עמוד החודש העשתי עשר.
וַֽיְהִי־עֶ֥רֶב וַֽיְהִי־בֹ֖קֶר י֥וֹם אֶחָֽד׃
יש הגיון לחשוב שמיקום הירח מגיע למיקום המדויק של תחילת יום חדש, בעת הבוקר כשעוד ניתן לראות את הירח למרות שכבר יש בעת הזו אור שמש. תפילת חצות הליל מתחילה בשעת שיא החושך כשמשעה זו מתחיל התהליך של הגעת האור. בדיוק כמו המצב של הירח באמצע החודש כשהוא נראה בשיא מילואו ואז מתחיל תהליך שהוא מתחיל להראות מעט פחות בכל יום עד סוף החודש בו הירח מתחיל להראות כל יום מעט יותר. סביר לחשוב שבחצות הלילה מתחיל הירח להראות פחות והשמש מתחילה להראות יותר. עד הבוקר. עד אור שמש מלא.

.

הרבה זמן לא כתבתי במחברת.

קניתי מחברת לכתיבה על הדרך.. קניתי גם עט.

הפעם האחרונה שכתבתי במחברת היתה לפני כ- ארבע.. חמש שנים.

.

AGUA DE SALAM:

מבחינה מסחרית התחנה המרכזית הישנה יותר מעניינת מהחדשה.

בתחנה המרכזית הישנה אפשר למצוא -PRODACT OF GULF UNION FOODS מ- RIYADH, KINDOM OF SAUDI ARABIA.

מחיר ליחידה- 1.296 שקל. כשקונים מגש של 27 יחידות ב- 35 שקל. כמות ביחידה 250 ML. מחיר לליטר וחצי- 7.777. יש בחנויות גם בקבוקים של ליטר וחצי, הגיוני לחשוב שיותר זול. לי האריזה נוחה לדרך. ויש בכמה וכמה טעמים.

מצאתי גם שיחה מאוד נעימה עם בחור שבא מסודן ומדבר עברית ללא מבטא זר כאילו הוא נולד בישראל והוא רק כ- שבע שנים בארץ.

אני מוכנה לקבל שהסודני הוא פליט. אך לא מהסיבה שאתה מציע. הסודני הוא פליט מהסיבה הזאת:

גם החבר'ה מאריתראה פליטים מהסיבה הזאת, גם החבר'ה מהפיליפינים באים לעבוד פה מהסיבה הזאת.

ומתוך המקום שאנחנו יודעים את הסיבה יודעים איפה לתקוף כדי לתקן.

ברור לכל שאריק סמסון ולב לבייב ובני שטיינמץ יעדיפו לחתוך את איבר זכרותם שלהם מלהחזיר את הכסף לעמים האפריקאים ולשלם להם שכר הגון.

יש משהו אפל בתחנה המרכזית החדשה. המקום אינו מקום של מסחר, האדריכלים צריכים ללכת למשרד הרישוי ולהחזיר את התעודה ושיגידו לפקיד שהם "אהבלים". אני מציעה לעשות "פינוי בינוי" לתחנה המרכזית החדשה.

תבין,

מבחינתי מחיר הגז של המתווה שהמפלגה של כחלון מבקשת לאשר, מגלם בתוכו את המס שמבקשים לתת לתשובה ומשכך להופכו לאדון הארץ הזאת.

משמע,

שרון יצחק תשובה הוא הבעל הטכסא, וחברי המפלגה של של כחלון הם הפריצק'עס..

וכשבנט מתנגד לחוק העסקה ישירה הוא הפריצק'ה של הבעל טכסא גלבוע.

.

שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:  עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ: עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יְהוָה צְרָפָתְהוּ: תהלים.

וְאִישׁ אִישׁ מִבֵּית יִשְׂרָאֵל וּמִן הַגֵּר הַגָּר בְּתוֹכָם אֲשֶׁר יֹאכַל כָּל דָּם וְנָֽתַתִּי פָנַי בַּנֶּפֶשׁ הָֽאֹכֶלֶת אֶת הַדָּם וְהִכְרַתִּי אֹתָהּ מִקֶּרֶב עַמָּֽהּ: כִּי נֶפֶשׁ הַבָּשָׂר בַּדָּם הִוא וַֽאֲנִי נְתַתִּיו לָכֶם עַל הַמִּזְבֵּחַ לְכַפֵּר עַל נַפְשֹֽׁתֵיכֶם כִּֽי הַדָּם הוּא בַּנֶּפֶשׁ יְכַפֵּֽר: ויקרא.

זה לא טוב שהרופא מאבחן שיש לכם חוסר ברזל בדם ואתם בולעים כדור ברזל שלמעשה אמור להוסיף דבר שקראו לו ברזל לדם שלכם.

החיים והמוות ביד הלשון.

להזכירכם,

בורא עולם בלל את שפת בבל כדי להרוס את בוני העיר בבל.

וַיְהִי כָל הָאָרֶץ שָׂפָה אֶחָת וּדְבָרִים אֲחָדִים: וַיְהִי בְּנָסְעָם מִקֶּדֶם וַיִּמְצְאוּ בִקְעָה בְּאֶרֶץ שִׁנְעָר וַיֵּשְׁבוּ שָׁם: וַיֹּאמְרוּ אִישׁ אֶל רֵעֵהוּ הָבָה נִלְבְּנָה לְבֵנִים וְנִשְׂרְפָה לִשְׂרֵפָה וַתְּהִי לָהֶם הַלְּבֵנָה לְאָבֶן וְהַחֵמָר הָיָה לָהֶם לַחֹמֶר: וַיֹּאמְרוּ הָבָה נִבְנֶה לָּנוּ עִיר וּמִגְדָּל וְרֹאשׁוֹ בַשָּׁמַיִם וְנַעֲשֶׂה לָּנוּ שֵׁם פֶּן נָפוּץ עַל פְּנֵי כָל הָאָרֶץ: וַיֵּרֶד יְהֹוָה לִרְאֹת אֶת הָעִיר וְאֶת הַמִּגְדָּל אֲשֶׁר בָּנוּ בְּנֵי הָאָדָם: וַיֹּאמֶר יְהֹוָה הֵן עַם אֶחָד וְשָׂפָה אַחַת לְכֻלָּם וְזֶה הַחִלָּם לַעֲשׂוֹת וְעַתָּה לֹא יִבָּצֵר מֵהֶם כֹּל אֲשֶׁר יָזְמוּ לַעֲשׂוֹת: הָבָה נֵרְדָה וְנָֽבְלָה שָׁם שְׂפָתָם אֲשֶׁר לֹא יִשְׁמְעוּ אִישׁ שְׂפַת רֵעֵהוּ: וַיָּפֶץ יְהֹוָה אֹתָם מִשָּׁם עַל פְּנֵי כָל הָאָרֶץ וַיַּחְדְּלוּ לִבְנֹת הָעִיר: עַל כֵּן קָרָא שְׁמָהּ בָּבֶל כִּי שָׁם בָּלַל יְהֹוָה שְׂפַת כָּל הָאָרֶץ וּמִשָּׁם הֱפִיצָם יְהֹוָה עַל פְּנֵי כָּל הָאָרֶץ: בראשית.

האדם שאומר לכם  שהדבר שחסר לכם בדם זה ברזל יכול לאמר כל דבר שהוא רוצה, אתם לא חייבים לאשר את דברו. אל תקראו לדבר ברזל, אפשר לאמר מילה המתארת את תכונות הדבר כמו מחזק.

.

לפני סופו של יום רן מנו  אמר לי ששמעון יהרוג אותי.

ואתה יודע שגיגי הוא אח של שמעון.

"בשנת 1931 עלה האב לארץ ישראל המנדטורית, ושלוש שנים לאחר מכן, בשנת 1934, הצטרפו אליו פרס[12], אמו ואחיו הצעיר גרשון (גיגי). " WIKIPEDIA.

.

נגיד יש אדם שהטייקון רוצה לפגוע בו.והטייקון שם לו מכשול בדרך והאדם נפל במכשול.

מי אשם.

האדם שהכשיל או האדם שנכשל.

תחשבו על כך עם דבריו של שלמה לחירם מלך לבנון.

.

תבין, גם ריף כהן וגם מייק ברנט התקבלו בישראל דרך צרפת. ל- SISTEM בישראל לא היתה ברירה אלא להשמיע יוצרים אלה בישראל לאחר שהצליחו בצרפת.

ומה אני אומרת לריף,

שלא תשקיע רק בישראל. שאם יפילו אותה בישראל, אז שתהיה לה את צרפת.

בעת הזאת יש שלטון זר בישראל.

שהמלחמה שילדכם מתים בה היא הסחת דעת לצורך אישור המתווה.

מועדפת.

עצומה.

"הפועל המזרחי (או בראשי תיבותהפועמ"ז; "המזרחי" פירושו "מרכז רוחני") היא תנועה פוליטית שהתקיימה החל מ-1922, עשרים שנה אחרי ייסוד המזרחי, ועד התאחדותה עם תנועת המזרחי ב-1956 לשם הקמת המפד"ל.

תנועת הפועל המזרחי הוקמה מתוך תנועת המזרחי, ולעומתה היא הדגישה את הערכים הסוציאליים ועיגנה את ערכי השוויון והצדק החברתי במקורות ובמסורת. התנועה פעלה בשיתוף עם תנועת העבודה הציונית הסוציאליסטית וחשה קרבה להתיישבות החלוצית ולהסתדרות. קרבה זו באה לידי ביטוי בהצטרפות הפועל המזרחי לחלק ממוסדות ההסתדרות כגון: קופת חולים כלליתהסתדרות המורים, האיגוד המקצועי והמרכז החקלאי. אף על פי שהייתה חלק מן הציונות הדתית. " WIKIPEDIA.

גם בנט וגם דרוקמן וגם פנימית מקווה ישראל – מדור דתי הם מתנועת המזרחי. לא מהמזרח התיכון.

APARTHIDE.

האפרטהייד הם בורים.

"הבורים החלו ליישב את דרום אפריקה במאה ה-17, כאשר קבוצת מתיישבים הולנדים הקימו מושבה בכף התקווה הטובה (שלימים התפתחה להיות העיר קייפטאון), בשליחות חברת הודו המזרחית ההולנדית. " WIKIPEDIA.

וגם פרוייק'ה מהמוסד הוא מתנועת המזרחי וגם יוסי כהן הוא מתנועת המזרחי.

הם מהודו, הם עושים סימטרי וקארמה-

יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם וְעַל לְבוּשִׁי יַפִּילוּ גוֹרָל:  וְאַתָּה יְהוָה אַל תִּרְחָק אֱיָלוּתִי לְעֶזְרָתִי חוּשָׁה: תהלים.

מישהו ביקש לעשות החלפת גורל עם דוד.

כשביקשו לקחת גורל נקי הכפיים ולהשליך את גורל החוטא על נקי הכפיים.

באחת השיחות עם שרית היא אמרה שהיא תמיד רצתה את מה שיש לי ולאלברט האבא של גל.

אמרתי לה מה זאת אומרת,

היא אמרה עבודה עם אוטו.

אוטו- קאר.

צריך לחשוב על כך שגל ושרית אמרו לי שגל רוצה להציל את אבא שלו.

אני טוענת שגל רצה להציל את אבא שלו מההקרבה, ההשטנה, ששטנו משפחתה של שרית את אבא של גל.

החדר של רן מנו הוא חדר מספר 33 והוא נמצא אחרי חדר מספר 20. התחלתי לעבוד בנירלט עשרים שנה לאחר המוקש בצבא..

וקרוב משפחה של שרית שעבד ב- COCA COLA התחיל לעבוד בנירלט בתחום הספורות אחרי שהתחלתי לעבוד שם.

ורן מנו הוא קיבוצניק ומה שקרה בצבא קרה בחיל הנח"ל.

וקיבוץ ניר OZ יכול להיות צופן THE WIZARD OF OZ מארץ עוץ הארץ שאנשי השטן רצו לעשות עם איוב עור בעת עור.

.

את צריכה לזכור שלאחר שהגר הלכה שרה לא רדפה אחריה. יעקב דאג לפרנסת וקורת הגג של השפחות של רחל ולאה אחרי שהוא לקח אותן לו לנשים. הגבירה מחויבת בפרנסת השפחה שהיא קנתה ואחרי שהיא מוסרת את השפחה לבעלה, בעלה מחויב לפרנסת השפחה ולתת לה קורת גג. כל עוד את לא מספקת לשפחה את פרנסתה את לא יכולה להיות גבירה עליה ובעלך לא יכול להיות בעלה אם הוא לא דואג לפרנסתה ולספק לה קורת גג. את לא יכולה להבנות מאשה שהמשפחה שלך ושל בעלך לא דואגת לתת לה פרנסה וקורת גג. ברור לך שגם הישמעאלים אחרי שקנו את יוסף הם נתנו לו לאכול , גם שר הטבחים שקנה את יוסף לעבד נתן לו קורת גג ופרנסה. אחרי שהשפחה  הלכה . את לא יכולה להבנות ממנה יותרפרעה רדף אחרי העבדים אחרי שהם הלכו מארצו.

הצרה היא עם בתים שיש הלוואה דרך הבנק שהבית ערב להלוואה ואז הבנקים מתעלים בסתר.

בארץ ישראל כדי לבנות בית מקדש אסור שיהיו בני אדם כשטן ופגע רע שדורשים דרישה כזאת דרך הלוואות בבנקים שהם שולטים עליהם.

אני טוענת שאם יש דרישות כאלה דרך הבנקים הדבר מאוד מסוכן כי העם היהודי חזר לארץ הזאת כי בורא עולם הוריש את את הארץ הזאת לעם היהודי.

דרישה שכזאת היא דרישה של מלך סדום שאמר לאברהם תן לי את הנפש ואת הרכוש קח לך.

ואברהם אמר לו שהוא מרים ידו לאל עליון, יהוה, קונה שמים וארץ.

ובנק לאומי וחברות הביטוח מחקו הלוואות לשרון יצחק תשובה וחבריו הטייקונים ולא דרשו רכוש בתמורה למחיקה.

אתה לא יכול לדרוש נפש בעבור הלוואה כי אתה מקבל ריבית מהלוואות ואתה לא יכול לדרוש נפש בעבור חוב אם מחקת לשרון יצחק תשובה הלוואה שהפכה לחוב שלא שולם.

נעשה לפני כשלוש שנים, אולי חלק מהשולטים על ההון בישראל כבר לא יושבים במקום בו ישבו אז:

להזכירך הכסף בבנקים הוא של העם.

גם הכסף בחיסכונות לימי זקנה.

העובדה שאתה שולט בכסף לא עושה את הכסף שלך.

TEM – BEL.

יש אנשים שלא דורשים חוב במובן:

רָשָׁע כְּגֹבַהּ אַפּוֹ בַּל יִדְרֹשׁ אֵין אֱלֹהִים כָּל מְזִמּוֹתָיו: תהלים.

אתה יודע את ההמשך.

תבין,

כפי שלמדנו משלמה,

היה נדרש להוציא שטן ופגע רע מהארץ כדי לבנות בית מקדש לבורא עולם.

אני טוענת מתוך מקום שאני מסייגת את טענתי כי רק לבורא עולם נתכנו עלילות,

שמשכן הגוף שלך לא יכול להכיל נשמת חיים כל עוד אתה בעצמך מקיים פעילות השטנות באמצעות הצירים שחרשת כפגע רע במגרשים שאתה שולט בהם או משחד בהם.

מתפילת חנה:

אַל תַּרְבּוּ תְדַבְּרוּ גְּבֹהָה גְבֹהָה יֵצֵא עָתָק מִפִּיכֶם כִּי אֵל דֵּעוֹת יְהוָה (ולא) וְלוֹ נִתְכְּנוּ עֲלִלוֹת: שמואל.

כך שאפשר להבין כמה חשוב לבחור נכון את האשה שלך ואשה מהעמים שמותר ליהודים לשאת אותן.

.

וְעַתָּה בְּנוֹתֵיכֶם אַל תִּתְּנוּ לִבְנֵיהֶם וּבְנֹתֵיהֶם אַל תִּשְׂאוּ לִבְנֵיכֶם וְלֹא תִדְרְשׁוּ שְׁלֹמָם וְטוֹבָתָם עַד עוֹלָם לְמַעַן תֶּחֶזְקוּ וַאֲכַלְתֶּם אֶת טוּב הָאָרֶץ וְהוֹרַשְׁתֶּם לִבְנֵיכֶם עַד עוֹלָםעזרא.

כִּי נָשְׂאוּ מִבְּנֹתֵיהֶם לָהֶם וְלִבְנֵיהֶם וְהִתְעָרְבוּ זֶרַע הַקֹּדֶשׁ בְּעַמֵּי הָאֲרָצוֹת וְיַד הַשָּׂרִים וְהַסְּגָנִים הָיְתָה בַּמַּעַל הַזֶּה רִאשׁוֹנָהעזרא.

התיקון:

וְעַתָּה נִכְרָת בְּרִית לֵאלֹהֵינוּ לְהוֹצִיא כָל נָשִׁים וְהַנּוֹלָד מֵהֶםעזרא.

ולמיועד לבת של HERING:

אתה יכול להבין שהילדים שלך לא יבואו בברית.

לא רק ילדי הבנות שנישאו עם בניהם.

כִּי נָשְׂאוּ מִבְּנֹתֵיהֶם.

גם את הַנּוֹלָד מהבנים שנשאו מבנותיהם צריך להוציא כדי לכְרָת בְּרִית לֵאלֹהֵינוּ.

.

כפי שאתה מבין מבחינתי בימי הגאולה רחוב מורדי הגטאות ייוחס למורדי גטו YOUTUBE מחנה ריכוז מוסיקלי עם מחנה השמדה לצידו מבית המטבחיים של MACKEY הסכינאי. השואה לא מעניינת ILI FAT MAT  ממשיכים קדימה. הילדים שלכם כבר מצביעים ברגליים ונוסעים לברלין. ברור לכל שהלדים שלכם יודעים שהסבים שלהם חארות של בני אדם. והנאצים צדקו ותקרא לאמא שלך בהמה.

מחנה הריכוז המוסיקלי בערוצי המוסיקה הוא בדיוק כמו בעסקים הריכוזים. מחנות של סחורות והפצתן בידי מעט בני אדם שולטים על האנושות. בגלל שהכל דרכם אין להם מכשול להרעיל סחורות אם הם מזהים התנגדות להם, בדיוק כמו שהם יכולים להכנס לרמקול שלך ולשדר דרכו. הם גם ירעילו לך את המים בבית, יש להם גם את המפתח לבית שלך. הם יצרני הדלתות והם יצרני המנעולים.

הרע במיעוטו, מעט אנשים ששולטים על האנושות.

יהיה מאוד נכון אם אנשי עסקים כמו בכרי יציעו עצמם להנהגה. גנץ הוא אדם שצריך מלחמה כדי להיות מנהיג. אנשים כאלה ייצרו מלחמה כדי להבחר שוב. מבחינתי מנהיגים כמו גנץ הוא בדיוק כמו הכדור לכאב ראש שבסופו של יום הגוף מייצר את הכאב כדי לקבל את הכדור.

גנץ לא דרש שחיילים משוחררים יקבלו את המענק ללא התנאי לעבוד בתחנת הדלק של שרון יצחק תשובה. אין לו את הבינה הזאת. ההשכלה שהשכיל בה גנץ לא לימדה אותו לראות את הדברים האלה. הוא למד בטחון. וזה מה הוא רואה מול העניים. העובדה היא שהוא לא עשה זאת. הוא לא למד סוציולוגיא לפני שהוא נהיה רמטכ"ל. זאת שיטת ההשכלה בעת הזאת. המשכילים הם כסוס כפרד אין הבין. גנץ היה נגן בתזמורת, הוא לא היה "מנצח" על תזמורת. כרמטכ"ל ומפקד כללי על חיילים זה לא נכון. אחוות הלוחמים שלו היתה רק לאנשים בדרגתו בדיוק כמו הבכיר/ניר גלעד מטעם הבעלים/עידן עופר.

ואני זוכרת שבכרי עשה מזגן לעובדים באולם היצור.

אם תפצע במלחמה בני עשירים  ידעו לקחת את הפיצוי המגיע לך, אם הם יחטאו לך בצבא הם יקריבו אותך לחטא שהם חטאו לך.

בסופו של יום אין שלום באמת והילדים שלכם מתים במלחמה. ובחסות המלחמה מימן עשה "תספורת". ולילדים שלך אלוביץ'  והחבר'ה שלו ניתקו את הטלפון כי הם היו במלחמה ולא יכלו לעבוד בחופש של סוף השבוע כדי לשלם את חשבון הטלפון.

אז עדיף שהבן שלך ישב בכלא על עריקות וסירוב לשרת בצבא משימות למען האדמה שיושב עליה בית החרושת של זילברשטיין שלא עשה צבא.

בשורה התחתונה,

ידוע שמורן קיבל שכר של 315 אלף שקל.

אם אתה מוריד למורן 200 אלף מהמשכורת אתה מעלה למאתיים וחמישה עשר עובדים 1000 שקל במשכורת. ומורן ירויח 100 אלף. אם תעשה אותו הדבר עם הסגן של מורן תעלה עוד 500 שקל למאתיים וחמישה עשר עובדים. אם הבן של פרויקה יוריד קצת מהדיווידנד השנתי הוא יעלה את שכר העובדים בעוד 2000 שקל . ומשכך שכר המינימום של העובדים אצל הבן של פרויק'ה יהיה בערך 9 אלף שקל. ואם תעסיק אותם שלא דרך קבלן כח אדם אז שכר המינמום יהיה כ- 10 אלף שקל. ותחסוך עוד כ- 2000 שקל ממה שאתה נותן לסוחר בני האדם עבור כל עובד שאתה מעסיק דרכו, ואז תוכל לעשות מצוות ומעשים טובים.

וזאת בתגובה לשקילה המדויקת של הציר שלך בחנות בעיר ששקל 315 גרם. 

הוא בעל החנות והעובדה שהוא דרש את אותו המחיר של 300 גרם, זאת בחירה שלו. גם אם הוא היה שוקל קילו ומבקש 40 שקל. זאת בחירה שלו. סוחר מבקש את המחיר שהוא קובע. לא אני. יש לי את הזכות לקנות או לא לקנות. גם אם הוא היה מבקש עשרים  שקל בעבור 315 גרם , מצויין מבחינתי,.אני לא חייבת לו דבר. הוא יודע בכמה הוא קונה וכמה הוא רוצה להרויח. אחרי השקילה הוא קיבל במזומן את המחיר שהוא קבע.  הוא גם לא אמר שהוא עושה הנחה. ותדע לך שבשוק מוכרים יותר זול ממנו.

ותדע לך שבשוק מוכרים עשרים עישוניות מוכנות ב-5 שקל. בעיר מוכרים ב-10 שקל. וחשוב שתדע שהבחור בשוק מוכר TABAK ORGANI בלי התוספות של PHILIP MORIS.

אתה יודע מהיכן קניתי את העשוניות, יש התכנות שביום השוק הבא תאנוס את הבחור למכור עישוניות עם טבק של PHILIP MORIS. אין לך טעם לעשות זאת, קניתי טבק לכחמישים וארבעה יום .. אולי יותר אולי פחות..

אני יודעת על היכולת שלך לפרוץ לבית ולהחליף את העישוניות. מבלי שיראו את הפורץ יוצא או נכנס לבנין הדירות בו אני גרה.

.

בסופו של יום יש התכנות שרבים מכם תסכימו עימי שהניסוח- עארס שקיבל תעודה ב"פרוטקשן" הוא ניסוח מדוייק.

הם אותו הדבר כמו העארסים שגם מקבלים באותה דרך תו תקן ממשרד הבטחון לדלתות.. כך שבסופו של יום ברור לכל בעבור איזה שרות קיבל שר הבטחון ביום שאחרי כיועץ DEMIKULO  לחילוץ ממגדלים בוערים…

ברור לך מר סולהוב שהבנתי ולא בעין דואר.

יש כאלה שלא מקבלים תעודה ממשרד הבטחון.

לא ידעתי שהחבר של תמיר מהצבא הוא הגיס של שביט צריך לחשוב אם יש קשר לכך שמישהי שהייתי מדריכה שלה בתנועה עובדת אצל שביט. ואם תמיר אז גם מירקין, הוא מכונה מאותו דור ואותה סוג של תוכנה כמו בריל.

צריך לחשוב אם איריס קראה לבת שלה אופיר על שם אופיר טורס…

גם את שר הטבעות שלכם  מזיין העובד שלו ויש לו שם בערבית- OMRI בתרגום לעברית יש לו את אותו השם של הכלב שמזיין את אבא'שלך. את ואני יודעות שאבא שלך בא מאותם מקומות של מוטי אלון.

.

זאת אם שאלתם מדוע נראה MINIBUS של דן בשטח וגם סוכן משטרתי ברכב סמוי שביים שהוא קונה מאבנר,

אגב סוכן יס"מ או ימ"ר  נראה אצל הבת של HERING מקיבוץ דן מעשן גראס מג'וינט שהוא סיפק לה. יש מצב שהחבר'ה של כראדי ושוגון מספקים בשוק גראס מתפיסות. חקירתי בדבר הובילה לחשד הגיוני שהמשלוחים נשלחים דרך סוכן בטלגראס שאינו שוטר ושמופעל על ידי שוטרים שמספקים לו את הגראס מתפיסות.

(מחקתי חלק מהכתוב כדי למנוע זיהוי מלא).

.

וַיָּקֶם יְהוָה שָׂטָן לִשְׁלֹמֹה אֵת הֲדַד הָאֲדֹמִי מִזֶּרַע הַמֶּלֶךְ הוּא בֶּאֱדוֹם: מלכים.

ברור לכל שיש לחדול מלאמר את המילה הדדי.

אין את המילה הדדי בתורה בהקשרה כפי שמדברים בישראל בעת הזאת.

הדדי זאת הטיית הפועל של הדד האדומי .

אל תקימו על עצמכם שטן.

וַיֹּאמֶר יְהֹוָה הֵן עַם אֶחָד וְשָׂפָה אַחַת לְכֻלָּם וְזֶה הַֽחִלָּם לַֽעֲשׂוֹת וְעַתָּה לֹֽא יִבָּצֵר מֵהֶם כֹּל אֲשֶׁר יָֽזְמוּ לַֽעֲשֽׂוֹת:  הָבָה נֵֽרְדָה וְנָֽבְלָה שָׁם שְׂפָתָם אֲשֶׁר לֹא יִשְׁמְעוּ אִישׁ שְׂפַת רֵעֵֽהוּ:  וַיָּפֶץ יְהֹוָה אֹתָם מִשָּׁם עַל פְּנֵי כָל הָאָרֶץ וַֽיַּחְדְּלוּ לִבְנֹת הָעִֽיר: בראשית.

.

נכתב בשנים ועשרים לחודש בחודש העשתי עשר בשנת השבעים.

מפעילי פועלי אוון בבנק הדואר

אין לכם טעם לעשות היום פעולות בדואר .

אין את המילה דואר בתורה.

יש דאר. חַמֹּת דֹּאר ממטה נפתלי.

בית מקלט הרוצח.

גם אנשים שרוצים לעזור. אין צורך.

מגרש הדואר שרוף מבחינת היכולת לייצר פעולות אוון.

וּמִמַּטֵּה נַפְתָּלִי אֶת עִיר מִקְלַט הָרֹצֵחַ אֶת קֶדֶשׁ בַּגָּלִיל וְאֶת מִגְרָשֶׁהָ וְאֶת חַמֹּת דֹּאר וְאֶת מִגְרָשֶׁהָ וְאֶת קַרְתָּן וְאֶת מִגְרָשֶׁהָ עָרִים שָׁלֹשׁ: יהושע.

עֲשֵׂה לָהֶם כְּמִדְיָן כְּסִיסְרָא כְיָבִין בְּנַחַל קִישׁוֹן:  נִשְׁמְדוּ בְעֵין דֹּאר הָיוּ דֹּמֶן לָאֲדָמָה:  שִׁיתֵמוֹ נְדִיבֵמוֹ כְּעֹרֵב וְכִזְאֵב וּכְזֶבַח וּכְצַלְמֻנָּע כָּל נְסִיכֵמוֹ: אֲשֶׁר אָמְרוּ נִירֲשָׁה לָּנוּ אֵת נְאוֹת אֱלֹהִים: תהלים.

שלוש- צוות 3ניר גלבוע.

עבודה דרך קבלן כח אדם – חסם על השכר של הברכה של הפרי.. אל- טל..

החלק הקבוע בשכר שלוקח ניר גלבוע מתן גם מתן מס ל"בעל טכסא" (לא SHMUEL מבעל טכסא.. ברבות הימים בניו שינו שמם ל- TALMOR ) – ניר גלבוע, במקום לקופת האוצר לעשות מצוות ומעשים טובים.

קישון.

יש גם עורב מהמר שביקש לחלק בגדינו להם ועל מלבושינו להפיל גורל.

אני טוענת שיש להם גם כח להתקשר לרועה שקר בתחפושת מוסלמי בארגון מחבלים לשחרור פלסטין לשלוח מחבל לעשות (שיעשה זאת בתמימות ) פיגוע חבלני על רקע לאומני בדואר ואם אמות יש מצב שזאת תהיה עילה למבצע גשם כבד מאוד בעזה. אל תנקמו את דמי במלחמה עם מוסלמים אם אמות בפיגוע. תשמרו על הילדים שלכם.

כמה ימים לפני מלחמת צוק איתן:

אני לא מאשרת שמותי יהיה ההזדמנות של לפיד ובנט להראות גברים לפני הבחירות.

וחשוב שתזכור,

אם בורא עולם ירצה שתהרגו אותי, אתם תהרגו אותי. אם בורא עולם לא ירצה שתהרוג אותי האיש או האשה שישלחו להרוג אותי ימותו בדרך. או רק יתעכבו או יעצרו בדרך.

דברי בענין הדואר נכתבו לפני שהודיעו שהמחשבים בדואר נפלו.

העובדה שאני משלמת בעבור ההלוואה (כל כסף שמשלמים ריבית, הוא לא חוב) לפני הזמן לא עושה אותי מאחרת בתשלום כשמחשבי הדואר נופלים.

החודש אני יכולה לשלם עד היום העשרים וחמש לחודש בחודש העשתי עשר בשנת השבעים.

.

נכתב ביום השלושה ועשרים לחודש, בחודש העשתי עשר בשנת השבעים.

אתמול מחשבי הדואר נפלו, יש התכנות שהיום לא תהיה תקשורת עם מחשבי הוצאה לפועל. הדבר יוכיח את רצונם שלא אשלם בעבור ההלוואה.

כפי שראיתם היום נפלה התקשורת של הוצאה לפועל עם הדואר. הדבר היה לטובה אכלתי מסבחה אצל אבו חסאן בראשון לציון ועשיתי רכש משובח בשוק ראשון. הרבה יותר זול ומעניין משוק הכרמל.

.

בתחילתו של יום כתבתי שאין רע יורד משמים שהכל לטובה והכל נהיה בדברו , גם השואה.

בסופו של יום אני יודעת שהשואה שהיתה בארופה היתה טובה לעמים כולם. היטלר הוציא שטן ופגע רע מארופה.

אם אני הייתי מהעם הגרמני, הייתי דורשת שתחזירו את השילומים שנתנו לכם מכספי המיסים של העם הגרמני.

רדיו זמן השלום בנופש. אין לי עניין לעשות לכם הנאה. אין לי אהבה אליכם. זה בדיוק כמו שרונן זילברשטיין העדיף לאונן ולא לזיין את אשתו בעודה ישנה לצידו במיטה. לא היתה לו אהבה לאשתו והוא לא ביקש את אהבת אשתו אליו. לא היה לו עניין לעשות אהבה עם אשתו.

.

לפני שממשיכים,

דור 2 ו- 3:

לוודו צ'יילד של בנט יש גם משפחה ב"שכונה" של סמסון בדרום אפריקה שהוא עשה שם הכנה קדם צבאית לפני הצבא:

גם וודו  פרסיא נראה פועל בשטח.

וגם זרע עשו  שמבקש לקבל את ירושת הארץ הזאת דרך בנות יהודים שלאביהן אין בנים באזורי עמק חפר, יד חנה, שער מנשה שיהודים שנבנו/עלו מהם בארופה הורדו לשער מנשה לאחר העליה..

בנות המנשה.  ירושת בנות המנשה- שבירת קסם.  בנות המנשה- שבירת קסם- הלכה למעשה.  אין חיבור בין שגעון לאמת.

ORDO- OR ETZYON.

הם רוצים להחיל את עידן האור של לוציפר עוד שם להילל בן שחר המלאך שביקש להדמות לעליון. לוציפר בספרדית – נושא האור. גם במובן של NEW ORDER סדר עולמי חדש. אני טוענת שאנשי לוציפר מבקשים את ירושת הארץ הזאת לאנשי הילל בן שחר שביקש לדמות עצמו לעליון ואנשיו מבקשים את ירושלים להם כשהעליון שהם הוא היילל בן שחר. אני חושבת שהם כבר הבינו שדרך נשים יהודיות שהתחתנו עם אנשי הילל בן שחר הם לא יכולים לכבוש את ירושלים את הכיבוש הזה. יש צרה עם בנות שלאביהן אין בנים שנישאו לאנשי הילל.

שתיקת הפרים.

בהתחלה עשו את מיקי- גל בגבס.

אחר כך:

גל נהיה נכה.

אחר כך עשו שלומי וגל בצבע.

(גם מעשה המרכבה של נח (מהצבא ומחלקת LOSTIC ב- HAREL וסמסון נראתה אצל יאיר ושרית באצ"ל).

אחר כך:

גל נפצע והוא נאלץ לשבת כמה חודשים בבית ב"גבס" עם עצמות שבורות, כך נאמר לי..

כפי שראיתי סגרו את שלומי וגל בדרך השבעה.

ברור לך שגל לא יכול להביא את צידקתי לעיר 88 (המדינה מספרה את גל הבן של שרית עם פעמיים 88):

רַבּוֹת רָעוֹת צַדִּיק וּמִכֻּלָּם יַצִּילֶנּוּ יְהוָה: שֹׁמֵר כָּל עַצְמוֹתָיו אַחַת מֵהֵנָּה לֹא נִשְׁבָּרָה: תְּמוֹתֵת רָשָׁע רָעָה וְשֹׂנְאֵי צַדִּיק יֶאְשָׁמוּ: פּוֹדֶה יְהוָה נֶפֶשׁ עֲבָדָיו וְלֹא יֶאְשְׁמוּ כָּל הַחֹסִים בּוֹ: תהלים.

וגם לא את ירושתי:

.

אך גל יכול גם לשמוח כי בהמה עם עצם שבורה לא מקריבים וזאת לנוכח ידיעתנו שמשפחתו של גל היא משפחה מקריבה שהקריבה את אביו.

אם שאלתם את עצמכם מדוע האמהות הארופאיות שלחו את ילדיהן עם גרב לבית הספר:

כֹּל אֲשֶׁר בּוֹ מוּם לֹא תַקְרִיבוּ כִּי לֹא לְרָצוֹן יִהְיֶה לָכֶֽם:  וְאִישׁ כִּֽי יַקְרִיב זֶֽבַח שְׁלָמִים לַֽיהֹוָה לְפַלֵּא נֶדֶר אוֹ לִנְדָבָה בַּבָּקָר אוֹ בַצֹּאן תָּמִים יִֽהְיֶה לְרָצוֹן כָּל מוּם לֹא יִֽהְיֶה בּֽוֹ:  עַוֶּרֶת אוֹ שָׁבוּר אֽוֹ חָרוּץ אֽוֹ יַבֶּלֶת אוֹ גָרָב אוֹ יַלֶּפֶת לֹֽא תַקְרִיבוּ אֵלֶּה לַֽיהוָֹה וְאִשֶּׁה לֹֽא תִתְּנוּ מֵהֶם עַל הַמִּזְבֵּחַ לַֽיהוָֹֽה: ויקרא.

גם כהן עם עצמות שבורות או כל מום לא יכול להיות כהן מקריב.

