ספורות. מעודכן בַּשְׁמוֹנָה וְעֶשְׂרִים יוֹם, לַחֹדֶשׁ– בַּחֹדֶשׁ הַשֵּׁנִי, בַּשָּׁנָה הָשִׁבְעִים וְשָׁלֹשׁ.

באתר  נהוגה ספירת מועד יהודיה, מכיוון שאני בטוחה שאין אדם שיודע בבטחה את השנה לפי ספירת הבריאה, אני אחיל ספירה חדשה של שנים לפי מנין השנים משנת הגעתו לארץ של אבי שנאסף אל עמיו בשישה עשר לחודש השביעי בערב מוצאי סוכות ביום שקראו לו חול המועד בשנת השישים ותשע להגעתו לארץ לקיבוץ אשדות יעקב, שם הוא היה המציל של הקיבוץ ובהמשך בחטיבת הראל בפלמ"ח. מועד הגעתו של אבי לארץ הוא מועד בו החל התהליך להגעתי לארץ, להיות.


לוח מועדים יהודי- מתוקן- פעם ראשונה.

בטבלת המועדים כתובים הימים בשבוע לפי הספורות מתוך מקום שמבין שלמרות שיש מצב שיתכן זה לא היום המדויק בשבוע לפי ספירת הבריאה, נדרש לציין ימים בשבוע, כמעשה באין מלך בארץ, איש כישר בעיניו יעשה. אני מניחה שקבלת מלכותו של האחשוראש היא זו שהחילה את ספירת החודשים כפי שצויינו בספורות הפרסיות. הפרסים היו לרוב טובים אלינו. אני לא מקבלת ספירה זו, במיוחד בדור הזה כשהעם היהודי חזר לארצו לאחר כאלפיים שנות גלות.

(כשאצטט ממאמרים של עיתונים וכשאמצא צורך להזכיר נקודות זמן בענין אנשים המשתמשים בשיטה הנוצרית  אכתוב את התאריך לפי ספורות הזמן שלהם).

לא כתוב חול המועד בתורה. לא כתוב חצי חול חצי מועד…אין בתורה יום חוליש כְּחוֹל ימים..אתם יודעים החול על שפת ים בקרקעית הים…

וְהָיָה מִסְפַּר בְּנֵי-יִשְׂרָאֵל, כְּחוֹל הַיָּם, אֲשֶׁר לֹא-יִמַּד, וְלֹא יִסָּפֵר;

.........

101

106

 

החרב המתהפכת.

צופן דה ווינצ'י.

ספורות.

ספירת העומר

אני טוענת שהחלת הספירה החל ממחרת החג הראשון היא טעות, אני טוענת שצריך להחיל אחרי החג השני. החלת הספירה אחרי החג הראשון מייצרת את חג הביכורים בספירה של שישה שבועות ויום.

יעקב ועשיו.

tmuna.

אנוסי ישראל.

בְּשִׁבְעָה-עָשָׂר יוֹם לַחֹדֶשׁ–בַּיּוֹם הַזֶּה, נִבְקְעוּ כָּל-מַעְיְנֹת תְּהוֹם רַבָּה, וַאֲרֻבֹּת הַשָּׁמַיִם, נִפְתָּחוּ. בראשית.

תורה מועדים

........ברור לי ששמעת אותי אומרת בלכתי בדרך קריאת שמע...............

שבירת הקסם:

"פיקוח נפש".

"פיקוח נפש הוא מונח הלכתי שמשמעו הצלת חיי אדם. המושג נדון בעיקר בהקשר של התנגשות אפשרית בין חיי אדם לבין קיום אחת ממצוות התורה. עמדת ההלכה במקרה כזה היא כי הצלת חיי אדם, בין אם אלו חיי אחרים ובין אם אלו חייו שלו, חשובה יותר מקיום מצוות התורה, ולכן יש לעשות כל שנדרש לשם הצלת החיים – גם במחיר עבירה על מצוות חמורות כמו חילול שבת (פיקוח נפש דוחה שבת) או אכילה ביום הכיפורים." וויקיפדיא.

בשורה התחתונה,

ברור לכולנו שאם הנכדה של לינדנשטראוס לא בתולה, האדם שיאנוס אותה לא יהיה אשם. יען כי, לינדנשטראוס האשים את הנאנסת מקיבוץ שומרת שהיא אשמה שאנסו אותה כי היא לא היתה בתולה.

יש מצב שלאחר האונס של הבת של אילונה לינדנשטראוס-אריאלי (אם יש לה בת) יקבל האונס (אם הוא שופט במקצועו) את תפקיד מבקר המדינה.

בשורה התחתונה,

הבחור שישב איתי בבית הקפה ואמר שאם בחורה הולכת לרקוד בלילה אז היא אשמה ששמו לה סם אונס ואנסו אותה, למעשה התיר את אונס ביתו אם תלך לרקוד בלילה.

בשורה התחתונה,

לנוכח הידיעה מה קורה בישיבות של דרוקמן, ברור לכולנו שאם בנות ישראל לא יבואו לרקוד בשתיים עשרה בלילה יש מצב שהבחורים ששמו לבחורות סם אונס, ישימו סם אונס לבחורים ויאנסו אותם.

כמובן שעל פי אותו עיקרון, יש היתר לעשות לכם, לבניכם, לבנותיכם, לנכדיכם, לניניכם ונינותיכם, את כל המעשים שעשיתֵם.

