ספורות- חדש.

%d7%a1%d7%a4%d7%95%d7%a8%d7%95%d7%aa

בְּיוֹם עֶשְׂרִים וְאַרְבָּעָה לְעַשְׁתֵּי-עָשָׂר חֹדֶשׁ, הוּא-חֹדֶשׁ שְׁבָט, בִּשְׁנַת שְׁתַּיִם, לְדָרְיָוֶשׁ–הָיָה דְבַר-יְהוָה, אֶל-זְכַרְיָה בֶּן-בֶּרֶכְיָהוּ, בֶּן-עִדּוֹא הַנָּבִיא, לֵאמֹר. זכריה. 

מפסוק זה ניתן ללמוד שיהודים בזמן משילות המלך הפרסי דָרְיָוֶשׁ, חיו לפי שני מועדים, מועדים לפי הספורות היהודיות: בְּיוֹם עֶשְׂרִים וְאַרְבָּעָה לְעַשְׁתֵּי-עָשָׂר חֹדֶשׁ, ולפי ספורות שהיו נהוגות אצל העם הפרסי באותה עת. כשלנו היה חודש עשתי עשר, להם היה חודש שבט: הוּא-חֹדֶשׁ שְׁבָט, בִּשְׁנַת שְׁתַּיִם, לְדָרְיָוֶשׁ. 

זאת אומרת שניתן לראות שהכותב עשה פעולת תרגום, מה המועד שלנו ביחס למועד של דָרְיָוֶשׁ.

בעת הזו הפרסים כבר לא משתמשים בלוח הזה שהוא מוכר יותר כלוח בבלי. סביר להניח שזה בגלל האיסלאם, הפרסים גם הם נהיו מוסלמים. זה די מעניין שגם הם כמו בתורה החילו את חודש האביב כראש החודשים.

%d7%9c%d7%95%d7%97-%d7%a4%d7%a8%d7%a1%d7%99

אֵלֶּה מוֹעֲדֵי יְהוָה, מִקְרָאֵי קֹדֶשׁ, אֲשֶׁר-תִּקְרְאוּ אֹתָם, בְּמוֹעֲדָם.  בַּחֹדֶשׁ הָרִאשׁוֹן,  בְּאַרְבָּעָה עָשָׂר לַחֹדֶשׁ–בֵּין הָעַרְבָּיִם: ויקרא.

אֶת-חַג הַמַּצּוֹת, תִּשְׁמֹר–שִׁבְעַת יָמִים תֹּאכַל מַצּוֹת אֲשֶׁר צִוִּיתִךָ, לְמוֹעֵד חֹדֶשׁ הָאָבִיב:  כִּי בְּחֹדֶשׁ הָאָבִיב, יָצָאתָ מִמִּצְרָיִם. שמות.

אני חושבת שזה די מוכיח את הקירבה בין שתי העמים, המוסלמים מכירים בראשוניות של היהודים כמקבלי התורה, מוחמד אמר למוסלמים כך:

קוראן.

כפי שהסברתי ספורות המועדים של היהודים ושל המוסלמים הן ספורות שמחוברות עם הבריאה. היום בחודש והחודש לפי הירח והשנה לפי השמש. 

וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, יְהִי מְאֹרֹת בִּרְקִיעַ הַשָּׁמַיִם, לְהַבְדִּיל, בֵּין הַיּוֹם וּבֵין הַלָּיְלָה; וְהָיוּ לְאֹתֹת וּלְמוֹעֲדִים, וּלְיָמִים וְשָׁנִים. וְהָיוּ לִמְאוֹרֹת בִּרְקִיעַ הַשָּׁמַיִם, לְהָאִיר עַל-הָאָרֶץ; וַיְהִי-כֵן. בראשית.

ספירת הבריאה.

המילה בריאה היא גם מילה שעל כל הפעלים שלה היא במשמעות בריאות, ההפך מחולי.

לכן אני תמיד טוענת שעדיף לקנות מתוצרת הארץ… 

בְּרֵאשִׁית, בָּרָא אֱלֹהִים, אֵת הַשָּׁמַיִם, וְאֵת הָאָרֶץ. בראשית.