וַיְדַבֵּר יְהוָֹה אֶל מֹשֶׁה לֵּאמֹר: דַּבֵּר אֶל אַהֲרֹן לֵאמֹר אִישׁ מִזַּרְעֲךָ לְדֹרֹתָם אֲשֶׁר יִהְיֶה בוֹ מוּם לֹא יִקְרַב לְהַקְרִיב לֶחֶם אֱלֹהָיו: כִּי כָל אִישׁ אֲשֶׁר בּוֹ מוּם לֹא יִקְרָב אִישׁ עִוֵּר אוֹ פִסֵּחַ אוֹ חָרֻם אוֹ שָׂרוּעַ: אוֹ אִישׁ אֲשֶׁר יִהְיֶה בוֹ שֶׁבֶר רָגֶל אוֹ שֶׁבֶר יָד: אוֹ גִבֵּן אוֹ דַק אוֹ תְּבַלֻּל בְּעֵינוֹ אוֹ גָרָב אוֹ יַלֶּפֶת אוֹ מְרוֹחַ אָשֶׁךְ: כָּל אִישׁ אֲשֶׁר בּוֹ מוּם מִזֶּרַע אַהֲרֹן הַכֹּהֵן לֹא יִגַּשׁ לְהַקְרִיב אֶת אִשֵּׁי יְהוָֹה מוּם בּוֹ אֵת לֶחֶם אֱלֹהָיו לֹא יִגַּשׁ לְהַקְרִיב: לֶחֶם אֱלֹהָיו מִקָּדְשֵׁי הַקֳּדָשִׁים וּמִן הַקֳּדָשִׁים יֹאכֵל: אַךְ אֶל הַפָּרֹכֶת לֹא יָבֹא וְאֶל הַמִּזְבֵּחַ לֹא יִגַּשׁ כִּי מוּם בּוֹ וְלֹא יְחַלֵּל אֶת מִקְדָּשַׁי כִּי אֲנִי יְהוָֹה מְקַדְּשָׁם: וַיְדַבֵּר מֹשֶׁה אֶל אַהֲרֹן וְאֶל בָּנָיו וְאֶל כָּל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל: ויקרא.

אִישׁ מִזַּרְעֲךָ לְדֹרֹתָם.

אִישׁ.

אשה לא מקריבה.

הטייקונים קוראים לעצמם חזירים. וחזירים לא מקריבים. זאת בהמה טמאה. לא אוכלים אותה או ממנה.

שהם אומרים לך או לך- אכלו אותך זאת הכוונה שהקריבו אותך במובן שמישהו משלהם מקבל את שכר צידקתך.  כפי שהבנתם יש גם תנאי לצדיקות.

רַבּוֹת רָעוֹת צַדִּיק וּמִכֻּלָּם יַצִּילֶנּוּ יְהוָה: שֹׁמֵר כָּל עַצְמוֹתָיו אַחַת מֵהֵנָּה לֹא נִשְׁבָּרָה: תְּמוֹתֵת רָשָׁע רָעָה וְשֹׂנְאֵי צַדִּיק יֶאְשָׁמוּ: פּוֹדֶה יְהוָה נֶפֶשׁ עֲבָדָיו וְלֹא יֶאְשְׁמוּ כָּל הַחֹסִים בּוֹ: תהלים.

כפי שאתם יכולים להבין, החילו את משפט המלך והמלך מקריב מהעם לחטאי עירו.

משפט המלך הוסבר לעם במילים ברורת על ידי שמואל הנביא כשהעם ביקש מלך.

אני מציעה לא להסכים למשפט המלך בבחירות הבאות בשתי דרכים,

האחת לכתוב בקלפי על פתק לבן – בורא עולם.

או לא להגיע לבחירות.

זאת הצעתי לשבור את הקסם שהם החילו בישראל. כמובן שכל איש ואשה יעשו את הישר בעינהם.

.

אני צריכה לחשוב על כך:

כִּי לֹא אַלְמָן יִשְׂרָאֵל וִיהוּדָה מֵאֱלֹהָיו מֵיְהוָה צְבָאוֹת כִּי אַרְצָם מָלְאָה אָשָׁם מִקְּדוֹשׁ יִשְׂרָאֵל: ירמיהו.

אֲבִי יְתוֹמִים וְדַיַּן אַלְמָנוֹת אֱלֹהִים בִּמְעוֹן קָדְשׁוֹ: תהלים.

לילד שהתיתם מאמו יש אב.

גם על כך:

גרמניא בערבית זה- אלמניא.

כִּי אַתָּה אָבִינוּ כִּי אַבְרָהָם לֹא יְדָעָנוּ וְיִשְׂרָאֵל לֹא יַכִּירָנוּ אַתָּה יְהוָה אָבִינוּ גֹּאֲלֵנוּ מֵעוֹלָם שְׁמֶךָ: ישעיהו.

יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי: תהלים.

אני טוענת שבנט בקש להיות בעלים בישראל במובן של אלוהים אחרים ולקנות לעצמו את הזכות לסלול גורלות וגם לעשות החלפות גורלות בין ילדי עשירים לילדי עניים.

בּוֹשׁוּ וְגַם נִכְלְמוּ כֻּלָּם יַחְדָּו הָלְכוּ בַכְּלִמָּה חָרָשֵׁי צִירִים: יִשְׂרָאֵל נוֹשַׁע בַּיהוָה תְּשׁוּעַת עוֹלָמִים לֹא תֵבֹשׁוּ וְלֹא תִכָּלְמוּ עַד עוֹלְמֵי עַד: כִּי כֹה אָמַר יְהוָה בּוֹרֵא הַשָּׁמַיִם הוּא הָאֱלֹהִים יֹצֵר הָאָרֶץ וְעֹשָׂהּ הוּא כוֹנְנָהּ לֹא תֹהוּ בְרָאָהּ לָשֶׁבֶת יְצָרָהּ אֲנִי יְהוָה וְאֵין עוֹד: ישעיהו.

דין וחשבון זה נעשה באמצעות בנק. אין הגיון שדין וחשבון כזה יעשה על ידי הבנק, בנק לא אמון על חינוך ילדיכם ומשכך לייצר את תיקון המעוות בדרך ישרה, אני טוענת שבאמצעות חובות מזרחים וגרים בבנקים הם קנו את צדקתם תוך שזרע עשו המושל בכנסת מפיל את האשמות והדינים שלו באמצעות חוב, על החייבים.

חייבין בארמית זה רשעים.

מוזס. מ-בצע. ערוץ 2.

מספר הזוהר:

אָמַר לֵיהּ, יֵיתֵי סמאל אַפּוֹטְרוֹפְּסָא דֶּאֱדוֹם וְיַטְעִין עִמֵּיהּ קַמָּאי. אֲתָא סמאל. וְטָעִין מִיכָאֵל מִלְּתָא דָא, כִּדְבְקַדְמֵייתָא. אֲמַר סמאל, מָארֵי דְעָלְמָאאַתְּ הוּא דַאֲמַרְתְּ דִּתְהֱוֵי כְּנִישְׁתָּא דְיִשְׂרָאֵל תְּחוֹת שׁוּלְטָנָא דֶאֱדוֹם, עַד דְּיֶהֱוָן זַכָּאִין קַמָּךְ, וְהָא כָּלְהוֹן חַיָּיבִין עַד יוֹמָא דֵין.

אָמַר לוֹ: יָבוֹא סמאל, הָאַפּוֹטְרוֹפּוֹס שֶׁל אֱדוֹם, וְיִטְעֹן עִמּוֹ לְפָנַי. בָּא סמאל, וְטָעַן מִיכָאֵל דָּבָר זֶה כְּבָרִאשׁוֹנָה. אָמַר סמאל: רִבּוֹן הָעוֹלָם, אַתָּה הוּא שֶׁאָמַרְתָּ שֶׁתִּהְיֶה כְּנֶסֶת יִשְׂרָאֵל תַּחַת שִׁלְטוֹן אֱדוֹם, עַד שֶׁיִּהְיוּ צַדִּיקִים לְפָנֶיךְ, וַהֲרֵי כֻּלָּם רְשָׁעִים עַד הַיּוֹם הַזֶּה.

מלכות אדום היא מלכות החזיר.

ניתוק גן העצמאות מקוממיות העם היהודי בארצו.

מארי זה ריבון בארמית.

עלמא עם א בסוף המילה זה עולם בשפה הארמית.

יְמֵי שְׁנוֹתֵינוּ בָהֶם שִׁבְעִים שָׁנָה וְאִם בִּגְבוּרֹת שְׁמוֹנִים שָׁנָה וְרָהְבָּם עָמָל וָאָוֶן כִּי גָז חִישׁ וַנָּעֻפָה: תהלים.

זאת הדרך שלנדאו ביקש העביר את הריבונות לטייקון ועשה גז חיש ונעופה.

משמע:

אני טוענת ששרון יצחק תשובה מדמה עצמו ליצחק אבי יעקב ועשו שבסופו של יום יבקש להעביר את ההון שהוא צבר בישראל לזרע עשו ולא ליעקב.

יְמֵי שְׁנוֹתֵינוּ בָהֶם שִׁבְעִים שָׁנָה וְאִם בִּגְבוּרֹת שְׁמוֹנִים שָׁנָה וְרָהְבָּם עָמָל וָאָוֶן כִּי גָז חִישׁ וַנָּעֻפָה: תהלים.

אתם צריכים להבין שמישהו ביקש להסב את העמל של תושבי גבעת עמל לאוון. אלה אנשים שהתיישבו במקום בעת מלחמת הקוממיות אלה יהודים שנלחמו למען קוממיות העם היהודי בארצו. גם תושבי כברי התיישבו על אדמות שהיו שם ערבים לפניהם ומתושבי כברי לא ביקשו להתפנות מהישוב גם כשלא היה להם כסף להחזיר לבנק.

חשוב שתבין וללא קשר לאלתרמן, אסור שיהיו PHOTO על כסף בישראל, גם לא של המשוררת רחל וגם לא של הרמב"ם.

בשורה התחתונה אתם יכולים ש"מרכזים " הון רב אצל תשובה לפני העברה:

.

אני טוענת שלנוכח ידיעתנו שהטייקונים מבקשים להיות אלוהים על בני אדם גם כשהם קובעים  גורלות, הם גם יודעים לקבוע מי יזכה ב- LOTO. משחק מכור כמו שאומרים. שיודעים לביים מי יזכה זאת גם דרך של טייקונים לתת שוחד שאין ריח לכסף. ואתה לא תמיד יודע מי זכה כך שלא מתעורר חשד. זה בדיוק כמו שהם יודעים לתת דירות של עמידר וסיוע בשכר דירה לאנשיהם שגם מתפקדים כסוכנים בשכונות.

חבל שהעם היהודי ימלא את קופת מפעל הפיס לטובת אנשיהם.

אני טוענת שעוזי דיין הוא ציר בשרות הטייקון.

.

האחווה של הר סוכר: אלפא אפסילון פאי.

PAY- PER.

בשיר של האוהבים הותיקים של ברל , היא אהובתו ולא יפתו ולא דובר שם על משחק מסוכן בן עשרים שנה- 1987-2007 לפי הספורות הנוצריות. והאהובה לא היתה מכושפה  היא היתה "מכשפת" במובן סלנג שהאוהב היה כרוך אחריה.. שמר שינתה את רעיון השיר.. זאת לא אותה אהבה..

צוות 3.

MICHELL MA BELL.. BA BELL WAD.. בדרך אל העיר… ואתם יודעים ש- NATI ה- ECHOES NOMIT בהאחזות היתה מכה בפעמון. מון מונים. MON DAY. כלכלה- ECHONOMI.

.

הֲמָאֹס מָאַסְתָּ אֶת יְהוּדָה אִם בְּצִיּוֹן גָּעֲלָה נַפְשֶׁךָ מַדּוּעַ הִכִּיתָנוּ וְאֵין לָנוּ מַרְפֵּא קַוֵּה לְשָׁלוֹם וְאֵין טוֹב וּלְעֵת מַרְפֵּא וְהִנֵּה בְעָתָה: ירמיהו.

ברור לכל שכניסתו של יאיר לפיד למחאה, הוציאה את החרדים ואת הגר מהדרישה לצדק חברתי כלכלי.

תראה,

בעולם העסקים בעת הזאת פועלים באותה הדרך שפועלים בכנסת בעת שרוצים להכניס ראש בובה משלהם. כשרן מנו ואבי אלבו התחילו לבנות עצמם כראשים נעשו פעולות כדי להתאים את כל ההנהלה אליהם, רן מנו לא יכל להיות ראש כשפולרסקי, ברקוביץ' וחנה במגרש. אלבו לא יכל להיות ראש כשפריווה היה במגרש. כשרואים באותו PHOTO את פריווה ואלבו, פריווה נראה הראש לכן הם הוציאו פריווה מה- PHOTO.

אותו דבר עם לפיד, כשמראים את לפיד עם גבאי וכחלון ובנט כשלפיד צועק אחרי וקדימה, ברור לך שרק כך יש יכולת לראות את לפיד כראש. ולפיד לא היה קרבי וכמו שהוא קרא את מה שהכתיבו כמגיש בטלויזיא כך הבובה לפיד ידבר עם לחשן צמוד שאומר לו מה לאמר.

והמדברים דרך יאיר לפיד הם כמו שאומרים בערבית: RANI CHARB .

.

בתחילתו של יום חובר החברים חבר את אבישי בהאחזות הנחל/עוצבת הפלדה בה שירתתי בצבא. לאחר סופו של יום ובתחילת יום חדש  אבישי אברהם הבן גור- G,  סלל אותי מעוצבת הפלדה לענף הפלדה. לנוכח הידיעה שחבריו של הבן של גור- G, היו רן מנו (לא רן מנו מנירלט/ UNIVERCOL מבית הילל (לא שרית נהרי הילל)) מושיק מגנזי /מגן (לא מושיק גנזי מהוליס- נעלי בריל(לא בריל מהאחזותונעלי גלי (לא גלי גרושתו של אריק סמרה (לא אריק סמסון מאיסכור))  משה קטנוב/נתיב (לא משה ממשפחת קטן), רונן רביע/אביב (לא רונן זילברשטיין ולא אביב איתני בפיקוד עקרי (לא אשתו של רונן שנאמר שהיא עקרה, לא דבי המורה לאנגלית והמחנכת במגמת מוסיקה בק"ש) ברור לכל שאין להתפלא שבסופו של יום גור הבן של ברוך הכלב של יוסי אבא של נלי התישב על הכיסא שישבתי בו ב-UNIVERCOL בניהול רן מנו (לא רן מנו מהגרעין של אבישי).

צריך לבדוק אם דבי היא החברה מאמריקה של רן מנו שהיתה באה בחופשות לקיבוץ רעים.

צריך לחשוב על כך שהשיר העברי שאבי הכי אהב היה השיר עקרה של רחל, שחלמה שיהיה לה ילד בשם אורי ולאבא של רונן שנאמר על אשתו שהיא עקרה למרות שכבר היו לה שני ילדים קראו אורי.

גם המורה למוסיקה בכצנלסון שמה סולומון כשם הנעורים של דבי המורה לאנגלית.

גם אבישי גם מגן וגם נתיב עוסקים בתחום החשמל.

אגב, אימו של רן מנו (הוודו צ'יילד של רן מנו מקיבוץ רעים) מהגרעין של אבישי אברהם היא מכרם התימנים.

גם אבא של מורן  הוודו צ'יילד של מורן, מכרם התימנים.

אבא של מורן מת. והיא נשלחה למעון לנערות חוסות.

לאבא של מורן לא היו בנים.

elect- rick- city.

ומה אני אומרת.

מבחינתי מקומותיכם הם מצרים , הם מדבר, הם סדום ועמורה ומשם יצאתי. ולמעשה אני ישבתי בכיסא של הבן הכלב של יוסי, ובסופו של יום הבן של הכלב של יוסי יושב במקומו ואני יושבת במקומי. כך שנעשה סדר לאחר התוהו ובוהו. לא לקחת לי דבר. הוסללתי למקומות שאינם מקומותי.

העולם שלכם הוא אינו עולם צבע גם האדום שלכם- הוא אפור. כסתיו נצחי- FOREVER AUTUMN. אלה מקומותיכם. אין חיים שם. הומואים.

כך שברור לכל מדוע ברך בני לוטן את בנו שיהיה "פרפקט" מושלם ולא שלם. מבוטחי ביטוח כללית מושלם של ההסתדרות הכללית הם לא נציבים של המלכות של סמסון. זה רק מגרש ספורות בעת שהם מבקשים להשליך את חיטאיהם על עניים. אין לכך ערך כי פרפקט זה נציב ולא מושלם. בני רק שיחק עם שפה. בדיוק כמו שהיא בעברית זה לא הוא.

סאמניטים- רן מנו הוא סמנכ"ל נירלט.  מקיבוץ רעים והיום מלפיד. שונא שלום.

.

בעת ההסדר עם בנק לאומי שעשיתי דרך בית המשפט, אם היה רשום בית על שמי או היה לי בית, בנק לאומי היה יודע זאת ודורש את הבית.

כשמכרתי את הדירה ברחוב העליה 3 דירה 7 בראש העין היה ברור לכפיר ועדי בירקא שהם לא קונים נפש.

הבנק שמשפחת בירקא לקחה ממנו משכנתא דרש שהדירה תהיה רשומה על שמם לאחר שקנו אותה וזאת עם העמדת הדירה כערבון למשכנתא לבנק שמשפחת בירקא- ברק לקחה ממנו הלוואה ארוכת שנים.

כמה שנים לאחר המכירה כשביקשתי עזרה לסיוע בשכר דירה מהמדינה המדינה אמרה שיש בית על שמי.. אמרתי לה שאין לי בית והיא אמרה שמשפחת בירקא- ברק ביקשה לשנות את מספר הנכס ולאחר שמשפחת בירקא שינתה את מספר הנכס הם רשמו את מספר הנכס הישן על שמי. כך שעל אותו נכס יש שני מספרים עם שני בעלויות והמדינה  אמרה  שאני צריכה לבוא לחתום על כמה מסמכים כדי שיהיה אפשר להתחיל בתהליך בקשת אישור לסיוע בשכר דירה. אמרתי למדינה שהיא רוצה לשטון ושאני לא אבוא לבקש סיוע בשכר דירה תמורת נפשי. כך שלא היתה עסקה כמו שאומרים. ברור לכם שיד נעלמה בקשה לרשום נכס שהוא אינו חומר על שמי וחתימה על מסמך ערוך בנוסח על הסרת נכס שהוא אינו חומר יכול לייצר מכירת נפש וגם תיעול לקונה שיקנה נכס שימוספר באותו מספר. וזאת פעולה שהמדינה עשתה. הם שקרנים ואני לא אישרתי. יש הגיון לחשד לפעולה מסוג זה כי מישהו עשה פעולה לייצר את שני המספרים על אותו נכס.

לאחר שאבי מת עשיתי אותו הסכם שעשיתי עם שרית, גם עם אימי. את חלקי בדירה אימי קיבלה, אך לא את הירושה הרוחית שהוריש לי אבי. וזה עם הסכם כתוב וגם בדיבור- סוף דבר הכל נשמע (בורא עולם שומע הכל : הֲנֹטַע אֹזֶן הֲלֹא יִשְׁמָע אִם יֹצֵר עַיִן הֲלֹא יַבִּיט: הֲיֹסֵר גּוֹיִם הֲלֹא יוֹכִיחַ הַמְלַמֵּד אָדָם דָּעַת: יְהוָה יֹדֵעַ מַחְשְׁבוֹת אָדָם כִּי הֵמָּה הָבֶל: תהלים. כך שלאחר שתעקלו את חלקי בירושת אימי לאחר מות אימי תקבלו רק את הרכוש. כך שאין לך טעם להתחיל בתהליך רציחת אימי. (חשוב שתדע שאת הדירה, אבי קנה לפני שהוא התחתן עם אימי).

הסדר התשלומים עם בנק LEUMI (רמלה) נעשה שהם יודעים בדיוק איזה רכוש היה לי באותה עת. ואני משלמת בזמן את התשלומים. ולא מחקו לי חוב כמו שבנק לאומי מחק חוב לשרון יצחק תשובה. (צריך לבדוק אם גם חברת הכשרת הישוב בהנהלת שר הכלכלה, לפני שהיה שר הכלכלה ממושבו במפלגה של כחלון, מחקה חוב לשרון יצחק תשובה) לכן הסדר התשלומים הוא הלוואה עם ריבית. אם רקפת רוסק תרצה לפתוח את התיק. תצטרכו גם לפתוח את התיק של שרון יצחק תשובה.(לא כל אדם שכינה עצמו בשם יפרח הוא צדיק. במיוחד אם השתדך דרך חגי לדלק תמר, אתה מבין שהבנתי מה אמר לי החבר של תשובה דרך העובדים ש"עכשיו הם עובדים עם מרטין". מפה נוכל להבין מדוע המשטרה PASS את תלונתי על פריצה לאתר ZAMANELSALAM.COM שהוגשה במשטרת ראש העין למשטרת לוד ואחר כך למשטרת הוד השרון ולא הוגשו תוצאות חקירה).

אין את המלה רקפת בתורה. אין פרח בשם רקפת בתורה.

את היהודי הטוב שהאנשים האלה מכים לא רואים ב- PHOTO, אך אתם יכולים לראות את מצוקתו בעת שהאנשים האלה הכו אותו.

.

יום אחד אסנת עשתה משמרת במשטרה, היה להם מרכז ממנו הם צופים בעיר באמצעות מצלמות שפזורות בעיר TLV. המצלמות הן לצורך ידיעה איפה יש פקקי תנועה וגם במקומות כמו כיכר רבין שיש שם הפגנות ויש להם יכולת לצפות באזור מאותו חדר בו נמצאות הטלויזיות וכך אם יש עומס תנועה היא היתה שולחת שוטר להכוין תנועה ולשחרר פקק.. והיא התקשרה אלי ובקשה שאבוא לקחת אותה מהעבודה בסוף המשמרת והייתי באזור והיא עדין לא סיימה את המשמרת אז ישבתי איתה שם.  והיא צפתה באזור כיכר רבין ואז היא אמרה לי שבגלל שליד כיכר רבין יש בתים של אנשים היא יכולה לראות עם המצלמות לתוך הבתים של האנשים אם החלונות של המרפסות פתוחים. לא הגשתי תלונה במשטרה. אני טוענת שכך אסנת החטיאה אותי בידיעת דבר חטא ומשכך כך היא אישרה את המצלמות ששמתם לי בבית.

זה סוג של פולסא דינורא, שאנשיהם שמים אדם במקום הקללה ולאחר שהם עושים זאת הם מחילים את הדין.

יש התכנות שגם בית ספר דינור הוא בית ספר שבנו בו ילדי בעל זבוב.

המקרה היה בערך בשנת בשנת 95 לפי הספורות הנוצריות. אחרי רצח רבין.

הרגשתי שצופים בי בבית רק החל משנת 2008 לפי הספורות הנוצריות.

אמרתי לאדם שסימן לי באופן גס כאדם שדחף לי לפה את פרי עץ הדעת שהוא יתבוששו, ואז התחלתי לגלות את סודותיהם ה"אינטימים" מהבית בו גרתי. החבר'ה מאלטו פראיסו (הלשכה הגבוהה) התפוצצו.. איימו עלי..

.

אני צריכה לחשוב על כך:

כִּי לֹא אַלְמָן יִשְׂרָאֵל וִיהוּדָה מֵאֱלֹהָיו מֵיְהוָה צְבָאוֹת כִּי אַרְצָם מָלְאָה אָשָׁם מִקְּדוֹשׁ יִשְׂרָאֵל: ירמיהו.

אֲבִי יְתוֹמִים וְדַיַּן אַלְמָנוֹת אֱלֹהִים בִּמְעוֹן קָדְשׁוֹ: תהלים.

לילד שהתיתם מאמו יש אב.

גם על כך:

גרמניא בערבית זה- אלמניא.

.

וְהָיָה יוֹם אֶחָד הוּא יִוָּדַע לַיהוָה לֹא יוֹם וְלֹא לָיְלָה וְהָיָה לְעֵת עֶרֶב יִהְיֶה אוֹר: זכריה.

כשהיום נהיה לילה- שיר מאת העלמה מיכל כהן.

היום לא נהיה היום שהוא לא יום ולא לילה.

היום הפך ללילה.

ובלילה כמו בלילה,

הגנבים החלו לגנוב ביום והמשטרה ראתה ביום, בראות לילה.

והבתים הפכו עצים והעיר ליער.

וחיות הלילה יוצאות לטרף. ביום. ביער.

ובלילה כמו בלילה נשמע קול התן מהשיר של MASHINA… ביום..

האאוווווווו.

בְּרֵאשִׁית בָּרָא אֱלֹהִים אֵת הַשָּׁמַיִם וְאֵת הָאָרֶץ: וְהָאָרֶץ הָיְתָה תֹהוּ וָבֹהוּ וְחשֶׁךְ עַל פְּנֵי תְהוֹם וְרוּחַ אֱלֹהִים מְרַחֶפֶת עַל פְּנֵי הַמָּיִם: וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים יְהִי אוֹר וַיְהִי אוֹר: וַיַּרְא אֱלֹהִים אֶת הָאוֹר כִּי טוֹב וַיַּבְדֵּל אֱלֹהִים בֵּין הָאוֹר וּבֵין הַחֹשֶׁךְ: וַיִּקְרָא אֱלֹהִים לָאוֹר יוֹם וְלַחֹשֶׁךְ קָרָא לָיְלָה וַיְהִי עֶרֶב וַיְהִי בֹקֶר יוֹם אֶחָד: בראשית.

אלהים ברא את האור והחושך ואת היום והלילה ורק אחר כך עשה את המאור הגדול לממשלת היום ואת המאור הקטן לממשלת הלילה.

וַיַּעַשׂ אֱלֹהִים אֶת שְׁנֵי הַמְּאֹרֹת הַגְּדֹלִים אֶת הַמָּאוֹר הַגָּדֹל לְמֶמְשֶׁלֶת הַיּוֹם וְאֶת הַמָּאוֹר הַקָּטֹן לְמֶמְשֶׁלֶת הַלַּיְלָה וְאֵת הַכּוֹכָבִים: בראשית.

לְמֶמְשֶׁלֶת.

שָׁמוֹר אֶת חֹדֶשׁ הָֽאָבִיב וְעָשִׂיתָ פֶּסַח לַֽיהֹוָה אֱלֹהֶיךָ כִּי בְּחֹדֶשׁ הָֽאָבִיב הוֹצִיאֲךָ יְהֹוָה אֱלֹהֶיךָ מִמִּצְרַיִם לָֽיְלָה: דברים.

אני לא חושבת שדרך משקפי השמש אתה רואה את היום ואת האור של לפני בריאת השמש.

.

וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים יְהִי מְאֹרֹת בִּרְקִיעַ הַשָּׁמַיִם לְהַבְדִּיל בֵּין הַיּוֹם וּבֵין הַלָּיְלָה וְהָיוּ לְאֹתֹת וּלְמוֹעֲדִים וּלְיָמִים וְשָׁנִים: וְהָיוּ לִמְאוֹרֹת בִּרְקִיעַ הַשָּׁמַיִם לְהָאִיר עַל הָאָרֶץ וַיְהִי כֵן: וַיַּעַשׂ אֱלֹהִים אֶת שְׁנֵי הַמְּאֹרֹת הַגְּדֹלִים אֶת הַמָּאוֹר הַגָּדֹל לְמֶמְשֶׁלֶת הַיּוֹם וְאֶת הַמָּאוֹר הַקָּטֹן לְמֶמְשֶׁלֶת הַלַּיְלָה וְאֵת הַכּוֹכָבִים: וַיִּתֵּן אֹתָם אֱלֹהִים בִּרְקִיעַ הַשָּׁמָיִם לְהָאִיר עַל הָאָרֶץ: וְלִמְשֹׁל בַּיּוֹם וּבַלַּיְלָה וּלְהַבְדִּיל בֵּין הָאוֹר וּבֵין הַחשֶׁךְ וַיַּרְא אֱלֹהִים כִּי טוֹב: וַיְהִי עֶרֶב וַיְהִי בֹקֶר יוֹם רְבִיעִי: בראשית.

ברור לכל שאתה לא יכול להמשיל כל ספורות של סכום כסף (שלושה עשר שקלים ושישים אגורות בלע"ז- 13.60 , למועדים) וגם לא ערוץ טלוזיא.

אתה עושה זאת כי אלהיך הם כסף וזהב. שישים זה גם לא שש.

וזאת שבירת קסם במובן שגם אתה לא תאמין בדבר יותר ותפסיק להציק לעם היהודי והגר התושב עמנו.

.

אֵיךְ נֶחְפְּשׂוּ עֵשָׂו נִבְעוּ מַצְפֻּנָיו: עובדיה.

אני טוענת שאתה עדין לא יכול לחשוף שנעשה פה נסיון להרכבה של זרע עשו עם יהודים ובהמשך נסיון להשבחה של זרע עשו בתחפושת יהודי שביקש להשיב את הבכורה בדרך של התערבות מובנית עם יהודים.

בסופו של יום ברור לכל שהשמת השם הבית היהודי למפלגה של דרוקמן שלפלג הקיצוני שלהם הושם השם הטרור היהודי, בא להכפיש את שם היהודים ולהשניא את היהודים בקרב עמי העולם.

העמים לא אישרו לעשו את מדינת היהודים.

ההפרדות של בנט והחברה שלו מדרוקמן באה לבנות ערוץ של הצפרטיסטים שיחשב מרכזי ומתון ופונה לקהל בוחרים גדול יותר, הצורך שלהם לעשות זאת מעיד על העם היהודי שאינו מקבל את מעשי נערי הגבעות בישובי הגר.

לא לשכוח, כחלון שהתפרד מהליכוד- תמך באישור המתווה.

לאחר גרוש האשכנזים מגרמניא הגרמנים הצליחו ליצור חברה עם צדק כלכלי חברתי ושלום לעמם.

בעת הזאת אנו עדים לחידוש התיישבות של אשכנזים בגרמניא. ניתן לראות השקעות של אשכנזים בגרמניא בנדל"ן כמו בישראל שמעלים את מחירי הנדל"ן ומשכך מתחילים לפגוע בצדק הכלכלי החברתי בגרמניא.

ומה אני אומרת לאשכנזים,

תעזבו אותם תניחו לעם הגרמני לחיות בשלום, זאת הסיבה שהולידה את השואה, את השנאה לכם שהייתם בארצם. אתם עשקתם אותם בדיוק כמו שביבי האשכנזי ומוטביו עושקים את העם היהודי והגר התושב עמנו בעת הזאת. אני לא אתן לכם לתעל את השנאה לכם לשנאה ליהודים.

a letter to the german guaverment:

shalom.

a few years ago I read an article that business women that you think that she is yehudiya, bought

16,000 apartment in Berlin for investment.

When I read this article I said that this business women started in Germany the same proces that lead to raising of the real estate prices in Israel.

This invesment in israel couses a lot of economic problems to yehudim in israel.

Now the price is duble and even more than it was befor they started this invesment in

israel.

I know that the german people start to pay more for the rent in this days.

And what I want to say to you…

After they stoled money from yehudin by using evil low they want to take berlin after they took jaffa and tlv..

Before german peaple start to hate yehudim becouse thay think that this people who made them poor are yehudim, i want to tell you that this peolple are not yehudin.

They are esav in a mask of yehudim. and alsow in israel the people hate them.

what they do and done to german people they do to yehudim.

So if sheri arison couse to the german famaly to be poor-

Blame sheri arison.

dont blame yehudim.

I told this alsow to african people, american peole and suouth america people.

From.

Michal cohen.

תבין,

מבחינתי,

מעט המניות שיש להמבורגר ותשובה בבנק לאומי, הן בדיוק כמו הנדיב שאין לו תשועה שתורם לבית הכנסת ושמים לו כיסא על שמו ולעתים מתעלים  את העני לשבת בכיסא על שם התורם.

.

אני צריכה לחשוב על כך:

כִּי לֹא אַלְמָן יִשְׂרָאֵל וִיהוּדָה מֵאֱלֹהָיו מֵיְהוָה צְבָאוֹת כִּי אַרְצָם מָלְאָה אָשָׁם מִקְּדוֹשׁ יִשְׂרָאֵל: ירמיהו.

אֲבִי יְתוֹמִים וְדַיַּן אַלְמָנוֹת אֱלֹהִים בִּמְעוֹן קָדְשׁוֹ: תהלים.

לילד שהתיתם מאמו יש אב.

גם על כך:

גרמניא בערבית זה- אלמניא.

.

תראה,

האשה נוצרה מצלעו של האיש והאיש משה באשה. וזה חוק ראשון לכל בני האדם.

כשאשה מתחתנת היא הולכת עם העם של בעלה. ילדיה כדת בעלה.

זרע עשו לא היה ארבע מאות שנה בעבדות מצרים, עשו לא שוחרר ממצרים, עשו לא קיבל את התורה.

ומשכך,

משפחה שראשה אינו יהודי אינה יכולה לחגוג את חג הפסח כשבראש השולחן אדם שאינו יהודי.

תראה,

גם לי היתה משפחה שהלכה בשואה. לאחר אלפיים שנות גלות העם היהודי לא ישלם את מחיר השנאה שהערב רב מקימים עליו בכל דור ודור.

.

חשוב מאוד שיבינו בעת הזאת שהנאצים לא שנאו יהודים. הם שנאו אנשים שהתחזו ליהודים.

.

להזכירכם נורדאו הסיר מעליו את תחפושת היהודי והעיד על עצמו שהוא גרמני תמיד גרמני. קצת אחרי הוא עשה פרסה והלך להיות ה- DEPUTY של הרצל.

.

קוד APA איפה שאתם רואים צרוף APA יש התכנות לצותות שעושים פעולות APARTHIDE. צפרטיסטים.

.

APAX

הקולות פיראוס מזכירים את חיפה.

תוכנית רדיו זמן השלום, של יצירה מזרחית חדשה מארצות שהמוסיקאים המזרחים בארצם נהיו.

אלג'יראית, טוניסאית ומרוקאית-פרק שני- מה נהיה:

אפשר להקשיב לתוכניות הג'אז של אביב הג'אז ולתוכניות מה נהיה בתוכניות אביב העמים ולהבין מה היד הנעלמה בלמה מהיות בישראל. אפשר להקשיב לתוכניות הג'אז של אביב הג'אז ולתוכניות מה נהיה בתוכניות אביב העמים ולהבין מה היד הנעלמה בלמה מהיות בישראל. (את- ריף כהן לא אני הכנסתי לתוכנית אפשר גם להבין זאת שאין התאמה עם השיר שלפניו. אני חושבת ש-ריף שרה יפה אך לא מסמלת את רוח היצירה החדשה של דורה הנראית מ- איל גולן קורא לך או מהארוויזיון.). את ריף כמו מייק ברנט- הישראלים גילו בצורפת.. חשוב לשמור על ריף.. היא התפרצה להם לשידור.  אתה יודע שהיא טובה ביצירתה, לכן בחרת לשים שיר שלה. הדבר לא יעשה מלחמה ביני לבין ריף.

ELBERG עבד ב- RIFF.. הוא נהג אז לישון שם במטבח בלילה, למרות שביתו היה כמה מאות מטרים משם. הרצון שלהם היה שגל הבן של שרית יירש דרכי נחלה בישראל, יעבור דרכי…  לפי השימוש ב- MANO CHAU כדי לשדר לי מסר מרן, למדתי אודות השימוש הזה שלהם באומנים שאין להם קשר לדבר.

ELBERG עבד ב- RIFF.. הוא נהג אז לישון שם במטבח בלילה והמבין יבין.. בסופו של יום היה עדיף לתת לשרית את הרכוש ולא את הנפש.  שרית גם סירבה לתת לי את חלקי בדירה שקנינו ביחד בטענה שאני סכיזופרנית. ואיך אפשר לגדל ילד עם אשה כמוני, למרות שגם אחרי שעזבתי היא בקשה שאאמץ את בנה במקרה והיא תמות, בעת שהיא היתה בבית חולים כשהיא חשבה שהיא עומדת למות היא עשתה זאת בנוכחות עדים שבקרו אותה בבית החולים וכשנה לאחר שעזבתי אותה.

.

הת"ז של גל היא עם רצף כפול של שתי שמיניות.

בגלל בעיה חוקתית לא יכולתי לדרוש את חלקי כמו כל זוג שקנו דירה ביחד ונפרדו. הם לא הסתפקו ברכוש כדרישת מלך סדום, הם גם רצו את הנפש.

בסופו של יום היה עדיף לתת לשרית את הרכוש ולא את הנפש.  אני מאוד שמחה שזאת היתה בחירתי, לא ידעתי אז הרבה דברים שאני יודעת בעת הזאת.

אחרי שקיבלת את הרכוש, אתה לא יכול לדרוש נפש.

(אתה יודע שכששולטים על צינור המיים אפשר לגרום להתקף פסיכוטי אם מוסיפים למיים כימיקלים. האמא של עובד אצל רן ממצבעת ברקן היתה שכנה בבנין בו גרתי).