וַיַּעֲבֹר יְהוָה עַל-פָּנָיו, וַיִּקְרָא, יְהוָה יְהוָה, אֵל רַחוּם וְחַנּוּן–אֶרֶךְ אַפַּיִם, וְרַב-חֶסֶד וֶאֱמֶת. נֹצֵר חֶסֶד לָאֲלָפִים, נֹשֵׂא עָו‍ֹן וָפֶשַׁע וְחַטָּאָה; וְנַקֵּה, לֹא יְנַקֶּה–פֹּקֵד עֲו‍ֹן אָבוֹת עַל-בָּנִים וְעַל-בְּנֵי בָנִים, עַל-שִׁלֵּשִׁים וְעַל-רִבֵּעִים. שמות.

תשמרו על הבנות והבנים שלכם- הם פרוצים ופרוצות.

דין וחשבון משפחת גלבוע.

עוצבת הפלדה.

השריף.

בתעשיא, שלקוח קונה מעסק אז הספק אומר לו מחיר 9 שקלתנאי תשלום 90 יום מתום חודש מכירה, בא ספק אחר אומר 9 שקל – תנאי תשלום 120 יום מתום חודש מכירה.ברור לכולנו שהלקוח יעדיף את מי שנתן לו תנאי תשלום ארוכים יותר. התנאי תשלום, הם חלק מהמחיר שהספק מחשב כדי לגרום ללקוח לקנות ממנו ולא מהמתחרה שלו.כך שזה לא חוב.אותו הדבר לגבי המכולות השכונתיות.שהמכולת עושה זאת, תושבי השכונה מעדיפים לקנות ממנו ולא מהמכולת המתחרה שלו בשכונה, וככה הוא מוכר יותר ומרוויח יותר.אותו הדבר לגבי אשראי בנקאי והלוואות, לראיה הבנקים בישראל מרוויחים הרבה מאוד כסףהכסף נהיה כמו מוצר שאתה מוכר ומרוויח עליו כסףאם הבנקים לא היו מרוויחים אז היה על מה להתווכח בענייןכמובן שברור לכולנו שבעת ששרי אריסון נותנת הלוואה מבנק הפועלים, זהו לא כספה, זה הכסף של העם בישראל והגר התושב עימנוכך שהעם חייב לעם כשהוא לוקח הלוואה מהכספים המופקדים בבנק הפועלים שאבא של שרי אריסון השתלט עליו.

82

78

תיק דוסים.

שתיקת הפרים.

כשאתה משלם שכר לעובדים והעובדות שלך אתה משלם להם\ן כ-עשרה ימים לאחר סוף חודש עבודה,

למעשה אתה חייב לעובדים והעובדות שלך כבר מהיום הראשון של החודש. לכן, כשנתת כסף לעובדים ולעובדות שלך לפני תום החודש, זה לא הלוואה, הם\הן לא חייבים\חייבות לך.

חשוב שתבין- אתה וכל בעלי בתי החרושת בישראל חייבים לעובדים והעובדות כבר מהיום הראשון של החודש, לכן אין לבעלי בתי החרושת יכולת להפיל את העובדים והעובדות כשהם מבקשים נפש בתמורה לחוב. חשוב שתבין שבסופו של יום אתה החייב.

(כך שאם העובד או העובדת שלך יהיו כמוך, היא\הוא יכול\ה לדרוש את נפשך בתמורה לחוב שאתה חייב לו\לה. כשבעל בית חרושת פועל במשחקים הללו, החוקים הללו פועלים עליו גם אם העובד או העובדת לא דורש\ת נפש בתמורה לחוב, כך שלמעשה בעל בית חרושת גועל את עצמו כשהוא פועל ב"מישורים" הללו) אתה לא הושעת את העובד והעובדת שלך שנתת לו\לה כסף לפני תום חודש עבודה, כך שאתה לא עושה ממנו וממנה עבד\שפחה שלך כשאתה מייחס לעצמך את ההושעה, את האלוהיות על האיש ועל האשה).

מלכות EDOM.

AL KAPONA.

edo

.........

כשאתה בונה את עצמך ואת אשתך כשרה ואברהם, לא מספיק רק לשכב עם השפחה. כדי לייצר את אשתך בספורות שרה אתה חייב לשלח את אשתך לשכב עם פרעה\עם אדם שאתה מפחד שיהרוג אותך. המשכב של שרה עם פרעה הוא חלק מהספורות של שרה. הפחד של אברהם מהעריץ שיהרוג אותו כשידע שהוא בעל של אשה יפה, הוא חלק מהספורות של אברהם. כך שגם את הספורות הללו אין לך. בפעם הבאה שאתה מנסה לייצר סרט כזה חשוב שאשתך תשכב עם פרעה לפני שאתה שוכב עם השפחה, אתה חייב להיצמד לסדר של הסיפור. ברור לכולנו שאתה לא יכול לשים עצמך במקומו העני של אברהם ומתוך המקום הזה ומתוך הפחד מהעריץ לשלוח את אישתך לשכב עם המנכ"ל  ולומר לה שתאמר שהיא אחותך.

80

בסופו של יום ידיעתנו ששכבת עם בעולת בעל ושילחת אותה בחזרה לבעלה, שמה אותך במקומו של פרעה ששכב עם שרה.  כדי להיות דוד המלך אתה צריך להתחתן עם אשת איש הצבא כמו שעשה דוד המלך וגם את זה לא עשית. כך שאתה גם לא יכול להמשיל עצמך לדוד המלך.

שבירת הקסם. הקיצוץ האחרון.

32

משכב רוחני.

זאת הטחינה שטחנת את עצמך. ברור לי ולך שאם אתה לא אברהם ואשתך לא שרה ה"שפחה" ששכבת איתה לא יכולה להיות הגר.

בסופו של יום אתה העריץ שאנס את השכירה.

עין תחת עין, שן תחת שן.

.........

64

81

ליטא אפרטהייד

חוב אשראי הלוואה.

