עיין מעל העיין.

יַחְפְּשׂוּ עוֹלֹת– תַּמְנוּ, חֵפֶשׂ מְחֻפָּשׂ; וְקֶרֶב אִישׁ, וְלֵב עָמֹק. תהלים.

וַיִּתֵּן לֶחָסִיל יְבוּלָם;    וִיגִיעָם, לָאַרְבֶּה.
יַהֲרֹג בַּבָּרָד גַּפְנָם;    וְשִׁקְמוֹתָם, בַּחֲנָמַל.
וַיַּסְגֵּר לַבָּרָד בְּעִירָם;    וּמִקְנֵיהֶם, לָרְשָׁפִים.

תהלים.

למה מיכל. למה הנקב בין העינים בחלק העליון של האף. הקרבת קורבן היא למטרת כפרה על חטאים. למטרת ישועה. כולם מכירים את השיר שאבתם מים בששון ממעייני הישועה. אחד הפירושים לשם מיכל הוא פלג מים. הנקב מאפשר פעולת שאיבה.. הסלילה מאפשרת נשיאת חטאים. המרה בין החוטא לקורבן. אתה עשית טעות שנקבת בהכאה ולא בדיבור. אין לך יכולת לתקן. המעניין הוא, שהיו מה שאתה קורא לו "תופעות טבע" כמו שהיו עם איוב.. ויען איוב מן סערה..  (אתה יודע שעונשו של הנביא משה על שהכה בסלע ולא דיבר אליו, היה- שהוא לא זכה להגיע לארץ ישראל לנחלתו של יהוה. ואתה יודע שבנים נענשים על חטאי אבות יען כי הם אוחזים בפירות\בשקלים\ביורו-euro\בדולארים\ביינים\בסטרלינגים\בבאטים\בדינרים\בזהב\בכסף\ביהלומים\בבתים\במפעלים\בבתי החרושת\"עסקים"\"משרות בכירות\באדמות\בחיים- שמקורם בחטאי אבות וגם אמהות).

ברור לכולנו שמאוד לא טוב ש-עיר בישראל בשם חולון (חול משול לזרע אברהם) יהיה סמל עיר בשם שקמה ועיתון חינם בשם גל גפן. וכנראה גם לא טוב ראש עיר בשם ששון. ויש מצב שיש שימוש מאוד מדויק בשכונת בן גוריון.

שבירת הקסם. הקיצוץ האחרון.

(אודה לאל לבב חוקר).

אתה יודע, כמו הדוד שמוכר את אחיניתו לפיליאס פוג, לוסיפוג.. נסיך השדים. כמו אסתר, כמו סינדרלה ששימשה בעלילה למחילה בזמן הנעילה. קורבנות אדם. קדשים וקדשות. כמו ג'יסוס. כמו מיכאל סוסלוב.

"“…הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ”ל, אז נשמתי תשועבד אליו. חתום …”^ מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה 33"  קונספיל. מאנלי פאלמר הול לפעמים מתואר כאמרסון lake ופלמר. לק- בלק בן ציפור. לייק- נח"ל. כמאמר- איוב יסובוהו ערבי נחל. שהשטן וילדיו רצו לעשות עליו- עור בעד עור. gur בעד gur במקשי המקלדת.

יחזקאל.

אני אסביר לך למה אתה לא מצליח לעשות העברה. המסלול התחיל בגן יונה. בתורה חסותו של בורא עולם משולה לאברות היונה. בְּאֶבְרָתוֹ, יָסֶךְ לָךְ–וְתַחַת-כְּנָפָיו תֶּחְסֶה; השלב הבא הוא גן ציפורה שלאחריו א' פרפר. שהוא השלב הראשון בהתפתחות הגולם. ציפורה עשתה איתי חסד. נעשתה הפעלה בה כל ילד שכב על "בריסטול" והילדים צירו את קווי מתאר גופו וצבעו אותו ותלו על קיר מרפסת הגן. היא לא שיתפה אותי בהפעלה. בשנת 1973 לפי הספורות הנוצריות באו הצבא וחפרו תעלות עם שקי חול בגן. בת חמש שנים הייתי. אתם וודאי יודעים שבחמש קם הצייד. (חמשת המלכים שהיו בארץ שיהושע בראשית ימי האבקות החופשית הרג אותם ככתוב בתורתנו הקדושה: וַיֹּאמֶר יְהוֹשֻׁעַ, פִּתְחוּ אֶת-פִּי הַמְּעָרָה; וְהוֹצִיאוּ אֵלַי, אֶת-חֲמֵשֶׁת הַמְּלָכִים הָאֵלֶּה–מִן-הַמְּעָרָה. וַיַּעֲשׂוּ כֵן–וַיֹּצִיאוּ אֵלָיו אֶת-חֲמֵשֶׁת הַמְּלָכִים הָאֵלֶּה, מִן-הַמְּעָרָה:  אֵת מֶלֶךְ יְרוּשָׁלִַם, אֶת-מֶלֶךְ חֶבְרוֹן אֶת-מֶלֶךְ יַרְמוּת, אֶת-מֶלֶךְ לָכִישׁ, אֶת-מֶלֶךְ עֶגְלוֹן. וַיְהִי כְּהוֹצִיאָם אֶת-הַמְּלָכִים הָאֵלֶּה, אֶל-יְהוֹשֻׁעַ, וַיִּקְרָא יְהוֹשֻׁעַ אֶל-כָּל-אִישׁ יִשְׂרָאֵל וַיֹּאמֶר אֶל-קְצִינֵי אַנְשֵׁי הַמִּלְחָמָה הֶהָלְכוּא אִתּוֹ, קִרְבוּ שִׂימוּ אֶת-רַגְלֵיכֶם עַל-צַוְּארֵי הַמְּלָכִים הָאֵלֶּה; וַיִּקְרְבוּ, וַיָּשִׂימוּ אֶת-רַגְלֵיהֶם עַל-צַוְּארֵיהֶם- צוקארה עתיקה לישועת העם ממצוקותיו) היום קרעתי פרסומת להצגת סינדרלה בהשתתפות דורי בן זאב מהכניסה לגן. אתם צריכים לחשוב על חסויות הפרסומות שהכניסו את המילה מות  לחסות. אין הגיון במילה. ושוב סינדרלה הייתה הקורבן לנסיך השדים (לוציפר- בלק בן ציפור) בעלילה למחילה בזמן הנעילה.