ניתן לראות שמישהו הכין מראש הכפלה של ספורות ביני לבין אמא של גל. יש קשר לגלי ואריק הלקוחות של יחזקאלוב, כי גם שם היתה חבירה גל ואריקה.

שהתחלתי לעבוד בנירלט במחלקת האבקה  גם מישהו מהמשפחה של שרית התחיל לעבוד כבכיר בנירלט באותה עת גם נפתחה מצבעה בדרך השבעה- שלומי וגל. רן אמר שהוא לא רוצה לעבוד עם שלומי וגל בדרך שיש התכנות שיש בה כפילות, כי הוא אמר שהוא לא רוצה את שלומי וגל. זה היה הניסוח. גם אח של שרית קיבל Q7 מהעבודה.

וְהַמֶּלֶךְ שְׁלֹמֹה אָהַב נָשִׁים נָכְרִיּוֹת רַבּוֹת וְאֶת בַּת פַּרְעֹה מוֹאֲבִיּוֹת עַמֳּנִיּוֹת אֲדֹמִיֹּת צֵדְנִיֹּת חִתִּיֹּת: מִן הַגּוֹיִם אֲשֶׁר אָמַר יְהוָה אֶל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל לֹא תָבֹאוּ בָהֶם וְהֵם לֹא יָבֹאוּ בָכֶם אָכֵן יַטּוּ אֶת לְבַבְכֶם אַחֲרֵי אֱלֹהֵיהֶם בָּהֶם דָּבַק שְׁלֹמֹה לְאַהֲבָה: וַיְהִי לוֹ נָשִׁים שָׂרוֹת שְׁבַע מֵאוֹת וּפִלַגְשִׁים שְׁלֹשׁ מֵאוֹת וַיַּטּוּ נָשָׁיו אֶת לִבּוֹ: וַיְהִי לְעֵת זִקְנַת שְׁלֹמֹה נָשָׁיו הִטּוּ אֶת לְבָבוֹ אַחֲרֵי אֱלֹהִים אֲחֵרִים וְלֹא הָיָה לְבָבוֹ שָׁלֵם עִם יְהוָה אֱלֹהָיו כִּלְבַב דָּוִיד אָבִיו: מלכים.

תחשבו על הכתוב בשיר השירים וביחזקאל כשהאשה היא ממין זכר ומרדכי אלון הוא הדוד ושהאלוהים הוא אלוהים אחרים. בעלי הפירמידות. אנשים עסקים כמו המבורגר יאיר. להזכירכם בעלים זה גם אלוהים אחרים.

וכשהתועבות הן תועבות מובנות.

לא ביום ולא בלילה,

חרש אצא לי אטילה,

לא בהר ולא בבקעה,

שיטה עומדה שם עתיקה,

והשיטה פותרה חידות

ומגדת היא עתידות.

את השיטה אשאל אני,

מי ומי יהיה חתני.

שיר שכתב ביאליק.

ששאל מה יביא לו החות'ן חרוזי פנינים או אלגומים.

אני לא יודעת מה זה אלגומים.

מפה אתם יכולים מדוע אנשים כמו ביבי ואולמרט פעלו להעביר הכל לטייקונים כדי שהכל יחלחל דרכם, גם השכר לאחר ה"שירות הציבורי".

BERG – הר.

כתבתי ספר שירים ששווק באמצעות אתר צומת ספרים  ויום אחד שהסתכלתי באתר צומת ספרים, ראיתי שהם כתבו שמועד עריכת סיפרי שרבוטים .1.11 כמועד הנוצרי הולדתו של גל קריסטל הבן של שרית. בשנה נוצרית שאינה השנה שהספר נערך. כשראיתי זאת דרשתי בכל תוקף שיתקנו את הדבר ושלא ישווקו את סיפרי דרכם. לאחר מכן היתה פריצה לאתר ולמייל ושינו את המועד למועד שנראה כמו הולדתו של כדי שיחשבו שטעיתי גם בתיקיית שמירת התכתובת שניהלתי עם צומת ספרים וחברת סהר שהדפיסה את סיפרי.

PILL CODE. ELEFENT .

בכניסה למשרדי נירלט יש פיל. וחנית פייגנבויים אוהבת פילים. והיא מלמדת אך לא לומדת…

שאבתם מיים בששון ממעייני הישועה. להזכירכם בורא עולם שם באדם נשמה מהאף. והפיל שואב.. במקרה הזה נשמות חיים.

הפלת אשמה.

PILL זה גם כדורים. כדורגל.

אולמרט ישב חצי שנה בכלא והכסף נשאר אצל המבורגר.

הוא השיג לעצמו הקלה בעונש כשהוא הפיל אשמה על אוהדי הקבוצה הירושלמית.

להזכירכם מגרשי הכדורגל פועלים כשדי תרומות.

לסופרים את החטא והשופטת. שוא חומה אצור לך. כתב אלתרמן על העיר. אולמרט הוא שוא חומה.

הַאַף תָּפֵר מִשְׁפָּטִי תַּרְשִׁיעֵנִי לְמַעַן תִּצְדָּק: איוב.

וַיַּעֲשֶׂה עָמְרִי הָרַע בְּעֵינֵי יְהוָה וַיָּרַע מִכֹּל אֲשֶׁר לְפָנָיו: וַיֵּלֶךְ בְּכָל דֶּרֶךְ יָרָבְעָם בֶּן נְבָט (ובחטאתיו) וּבְחַטָּאתוֹ אֲשֶׁר הֶחֱטִיא אֶת יִשְׂרָאֵל לְהַכְעִיס אֶת יְהוָה אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל בְּהַבְלֵיהֶם: מלכים.

אסור שביבי CODE BBQ יסיים כשוא חומה בעת הזאת.

וכדי שנצחק:

החטא של משכב של בעולת בעל עם איש שאינו בעלה הוא חטא לבורא.

ושנמשיך לצחוק:

אתם יודעים שפזית אמא של סער ושרית אמא של גל לא אהבו את הילדים שלהם אני טוענת בעת הזאת שהדבר בגלל כי הם דומים לאבות שהם בגדו בהם.

ה- NICK של שרית העובדת של המבורגר הוא- SAROLA.

ROLL TO FUEL THE SOUL.

כשבמקומותיהם הקפידו על נושא הדלק ויותר מידי ערבי גיבוש- אני לא בקשתי את הכסף המגיע לי בעבור מזון בשעות העבודה, זה חלק מתנאי השכר. זאת היתה דרכי לשלם בעבור הארוחות של ערבי הגיבוש. וגם הבאתי עוגיות לישיבה על מכספי, לא הגשתי חשבונית לרחל. ומילאתי דלק על חשבוני למקרה ואטעה בדרך או ידרשו על נסיעות שלא בעבודה למרות שגם שווי שימוש אישי ברכב  היה חלק משכרי ושילמתי מס על כך.

בסופו של יום שרית בקשה שאתן לה את הספר שנתן אלבו לעובדים לאח שלה כעושה ברית מילה. אלבו ששכב עם בעולת בעל הוא משל לפרעה ולא לאברהם.

בסופו של יום שהבנת שדרכי אתה לא יכול לקבל נחלה בישראל יען כי לכהנים אין נחלה בישראל ולנוכח ידיעתינו שצריך להוציא שטן ופגע רע מישראל כדי לבנות מקדש אתה צריך לחשוב שוב אם גופך יכול לשמש משכן לרוח חיים. ברור שהומו לא יכול להכיל וגם איש ששכב עם בעולת בעל וגם לא אשה בעולת בעל ששכבה עם איש שאינו בעלה.

לכן- AL KAPONA.

לכן ביבי לא היה כלי טהור להביא.. להעביר… גם שרית.

APAX היא חברה אנגלית.

גם אם תצליח להקריב אותי אני לא יכולה להחזיר את הכסף שהאפרטהייד עשקו את היהודים והגר התושב עימנו ואת הכסף שהם עשקו מהעמים האפריקאים.

דבר כזה מקים שנאה על העם הרב הזה בארץ ישראל יכול להיות אסון אם יקרה מה שקרה לאחר הקרבתו של ישוע. ELBERG כבר הכין בית מקלט בגרמניא.

הגרמנים לא יגרשו אותו כדי שלא יאשימו אותם באנטישמיות.

ושרית חולמת להזדקן  בפלורידה..

APAX היא חברה אנגלית.

.

בגין אמר סובבוני בכחש בהקשר למלחמת לבנון. מאזני אפרים- מאזני מרמה.

פרשת צו היא לפני פרשת שמיני. בפרשות אלה כתוב בדבר הקרבת קורבנות.

לא נכון הדבר להשים את המילה מילואים בהקשר ליציאה למלחמה. זה עיוות של השפה. הדבר מעיד על פעולת אוון.

זֹאת הַתּוֹרָה לָֽעֹלָה לַמִּנְחָה וְלַֽחַטָּאת וְלָֽאָשָׁם וְלַמִּלּוּאִים וּלְזֶבַח הַשְּׁלָמִֽים: אֲשֶׁר צִוָּה יְהוָֹה אֶת מֹשֶׁה בְּהַר סִינָי בְּיוֹם צַוֹּתוֹ אֶת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל לְהַקְרִיב אֶת קָרְבְּנֵיהֶם לַֽיהוָֹה בְּמִדְבַּר סִינָֽי: ויקרא.

אני טוענת שהמילים האלה הושמו בפי העם כדי לקיים את המלחמה שהמתים בה הם קורבנות לחטאי תורמים  שאין להם תשועה שמבקשים במלחמה זאת לעשות החלפות עם האדם הנקי שהם מקריבים.

לְדָוִד מִזְמוֹר נְאֻם יְהוָה לַאדֹנִי שֵׁב לִימִינִי עַד אָשִׁית אֹיְבֶיךָ הֲדֹם לְרַגְלֶיךָ: מַטֵּה עֻזְּךָ יִשְׁלַח יְהוָה מִצִּיּוֹן רְדֵה בְּקֶרֶב אֹיְבֶיךָ: עַמְּךָ נְדָבֹת בְּיוֹם חֵילֶךָ בְּהַדְרֵי קֹדֶשׁ מֵרֶחֶם מִשְׁחָר לְךָ טַל יַלְדֻתֶיךָ: נִשְׁבַּע יְהוָה וְלֹא יִנָּחֵם אַתָּה כֹהֵן לְעוֹלָם עַל דִּבְרָתִי מַלְכִּי צֶדֶק: תהלים.

שכונת נווה הדרים.

וְהֶחֱרִים יְהוָה אֵת לְשׁוֹן יָם מִצְרַיִם וְהֵנִיף יָדוֹ עַל הַנָּהָר בַּעְיָם רוּחוֹ וְהִכָּהוּ לְשִׁבְעָה נְחָלִים וְהִדְרִיךְ בַּנְּעָלִים: וְהָיְתָה מְסִלָּה לִשְׁאָר עַמּוֹ אֲשֶׁר יִשָּׁאֵר מֵאַשּׁוּר כַּאֲשֶׁר הָיְתָה לְיִשְׂרָאֵל בְּיוֹם עֲלֹתוֹ מֵאֶרֶץ מִצְרָיִם: ישעיהו.

מי שידע על הבדיחה עם פרח פרחיא הוא רן מנו ויש התכנות שגם הבן של ברוך מאייר. כך שברור מי תיעל את הסרט עם הבת של HERING.. והיא שכנה של קטנוב ותסאת (אבא של נתי) מההאחזות בנווה הדרים..

כֹּה אָמַר יְהוָה עַל שְׁלֹשָׁה פִּשְׁעֵי יִשְׂרָאֵל וְעַל אַרְבָּעָה לֹא אֲשִׁיבֶנּוּ עַל מִכְרָם בַּכֶּסֶף צַדִּיק וְאֶבְיוֹן בַּעֲבוּר נַעֲלָיִם: הַשֹּׁאֲפִים עַל עֲפַר אֶרֶץ בְּרֹאשׁ דַּלִּים וְדֶרֶךְ עֲנָוִים יַטּוּ וְאִישׁ וְאָבִיו יֵלְכוּ אֶל הַנַּעֲרָה לְמַעַן חַלֵּל אֶת שֵׁם קָדְשִׁי: וְעַל בְּגָדִים חֲבֻלִים יַטּוּ אֵצֶל כָּל מִזְבֵּחַ וְיֵין עֲנוּשִׁים יִשְׁתּוּ בֵּית אֱלֹהֵיהֶם: עמוס.

האחזות אשבל הפכה למרכז הדרכה ואתה יודע מי קנה את בריל.

להזכירכם לכל חיל וחילת יש מספר, גם לנעליו, גם דיסקית. והמפקדים והמדינה יודעים את ספורות ישראל וניתן לכוון כיוון מדויק לחיל שהנדיב רוצה להיוושע ממנו.

(אני טוענת שאוגרית הם מזרע עשו שהתחתן עם בנות כנען- עדה היתה מנשותיו הכנעניות).

וַיַּעֲמֹד שָׂטָן עַל יִשְׂרָאֵל וַיָּסֶת אֶת דָּוִיד לִמְנוֹת אֶת יִשְׂרָאֵל: וַיֹּאמֶר דָּוִיד אֶל יוֹאָב וְאֶל שָׂרֵי הָעָם לְכוּ סִפְרוּ אֶת יִשְׂרָאֵל מִבְּאֵר שֶׁבַע וְעַד דָּן וְהָבִיאוּ אֵלַי וְאֵדְעָה אֶת מִסְפָּרָם: וַיֹּאמֶר יוֹאָב יוֹסֵף יְהוָה עַל עַמּוֹ כָּהֵם מֵאָה פְעָמִים הֲלֹא אֲדֹנִי הַמֶּלֶךְ כֻּלָּם לַאדֹנִי לַעֲבָדִים לָמָּה יְבַקֵּשׁ זֹאת אֲדֹנִי לָמָּה יִהְיֶה לְאַשְׁמָה לְיִשְׂרָאֵל: דברי הימים.

על ידי ספירת ישראל יש יכולת לנדיב שאין לו תשועה לספור עצמו בספורות חיל שהוא מבקש לעשות החלפות עמו ועל הנתרם מוחל הדין של הנדיב. הנדיב מפיל את אשמתו על החיל.

לכן הטייקונים ניתקו את הטלפון של החילים העניים שנלחמו במלחמת צוק איתן כי לא יכלו לצאת לעבוד ולשלם את חשבון הטלפון. וזאת פעולת געילה- אל טל בשדי תרומות.

ויש גם את המטבחיים של MACKEY בכור הברזל בגת:

יש מזרחי ויש מזרחי.

כפי שכתבתי כבר, כשאני התלוננתי נגד מעשי שקדי באל על כשהוא אנס יהודים גם בוגרי אוניברסיטאות לעבוד באל על דרך קבלן כח אדם תיעלו אותי לצפות בהתקנת דלתות בביתו של החדש של שקדי כמסמנים לי לשתוק. זה מה שעשיתי אחרי שעות העבודה:

אגב,

בבנין של שקדי ברמת אביב גרה בת של רופא שקנה לה בית בבנין והיתה לו תקלה והוא אמר שכדאי לי לעזור לו כי הוא רופא במרפאת כאב. אני לא יודעת את שמו אך לא תהיה לך בעיה למצוא את האדם שמבקש זכויות יתר כי הוא יכול לספק מרשם לגראס. לי הציעו בקופת חולים לעשות MAMOGRAFIA בעת קבלת אישור לקבוע פגישה עם מרפאת כאב. בקופת חולים צריך לקבל אישור לקביעת פגישה. בקשתי אישור מתוך מקום שלא חשבתי ללכת למרפאת כאב, רק רציתי לבדוק משהו.. אין צורך בבדיקת שדיים לצורך מציאת הקלה על כאבי ראש.

"אפרים הלוי נולד בלונדון בשנת 1934 לרבקה ואלעזר. האב אלעזר הוסמך לרבנות, עבד כמורה בתלמוד תורה בלונדון, היה פעיל בתנועה הציונית ומראשי תנועת המזרחי . אפרים הילד דיבר עברית לפני שלמד אנגלית .[1] סבו, הרב אפרים סמונוב (שעל שמו נקרא), היה חתנו של הרב חיים ברלין, וסבתו היא נכדתו שלהנצי"ב. הלוי למד ב Grocer's Company School ובאפריל 1948 עלה לארץ ישראל. סיים לימודי מוסמך במשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים. בשנת 1955 קיבל פרס על פעילות למען האוניברסיטה[2]. בשנים 1955 עד תחילת 1958 היה נשיא התאחדות הסטודנטים בישראל,[3] בין השנים 19611957 ערך את הביטאון "סקירה", שבהוצאת קצין חינוך ראשי ובשנים 1960 עד 1961 שימש כפרשן מדיני בגלי צה"ל." WIKIPEDIA.

והיתה את מירב בארלוזורוב… ו- X PRESS וסבי היה עתונאי… אתם יודעים…

אני טוענת שנתי קיבלה את האתנן דרך איסתא. די מעניין שנתי בדרך מתוחכמת הסבירה ללקחות איסתא, הסטודנטים, שיותר עדיף אל על.

תראה לשמולי היה את איסתא ככלי למרוד נגד אל על בעת שהם אנסו יהודים לעבוד דרך קבלן כח אדם, הוא יכל לאמר להם שאם הם יעבירו עובדים לעבוד דרך קבלן כח אדם באל על, איסתא לא תעבוד איתם, להזכירכם יש עוד אפשרויות בשוק הטיסות והן לא יקרות כמו החברה של בורוביץ'.

שמולי העדיף לצאת מהמרד ולקבל תרומות מדנקנר:

צריך לבדוק עם ה NICK של פרוייק'ה במוסד הוא פרדי.

.

ילדי הבעל זבוב גדלו בשנים אך נשארו באותו מצב של היום בו עשו מהם SATANIC MACANIC. זה סוג של פיגור ריגשי, שברור לכל שגם דוקטור נחמד לא יוכל לתכנת או להוסיף תוכנה לילדי הבעל זבוב בשנות החמישים לשנותיהם בעולם הזה. ברור למתכנת שברור לי שהתכנות והפיגור הוא מובנה. רק מכונה מסוג זה לא תרגיש כאב גם שהילד שלה ימות. בדיוק כמו ה- T-1000 . המכונה תמשיך לעשות בדיוק כמו שתכנתו אותה לעשות.

ילדי הבעל זבוב נספרים כ- VOODOO CHILD של הבעל. על כל מה שמשתמע מכך, אם הבעל יצטרך להקריב משלו הוא יקריב דרך ה- VOODOO CHILD. ה- VOODOO CHILD יודע גם להעביר את הדין ממנו ומשכך את ההקרבה לאנשים שהוא צד אותם במגרש שהוא הוצב בו ומתפקד כניצב בו. הבעלים יודע לסמן ל- VOODOO שיש צורך בהקרבה.  באמצעות קודים שהם מבינים. כמו קוד 27. וזה מה שהעידה חווה אלברשטיין בשירה חד גדיא והמדינה ומוסרות המדינה החרימו את השיר של חווה אלברשטיין.

חמישה עשר מזמורי המעלות- שיר חמישי- חוה אלברשטיין- חד גדיא:

עת ההקרבה הבא הוא ב- יג באדר על פי ספורות בבל. 13.6 על פי ספורות בבל. השישי השלוש עשרה. לכן הבחירות נקבעו סמוך למועד זה.

אחת הבעיות הגדולות היא שלעתים יש בוגד במשפחה שמבקש להעביר הלאה לבני המשפחה שלו שאינם חלק ולא ביקשו להיות חלק משרשרת ההקרבה/המזון הזאת.

מה שאני אומרת לך זה, שאני יודעת שאילת שקד היא העומדת מאחורי אילת. ורקפת רוסק עמינח משדרת באמצעות פרחי הרקפות שהיא ממשילה את הפרח לשדר מסר בשמה.

הבעל תמר מבקש לסיים את בינוי העיר יריחו שהחיל בישראל בעת הזאת עם ילדי הירח שלו שניצבים בשטח.

מה שאני אומרת לילדה של גליא מאור, שהלוואה שמשלמים בגינה ריבית היא אינה חוב. לצורך העניין גם תיק בהוצאה לפועל שמשלמים ריבית דה ריבית כולל שכר עורך דין אינו נחשב לחוב.

עוצבת הפלדה נספרה בספורות 88.

בודלר העיד על ילדי הבעל זבוב של העיר בארצו שהם – פרחי הרע.

כדי להסביר מי הם ילדי T- 1000 הכי נכון להסביר זאת במשל משחקי מחשב. כשאדם משחק משחק מחשב אז ה"דמויות " במחשב" הן אינן בני אדם והן דמות (לעתים גם עם תכונות, או "זהות") שהיא אויב שאתה הורג ואז מקבל "חיים" ולצד המסך יש כלי קיבול שמתמלא בצבע אדום שמסמל את היכולת שלך להמשיך לשחק. ילדי ה- T- 1000 הם הפוכים, במקרה זה מגרש המשחק הוא מחוץ למחשב, הוא מתקיים במוסדות החינוך, במוסדות מדינה, במקומות העבודה ובערים בהן בני אדם חיים כשילדי ה- T-1000 חרושים כניצבים במגרשים האלה ובמגרשים האלה הם הורגים את מי שהמנהלים את המשחק סימנו כאויבים. ילדי ה- T-1000 או ילדי הבעל זבוב הם היציר הממוכן כפי שסיפרו אותו ובהתאם מי הם אויביו והוא פועל בשטח להשיג חיים במובן שבבנק החיים שלו מתמלא דם כשהוא הורג במובן שהנפש היא בדם. משמע הקרבת בני אדם לחטאי השחקנים ובעליהם. ככל שילדי הבעל זבוב הורגים יותר הם מקבלים יותר כסף. וכמכונות, גם כשפוגעים בהם הם לא נפגעים.

.

ונתתי בידך את הברכה והקללה ובחרת בחיים. מה זאת קללה, כשחובר החברים חובר את ילדי הבעל זבוב סביב האדם שהוא מבקש את נפשו להניע את האדם לסיפור חיים שלמעשה שם את האדם במקום של החוטא ובדרך הזאת הם מפילים אשמה ודין. זה מה שמכונה- פולסא דינורא.

למשל,

ילדת בעל זבוב נשואה שמפתה מתחרה עיסקי לשכב עימה. ברגע שהוא שכב איתה הוא חטא באשמה של איש ששכב עם בעולת בעל וזאת אשמה שיש עליה דין מוות. יש אישור להרוג אותו ואין בעיה לבעל להחיל את הדין.

תראה,

שאתה סולל אדם לרשת שאתה שם לו סם אונס, אני טוענת שהוא לא אשם. אתה תאשים את האדם כי הוא נכנס לרשת. כניסתו לרשת היא אולי אשמה, אך לא האשמה בשכיבה עם בעולת הבעל. ומשכך לא אשמה שיש עליה דין מוות. בדיוק כמו שיעל גרינברג לא היתה אשמה שאנסו אותה כי היא לא היתה בתולה. לצורך העניין הדין של יעל גרינברג הוא שהיא לא יכולה להתחתן עם כהן. היה רצון להרשיע את יעל למען יצדקו ילדי קיבוץ שומרת.

.

וַיְדַבֵּר יְהוָֹה אֶל מֹשֶׁה לֵּאמֹֽר: וְאֶל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל תֹּאמַר אִישׁ אִישׁ מִבְּנֵי יִשְׂרָאֵל וּמִן הַגֵּר הַגָּר בְּיִשְׂרָאֵל אֲשֶׁר יִתֵּן מִזַּרְעוֹ לַמֹּלֶךְ מוֹת יוּמָת עַם הָאָרֶץ יִרְגְּמֻהוּ בָאָֽבֶן: וַֽאֲנִי אֶתֵּן אֶת פָּנַי בָּאִישׁ הַהוּא וְהִכְרַתִּי אֹתוֹ מִקֶּרֶב עַמּוֹ כִּי מִזַּרְעוֹ נָתַן לַמֹּלֶךְ לְמַעַן טַמֵּא אֶת מִקְדָּשִׁי וּלְחַלֵּל אֶת שֵׁם קָדְשִֽׁי: וְאִם הַעְלֵם יַעְלִימוּ עַם הָאָרֶץ אֶת עֵֽינֵיהֶם מִן הָאִישׁ הַהוּא בְּתִתּוֹ מִזַּרְעוֹ לַמֹּלֶךְ לְבִלְתִּי הָמִית אֹתֽוֹ: וְשַׂמְתִּי אֲנִי אֶת פָּנַי בָּאִישׁ הַהוּא וּבְמִשְׁפַּחְתּוֹ וְהִכְרַתִּי אֹתוֹ וְאֵת כָּל הַזֹּנִים אַֽחֲרָיו לִזְנוֹת אַֽחֲרֵי הַמֹּלֶךְ מִקֶּרֶב עַמָּֽם: ויקרא.

וַֽאֲנִי אֶתֵּן אֶת פָּנַי בָּאִישׁ הַהוּא וְהִכְרַתִּי אֹתוֹ מִקֶּרֶב עַמּוֹ כִּי מִזַּרְעוֹ נָתַן לַמֹּלֶךְ לְמַעַן טַמֵּא אֶת מִקְדָּשִׁי וּלְחַלֵּל אֶת שֵׁם קָדְשִֽׁי: 

מתוך המקום הזה נחשוב שוב על מגילת אסתר.

.

תבין,

אני טוענת שאסנת שמחי עזרה למרגלים של זרע עשו לכבוש את הארץ, זאת הסיבה שהיא קיבלה נחלה בהרחבות, כמו שרחב נהיתה חלק מישראל כשעזרה למרגלים של יהושע.

כמו שרחב נהיתה חלק מישראל, כך אסנת ומשפחת נהיו חלק מעשו – מלכות אדום מלכות החזיר.

.

יום אחד אסנת עשתה משמרת במשטרה , היה להם מרכז ממנו הם צופים בעיר באמצעות מצלמות שפזורות בעיר TLV. המצלמות הן לצורך ידיעה איפה יש פקקי תנועה וגם במקומות כמו כיכר רבין שיש שם הפגנות ויש להם יכולת לצפות באזור מאותו חדר בו נמצאות הטלויזיות וכך אם יש עומס תנועה היא היתה שולחת שוטר להכוין תנועה ולשחרר פקק.. והיא התקשרה אלי ובקשה שאבוא לקחת אותה מהעבודה בסוף המשמרת והייתי באזור והיא עדין לא סיימה את המשמרת אז ישבתי איתה שם.  והיא צפתה באזור כיכר רבין ואז היא אמרה לי שבגלל שליד כיכר רבין יש בתים של אנשים היא יכולה לראות עם המצלמות לתוך הבתים של האנשים אם החלונות של המרפסות פתוחים. לא הגשתי תלונה במשטרה. אני טוענת שכך אסנת החטיאה אותי בידיעת דבר חטא ומשכך כך היא אישרה את  המצלמות ששמתם לי בבית.

המקרה היה בערך בשנת 95 לפי הספורות הנוצריות. אחרי רצח רבין.

הרגשתי שצופים בי בבית רק החל משנת 2008 לפי הספורות הנוצריות.

אמרתי לאדם שסימן לי באופן גס כאדם שדחף לי לפה את פרי עץ הדעת שהוא יתבוששו, ואז התחלתי לגלות את סודותיהם ה"אינטימים" מהבית בו גרתי. החבר'ה מאלטו פראיסו (הלשכה הגבוהה) התפוצצו.. איימו עלי.

זה סוג של פולסא דינורא, שאנשיהם שמים אדם במקום הקללה ולאחר שהם עושים זאת הם מחילים את הדין.

יש התכנות שגם בית ספר דינור הוא בית ספר שבנו בו ילדי בעל זבוב.

.

אימוץ היתומים על ידי הבעל זבוב הוא חלק מסדרת פעולות שעושה הבעל זבוב  להדמות לעליון כפי שביקש הילל בן שחר.

להזכירכם אנשי הילל בן שחר, ילדים שאבדו את אמהותיהם לא יכולים לשמש כילדים שידמו אתכם לעליון על ידי אימוץ זה. בן להורים גרושים לא נחשב יתום. בן לאב בכלא, לא נחשב יתום.

.

אני צריכה לחשוב על כך:

כִּי לֹא אַלְמָן יִשְׂרָאֵל וִיהוּדָה מֵאֱלֹהָיו מֵיְהוָה צְבָאוֹת כִּי אַרְצָם מָלְאָה אָשָׁם מִקְּדוֹשׁ יִשְׂרָאֵל: ירמיהו.

אֲבִי יְתוֹמִים וְדַיַּן אַלְמָנוֹת אֱלֹהִים בִּמְעוֹן קָדְשׁוֹ: תהלים.

לילד שהתיתם מאמו יש אב.

גם על כך:

גרמניא בערבית זה- אלמניא.

.

תבין.

אב נושא בחטאי בנו עד שנת העשרים של בנו. אחרי גיל עשרים כל בחור מפקיד כסף בעבור חטאיו שלו. כך שגבר משנת  העשרים ומעלה לחיו אינו נחשב יתום כשאביו מת.

זֶה יִתְּנוּ כָּל הָֽעֹבֵר עַל הַפְּקֻדִים מַֽחֲצִית הַשֶּׁקֶל בְּשֶׁקֶל הַקֹּדֶשׁ עֶשְׂרִים גֵּרָה הַשֶּׁקֶל מַֽחֲצִית הַשֶּׁקֶל תְּרוּמָה לַֽיהֹוָֽה: כֹּל הָֽעֹבֵר עַל הַפְּקֻדִים מִבֶּן עֶשְׂרִים שָׁנָה וָמָעְלָה יִתֵּן תְּרוּמַת יְהוָֹֽה: הֶֽעָשִׁיר לֹֽא יַרְבֶּה וְהַדַּל לֹא יַמְעִיט מִֽמַּֽחֲצִית הַשָּׁקֶל לָתֵת אֶת תְּרוּמַת יְהֹוָה לְכַפֵּר עַל נַפְשֹֽׁתֵיכֶֽם: שמות.

אני טוענת שעושים פעולות מובנות להחטאת הילדים כדי להביא באשמה את אבותיהם.

.

תראה,

בשורה התחתונה,

אתם יודעים שאני נוסעת בדן לחוף מרינה.

ולרן כתבתי בצחוק שאני הולכת לעבוד אצל פרח פרחיא (אז נהגתי לכתוב עם יה בסוף מילה) כמפוצצת בלונים מקצועית.

סביר לחשוב שרן נוחם כשהוא נקם בי שלא באתי למסיבת הפרידה.

כפי שהבנת גם במקרה זה גרמתי לך לחשוף עצמך. התכנון המקורי היה ביום חמישי.

תראה,

ראיתי שגם ענק המזגנים בקשו לעלות ל- MINIBUS של דן.

דן (לא דן טחורש) הוא הקיבוץ של HERING. 

דן(קנר).

אגב, הבנות של גרעין רמה ללוחמי הגטאות היו לפני ההאחזות  אשבל בגושרים (בנימין החל דרכו ברים..) – בספורות 33. ו-44 קפלן 44 קריית ה- MEMSHALA.

(שמעתי שהיה בית ספר של המוסד בקיבוץ הגושרים, סוכני שב"כ היו מדריכים שם).

להזכירך החדר של רן מנו  בנירלט (לא רן מנו עורך הדין מאנגליא שהיה בגרעין רמה) הוא חדר 33 שנמצא אחרי חדר 20. אין הגיון ,לכן יש מעשה ספורות. ולרן היה תיק זולו שהוא הראה לי אותו בדרך מאוד מתוחכמת. זולו זה שם כינוי שקראו לי מגיל מאוד צעיר עוד מהימים של בית ספר כצנלסון, גם בתנועה, גם בצבא..

zulu:

VOODO CHILD הם גם מגשרים במקומות שה- MASTER לא יכול להופיע בהם. רן מנו מגרעין רמה גם היה שותף לזמן מאוד קצר בדירה שגרתי בה.

משכב הזכר של המגשר עם ה- MASTER שלו הוא על אותו עקרון של רחל שביקשה להבנות מבלהה ושלחה את בעלה לשאת אותה לאשה ולשכב עמה למען תבנה ממנה. לעתים השכר הוא פרי הבטן ולעיתים השכר הוא פרי מעלליו. להזכירכם ילדי השפחות הם משבטי ישראל, גם השפחות היו נשותיו ולא פילגשיו של יעקב. בעת הזאת יש נסיון לחלק את יהודה לשנים עשר השבטים בספורות ואת הספורים בספורות בני השפחות לשלוח בשורה הראשונה לקרב).

משמע ערן בכל זאת מתעקש לתת את זרעו ל "מלך" תמורת כסף.

אך מהסיפור של יום העשירי לחודש בחודש העשתי עשר אנחנו יכולים ללמוד מי הצר שארב לרחל בדרך מי הרעיל את בארות נחמותיה ומי רצח את רחל.

לאחר קורס האקונומיות ענת בקשה לשנות את שמה ל- NATI והחלה לפעול כטבחית במטבח של MACKEY MASSER וכפי שכולכם יודעים האקונומית מכה בהאחזות ב- IRON BELL כשהיא מודיעה שהאוכל מוכן. להזכירכם חיל הנחל הוא עוצבת הפלדה גם – MACSTEEL היא מעוצבת הפלדה. גם BENNY STEINMETZ הוא מעוצבת הפלדה.

מהתיעול של תחילת חודש עשתי עשר בערך, אנו יכולים ללמוד מי עשקה את גורלה של רחל שהיתה בקיבוץ.

תראה גם בשיר ירושלים של זהב לא מוזכר השם של הבורא.

אני מציעה להחיל חוק שבטקסים ישירו את שבחי ירושלים במילים מתהלים בלחנו של אביהו מדינה.

זה ההמנון הנכון לירושלים.

אחרי שאדם נספר בספורות של אדם שהוא רוצה לעשוק את גורל נקיי הכפיים שהוא רוצה להשליך עליו את חטאיו , זה כמו אלטלנה, שהירידה של נקי הכפיים מעלה את החוטא. החוטא חייב להקפיד ולשמור שנקי הכפיים שהוא הקריב יהיה למטה. כל חייו.

זאת הסיבה שזרע עשו שנבנו מיהודים בארופה תוך עושק זכיותיהם על הארץ הזאת מבחינת הבכורה, הורידו שוב את הניצולים שעלו לארץ.

וזאת אם שאלתם את עצמכם מדוע הם מתעללים בניצולי שואה , מדוע בנק לאומי לא העביר כספי פיצויים לניצולי שואה ומדוע ניצולי שואה עוד מתים מקור בלילה.

הם חייבים להחיל ולהקפיד שיוחל הדין על האנשים שהם עשקו את גורלם לפני השואה.

לך היתה מטרה לסרט ולא ידעת להבין שיש עוד מטרה לסרט.

"אינסטינקט בסיסי":

בשורה התחתונה אנשיהם נצפו ב- TELEGRAM עם יכולת לתעל לשיחות עם אנשים שלהם. לצורך פעילות במגרש שהם מחשיבים לו התמכרות למרות שהוא לא כזה. החוסר שהם מיצרים מבקש לייצר את ההתמכרות. אני מציעה לאנשינו לצאת ממגרש ה- TELEGRAS בעת הזאת. בגלל שלא ניתן להתלונן במשטרה על ספקים שמספקים גראס רעיל, הם רואים את הדבר כאישור להפיץ רעלים בשוק הגראס, כי סחר בגראס הוא לא חוקי. בעוד האנשים שסוחרים בגראס באמצעות רכש גראס עם מרשם מקופת החולים נעים "חופ'ש" בשטח. כפי שאתה יודע הגשתי תלונה במשטרה על סחר בגראס באמצעות סוחרים שקונים דרך מרשם מהרופא.

זה בדיוק כמו שהם מגישים עזרה לעני דרך ההומו שמולי וזאת כדי לאשר את ההומו ובכך להחטיא את העם היהודי והגר התושה עימנו באישור משילות אנשי תועבה על ירושלים. להזכירך אני לא בוחרת לפרלמנט שלכם כ- עשר שנים, אין לך משילות עלי ואני לא מאשרת את הפרלמנט המושל בירושלים בעת הזאת. ואם אתה מחיל את משפט המלך חובה עליך לומר זאת ברורות לעם כמו ששמואל אמר כשהסביר לעם מהו משפט המלך, והעם בחר מתוך הידיעה הברורה שזה שיקויים עליהם. ובכל זאת מלך בישראל חייב להיות מאושר על ידי נביא מבורא עולם ולא אדם שהושם לו השם שמואל ומתפקד כנביא הבעל.

הם שולטים על השיח שלכם ב- TELEGRAM באמצעות היכולת לשלוט ב- ANDROID ובמחשב שלכם.

(דברי אלה נכתבו כבר ונמחקו על ידי הפורצים לאתר).

יש חשד ש- SILVER הוא הוא קוד לאנשי ABA HILEL SILVER.