חצות הלילה. חודש.
שבת. מחשבה.
עת. לוח מועדים שנת שבעים וארבע.
ספירת הבריאה. חודש האביב. 
 וַיִּקְרָא פַרְעֹה שֵׁם-יוֹסֵף, צָפְנַת פַּעְנֵחַ, וַיִּתֶּן-לוֹ אֶת-אָסְנַת בַּת-פּוֹטִי פֶרַע כֹּהֵן אֹן, לְאִשָּׁה;

גם ממקרה יוסף ואסנת בת סריס פרעה ניתן ללמוד שהיהדות נקבעת על פי האב, ילדיו של יוסף היו יהודים בזכות יוסף ולא היו פרעונים כמו אמם ולכן שני ילדיו הם משבטי ישראל.

וַיִּוָּלֵד לְיוֹסֵף, בְּאֶרֶץ מִצְרַיִם, אֲשֶׁר יָלְדָה-לּוֹ אָסְנַת, בַּתפּוֹטִי פֶרַע כֹּהֵן אֹן–אֶת-מְנַשֶּׁה, וְאֶת-אֶפְרָיִם.

 מי הוא יהודי מי היא יהודיה- חלק ראשון.
מי הוא יהודי מי היא יהודיה- חלק שני. 

לֹא-תִהְיֶה קְדֵשָׁה, מִבְּנוֹת יִשְׂרָאֵל; וְלֹא-יִהְיֶה קָדֵשׁ, מִבְּנֵי יִשְׂרָאֵל. דברים.

.homoe

.HIM

בל- אין. CAN – פח. פח ריק.

the sheriff and the de puty…

“הוד מעלתה”, “ג’ק היפה” ו”פינקס הקטן”.

זה מול זה.

המרת בית זבול.

מתווה- להתוות- הסללה.

וְשָׁחַטְתָּ, אֶת-הָאָיִל; וְלָקַחְתָּ, אֶת-דָּמוֹ, וְזָרַקְתָּ עַל-הַמִּזְבֵּחַ, סָבִיב.

ECHO NOM YA.

טעותו של לייבוביץ’. אמונה. קוד להב 433.

וּמִצְרַ֡יִם יָלַ֞ד אֶת־לוּדִ֧ים וְאֶת־עֲנָמִ֛ים וְאֶת־לְהָבִ֖ים וְאֶת־נַפְתֻּחִֽים׃ וְֽאֶת־פַּתְרֻסִ֞ים וְאֶת־כַּסְלֻחִ֗ים אֲשֶׁ֨ר יָֽצְא֥וּ מִשָּׁ֛ם פְּלִשְׁתִּ֖ים וְאֶת־כַּפְתֹּרִֽים׃ בראשית.

דואר- פסק הלכה.

פלישתים בגת.. אתם יודעים, אתם יודעים שמרטין קיבלה בגת כסף בעבור מעשי בעלה.זאת בתגובה על החבלה ב- LIVE MAIL והשמת השם  ZAMAN 433 על קובץ ה- MAIL  במחשב.

ברור שתקלה ב-LIVE MAIL מעידה מי מבקש לקחת חיים ולקבל חיים במשמעות של פעולת MAIL.  ברור לכולנו מי המקלל שמבקש לעצמו ברכה, ברור לכולנו איפה מצאתם לנכון מבחינתכם לעשות SIMETRI כדי לגעול במקרה זה.

עֲשֵׂה-לָהֶם כְּמִדְיָן; כְּסִיסְרָא כְיָבִין, בְּנַחַל קִישׁוֹן. נִשְׁמְדוּ בְעֵין-דֹּאר; הָיוּ דֹּמֶן, לָאֲדָמָה. שִׁיתֵמוֹ נְדִיבֵימוֹ, כְּעֹרֵב וְכִזְאֵב; וּכְזֶבַח וּכְצַלְמֻנָּע, כָּל-נְסִיכֵימוֹ. תהלים.

כמו שעשית תקלה אתה יכול לתקן אותה, עד שלא, תתקן את התקלה שעשית, דברים אלה יהיו בנראות הראשונה של העמוד.

בשורה התחתונה, גדליה רבע איש של אלתרמן, הוא בדיוק כמו סלאח שבתי של קישון, כולם אהבו אותם וברור לכולנו שכולם חושבים שהם לא יכולים להיות ראש הממשלה. וזאת תבנית תודעתית שנצרבה בתודעה כלפי האיש המזרחי אצל הרבה מאוד אנשים.