ושוב,

רֶשֶׁת, הֵכִינוּ לִפְעָמַי– כָּפַף נַפְשִׁי: כָּרוּ לְפָנַי שִׁיחָה; נָפְלוּ בְתוֹכָהּ סֶלָה.

רשת-  naftali bennet. הבימה קרוב להוברמן.. אתה יודע.. יש אומנים שהם וירטואוזים, ביצועיסטים ואתה מרגיש שאין נשמה.. זו המכונה שעובדת במדויק מקודדת כמו שקידדו את הג'אז. כמו ההבדל בין פרופיל בלגי מאלומניום לבין פרופיל בלגי מברזל..כמו ההבדל בין סורגים של עבודת נפח לבין פרופילי סורגים שנעשים במכונה בפעולת המשיכה. לתעשיא זה טוב.. לחומר.. צריך לייצר הרבה כשיש צמיחה במשק. שעושים את אותה פעולה על בן אדם.. לא מגיעים לאביונה אתה יודע..

בדרכי היו צירי וודו, בני אדם שחשבתי שהם חברים ובסופו של יום- וודו של צירים עליונים במדרגות הפירמידה. אותם שמות של המקריבים אתה יודע.. כמו ההוא מנווה מונסון שהוא וודו להוא מאבן יהודה.. ההוא מקרית אריה שהוא וודו להוא מלפיד…וכמו ההוא מפרדס כ"ץ (f"m במקלדת) שהוא וודו גם להוא מכברי וגם להוא מטבריא..אתה וודאי יודע שמי שענינה אותי בעת ההיא היתה ההיא..(-:. לפי תורתנו הקדושה אתה קדש, ג'ים מוריסון קרא להם:

asher lady/ asher boys

שמצילים את העיר. בסופו של יום הקרבת את אביך בדרך לעיר. ואתה תסתכל על אמך ואתה תדע שבגללך היא עצובה. ככה. עד סוף החים שלה. אתה תראה אותה ותדע שאתה אשם. תזכרו לנצח את הקורבנות שהקרבתם בדרך לעיר. עושה רושם שהגשם יורד והעיר עדיין עייפה..

לֹא-תִהְיֶה קְדֵשָׁה, מִבְּנוֹת יִשְׂרָאֵל; וְלֹא-יִהְיֶה קָדֵשׁ, מִבְּנֵי יִשְׂרָאֵל.

כִּי-לִי בְנֵי-יִשְׂרָאֵל, עֲבָדִים–עֲבָדַי הֵם, אֲשֶׁר-הוֹצֵאתִי אוֹתָם מֵאֶרֶץ מִצְרָיִם:  אֲנִי, יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם.

ואת זה לכפרת נפש, עם ישראל, היהודים, נותנים ליהוה. לא לשרון יצחק תשובה. הקוראים תורה יודעים וודאי על הדיוק וההקדה של בניית מקדש בישראל. שהיה בית מקדש היה אפשר להקריב קורבנות לכפרת חטאים. באין בית מקדש מצאו דרך להקריב בבניא שגם היא מאוד מוקפדת ומאוד מתוכננת. שם הקוד הוא וויסקי בר. אותו דבר כמו בית המקדש שמקריבים איל תמים.. בוויסקי בר מקריבים אדם בשם איל. בבית המקדש מקריבים עז בן שנתו..בוויסקי בר מקריבים אדם שהושם לו הכינוי שווערצע חייעז או ווילדע חייעז.. בן שנתו..שימו לב לפעולות בעולם התעשיא ציפוי..וציפית.. הכפלה..וכפלת.. (מכפלת..). כמו בפרשת תרומה במדבר שב-וויסקי בר מתורגמת לשדי תרומות בגת ואשקלון. מאוד מדויק, מי יודע.. אולי זאת הסיבה שבכל מקום יש את עץ המדבר תמר. גם בים סמוך לפסל של בן גוריון כדי לייצר אווירה של מדבר.. טריפולי אתם יודעים. טרי- עץ. פולי הרבה. הרבה עצי תמר.

.

כאמור, אין לך וויסקי בר להקרבת קורבנות(לגבי החנות , בפעם קודמת הוא לא החזיר לי 10 שקלים עודף. נתתי לו 20 שקל ומישהו קרא לו והלכתי.. בדרך חשבתי על כך שהוא לא נתן לי "עודף" והסל היה כבד וכבר הייתי רחוקה.. ואחר כך כבר שכחתי. הוא נתן לי היום עודף 33 שקל במקום 23 שקל.. יש אנשים שיש להם חטאים שלעיתים הם משתכנעים לעשות פעולה כזאת או אחרת כדי שלא יחשפו את חטאיהם, אני מודעת ליכולת לגרום לאדם לעשות פעולות כאלו או אחרות, הם לא מעניינים. לא הורגים את השליח). לא אתן לך להקריב קורבנות אדם בישראל, גם לא את אנשיך.

.

Write a Comment

Copyright © 2021 . All rights reserved.