הכוהנת הגדולה, ידועה גם כבת הרב- רייזלה ובת הקייסר. גם לנפוליאון היה ג'יסוס משלו.

 

קורסיקה פרומו רביעי.

קורסיקה היחידה השלמה

.

רייזלה.

בת הקייסר.- עור בעד עור.

וַיַּעַן הַשָּׂטָן אֶת יְהוָה, וַיֹּאמַר:  עוֹר בְּעַד עוֹר, וְכֹל אֲשֶׁר לָאִישׁ–יִתֵּן, בְּעַד נַפְשׁוֹ. איוב.

יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם;    וְעַל-לְבוּשִׁי, יַפִּילוּ גוֹרָל. תהלים.

צופן דה ווינצ'י.

 

אני בטוחה שאתה מבין מה אני אומרת.

אלבמה סונג.

אנשי ארץ עוץ בישראל פועלים לפי שיטת הספורות. המלאכה שלי בעניין ספורות זה להפריך את ההגיון העומד מאחורי שיטת הנומרולוג'יק, והשימוש בשפה. שלא תהי להם יכולת להשתמש בשפה ובספורות. כמובן שחשיפת הדרך שהם פועלים, והקודים והצפנים גם היא שורפת את היכולת שלהם להשתמש בכלים ששימשו להסתרה.

ב- BABILON נהוגה שיטת המסכות אדם שעוטה על עצמו מסכה ובאמצעות מסכה זו הוא מושך בוחרים, ימין או שמאל אתם יודעים כשבשורה התחתונה כל הכוחות פועלים למען קבוצה של אנשים, מלכות החזיר, אתם מכירים אותם כטייקונים.

Allen Ginsberg -A Ballad of American Skeletons.

כפי שאתם רואים, אני גם עובדת גם כדי שלא יהיו עתודים שיעטו על עצמם את המסכה של קודמיהם בהצגה, כדי שבנימין נתניהו לא יעשה ROLL IT  לבנט.

US AND THEM זה גם מצב שבמשק יש כ- שבע מאות אלף משרות שכר מינימום וכ- ארבע מאות אלף משרות עובדי קבלן. זה המגרש: כל אדם, איש, אשה, ערבי גר, זר גר, אשכנזי, מזרחי, ספרדי (קלמן כצנלסון עשה הפרדה בין מזרחים לספרדים), עובדי קבלן, עובדי שכר מינימום, "חציון עליון", "חציון תחתון" – תופס "משבצת". והמגרש מקיים מצב שמייצר מצב שזה לא משנה מי, יש אנשים שנמצאים "במשבצת" הזו. כך שלהחלצותך מ"משבצת" זו אין ערך כי מישהו יתפוס את המקום שנחלצת ממנו.

YELOW BREACK ROAD

ה- BALATOT  של ה- wizard of oz… אתם יודעים

בעת הזו, הכנסתי את המשבצות הללו למגרש:

al kapona.

אָנֹכִי יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, אֲשֶׁר הוֹצֵאתִיךָ מֵאֶרֶץ מִצְרַיִם מִבֵּית עֲבָדִים:  לֹא-יִהְיֶה לְךָ אֱלֹהִים אֲחֵרִים, עַל-פָּנָי.

09032009

75

33

אמנם כולנו צאצאי נח, אך אחרי נח היה את זה:

מגדל בבל/הסללה.

צ'ה.

" roll it". מנחה חדשה. שרה והגר. דין ממזר. חצי- מחצית. "העולם מצחיק, אז צוחוקים.." הגשש החיוור. מה זה אומר שלפיד קורא לבנט- "אחי"- כת האחים. "ליטא ארעא"- מתוך ספר אונקלוס. יש מאין. זה עם זה, זה לא- זה. ארבע דקות- מעודכן אחד בחודש השני בשנת שבעים ושלוש. אינטגרציא. בָּחֹדֶשׁ הָרִאשׁוֹן, בָּשָׁנָה הָשִׁבְעִים וְשְׁלֹשׁ, בָּאַרְבַּע עָשָׂר יוֹם לָחֹדֶשׁ. ביעור חמץ- כתובת החג. מצוות הגר- כתובת החג. "פיקוח נפש". SAM-SON. פיקוח נפש חלק שני. אבן יואב. פיקוח נפש פרק שלישי. אבן ברק. פיקוח נפש- חלק רביעי. מונים. פיקוח נפש- חלק חמישי. אבן- MAKEBA. עין תחת עין, שן תחת שן.  הצעת קריאה: חיליק. פסח. ספירת העומר

כאמור,

אחת ההוכחות הכי טובות להוכיח את יסוד טעותך בספורותך זהו שמו של הבורא. יהוה. בספורותך יהוה זה עשרים ושש ובצימצום שמונה. בורא עולם אמר בפירוש  שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד.

לב. יעקב ועשו. תעודת זהות. עצבים. דואר. קיבוצים.

שישים ותשע.

החרב

המשוואה שלך היא בת ארבעה נעלמים = אֶחָד.

נפח

טוֹב אֶרֶךְ אַפַּיִם, מִגִּבּוֹר; וּמֹשֵׁל בְּרוּחוֹ, מִלֹּכֵד עִיר. משלי.

.

לֹא-יְבַקֵּר הַכֹּהֵן לַשֵּׂעָר הַצָּהֹב, טָמֵא הוּא.

ירושלים לא יכולה להיות אפס שתיים.

יען כי,

שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל:  יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד.

לְמַעַן יֵדְעוּ, מִמִּזְרַח-שֶׁמֶשׁ וּמִמַּעֲרָבָה, כִּי-אֶפֶס, בִּלְעָדָי:  אֲנִי יְהוָה, וְאֵין עוֹד. ישעיהו.