דרך לזהות את אנשיהם היא באמצעות הנוהג שלהם בשימוש מרובה באותיות חח ומספור 88. חח רווח עע רווח אתן יודעות..

.

תראה,

אחרי שהכנענו את תנובה, אין טעם להחרים את הקוטג'. די מעניין שאבא של TLV GEFEN בחר להזכר בחרמות של הגרמנים את עסקי האשכנזים בארצם בהקשר לחרם על הקוטג' כדי לדכא את תלונת העניים בעתונו של דנקנר. מה שאמר מר GEFEN הוא: היתה לנו שואה תניחו לנו לעשוק אתכם בשקט.

זילות שואה- חלק ראשון. זילות שואה- חלק שני.

ושוב ברור לי שהדברים נראים לכם הזויים.

לכן תפישה בשיטת AL KAPONA.

שבירת הקסם.

ברור לכל שפעולת החדרת הפין דרך פי הטבעת לתעלת הצואה מייצרת את אותה פעולה שמייצר החוקן בריום שבסוף המשכב הזה הצואה נפלטת החוצה. חשוב שתבינו זאת. יש מישהו שלא הראה לכם זאת בסרט מתוך יצירת אסטטיות במשכב תועבה זה שמייצר נראות של מעשה גברי… שמבקש להציע לך עוד חור לתעל אליו את תשוקתך.. שיראה סקסי בעניך החור המסריח הזה.

כנסת לא יכולה להחשב כנסת ישראל שיושב בה הומו, וראשה איש ששכב עם בעולת בעל, לא יכולה להחשב כנסת ישראל, לכן אין לה אישורים להעביר בכורות מישראל לעשו.

.

ביטוח לאומי נותן שתי אפשרויות עזרה לאדם שזקוק לסיוע סיעודי בבית לאחר פציעה.

האחת עוזרת בית כ- ארבע עד חמש שעות בשבוע דרך קבלן כח אדם שיש לו הסדר אספקת עובדים עם ביטוח לאומי.

השנית- כסף מביטוח לאומי והמבוטח מעסיק ישירות את העובד או העובדת בביתו.

הבחירה בקבלת כסף מאפשרת לתת שכר כמעט כפול לעובד או לעובדת.

בשורה התחתונה יותר מהיר לקבל אישור סיוע לאדם שנפצע דרך מת"ב מלקבל כסף לשכור עובדת שלא דרך מת"ב אני טוענת שזאת אוזלת יד מכוונת של ביטוח לאומי.

.

אני לא מתנגדת לשפה האנגלית כמגשרת בין העמים כדי שהרוסי והאנגלי והפולני והספרדי והישראלי יוכלו לדבר בינהם בארוחת צהרים. זאת שפה LATINIT שלהרבה עמים קל ללמוד אותה.

עברית זאת שפת קודש, זאת שפת התורה. אסור שכל עמי העולם ידברו בשפה העברית. עם ישראל לא יתחשב בעמים. גם שפתו.

אני טוענת שיוצר שנולד בישראל ודובר את השפה העברית ולמד בשפה העברית  ושכותב מנפשו בשפה האנגלית הוא יוצר שצינורותיו אינם צינורות עברים ומשכך זאת הוכחה שאינו יהודי. זאת לא עת גלות של העם משפתו. המילים של הכותב באות לו בשפה ה- LATINIT. לכן רוב יצירתו היא בשפה עמו. ארקדי דוכין הוא יוצר מעניין גם מהבחינה שיצירתו וכתיבתו בשפה העברית למרות שהשפה שהוא דיבר עם אימו וסבתו היא השפה הרוסית. אני טוענת שאם ויסוצקי היה עולה לישראל גם הוא מהר מאוד היה יוצר בשפה העברית. אביו של ויסוצקי היה יהודי.

.

היה פעם סרט על בחור שכל חייו סרט.. שסבבו אותו חברים לא אמיתיים, משפחה לא אמיתית, מקום עבודה שעובדיו שחקנים בסרט וכל המידע אודות "ראיית המציאות" שהוא רואה היתה כזאת שלא קשורה למה שקורה באמת ומידי פעם גם מחליפים כפילים להמשיך את הסרט.

אני טוענת שאם אדם עושה "מנוי לעתון digital" ונכנס דרך שם משתמש לאתר העיתון באינטרנט יש יכולת לעורך העיתון לגרום לקורא או לקוראת כתבות שמדווחות דיווחים לא אמיתיים אודות המציאות ומתוך המקום הזה מייצרים דעת האדם אודות העת בכל התחומים, פוליטיקה, ידוענים, מוסיקה, ספרים, כלכלה כפי שמראים לו או לה.

תשלום.

ברור לכם ש- youtube חייבת הרבה מאוד כסף לבני ובנות האדם שמעלים את הסרטים ל- youtube. אם הגולשים ב- youtube לא היו עושים זאת, youtube היתה צריכה לשכור הרבה מאוד עובדים שיעלו שירים וייצרו סרטים ל- youtube שיגרמו לבני ובנות האדם לגלוש ב- youtube, פועל יוצא מכך יגרמו למפרסמים לרצות לשלם כסף ל- youtube בעבור פרסום באתר- youtube..

סיכום סרט.

בשורה התחתונה אני לעולם לא הייתי מפקירה את אימי לידי אשה מסרילנקה שתגור איתה, שתסיים את חייה עם אשה זרה שלא דוברת את שפתה. וככה תהיה איתה לבד כל היום וכל הלילה.. ומישהי זרה מסתובבת בבית.

זה לא נכון להכניס לחיי הזקנים אנשים זרים שיגורו איתם בבית.

תקחו את ההורים שלכם אליכם לבית. אתם יכולים למכור את הבית של ההורים שלכם ולעשות עוד קומה בבית שלכם או לקנות בית יותר גדול ולעשות יחידת דיור לאמא שלכם ורק לצרכים מיוחדים תביאו מטפלת שאתם נוכחים במקום.

ה- SIMPTOM כ- CAUSE.

ברור לכל שאם המדע יודע בעת הזאת יודע ש- SEMMOVIL שמשמש כסם לבעיות COLESTEROL גורם לבעיות ברגלים אז הסם הזה יכול לשמש טייקון שיש לו מעבדה כימיקלית להפיל קללה ודין על בני אדם שיש לו אפשרות להגיע למזון שהם אוכלים או לאו למים שהם שותים.  וזאת כדי להפיל את אשמות הטייקון על אדם נקי כדי לעשות את ה- ROLL TO FUEL THE SOUL של הטייקון החוטא. ובדרך זאת לעשות שווערצע חייעז במובן של הקרבת אדם לחיטאי עשירים. 

בסתר קנה…

אני טוענת שגלית כבעולת בעל היתה כלי לרצוח, כאשה שאם אדם שאינו בעלה שוכב איתה היא מחילה עליו דין מוות.

אלה נשים בעולות בעל שמשמשות להוריד "מתחרים"…

מורן- פימי- חמת-מאיירס- מרחב-גדות- מימן-מילצ'ין- פרס- iskoor.

מעמד police.

ידוע הדבר שבימים הראשונים לקוממיות העם היהודי בארצו, המדינה הגבילה את מתן רשיונות העסק. לא כולם הצליחו לקבל רשיון עסק.

אני טוענת שזאת תחילת החרישה של מעמד ה- POLICE בישראל.

ואני אסביר.

בימים הראשונים חרישה זאת הציבה את הצירים בכל תחום במשק הכלכלי. צירים אלה למעשה שלטו על החיחול לעם ולא רק חילחול במשמעות של שכר מהם לעם , חילחול של סחורות מהם לעם. זאת אומרת שהצירים במכולות הם קבעו מה יוצב על המדף בחנות. ואם יש חרישה מהונדסת של המכולות, במשמעות שרק אנשים שלהם קיבלו רשיון עסק, אז ברור שיש להם את היכולת לקבוע מי יהיו הספקים שלהם. משמע הם יעדיפו את קפה עלית ויחסמו את קפה פרימיום. וכך קפה עלית ישלוט על שוק הקפה. וזאת החרישה הראשונה שהציבה את אנשיהם של מלכות רומי במעמד של שולטים על המשק. אחרי החרישה הראשונה אין בעיה לתת לכל דיחפין רשיון עסק כי במצב שליטה כזה בעל עסק שלא יקבל את החוקים מהר מאוד אפשר להוציא אותו מהשוק באם ימכרו לו יקר יותר או לא יספקו לו סחורות או אם יתנו למתחרה שלו תנאים עדיפים.

בסופו של יום. בתחילתו של יום. בסופו של יום. בעת הזאת.
להזכירכם,

בשורה התחתונה אני מציעה לעם הגרמני לא לתת לנושאי משך הזרע של האשכנזים לחזור לארצם כדי שלא יחזירו את המלחמות והעוני לגרמניא. בעת הזאת הם מבקשים לשוב לגרמניא  לזרוע בה שטן ופגע רע.

תניחו לעם הזה, אחרי שהגרמנים הקיאו את האשכנזים מקירבם, הם הצליחו ליצור חברה צודקת ושלום בגרמניא. תניחו להם. הם רב שבעו בוז.

שמירת עמוד- העשרים לחודש, בחודש העשירי, בשנת השבעים לקוממיות העם היהודי בארצו.

מי שראה את הסרט סימה ועקנין מכשפה, יוכל לאבחן שערוץ 2 נראה בעת הזאת כמו הערוץ השכונתי הנצפה בסרט.

נטע ברזילי פרצה דרך לשמנות. השמן השיג הכרה ומתקבל איך שהוא. אני טוענת שלא נכון הדבר להשיג פריצת דרך בתחום הזה, כי השמנות קיבלו סוג של נכות שמקבלים אותן איך שהן. זה קיבוע של מצב מיוחד שעושה את השמן כנכה שהתקבל. אני טוענת שקיבוע מסוג זה מקבע את הנכות במקום שאין צורך שתהיה נכות. כי שמן זה לא יפה ולא בריא- לכן קיבוע של נכות, של ליקוי בבריאות. ויש מצב שקבלה זו של החריג תהיה מדבקת ותרבה חריגים מסוג זה.

לא ניתן להכחיש שיש אקט של רחמים בקבלת השמן, יש אקט שמזכיר עשיית חסדים עם השמן, אתה מרגיש שאתה אדם נאור שאתה סובלני לשמן.

אני טוענת שהשמנת יתר הוכרזה כמחלה חשוכת מרפא כשהיא לא כזאת.  על כל מה שמשתמע מכך כולל אקט הקבלה, כולל התייחסות להצלחתה של נטע ברזילי כפורצת דרך כמו המזרחי שהצליח…

בסופו של יום ולפני תחילתו של יום יאיר לפיד היה נטע זר שפרץ לרעות במגרש של תלונת העני שהחלה ב- 2011 לפי הספורות הנוצריות. כך שאין להתפלא שבתחילתו של יום יאיר ששאל איפה הכסף ואחר כך ביקש שיוויון בנטל  קרא לבוחריו שנאוצרים כשהם שאלו בדרכם את יאיר איפה הכסף לאחר שיאיר התיישב על כיסא שר האוצר. זאת היתה תשובתו של יאיר למתלוננים ששאלו את שר האוצר יאיר לפיד- איפה הכסף, אז שר האוצר יאיר לפיד במקום להגיד להם איפה הכסף או שהוא עדיין בחיפושים, הוא קרא להם שנאוצרים.

תורה מועדים- חדש:

רק אצל היהודים, המוסלמים ושבט הלוי מודדים חודש על פי הירח, ירחון לא יכול להמדד על פי ספורות הנוצרים. השנה אצל הנוצרים נמדדת על פי סיבוב שלם של השמש אך לא מאותה נקודת זמן שאנחנו מודדים תחילת וסוף סיבוב.

לימודים מספר דברים- חדש:

באנגלית קראו למשה- mozes. בשפה האנגלית אין את הערכים של השפה העברית כפי שמציעה תורתנו הקדושה. בת פרעה נתנה שם עברי למשה שיש לשמו העברי משמעות שאין אותה בשם MOZES.

וַיִּגְדַּל הַיֶּלֶד וַתְּבִאֵהוּ לְבַת פַּרְעֹה וַֽיְהִי לָהּ לְבֵן וַתִּקְרָא שְׁמוֹ מֹשֶׁה וַתֹּאמֶר כִּי מִן הַמַּיִם מְשִׁיתִֽהוּ: שמות.

פרשת רָחָ֖ב- לימודים לשנת השבעים לקוממיות העם היהודי בארצו.

וַיֹּאמֶר פַּרְעֹה אֶל יוֹסֵף אַחֲרֵי הוֹדִיעַ אֱלֹהִים אוֹתְךָ אֶת כָּל זֹאת אֵין נָבוֹן וְחָכָם כָּמוֹךָ: אַתָּה תִּהְיֶה עַל בֵּיתִי וְעַל פִּיךָ יִשַּׁק כָּל עַמִּי רַק הַכִּסֵּא אֶגְדַּל מִמֶּךָּ: בראשית.

וַתֹּ֙אמֶר֙ אֶלהָ֣אֲנָשִׁ֔ים יָדַ֕עְתִּי כִּֽינָתַ֧ן יְהוָ֛ה לָכֶ֖ם אֶתהָאָ֑רֶץ וְכִֽינָפְלָ֤ה אֵֽימַתְכֶם֙ עָלֵ֔ינוּ וְכִ֥י נָמֹ֛גוּ כָּליֹשְׁבֵ֥י הָאָ֖רֶץ מִפְּנֵיכֶֽםכִּ֣י שָׁמַ֗עְנוּ אֵ֠ת אֲשֶׁרהוֹבִ֨ישׁ יְהוָ֜ה אֶתמֵ֤י יַםסוּף֙ מִפְּנֵיכֶ֔ם בְּצֵאתְכֶ֖ם מִמִּצְרָ֑יִם וַאֲשֶׁ֣ר עֲשִׂיתֶ֡ם לִשְׁנֵי֩ מַלְכֵ֨י הָאֱמֹרִ֜י אֲשֶׁ֨ר בְּעֵ֤בֶר הַיַּרְדֵּן֙ לְסִיחֹ֣ן וּלְע֔וֹג אֲשֶׁ֥ר הֶחֱרַמְתֶּ֖ם אוֹתָֽם: יהושע.

רחב ופרעה היו אנשים שמאמינים ומכירים בכך שיְהוָ֣ה אלהי ישראל הוא האלהים וביקשו להיות עם הצד של בורא עולם.

פרשת מעל בחרם.

מִי יֹבִלֵנִי עִיר מָצוֹר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם: הֲלֹא אַתָּה אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאוֹתֵינוּ:  הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם: בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ: תהלים.

אני טוענת  שלצבא אסור לקבל תרומות מנדיבים.

אני טוענת שאסור שבצבא ישרתו אישים השוכבים את זכר משכבי אשה שעל פי דין תורה הדין של אישים אלה הוא דין מוות.

אני טוענת שאיש ששכב עם בעולת בעל, אסור לו לשרת בצבא יען כי על פי דין תורה הדין שלו – דין מוות.

טהרת הצבא היא נשק איסטרטגי, כמו שאומרים בעגה הצבאית.

פרשת וזאת הברכה- לימודים לשנת השבעים לקוממיות העם היהודי בארצו.

שָׁמָּה קָּבְרוּ אֶת אַבְרָהָם וְאֵת שָׂרָה אִשְׁתּוֹ שָׁמָּה קָבְרוּ אֶת יִצְחָק וְאֵת רִבְקָה אִשְׁתּוֹ וְשָׁמָּה קָבַרְתִּי אֶת לֵאָה: בראשית.

צריך לחשוב על כך שאת רחל לא קברו ביחד עם האבות והאמהות של ישראל.

כִּי תִֽהְיֶיןָ לְאִישׁ שְׁתֵּי נָשִׁים הָֽאַחַת אֲהוּבָה וְהָֽאַחַת שְׂנוּאָה וְיָֽלְדוּ לוֹ בָנִים הָֽאֲהוּבָה וְהַשְּׂנוּאָה וְהָיָה הַבֵּן הַבְּכֹר לַשְּׂנִיאָֽה: וְהָיָה בְּיוֹם הַנְחִילוֹ אֶת בָּנָיו אֵת אֲשֶׁר יִֽהְיֶה לוֹ לֹא יוּכַל לְבַכֵּר אֶת בֶּן הָאֲהוּבָה עַל פְּנֵי בֶן הַשְּׂנוּאָה הַבְּכֹֽר: דברים.

דוד ויהונתן- תורה.

יהונתן כמו דודהבין שדוד משיח של בורא עולם ומתוך המקום הזה הוא עזר לדוד.

ברור לכל שלא קל הדבר ליהונתן כבן של מלך לקבל את ישיבת דוד על כיסא שאולאביו של יהונתןלאחר שאול.

ומתוך המקום הזה אנחנו יכולים להבין שיהונתן היה אדם מאוד מאמין שעשה כמו דוד שלא הסכים להרוג את שאול שהיה משיח של בורא עולם וזאת למרות ששאול ביקש להמיתו.

פרשת אַחֲרֵ֛י מ֥וֹת מֹשֶׁ֖ה- לימודים לשנת השבעים לקוממיות העם היהודי בארצו.

היהודים הם שבט אחד. שבט יהודה.

אתה לא יכול לחלק את יהודה לשנים עשר השבטים. או להמשיל מתוך יהודה קבוצות של בני אדם לכל שבטי ישראל.

שאול, מיכל ויהונתן היו משבט בנימין.

זה בסדר שמשבט יהודה קוראים על שם קרובי המשפחה. זה לא אומר שאדם בשם יהונתן משבט יהודה, מומר להיות בן שבט בנימין שאמו ואביו מכנים אותו בשם יהונתן. ברור לכל שלא נלקחת הבכורה וירושת הארץ מאדם בשם יהונתן משבט יהודה בעת הזאת.

זֶה הַדָּבָר אֲשֶׁר צִוָּה יְהֹוָה לִבְנוֹת צְלָפְחָד לֵאמֹר לַטּוֹב בְּעֵינֵיהֶם תִּהְיֶינָה לְנָשִׁים אַךְ לְמִשְׁפַּחַת מַטֵּה אֲבִיהֶם תִּהְיֶינָה לְנָשִׁים: וְלֹא תִסֹּב נַחֲלָה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל מִמַּטֶּה אֶל מַטֶּה כִּי אִישׁ בְּנַחֲלַת מַטֵּה אֲבֹתָיו יִדְבְּקוּ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל: וְכָל בַּת יֹרֶשֶׁת נַחֲלָה מִמַּטּוֹת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל לְאֶחָד מִמִּשְׁפַּחַת מַטֵּה אָבִיהָ תִּהְיֶה לְאִשָּׁה לְמַעַן יִירְשׁוּ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל אִישׁ נַחֲלַת אֲבֹתָיו: וְלֹא תִסֹּב נַחֲלָה מִמַּטֶּה לְמַטֵּה אַחֵר כִּי אִישׁ בְּנַחֲלָתוֹ יִדְבְּקוּ מַטּוֹת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל: כַּאֲשֶׁר צִוָּה יְהֹוָה אֶת מֹשֶׁה כֵּן עָשׂוּ בְּנוֹת צְלָפְחָד: וַתִּהְיֶינָה מַחְלָה תִרְצָה וְחָגְלָה וּמִלְכָּה וְנֹעָה בְּנוֹת צְלָפְחָד לִבְנֵי דֹדֵיהֶן לְנָשִׁים: מִמִּשְׁפְּחֹת בְּנֵי מְנַשֶּׁה בֶן יוֹסֵף הָיוּ לְנָשִׁים וַתְּהִי נַחֲלָתָן עַל מַטֵּה מִשְׁפַּחַת אֲבִיהֶן: אֵלֶּה הַמִּצְוֹת וְהַמִּשְׁפָּטִים אֲשֶׁר צִוָּה יְהֹוָה בְּיַד מֹשֶׁה אֶל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל בְּעַרְבֹת מוֹאָב עַל יַרְדֵּן יְרֵחוֹ: במדבר.

וְלֹא תִסֹּב נַחֲלָה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל מִמַּטֶּה אֶל מַטֶּה כִּי אִישׁ בְּנַחֲלַת מַטֵּה אֲבֹתָיו יִדְבְּקוּ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל:

זאת אומרת שבת לשבט יהודה ולאביה אין בנים שהתחתנה עם זרע עֵשָׂו הוא אֲבִי אֱדוֹם,  למעשה מסבה את ירושת אביה לעשו, למטה עשו. על כל מה שמשתמע מכך. היא למעשה יצאה משבט יהודה והצטרפה למטה עֵשָׂו עם ירושת אביה.

להזכירכם הירושה מועברת לאחר מות האב.

ומה אני אומרת,

בעת זיהוי בת ישראל שלאביה אין בנים שהתחתנה עם זרע עֵשָׂו , יש לדבר עם האב שבעודו בחייו יעביר את נחלתו לבן אחיו. אם לא יסכים האב, יש להרוג את בתו במשמעות של יהרג ובל יעבור.

וְאֶל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל תְּדַבֵּר לֵאמֹר אִישׁ כִּי יָמוּת וּבֵן אֵין לוֹ וְהַעֲבַרְתֶּם אֶת נַחֲלָתוֹ לְבִתּוֹ: וְאִם אֵין לוֹ בַּת וּנְתַתֶּם אֶת נַחֲלָתוֹ לְאֶחָיו: וְאִם אֵין לוֹ אַחִים וּנְתַתֶּם אֶת נַחֲלָתוֹ לַאֲחֵי אָבִיו: וְאִם אֵין אַחִים לְאָבִיו וּנְתַתֶּם אֶת נַחֲלָתוֹ לִשְׁאֵרוֹ הַקָּרֹב אֵלָיו מִמִּשְׁפַּחְתּוֹ וְיָרַשׁ אֹתָהּ וְהָיְתָה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל לְחֻקַּת מִשְׁפָּט כַּאֲשֶׁר צִוָּה יְהֹוָה אֶת מֹשֶׁה: בראשית.

וְאִם אֵין לוֹ בַּת וּנְתַתֶּם אֶת נַחֲלָתוֹ לְאֶחָיו: בראשית.

וְלֹ֥א אִתְּכֶ֖ם לְבַדְּכֶ֑ם אָֽנֹכִ֗י כֹּרֵת֙ אֶתהַבְּרִ֣ית הַזֹּ֔את וְאֶתהָֽאָלָ֖ה הַזֹּֽאתכִּי֩ אֶתאֲשֶׁ֨ר יֶשְׁנ֜וֹ פֹּ֗ה עִמָּ֨נוּ֙ עֹמֵ֣ד הַיּ֔וֹם לִפְנֵ֖י יְהֹוָ֣ה אֱלֹהֵ֑ינוּ וְאֵ֨ת אֲשֶׁ֥ר אֵינֶ֛נּוּ פֹּ֖ה עִמָּ֥נוּ הַיּֽוֹםכִּֽיאַתֶּ֣ם יְדַעְתֶּ֔ם אֵ֥ת אֲשֶׁריָשַׁ֖בְנוּ בְּאֶ֣רֶץ מִצְרָ֑יִם וְאֵ֧ת אֲשֶׁרעָבַ֛רְנוּ בְּקֶ֥רֶב הַגּוֹיִ֖ם אֲשֶׁ֥ר עֲבַרְתֶּֽםפרשת כִּֽיתָב֣וֹא אֶלהָאָ֔רֶץ.


וְעַתָּה בְּנוֹתֵיכֶם אַל תִּתְּנוּ לִבְנֵיהֶם וּבְנֹתֵיהֶם אַל תִּשְׂאוּ לִבְנֵיכֶם וְלֹא תִדְרְשׁוּ שְׁלֹמָם וְטוֹבָתָם עַד עוֹלָם לְמַעַן תֶּחֶזְקוּ וַאֲכַלְתֶּם אֶת טוּב הָאָרֶץ וְהוֹרַשְׁתֶּם לִבְנֵיכֶם עַד עוֹלָם
עזרא.

כִּי נָשְׂאוּ מִבְּנֹתֵיהֶם לָהֶם וְלִבְנֵיהֶם וְהִתְעָרְבוּ זֶרַע הַקֹּדֶשׁ בְּעַמֵּי הָאֲרָצוֹת וְיַד הַשָּׂרִים וְהַסְּגָנִים הָיְתָה בַּמַּעַל הַזֶּה רִאשׁוֹנָהעזרא.

התיקון:

וְעַתָּה נִכְרָת בְּרִית לֵאלֹהֵינוּ לְהוֹצִיא כָל נָשִׁים וְהַנּוֹלָד מֵהֶםעזרא.

שאול- שבירת קסם.

אֶל הַנַּעַר הַזֶּה הִתְפַּלָּלְתִּי וַיִּתֵּן יְהוָה לִי אֶת שְׁאֵלָתִי אֲשֶׁר שָׁאַלְתִּי מֵעִמּוֹ: וְגַם אָנֹכִי הִשְׁאִלְתִּהוּ לַיהוָה כָּל הַיָּמִים אֲשֶׁר הָיָה הוּא שָׁאוּל לַיהוָה וַיִּשְׁתַּחוּ שָׁם לַיהוָה: שמואל.

יש שאול ויש שאול..

שאת או אתה שואלים אדם שאלה, הדבר לא קשור לשאול במובן של המילה כבמשפט- יָשׁוּבוּ רְשָׁעִים לִשְׁאוֹלָה או

כַּצֹּאן לִשְׁאוֹל שַׁתּוּ מָוֶת יִרְעֵם וַיִּרְדּוּ בָם יְשָׁרִים לַבֹּקֶר (וצירם) וְצוּרָם לְבַלּוֹת שְׁאוֹל מִזְּבֻל לוֹ תהלים.

נחל קישון כמקיים מגרש קללה- חשיפת צופן.

עֲשֵׂה לָהֶם כְּמִדְיָן כְּסִיסְרָא כְיָבִין בְּנַחַל קִישׁוֹן: נִשְׁמְדוּ בְעֵין דֹּאר הָיוּ דֹּמֶן לָאֲדָמָה: שִׁיתֵמוֹ נְדִיבֵמוֹ כְּעֹרֵב וְכִזְאֵב וּכְזֶבַח וּכְצַלְמֻנָּע כָּל נְסִיכֵמוֹ: אֲשֶׁר אָמְרוּ נִירֲשָׁה לָּנוּ אֵת נְאוֹת אֱלֹהִים: תהלים.

אני טוענת שזאת הסיבה שלא עזרו לצוללי הקישון.

כי אם המדינה היתה מכירה באשמה, אז לא היתה מופלת אשמה על צוללי הקישון. והאדם שביקש להיוושע מהם  באמצעות שדי תרומות בצבא, לא היה נושע.

זה פולסא די נורא, שנדיבים שאין להם תשועה מפילים אשמה באמצעות תרומות תוך שהם שמים את האדם במקום הקללה ומחילים עליו את הדין.

RAN MANO- חשיפת תאומים- הטעות של מנגלה בחקירותיו.

בעת הזאת סביר לחשוב שמנגלה זיהה פעילות תאומים לכן הוא חקר תאומים. אני טוענת שמנגלה טעה בכיוון חקירותיו.

רן מנו ורן מנו הם תאומים ספורים רוחנית. יש אח גדול ואח קטן ה- MASTER ו- VOODOO CHILED ה- VOODOO למעשה עושה פעולות שהמאסטר שלו לא יכול לעשות לטובת המאסטר שלו, לעיתים באין ברירה הוא נושא חטאת שעליו מופלת האשמה והדין על חטאי המאסטר. שם ההקרבה.

יש מזרחי ויש מזרחי- שבירת קסם.

כפי שאתם יכולים להבין תנועת המזרחי היא תנועה של אשכנזים שהוקמה בארופה ואין לה קשר ליהודים שהיו בגלות המזרח התיכון ואפריקה. התנועה של דרוקמן מקורה במזרחי בארופה.

תור זה לא תֹר- שבירת קסם.

וזאת שבירת קסם לאנשים עשירים שפועלים לרפא עצמם את הרפואה הזאת במגרש של קופת חולים שמכנים מועד פגישה – תור. וגם המילה בשפה המדוברת בישראל תור היא עם ו' ומשכך זאת לא אותה מילה כבתורתנו הקדושה. תֹר בתורה זה לא מועד פגישה. יש משמעות לחסרון האות ו' במילה תֹר כי את המילה תורה בספר התורה כותבים עם ו'. תֹר בתורה זה לא מועד פגישה.

זרע של עגבניא לא מצמיח פרי הדר.

כי האדם עץ השדה.

ברור לכל שאם תשתול זרע של עגבניא באדמת פרי ההדר לא יצמח מהזרע פרי הדר.

מרחם של אשה גרושה לא יוולד כהן. מרחם של אשה לא בתולה לא יוולד כהן אם בעלה הכהן לא הוא שפתח אותה. מרחם של אשה שאינה משבטי ישראל ושבעלה כהן, לא יוולד כהן. מרחם של אשה שבעלה לא כהן, לא יוולד כהן.

מזרע של עשו שהנשתל ברחם של יהודיה לא יוולד יהודי.

בנות שבט המנשה- שבירת קסם- הלכה למעשה

דינה.

בסופו של יום חבל לראות את קרולינה במחזמר שגעון המוסיקה. אתה שמת את הילד מבוורלי הילס 90210 לשיר במקום טוני את השיר של טוני בצבעים של הילד מבוורלי הילס. קטע שקרולינה חתכה לכיוון הזה. אני ראיתי את קרולינה יותר בכיוון של סלדה..חבל..

בסופו של יום יש מסיבה בעיר שיהודה קיסר לא הוזמן אליה, גם מירי אלוני לא הוזמנה.

ואני אומרת לחיים ולדקלון ולזהבה ואביהו , תצאו בבקשה מהמסיבה הזאת שזהבה שרה בה שירי להקת הנחל ותלמיד תלמה ילין שר פיירוז, ואביהו מקבל פרס מהאשכנזים, ותחברו ליהודה קיסר.

למירי אלוני אני אומרת בואי תשירי עמנו, מישהו ביקש לשים אותך במקום של השרמוטא ירדנה ארזי ולשים אותה במקומך. אני טוענת שיש החלת דין על מירי אלוני על חטאים במגרשים של להקת הנחל, לכן הפרנס של יוצאי להקת הנחל לא דואג לפרנס אותה בעת הזאת. לצורך העניין, חיים משה ודקלון ואביהו הם ניצבים, כי יש מישהו שצריך שתהיה הנראות של הצבע במסיבה הזאת.

בתחילתו של יום כתב אלתרמן את השיר של גדליה וסורו מני בשפתו של שבזי, בעת הזאת המילים של אלתרמן בשפתו של שבזי מעוררות תחושות לא נעימות, לכן אני מאוד שמחה שזכיתי לקנות דיסק ישירות מיהודה קיסר וללא מתווכים דיסק של הנעימות  האלה, ללא המילים.

רדיו זמן השלום- BRAZIL- פרק ראשון- עמוד העריכה. רדיו זמן השלום- BRAZIL- פרק ראשון.  פרק שני.

אותו הדבר עם שוק הדלתות בארץ. דונרשטיין, שקד וסולהוב, "מנצחים" על היצירות של בכרי. הנוגנים והשרים הם אותם נוגנים ושרים.

בשורה התחתונה תלמידי הפקולט"ה האשכנזית ללימודים גבוהים במוסדות אשכנז בישראל לא יוצרים מוסיקה קלאסית.

עולם ההשכלה המוסיקלית הגבוהה שלכם הוא לא עולם יצירה.

מכתבים:

מכתבים לעתונות- צופית גרנט כמאשרת את ערוץ 2 כבעל הדיעה.

תראה,

הדברים הטובים שעושים אנשים כמו גדעון לוי וצופית גרנט בבמה של בעלי ערוץ שתיים הם אלה שמביאים את אישור הטייקון ומוסרותיו כבעלי הדיעה.

בדיוק כמו שהעברת תרומות דרך שמולי, מבקשת ליצר את אישור ההומו כמנהיג בישראל.

ברור לכל שבעת הזאת בעלי הון שולטים על המידע אותו מקבל אדם ומשכך את ראיית העת הזאת, שעם ראות זאת באים האזרחים ובאות האזרחיות לקלפי.

ברור לכל שהאזרחים בישראל בוחרים מנהיגים מחפיסת הקלפים שמגישים להם בעלי ההון.

ברור לכל שבחפיסת הקלפים שמגיש החבר של לפיד (מערבי השירה בציבור אצל עינת שרוף), לפיד נראה נכון כששמים את הקלף שלו ליד הקלף של בנט.

יש מזרחי ויש מזרחי- מכתב לעתונות- נשלח.

יש התכנות שאנשים מהישיבה של מוטי אלון ודרוקמן גיירו כוזרים עוד בארופה ויש כאלה שהייתה להם עזות מצח לכנות עצמם בשם כהן או לוי.

אני טוענת שדרוקמן ומוטי אלון מגיירים את בני עשו/ מלכות אדום כדי לתת להם את הבכורה וברכה.

ואני אומרת למר מוטי אלון ודרוקמן, אתם לא קדוש ישראל ויוצרו.

מכתבים שלא נשלחו לעתונות ולחברי הפרלמנט- הפרטת הסיוע לאזרחים משלמים מיסים לביטוח לאומי.

מכתבים לעתונאות וחברי פרלמנט- צום חודש עשירי- הסבר.

באנגלית קראו למשה- mozes.

בשפה האנגלית את הערכים של השפה העברית כפי שמציעה תורתנו הקדושה.

בת פרעה נתנה שם עברי למשה שיש לשמו העברי משמעות שאין אותה בשם MOZES.

וַיִּגְדַּל הַיֶּלֶד וַתְּבִאֵהוּ לְבַת פַּרְעֹה וַֽיְהִי לָהּ לְבֵן וַתִּקְרָא שְׁמוֹ מֹשֶׁה וַתֹּאמֶר כִּי מִן הַמַּיִם מְשִׁיתִֽהוּ: שמות.

דרך לחסוך במחירי המים – מכתב לעתונות- נשלח.

בימי החורף אפשר לשים במרפסת בחוץ כלי מפלסטיק וכשיש גשם כלי הפלסטיק  משמשים לאגירת המים. הכלים בגודל של הכלים לאחסון עוגיות בארון המטבח.

בגשם שהיה לפני שבעה ימים בערך הצלחתי למלא עם שתי קופסאות פלסטיק קטנות כעשרה ליטר מים.

ברור לכל שאלה מים יותר נקיים ממי נחלים. מהשמים ישירות לכלי הפלסטיק ללא מגע עם האדמה.

ובכל זאת עשיתי סינון בעזרת בד כשמילאתי את הבקבוקים. כי לפעמים עם הרוח יש חול.

הורים לילדים יכולים לתת לילדים לעשות זאת. זאת יכולה להיות פעילות יפה עם הילדים. אני טוענת שאם שמים יותר כלי פלסטיק בתוך אדניות שתלויות על המעקה,ניתן לספק את צריכת המים המשפחתית ואפילו לאגור לקייץ.

מכתבים למשטרה- מעמד police.

הם גם שלטו מי ילמד, ומה ילמד. וכך הם הציבו בחרישה הראשונה את אנשיהם בכל תחום ותחום.

מוסדות מדינה, משטרה, בנקים , בתי חולים, בתי ספר, מוסרות תיקשורת  וכו'.

אחרי שהם ניצבים בשטח כל מה שהם צריכים לעשות זה להעביר מקל.

ניצב במכולת  באם יפרוש ידע למכור רק לאדם ממלכות רומי בישראל.

לסיכום הפרק הראשון אודות חרישת מעמד ה- POLICE,  הדבר הוא כמו במשל האבנים שביקש  MA-NO לאשר.

קודם כל שמים בכד את האבנים הגדולות, אחר הבינוניות ולבסוף האבנים הקטנות איכשהו מוצאות את מקומן בין האבנים הגדולות ובינוניות..

כי האדם עץ השדה.

ברור לכל שאם תשתול זרע של עגבניא באדמת פרי ההדר לא יצמח מהזרע פרי הדר.

מרחם של אשה גרושה לא יוולד כהן. מרחם של אשה לא בתולה לא יוולד כהן אם בעלה הכהן לא הוא שפתח אותה. מרחם של אשה שאינה משבטי ישראל ושבעלה כהן, לא יוולד כהן. מרחם של אשה שבעלה לא כהן, לא יוולד כהן.

מזרע של עשו שהנשתל ברחם של יהודיה לא יוולד יהודי.

הזרע הוא הקובע את מין הפרי. לא האדמה.

