ספרטקוס.

בְּרֵאשִׁית בָּרָא אֱלֹהִים אֵת הַשָּׁמַיִם וְאֵת הָאָרֶץ. וְהָאָרֶץ הָיְתָה תֹהוּ וָבֹהוּ וְחֹשֶׁךְ עַל-פְּנֵי תְהוֹם וְרוּחַ אֱלֹהִים מְרַחֶפֶת עַל-פְּנֵי הַמָּיִם.

האיום האיראני

זאת פצצה שנפלה מאוד בשקט בישראל…

אני חושבת שזה איום הרבה הרבה יותר גדול על ישראל מ”האיום האיראני

בשפה הבבלית המדוברת בישראל, המילים לקטיושה הן- ליבלבו אגס וגם תפוח…

מלך תפוח

לבנון פרומו שני.

וקטיושה אז יצאה לשוח…

מסכת ביז'ון

the Sisters Gogochuri – Mountain Playing-intro

מבטא, אקצנט.

לנוכח תופעת הזדים המליצים בארץ ובעולם, המבטא של בן האדם הוא גורם משפיע על דעת האדם. המבטא שימש את הזד לא רק לגרום לכם לצחוק מהזד המליץ. אלא גם לגבש דיעה על אדם וקבוצת אנשים שיש להם מבטא, אקצנט, כזה או אחר.

כשהזדים רצו להנחית את הגרוזינים הם השתמשו בביזו, במבטאביזו.

מה עשה הזד עם דרך הדיבור, עם מוסיקת הדיבור.

הוא בנה, עיצב דמות, לא חכמה במיוחד בלשון המעטה.. עוסקת במקצוע נחות. ולדמות הזאת הוא שם את המבטא הגרוזיני. הוא עשה אותו דבר עם סלאח, וגם עם לובה.

נקשיב לביזו.

The Shin – Cilveloy – premiere of the Black Sea Fire album, Tbilisi 2010

זה ביזו. וביזו עשה לפני בובי מקפרין את מה שבובי מקפרין עושה.

עכשיו נקשיב לביזו והגמעה..

The Shin – Cilveloy – premiere of the Black Sea Fire album, Tbilisi 2010

Khachaturian – Sabre Dance-final

אולי אתם אוהבים את ביזו. זאת לא אהבה, כי בתוך הלב פנימה אתם מסכימים עם הזד שביזו נחות שלא כמו הדמות של ראש הממשלה, או הפקיד הבכיר שעיצב הזד שהושתלו להם המבטא היידישאי והפנים הלבנות.

אותו ראש ממשלה או פקיד בכיר שבסופו של יום עשקו את בית האוצר של עם ישראל.

הזמנה לחתונה..

השאלה הנשאלת היא האם יוסיף הזד המליץ לדמות של בנימין נתניהו את הדמות של אלימלך זורקין, את הסממנים של אלימלך זורקין. וזאת כשהוא מנשק את רגליו של שרון יצחק תשובה וזאת במקום הדמות של הגבר גבר מלא און שהזדים בנו על בנימין נתניהו. (בעצם אולי כדאי לשלב ביין דמויותיו של זאב רווח, אתם יודעים “תמהיל” בין הדמות של ספר נשים עם אלימלך זורקין.. תמהיל של: “טוטו קארה נורמאל… טוטו קארה ליברל…” ביחד עם-עוזי לנדאו

“אל האושר…”).

פירמידות

אתם מבינים שהזד מבקש להקים מלכות ספרטה בעולם..ההפרטה היא רק חלק קטן בתהליך של הקמת מלכות ספרטה שבסופה אנשים כמו הזד רוקופלר שואפים להיות אלוהים אחרים השולטים על בני האדם שבורא עולם ברא…


זיין גי זונט 40תיק בני שטיינמץגיזונטרע בינה

(חשוב שתדע, נתתי לזקן את הצינור ב”אמצעות” יד שמאל, כי אתה יודע שהצל של יהוה על יד ימין, יש ימים שאנחנו כ- איטר יד ימינו. כשאונסים אותנו כאנוסי ספרד).

שיהיה יום טוב,

מרדיו זמן השלום.

ותגידו לרוקופלר שלא, אנחנו לא נקבל את “טרנספורמיישן גלובליזיישן” הסדר העולמי החדש שהוא מציע:

22

שרי אריסון..

“כשהבונה החופשי לומד שהמפתח ל’לוחם על המכשול’ הוא היישום הנכון של דינמו כוח החיים, הוא למד את המסתורין של המלאכה. האנרגיות המזידות של לוסיפר הן בידיים שלו ולפני שהוא יכול להתקדם הלאה ואל-על, הוא חייב להוכיח את יכולתו ליישם את האנרגיה הזאת כראוי” ^ מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה 33″ קונספיל.

מי הוא בונה חופשי דרגה 33.