השתיים מרמז על יורדי דומה שפלשו לארץ.

לֹא הַמֵּתִים, יְהַלְלוּ-יָהּ; וְלֹא, כָּל-יֹרְדֵי דוּמָה. תהלים.

.

אומרים עשתי עשר ולא אחד עשרתאריך.

אפס.

למען

חודשיםימיםשעות

 

 

וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים לְנֹחַ, קֵץ כָּל-בָּשָׂר בָּא לְפָנַי–כִּי-מָלְאָה הָאָרֶץ חָמָס, מִפְּנֵיהֶם; וְהִנְנִי מַשְׁחִיתָם, אֶת-הָאָרֶץ.

דובר ימים קיבוצים.

היונה. עוד מהיונה. עת.

יש לי מחשבה ש- בְּשִׁבְעָה וְעֶשְׂרִים יוֹם בחודש הַשֵּׁנִי, הוא היום לדעת מה הוא היום השביעי בו נח מכל מלאכתו אשר עשה לפי ספירת הבריאה. פרשת נח  משולה לפרשת בראשית. בהבדל אחד, בפרשת נח יש ספירת תאריך יום וחודש. יום בחודש.

וּבַחֹדֶשׁ, הַשֵּׁנִי, בְּשִׁבְעָה וְעֶשְׂרִים יוֹם, לַחֹדֶשׁ–יָבְשָׁה, הָאָרֶץ. פרשת נח.

מנוחת הארץ מהמבול.. ונח שיכל לַנוּחַ בָּחֹדֶשׁ, הַשֵּׁנִי, בְּשִׁבְעָה וְעֶשְׂרִים יוֹם, לַחֹדֶשׁ..

מי שנתן את התורה למשה הנביא, הוא יהוה. מקום קבורתו של משה הנביא לא נודע, בדיוק מהסיבה הזו. עשיית שם מהסוג הזה. כך שברור לכולנו שמשה לא היה רבנו. יהוה הוא רבנו.

אבותנו.

הרצחת וגם ירשת.

אין את המילה מזל בתורה יש את המילה המקבילה לסלילה.. התוו דרך..סולל דרך..סולל כביש..סולל בונה..לפעמים גם מפריד כביש אתה יודע…כביש 6 הוא כביש חוצה ישראל כשמו כן הוא.. 6 כמחצית 12 השבטים.. צד אחד צפונה.. צד אחד דרומה אתם יודעים… שנים עשר.

רוחות שמים

סדר פסח. אהיה.

סוויסה

ג'אז ערב ראשון

ספות

קודיפיקטור

.

בשורה התחתונה, אם אתה תיתן שילומים ליעקב בעבור אונס דינה, כדי לכפר על חטא קבלת השילומים שקיבלתם מהנאצים גם בעבור אונס נשותיכם. וכדי לעשות את אופרת סבון שתנקה חטא זה בו הפכת את סבתותך לזונות, אתה ממשיל עצמך לנאצים שאנסו נשים, ברור לכולם שזה תפקיד שאסור לך לשחק בארץ ישראל ואם אתה יוצר סרט בו אתה ממשיל את עצמך לנאצים, אז אתה יודע, השואה היתה למעשה זאב שהרג נחש. (אתה גם מודה באונס. בני יעקב היו בתודעה הרבה הרבה יותר גבוהה ממך שהם לא הסכימו לקבל שילומים בעבור אונס וזה היה לפני אלפי שנים, ברור לכולנו מה זה אומר בית משפט בישראל שמקיים הסכמים מסוג זה שהוא סולל עניים להסכים להסכמים מסוג זה.).

ורמוס.

.

רמז להיותה של גולדברג ממאמיני לוציפר, היא כתבה בכתב העת פתח .  לוקי- האל לוקי. אחד משמותיו של לוציפר מזרע בלק (ba-lak) בן ציפור. זאת העיר שנפלה בליטא לפני השואה. ואנשי ליטא הלכו לחפש וויסקי בר חדש בדרא"פ. ידוע הדבר שאנשי עירה של לאה גולדברג היגרו לדרא"פ.

שבזי.

אני טוענת  שביאליק שנפשו נשרפה בלהבה, אנשי הציפור ארגנו לו צאצא של שבזי שיהיה קורבן לחטאיו. על כך אמר שבזי – עול מלכות רשעה פרוק מצווארי. עול מלכות רשעה זה אדם שנושא חטאים שאינם שלו. קורבן אדם, שווערצע חיי-עז. היהודים הם ראשית דרכי אל. לכן מלכות edom הידועה כמלכות החזיר, מלכות רביעית, משתמשת ביהודים ממוצא המזרח התיכון כשווערצע חייעז, כקורבן אדם לחטאי בני אדם. אני טוענת שיכולת זו להשתמש ביהודים מהמזרח התיכון היא הסיבה לחטיפת ילדי גלות תימן, מישהוא פירגן לאמריקאים  כמה "פיסטוקים" שיהיה להם חלילים להקריב לחטאי בעלי הון אמריקאים, קנדים..

שיר השיטה.

סניפי הנוער העובד והלומד ידועים כ- קינים. קן הוא מקום משכן הציפור. לא הציפור שנתה בית וקן הרים לה ככתוב בתהילים..

פרס-  ""שמעון פרס (נולד ב-2 באוגוסט 1923[1][2], כ' באב ה'תרפ"ג)..בשנת 1931 עלה האב לארץ ישראל, ושלוש שנים לאחר מכן, בשנת 1934, הצטרפו אליו פרס, אמו ואחיו הצעיר גרשון (גיגי)….בשנים 1941–1944 היה אחד ממזכירי "הנוער העובד"." וויקיפדיא.