יש עמים שאסור להזריע בנשותיו זרע יהודי. העובר ברחם אימו ניזון מדם אמו. ככתוב בתורתנו הנפש היא בדם. משמע הדם של האם ממנה ניזון העובר משול לחזיר ומשכך הילד נולד טמא מבחינת חוקי הטהרה מבחינת טהרת הגוף להיות משכן לרוח חיים מהמין של חוקי טהרה של יהודים ככהנים לעמים. יש חוקי טהרה של כהנים ככהנים לישראל ויש חוקי טהרה של ישראל ככהנים לעמים.

חיל הנח"ל ידוע כ–88 עוצבת הפלדה.

החרב המתהפכת– כהנים. החרב המתהפכת– מי הוא יהודי ומי היא יהודיה.

וַיִּקְרָא הָאָדָם שֵׁמוֹת לְכָל הַבְּהֵמָה וּלְעוֹף הַשָּׁמַיִם וּלְכֹל חַיַּת הַשָּׂדֶה וּלְאָדָם לֹא מָצָא עֵזֶר כְּנֶגְדּוֹ: וַיַּפֵּל יְהֹוָה אֱלֹהִים תַּרְדֵּמָה עַל הָאָדָם וַיִּישָׁן וַיִּקַּח אַחַת מִצַּלְעֹתָיו וַיִּסְגֹּר בָּשָׂר תַּחְתֶּנָּה:וַיִּבֶן יְהֹוָה אֱלֹהִים אֶת הַצֵּלָע אֲשֶׁר לָקַח מִן הָאָדָם לְאִשָּׁה וַיְבִאֶהָ אֶל הָאָדָם: בראשית.

כִּי הָֽאָדָם עֵץ הַשָּׂדֶה. דברים.

וַיִּבֶן יְהֹוָה אֱלֹהִים אֶת הַצֵּלָע אֲשֶׁר לָקַח מִן הָאָדָם לְאִשָּׁה. בראשית.

כל עובד אדמה חכם, יודע שאפשר לקחת ענף מעץ הקלמנטינה ולהלחים אותו במקום ענף של תפוזים שנחתך מעץ  התפוזים והענף שנחתך מעץ הקלמנטינה יצמיח קלמנטינות על עץ התפוזים.

למרות ששתלו את משה אצל בת פרעה הוא הצמיח את הפירות של אביו, בדיוק כמו הזרע שצמח בתוך הביצית.

ברור לכל שיש את היכולת לבנות מן האדם היחיד- עוד אדם.

צריך לחשוב על כך שבורא עולם המשיל את האדם לעץ השדה ולא לחית השדה.

האדם משול במקרה זה לעץ השדה מבריאתו, יש עתות שהאדם הומשל לבהמה וזאת בגלל דרך השכלתו ופועלו בהתאם להשכלתו..

כִּי אֱוִיל עַמִּי אוֹתִי לֹא יָדָעוּ בָּנִים סְכָלִים הֵמָּה וְלֹא נְבוֹנִים הֵמָּה חֲכָמִים הֵמָּה לְהָרַע וּלְהֵיטִיב לֹא יָדָעוּ: ירמיה.

שָׂרֶיהָ בְקִרְבָּהּ כִּזְאֵבִים טֹרְפֵי טָרֶף לִשְׁפָּךְ דָּם לְאַבֵּד נְפָשׁוֹת לְמַעַן בְּצֹעַ בָּצַע: יחזקאל.

כִּי אֱוִיל עַמִּי אוֹתִי לֹא יָדָעוּ בָּנִים סְכָלִים הֵמָּה וְלֹא נְבוֹנִים הֵמָּה חֲכָמִים הֵמָּה לְהָרַע וּלְהֵיטִיב לֹא יָדָעוּ: ירמיה.

חכמה היא לא תכונה שניתן לאמר אם היא טובה או רעה. חכמה היא חכמה. אם אתה חכם להרע, אתה לא נבון. אם השרים לא יודעים להטיב עם חכמתם ומרעים עם חכמתם, הם בנים סכלים ולא נבונים.

"יודע חקלאי פיקח" כוורת.

וַיִּקְרָא הָאָדָם שֵׁמוֹת לְכָל הַבְּהֵמָה וּלְעוֹף הַשָּׁמַיִם וּלְכֹל חַיַּת הַשָּׂדֶה וּלְאָדָם לֹא מָצָא עֵזֶר כְּנֶגְדּוֹ: וַיַּפֵּל יְהֹוָה אֱלֹהִים תַּרְדֵּמָה עַל הָאָדָם וַיִּישָׁן וַיִּקַּח אַחַת מִצַּלְעֹתָיו וַיִּסְגֹּר בָּשָׂר תַּחְתֶּנָּה:וַיִּבֶן יְהֹוָה אֱלֹהִים אֶת הַצֵּלָע אֲשֶׁר לָקַח מִן הָאָדָם לְאִשָּׁה וַיְבִאֶהָ אֶל הָאָדָם: בראשית.

כִּי הָֽאָדָם עֵץ הַשָּׂדֶה. דברים.

וַיִּבֶן יְהֹוָה אֱלֹהִים אֶת הַצֵּלָע אֲשֶׁר לָקַח מִן הָאָדָם לְאִשָּׁה. בראשית.

כל עובד אדמה חכם, יודע שאפשר לקחת ענף מעץ ולהשריש אותו ומהענף יגדל עץ שיצמיח את אותם פירות. אפשר לעשות אותו הדבר גם מעלה.

ברור לכל שיש את היכולת לבנות מן האדם היחיד- עוד אדם.

העובדה שאנחנו לא יודעים איך לעשות זאת לא סותרת את העובדה שהדבר אפשרי.

השבועה עצמה לא מזכירה את בורא עולם, אך לאדם מאמין ברור שכל שבועה היא לבורא עולם. הבעיה היא עם אדם לא מאמין בשבועה זו שלא קוראת בשם הבורא, במקרה זה לא ניתן ליחס לנשבע שקר, אך לשבועה אין ערך בעיני אם לא נשבעים לבורא עולם, זאת לא שבועה בעיני. צריך לשנות את השם משבועה לכתב התחייבות או משהו כזה.

לעתים הרופאים בטיפול שהם נותנים לנו הם מרפאים, אך לא אותנו.

מונה לי ז,ה.

אנא לי ז,ה.

מאז"ה.

וּלְעֵת מַרְפֵּא וְהִנֵּה בְעָתָה: ירמיה.

נו.

אתם צריכים להבין שלשוקן כל כך קשה לראות את בן עדתו נכנס לכלא עד כדי כך שהוא מוכן לחמול לאנס, לאדם בעל כח ושררה שהטריד נשים. אם אולמרט לא היה נכנס לכלא שוקן לא היה דורש חמלה לקצב.

מה לדעתך ירגישו הנשים שנאנסו כשהעם יחמול על קצב.

  • נכתב בעת שליחתו של אולמרט לכלא.

וַיַּעֲשֶׂה עָמְרִי הָרַע בְּעֵינֵי יְהוָה וַיָּרַע מִכֹּל אֲשֶׁר לְפָנָיו: וַיֵּלֶךְ בְּכָל דֶּרֶךְ יָרָבְעָם בֶּן נְבָט (ובחטאתיו) וּבְחַטָּאתוֹ אֲשֶׁר הֶחֱטִיא אֶת יִשְׂרָאֵל לְהַכְעִיס אֶת יְהוָה אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל בְּהַבְלֵיהֶם: מלכים.

כור הברזל.

תראה,

ברור לכל שאם יהושע היה כובש את דרום אפריקה ומגרש את האפרטהייד/צפרטיסטים/ספרטא/בלק בן ציפור, הוא היה נחשב לגיבור בקרב העמים. ומשכך יש לכם את היכולת להבין מדוע נדרש לא לחיות כל נשמה ב- הַחִתִּי וְהָאֱמֹרִי הַכְּנַעֲנִי וְהַפְּרִזִּי הַחִוִּי וְהַיְבוּסִי.

אף- גן.

אני טוענת שהשיטה העסקית הנהוגה אצל הטייקונים משולה למשכב של אישים השוכבים את זכר משכבי אשה, שהמלחמות הן הווזלין/הסחת הדעת כדי להגיע לחדירה מלאה/ אישור המתווה.

החטא:

וּכְכַלּוֹת אֵלֶּה נִגְּשׁוּ אֵלַי הַשָּׂרִים לֵאמֹר לֹא נִבְדְּלוּ הָעָם יִשְׂרָאֵל וְהַכֹּהֲנִים וְהַלְוִיִּם מֵעַמֵּי הָאֲרָצוֹת כְּתוֹעֲבֹתֵיהֶם לַכְּנַעֲנִי הַחִתִּי הַפְּרִזִּי הַיְבוּסִי הָעַמֹּנִי הַמֹּאָבִי הַמִּצְרִי וְהָאֱמֹרִי: כִּי נָשְׂאוּ מִבְּנֹתֵיהֶם לָהֶם וְלִבְנֵיהֶם וְהִתְעָרְבוּ זֶרַע הַקֹּדֶשׁ בְּעַמֵּי הָאֲרָצוֹת וְיַד הַשָּׂרִים וְהַסְּגָנִים הָיְתָה בַּמַּעַל הַזֶּה רִאשׁוֹנָה: וּכְשָׁמְעִי אֶת הַדָּבָר הַזֶּה קָרַעְתִּי אֶת בִּגְדִי וּמְעִילִי וָאֶמְרְטָה מִשְּׂעַר רֹאשִׁי וּזְקָנִי וָאֵשְׁבָה מְשׁוֹמֵם:וְאֵלַי יֵאָסְפוּ כֹּל חָרֵד בְּדִבְרֵי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל עַל מַעַל הַגּוֹלָה וַאֲנִי יֹשֵׁב מְשׁוֹמֵם עַד לְמִנְחַת הָעָרֶב: וּבְמִנְחַת הָעֶרֶב קַמְתִּי מִתַּעֲנִיתִי וּבְקָרְעִי בִגְדִי וּמְעִילִי וָאֶכְרְעָה עַל בִּרְכַּי וָאֶפְרְשָׂה כַפַּי אֶל יְהוָה אֱלֹהָי: וָאֹמְרָה אֱלֹהַי בֹּשְׁתִּי וְנִכְלַמְתִּי לְהָרִים אֱלֹהַי פָּנַי אֵלֶיךָ כִּי עֲוֹנֹתֵינוּ רָבוּ לְמַעְלָה רֹּאשׁ וְאַשְׁמָתֵנוּ גָדְלָה עַד לַשָּׁמָיִם: מִימֵי אֲבֹתֵינוּ אֲנַחְנוּ בְּאַשְׁמָה גְדֹלָה עַד הַיּוֹם הַזֶּה וּבַעֲוֹנֹתֵינוּ נִתַּנּוּ אֲנַחְנוּ מְלָכֵינוּ כֹהֲנֵינוּ בְּיַד מַלְכֵי הָאֲרָצוֹת בַּחֶרֶב בַּשְּׁבִי וּבַבִּזָּה וּבְבֹשֶׁת פָּנִים כְּהַיּוֹם הַזֶּה:וְעַתָּה כִּמְעַט רֶגַע הָיְתָה תְחִנָּה מֵאֵת יְהוָה אֱלֹהֵינוּ לְהַשְׁאִיר לָנוּ פְּלֵיטָה וְלָתֶת לָנוּ יָתֵד בִּמְקוֹם קָדְשׁוֹ לְהָאִיר עֵינֵינוּ אֱלֹהֵינוּ וּלְתִתֵּנוּ מִחְיָה מְעַט בְּעַבְדֻתֵנוּ:כִּי עֲבָדִים אֲנַחְנוּ וּבְעַבְדֻתֵנוּ לֹא עֲזָבָנוּ אֱלֹהֵינוּ וַיַּט עָלֵינוּ חֶסֶד לִפְנֵי מַלְכֵי פָרַס לָתֶת לָנוּ מִחְיָה לְרוֹמֵם אֶת בֵּית אֱלֹהֵינוּ וּלְהַעֲמִיד אֶת חָרְבֹתָיו וְלָתֶת לָנוּ גָדֵר בִּיהוּדָה וּבִירוּשָׁלִָם:וְעַתָּה מַה נֹּאמַר אֱלֹהֵינוּ אַחֲרֵי זֹאת כִּי עָזַבְנוּ מִצְוֹתֶיךָ: אֲשֶׁר צִוִּיתָ בְּיַד עֲבָדֶיךָ הַנְּבִיאִים לֵאמֹר הָאָרֶץ אֲשֶׁר אַתֶּם בָּאִים לְרִשְׁתָּהּ אֶרֶץ נִדָּה הִיא בְּנִדַּת עַמֵּי הָאֲרָצוֹת בְּתוֹעֲבֹתֵיהֶם אֲשֶׁר מִלְאוּהָ מִפֶּה אֶל פֶּה בְּטֻמְאָתָם:וְעַתָּה בְּנוֹתֵיכֶם אַל תִּתְּנוּ לִבְנֵיהֶם וּבְנֹתֵיהֶם אַל תִּשְׂאוּ לִבְנֵיכֶם וְלֹא תִדְרְשׁוּ שְׁלֹמָם וְטוֹבָתָם עַד עוֹלָם לְמַעַן תֶּחֶזְקוּ וַאֲכַלְתֶּם אֶת טוּב הָאָרֶץ וְהוֹרַשְׁתֶּם לִבְנֵיכֶם עַד עוֹלָם:וְאַחֲרֵי כָּל הַבָּא עָלֵינוּ בְּמַעֲשֵׂינוּ הָרָעִים וּבְאַשְׁמָתֵנוּ הַגְּדֹלָה כִּי אַתָּה אֱלֹהֵינוּ חָשַׂכְתָּ לְמַטָּה מֵעֲוֹנֵנוּ וְנָתַתָּה לָּנוּ פְּלֵיטָה כָּזֹאת: הֲנָשׁוּב לְהָפֵר מִצְוֹתֶיךָ וּלְהִתְחַתֵּן בְּעַמֵּי הַתֹּעֵבוֹת הָאֵלֶּה הֲלוֹא תֶאֱנַף בָּנוּ עַד כַּלֵּה לְאֵין שְׁאֵרִית וּפְלֵיטָה: יְהוָה אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל צַדִּיק אַתָּה כִּי נִשְׁאַרְנוּ פְלֵיטָה כְּהַיּוֹם הַזֶּה הִנְנוּ לְפָנֶיךָ בְּאַשְׁמָתֵינוּ כִּי אֵין לַעֲמוֹד לְפָנֶיךָ עַל זֹאת:

וּכְכַלּוֹת אֵלֶּה נִגְּשׁוּ אֵלַי הַשָּׂרִים לֵאמֹר לֹא נִבְדְּלוּ הָעָם יִשְׂרָאֵל וְהַכֹּהֲנִים וְהַלְוִיִּם מֵעַמֵּי הָאֲרָצוֹת כְּתוֹעֲבֹתֵיהֶם לַכְּנַעֲנִי הַחִתִּי הַפְּרִזִּי הַיְבוּסִי הָעַמֹּנִי הַמֹּאָבִי הַמִּצְרִי וְהָאֱמֹרִי: כִּי נָשְׂאוּ מִבְּנֹתֵיהֶם לָהֶם וְלִבְנֵיהֶם וְהִתְעָרְבוּ זֶרַע הַקֹּדֶשׁ בְּעַמֵּי הָאֲרָצוֹת וְיַד הַשָּׂרִים וְהַסְּגָנִים הָיְתָה בַּמַּעַל הַזֶּה רִאשׁוֹנָה:

כִּי נָשְׂאוּ מִבְּנֹתֵיהֶם לָהֶם וְלִבְנֵיהֶם וְהִתְעָרְבוּ זֶרַע הַקֹּדֶשׁ בְּעַמֵּי הָאֲרָצוֹת וְיַד הַשָּׂרִים וְהַסְּגָנִים הָיְתָה בַּמַּעַל הַזֶּה רִאשׁוֹנָה:

וְעַתָּה בְּנוֹתֵיכֶם אַל תִּתְּנוּ לִבְנֵיהֶם וּבְנֹתֵיהֶם אַל תִּשְׂאוּ לִבְנֵיכֶם וְלֹא תִדְרְשׁוּ שְׁלֹמָם וְטוֹבָתָם עַד עוֹלָם לְמַעַן תֶּחֶזְקוּ וַאֲכַלְתֶּם אֶת טוּב הָאָרֶץ וְהוֹרַשְׁתֶּם לִבְנֵיכֶם עַד עוֹלָם:

התיקון:

וּכְהִתְפַּלֵּל עֶזְרָא וּכְהִתְוַדֹּתוֹ בֹּכֶה וּמִתְנַפֵּל לִפְנֵי בֵּית הָאֱלֹהִים נִקְבְּצוּ אֵלָיו מִיִּשְׂרָאֵל קָהָל רַב מְאֹד אֲנָשִׁים וְנָשִׁים וִילָדִים כִּי בָכוּ הָעָם הַרְבֵּה בֶכֶה:וַיַּעַן שְׁכַנְיָה בֶן יְחִיאֵל מִבְּנֵי (עולם) עֵילָם וַיֹּאמֶר לְעֶזְרָא אֲנַחְנוּ מָעַלְנוּ בֵאלֹהֵינוּ וַנֹּשֶׁב נָשִׁים נָכְרִיּוֹת מֵעַמֵּי הָאָרֶץ וְעַתָּה יֵשׁ מִקְוֶה לְיִשְׂרָאֵל עַל זֹאת:וְעַתָּה נִכְרָת בְּרִית לֵאלֹהֵינוּ לְהוֹצִיא כָל נָשִׁים וְהַנּוֹלָד מֵהֶם בַּעֲצַת אֲדֹנָי וְהַחֲרֵדִים בְּמִצְוַת אֱלֹהֵינוּ וְכַתּוֹרָה יֵעָשֶׂה:קוּם כִּי עָלֶיךָ הַדָּבָר וַאֲנַחְנוּ עִמָּךְ חֲזַק וַעֲשֵׂה: וַיָּקָם עֶזְרָא וַיַּשְׁבַּע אֶת שָׂרֵי הַכֹּהֲנִים הַלְוִיִּם וְכָל יִשְׂרָאֵל לַעֲשׂוֹת כַּדָּבָר הַזֶּה וַיִּשָּׁבֵעוּ:

וְעַתָּה נִכְרָת בְּרִית לֵאלֹהֵינוּ לְהוֹצִיא כָל נָשִׁים וְהַנּוֹלָד מֵהֶם.

אם.

אם יחתם הסכם גז של הרוסים עם הטורקים אז מבחינת השפעת ההסכם על שוק הגז העולמי, הוא יכול מאוד להטיב עם העם היהודי והגר התושב עמנו מבחינת היכולת להוריד את מחיר הגז הנמכר לחברת החשמל וחברות אספקת הגז בישראל פועל יוצא מכך מחיר חשמל וגז נמוך יותר למשק הבית בישראל.

פוטנציאל הביקוש מנובל אנרג'י ודלק באזור יהיה נמוך יותר אם יחתם הסכם גז בין הטורקים לרוסים וזאת גם לנוכח גילויי הגז במצרים.

מיכל בת יהודה משבט הלוי.

מיכל בת שאול ויהונתן בן שאול, לא היו יהודים.

וַיְהִי אִישׁ (מבן) (ימין) מִבִּנְיָמִין וּשְׁמוֹ קִישׁ בֶּן אֲבִיאֵל בֶּן צְרוֹר בֶּן בְּכוֹרַת בֶּן אֲפִיחַ בֶּן אִישׁ יְמִינִי גִּבּוֹר חָיִל: וְלוֹ הָיָה בֵן וּשְׁמוֹ שָׁאוּל בָּחוּר וָטוֹב וְאֵין אִישׁ מִבְּנֵי יִשְׂרָאֵל טוֹב מִמֶּנּוּ מִשִּׁכְמוֹ וָמַעְלָה גָּבֹהַּ מִכָּל הָעָם: שמואל.

אני מיכל בת יהודה משבט הלוי.

אַךְ אֶת מַטֵּה לֵוִי לֹא תִפְקֹד וְאֶת רֹאשָׁם לֹא תִשָּׂא בְּתוֹךְ בְּנֵי יִשְׂרָאֵֽל: במדבר.

בָּעֵת הַהִוא הִבְדִּיל יְהֹוָה אֶת שֵׁבֶט הַלֵּוִי לָשֵׂאת אֶת אֲרוֹן בְּרִית יְהֹוָה לַֽעֲמֹד לִפְנֵי יְהֹוָה לְשָֽׁרְתוֹ וּלְבָרֵךְ בִּשְׁמוֹ עַד הַיּוֹם הַזֶּֽה:עַל כֵּן לֹֽא הָיָה לְלֵוִי חֵלֶק וְנַֽחֲלָה עִם אֶחָיו יְהֹוָה הוּא נַֽחֲלָתוֹ כַּֽאֲשֶׁר דִּבֶּר יְהֹוָה אֱלֹהֶיךָ לֽוֹ: דברים.

ברור לכל שכהנים הם משבט הלוי ומשכך אנחנו לא יהודים, אנחנו לא משבט יהודה.

בנשימה אחת.בנשימה שנית.

בעת הזאת אני טוענת ששר בכנסת ישראל צריך לקבל את אותו השכר שמקבל כראדי אצל שרון יצחק תשובה, קשה יהיה להצמיד את שכרו של האדם שישב בראש מנהיגי העם לשכרו של שרון יצחק תשובה, אך צריך שהאדם שיושב בראש כנסת מנהיגי ישראל, ישתכר לפחות פי שתים משכרו של כראדי אצל שרון יצחק תשובה.

זה גובה המעקה שצריך לשים כדי שמנהיג אדם לא יפול.

כמובן שצריך להבטיח מענק פרישה זהה בהתאמה למענק הפרישה של ניר גלעד מבית החרושת של משפחת עופר.

אגב,

גם שדרן רדיו העובד במוסד מדינה צריך להרויח לפחות כמו דידי הררי.

.

אני טוענת שישי דוידי- עבד.

וְהָאָרֶץ הָיְתָה תֹהוּ וָבֹהוּ וְחשֶׁךְ עַל פְּנֵי תְהוֹם וְרוּחַ אֱלֹהִים מְרַחֶפֶת עַל פְּנֵי הַמָּיִם: וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים יְהִי אוֹר וַיְהִי אוֹר: וַיַּרְא אֱלֹהִים אֶת הָאוֹר כִּי טוֹב וַיַּבְדֵּל אֱלֹהִים בֵּין הָאוֹר וּבֵין הַחֹשֶׁךְ: וַיִּקְרָא אֱלֹהִים לָאוֹר יוֹם וְלַחֹשֶׁךְ קָרָא לָיְלָה וַיְהִי עֶרֶב וַיְהִי בֹקֶר יוֹם אֶחָד: וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים יְהִי רָקִיעַ בְּתוֹךְ הַמָּיִם וִיהִי מַבְדִּיל בֵּין מַיִם לָמָיִם: וַיַּעַשׂ אֱלֹהִים אֶת הָרָקִיעַ וַיַּבְדֵּל בֵּין הַמַּיִם אֲשֶׁר מִתַּחַת לָרָקִיעַ וּבֵין הַמַּיִם אֲשֶׁר מֵעַל לָרָקִיעַ וַיְהִי כֵן: וַיִּקְרָא אֱלֹהִים לָרָקִיעַ שָׁמָיִם וַיְהִי עֶרֶב וַיְהִי בֹקֶר יוֹם שֵׁנִי: בראשית.

וַֽיְהִי מִֽמָּחֳרָת וַיֵּשֶׁב מֹשֶׁה לִשְׁפֹּט אֶת הָעָם וַיַּֽעֲמֹד הָעָם עַל מֹשֶׁה מִן הַבֹּקֶר עַד הָעָֽרֶב: שמות.

וַיַּכֵּם יְהוֹשֻׁעַ אַחֲרֵי כֵן וַיְמִיתֵם וַיִּתְלֵם עַל חֲמִשָּׁה עֵצִים וַיִּהְיוּ תְּלוּיִם עַל הָעֵצִים עַד הָעָרֶב: יהושע.

יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב: תהלים.

עבודת אוהל מועד- שבירת קסם.

כָּל הַפְּקֻדִים אֲשֶׁר פָּקַד מֹשֶׁה וְאַהֲרֹן וּנְשִׂיאֵי יִשְׂרָאֵל אֶת הַלְוִיִּם לְמִשְׁפְּחֹתָם וּלְבֵית אֲבֹתָם: מִבֶּן שְׁלֹשִׁים שָׁנָה וָמַעְלָה וְעַד בֶּן חֲמִשִּׁים שָׁנָה כָּל הַבָּא לַעֲבֹד עֲבֹדַת עֲבֹדָה וַעֲבֹדַת מַשָּׂא בְּאֹהֶל מוֹעֵד: וַיִּהְיוּ פְּקֻדֵיהֶם שְׁמֹנַת אֲלָפִים וַחֲמֵשׁ מֵאוֹת וּשְׁמֹנִים: עַל פִּי יְהֹוָה פָּקַד אוֹתָם בְּיַד מֹשֶׁה אִישׁ אִישׁ עַל עֲבֹדָתוֹ וְעַל מַשָּׂאוֹ וּפְקֻדָיו אֲשֶׁר צִוָּה יְהֹוָה אֶת מֹשֶׁה: במדבר.

עבודת הכהן , כולל הקרבה, יכולה להעשות על ידי בנים, כהנים ובני כהנים משבט הלוי, מבן שלושים שנה ומעלה ועד בן חמישים שנה.להזכירך פרוייק'ה, גם כהן שהתחתן עם לא בתולה, גרושה ושאינה מבנות ישראל, לא יכול לעשות את עבודת אוהל מועד, לא הוא ולא זרעו.

התקף פסיכוטי.

כפי שידוע לכולם, מכות חשמל מרגיעות אדם שנמצא במצב של התקף שהגדירו "התקף פסיכוטי".

ידוע לכל שאוויר הוא מוליך, לא רק תקשורת "סלולרית".

ומה אני אומרת,

אני טוענת שיש לחברת החשמל את היכולת להגביר את המתח החשמלי בבתים בגובה כזה שהוא על גבול שלא יעשה את הפסקת החשמל אך יזרים חשמל לאוויר בבתים בדרך שלא תרגיש שיש מכות חשמל חלשות מאוד שפועלות עליך ומשכך מייצרות סוג של הרדמה במשמעות של דיכוי מרד או התכנות למרד. ולעתים גם ייצר מצב של רצון לישון.

בעת הזאת אני טוענת ששר בכנסת ישראל צריך לקבל את אותו השכר שמקבל כראדי אצל שרון יצחק תשובה, קשה יהיה להצמיד את שכרו של האדם שישב בראש מנהיגי העם לשכרו של שרון יצחק תשובה, אך צריך שהאדם שיושב בראש כנסת מנהיגי ישראל, ישתכר לפחות פי שתים משכרו של כראדי אצל שרון יצחק תשובה.

זה גובה המעקה שצריך לשים כדי שמנהיג אדם לא יפול.

כמובן שצריך להבטיח מענק פרישה זהה בהתאמה למענק הפרישה של ניר גלעד מבית החרושת של משפחת עופר.

אגב,

גם שדרן רדיו העובד במוסד מדינה צריך להרויח לפחות כמו דידי הררי.

.

לימודי החודש תשיעי:

פרשת הַשִּׁירָ֥ה הַזֹּ֛את- לימודי שנת השבעים.

יְהֹוָ֖ה בָּדָ֣ד יַנְחֶ֑נּוּ וְאֵ֥ין עִמּ֖וֹ אֵ֥ל נֵכָֽר: יַרְכִּבֵ֨הוּ֙ עַל-בָּ֣מֳתֵי אָ֔רֶץ וַיֹּאכַ֖ל תְּנוּבֹ֣ת שָׂדָ֑י וַיֵּֽנִקֵ֤הוּ דְבַשׁ֙ מִסֶּ֔לַע וְשֶׁ֖מֶן מֵֽחַלְמִ֥ישׁ צֽוּר: חֶמְאַ֨ת בָּקָ֜ר וַֽחֲלֵ֣ב צֹ֗אן עִם-חֵ֨לֶב כָּרִ֜ים וְאֵילִ֤ים בְּנֵֽי-בָשָׁן֙ וְעַתּוּדִ֔ים עִם-חֵ֖לֶב כִּלְי֣וֹת חִטָּ֑ה וְדַם-עֵנָ֖ב תִּשְׁתֶּה-חָֽמֶר: וַיִּשְׁמַ֤ן יְשֻׁרוּן֙ וַיִּבְעָ֔ט שָׁמַ֖נְתָּ עָבִ֣יתָ כָּשִׂ֑יתָ וַיִּטּשׁ֙ אֱל֣וֹהַּ עָשָׂ֔הוּ וַיְנַבֵּ֖ל צ֥וּר יְשֻֽׁעָתֽוֹ: יַקְנִאֻ֖הוּ בְּזָרִ֑ים בְּתֽוֹעֵבֹ֖ת יַכְעִיסֻֽהוּ: יִזְבְּח֗וּ לַשֵּׁדִים֙ לֹ֣א אֱלֹ֔הַּ אֱלֹהִ֖ים לֹ֣א יְדָע֑וּם חֲדָשִׁים֙ מִקָּרֹ֣ב בָּ֔אוּ לֹ֥א שְׂעָר֖וּם אֲבֹֽתֵיכֶֽם:צ֥וּר יְלָֽדְךָ֖ תֶּ֑שִׁי וַתִּשְׁכַּ֖ח אֵ֥ל מְחֹֽלְלֶֽךָ: וַיַּ֥רְא יְהֹוָ֖ה וַיִּנְאָ֑ץ מִכַּ֥עַס בָּנָ֖יו וּבְנֹתָֽיו: וַיֹּ֗אמֶר אַסְתִּ֤ירָה פָנַי֙ מֵהֶ֔ם אֶרְאֶ֖ה מָ֣ה אַֽחֲרִיתָ֑ם כִּ֣י ד֤וֹר תַּהְפֻּכֹת֙ הֵ֔מָּה בָּנִ֖ים לֹֽא-אֵמֻ֥ן בָּֽם: הֵ֚ם קִנְא֣וּנִי בְלֹא-אֵ֔ל כִּֽעֲס֖וּנִי בְּהַבְלֵיהֶ֑ם וַֽאֲנִי֙ אַקְנִיאֵ֣ם בְּלֹא-עָ֔ם בְּג֥וֹי נָבָ֖ל אַכְעִיסֵֽם:  פרשת הַשִּׁירָ֥ה הַזֹּ֛את.

.

וַיִּתְעָרְב֥וּ בַגּוֹיִ֑ם וַֽ֝יִּלְמְד֗וּ מַֽעֲשֵׂיהֶֽם:

וַיַּעַבְד֥וּ אֶת-עֲצַבֵּיהֶ֑ם וַיִּהְי֖וּ לָהֶ֣ם לְמוֹקֵֽשׁ:

וַיִּזְבְּח֣וּ אֶת-בְּ֭נֵיהֶם וְאֶת-בְּנֽוֹתֵיהֶ֗ם לַשֵּֽׁדִים:

וַיִּֽשְׁפְּכ֨וּ דָ֪ם נָקִ֡י דַּם-בְּנֵ֘יהֶ֤ם וּֽבְנוֹתֵיהֶ֗ם אֲשֶׁ֣ר זִ֭בְּחוּ לַעֲצַבֵּ֣י כְנָ֑עַן וַתֶּחֱנַ֥ף הָ֝אָ֗רֶץ בַּדָּמִֽים:

וַיִּטְמְא֥וּ בְמַעֲשֵׂיהֶ֑ם וַ֝יִּזְ֗נוּ בְּמַֽעַלְלֵיהֶֽם:

וַיִּֽחַר-אַ֣ף יְהוָ֣ה בְּעַמּ֑וֹ וַ֝יְתָעֵ֗ב אֶת-נַחֲלָתֽוֹ:

וַיִּתְּנֵ֥ם בְּיַד-גּוֹיִ֑ם וַֽיִּמְשְׁל֥וּ בָ֝הֶ֗ם שֹׂנְאֵיהֶֽם:

וַיִּלְחָצ֥וּם אוֹיְבֵיהֶ֑ם וַ֝יִּכָּנְע֗וּ תַּ֣חַת יָדָֽם:

פְּעָמִ֥ים רַבּ֗וֹת יַצִּ֫ילֵ֥ם וְ֭הֵמָּה יַמְר֣וּ בַעֲצָתָ֑ם וַ֝יָּמֹ֗כּוּ בַּעֲוֹנָֽם:

וַ֭יַּרְא בַּצַּ֣ר לָהֶ֑ם בְּ֝שָׁמְע֗וֹ אֶת-רִנָּתָֽם:

וַיִּזְכֹּ֣ר לָהֶ֣ם בְּרִית֑וֹ וַ֝יִּנָּחֵ֗ם כְּרֹ֣ב (חסדו) חֲסָדָֽיו: תהלים ל- פרשת הַשִּׁירָ֥ה הַזֹּ֛את.

.

כִּֽי-אֲבִיאֶ֜נּוּ אֶל-הָֽאֲדָמָ֣ה | אֲשֶׁר-נִשְׁבַּ֣עְתִּי לַֽאֲבֹתָ֗יו זָבַ֤ת חָלָב֙ וּדְבַ֔שׁ וְאָכַ֥ל וְשָׂבַ֖ע וְדָשֵׁ֑ן וּפָנָ֞ה אֶל-אֱלֹהִ֤ים אֲחֵרִים֙ וַֽעֲבָד֔וּם וְנִ֣אֲצ֔וּנִי וְהֵפֵ֖ר אֶת-בְּרִיתִֽי: וְ֠הָיָ֠ה כִּֽי-תִמְצֶ֨אןָ אֹת֜וֹ רָע֣וֹת רַבּוֹת֘ וְצָרוֹת֒ וְ֠עָֽנְתָ֠ה הַשִּׁירָ֨ה הַזֹּ֤את לְפָנָיו֙ לְעֵ֔ד כִּ֛י לֹ֥א תִשָּׁכַ֖ח מִפִּ֣י זַרְע֑וֹ כִּ֧י יָדַ֣עְתִּי אֶת-יִצְר֗וֹ אֲשֶׁ֨ר ה֤וּא עֹשֶׂה֙ הַיּ֔וֹם בְּטֶ֣רֶם אֲבִיאֶ֔נּוּ אֶל-הָאָ֖רֶץ אֲשֶׁ֥ר נִשְׁבָּֽעְתִּי: וַיִּכְתֹּ֥ב מֹשֶׁ֛ה אֶת-הַשִּׁירָ֥ה הַזֹּ֖את בַּיּ֣וֹם הַה֑וּא וַֽיְלַמְּדָ֖הּ אֶת-בְּנֵ֥י יִשְׂרָאֵֽל:פרשת הַשִּׁירָ֥ה הַזֹּ֛את.

פרשת שְׁמַ֣ע יִשְׂרָאֵ֗ל.

לֹ֣א בְצִדְקָֽתְךָ֗ וּבְיֹ֨שֶׁר֙ לְבָ֣בְךָ֔ אַתָּ֥ה בָ֖א לָרֶ֣שֶׁת אֶת-אַרְצָ֑ם כִּ֞י בְּרִשְׁעַ֣ת | הַגּוֹיִ֣ם הָאֵ֗לֶּה יְהֹוָ֤ה אֱלֹהֶ֨יךָ֙ מֽוֹרִישָׁ֣ם מִפָּנֶ֔יךָ וּלְמַ֜עַן הָקִ֣ים אֶת-הַדָּבָ֗ר אֲשֶׁ֨ר נִשְׁבַּ֤ע יְהֹוָה֙ לַֽאֲבֹתֶ֔יךָ לְאַבְרָהָ֥ם לְיִצְחָ֖ק וּֽלְיַֽעֲקֹֽב:

חשוב לזכור:

לֹ֣א בְצִדְקָֽתְךָ֗ וּבְיֹ֨שֶׁר֙ לְבָ֣בְךָ֔ אַתָּ֥ה בָ֖א לָרֶ֣שֶׁת.

כִּ֞י בְּרִשְׁעַ֣ת | הַגּוֹיִ֣ם הָאֵ֗לֶּה יְהֹוָ֤ה אֱלֹהֶ֨יךָ֙ מֽוֹרִישָׁ֣ם מִפָּנֶ֔יךָ.

וְאֶת עֵשָׂו שָׂנֵאתִי וָאָשִׂים אֶת הָרָיו שְׁמָמָה וְאֶת נַחֲלָתוֹ לְתַנּוֹת מִדְבָּרכִּי תֹאמַר אֱדוֹם רֻשַּׁשְׁנוּ וְנָשׁוּב וְנִבְנֶה חֳרָבוֹת כֹּה אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת הֵמָּה יִבְנוּ וַאֲנִי אֶהֱרוֹס וְקָרְאוּ לָהֶם גְּבוּל רִשְׁעָה וְהָעָם אֲשֶׁר זָעַם יְהוָה עַד עוֹלָםמלאכי.