הוֹי הַשַּׁאֲנַנִּים בְּצִיּוֹן, וְהַבֹּטְחִים בְּהַר שֹׁמְרוֹן; נְקֻבֵי רֵאשִׁית הַגּוֹיִם, וּבָאוּ לָהֶם בֵּית יִשְׂרָאֵל. עִבְרוּ כַלְנֵה וּרְאוּ, וּלְכוּ מִשָּׁם חֲמַת רַבָּה; וּרְדוּ גַת-פְּלִשְׁתִּים, הֲטוֹבִים מִן-הַמַּמְלָכוֹת הָאֵלֶּה–אִם-רַב גְּבוּלָם, מִגְּבֻלְכֶם.  הַמְנַדִּים, לְיוֹם רָע; וַתַּגִּשׁוּן, שֶׁבֶת חָמָס.  הַשֹּׁכְבִים עַל-מִטּוֹת שֵׁן, וּסְרֻחִים עַל-עַרְשׂוֹתָם; וְאֹכְלִים כָּרִים מִצֹּאן, וַעֲגָלִים מִתּוֹךְ מַרְבֵּק.  הַפֹּרְטִים, עַל-פִּי הַנָּבֶל, כְּדָוִיד, חָשְׁבוּ לָהֶם כְּלֵי-שִׁיר. עמוס.

בני עמינו שבאו מרוסיא יודעים על פועלם של הצפרטיסטים. יש שיודעים שפוטין יודע להלחם בהם. צפרטיסטים הם האפרטהייד, משמעות המילה- הפרדה. יודעי דבר יודעים שמדובר בגעילה, להפריד אדם משמת חיים שבו. ריקון. הפיכת אדם לגוש חומר ללא נשמה, היודעים את פועלו של המהר”ל, יוכלו להבין שכך יצר המהר”ל את הגולם.

הַרְעִיפוּ שָׁמַיִם מִמַּעַל, וּשְׁחָקִים יִזְּלוּ-צֶדֶק; תִּפְתַּח-אֶרֶץ וְיִפְרוּ-יֶשַׁע, וּצְדָקָה תַצְמִיחַ יַחַד–אֲנִי יְהוָה, בְּרָאתִיו.  הוֹי, רָב אֶת-יֹצְרוֹ–חֶרֶשׂ, אֶת-חַרְשֵׂי אֲדָמָה; הֲיֹאמַר חֹמֶר לְיֹצְרוֹ מַה-תַּעֲשֶׂה, וּפָעָלְךָ אֵין-יָדַיִם לוֹ.  ישעיהו.

שלאחר הריקון הוא נסך בו רוח שאינה רוחו והפך אותו לעבד להיות נושא האסל של ציבור מאמיני המהר”ל. יודעי דבר גם אלה שקראו את שירתו של שבזי וגם של אלה שקראו את שירתו של ויסוצקי יודעים שמדובר באדם שיצרו אותו להיות נושא עול, נושא באשמת חטאים. בארץ הם קראו לשעיר לעזאזל- שווערצע חייעז.

אדם שרוקן הוא מסכה. היכולת לנסוך מסכה , ידועה. מהתורה.

הוֹי בָּנִים סוֹרְרִים, נְאֻם-יְהוָה, לַעֲשׂוֹת עֵצָה וְלֹא מִנִּי, וְלִנְסֹךְ מַסֵּכָה וְלֹא רוּחִי–לְמַעַן סְפוֹת חַטָּאת, עַל-חַטָּאת. ישעיהו.

זאת אומרת שאדם מקהילתו של ה- MAHARAL מזמין תיקון לחטאיו , הרב מרוקן אדם וממלא אותו ברוח החוטא ואת רוחו הנקיה של הקורבן הוא ממלא בחוטא. וכך קונה לעצמו העשיר את נקיון כפיו של השווערצע חייעז ונשאר אם הטובה שהביאו לו חטאיו. כסף. העשיר מרוקן עצמו מבחירה, משכב זכר מרוקן אדם מרוחו, כל חטא שדינו דין מוות מרוקן אדם, לכן לעיתים נעשה  האינוס של האדם שלתוכו מבקש העשיר לנסוך רוחו החוטא. העשיר מרוקן עצמו מבחירה.

קוראי ספר הזוהר יודעים שיש שתי סוגי נשמות. בשפה הארמית הם קראו לכך- עלמא דדכורא ועלמא דנוקבא. נשמות מעולם הנקבות ונשמות מעולם הזכרים.  

