל קִישׁוֹן.
נִשְׁמְדוּ בְעֵין-דֹּאר;   הָיוּ דֹּמֶן, לָאֲדָמָה.

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר.  הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים. הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם.

וּמִמַּטֵּה נַפְתָּלִי אֶת-עִיר מִקְלַט הָרֹצֵחַ, אֶת-קֶדֶשׁ בַּגָּלִיל וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ וְאֶת-חַמֹּת דֹּאר וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ, וְאֶת-קַרְתָּן, וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ:  עָרִים, שָׁלֹשׁ.

ומה אני אומרת לכם-

אַל-תִּהְיוּ, כְּסוּס כְּפֶרֶד– אֵין הָבִין: בְּמֶתֶג-וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם; בַּל, קְרֹב אֵלֶיךָ. תהלים.

דימות -כושר.

כשרות

כפי שאתה וודאי יודע שבספורות שלכם, 88 זה גם- פח. לא רק נח"ל. אתה יודע אנשי הפח של הקוסם מארץ עוץ, ארצו של איוב. ארצו של the wizard of oz..מה- yelow breack road..בגירסא היותר מתקדמת ארצו של שמעון מאגוס הקוסם מכת הסימוניזים..השליחים. שאומרים שהוא חיבר את ספר היצירה. אתה יודע, חילוק והמרה בקטמונים.

לכן:

ספורות

אני חושבת שכולנו נסכים שלהקת העשור היא להקת א-שרע ממצרים…

.

לֹא-תְתַעֵב מִצְרִי, כִּי-גֵר הָיִיתָ בְאַרְצוֹ. ואכן השלום הראשון שלנו היה עם מצרים. מאוד חבל שהשלום הפך לשלום לעשירים בלבד בין מימן לסאלם וחשבון בנק של 70 מליארד דולאר למובראק. זאת מהות הסיבוב בכחש שעשו לבגין.

וצריך לחשוב מדוע האחים המוסלמים כינו את פרס- "עזיזי ווא סדיקי". בכל מקרה, גם ב- uzbek היו טובים ליהודים של העיר בוכרה. 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

.
104

האדים שעולים השמיימה יוצרים עננים והעננים מורידים\מחלחלים טל ומטר לעולם לאנושות. כשאנחנו צורכים הכסף נאגר כאותם אדים אצל מוקדי עושר שהיום אנחנו מכירים אותם כטייקונים  שהכסף שנאגר אצלהם בסופו של יום אמור לחלחל לשאר העם, אם באמצעות שכר אם באמצעות רכישה ממפעלים אחרים וכו'. מה שאנחנו רואים היום זה סוג של חילחול שמהותו שימור שליטה והעבדה. שכר מינימום משמעותו לקיים את העבד כדי שיוכל לעבוד את המעביד, כי אם לעבד לא יהיו תנאי קיום מינימליים, הוא לא יוכל לשרת  אדם אדון. לעיתים גם אשראי בנקאי משמש לצורך שמירה על איזון צריכה של העם בדרך כזאת שתקיים צמיחה במשק. מה שהבורא אומר לשולטים על ההון לאורך כל הדורות, אתה יודע מגדל בבל..פרעונים וכו'.. שהבריאה ודרכה תמיד תתקיים. אם השולטים על ההון ימשיכו לחלחל את הכסף, את הטל והמטר שנוצר מהאדים ושמצוי בשליטתם  בדרך כזאת שמקיימת עוני והעבדה שמטרתה- שימור שליטה והעבדה, בסופו של יום השולטים על ההון יעלו כאדים השמיימה ככתוב- כִּי קָרוֹב יוֹם אֵידָם- דברים. ואז כל מה שהשולטים על ההון אגרו- אדמות, בתי חרושת, בתים, בנקים, כסף, וזהב ינתן לשארית העם ככתוב- וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ.- תהלים. מעשה הבריאה וחוקי הבריאה יתקיימו בסופו של יום, באחרית הימים, על אפך ועל חמתך.

.
צמיחה

למרות עליה בצריכת האשראי (אותו אשראי שבעבר נתן גיבוי לשכר נמוך לצרוך יותר שזה למעשה גיבוי למפעלים למכור יותר ולשמר צמיחה למרות השכר הנמוך הנהוג בישראל לעומת מדינות אחרות בעולם) לא חלה עליה בצריכה במשק, לא חל גידול במכירות המפעלים\עסקים כבעבר. כך שהמרויחה היחידה היא שרי אריסון. (אשראי שווה כסף). לנוכח הפער הנמוך בין הפקדונות לאשראי, (וזאת מבלי לקחת בחשבון את האשראי החוץ בנקאי שכנראה יקטין מאוד את הפער..) עושה רושם ששרי אריסון לא יכולה להגדיל את האשראי לעם היושב בציון בדרך כזאת שתגדיל את הצריכה, כך שעליות בשערי המניות לא ישקפו נכונה את המצב במשק של התעשיה שמאותתים על מצוקה בעקבות ירידה בצריכה, כך שכל עליות בשערי המניות בזמן הזה הם סוג של ויסות אתם יודעים..סוג של בועה, לא באמת.. 10 קבוצות מחזיקות בחלק נכבד מאוד מעוגת הסחר במניות אתם וודאי יודעים.. במשבר 2008 למדנו שהיו הרבה חברות תעשיתיות הנסחרות בבורסה ששעריהן עלו למרות שחלק מהן היו על סף נפילה כמו שאומרים..

אהדוטווהקאט.

 .

כמובן שצריך לבדוק כמה כסף יצא מהשוק ולא חזר אליו באמצעות צריכה.. גם כסף כזה..