וּלְמַ֜עַן הָקִ֣ים אֶת-הַדָּבָ֗ר אֲשֶׁ֨ר נִשְׁבַּ֤ע יְהֹוָה֙ לַֽאֲבֹתֶ֔יךָ לְאַבְרָהָ֥ם לְיִצְחָ֖ק וּֽלְיַֽעֲקֹֽב:

וּֽלְיַֽעֲקֹֽב:

אָהַבְתִּי אֶתְכֶם אָמַר יְהוָה וַאֲמַרְתֶּם בַּמָּה אֲהַבְתָּנוּ הֲלוֹא אָח עֵשָׂו לְיַעֲקֹב נְאֻם יְהוָה וָאֹהַב אֶת יַעֲקֹב: מלאכי.

פרשת שֹֽׁפְטִ֣ים וְשֹֽׁטְרִ֗ים.

כִּֽי-יִנָּצ֨וּ אֲנָשִׁ֤ים יַחְדָּו֙ אִ֣ישׁ וְאָחִ֔יו וְקָֽרְבָה֙ אֵ֣שֶׁת הָֽאֶחָ֔ד לְהַצִּ֥יל אֶת-אִישָׁ֖הּ מִיַּ֣ד מַכֵּ֑הוּ וְשָֽׁלְחָ֣ה יָדָ֔הּ וְהֶֽחֱזִ֖יקָה בִּמְבֻשָֽׁיו: פרשת שֹֽׁפְטִ֣ים וְשֹֽׁטְרִ֗ים.

יש מצב שמפה למדו מאמני האבקות ללמד נשים להכות זכר תוקף "בביצים".

וְשָֽׁלְחָ֣ה יָדָ֔הּ וְהֶֽחֱזִ֖יקָה בִּמְבֻשָֽׁיו: 

כִּֽי-יִקַּ֥ח אִישׁ֙ אִשָּׁ֣ה חֲדָשָׁ֔ה לֹ֤א יֵצֵא֙ בַּצָּבָ֔א וְלֹא-יַֽעֲבֹ֥ר עָלָ֖יו לְכָל-דָּבָ֑ר נָקִ֞י יִהְיֶ֤ה לְבֵיתוֹ֙ שָׁנָ֣ה אֶחָ֔ת וְשִׂמַּ֖ח אֶת-אִשְׁתּ֥וֹ אֲשֶׁר-לָקָֽח: פרשת שֹֽׁפְטִ֣ים וְשֹֽׁטְרִ֗ים.

וְשִׂמַּ֖ח אֶת-אִשְׁתּ֥וֹ אֲשֶׁר-לָקָֽח:

פרשת בְּרָכָ֖ה וּקְלָלָֽה.

כִּֽייַכְרִית֩ יְהֹוָ֨ה אֱלֹהֶ֜יךָ אֶתהַגּוֹיִ֗ם אֲשֶׁ֨ר אַתָּ֥ה בָאשָׁ֛מָּה לָרֶ֥שֶׁת אוֹתָ֖ם מִפָּנֶ֑יךָ וְיָֽרַשְׁתָּ֣ אֹתָ֔ם וְיָֽשַׁבְתָּ֖ בְּאַרְצָֽםהִשָּׁ֣מֶר לְךָ֗ פֶּןתִּנָּקֵשׁ֙ אַֽחֲרֵיהֶ֔ם אַֽחֲרֵ֖י הִשָּֽׁמְדָ֣ם מִפָּנֶ֑יךָ וּפֶןתִּדְר֨שׁ לֵאלֹֽהֵיהֶ֜ם לֵאמֹ֗ר אֵיכָ֨ה יַֽעַבְד֜וּ הַגּוֹיִ֤ם הָאֵ֨לֶּה֙ אֶתאֱלֹ֣הֵיהֶ֔ם וְאֶֽעֱשֶׂהכֵּ֖ן גַּםאָֽנִי:  לֹאתַֽעֲשֶׂ֣ה כֵ֔ן לַֽיהֹוָ֖ה אֱלֹהֶ֑יךָ כִּי֩ כָלתּֽוֹעֲבַ֨ת יְהֹוָ֜ה אֲשֶׁ֣ר שָׂנֵ֗א עָשׂוּ֙ לֵאלֹ֣הֵיהֶ֔ם כִּ֣י גַ֤ם אֶתבְּנֵיהֶם֙ וְאֶתבְּנֹ֣תֵיהֶ֔ם יִשְׂרְפ֥וּ בָאֵ֖שׁ לֵאלֹֽהֵיהֶֽםפרשת בְּרָכָ֖ה וּקְלָלָֽה.

כִּ֣י גַ֤ם אֶתבְּנֵיהֶם֙ וְאֶתבְּנֹ֣תֵיהֶ֔ם יִשְׂרְפ֥וּ בָאֵ֖שׁ לֵאלֹֽהֵיהֶֽם:

וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶםוַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁוַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִיםוַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִיםוַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶםוַיִּחַר אַף יְהוָה בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹוַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶםוַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָםתהלים.

וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:
 פרשת כִּֽי-תָב֣וֹא אֶל-הָאָ֔רֶץ.

וְלֹ֥א אִתְּכֶ֖ם לְבַדְּכֶ֑ם אָֽנֹכִ֗י כֹּרֵת֙ אֶת-הַבְּרִ֣ית הַזֹּ֔את וְאֶת-הָֽאָלָ֖ה הַזֹּֽאת: כִּי֩ אֶת-אֲשֶׁ֨ר יֶשְׁנ֜וֹ פֹּ֗ה עִמָּ֨נוּ֙ עֹמֵ֣ד הַיּ֔וֹם לִפְנֵ֖י יְהֹוָ֣ה אֱלֹהֵ֑ינוּ וְאֵ֨ת אֲשֶׁ֥ר אֵינֶ֛נּוּ פֹּ֖ה עִמָּ֥נוּ הַיּֽוֹם: כִּֽי-אַתֶּ֣ם יְדַעְתֶּ֔ם אֵ֥ת אֲשֶׁר-יָשַׁ֖בְנוּ בְּאֶ֣רֶץ מִצְרָ֑יִם וְאֵ֧ת אֲשֶׁר-עָבַ֛רְנוּ בְּקֶ֥רֶב הַגּוֹיִ֖ם אֲשֶׁ֥ר עֲבַרְתֶּֽם: פרשת כִּֽי-תָב֣וֹא אֶל-הָאָ֔רֶץ.

כִּי נָשְׂאוּ מִבְּנֹתֵיהֶם לָהֶם וְלִבְנֵיהֶם וְהִתְעָרְבוּ זֶרַע הַקֹּדֶשׁ בְּעַמֵּי הָאֲרָצוֹת וְיַד הַשָּׂרִים וְהַסְּגָנִים הָיְתָה בַּמַּעַל הַזֶּה רִאשׁוֹנָה: עזרא.

וְעַתָּה בְּנוֹתֵיכֶם אַל תִּתְּנוּ לִבְנֵיהֶם וּבְנֹתֵיהֶם אַל תִּשְׂאוּ לִבְנֵיכֶם וְלֹא תִדְרְשׁוּ שְׁלֹמָם וְטוֹבָתָם עַד עוֹלָם לְמַעַן תֶּחֶזְקוּ וַאֲכַלְתֶּם אֶת טוּב הָאָרֶץ וְהוֹרַשְׁתֶּם לִבְנֵיכֶם עַד עוֹלָם: עזרא.

התיקון:

וְעַתָּה נִכְרָת בְּרִית לֵאלֹהֵינוּ לְהוֹצִיא כָל נָשִׁים וְהַנּוֹלָד מֵהֶם. עזרא.

חודש תשיעי- בנשימה שנית.

רחבעם וירבעם- לימודים מספר מלכים. ישראל. יהודה. לוי.

וַיֹּ֙אמֶר֙ לְיָֽרָבְעָ֔ם קַחלְךָ֖ עֲשָׂרָ֣ה קְרָעִ֑ים כִּ֣י כֹה֩ אָמַ֨ר יְהוָ֜ה אֱלֹהֵ֣י יִשְׂרָאֵ֗ל הִנְנִ֨י קֹרֵ֤עַ אֶתהַמַּמְלָכָה֙ מִיַּ֣ד שְׁלֹמֹ֔ה וְנָתַתִּ֣י לְךָ֔ אֵ֖ת עֲשָׂרָ֥ה הַשְּׁבָטִֽיםוְהַשֵּׁ֥בֶט הָאֶחָ֖ד יִֽהְיֶהלּ֑וֹ לְמַ֣עַן עַבְדִּ֣י דָוִ֗ד וּלְמַ֙עַן֙ יְר֣וּשָׁלִַ֔ם הָעִיר֙ אֲשֶׁ֣ר בָּחַ֣רְתִּי בָ֔הּ מִכֹּ֖ל שִׁבְטֵ֥י יִשְׂרָאֵֽל: מלכים.

וּשְׂמַחְתֶּ֗ם לִפְנֵי֘ יְהֹוָ֣ה אֱלֹֽהֵיכֶם֒ אַתֶּ֗ם וּבְנֵיכֶם֙ וּבְנֹ֣תֵיכֶ֔ם וְעַבְדֵיכֶ֖ם וְאַמְהֹֽתֵיכֶ֑ם וְהַלֵּוִי֙ אֲשֶׁ֣ר בְּשַֽׁעֲרֵיכֶ֔ם כִּ֣י אֵ֥ין ל֛וֹ חֵ֥לֶק וְנַֽחֲלָ֖ה אִתְּכֶֽם:  דברים.

וְהַלֵּוִי֙ אֲשֶׁ֣ר בְּשַֽׁעֲרֵיכֶ֔ם כִּ֣י אֵ֥ין ל֛וֹ חֵ֥לֶק וְנַֽחֲלָ֖ה אִתְּכֶֽם:

כל מלכות בישראל לא מולכת על שבט הלוי. רק בורא עולם מולך ומושל בשבט הלוי ומי שמבקש למלוך על שבט הלוי מבקש לתפוס את  מקומו של בורא עולם.

הכתובות האלה מלימודי בתורה וממכתבים ששלחתי לעתונאים וחברי parlament יוצגו גם באתר שבירת הקסם :

מיכל בת יהודה משבט הלוי.

מיכל בת שאול ויהונתן בן שאול, לא היו יהודים.

וַיְהִי אִישׁ (מבן) (ימין) מִבִּנְיָמִין וּשְׁמוֹ קִישׁ בֶּן אֲבִיאֵל בֶּן צְרוֹר בֶּן בְּכוֹרַת בֶּן אֲפִיחַ בֶּן אִישׁ יְמִינִי גִּבּוֹר חָיִל: וְלוֹ הָיָה בֵן וּשְׁמוֹ שָׁאוּל בָּחוּר וָטוֹב וְאֵין אִישׁ מִבְּנֵי יִשְׂרָאֵל טוֹב מִמֶּנּוּ מִשִּׁכְמוֹ וָמַעְלָה גָּבֹהַּ מִכָּל הָעָם: שמואל.

אני מיכל בת יהודה משבט הלוי.

אַךְ אֶת מַטֵּה לֵוִי לֹא תִפְקֹד וְאֶת רֹאשָׁם לֹא תִשָּׂא בְּתוֹךְ בְּנֵי יִשְׂרָאֵֽל: במדבר.

בָּעֵת הַהִוא הִבְדִּיל יְהֹוָה אֶת שֵׁבֶט הַלֵּוִי לָשֵׂאת אֶת אֲרוֹן בְּרִית יְהֹוָה לַֽעֲמֹד לִפְנֵי יְהֹוָה לְשָֽׁרְתוֹ וּלְבָרֵךְ בִּשְׁמוֹ עַד הַיּוֹם הַזֶּֽה:עַל כֵּן לֹֽא הָיָה לְלֵוִי חֵלֶק וְנַֽחֲלָה עִם אֶחָיו יְהֹוָה הוּא נַֽחֲלָתוֹ כַּֽאֲשֶׁר דִּבֶּר יְהֹוָה אֱלֹהֶיךָ לֽוֹ: דברים.

ברור לכל שכהנים הם משבט הלוי ומשכך אנחנו לא יהודים, אנחנו לא משבט יהודה.

פרשת כִּֽי-תָב֣וֹא אֶל-הָאָ֔רֶץ.

וְלֹ֥א אִתְּכֶ֖ם לְבַדְּכֶ֑ם אָֽנֹכִ֗י כֹּרֵת֙ אֶת-הַבְּרִ֣ית הַזֹּ֔את וְאֶת-הָֽאָלָ֖ה הַזֹּֽאת: כִּי֩ אֶת-אֲשֶׁ֨ר יֶשְׁנ֜וֹ פֹּ֗ה עִמָּ֨נוּ֙ עֹמֵ֣ד הַיּ֔וֹם לִפְנֵ֖י יְהֹוָ֣ה אֱלֹהֵ֑ינוּ וְאֵ֨ת אֲשֶׁ֥ר אֵינֶ֛נּוּ פֹּ֖ה עִמָּ֥נוּ הַיּֽוֹם: כִּֽי-אַתֶּ֣ם יְדַעְתֶּ֔ם אֵ֥ת אֲשֶׁר-יָשַׁ֖בְנוּ בְּאֶ֣רֶץ מִצְרָ֑יִם וְאֵ֧ת אֲשֶׁר-עָבַ֛רְנוּ בְּקֶ֥רֶב הַגּוֹיִ֖ם אֲשֶׁ֥ר עֲבַרְתֶּֽם: פרשת כִּֽי-תָב֣וֹא אֶל-הָאָ֔רֶץ.

כִּי נָשְׂאוּ מִבְּנֹתֵיהֶם לָהֶם וְלִבְנֵיהֶם וְהִתְעָרְבוּ זֶרַע הַקֹּדֶשׁ בְּעַמֵּי הָאֲרָצוֹת וְיַד הַשָּׂרִים וְהַסְּגָנִים הָיְתָה בַּמַּעַל הַזֶּה רִאשׁוֹנָה: עזרא.

וְעַתָּה בְּנוֹתֵיכֶם אַל תִּתְּנוּ לִבְנֵיהֶם וּבְנֹתֵיהֶם אַל תִּשְׂאוּ לִבְנֵיכֶם וְלֹא תִדְרְשׁוּ שְׁלֹמָם וְטוֹבָתָם עַד עוֹלָם לְמַעַן תֶּחֶזְקוּ וַאֲכַלְתֶּם אֶת טוּב הָאָרֶץ וְהוֹרַשְׁתֶּם לִבְנֵיכֶם עַד עוֹלָם: עזרא.

התיקון:

וְעַתָּה נִכְרָת בְּרִית לֵאלֹהֵינוּ לְהוֹצִיא כָל נָשִׁים וְהַנּוֹלָד מֵהֶם. עזרא.

חודש תשיעי- בנשימה שנית.

Subject: החורף הזה, כחלון יהיה אשם אם-
שלום,
שיהיה ברור לכל,
בחורף הזה כחלון יהיה אשם אם זקן או זקנה ימצאו מתים מקור בבתיהם.
בחורף הזה כחלון יהיה אשם אם חסרי בית ימצאו מתים מקור ברחוב.
וכמובן שבעת הזאת שר הרווחה  כץ מהתעשיא הצבאית- אשם במצב הקשה בו  נמצאים עניי ישראל ששילמו ביטוח לאומי ומהביטוח לאומי מעבירים כסף לקופת האוצר ומקופת האוצר דרך קופת המדען נותנים לטייקונים, כדי שיהיה להם כסף לקנות את התעשיא הצבאית ולשלם מליונים לבן של כץ השכיר בתעשיא הצבאית.
נכתב על ידי העלמה מיכל כהן.
אני טוענת שישי דוידי- עבד.

וְהָאָרֶץ הָיְתָה תֹהוּ וָבֹהוּ וְחשֶׁךְ עַל פְּנֵי תְהוֹם וְרוּחַ אֱלֹהִים מְרַחֶפֶת עַל פְּנֵי הַמָּיִם: וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים יְהִי אוֹר וַיְהִי אוֹר: וַיַּרְא אֱלֹהִים אֶת הָאוֹר כִּי טוֹב וַיַּבְדֵּל אֱלֹהִים בֵּין הָאוֹר וּבֵין הַחֹשֶׁךְ: וַיִּקְרָא אֱלֹהִים לָאוֹר יוֹם וְלַחֹשֶׁךְ קָרָא לָיְלָה וַיְהִי עֶרֶב וַיְהִי בֹקֶר יוֹם אֶחָד: וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים יְהִי רָקִיעַ בְּתוֹךְ הַמָּיִם וִיהִי מַבְדִּיל בֵּין מַיִם לָמָיִם: וַיַּעַשׂ אֱלֹהִים אֶת הָרָקִיעַ וַיַּבְדֵּל בֵּין הַמַּיִם אֲשֶׁר מִתַּחַת לָרָקִיעַ וּבֵין הַמַּיִם אֲשֶׁר מֵעַל לָרָקִיעַ וַיְהִי כֵן: וַיִּקְרָא אֱלֹהִים לָרָקִיעַ שָׁמָיִם וַיְהִי עֶרֶב וַיְהִי בֹקֶר יוֹם שֵׁנִי: בראשית.

וַֽיְהִי מִֽמָּחֳרָת וַיֵּשֶׁב מֹשֶׁה לִשְׁפֹּט אֶת הָעָם וַיַּֽעֲמֹד הָעָם עַל מֹשֶׁה מִן הַבֹּקֶר עַד הָעָֽרֶב: שמות.

וַיַּכֵּם יְהוֹשֻׁעַ אַחֲרֵי כֵן וַיְמִיתֵם וַיִּתְלֵם עַל חֲמִשָּׁה עֵצִים וַיִּהְיוּ תְּלוּיִם עַל הָעֵצִים עַד הָעָרֶב: יהושע.

יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב: תהלים.

עבודת אוהל מועד- שבירת קסם. 

כָּל הַפְּקֻדִים אֲשֶׁר פָּקַד מֹשֶׁה וְאַהֲרֹן וּנְשִׂיאֵי יִשְׂרָאֵל אֶת הַלְוִיִּם לְמִשְׁפְּחֹתָם וּלְבֵית אֲבֹתָם: מִבֶּן שְׁלֹשִׁים שָׁנָה וָמַעְלָה וְעַד בֶּן חֲמִשִּׁים שָׁנָה כָּל הַבָּא לַעֲבֹד עֲבֹדַת עֲבֹדָה וַעֲבֹדַת מַשָּׂא בְּאֹהֶל מוֹעֵד: וַיִּהְיוּ פְּקֻדֵיהֶם שְׁמֹנַת אֲלָפִים וַחֲמֵשׁ מֵאוֹת וּשְׁמֹנִים: עַל פִּי יְהֹוָה פָּקַד אוֹתָם בְּיַד מֹשֶׁה אִישׁ אִישׁ עַל עֲבֹדָתוֹ וְעַל מַשָּׂאוֹ וּפְקֻדָיו אֲשֶׁר צִוָּה יְהֹוָה אֶת מֹשֶׁה: במדבר.

עבודת הכהן , כולל הקרבה, יכולה להעשות על ידי בנים, כהנים ובני כהנים משבט הלוי, מבן שלושים שנה ומעלה ועד בן חמישים שנה.להזכירך פרוייק'ה, גם כהן שהתחתן עם לא בתולה, גרושה ושאינה מבנות ישראל, לא יכול לעשות את עבודת אוהל מועד, לא הוא ולא זרעו.

FIRST MOOVEMENT.

אֵיךְ נֶחְפְּשׂוּ עֵשָׂו נִבְעוּ מַצְפֻּנָיו: עובדיה.

תראה,

בעת הזאת ברור לכל שלמרות שאבא של ישי דוידי קרא לעצמו דוידי ולבנו ישי, זה לא אומר שהוא זרע דוד. הם אשכנזים מזרע עשו.

אני יכולה לקבל ששמואל שילה הוא משילה, אך ברור לכולנו ששמוליק שילה הוא לא שמואל הנביא שהמליך את דוד ושאול.

ומר FIMI, גוליאת שספר עצמו בספורות דוד. והחבר שלו הוא נביא הבעל שספר עצמו בספורות שמואל.

.

תמיד חשוב ב- FIRST MOOVEMENT, להבין מי "ההוא ומי ההיא" שלום חנוך.

.

נכתב על ידי העלמה מיכל כהן.

.

שלום,

.

אַךְ אֶת מַטֵּה לֵוִי לֹא תִפְקֹד וְאֶת רֹאשָׁם לֹא תִשָּׂא בְּתוֹךְ בְּנֵי יִשְׂרָאֵֽל: במדבר.

בָּעֵת הַהִוא הִבְדִּיל יְהֹוָה אֶת שֵׁבֶט הַלֵּוִי לָשֵׂאת אֶת אֲרוֹן בְּרִית יְהֹוָה לַֽעֲמֹד לִפְנֵי יְהֹוָה לְשָֽׁרְתוֹ וּלְבָרֵךְ בִּשְׁמוֹ עַד הַיּוֹם הַזֶּֽה: עַל כֵּן לֹֽא הָיָה לְלֵוִי חֵלֶק וְנַֽחֲלָה עִם אֶחָיו יְהֹוָה הוּא נַֽחֲלָתוֹ כַּֽאֲשֶׁר דִּבֶּר יְהֹוָה אֱלֹהֶיךָ לֽוֹ: דברים.

ברור לכל שכהנים הם משבט הלוי ומשכך אנחנו לא יהודים, אנחנו לא משבט יהודה.

.

FIRST MOOVEMENT.

אֵיךְ נֶחְפְּשׂוּ עֵשָׂו נִבְעוּ מַצְפֻּנָיו: עובדיה.

תראה,

בעת הזאת ברור לכל שלמרות שאבא של ישי דוידי קרא לעצמו דוידי ולבנו ישי, זה לא אומר שהוא זרע דוד. הם אשכנזים מזרע עשו.

אני יכולה לקבל ששמואל שילה הוא משילה, אך ברור לכולנו ששמוליק שילה הוא לא שמואל הנביא שהמליך את דוד ושאול.

ומר FIMI, גוליאת שספר עצמו בספורות דוד. והחבר שלו הוא נביא הבעל שספר עצמו בספורות שמואל.

.

תמיד חשוב ב- FIRST MOOVEMENT, להבין מי "ההוא ומי ההיא" שלום חנוך.

.

נכתב על ידי העלמה מיכל כהן.

.

Subject: דין מוות על פי דבר תורה.
שלום,
על פי תורתנו הקדושה איש ששכב עם בעולת בעל  דינו, דין מוות.
אותו הדבר בענין אישים השוכבים את זכר משכבי אשה.
משמע,
אדם שיהרוג או שכבר הרג אישים השוכבים את זכר משכבי אשה ואדם שהרג אישה בעולת בעל ששכבה עם איש שאינו בעלה והרג גם את האיש ששכב עמה,
הוא צדיק.
כך שאם עורך דין יטען להגנת מרשו שהוא חף מפשע  על הריגת אנשים מסוג זה,
בית משפט בישראל לא יוכל שלא לזכות אותו מכל אשמה או שלא לחון אותו אם הואשם באם עורך הדין יטען טענה זו.
נכתב על ידי העלמה מיכל כהן.
Subject: חוק קבורה לאיש ששכב עם בעולת בעל- מחשבה שנית.
שלום,
לאחר עוד מחשבה בדבר,
אני טוענת שלאחר מותו של ביבי, אסור לקבור אותו בישראל, גם קבורה מחוץ לגדר או בבית קברות שאינו יהודי בישראל היא לא נכונה לחוטאים כמו ביבי.
חוטאים כמו ביבי יש לבער מישראל, ומשכך הכי נכון להשליך את גופו המת של ביבי לים או לשרוף גופו לאחר מותו.
נכתב על ידי העלמה מיכל כהן.
שלום,
כולם יודעים שביבי שכב עם בעולת בעל.
על פי תורתנו הקדושה איש ששכב עם אשה בעולת בעל, דין האיש והאשה- דין מוות ויש ציווי לבער את האיש והאשה הרעים מישראל.
ומשכך אני טוענת שאחרי מותו של ביבי יש לקבור אותו מחוץ לגדר של בית הקברות.
להזכירכם, איש ששכב עם בעולת בעל, חטא לבורא עולם.
נכתב על ידי העלמה מיכל כהן.
שלום,
כולם יודעים שביבי שכב עם בעולת בעל.
על פי תורתנו הקדושה איש ששכב עם אשה בעולת בעל דינו האיש והאשה- דין מוות ויש ציווי לבער את האיש והאשה מישראל.
ומשכך אני טוענת שאחרי מותו של ביבי יש לקבור אותו מחוץ לגדר של בית הקברות.
נכתב על ידי העלמה מיכל כהן.
Subject: גז ומלח.
שלום,

אם יחתם הסכם גז של הרוסים עם הטורקים אז מבחינת השפעת ההסכם על שוק הגז העולמי, הוא יכול מאוד להטיב עם העם היהודי והגר התושב עמנו מבחינת היכולת להוריד את מחיר הגז הנמכר לחברת החשמל וחברות אספקת הגז בישראל.

פועל יוצא מכך מחיר חשמל וגז נמוך יותר למשק הבית בישראל.

פוטנציאל הביקוש מנובל אנרג'י ודלק באזור יהיה נמוך יותר אם יחתם הסכם גז בין הטורקים לרוסים וזאת גם לנוכח גילויי הגז במצרים.

מתוך המקום הזה חשוב שידעו שר האוצר ושר הכלכלה שהם יכולים לדרוש מחיר נמוך יותר והגון יותר בעת נהול משא ומתן עם האנשים ששולטים על מאגרי הגז של העם היהודי בישראל.

וללא קשר לכך,

בסופו של יום ברור לכל שהתרומה שתרם אבא של עידן עופר לצי הימי של המעצמה בריטניא הגדולה, אותו צי שהחזיר את האוניא אקסודוס לגרמניא, היא אינה תרומה של אדם אציל.

סמי עופר הוא עשיר שתרם לעשירים.

כך שתואר האצולה שניתן למשפחת עופר בעבור התרומה שהוא תרם למעצמה בריטניא הגדולה, הוא תרגיל מבריק של המלכה אליזבת' להוציא כסף מ- NUOVO RICH.

תראה,

ברור לך שעשירים שקיבלו מענקי מדען מכספי  המיסים של העם היהודי, לא יכולים להחשב לתורמים אם הם תרמו כסף להקמת איצטדיון כדורגל.

הם לא יכולים לקבל כסף מהעם ולהחשב תורמים לעם שהם תורמים חלק מהכסף שהם קיבלו מהעם.

ברור לי ולך שהעם נאנס לתרום למשפחת עופר הרבה הרבה יותר כסף מהכסף שמשפחת עופר  נתנו להקמת איצטדיון חיפה.

ז,ה.

נכתב על ידי העלמה מיכל כהן.

 Subject: פא- גן, אף-גן- המשך.

שלום,

וַיִּיצֶר יְהֹוָה אֱלֹהִים אֶת הָאָדָם עָפָר מִן הָאֲדָמָה וַיִּפַּח בְּאַפָּיו נִשְׁמַת חַיִּים וַיְהִי הָאָדָם לְנֶפֶשׁ חַיָּה: וַיִּטַּע יְהֹוָה אֱלֹהִים גַּן בְּעֵדֶן מִקֶּדֶם וַיָּשֶׂם שָׁם אֶת הָאָדָם אֲשֶׁר יָצָר: וַיַּצְמַח יְהֹוָה אֱלֹהִים מִן הָאֲדָמָה כָּל עֵץ נֶחְמָד לְמַרְאֶה וְטוֹב לְמַאֲכָל וְעֵץ הַחַיִּים בְּתוֹךְ הַגָּן וְעֵץ הַדַּעַת טוֹב וָרָע: בראשית.

אפ-גן.

פא-גן.

פאפא גינו- ג'ינו.

פאפא-  TATE.

אפשר לראות את סמל ה- iluminati גם בבית המשפט בישראל.

וְנָתַתִּי אֶת אֶרֶץ מִצְרַיִם שְׁמָמָה בְּתוֹךְ אֲרָצוֹת נְשַׁמּוֹת וְעָרֶיהָ בְּתוֹךְ עָרִים מָחֳרָבוֹת תִּהְיֶיןָ שְׁמָמָה אַרְבָּעִים שָׁנָה וַהֲפִצֹתִי אֶת מִצְרַיִם בַּגּוֹיִם וְזֵרִיתִים בָּאֲרָצוֹת: יחזקאל.

וְאֶת עֵשָׂו שָׂנֵאתִי וָאָשִׂים אֶת הָרָיו שְׁמָמָה וְאֶת נַחֲלָתוֹ לְתַנּוֹת מִדְבָּר: מלאכי.

וַיֹּאמֶר יְהֹוָה אֱלֹהִים הֵן הָאָדָם הָיָה כְּאַחַד מִמֶּנּוּ לָדַעַת טוֹב וָרָע וְעַתָּה פֶּן יִשְׁלַח יָדוֹ וְלָקַח גַּם מֵעֵץ הַחַיִּים וְאָכַל וָחַי לְעֹלָם: וַיְשַׁלְּחֵהוּ יְהֹוָה אֱלֹהִים מִגַּן עֵדֶן לַעֲבֹד אֶת הָאֲדָמָה אֲשֶׁר לֻקַּח מִשָּׁם:  וַיְגָרֶשׁ אֶת הָאָדָם וַיַּשְׁכֵּן מִקֶּדֶם לְגַן עֵדֶן אֶת הַכְּרֻבִים וְאֵת לַהַט הַחֶרֶב הַמִּתְהַפֶּכֶת לִשְׁמֹר אֶת דֶּרֶךְ עֵץ הַחַיִּים: בראשית.

מי הוא יהודימי היא יהודיה.

אני טוענת שהשיטה העסקית הנהוגה אצל הטייקונים משולה למשכב של אישים השוכבים את זכר משכבי אשה, שהמלחמות הן הווזלין/הסחת הדעת כדי להגיע לחדירה מלאה/ אישור המתווה.

לכתובה במלואה.

נכתב על ידי העלמה מיכל כהן.

Subject: החורף הזה, כחלון יהיה אשם אם-
שלום,
שיהיה ברור לכל,
בחורף הזה כחלון יהיה אשם אם זקן או זקנה ימצאו מתים מקור בבתיהם.
בחורף הזה כחלון יהיה אשם אם חסרי בית ימצאו מתים מקור ברחוב.
וכמובן שבעת הזאת שר הרווחה  כץ מהתעשיא הצבאית- אשם במצב הקשה בו  נמצאים עניי ישראל ששילמו ביטוח לאומי ומהביטוח לאומי מעבירים כסף לקופת האוצר ומקופת האוצר דרך קופת המדען נותנים לטייקונים, כדי שיהיה להם כסף לקנות את התעשיא הצבאית ולשלם מליונים לבן של כץ השכיר בתעשיא הצבאית.
נכתב על ידי העלמה מיכל כהן.
Subject: כִּי הָֽאָדָם עֵץ הַשָּׂדֶה. דברים.

שלום,

כִּי הָֽאָדָם עֵץ הַשָּׂדֶה. דברים.

צריך לחשוב על כך שבורא עולם המשיל את האדם לעץ השדה ולא לחית השדה.

האדם משול במקרה זה לעץ השדה מבריאתו, יש עתות שהאדם הומשל לבהמה וזאת בגלל דרך השכלתו ופועלו בהתאם להשכלתו..

כִּי אֱוִיל עַמִּי אוֹתִי לֹא יָדָעוּ בָּנִים סְכָלִים הֵמָּה וְלֹא נְבוֹנִים הֵמָּה חֲכָמִים הֵמָּה לְהָרַע וּלְהֵיטִיב לֹא יָדָעוּ: ירמיה.

שָׂרֶיהָ בְקִרְבָּהּ כִּזְאֵבִים טֹרְפֵי טָרֶף לִשְׁפָּךְ דָּם לְאַבֵּד נְפָשׁוֹת לְמַעַן בְּצֹעַ בָּצַע: יחזקאל.

כִּי אֱוִיל עַמִּי אוֹתִי לֹא יָדָעוּ בָּנִים סְכָלִים הֵמָּה וְלֹא נְבוֹנִים הֵמָּה חֲכָמִים הֵמָּה לְהָרַע וּלְהֵיטִיב לֹא יָדָעוּ: ירמיה.

חכמה היא לא תכונה שניתן לאמר אם היא טובה או רעה. חכמה היא חכמה. אם אתה חכם להרע, אתה לא נבון. אם השרים לא יודעים להטיב עם חכמתם ומרעים עם חכמתם, הם בנים סכלים ולא נבונים.

וַיִּקְרָא הָאָדָם שֵׁמוֹת לְכָל הַבְּהֵמָה וּלְעוֹף הַשָּׁמַיִם וּלְכֹל חַיַּת הַשָּׂדֶה וּלְאָדָם לֹא מָצָא עֵזֶר כְּנֶגְדּוֹ: וַיַּפֵּל יְהֹוָה אֱלֹהִים תַּרְדֵּמָה עַל הָאָדָם וַיִּישָׁן וַיִּקַּח אַחַת מִצַּלְעֹתָיו וַיִּסְגֹּר בָּשָׂר תַּחְתֶּנָּה:וַיִּבֶן יְהֹוָה אֱלֹהִים אֶת הַצֵּלָע אֲשֶׁר לָקַח מִן הָאָדָם לְאִשָּׁה וַיְבִאֶהָ אֶל הָאָדָם: בראשית.

כִּי הָֽאָדָם עֵץ הַשָּׂדֶה. דברים.

וַיִּבֶן יְהֹוָה אֱלֹהִים אֶת הַצֵּלָע אֲשֶׁר לָקַח מִן הָאָדָם לְאִשָּׁה. בראשית.

כל עובד אדמה חכם, יודע שאפשר לקחת ענף מהעץ ולהשריש אותו והוא יגדל להיות עץ עם ענפים ופירות ושגם ממנו ניתן לקחת ענף ולהשריש אותו וכן הלאה.

ברור לכל שיש את היכולת לבנות מן האדם היחיד- עוד אדם.

נכתב על ידי העלמה מיכל כהן.

Subject: אין תו כשרות לכדורי מוקסיפן פורטה.
שלום,
ראיתי שאין תו כשרות למוקסיפן פורטה מתוצרת טבע קנדה.
צריך לבדוק האם יש פיקוח על כשרות בתרופות.
תרופה הוא כמו מזון. היא נכנסת לגוף שלנו.
אותו הדבר עם חיסונים, או כל סוג חומר שנכנס לגוף שלנו באמצעות זריקה.
נכתב על ידי העלמה מיכל כהן.
.
שלום,
אני טוענת שגלעד מנשה ארדן לא יוביל לאישור מלא של שוק חופשי הסוחר בגראס, יען כי יהיה צורך לחנון,
לזכות ולפצות בני אדם שהובאו בפלילים וישבו בכלא באשמת סחר וצריכת גראס.
נכתב על ידי העלמה מיכל כהן.

Subject:מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב: תהלים.
שלום.

מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב: תהלים.

וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב.

זה המשמעות של שווערצע חייעז, שעיר לעזאזל אדם.

וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ: וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים: תהלים.

וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ: תהלים.

יש הגיון שזאת הסיבה שבנט התעקש לקיים העסקה דרך קבלן כח אדם כשהתנגד לחוק העסקה ישירה בנשימה אחת ובנשימה השנית התהדר שהוא שלח יהודים לתקוף במנהרות..

ברור לכל שלשים אדם בשם איתם בעמדת הנהגה בישראל, זה לשים אדם בספורות אויב כמנהיג בישראל.

יש הגיון לחשוב שגם זבולון המר במשמעות של המרת בית זבול זה גם לא טוב, במיוחד שאפי איתם באו מאותה ישיבה שיואל אלחנן אמר עליהם שהם מעבידים את התורה.

כַּצֹּאן לִשְׁאוֹל שַׁתּוּ מָוֶת יִרְעֵם וַיִּרְדּוּ בָם יְשָׁרִים לַבֹּקֶר (וצירם) וְצוּרָם לְבַלּוֹת שְׁאוֹל מִזְּבֻל לוֹאַךְ אֱלֹהִים יִפְדֶּה נַפְשִׁי מִיַּד שְׁאוֹל כִּי יִקָּחֵנִי סֶלָה: תהלים.