וַיַּעֲמֹד שָׂטָן, עַל-יִשְׂרָאֵל; וַיָּסֶת, אֶת-דָּוִיד, לִמְנוֹת, אֶת-יִשְׂרָאֵל.  וַיֹּאמֶר דָּוִיד אֶל-יוֹאָב, וְאֶל-שָׂרֵי הָעָם, לְכוּ סִפְרוּ אֶת-יִשְׂרָאֵל, מִבְּאֵר שֶׁבַע וְעַד-דָּן; וְהָבִיאוּ אֵלַי, וְאֵדְעָה אֶת-מִסְפָּרָם. וַיֹּאמֶר יוֹאָב, יוֹסֵף יְהוָה עַל-עַמּוֹ כָּהֵם מֵאָה פְעָמִים–הֲלֹא אֲדֹנִי הַמֶּלֶךְ, כֻּלָּם לַאדֹנִי לַעֲבָדִים; לָמָּה יְבַקֵּשׁ זֹאת אֲדֹנִי, לָמָּה יִהְיֶה לְאַשְׁמָה לְיִשְׂרָאֵל. 

שעשירה מזמינה תיקון שהיא מבקשת לעצמה רוח של אדם שהיא זיהתה כאדם עם שרשים שהיא מעוניינת בהם אז פעולת החילוף יוצרת נסיכה בזכר של נשמה מעלמא דה נוקבא , לכן אתם רואים ילדים זכרים שכבר בגיל מאוד צעיר נוהגים כנשים. כל הפעולות האלה נתמכות ספורות שהעשיר סופר עצמו חרש בספורות העני שנספר חרש. 

יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם; וְעַל-לְבוּשִׁי, יַפִּילוּ גוֹרָל. תהלים.

שנו ספורותכם כדי לסרס את הפעולות שנעשו עליכם.

להזכירכם בורא עולם שינה את ספורות אברם ושרי. לאברהם הוא הוסיף את את האות ה’ ולשרי הוא הוציא את האות י’ ושם במקומה את האות ה’.

לרונן אני אומרת שהוא לא יכול לקבל את ספורות אבי, כי הוא לא יכול לרצוח ולרשת. אם יטען רונן שהוא לא עשה את פעולת הרצח, לכן הוא יכול לרשת את נקיון כפיו של אבי, אז אזכיר לרונן שבורא עולם העניש את דוד ולא את המלאכים שהביאו לו את בת שבע.

מי הצר האורב לי בדרך , מי המרעיל בארות נחמה.

כולנו נצחק שגיגי דימיין שהוא דוד כשביקש שיושבי חלד יאזינו למשליו. 

למה נצחק, כי גיגי טען שהוא כלב, כשאמרתי לו שדוד שנא את עדת הכלבים הוא הגדיל ואמר שהוא כלב בן כלב.. כל שאין הגיון בעלילה שניסה לייצר גיגי.

כך שחימוש ניגיגי של פור -טיס שהחל ב- 2009 לפי הספורות הנוצריות רק חשף את פועל פועלי האוון..

הַשֹּׁכְבִים עַל-מִטּוֹת שֵׁן,

במילה צפרטיסטיסטים יש המילה טיס. באנגלית- שינים.

יודעי דבר יודעים שעשו לי ארבע שיניים בעת ההיא..פור ארבע. פור- טיס.

חנית בקשה לדעת כמה שיניים עשו לי באותה עת. זאת לא היתה שאלה מקרית…

המגרש מקויים גם בקליניקות הדוקטורים של השיניים.

מנקודה זאת נמשיך.

לפני שאתה שם על עצמך את מסכת הישראלי תחשוב על הכתוב בספר ישעיהו:

וָאֶקְרָא לְךָ בִּשְׁמֶךָ, אֲכַנְּךָ וְלֹא יְדַעְתָּנִי.

אֲנִי יְהוָה וְאֵין עוֹד, זוּלָתִי אֵין אֱלֹהִים; אֲאַזֶּרְךָ, וְלֹא יְדַעְתָּנִי. 

מתוך המקום הזה שבורא עולם הוא שנתן לישראל את השם ישראל, כל אדם ידע אם הוא ישראלי או לא ישראלי. נוכל גם לדעת אם הוא ישראלי או לא ישראלי. לצורך העניין יאיר לפיד- לא ישראלי. אדם שלא קובע עצמו כאדם מאמין ביהוה, אינו ישראלי. וכמובן שאינו יהודי. חשוב לאמר את השם המפורש, כי אתה יודע יש כאלה שיש להם אלוהים אחרים, לא כל האנשים שאומרים ברוך השם מכוונים ליהוה בלבותיהם.

יש מוסד של התאוסופים שלומדים את לימודי הלנה בלבצקי בישראל.

 לוציפר בונים.צריך להזהר ולא לאמר אמן שמישהו אומר ברוך השם.

לאמר אמן רק לשם מפורש של בורא עולם.  

גם שאומרים ישתבח הבורא זה כיוון מדויק לאלהי ישראל.