(פג-תוקף.).(חימושוניגיגי- ) (בחמש קם צייד).

אחרי שמסיימים את הנוער העובד והלומד- הכנת פני השטח לפני צביעה, מתגייסים לנח"ל.

להקים יסודות קיבוצים, לפני התיישבות קיבוצניקים.

"הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ"ל, אז נשמתי תשועבד אליו. חתום …" "" מאנלי פאלמר הול בונה חופשי דרגה 33. מאתר קונספיל.

זה די מעניין שהבן של עמר, אמר שהוא גר בישוב אשבל ששינו את שמו לאשחר. אני ממניחי יסודות הישוב אשבל שאוזרח בשנת 1998.. הם המירו את השם כך הוא אמר…

בענייני צירים מתוכנו כמו שאומרים.

ברור לכולנו שבנט מביע שנאה והתנגדות לזועבי,הוא מייצר את זועבי כדמות אמינה אצל המוסלמים. ברור לכולנו שסמולנסקי שונא את סתיו שפיר, שנאה זו, התנגדות זו, תייצר את סתיו שפיר( שביחד עם שמולי חברה ללפיד להפגנה משותפת כאת דפני ליף עצרו כשרצתה לעשות הפגנה בלעדיהם.) כדמות אמינה לבוחרים הפוטנציאלים שלצרכים שלהם סתיו שפיר אומרת שהיא פועלת.

הסיפורים הללו נכתבו ב-2006 לפני ואחרי מלחמת לבנון השנית. זה די מעניין שדרישתו של פרץ לשכר הוגן הומרה למבצע שכר הולם שפתח את מלחמת לבנון השנית.

ומה אני אומרת לרן.

רן,

מספר החדר שלך בבית החרושת שאתה מנהל הוא 33. אני זוכרת את הימים שהיית מזמין- 1.8, מזמין חיים לפי הספורות שלכם. ברור לכולנו שאין הגיון שהחדר הסמוך לחדר שלך הוא חדר מספר שתים אפס.

אתה בונה חופשי דרגה 33. על כל המשתמע מכך. אתה מסונף ללשכה הגבוהה, אלטו פראיסו אתה יודע.

לכן אני מציעה לך רן, לחזור לחגורה הישנה שלך.. זה ברור לי ולך שאין הגיון שאדם עשיר חוגר חגורה פגומה, אני מניחה שחגורה זו סמלה את הימים שנפשך נשרפה בלהבה, את הימים שיצאת מגן עדן, לכן סיפרת על החברה הבלונדינית שהייתה לך בקיבוץ. תסכים שזה הזוי שסיפרת לעובדים שלך על החברה הבלונדינית שהייתה בקיבוץ… שלא לדבר על כך שהחזקת- תיק זולו במשרד.

אתה הזמנת תיקון.

ג'ים מוריסון אמר שבבילון פיידינג כשהעיר עולה מהים והיה לו כאב ראש ממה שהעתיד עשה, ברור לכולנו שזאת משמעותה של אלטלנה שעלתה מהים.

 הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת: 

משפחת גלבוע

אני חושבת שההסללה לנעשה באולגה ב87 וההסללה בשנת 89 או 90 , הוכנה עוד בימים שאבא של קורין וספי נסע לעבוד בהנחת מסילות רכבת בג'רמני. בשנת 93 הוא החל לבנות מפריד כביש.

בשנת 2000 חזר השיר ספניש טריין של קריס דה ברג במסכה אחרת…  מרחוב אבא הילל סילבר ביחד מניחי המסילה..

המועדים לפי הספורות הנוצריות.

נח"ל– עוצבת הפלדה– קוד 88, מן הפח אל הפחת אתה יודע.. איש הפח שרוקן אתה יודע..

רייזלה. עוצבת הפלדה.

פרדס\מעשה המרכבה.

מעשה המרכבה.. כל חקלאי פיקח יודע שאם לוקחים עץ תפוזים מהפרדס וגודעים חלק מענפיו ניתן לשתול ענפים מעץ אשכולית או קלמנטינה במקום הכריתה של הענפים שנכרתו מעץ התפוזים, וככה עץ התפוזים יכול להצמיח מתוכו גם אשכולית..

פרדס כ"צ (כ"צ במקלדת- fm- free mason).

מוסדות ארץ:

מוסדות ארץ

מוסדות ארץ...

מוסדות ארץ

סמל הצלב זה duble T.

יעקובונים

קורסיקה היחידה השלמהפרומו שלישי קורסיקה

אפרטהייד ישראל תוכניתאנגלית היא אינה שפת עבר. אין לך יכולת לעשות את פעולת העברה שאתה קורא לה roll בשפה אנגלית. (או בכל שפה אחרת כולל כל שפות ה- latiniyot) אני חושבת הרבה בעניין השפה. לעשות הלחמה באמצעות אותיות והברות, או הלחמה שלבורים. שתי מילים זה לא לייצר מילה בשפה העברית. אוצר המילים של התורה, הוא האוצר עימו ניתן להוציא מהסלע מים בדיבור.

הוֹי בָּנִים סוֹרְרִים, נְאֻם-יְהוָה, לַעֲשׂוֹת עֵצָה וְלֹא מִנִּי, וְלִנְסֹךְ מַסֵּכָה וְלֹא רוּחִי–לְמַעַן סְפוֹת חַטָּאת, עַל-חַטָּאת.  ישעיהו.

לֹא הַמֵּתִים, יְהַלְלוּ-יָהּ; וְלֹא, כָּל-יֹרְדֵי דוּמָה.

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר.  הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים.  הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם.