וַיְהִי בְּצֵאת הַכֹּהֲנִים מִן הַקֹּדֶשׁ וְהֶעָנָן מָלֵא אֶת בֵּית יְהוָהוְלֹא יָכְלוּ הַכֹּהֲנִים לַעֲמֹד לְשָׁרֵת מִפְּנֵי הֶעָנָן כִּי מָלֵא כְבוֹד יְהוָה אֶת בֵּית יְהוָה: אָז אָמַר שְׁלֹמֹה יְהוָה אָמַר לִשְׁכֹּן בָּעֲרָפֶלבָּנֹה בָנִיתִי בֵּית זְבֻל לָךְ מָכוֹן לְשִׁבְתְּךָ עוֹלָמִים:  וַיַּסֵּב הַמֶּלֶךְ אֶת פָּנָיו וַיְבָרֶךְ אֵת כָּל קְהַל יִשְׂרָאֵל וְכָל קְהַל יִשְׂרָאֵל עֹמֵד: וַיֹּאמֶר בָּרוּךְ יְהוָה אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל אֲשֶׁר דִּבֶּר בְּפִיו אֵת דָּוִד אָבִי וּבְיָדוֹ מִלֵּא לֵאמֹר: מלכים.

יש זבול ויש זבול..

נכתב על ידי העלמה מיכל כהן.

Subject: להזכירכם- מעסיקים הם אלה שמקיימים את האיפה והאיפה בין שכר נשים לשכר הגברים.
שלום.
שביתה מעבודה היא בדרך כלל על עניינים של גובה שכר ותנאי העסקה.
עושה רושם שמעסיקים מבקשים לפרוש חסותם על הנשים שמתלוננות על אלימות במשפחה ומשכך להרשיע את ראש המשפחה ובאמצעות הרשעה זו הם מבקשים לצדוק,
גם בעניין שכר גברים נמוך במשמעות של העניית ראש המשפחה.
לעיתים משילות מעבידים על נשים נשואות ועובדות מבקשת לתפוס את מקומו של בעלה של האשה כמושל עליה.
משילות זאת של משלם שכר האשה הנשואה, מקיימת את משילות המעביד על בעלה וילדיו ממנה, כי גם בעלה וילדיו אוכלים משכר אם המשפחה.
לכן חשוב לכרוך מרד של נשים עם שביתה מהעבודה גם נגד המעבידים שגם הם מכים נפש אשה שמפלים אותה בענייני שכר האשה לעומת האיש ושנושאת גם בעולה וגם בעולו של הגבר.
להזכירכם,
לאחר חטא גן עדן, אדם וחווה נענשו.
עונשה של האשה היה שבעלה ימשול בה ואליו תשוקתה.
עונשו של האיש היה שהוא ישא בעול פרנסת המשפחה, בזיעת אפו יאכל לחם.
וכפי שכבר למדנו, לעתים מעביד מבקש שגם תשוקת בעולת הבעל שעובדת בעסקיו- תהיה אליו.
נכתב על ידי העלמה מיכל כהן.
כִּי אֱוִיל עַמִּי אוֹתִי לֹא יָדָעוּ בָּנִים סְכָלִים הֵמָּה וְלֹא נְבוֹנִים הֵמָּה חֲכָמִים הֵמָּה לְהָרַע וּלְהֵיטִיב לֹא יָדָעוּ: ירמיה.

שָׂרֶיהָ בְקִרְבָּהּ כִּזְאֵבִים טֹרְפֵי טָרֶף לִשְׁפָּךְ דָּם לְאַבֵּד נְפָשׁוֹת לְמַעַן בְּצֹעַ בָּצַע: יחזקאל.

כִּי אֱוִיל עַמִּי אוֹתִי לֹא יָדָעוּ בָּנִים סְכָלִים הֵמָּה וְלֹא נְבוֹנִים הֵמָּה חֲכָמִים הֵמָּה לְהָרַע וּלְהֵיטִיב לֹא יָדָעוּ: ירמיה.

חכמה היא לא תכונה שניתן לאמר אם היא טובה או רעה. חכמה היא חכמה. אם אתה חכם להרע, אתה לא נבון. אם השרים לא יודעים להטיב עם חכמתם ומרעים עם חכמתם, הם בנים סכלים ולא נבונים.

"יודע חקלאי פיקח" כוורת.אם.אני טוענת שישי דוידי עבד.מיכל בת יהודה משבט הלוי."התקף פסיכוטי".נו.כור הברזל.עבודת אוהל מועדשבירת קסם.אנא לי/ מונה לי/ מא"/ ז,ה.אףגן.חודש תשיעי- בנשימה שנית.

ביטוח לאומי.

להזכירך שאתה משלם למבוטח ששילם בעבור הביטוח אתה לא עושה עימו חסד, חברת הביטוח מחוייבת לשלם למבוטח בעבור מקרה ביטוחי. כספי ביטוח לאומי הם אינם מיסים לתפעול מוסדות המדינה. לתפעול מוסדות המדינה משלמים מס הכנסה ומע"מ ועוד הרבה מיסים עקיפים. ביטוח לאומי מיועד לביטוח. לאבטחת המבוטח במקרה חולי, נכות, וזקנה.

.

רדיו זמן השלום- ERITREAN MUSIC- התחלה.

כִּי עַמְּךָ וְנַחֲלָתְךָ הֵם אֲשֶׁר הוֹצֵאתָ מִמִּצְרַיִם מִתּוֹךְ כּוּר הַבַּרְזֶל: לִהְיוֹת עֵינֶיךָ פְתֻחוֹת אֶל תְּחִנַּת עַבְדְּךָ וְאֶל תְּחִנַּת עַמְּךָ יִשְׂרָאֵל לִשְׁמֹעַ אֲלֵיהֶם בְּכֹל קָרְאָם אֵלֶיךָ:  כִּי אַתָּה הִבְדַּלְתָּם לְךָ לְנַחֲלָה מִכֹּל עַמֵּי הָאָרֶץ כַּאֲשֶׁר דִּבַּרְתָּ בְּיַד מֹשֶׁה עַבְדֶּךָ בְּהוֹצִיאֲךָ אֶת אֲבֹתֵינוּ מִמִּצְרַיִם אֲדֹנָי יְהוִה: מלכים.

אני חושבת שצביקה פיק צריך להתחבר לימים שהוא עשה את שושנת פלאים ומהנקודה הזאת לעשות בעת הזאת.

.

שאתה רואה סרט אילם ללא מילים אתה מפרשן אותו בהתאם לשפת הגוף.. וגם באמצעות שפת גוף שהושם לה מילים, שבזמן חירשות עושות את ההבדל בין נראותו כאילם לבין נראותו עם דיבור.

אם יראו לך רוצח רדוף מבלי לדעת שהוא רוצח ויראו לך אדם שרודף אותו רוצח מבלי לדעת שהרודף רוצח. זה בדיוק כמו שאתה רואה סרט אילם. יש התכנות גבוהה שמבלי לדעת את זהות הרדופים והרודפים אתה תחוש את אותם רגשות חמלה גם כלפי הרוצח הרדוף וגם כלפי האדם שרודף אותו רוצח. מבלי מילים יהיו לך רגשות חמלה כלפי אדם שרודף אותו אדם שרוצה להורגו.

מבחינתי גם הסרט המתאר את מותו של בן לאדן יש לו התכנות ל"היפכא מסתברא".. ובן לאדן יושב בבורה בורה עם שבעים בתולות מטהיטי…

.

בְּרֵאשִׁית,

כדי להסביר לך את דברי בענין רוח ונשמה אסביר זאת באמצעותו של האדם שאת תפקידו הגדרת כנפח. לנפח נדרש שני כלים כדי לעשות את עבודתו. פטיש ואש. עם האש הוא מחמם את הברזל ועם הפטיש הוא יוצר את צורת הברזל שהוא מבקש ליצור. שני נפחים שישתמשו באותם כלי העבודה ישיגו תוצאות שונות אם במבחינת איכות העבודה ואם מבחינת מה שאתה קורא לו סגנון. וזה תלוי ראש, תלוי מחשבה. כל נפח חושב בדרך שונה. וכך לגבי הבריאה.

בְּרֵאשִׁית, בָּרָא אֱלֹהִים, אֵת הַשָּׁמַיִם, וְאֵת הָאָרֶץ.  וְהָאָרֶץ, הָיְתָה תֹהוּ וָבֹהוּ, וְחֹשֶׁךְ, עַל-פְּנֵי תְהוֹם; וְרוּחַ אֱלֹהִים, מְרַחֶפֶת עַל-פְּנֵי הַמָּיִם.

זאת אומרת שכל רוח בעולם, היא רוחו של בורא עולם. כמו הנפח שאתה מכיר, כל אדם הוא כלי שמתפעל את אותה הרוח. לכולם יש את אותה רוח. הכלי, הגוף, הוא שמפעיל את הרוח. כך שאני מתקנת את משלו של דוד המלך- חילקו בגדי להם ועל לבושי יפילו גורל.

כן, מותר לא להסכים עם דוד המלך, אני חושבת שפחדו (יותר נכון לומר, הכרה של דוד המלך בפעולה שכזאת) של דוד המלך מפעולת אוון שכזאת, קיימה את התוצאה שהפועלים שפעלו על דוד המלך ביקשו להשיג. כך שאתה לא יכול באמת לעשות את פעולת – העברת גורל ונשמה מאדם לאדם.

האמונה שיש סוגי רוח, היא שמקיימת את הפעולה הזאת. האמונה בבורא עולם ששמו יהוה שהוא אחד ואין מלבדו, מונעת ממך להשיג תוצאה מפעולה שכזאת.

אתה מבין וודאי שלמרות שאני אוהבת את דוד המלך ולא בזה לו, אני מרשה לעצמי לתקן את משלו. הוא לא אלהים אתה וודאי יודע. לכן אין עניין להשיג את ספורותיו של דוד המלך. דוד המלך מת. והוא בעצמו אמר: לא המתים יהללו-יה ולא כל יורדי דומה. דוד המלך עשה את עבודתו בעולם הזה ועתה צריך לשיר חדש. כמו שדוד המלך אמר.

  • אין ערך להחלפה, הנשמה, רוח החיים היא אותה רוח חיים, החלפה שכזאת היא החלפה של נקי בנקי, הגוף שלך, גוף של איש ששכב את זכר משכבי אשה, או עם בעולת בעל הוא אותו גוף.. ואתה לא יכול להחליף את הגוף שלך.
גופיא.

שפועלי האוון פעלו על דוד המלך הוא אמר –

יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם;    וְעַל-לְבוּשִׁי, יַפִּילוּ גוֹרָל.

בימנו אנו מכירים את הפעולה כפעולת אוון של עובדי האלוהים האחרים ההודים.

סימטרי וקארמה.

לעשות סימטרי בין אדם לאדם. ואז לעשות המרת גורל- המרת קארמה.

המילה גופיא שמיצרת את צירוף המילים גוף-יה כפי שמציע המילון של פרלמן יוצרת את היכולת לעשות פעולות אוון על בני אדם תמימים שלא יודעים שהאדם שביקש מהם גופיא ביקש לעשות המרה בינו לבין האדם שהגופיא היתה שלו.

ברור לכולנו שאלו פעולות של אנשים יודעי דבר שעושים פעולות על אנשים תמימים באמצעות בגדים עם שמות ומותגים.

ברור לכולנו שאדם שעושה פעולות כאלו עם כוונות כאלו- עושה פעולת אוון. זהו מעשה שאדם שעשה אותו לא יכול להיות בבית יה לאחר שעשה את מעשה פעולת האוון.

הגוף שלנו הוא גוף –יה. גוף שדרך אפנו נפח בורא עולם נשמת חיים.  הבדים על גופנו הם לא גוף-יה. לא נראה לי שאתה יכול ל"הסניף" את הבד ששמת לו את השם גופיא.

לא נראה לי שאתה יכול לצרוב, להתיך את הבד ולהטמיע אותו על עורך.

לא תוכל לעשות את פעולת העור בעד עור.

וַיְהִי הַיּוֹם–וַיָּבֹאוּ בְּנֵי הָאֱלֹהִים, לְהִתְיַצֵּב עַל יְהוָה; וַיָּבוֹא גַם הַשָּׂטָן בְּתֹכָם, לְהִתְיַצֵּב עַל יְהוָה. וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל הַשָּׂטָן, אֵי מִזֶּה תָּבֹא; וַיַּעַן הַשָּׂטָן אֶת יְהוָה, וַיֹּאמַר, מִשֻּׁט בָּאָרֶץ, וּמֵהִתְהַלֵּךְ בָּהּ. וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל הַשָּׂטָן, הֲשַׂמְתָּ לִבְּךָ אֶל עַבְדִּי אִיּוֹב–כִּי אֵין כָּמֹהוּ בָּאָרֶץ אִישׁ תָּם וְיָשָׁר יְרֵא אֱלֹהִים, וְסָר מֵרָע; וְעֹדֶנּוּ מַחֲזִיק בְּתֻמָּתוֹ, וַתְּסִיתֵנִי בוֹ לְבַלְּעוֹ חִנָּם. וַיַּעַן הַשָּׂטָן אֶת יְהוָה, וַיֹּאמַר:  עוֹר בְּעַד עוֹר, וְכֹל אֲשֶׁר לָאִישׁ–יִתֵּן, בְּעַד נַפְשׁוֹ.

זאת לא פעולה שתתקן את גופך ששכב משכב זכר, או את גופך ששכב משכב עם בעולת בעל, או את בנך הממזר.

מענין שבת פרעה נתנה שם עברי למשה ובחירת השם משה היתה באותה דרך חשיבה של חנה.

מעניין שבת פרעה ידעה עברית.

עם ישראל היה מובדל מהעם המצרי בגלל השפה העברית קראו להם במצרים העברים. כך שלעם המצרי היתה את שפתו.

כמו שפה קוראים לדוברי השפה הערבית- ערבים, לא משנה אם הם מוסלמים או נוצרים.

ויש יהודים שיודעים את שפת הגר, כך שאין להתפלא שבת פרעה למדה עברית.

יש התכנות שבורא עולם העיר את כורש בשפה הפרסית כדי שיעזור ליהודים לבנות בית מקדש בירושלים ואצלנו בספרי הקודש הדברים כתובים בעברית.

.

צריך לחשוב האם חשבו אי פעם האפרו- אמריקאים, לחזור לאפריקה ל- HOMELAND.. כמו שהיהודים חלמו לחזור לירושלים במשך כ- אלפיים שנות גלות כעם נבדל מן העמים שארחו אותו בארצותיהם.

בבגוד האדם דרכו- מתי כספי.

את מקרה יגאל עמיר ניתן להסביר הכי טוב עם מלותיו של מתי כספי– בבגוד בני האדם דרכו.

החבר'ה שהניעו את יגאל אמיר שצעקו מוות לרביןמוות לערביםמוחמד חזיר ושרפו מסגדיםהגיעו למרכז הזירה הפוליטית ברבות הימים.

חשוב לזכור שאבישי רביב מהמוסד היה מהמפעילים של יגאל עמיר ויוסי כהן מהישיבה של דרוקמן שהעיד בועדה הכלכלית שחשוב לאשר את מתווה הגז רק כי היה איום בטחוני על אסדות הגז ומונה כמה ימים אחרי לראש המוסד.

 הארוחה האחרונה.

ברור לכל שהאח הגדול הוא עשו, הוא אֱדוֹם, הוא מלכות רומי, הוא מלכות החזיר.

אֹ֣כֶל תִּשְׁבְּר֧וּ מֵֽאִתָּ֛ם בַּכֶּ֖סֶף וַֽאֲכַלְתֶּ֑ם וְגַם-מַ֜יִם תִּכְר֧וּ מֵֽאִתָּ֛ם בַּכֶּ֖סֶף וּשְׁתִיתֶֽם: כִּי֩ יְהֹוָ֨ה אֱלֹהֶ֜יךָ בֵּֽרַכְךָ֗ בְּכֹל֙ מַֽעֲשֵׂ֣ה יָדֶ֔ךָ יָדַ֣ע לֶכְתְּךָ֔ אֶת-הַמִּדְבָּ֥ר הַגָּדֹ֖ל הַזֶּ֑ה זֶ֣ה | אַרְבָּעִ֣ים שָׁנָ֗ה יְהֹוָ֤ה אֱלֹהֶ֨יךָ֙ עִמָּ֔ךְ לֹ֥א חָסַ֖רְתָּ דָּבָֽר: וַֽנַּֽעֲבֹ֞ר מֵאֵ֧ת אַחֵ֣ינוּ בְנֵֽי עֵשָׂ֗ו הַיּֽשְׁבִים֙ בְּשֵׂעִ֔יר מִדֶּ֨רֶךְ֙ הָֽעֲרָבָ֔ה מֵֽאֵילַ֖ת וּמֵֽעֶצְיֹ֣ן גָּ֑בֶר  וַנֵּ֨פֶן֙ וַֽנַּֽעֲבֹ֔ר דֶּ֖רֶךְ מִדְבַּ֥ר מוֹאָֽב:  פרשת יְרֻשַּׁת הָאָרֶץ.

הארוחה האחרונה של ישוע היתה מתוך הלמידה הזאת של מלכות רומי היא עשו, כדי להפילו.

אֵיךְ נֶחְפְּשׂוּ עֵשָׂו נִבְעוּ מַצְפֻּנָיו: עובדיה.

צריך להבין שעשו נחפש ותורם מזון וכסף בשדי תרומות זאת סכנה מאוד גדולה לישראל גם לנוכח הידיעה שעשו מכר בכורתו תמורת נזיד עדשים. וזאת הדרך שעשו מבקש להפוך.

הקול של אילת שקד לא נחשב בעיני דרוקמן לקול ערווה, יען כי היא מדברת בקול זכר.
מועל.

מנהיג שמקבל שוחד בדרך כזו או אחרת, הוא שם את המשחד מנהיג מעליו כך  שלמעשה המשחד מושל בעם דרך האדם שנבחר על ידי העם.

אוֹדֶה יְהוָה מְאֹד בְּפִי וּבְתוֹךְ רַבִּים אֲהַלְלֶנּוּ: כִּי יַעֲמֹד לִימִין אֶבְיוֹן לְהוֹשִׁיעַ מִשֹּׁפְטֵי נַפְשׁוֹ: תהלים.

לֹֽא-תַכִּ֨ירוּ פָנִ֜ים בַּמִּשְׁפָּ֗ט כַּקָּטֹ֤ן כַּגָּדֹל֙ תִּשְׁמָע֔וּן לֹ֤א תָג֨וּרוּ֙ מִפְּנֵי-אִ֔ישׁ כִּ֥י הַמִּשְׁפָּ֖ט לֵֽאלֹהִ֣ים ה֑וּא וְהַדָּבָר֙ אֲשֶׁ֣ר יִקְשֶׁ֣ה מִכֶּ֔ם תַּקְרִב֥וּן אֵלַ֖י וּשְׁמַעְתִּֽיו: דברים.

כִּֽי מֵרֹאשׁ צֻרִים אֶרְאֶנּוּ וּמִגְּבָעוֹת אֲשׁוּרֶנּוּ הֶן עָם לְבָדָד יִשְׁכֹּן וּבַגּוֹיִם לֹא יִתְחַשָּֽׁב: במדבר.

מי העני יותר ומי העני פחות- שבירת קסם.

האריתראי שעובד בחוף בת ים אמר לי שהוא משתכר 29 שקל לשעה.

אם המעביד מספק לאנשים אלה דיור על חשבונו,

אז למעשה העובדים הזרים מרויחים הרבה יותר מיהודים משתכרי שכר מינימום, כי ליהודים וגרים תושבי קבע המעביד לא מספק דיור בנוסף לשכר.

בחירתו של ALBO.

אותו הדבר אתה עושה עם העני שאתה דורש את נפשו או מנפש זרעו כשאתה מעני אותו יותר ויותר או שאתה טומן לו שיחות ובורות עד שיפול.

אתה מעמיד את העני באותו מצב של חוסר ברירה בדיוק כמו שהנאצים עשו לסופי בבחירתה של סופי שבקשו ממנה לבחור מי מילדיה יחיה ומי מילדיה ימות.

Albo לא היה עני כשמכר. Albo היה עשיר שרצה להיות עשיר יותר.

חוק האימוץ- שבירת קסם.

למרות שבת פרעה אימצה את משה, משה לא הפך למיצרי.

משמע,

יהודיה שמאמצת ילד לא יהודי, הילד לא הופך ליהודי.

עלי הגיון.

אגב,

גם לפני הבחירות הקודמות היתה מלחמה.

ירושת בנות מנשה- שבירת קסם.

ברור שגם אשה שלאביה אין בנים, לא יכולה לרשת את נחלת אביה או כל נחלה אם כבעולת בעל היא שכבה עם איש שאינו בעלה.

בנות שבט המנשה.

מי הוא יהודי- מי היא יהודיה.

שאתה רואה סרט אילם ללא מילים אתה מפרשן אותו בהתאם לשפת הגוף.. וגם באמצעות שפת גוף שהושם לה מילים, שבזמן חירשות עושות את ההבדל בין נראותו כאילם לבין נראותו עם דיבור.

מבחינתי גם הסרט המתאר את מותו של בן לאדן יש לו התכנות ל"היפכא מסתברא".. ובן לאדן יושב בבורה בורה עם שבעים בתולות מטהיטי…

"היפכא מסתברא"..

מבוא לתוכניות רדיו זמן השלום- southseventies.
עמוד היום השישה עשר לחודש, בחודש השמיני, בשנת השבעים לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל.

ת’שמעו סיפור. יום אחד פרנקל עשה הרמת כוסית לחג החנוכה ובעת הרמת הכוסית הוא הרצין ואמר שהרנטגן אמר לרפי מאספקה שבורא עולם אוהב את בית החרושת שהוא מנהל.

ומה אני אומרת למר פרנקל (יש סיר הסירים ויש סיר מואב/בלק בן ציפור). מר פרנקל אתה לא מנהיג בישראל ואתה לא רועה צאנו של בורא עולם. וצאנו של בורא עולם לא בחר בך ואתה נראה עלוב נפש כשאתה דורש נפש כשאתה  מנסה להעלות עצמך מהים כרועה צאנו של בורא עולם. אתה מנהל עסקים מטעם הטייקון שהושיב אותך במקומך ובשורה התחתונה הרנטגן הטייקון יגיד לך ואמר לחברך נוחי דנקנר מה שאתם רוצים לשמוע וככה הוא מוציא ממכם הכסף..  ותגיד לבוס שלך שהעובדה שיאיר לפיד עשה חוג אגרוף לא עושה אותו יחזקאל שבורא עולם נתן לו פתחון פה. העובדה שלפיד בובה מטעם הטייקון לא עושה את הטייקון מושל על ישראל. עם ישראל לא אישר את המושך בחוטים של יאיר לפיד.

הקוש על האבא שלך יא בן שרמוטא..

בשורה התחתונה,

אחרי שנקמת בי כמבקש להיות האביר של אוספי הבקבוקים שפגע באשה שאמרה שאין לה נקיפות מצפון שהיא אוכלת מסבחה בזמן שאוספת הבקבוקים אוספת בקבוקים מפחי האשפה של המסעדות.

אחרי הסערה , אוספת הבקבוקים, ניצולת השואה, עודנה אוספת בקבוקים.

יואיל שר האוצר להעלות את השכר המתקבל דרך ביטוח לאומי. אולי כך הוא יעזור לזקנים אוספי הבקבוקים.

zulu:

 בלק בן ציפור.

מלאכי ציפורים מעליך שומרים את צעדיך- אהוד בנאי.

אנחנו זן נדיר ציפור משונה- גולדברג וקורין.

פרס- ציפור דורס.

וַיִּֽחַר-אַ֤ף בָּלָק֙ אֶל-בִּלְעָ֔ם וַיִּסְפֹּ֖ק אֶת-כַּפָּ֑יו וַיֹּ֨אמֶר בָּלָ֜ק אֶל-בִּלְעָ֗ם לָקֹ֤ב אֹֽיְבַי֙ קְרָאתִ֔יךָ וְהִנֵּה֙ בֵּרַ֣כְתָּ בָרֵ֔ךְ זֶ֖ה שָׁלֹ֥שׁ פְּעָמִֽים: וְעַתָּ֖ה בְּרַח-לְךָ֣ אֶל-מְקוֹמֶ֑ךָ אָמַ֨רְתִּי֙ כַּבֵּ֣ד אֲכַבֶּדְךָ֔ וְהִנֵּ֛ה מְנָֽעֲךָ֥ יְהֹוָ֖ה מִכָּבֽוֹד: וַיֹּ֥אמֶר בִּלְעָ֖ם אֶל-בָּלָ֑ק הֲלֹ֗א גַּ֧ם אֶל-מַלְאָכֶ֛יךָ אֲשֶׁר-שָׁלַ֥חְתָּ אֵלַ֖י דִּבַּ֥רְתִּי לֵאמֹֽר: אִם-יִתֶּן-לִ֨י בָלָ֜ק מְלֹ֣א בֵיתוֹ֘ כֶּ֣סֶף וְזָהָב֒ לֹ֣א אוּכַ֗ל לַֽעֲבֹר֙ אֶת-פִּ֣י יְהֹוָ֔ה לַֽעֲשׂ֥וֹת טוֹבָ֛ה א֥וֹ רָעָ֖ה מִלִּבִּ֑י אֲשֶׁר-יְדַבֵּ֥ר יְהֹוָ֖ה אֹת֥וֹ אֲדַבֵּֽר: במדבר.

חשבתם פעם על כך שלק בצפורנים סופר נשים ששמות לק בצפורנים בספורות של בלק בן ציפור..

 בראשית תוהו ובוהו.

בחולון ברחוב הכניסה לעיר בדרך של מכיכר ה"דמעות" ועד קולנוע רינה, יש PHOTO של דנה אינטרנשיונאל.  וכתוב כך:

בראשית

דנה אינטרנשיונאל.

ברור לכל שבראשית דנה אינטרנשיונאל שווה לבראשית תוהו ובוהו.

 הנוע"ל.

אני שמעתי על שני גרסאות של הכרזות על כך שהעבודה משחררת.

האחת של SIMON PERES והשנית של החבר'ה של היטלר במחנות העבודה.

אני טוענת ששתי ההכרזות הן על אותו ראש כמו שאומרים,

שאם תעבוד אותם הם לא יפגעו בך.

כמו הפרוטקשן שאם אתה לא קונה מהטייקון אז הסוכנים שלו שורפים לך את החנות.

גרוש לבן ליום שחור- THE BLACK SHEEP OF THE FAMELY.

בסופו של יום חשוב שתבין שאין לך טעם לקדש עצמך באמצעות ריבעך ושילשיך,

יען כי,

נֹצֵר חֶסֶד לָֽאֲלָפִים נֹשֵׂא עָוֹן וָפֶשַׁע וְחַטָּאָה וְנַקֵּה לֹא יְנַקֶּה פֹּקֵד עֲוֹן אָבוֹת עַל בָּנִים וְעַל בְּנֵי בָנִים עַל שִׁלֵּשִׁים וְעַל רִבֵּעִֽים: שמות.

יש מצב שיש לך – BLACK SHEEP OF THE FAMELY כיודע את הדבר..

סם משלשל- שבירת קסם.

הסם הזה הוא תרופה לשמנים ורעל לרזים.

באפיו- שבירת קסם.

ברור שחיב להיות אף כדי לנפח נשמת חיים בגוף האדם.

חיים זה ההפך ממוות.

ימי שנותנו- שבירת קסם.

יְמֵי שְׁנוֹתֵינוּ בָהֶם שִׁבְעִים שָׁנָה וְאִם בִּגְבוּרֹת שְׁמוֹנִים שָׁנָה וְרָהְבָּם עָמָל וָאָוֶן כִּי גָז חִישׁ וַנָּעֻפָה: תהלים.

אתה לא יכול לעשות פעולת רהבם  עמל ואוון על אנשים מגיל שבעים ומעלה

צניעות- שבירת קסם.

צניעות היתר של אשה ומלבושיה לא מקיימות את המשוואה שאשה שלובשת מכנסים קצרים וגופיא, היא אינה אשה צנועה.

להזכירכם, ידים ורגלים הם אינם איברים שצריך להצניע. הם אינם אברי ערווה..

בשורה התחתונה אני אומרת לאלטמן הקטן- שהוא MACHEN IN DI HIND ביחד עם HA CHASIDEM… כסוס כפרד אין הבין.

כָּל הַדְּבָרִים יְגֵעִים לֹא יוּכַל אִישׁ לְדַבֵּר לֹא תִשְׂבַּע עַיִן לִרְאוֹת וְלֹא תִמָּלֵא אֹזֶן מִשְּׁמֹעַ: קהלת.

אֲנִי קֹהֶלֶת הָיִיתִי מֶלֶךְ עַל יִשְׂרָאֵל בִּירוּשָׁלִָם:

הָיִיתִי.

שלמה אחרי סוף ימיו.

בסופו של יום אני טוענת שעידן הוא ה- PASPERTU הכלב שאמור להעביר כמחזיר מקל לפוטאש את השליטה והבעלות על ים המלח שהתמלוגים הנמוכים הם מס מתוחכם שישלם העם היהודי והגר התושב עמנו לבעלי פוטאש. אותו הדבר עם שרון יצחק תשובה.

והעובדה שמירי רגב מחוקקת את סתימת פיות האומנים, לא אומרת שהאומנים הפועלים בישראל אומרים משהו. לא נוצר שטף יצירה של אומנים בנושא צדק חברתי כלכלי למרות שזאת היתה רוח העם בעת שקדמה לזו. האומנים לא מחוברים למצוקות העם.

המחאה דרשה צדק חברתי כלכלי וברגל בוטה וגסה נכנס אליה יאיר לפיד עם תופי המלחמה ודרש שיוויון בנטל. ברור לכל שיאיר נשלח מטעם- RANI CHARB.. בדיוק כמו שהוא עשה פרסומת לבנק פועלים- גם הפרסומת וגם הדרישה לשיוויון בנטל- פעלה לטובת  עידן עופר.

תראה, עידן עופר ושרי אריסון הם הסיבה שקראו לבני העדה הרומנית- רומני גנב. מאותה סיבה קראו ליהודים בארופה יהודים גנבים.

הקולות של פיראוס מזכירים חיפה.

"ארה"ב לוחצת על ישראל למצוא פתרון למשבר הגז
שר החוץ האמריקאי ג'ון קרי שוחח בנושא משבר הגז עם נתניהו ודחק בו למצוא פתרון ■ ארה"ב הביעה ביקורת מרומזת על ישראל:

"חשוב שיהיה למדינות אקלים עסקי חזק הכולל מסגרת רגולטורית עקבית…" כזכור, בשבוע שעבר החליט הממונה על ההגבלים העסקיים, דיויד גילה, כי הוא חוזר בו מהצו המוסכם המתיר לשותפות "לוויתן" להשאיר בבעלותם את מאגרי הגז הגדולים "לוויתן" ו"תמר" בתמורה למכירת המאגרים הקטנים יותר "כריש" ו"תנין""

גלובס 30.12.2014

"הפלת משטרו של סדאם עשויה להביא לגידול חד בשווי חברת בתי הזיקוק (בז"ן) בהפרטה" – כך העריך אתמול שר האוצר, בנימין נתניהו. לדבריו, "בז"ן יושבת על השיבר העולמי של הנפט העיראקי"
דה מרקר 15.4.2003.

למה תהיה אשמה לישראל..

חברי/חברות פרלמנט, עיתונאים/עיתונאיות, טייקונים/טייקוניות.

המכתב של אתמול לא נשלח לכולם. מצב שליחה מתוקנת. גם למי ששלחתי אתמול כדאי לקרוא שוב , הבאתי בתיקון זה סימוכין מתורתנו הקדושה לרוח מעשיהם של ערוץ 2.

בערוץ 2 החליטו לספר במהדורה "המרכזית" מה קורה עם מערכת היחסים של בני העדה האתיופית תושבי קריית מלאכי עם תושבי קריית מלאכי שאינם אתיופים.

האם אשמים תושבי קריית מלאכי העניים בשכר הנמוך של בני העדה האתיופית?

האם אשמים תושבי קריית מלאכי באלימות של השוטרים כלפי בני העדה האתיופית?

האם אשמים תושבי קריית מלאכי העניים בעובדה שבמשרדי מוסדות המדינה לא מעסיקים את בני העדה האתיופית האקדמאים ואם מעסיקים אז רק דרך קבלן?

being polite doesn't mean that you are kind.

elizabeth.

כשאבא של TLV גפן טען שהחרם על הקוטג' מזכיר לו את השואה שעשו על עסקיו של הסבא שלו חרם בארופה ולכן הוא לא השתתף בחרם, אז אבא של TLV גפן אמר לנו תשלמו יקר לקיבוצניקים ותסתמו ת'פה.

בסך הכל מירי רגב עושה טוב לאומנים שהסיסטם מבקש לסתום את הפה של אלה שאמרו כלום וכך נוצרת תודעה שהם אמרו משהו בעל ערך..

בדיוק כמו שמוזס עשה טוב לביבי כשיצא נגדו. בשורה התחתונה מוזס נראה עתונות לוחמת ומוזס האשכנזי עשה טוב לביבי ממשיכו של בגין…

ואיש לא ידע אז שמוזס וביבי עושים עסקים.

בסופו של יום ברור ל- ilumiנתי שאסור לשבוע מהטעם של עוד כי אחר כך לעוד אין טעם.

גלעד (מנשה) ארדן חושב שהמתיחות בגבול עם עזה תוביל למלחמה.

אגב,

גם לפני הבחירות הקודמות היתה מלחמה.

מלחמה משמשת כתעמולת בחירות.

.

ברור לכל שאיש ששכב עם בעולת בעל שכתוב בתורה שיש לבער אותו מישראל לא יכולה להיות לו נחלה בישראל.

חוקי הירושה והנחלות בישראל הם אינם כמו בארופה.

ברור שגם אשה שלאביה אין בנים, לא יכולה לרשת את נחלת אביה או כל נחלה אם כבעולת בעל היא שכבה עם איש שאינו בעלה.

בנות שבט המנשה.

קוד להב 433.

433.

קובי פרץ.

.

בשורה התחתונה,

אתה לא יכול להאשים אשה שלא שכבה עם זכר או גבר כ- שמונה עשרה שנים, שהיא זונה.

.

 שתיקת הפרים- חלק שני.

ומה אני אומרת,

אני דורשת להפסיק את הזרמת הכספים לתלמידי ישיבתו של דרוקמן ולהפסיק את הזרמת הכספים לישיבות של דרוקמן ומוטי אלון. ושיחזירו בחזרה את הדירות שקיבלו מהמדינה כדי שנוכל לתת אותן למשפחות קשות יום.

תראה,

חובה על כל גנב שמבקש לכפר על חטאיו- להחזיר את הגניבה.

יש מצב שאתה תשתמש להרע באמצעות התורה ולהקריב בן אדם שעדתו של דרוקמן קוראת לו שווערצע חיעז כקורבן לחטאיכם שנושא חטאיכם כדי שאנשיכם ישארו עם הכספים והדירות שגזלתם.

במשמעות של:

יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם וְעַל לְבוּשִׁי יַפִּילוּ גוֹרָל: תהלים.

 ho shasha shasha… סוכות שנת שבעים לקוממיות העם היהודי בארצו.

 פליטים ועובדים זרים.

ברור לכל שאם נכדה של ניצולי שואה דורשת לגרש פליטים אריתראים,
למעשה היא מצדיקה את העם הפולני שדרש לגרש אשכנזים מארצו.
אותו הדבר עם העם הגרמני, שהתחיל להרגיש מצוקה שהאנשים שהוא קיבל כפליטים בארצו התחילו להשתלט על האדמות והאוצרות של העם הגרמני.
ברור לכל שהבאת מאות אלפי עובדים לישראל, משולה להבאת העבדים מאפריקה לאמריקה.

לא נכון להתעלם מאסנת וזלפה ובלהה שלא נכנסו להגדרת אמהותנו.

גם אסנת וגם בלהה וגם זלפה הן אמהות של ראשי שבטים.

גם אסנת המצרית וגם בלהה וזלפה השפחות הן מאמהות ישראל.

משמע – שבע אמהות.

על פי חוקי השפחות, אם הגר היתה השפחה של רחל או לאה, אז ישמעאל היה משבטי ישראל.