כי אתם מבינים עכשיו המשטרה מתהדרת בתפישת מעלימי מס שהם העבריינים הקלאסיים.. הם לפחות משתמשים בכסף שהם מעלימים מהמס לצריכה בארץ שלא כמו  העבריינים הלא קלאסים שמפקידים את כספי העושק בארצות נכר… ברור לכם שזה יהיה בלתי נסבל מבחינת השולטים במדינה אם יכניסו את שרי אריסון, ציון קינן, גליא מאור לכלא בעוון הלבנת כספים. גם לחלק מכם זה נראה הזוי ששרי אריסון תשב בכלא..זה לא המראה של השחור ה"עארס" שהתרגלתם לראות נכנס לכלא.. אני מניחה שלאברג'ילים ולאבוטבולים לא ירשו לשלם כופר כמו שהרשו לרועי ורמוס..  שרי אריסון, עידן עופר וכו' הם מעל החוק מי שנשפט הם הבכירים שלהם.. חומת האש שלהם..הבכירים הם תחליפים אתם יודעים..כמו שהחליפו את דני דנקנר…

אתה צריך להבין שברוס ספרינגסטין שר נגד אנשים כמו ת"ד אריסון בארה"ב. אישית, אני מעדיפה את the river שנעשה ב- seventies מ- born in usa  שנעשה ב-eighties מאוד ממותגת ה"בנדנה".

"נחשפה הונאת מס בינלאומית בהיקף 120 מיליארד דולרים

תחקיר בינלאומי שופך אור על התנהלות סניף בנק HSBC בז'נווה, שסייע להונאות מס של מלכים, סוחרי נשק, יהלומנים וזמרי רוק. ברשימה מופיעים 6,554 חשבונות בנק הקשורים לישראל, עם הון כולל של כ-10 מיליארד דולרים בין השמות המעורבים בפרשה נמצאים מלך ירדן עבדאללה השני," וואלה.

כ- 9 אחוז מהסכום הכולל קשור לישראל. אתם מבינים שישראל מדינה מאוד קטנה. מאוד מאוד קטנה.

אם ביצוא גז עסקיינן..בתחושה שלי, עוד מעט עבדאללה מלך ירדן יפקיד עוד כספים בשוויץ..מישהו יצטרך לגרום לו להעדיף את הגז של נובל על פני הגז של מצרים או של  BG.

מאוד חשוב שלמפכ"ל הבא לא יהיו עניינים עם הלבנת הון, מלבין הון לא יחקור את הפושעים הלא קלאסים שהפקידו כספים בשוויץ.

"מלך ירדן, עבדאללה השני, פרסם אמש (שני) אזהרה חריפה בתגובה לאירועים האלימים האחרונים בירושלים ומסר כי "פרובוקציות נוספות בעיר ישפיעו על היחסים בין ישראל וירדן, וניאלץ למרבה הצער, לנקוט פעולות". גם הבוקר נרשמו עימותים בין צעירים ערבים לבין כוחות משטרה באזור הר הבית בירושלים." הארץ 16.9.2015.

יש מצב שהמאמר הבא שתראו אצל שוקן בדה מרקר יהיה משהו כזה:

נובל אנרג'י ושרון יצחק תשובה עומדים לסגור עסקת גז עם ירדן. בזכות העסקה תשופר מערכת היחסים עם הירדנים.

ועתונאי ישראל  לא ילינו ששרון יצחק תשובה סגר עם הירדנים לפי 3 דולאר ל- mmbtu כשבישראל הוא מוכר לפי 5 דולאר ל- mmbtu. ובמאמר ידגישו נוני מוזס ושלדון אדלסון ששרון יצחק תשובה הביא שלום על ישראל ולא יצחק רבין שנרצח.

הטענה שלי שזאת הסיבה העיקרית שנוצרו פרובוקציות בהר הבית. כדי שיהיה ניתן ליצר מצב ששרון יצחק תשובה יצטייר כמביא שלום על ישראל בזכות עסקת גז עם עבדאללה. בהמשך תוכלו לקרוא שכמו 6554 ישראלים שהפקידו כספים בשוויץ, גם עבדאללה הפקיד כספים בשווייץ כמו מובראק..

לעיתים לנסיך אין נסיכה להציל כדי להראות טוב בעיני העם שהוא עושק לכן הוא ייצר נסיכה שזקוקה להצלה.. זה ייתן לו הזדמנות להראות טוב בשדה התרומות..

(הסכום שהוצע להילארי קלינטון להרצאה הוא- 225 אלף דולאר…)

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

אפרטהייד ישראל תוכנית

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

אֱלֹהִים–שִׁיר חָדָשׁ, אָשִׁירָה לָּךְ; בְּנֵבֶל עָשׂוֹר, אֲזַמְּרָה-לָּךְ.

תשועת עולמים

בחיים יש שתי דרכים שאנשים בוחרים ללכת בהן :

יש אנשים שאומרים- אם אתה לא יכול לנצח אותם, תחבור אליהם.

ויש אנשים שאומרים- אם אתה לא יכול לנצח אותם, תחבור לאחד שיכול לנצח אותם.

שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד.- דברים.

יִשְׂרָאֵל נוֹשַׁע בַּיהוָה, תְּשׁוּעַת עוֹלָמִים:- ישעיהו.

כפי שאמר דוד המלך בתהלים:

שִׁירוּ לַיהוָה, שִׁיר חָדָשׁ; שִׁירוּ לַיהוָה, כָּל-הָאָרֶץ. שִׁירוּ לַיהוָה, בָּרְכוּ שְׁמוֹ; בַּשְּׂרוּ מִיּוֹם-לְיוֹם, יְשׁוּעָתוֹ.

נקודה

מועדי החודש השביעי. (הקישור הנכון (-: ).

Copyright © 2022 . All rights reserved.