העיר קריית גת בישראל מקיימת את החטא:

אֲשֶׁר יֹמְרוּךָ, לִמְזִמָּה;    נָשׂוּא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ.

כמו רחוב חוצות היוצר באשקלון באזור התעשיא שיש שם מפעל רשפים- 

 וַיַּסְגֵּר לַבָּרָד בְּעִירָם;    וּמִקְנֵיהֶם, לָרְשָׁפִים.

בורא עולם הוא קונה שמים וארץ, כשמלך סדום ביקש את נפשו אברהם, אברהם אמר-

וַיֹּאמֶר מֶלֶךְ-סְדֹם, אֶל-אַבְרָם:  תֶּן-לִי הַנֶּפֶשׁ, וְהָרְכֻשׁ קַח-לָךְ.  וַיֹּאמֶר אַבְרָם, אֶל-מֶלֶךְ סְדֹם:  הֲרִמֹתִי יָדִי אֶל-יְהוָה אֵל עֶלְיוֹן, קֹנֵה שָׁמַיִם וָאָרֶץ. 

כל יום מבשרים בגת ואשקלון, זה ברור לכולם שאם מקימים ערים בשם קרית גת ואשקלון בישראל, יהיו יהודים שיבשרו שם וזה אסור. כמו העסקה עם חסם של הטל, של הברכה, פרנסה זה ברכה, דרך קבלן כח אדם.

1987.

""…הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ"ל, אז נשמתי תשועבד אליו. חתום …" " ^ מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה 33" קונספיל.

בעת הזו אני מדברת על השימוש בשפה שעושים אנשי בבל בישראל. המילה מברשת משמשת בחידודי לשון בזמן מאוד מסוים לשליחת הודעה במקום שאסור לחשוף מאיפה נשלחה ההודעה. רשת זה- net לפעמים בנט יכול לשלוח הודעה באמצעותמבnet.

mr' ben(jamin) net(anyahu), naftali,

חשוב שתדעו שאם מישהו יציג בפניכם מברשת, מאיפה באה ההודעה.

אתה לא תצליח להמשיך את הקסם של נתניהו שעניים בוחרים בו כשהוא עושה מהם עניים. כמו שבנימין המשיך את הקסם של בגין, הבן של בגין גם בנימין, אתם יודעים.

ברור לכולנו מדוע שלחת גודר גדר לבית המשפט. לא היית שולח גודר גדר אם לא היית עושה את זה:

יחזקאל.

לכן אני אומרת לאילת שקד,

הֲרִמֹתִי יָדִי אֶל-יְהוָה אֵל עֶלְיוֹן, קֹנֵה שָׁמַיִם וָאָרֶץ. 

ברור לכולנו שאם אתה דורש נפש אתה תופס את תפקידו של מלך סדום בסיפורי התורה שאתה מייצר בחיי העם בישראל. על כל המשתמע מכך.

.

הָבָה נִלְבְּנָה לְבֵנִים, וְנִשְׂרְפָה, לִשְׂרֵפָה; וַתְּהִי לָהֶם הַלְּבֵנָה, לְאָבֶן, וְהַחֵמָר, הָיָה לָהֶם לַחֹמֶר.

שבתי

וַיֹּאמְרוּ הָבָה נִבְנֶה-לָּנוּ עִיר, וּמִגְדָּל וְרֹאשׁוֹ בַשָּׁמַיִם, וְנַעֲשֶׂה-לָּנוּ, שֵׁם:

עגל זהבסמי עופר.

"ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע היום (חמישי) בביקור בבית העצמאות בתל אביב כי בכוונתו להוביל חקיקת חוק יסוד "שיבטיח עיגון חוקתי של מעמדה של ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי"". הארץ. 2014 לפי הספורות הנוצריות.

ועונה לו לבני:

"לבני: "לא נאפשר זאת" "
הארץ. 2014 לפי הספורות הנוצרית.

אז מה אתם רוצים מהעם הפלסטינאי שיכיר בארץ ישראל כארצו של העם היהודי. אתם לא מכירים בארץ ישראל כארצו של העם היהודי.

ומה אני אומרת, סביר להניח שבנט ונתניהו לא קובעים חוק יסוד שהמדינה יהודיה יען כי הם רוצים להחיל את משכן שילו.

הם רוצים לשנות את הנבואה מספר מלאכי שהגויים יאשרו את העם היהודי. כמאמר-  וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם כָּל-הַגּוֹיִם  כִּי-תִהְיוּ אַתֶּם אֶרֶץ חֵפֶץ אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.  הם לא קובעים חוק יסוד שהמדינה יהודיה כדי שכשיאשרו הגויים הם יאשרו את משכן שילו.

וזה לשנות דבר תורה, בורא עולם בחר בשבט יהודה  והם רוצים לשנות בחירה זו.

