עומד פרץ להומואים.

תראה המלפגה שאחדה את העבודה, מרץ, גשר ואיחוד הסטודנטים (שמולי הוא לא משך של רבין, שמולי יותר קרוב למוטי אלון ההומו-בנט להזכירך בנט נלחם על זכות ההומואים לטמא את ירושלים ואת הצבא, אתה לא יכול לקרוא לצבא של הומואים צבא הגנה לישראל, על פי תורת ישראל יש להורגם ואת המצווה מקיימים הפלסטינאים וחיזבאללה בעת הזאת) השיגה 7 מנדטים, ברור לך שזאת מפלגה של ההומואים, שאלה בוחריהם. בסופו של יום.

ושוב, אם תעמיד אותי למשפט על דברי אלה, אתה תביא את תורת ישראל למשפט.

זה יהיה לכבוד לי.

ומה שאני אומרת לפרץ, שלא יקבל את ההצעה להיות נשיא אחרי ריבלין, יש מצב שמחכים להוריד את המזרחי מאותו מקום שהורידו את קצב והכניסו את האשכנזי במקומו, כדי שהמזרחי יגמור עם קלון והאשכנזי עם כבוד. הדבר משפיע על הבחירה שלכם באשכנזים ולא במזרחים.

להזכירכם כולם ידעו על קצב גם העתונאים, הם רצו להוריד המזרחי ולהעלות את האשכנזי בדרך הזאת.

די מעניין שגם המתלוננות התלוננו ברגע הזה, כדי שתתקיים ההורדה.

צריך לבדוק אם המתלוננות אשכנזיות, יש מצב שהן שמו לו סם אונס כמו ויאגרה והן למעשה אנסו אותו והוא לא ידע ולכן הן חיכו לעת שבקשו להוריד מזרחי בדרך שהם רצו להוריד את המזרחי.

אני טוענת שזורקין היה אשכנזי שמישהו שם לו ולילדיו מסכה של מזרחי כדי להשפיל את האב המזרחי.

אתה יודע, אשכנזי פושע בסטייל של דנקנר… 

בסך הכל חבירתו של פרץ להומואים יכולה להיות הפלת אשמה על פרץ כמזרחי עם שם של זרע דוד שמעלה הומואים לטמא את ירושלים. יכול להיות גם כאקט הקרבת  פרץ לחטאי המדינה שאשרה את העלאת אנשי התועבה לירושלים.

אני מאוד שמחה שהעם לא בחר בפרץ המנהיג המזרחי שסרח. אשמתו של פרץ כמנהיג של הומוסקסואלים היא לא אשמת היהודים המזרחים. הוא נחשב מנהיג בוגד.