תארו לכם משחק סנוקר, שחקן סנוקר יודע שאם בעזרת המקל שלו הוא יניע את הכדור לדופן השולחן לנקודה מאוד מסויימת, לאחר פגיעת הכדור בנקודה הוא ינוע לפגוע בכדור שנמצא בנקודה אחרת בשולחן.

בין סמלי הבונים יש גם מקל, וחגורה ו- volley ball- עמק הכדורים. המקל מתאר את האדם שהניע כדור\אדם לפגוע בנקודה אחת שמשם נוצרה הפגיעה שפגעה בכדור אחר\אדם אחר. החגורה מתארת את האדם המפעיל את המקל היושב בניסתרים, המסתיר פניו. כפי שכולם יודעים חגורות שימשו לצורך הסתרה של אדם וחווה בגן עדן שידעו כי ערומים הם.

מוסיקה קווקזית פרק שני.

לצורך העניין-

ברור לכולנו שעלייתו של אורי אריאל (שראש מפלגתו הוא האח של יאיר) להר הבית בזמן שהארץ עסוקה בהתנגדות למתווה- תעורר פרובוקציא.

ברור לכולנו שהצבתו של יאיר לפיד כדורש שיוויון בנטל הצבאי תסט בני אדם לכיוון של דרישה משיוויון כלכלי לשיוויון בנטל הצבאי.

ברור לכולנו שפגיעה ברב מחבלים של החמאס בזמן מחאה כלכלית תעורר מלחמה.

ברור לכולנו שהעדפת אשכנזים על פני מזרחים תעורר שנאה ועויינות של מזרחים כלפי אשכנזים.

לכן, ברור לכולנו שבזמן מחאה באם ישדרו את השד העדתי, יווצר נתק בין אשכנזים למזרחים שחברו יחד לצורך מחאה כלכלית..

אילומינתי.

אני טוענת שלבונה דרגה 33 ברמה העולמית, יש צירים כדורים שהוא מניע לחטוף שלושה חיילים על המר שתעורר מלחמה בין לבנון לישראל בזמן דרישה לשכר הגון בישראל.(כמו אותו כדור שהפגיעה בדופן שולחן הסנוקר המירה את מסלולו לפגיעה בכדור אחר. אני טוענת שהמקל של הבונה החופשי הוא מטה חרטומי פרעה).

חילים ממעמד כלכלי נמוך

אני טוענת שלבונה דרגה 33 ברמה העולמית, יש צירים שהוא מניע לרצוח שלושה ילדים שיעורר מלחמה בין עזה לישראל בזמן מחאה כלכלית.

[wpvideo 0ITk7lYc]

אפרטהייד- שוקןשכר נמוך לגר מקיים איום על היהודי בבואו לדרוש שכר הגון, או לא לעבוד דרך קבלן כח אדם שגוזל משכרו כי יש את הגר, את העובד הזר שיעבוד במקומו בשכר עוני. זאת משמעות הטיית גר לטובת המבקש שליטה. לכן כתוב בתורה: וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר-שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי-גֵר, וְלֹא יְרֵאוּנִי–אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת. הטיית גר לשכונות חלשות מקיים מצב איבה בין היהודי לגר. איבה שרק מכונה לא תחוש לנוכח השינוי באורחות חייהם של תושבי דרום תל אביב. מצב זה מחטיא את עם ישראל שמצווה לנהוג טוב בגר, כי גר היינו בארץ מצרים. אדם מאמין יודע שלרוח יש משמעות. היות עם ישראל בדין חוטא לעיתים מכשירה את השולטים ומעשיהם לצורך השגת שליטה.

אינטל

דוברושונים

………. גם את המוחות שהמדינה מספקת לאינטל הם מוחות שמחשבתם מוטית לחוש טוב עם מעמדם לנוכח קיומו של עובד הקבלן. בשורה התחתונה, הם ישאירו את המח שלהם אצל אינטל שבסופו של יום- ריכוז המוחות בעולם אצל אינטל, מקיים נקודת שליטה. אני מניחה שזאת תרומת הנהגת המדינה לסדר העולמי החדש ………………………………………………………………………………………….. נקודה ועוד נקודה. נקודה נקודה נקודה.

הדובים.. היעקובונים… הדו.. סטייל בונפרטה אתם יודעים… אנשי ספרטקוס, זכרים שהקוס שלהם נמצא בפי הטבעת.

פרומו שלישי קורסיקה

הסמל של היעקובונים  – עם האות ו’ סטייל אנשי הציפור. (את הציפורים תוכלו לראות גם בסמלי המואבים וגם בסמלי הפרעונים -מעיד על ה- “דואליות” שלהם. אני מניחה שזאת הסיבה שמלובביץ’ חילק דולאר עם סמל של פירמידות כקמע לברכה והצלחה. כאמור- בני אשכנז הם זרע יפת- לא יהודים. הם לא מזרע אברהם שהיה זרע שם).

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.