וַיִּטֹּשׁ, מִשְׁכַּן שִׁלוֹ;    אֹהֶל, שִׁכֵּן בָּאָדָם.
וַיִּתֵּן לַשְּׁבִי עֻזּוֹ;    וְתִפְאַרְתּוֹ בְיַד-צָר.
וַיַּסְגֵּר לַחֶרֶב עַמּוֹ;    וּבְנַחֲלָתוֹ, הִתְעַבָּר.
בַּחוּרָיו אָכְלָה-אֵשׁ;    וּבְתוּלֹתָיו, לֹא הוּלָּלוּ.
כֹּהֲנָיו, בַּחֶרֶב נָפָלוּ;    וְאַלְמְנֹתָיו, לֹא תִבְכֶּינָה.
וַיִּקַץ כְּיָשֵׁן אֲדֹנָי;    כְּגִבּוֹר, מִתְרוֹנֵן מִיָּיִן.
וַיַּךְ-צָרָיו אָחוֹר;    חֶרְפַּת עוֹלָם, נָתַן לָמוֹ.
וַיִּמְאַס, בְּאֹהֶל יוֹסֵף;    וּבְשֵׁבֶט אֶפְרַיִם, לֹא בָחָר.
וַיִּבְחַר, אֶת-שֵׁבֶט יְהוּדָה;    אֶת-הַר צִיּוֹן, אֲשֶׁר אָהֵב.
וַיִּבֶן כְּמוֹ-רָמִים, מִקְדָּשׁוֹ;    כְּאֶרֶץ, יְסָדָהּ לְעוֹלָם.
וַיִּבְחַר, בְּדָוִד עַבְדּוֹ;    וַיִּקָּחֵהוּ, מִמִּכְלְאֹת צֹאן.
מֵאַחַר עָלוֹת, הֱבִיאוֹ:    לִרְעוֹת, בְּיַעֲקֹב עַמּוֹ; וּבְיִשְׂרָאֵל, נַחֲלָתוֹ.
וַיִּרְעֵם, כְּתֹם לְבָבוֹ;    וּבִתְבוּנוֹת כַּפָּיו יַנְחֵם.

תהלים.

יש משמעות לאי קביעת חוק יסוד, תוך שמוש במילה יסוד, של המדינה שקמה בישראל כמדית היהודים.

לכן אני אומרת לרווזיוניסטים, צאו מארצי וקחו את אלטלנה שהבאתם איתכם שמשמעותה-

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר. הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים.  אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים.  הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. 

וזאת אם שאלתם את עצמכם מדוע השמו ערים בשם גת ואשקלון ומדוע בנט מתנגד לחוק העסקה ישירה בערים אלו אצל אינטל, שמשמעותה השמת חסם על הטל והמטר, חסם הברכה. געילה.

לא נראה לי שאי קביעת חוק יסוד שהמדינה יהודיה נובעת מפחדיו של בנט מציפי לבני.

נזרי


חמי פרס. עוצבת הפלדה. דין וחשבון משפחת גלבוע.

כך שאתה מבין הובר, במגרש המשחקים בישראל לא תוכל להשתמש בשמות התורה. כדי ליצור vudu chiled אברהם, אתה צריך אברהם בן ימנו ששם אביו תרח ושם סבו נחור ומוצאו מארץ חרן וכמובן שהוא צריך להאמין ביהוה. ואתה יודע שבלדינו – אברהם אבינו פדרה קרידו (אי)לוז דה ישראל , יכול להתרגם להפסד לישראל בארץ שפועלת לפי חוקי בבילון..לכן, אברהם הוא לא אבינו. יהוה הוא אבינו.  ככתוב בתורתנו הקדושה: כִּי-אַתָּה אָבִינוּ–כִּי אַבְרָהָם לֹא יְדָעָנוּ, וְיִשְׂרָאֵל לֹא יַכִּירָנוּ:  אַתָּה יְהוָה אָבִינוּ, גֹּאֲלֵנוּ מֵעוֹלָם שְׁמֶךָ. ישעיהו.

כי אתה מבין, אברהם מת. לא המתים יהללו-יה.

שטן


מלחמות מהונדסות.

יום שישי השלוש עשרה.

צופן דה וינצ'י.

מ- בצע.

סדר פסח.

בְּשִׁבְעָה וְעֶשְׂרִים יוֹם, לַחֹדֶשׁ–

שלוש.

33. 

עוצבת הפלדה 

האשמה.

בורים.

המשוואה הנכונה.

חצי צפונה חצי דרומה..

וַיְהִי כָל-הָאָרֶץ, שָׂפָה אֶחָת, וּדְבָרִים, אֲחָדִים. וַיְהִי, בְּנָסְעָם מִקֶּדֶם; וַיִּמְצְאוּ בִקְעָה בְּאֶרֶץ שִׁנְעָר, וַיֵּשְׁבוּ שָׁם. וַיֹּאמְרוּ אִישׁ אֶל-רֵעֵהוּ, הָבָה נִלְבְּנָה לְבֵנִים, וְנִשְׂרְפָה, לִשְׂרֵפָה; וַתְּהִי לָהֶם הַלְּבֵנָה, לְאָבֶן, וְהַחֵמָר, הָיָה לָהֶם לַחֹמֶר. וַיֹּאמְרוּ הָבָה נִבְנֶה-לָּנוּ עִיר, וּמִגְדָּל וְרֹאשׁוֹ בַשָּׁמַיִם, וְנַעֲשֶׂה-לָּנוּ, שֵׁם:  פֶּן-נָפוּץ, עַל-פְּנֵי כָל-הָאָרֶץ.  וַיֵּרֶד יְהוָה, לִרְאֹת אֶת-הָעִיר וְאֶת-הַמִּגְדָּל, אֲשֶׁר בָּנוּ, בְּנֵי הָאָדָם. וַיֹּאמֶר יְהוָה, הֵן עַם אֶחָד וְשָׂפָה אַחַת לְכֻלָּם, וְזֶה, הַחִלָּם לַעֲשׂוֹת; וְעַתָּה לֹא-יִבָּצֵר מֵהֶם, כֹּל אֲשֶׁר יָזְמוּ לַעֲשׂוֹת. הָבָה, נֵרְדָה, וְנָבְלָה שָׁם, שְׂפָתָם–אֲשֶׁר לֹא יִשְׁמְעוּ, אִישׁ שְׂפַת רֵעֵהוּ. וַיָּפֶץ יְהוָה אֹתָם מִשָּׁם, עַל-פְּנֵי כָל-הָאָרֶץ; וַיַּחְדְּלוּ, לִבְנֹת הָעִיר.  עַל-כֵּן קָרָא שְׁמָהּ, בָּבֶל, כִּי-שָׁם בָּלַל יְהוָה, שְׂפַת כָּל-הָאָרֶץ; וּמִשָּׁם הֱפִיצָם יְהוָה, עַל-פְּנֵי כָּל-הָאָרֶץ. בראשית.