וַיֹּאמַר הָגָר שִׁפְחַת שָׂרַי אֵי מִזֶּה בָאת וְאָנָה תֵלֵכִי וַתֹּאמֶר מִפְּנֵי שָׂרַי גְּבִרְתִּי אָנֹכִי בֹּרַחַת: וַיֹּאמֶר לָהּ מַלְאַךְ יְהֹוָה שׁוּבִי אֶל גְּבִרְתֵּךְ וְהִתְעַנִּי תַּחַת יָדֶיהָ: וַיֹּאמֶר לָהּ מַלְאַךְ יְהֹוָה הַרְבָּה אַרְבֶּה אֶת זַרְעֵךְ וְלֹא יִסָּפֵר מֵרֹב: וַיֹּאמֶר לָהּ מַלְאַךְ יְהֹוָה הִנָּךְ הָרָה וְיֹלַדְתְּ בֵּן וְקָרָאת שְׁמוֹ יִשְׁמָעֵאל כִּי שָׁמַע יְהֹוָה אֶל עָנְיֵךְ: וְהוּא יִהְיֶה פֶּרֶא אָדָם יָדוֹ בַכֹּל וְיַד כֹּל בּוֹ וְעַל פְּנֵי כָל אֶחָיו יִשְׁכֹּן: בראשית. 

וּלְיִשְׁמָעֵאל שְׁמַעְתִּיךָ הִנֵּה בֵּרַכְתִּי אֹתוֹ וְהִפְרֵיתִי אֹתוֹ וְהִרְבֵּיתִי אֹתוֹ בִּמְאֹד מְאֹד שְׁנֵים עָשָׂר נְשִׂיאִם יוֹלִיד וּנְתַתִּיו לְגוֹי גָּדוֹל: בראשית.

שנים עשר נשיאים.

שנים עשר השבטים.

 בנות שבט מנשה.

וְלִצְלָפְחָד בֶּן חֵפֶר בֶּן גִּלְעָד בֶּן מָכִיר בֶּן מְנַשֶּׁה לֹא הָיוּ לוֹ בָּנִים כִּי אִם בָּנוֹת וְאֵלֶּה שְׁמוֹת בְּנֹתָיו מַחְלָה וְנֹעָה חָגְלָה מִלְכָּה וְתִרְצָה:

בנות יורשות את אביהן, רק אם לאביהן אין בנים.

וַיְהִי כִּי זָקֵן יִצְחָק וַתִּכְהֶיןָ עֵינָיו מֵרְאֹת וַיִּקְרָא אֶת עֵשָׂו בְּנוֹ הַגָּדֹל וַיֹּאמֶר אֵלָיו בְּנִי וַיֹּאמֶר אֵלָיו הִנֵּנִי: וַיֹּאמֶר הִנֵּה נָא זָקַנְתִּי לֹא יָדַעְתִּי יוֹם מוֹתִי: וְעַתָּה שָׂא נָא כֵלֶיךָ תֶּלְיְךָ וְקַשְׁתֶּךָ וְצֵא הַשָּׂדֶה וְצוּדָה לִּי (צידה) צָיִד: וַעֲשֵׂה לִי מַטְעַמִּים כַּאֲשֶׁר אָהַבְתִּי וְהָבִיאָה לִּי וְאֹכֵלָה בַּעֲבוּר תְּבָרֶכְךָ נַפְשִׁי בְּטֶרֶם אָמוּת: בראשית.

אפשר ללמוד שבגלל שהברכה שמברך אב נעשית בעת זקנה במועד שמוערך מעט לפני מות האב, שהירושה מועברת אחרי מות האב.

זאת אומרת שמפה למדו זרע עשו להתחתן עם נשים יהודיות שלאביהן אין בנים כדי לקבל דרכן נחלה בישראל.

ואחרי השואה הגעתם לארץ וקראתם ליהודים שווערצע חייהס. כדי להמשיך את  דרכו של נורדאו.

תזכרו תמיד אשכנזים,

הלבנים יצרני ה- PORCHE ה- AUDI וה- MERCEDES הרגו אתכם, לא השחורים או החומים או האדומים שקראתם להם שווערצע חייהס. הלבנים  הרגו אתכם בדיוק כמו שהלבנים ה- "צפרטיסטים" הרגו את ה- CHORNY באפריקה.

כתובת יום הכיפורים לשנת השבעים לקוממיות העם היהודי בארצו.

כִּי הַמִּצְוָה הַזֹּאת אֲשֶׁר אָנֹכִי מְצַוְּךָ הַיּוֹם לֹא נִפְלֵאת הִוא מִמְּךָ וְלֹא רְחֹקָה הִוא: לֹא בַשָּׁמַיִם הִוא לֵאמֹר מִי יַעֲלֶה לָּנוּ הַשָּׁמַיְמָה וְיִקָּחֶהָ לָּנוּ וְיַשְׁמִעֵנוּ אֹתָהּ וְנַעֲשֶׂנָּה: וְלֹא מֵעֵבֶר לַיָּם הִוא לֵאמֹר מִי יַעֲבָר לָנוּ אֶל עֵבֶר הַיָּם וְיִקָּחֶהָ לָּנוּ וְיַשְׁמִעֵנוּ אֹתָהּ וְנַעֲשֶׂנָּה: כִּי קָרוֹב אֵלֶיךָ הַדָּבָר מְאֹד בְּפִיךָ וּבִלְבָבְךָ לַעֲשֹׂתוֹ:

בְּפִיךָ וּבִלְבָבְךָ לַעֲשֹׂתוֹ:

לַעֲשֹׂתוֹ:

צריך לחשוב על השימוש בלשון נקבה ולשון זכר.

וְיִקָּחֶהָ לָּנוּ וְיַשְׁמִעֵנוּ אֹתָהּ וְנַעֲשֶׂנָּה:

בְּפִיךָ וּבִלְבָבְךָ לַעֲשֹׂתוֹ:

כתובת סוף השבוע, השישי לחודש, בחודש השישי, בשנת השבעים לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל:

חשוב שבעת הזאת יבינו עמי העולם שצוקרברג האשכנזי- אינו יהודי.

רמז:

יְהוָה בְּמִשְׁפָּט יָבוֹא עִם זִקְנֵי עַמּוֹ וְשָׂרָיו וְאַתֶּם בִּעַרְתֶּם הַכֶּרֶם גְּזֵלַת הֶעָנִי בְּבָתֵּיכֶם:(מלכם) מַה לָּכֶם תְּדַכְּאוּ עַמִּי וּפְנֵי עֲנִיִּים תִּטְחָנוּ נְאֻם אֲדֹנָי יְהוִה צְבָאוֹת: ישעיהו.

פענוח CODE 9/11.

נקודה למחשבה.

בתורתנו הקדושה כתוב שאיש השוכב את זכר משכבי אשה מות יומת ושמעשיו הם תועבה ודמם של אישים אלה בראשם.

בואו נחשוב ביחד,

נגיד שבעת הזאת מוטי אלון ההומו היה עבד במצרים, האם בורא עולם שציווה להרוג אנשים כמו מוטי אלון, היה משחרר את מוטי אלון ממצרים ומעלה אותו לארץ ישראל.

על פי כל הגיון ברור לכל שבורא עולם שציווה להרוג אישים השוכבים את זכר משכבי אשה , לא היה מציל  אישים השוכבים את זכר משכבי ומעלה אותם לישראל ולא היה מוריש להם את ישראל

מתוך המקום הזה ברור לכל שאישים השוכבים את זכר משכבי אשה לועגים לעצמם שהם חוגגים את חג הפסח ושרים את  השיר על איך "שבכל דור ודור עומדים עלינו לכלותינו והקדוש ברוך הוא מצילנו מידם" הגדה של פסח.

כששרה נתניהו אמרה למני נפתלי שהיא ובעלה לא כמוהו ושהם ארופאים היא אמרה שהיא ובעלה לא מהעם של דוד המלך, דוד המלך לא היה ארופאי.

מי שעשתה מג'ון לנון גבר היתה יוקו אונו, שרה נתניהו סירסה את בעלה.

ברור לכולנו שדוד המלך היה עורף את הביצים של עידן עופר בעוד בנימין נתניהו מלקק את הביצים עידן עופר/גוליאת.

דוד המלך התפלל למען העני הדל הרש והאביון בעוד בנימין נתניהו יוצר עני דל רש ואביון.

כשהולכים למסעדות, או חנויות אז לרוב המלצרים והמוכרים הם בהירי עור שרובם יחסית בגיל מאוד צעיר, העובד ממוצא אתיופי לרוב עובד במטבח. גם כשהם צעירים יש הבדל בינהם, לא רק כשאוסרים על חבר'ה ממוצא אתיופי להכנס למועדונים.ומשכך,

מה היה הענין עם האינטגרציא,

מה היא בקשה להשיג לנוכח הידיעה שרק תלמידים מהדרום נשלחו ללמוד במסגרת האינטגרציא בבתי ספר צפוניים.

ילדים מהצפון לא נשלחו ללמוד במסגרת האינטגרציא בבתי ספר דרומיים.

זה די מעניין שהשיטה מדברת במונחי צפון דרום לצורך הבדלה סוציואקונומית,

גם זילבר וחבריו הצפונים דיברו על העמסת בנות מהדרום.

בשורה התחתונה, זה די מגוכח שיש נסיונות לשים שוב את אולמרט וברק על המדף,למרות שהעם עודו ישן, אין מצב שהעם יקנה.

זה די מצחיק לראות את הנסיונות הכושלים לשים את אשכנזי על המדף.

בשורה התחתונה קפה עלית שטראוס מחירו בין 8.9 ל-9.5. ל- מאה גרם.אין לי יכולת כלכלית לקנות קפה עלית שטראוס.

לעתים אני מרגישה שיש יד נעלמה שמבקשת לאנוס אותי לקנות קפה עלית שטראוס.

במצבי אם אני לא מוצאת קפה פרימיום, אני לא שותה קפה.

מחיר קפה פרימיום באריזות קטנות מחירו בין כ- 3.66 ל-4.84 ל-100 גרם.

מחיר האתר שאני מנהלת יותר זולה מצריכת קפה חודשית.

ברור שעדיף לקנות קפה פרימיום ואתר אינטרנט ולא רק קפה שטראוס.

"וככה.. בשקט..בלי שאף אחד ישמע" אני טוענת שבנט מפנטז שהוא ירון זהבי ואילת שקד מפנטזת שהיא תמר… ולך תדע מה הם עושים שם במערה החשמלית.

רדיו זמן השלום – SOUTHSEVENTIES -פרק שלישי היחידה השלמה.

קָנִיתִי… שְׁאֵלָתִי …. סוכות שנת שבעים לקוממיות העם היהודי בארצו.

אני אגיד לך זאת כך,

JR/עידן עופר לא עושה את BOBI/גיל שווייד – טוב. 

בדיוק כמו שהעובד הזר לא עושה את תושב דרום הארץ בעיירת הפיתוח שעובד דרך קבלן כח אדם- עשיר.

חשוב שתדע, העובד האריתראי כבר קנה בית ללא משכנתא באריתראה לאשתו וילדיו מהכסף שהוא השתכר בישראל. העובד הישראלי, ישלם משכנתא עוד הרבה הרבה שנים, וזאת בתנאי שיצליח לגייס את ההון המינימלי הנדרש לקבלת משכנתא.

 שיוויון בנטל.

ברור לכולנו שלא ניתן לעשות מהדוסים חיילים קרבים, אלה אנשים שיברחו שיראו בן אדם עם נשק מולם,
הם כמו כוסיות לצורך העניין, הם לא גברים.. הם לא כמו דוד המלך שהוריד את גוליאת..
לכן,
שרות לאומי,
שיטפלו בזקנים במקום הפיליפינים וההודים, שילכו לעבוד בחקלאות במקום התאילנדים, שיעבדו כמטפלים סעודים בבתי חולים.
מחיר שכר פיליפינית למשפחה ולביטוח לאומי הוא כ- 10000 ש' (לא הכל מגיע לפיליפינית, יש סוחר בני האדם שלוקח את חלקו).
אם חיילים וחיילות בשרות לאומי יעשו זאת, שכרם הוא משהוא כמו 1000 ש' וזה חסכון גדול מאוד לקופת האוצר.
וגם החרדים יזכו לקיים מצוות ומעשים טובים.
ברור לי ולך שיאיר לפיד שנבנה מהפרד ומשול, יפעל לטרפד את הצעתי זו.
 צניעות.

וַיֹּאמֶר לָהֶם יַעֲקֹב אַחַי מֵאַיִן אַתֶּם וַיֹּאמְרוּ מֵחָרָן אֲנָחְנוּ: וַיֹּאמֶר לָהֶם הַיְדַעְתֶּם אֶת לָבָן בֶּן נָחוֹר וַיֹּאמְרוּ יָדָעְנוּ: וַיֹּאמֶר לָהֶם הֲשָׁלוֹם לוֹ וַיֹּאמְרוּ שָׁלוֹם וְהִנֵּה רָחֵל בִּתּוֹ בָּאָה עִם הַצֹּאן: וַיֹּאמֶר הֵן עוֹד הַיּוֹם גָּדוֹל לֹא עֵת הֵאָסֵף הַמִּקְנֶה הַשְׁקוּ הַצֹּאן וּלְכוּ רְעוּ: וַיֹּאמְרוּ לֹא נוּכַל עַד אֲשֶׁר יֵאָסְפוּ כָּל הָעֲדָרִים וְגָלֲלוּ אֶת הָאֶבֶן מֵעַל פִּי הַבְּאֵר וְהִשְׁקִינוּ הַצֹּאן: עוֹדֶנּוּ מְדַבֵּר עִמָּם וְרָחֵל בָּאָה עִם הַצֹּאן אֲשֶׁר לְאָבִיהָ כִּי רֹעָה הִוא: וַיְהִי כַּאֲשֶׁר רָאָה יַעֲקֹב אֶת רָחֵל בַּת לָבָן אֲחִי אִמּוֹ וְאֶת צֹאן לָבָן אֲחִי אִמּוֹ וַיִּגַּשׁ יַעֲקֹב וַיָּגֶל אֶת הָאֶבֶן מֵעַל פִּי הַבְּאֵר וַיַּשְׁקְ אֶת צֹאן לָבָן אֲחִי אִמּוֹ: וַיִּשַּׁק יַעֲקֹב לְרָחֵל וַיִּשָּׂא אֶת קֹלוֹ וַיֵּבְךְּ: וַיַּגֵּד יַעֲקֹב לְרָחֵל כִּי אֲחִי אָבִיהָ הוּא וְכִי בֶן רִבְקָה הוּא וַתָּרָץ וַתַּגֵּד לְאָבִיהָ:

ברור לכל שאם מוטי אלון, דרוקמן וליצמן  היו רואים את הסרט מהצד, הם היו אומרים שרחל פריצק'ה.. ככה נתנה ליעקב לנשק אותה עוד לפני שנפגש עם אביה ולפני שהתארסו..

לנוכח הידיעה שהחבר'ה מהדשא של אביגדור שרו "אני ואתה נשנה את העולם" ולא אמרו מה הם רוצים לשנות, ברור לכל שגם החבר'ה של דרוקמן מהגבעות יכולים לשיר מסביב למדורה את השיר "אני ואתה נשנה את העולם"… ולמי שלא ידע שאריק (מהפועל שהפסידה) שר את השיר במקור, הדבר לא יראה מוזר..

גם השיר של אריק הוא נכס צאן ברזל שהצאן שר שיר שאומר כלום.

הוא לא אומר – POWER TO THE PEOPLE..

הוא לא אומר- GIVE PEACE A CHANCE..

והוא לא אומר- WORKING CLASS HERO IS SOMTHING TO BE…

כפי שאנחנו הכרנו את אריק, זה מה שביקש השיר שאנחנו שרנו אותו מסביב למדורה ב- VERSION של אריק..

סברה ושתילה- מעודכן חודש שביעי.

TLV GEFEN AVEC MADONA ולא AVEC בוב דילן.

ברור לכל שתושבי סברה ושתילה היו יכולים לשיר,

ESBRENT KINDERLACH ESBRENT..

עיירתנו בוערה כולה,

ואתם חובקים ידיים בלי הושט עזרה..

העין הכחולה של ירון זהבי ודלק תמר.

(מר שוקן, תזכור שקלמן כצנלסון לא הועמד למשפט ולא ישב בכלא לאחר שכתב את הספר מהפכת האשכנזים, בו הוא היה מאוד אנטישמי ליהודי שהיו בגלויות המזרח התיכון ואפריקה.

תזכור שיש רחובות בישראל על שם נורדאו שהציע שעמים כמו העם היהודי שההגירה הכרח היא להם, יוכחדו, תזכרו שכתבתם שאתם CHARLIE HEBDU).

הפרטת הנהגה.

אני טוענת שמחיקת הלוואות לטייקונים מקרנות הפנסיא שהופקרו לידי טייקונים, זאת אותה פעולה כמו שעושה המדינה כשהיא נותנת מענקים מכספי העם לטייקון. רק שבמקרה קרנות הפנסיות זאת למעשה הפרטת אישור לתת מענקים מכספי העם לאדם שאינו נבחר עם.

במקרה זה ניתן לראות התחלת תהליך של הפרטת ההנהגה במשמעות שזכויות של מנהיג נבחר ניתנו לאדם שאינו מנהיג נבחר.

תמימי.

בסופו של יום אני טוענת שתמימי צדקה שהיא סתרה לחיל וזה לא סותר את העובדה שהחיל לא אשם. תמימי סתרה לבנט כשהיא סתרה לחיל.

אתה לא תתווכח עימי שתמימי היא ילדה הרבה יותר מעניינת מילדות הצפונים הקבלנים שמעסיקים את עמה של תמימי בשכר עוני. בעת שתמימי בגיל צעיר מאוד נהיתה לוחמת חופש, הילדות השרמוטות של צפון TLV' עושות מסיבת יום הולדת בו הן שמות מסקרה בעינהן ומגביהות עצמן ומזמינות יועצת יופי שמכינה אותן להיות דוגמניות בסוף מסיבת יום ההולדת.

סביר להניח שאם שלוקחת את בנה לפעוטון בשעה שש בבוקר, חושבת שעדיף שאשה תצא לעבוד יען כי צריך לדאוג קודם לפרנסת הבית. בעת הזאת גבר לא יכול לפרנס את משפחתו לבדו.

אני צריכה לחשוב אם זאת הצמיחה של הקומוניזם שבעת הזאת , זאת הדרך שמקיימת את היות האדם קנינה של המדינה. כמו בקיבוץ שמעונות הילדים לא היו בבית הוריהם והילדים היו הקנין של הקיבוץ כולל קביעת גורל של כל ילד וילדה. שכללה קבלת הורי הילדים קביעה זאת.

החברה מרוסיא עוד זוכרים איך המדינה רצתה לקרוע את מיתריו של ויסוצקי ולחלק בגדיו להם..

מתוך המקום הזה יחשבו העם היהודי והגר התושב עמנו על כך שבנט אמר שלילדי עניים אין מזל ושכל ילדי ישראל וילדי הגרים התושבים עמנו- ילדיו.

תראה, אנחנו לא נריב על כך שיש הבדל בין גבר לאשה.

יש ביננו הסכמה שיש הבדל בין גבר לאשה לא רק מהבחינה הגופנית.

אני טוענת שההבדלה שאתה מציע אינה נכונה.

אם תתעקש ללכת עימי מכות, ברור לי ולך שאתה תנצח.

גם הומו ינצח אותי במכות.

כך שיתרון כח הגוף לא מעיד על גבריות.

 בשורה התחתונה, זה די מגוכח שיש נסיונות לשים שוב את אולמרט וברק על המדף,למרות שהעם עודו ישן, אין מצב שהעם יקנה.

זה די מצחיק לראות את הנסיונות הכושלים לשים את אשכנזי על המדף.

 כידוע לכל בנימין נתניהו עושה תסרוקת "הלוואה בריבית"אני טוענת שאם ה- REPORTER של שוקן יעשה PHOTO לביבי בעת שיש רוח עזה ושערו של ביבי עף ברוח ופדחתו נראית לעין, הצנזור הראשי יטיל איסור בטחוני חמור על שוקן להראות את פדחתו של ביבי, יש מצב שהצנזור יאמר שהדבר יפגע בכושר ההרתעה של ישראל, יען כי ביבי לא נראה גבר גבר בעיני האויבים שרואים את פדחתו.
ברור לך שכלי המלחמה של אשה הם אינם כלי מלחמה של גבר.

כדי להכניע זכר תוקף, אשה מכה מתחת לחגורה.. בענבים כמו שאומרים…

שבכל דור ודור הקדוש ברוך הוא מצילנו מידם.

בתורתנו הקדושה כתוב שאיש השוכב את זכר משכבי אשה מות יומת ושמעשיו הם תועבה ודמם של אישים אלה בראשם.
בואו נחשוב ביחד,
נגיד שבעת הזאת מוטי אלון ההומו היה עבד במצרים, האם בורא עולם שציווה להרוג אנשים כמו מוטי אלון, היה משחרר את מוטי אלון ממצרים ומעלה אותו לארץ ישראל.
על פי כל הגיון ברור לכל שבורא עולם שציווה להרוג אישים השוכבים את זכר משכבי אשה , לא היה מציל  אישים השוכבים את זכר משכבי ומעלה אותם לישראל ולא היה מוריש להם את ישראל.
חוק השקיות. 

לפני חוק השקיות במרכולים, השקיות שנתנו לקונים לארוז את הסחורה שהם קנו במרכולים, היו חלק מהמחיר הכולל אותו שלמו הקונים בכל קניה.
ברור לכל שמחירי השקיות חושבו כהוצאות רכש ומשכך נכנסו לחלק מחישוב מחירי המכירה של מרכולים כמו שופרסל.
ברור לכל ששופרסל לא נתנה את השקיות במתנה.
שופר סל לא הפסידה כסף, כי היא יודעת להכניס גם את השקיות למחיר המכירה כמו שהיא יודעת להכניס את שכר העובדים ומחיר החשמל למחיר המכירה
שמשלמים הקונים ממנה.
ומשכך ברור לכל שחוק המרכולים הוא חוק הפוך מהחוק הנכון.
שופרסל צריכה לתת זיכוי לאדם שלא לוקח שקיות לארוז את הסחורה שהוא קנה, ואדם שלוקח שקיות צריך להמשיך לשלם את המחיר הרגיל כי המחיר הרגיל כולל את מחיר השקיות..
שופרסל לא הורידה מחירים  לאחר חוק השקיות במרכולים.
משמע חוק השקיות הגדיל את הרווחים של שופרסל .
ברור לך שכלי המלחמה של אשה הם אינם כלי מלחמה של גבר.
כדי להכניע זכר תוקף, אשה מכה מתחת לחגורה.. בענבים כמו שאומרים…

.

"וככה.. בשקט..בלי שאף אחד ישמע" אני טוענת שבנט מפנטז שהוא ירון זהבי ואילת שקד מפנטזת שהיא תמר… ולך תדע מה הם עושים שם במערה החשמלית…

.

זה די מעניין שהחזרה לכתיבה במחברת עשתה לי לחשוב על ימים הרבה יותר רחוקים שנהגתי לכתוב במחברת.

אני זוכרת שהיה "טרנד" שלא כותבים בצד השני של העמוד.. עד לפני הטרנד היינו כותבים בשני צידי העמוד ואז בא הטרנד שלא כותבים בצד השני של העמוד במחברת.

.

כשבורא עולם אמר שהוא יהיה בהסתר פנים, הוא לא אמר שהוא לא יהיה.

האמת 1

אתרי עת השלום- הסבר.

עת השלום.

שולחן הכתיבה של אתרי עת השלום. לרוב את כתיבתי אני עושה בעת השלום ומעלה את הכתובות לנושאים ולאתרים.

מבוא.

כדי לקרוא ביום יום או לדעת מה חדש יש אתר מבוא שבו יש את את היכולת להגיע לרוב כתבי עת השלום בכל האתרים שהכתיבה ותוכניות הרדיו של החודש הנוכחי עולה בהרחבה לעמוד הראשי של המבוא.

רדיו זמן השלום.

אני עורכת את תוכניות רדיו זמן השלום כחלק מהכתיבה שאני כותבת באתרי עת השלום, בדרך כלל ביחידות קטנות שאני מאחדת אותן ליחידה ארוכה לאתר עת השלום, לכל תוכנית יש עמוד עם דבר התוכנית שמות האומנים והשירים .

אתר צופן דה ווינצ'י.

פיענחתי את צופן דה ווינצ'י. הצופן הוא עדות על מעשי מלכות רומי, פגאנים אתם יודעים..  לאחר הפענוח אני מעלה לאתר זה את לימודי איך לשבור את הקסם. או יותר נכון לאמר להפוך את החרב. אני טוענת שישו הופל, שהסיתרה שסתרו אותו היתה למעשה הפלתו של ישוע בדיוק כמו שרצו בני האלוהים ביחד עם השטן שבא משוט בארץ ומהתהלך בה להפיל את איוב. כל הצגת מותו עם מסע הצלב והדם היתה למעשה עדות במשל על ה- CROSS הצליבה, הסיתרא שלמעשה שפכו את דמו של ישוע במובן של האבדת נפש, כי הנפש היא בדם.

תורה.

אני טוענת שבקריאה השנתית שנהוג לקרוא את פרשות השבוע מספר בראשית ועד דברים ואחר כך מתחילים מחדש מבראשית, זה לייצר מבחינה רוחית את הסיפור שאינו נגמר לישראל, שהעם לא מגיע לארץ לישראל וגם כשהעם היהודי בישראל, העם היהודי לא מגיע לגאולה בארצו. כיבוש הארץ בהנהגת יהושע הוא לא רק כיבוש של אדמה, זאת החלה של עשיית דבר הבורא על ידי היהודים כפי שיעד בורא עולם, כפי שציווה בורא עולם על העם היהודי לעשות. לכן אני טוענת שצריך לקרוא גם את יהושע, כדי שנגיע.

בחלוקה שבניתי באתר שבעת ספרי תורה  פרשות השבוע הם מבראשית ועד ספר שופטים, בעת הגלות היה נכון לחזור כל שנה מדברים לבראשית, אחרי שחזרנו לארץ ואין מלך בישראל, יותר מתאים לגמור שנה  עם ספר שופטים ומנקודה זו לחזור לבראשית כשאנחנו מתפללים שבורא עולם ישוב את שבות עמו.

שִׁיר, הַמַּעֲלוֹת:
בְּשׁוּב יְהוָה, אֶת-שִׁיבַת צִיּוֹן– הָיִינוּ, כְּחֹלְמִים.
אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק, פִּינוּ– וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה:
אָז, יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם– הִגְדִּיל יְהוָה, לַעֲשׂוֹת עִם-אֵלֶּה.
הִגְדִּיל יְהוָה, לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ– הָיִינוּ שְׂמֵחִים.
שׁוּבָה יְהוָה, אֶת-שבותנו (שְׁבִיתֵנוּ)– כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב.
הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה– בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ.
הָלוֹךְ יֵלֵךְ, וּבָכֹה– נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ-הַזָּרַע:
בֹּא-יָבֹא בְרִנָּה– נֹשֵׂא, אֲלֻמֹּתָיו.

תהלים.

בְּרֵאשִׁית- כל הפרשות. שְׁמוֹת֙- כל הפרשות. וַיִּקְרָא – כל הפרשות. בְּמִדְבַּ֥ר- כל הפרשות.
דְּבָרִ֗ים- כל הפרשות. פרשת וַיַּקְהֵ֣ל הָעָ֜ם עַֽל־אַהֲרֹ֗ן- וַיַּקְהֵ֣ל מֹשֶׁ֗ה אֶֽת־כָּל־עֲדַ֛ת בְּנֵ֥י יִשְׂרָאֵ֖ל. יְהוֹשֻׁ֣עַ- כל הפרשות. שֹׁפְטִים- כל הפרשות.

זאת עריכה שנית, במשך השנה אעשה עוד בדיקה- אם ירצה הבורא.

ערכתי חלוקת קריאה, תפילה ולמידה של ספר תהלים. בחלוקה היומית עשיתי כמעט אותו הדבר כפי שנהוג בספרי התהלים בעת הזאת. יש בתהלים מזמור ארוך במיוחד שחילקו אותו לקריאה בכמה ימים, אני חושבת שלא נכון הדבר לקרוא מזמור בכמה חלקים אז שמתי בקריאה שלמה . ברור שהדבר יצר את ההכרח שעוד כמה ימי קריאה לא כנהוג, אך בחודש שלם יש קריאה שלמה של כל התהלים.
תהלים מְנֻקָּד עִם טָעָמֵי מִקְרָא- חלוקה לפי מזמורים. תהלים מְנֻקָּד עִם טָעָמֵי מִקְרָא- חלוקה ללמידה ביחד עם פרשת השבוע. תהלים מְנֻקָּד עִם טָעָמֵי מִקְרָא- חלוקה לתפילה לפי הימים בחודש.
תהלים- מזמורי הַ֥לְלוּיָ֨הּ. תהלים-מזמורי שִׁ֗יר הַֽמַּ֫עֲל֥וֹת.
חלוקת הפרשות היא מספר בראשית ועד ספר שופטים לקריאה במחזור של שנה. התהלים חולקו בהתאם לפי הסדר של תהלים ללא הכוונה להתאים את השירים לפרשה.
.
בניתי אתר מיוחד עם תוכנית לימודי תורה שנתית.

באתר  חלוקה ללמידה ותפילה שנתית לקריאה שלמה במשך שנה עם ללמידה שבועית וחודשית.

תוכנית לימוד תורה ותהלים לשנת השבעים לקוממיות העם היהודי בארצו.

אין המילה עצמאות בתורה, יותר נכון לאמר קוממיות כפי שהיה גם נהוג לאמר בראשית חזרתו של העם היהודי בארצו, מישהו החליט לשנות את הדבר. אני לא מאשרת את המילה עצמאות יען כי בתורה כתוב קוממיות, לא היה צורך להמציא מילה חדשה ולעצב את דעת העם לאמר עצמאות ולא קוממיות .

אֲנִי יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם, אֲשֶׁר הוֹצֵאתִי אֶתְכֶם מֵאֶרֶץ מִצְרַיִם, מִהְיֹת לָהֶם, עֲבָדִים; וָאֶשְׁבֹּר מֹטֹת עֻלְּכֶם, וָאוֹלֵךְ אֶתְכֶם קוֹמְמִיּוּת. ויקרא.

ניתוק גן העצמאות מקוממיות העם היהודי בארצו.

בניתי לוח מועדים יהודי לשנת  השבעים לקוממיות העם היהודי בארץ ישראל ועל פי דבר תורה כשהחודש הראשון בשנה הוא חודש האביב, החודש בו יצא עם ישראל ממצרים של הפרעונים את יום השבת קבעתי על פי השבתון הראשון של חג הפסח ובהתאם את כל שבתו השנה הבאה, זה די מעניין גם בלוח העברי המקובל בשנה הבאה שתתחיל בחודש האביב, השבת הראשונה של פסח גם היא ביום שבת על פי הספורות. אני חושבת שכל שנה צריך לכוון את ימי השבוע על פי השבת הראשונה של חג הפסח.

אני מוצאת שיותר נכון לאמר יום אחד בשבוע ולא יום ראשון, יען כי גם בספר בראשית כתוב יום אחד ואז יום שני שלישי וכן הלאה. לגבי היום השביעי, אני יכולה לאשר שהוא יכול להקרא יום שבת, כי בו שבת הבורא..

מוצארט ומזרחית זה שתי וערב..

לבנון פרומו שביעי

אני טוענת שהעסקת עובדים דרך סוחר ראשים (שכופים עליהם לשלם מס לניר גלבוע הבן של יורם גלבוע מעוצבת הפלדה), זאת זילות שואה לנוכח ידיעתנו שיהודים הועסקו כעובדי כפיא במפעלים גרמנים.

אני טוענת שהיחס והטיפול המשפיל לניצולי שואה נכי נפש שהושמו במוסד שער מנשה- זאת זילות שואה.

אני טוענת שהתשוקה של אולמרט ובנט למכונית מתוצרת AUDI ולנוכח ידיעתנו שהועסקו במפעל זה עשרים אלף יהודים כעובדי כפיא- זאת זילות שואה .

אני טוענת שקצין בצבא שמתהדר שבזכות השואה הם השיגו הנחה במחיר של הספינות שהוא רכש להגנת אסדות הגז של שרון יצחק תשובה – זאת זילות שואה.

אני טוענת שנכדים של ניצולי שואה שמתחננים לאזרחות בפולין וגרמניא- זאת זילות שואה.

אני טוענת שעורך דין כהנא שכותב שירים על הדרך שהוא השיג אזרחות פולנית "עוד בהיותו צעיר פוחז כמים"- זאת זילות שואה.

אני טוענת שרחובות ומוסדות בארץ ישראל בשם נורדאו שהעיד על עצמו שהוא "גרמני תמיד גרמני" והציע להכחיד זנים נחותים שחורים ואדומים שבאים כפליטים לארופה- זאת זילות שואה.

גם לקרוא לבן אדם – שווערצע חייעז, זאת זילות שואה.

גם להגדיר, אפילו ללא מילים את האשכנזים כגזע עליון מתוך מקום שהם באו מגרמניא לכן הם עליונים על יהודים שבאו ממרוקו- זאת זילות שואה. וזה גם בוז ולעג לאשכנזים ושלמעשה אשכנזים לועגים לעצמם שהם חושבים כך, כי הגרמנים אמרו להם RAUS.

"באוגוסט 1928, מהנדס דני בשם יורגן ראסמוסן סקפט אשר עבד בחברת המכוניות DKW ‏(DAMF-KRAFT WAGEN) קנה את רוב המניות של "אאודי אוטומוביל וורקה". בשנת 1932, אוחדו אאודי, DKW, הורך וונדראר (WANDERER) לחברה אחת – אוטו אוניון AG ‏(AUTO UNION) סמל החברה – ארבע טבעות שלובות נועד לסמן את איחוד בין ארבע החברות. החברה התבקשה על ידי הצבא הנאצי ליצור רכב שטח ממוגן, אשר ישתמש במנוע V8, ומהירותו תגיע ל-50 מייל לשעה. החברה הצליחה לייצר את כלי הרכב, והעבירה אותם לורמאכט במהלך מלחמת העולם השנייה, שם השתמש הצבא כנגד הצבאות הלוחמים במשטר הנאצי. במהלך המלחמה העסיקה החברה כ-20,000 אלף עובדי כפייה, ואלפים מהם מתו עקב תנאי העבודה הקשים." וויקיפדיא.

אני טוענת שגם בישראל מעסיקים יהודים כעובדי כפייא, ברור לכל שכל העובדים המועסקים דרך קבלן כח אדם\ ניר גלבוע הם עובדי כפייא.

נאצים/שטרייכר/הבדוהרי מה קרה בשיר הפרחה,

הבחורה היתה פרחה ואז היא מצאה בעל לדוגמא והיא כבר לא פרחה.

מה שלא הבינו השרים והשרות בשירה בציבור שפרחה זה שמחה ולכן גם בדור הזה מתקיים העונש:

אֶל-הָאִשָּׁה אָמַר, הַרְבָּה אַרְבֶּה עִצְּבוֹנֵךְ וְהֵרֹנֵךְ–בְּעֶצֶב, תֵּלְדִי בָנִים; וְאֶל-אִישֵׁךְ, תְּשׁוּקָתֵךְ, וְהוּא, יִמְשָׁל-בָּךְ. בראשית.

לכן, כשהרבה אמרו שהם שארלי הבדו, אני אמרתי שאני פרחה..

בברכה.

חמישה עשר מזמורי המעלות- חווה אלברשטיין- חד גדיא:

שלום על ישראל לכל השנה:

שיר למעלות.

תשועת עולמים.

בחיים יש שתי דרכים שאנשים בוחרים ללכת בהן : יש אנשים שאומרים- אם אתה לא יכול לנצח אותם, תחבור אליהם. ויש אנשים שאומרים- אם אתה לא יכול לנצח אותם, תחבור לאחד שיכול לנצח אותם. שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד.- דברים. יִשְׂרָאֵל נוֹשַׁע בַּיהוָה, תְּשׁוּעַת עוֹלָמִים:- ישעיהו. כפי שאמר דוד המלך בתהלים: שִׁירוּ לַיהוָה, שִׁיר חָדָשׁ; שִׁירוּ לַיהוָה, כָּל-הָאָרֶץ. שִׁירוּ לַיהוָה, בָּרְכוּ שְׁמוֹ; בַּשְּׂרוּ מִיּוֹם-לְיוֹם, יְשׁוּעָתוֹ.

תשועת עולמים.

שליחת הודעה:

mail@peacetimeradio.com

לידיעת הקוראים והמאזינים,

לשפה העברית הוכנסו הרבה מילים משפות שאינן עברית שהוסיפו להם את ה- יה בסוף המילה. כשאני אומרת מילים כאלה אני אומרת עם יא בסוף המילה.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.