וזה קצת אחרי פרשת נח.

עיר מיקלט הרוצח.. זאת חתיכת מילה המילה אלט בשפת מגדל בבל.. – עצור, ישן, זקן , גבוה (בברזילאית- פורטו(ן)גזית). (פורטו זה גם פעמים ארבע שזה 44, כמו מגדל אפי ("קרית הממשלה" בקפלן 44 -מגדל אפריקה ישראל ) בספורות שלהם זה- הדד האדומי- השטן שקם לשלמה בספורות של בבילון 544 הרבה חמש יש עכשיו).

וַיָּקֶם יְהוָה שָׂטָן לִשְׁלֹמֹה, אֵת הֲדַד הָאֲדֹמִי: מִזֶּרַע הַמֶּלֶךְ הוּא, בֶּאֱדוֹם.

אני לא חושבת שעם ישראל רשעים ביום הדין.

שלא יספרו אותכם. זאת הברכה שצריך לברך, "לא סופר אותך" זאת ברכה.

שהממונה נפתלי בנט-

the new kid in town- eagles

אתם יודעים- benjami netanyahu naftali..

וּמִמַּטֵּה נַפְתָּלִי אֶת-עִיר מִקְלַט הָרֹצֵחַ, אֶת-קֶדֶשׁ בַּגָּלִיל וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ וְאֶת-חַמֹּת דֹּאר וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ, וְאֶת-קַרְתָּן, וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ:

המקור למילה חולון נובע כנראה מכאן..

וְאֶת-חֹלֹן, וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ, וְאֶת-דְּבִר, וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ.

מספרים על הציד שקם בחמש שהטירה שלו היתה בנויא על חול. electrikciti עיר הספורות של ה- מון צ'יילד..סיטי דימות אתם יודעים

לא ימנה אותכם בספורות של- babilon…

לכן..

טחונים וויסקי בר בד

במגילות עזרא ונחמיה ניתן ללמוד שבפרס היו ליהודים 2 ספירות כמו פה בארץ שיש ספירה נוצרית וספירה פרסית (מה שאתם קוראים לו ספירה עברית זאת ספירה פרסית).

כי- פורים

זה ברור לכם שסינדרלה שימשה למחילה בזמן הנעילה.

כי אתה מבין, אשכנזים הם לא מזרע אברהם ככתוב בתורתנו הקדושה. לפי הדרך בו נבנה המגרש בארץ ישראל ברור לכולנו שמדובר בזרע בוני מגדל בבל…  הדרך  שאתה מלמד תורה במוסדות המדינה היא אותה דרך שבגנותה נאמר בתהלים- יִמּוֹטוּ, כָּל-מוֹסְדֵי אָרֶץ.

צהוב.

בירוק שמיוצר ע"י אדם, יש צהוב, והוא לא באמת הירקרק החרוץ של היונה ואברותיה  לחמצן שיער זה לא לצבוע בצהוב..

104

sleng

 חוצות

 קצרצרים 37

אאזרך ולא ידעתני.

אצל הגרמנים אתה אף פעם לא יודע אם האות או- היא  האות אלף או האות עין.

קרל אורף.

את הבעיה הזאת אין במזרח התיכון. במזרח התיכון, יש אלף  ויש עין. יש כף ויש חטא. גם אצל היהודים וגם אצל המוסלמים.

בימים ההם,אין לך יכולת לספור. מכל בחינה שהיא

אין לך יכולת לעשות סימטרי- חילקו בגדי להם. ומשכך, אין לך יכולת לעשות קארמה- ועל לבושי יפילו גורל:

רוחות שמים

שנאמר:

בִּינוּ-נָא זֹאת, שֹׁכְחֵי אֱלוֹהַּ: פֶּן-אֶטְרֹף, וְאֵין מַצִּיל.

.

ואלה שמות.

בראשית.

יום חדש מתחיל.

וזה קטע אתה יודע. זכר בז לי על אמונתי בבורא עולם כשהבעתי את חיבתי לקריאת תהלים… של דוד המלך שהיה עבדו של יהוה. אמר לי עוד מעט תלבשי כיפה.. כיפה זה לא מצווה מהתורה. ואתה יודע, הנקבה שלו הביאה בגדים לעובדים שלו לארוע שהוא עשה בבית החרושת שהוא שולט בו, היא הביעה תרעומת שלא לבשתי את החולצה שהביאה. נו, מה יש לצפות מזכר ונקבה שמזמינים זונות הביתה. כי הסקס לא משהו וצריך עוד גירויים..יש להם נטיא לספר לי את סודותיהם כשהם למדים שהיתה לי מערכת יחסים עם נקבה (הסתבר בסוף שהיא לא אשה) הם נפתחים אתה יודעלנוכח הסיפורים ששמעתי– בורא עולם עשה עימי חסד. אני לא נושאת בעונש ואל אישך תשוקתך והוא ימשול בך. אין לי תשוקה לזכרים. 

 

פרחה...

הפרוש למילה frecha זה שמחה. לא פרח כמו שחושבים לפעמים. לכן לא כתבתי את המילה בשפה העברית. זה לעג לאנשים כתבו שהם charlie hebdo.

.

Write a Comment

Copyright © 2022 . All rights reserved.