גם המוסלמים מכוונים מדויק לבורא עולם שהם אומרים אלהים גדול בשפתם.

המוסלמים נסמכים על ידיעת האל של העם היהודי ובאותו אל הם מאמינים.

אני טוענת שרק ממקום שיחת משא ומתן תורנית- יבוא השלום עם המוסלמים וזה המקום הכי נכון ממנו צריך להחיל לעשות שלום.


ברור לכולנו שהעובדים של חירם ושלמה היו עובדי מדינה ולא עובדי קבלן. וברור לכולנו שהלבנונים הם לא אויבי העם היהודי במקורותינו לנוכח אהבת מלך חירם לדוד מתוך מקום שהוא יודע שדוד היה עבד יהוה, הלבנונים הם מעמי קרובו של הבורא.. 

התוכנית הבאה של רדיו זמן השלום, אם ירצה הבורא, תהיה באביב הג’אז , ג’אז פרסי, לאחר מכן ג’אז יווני.

חוק יסוד.

ועונה לו ציפי לבני-

livni

בדרך מתוחכמת בנימין נתניהו הכריז שישראל אינה מדינת הלאום של העם היהודי כשחידד שאין חוק יסוד שהמדינה יהודיה. ורץ לאשר את המתווה..

וַיִּמְאַס, בְּאֹהֶל יוֹסֵף;  וּבְשֵׁבֶט אֶפְרַיִם, לֹא בָחָר.
וַיִּבְחַר, אֶת-שֵׁבֶט יְהוּדָה;  אֶת-הַר צִיּוֹן, אֲשֶׁר אָהֵב.
וַיִּבֶן כְּמוֹ-רָמִים, מִקְדָּשׁוֹ;  כְּאֶרֶץ, יְסָדָהּ לְעוֹלָם.
וַיִּבְחַר, בְּדָוִד עַבְדּוֹ;  וַיִּקָּחֵהוּ, מִמִּכְלְאֹת צֹאן.
מֵאַחַר עָלוֹת, הֱבִיאוֹ: לִרְעוֹת, בְּיַעֲקֹב עַמּוֹ; וּבְיִשְׂרָאֵל, נַחֲלָתוֹ.
וַיִּרְעֵם, כְּתֹם לְבָבוֹ;    וּבִתְבוּנוֹת כַּפָּיו יַנְחֵם.

מגילת העצמאות.

אֲנִי יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם, אֲשֶׁר הוֹצֵאתִי אֶתְכֶם מֵאֶרֶץ מִצְרַיִם, מִהְיֹת לָהֶם, עֲבָדִים; וָאֶשְׁבֹּר מֹטֹת עֻלְּכֶם, וָאוֹלֵךְ אֶתְכֶם קוֹמְמִיּוּת.

אני מכריזה בזאת על ניתוק הקשר בין גן העצמאות לקוממיות העם היהודי בישראל. 

אתם לבטח תסכימו עימי שאסור לקשר את המעשים שנעשים בגן העצמאות עם קוממיות העם היהודי בישראל.

אז תחזרי לארופה. 130

מני נפתלי.

לנוכח היחס שהתיחסו האשכנזים ליהודים מזרחים בארץ אני לא מתפלאת שארופה אמרה להם RAUS בשנות ה-30 של המאה הקודמת לפי הספורות הנוצריות. בסופו של יום מי שהציע את הרעיון להכחיד פליטים שמגיעים לארופה, היה נורדאו. היטלר קיבל את הרעיון שהציע נורדאו…

בשיר של חווה אחרי שמלאך המוות הרג את השוחט, האבא קנה שווערצע חייעז חדש “בשני זוזים”  והתחילו משחק חדש.
%d7%a0%d7%97%d7%95%d7%aa%d7%99%d7%9d

אני טוענת שהעסקת עובדים דרך  סוחר ראשים (שכופים עליהם לשלם מס לניר גלבוע הבן של יורם גלבוע מעוצבת הפלדה), זאת זילות שואה לנוכח ידיעתנו שיהודים הועסקו כעובדי כפיא במפעליםם גרמנים.

אני טוענת שהיחס והטיפול המשפיל לניצולי שואה נכי נפש שהושמו במוסד שער מנשה- זאת זילות שואה.

אני טוענת שהתשוקה של אולמרט ובנט למכונית מתוצרת AUDI ולנוכח ידיעתנו שהועסקו במפעל זה עשרים אלף יהודים כעובדי כפיא- זאת זילות שואה .

אני טוענת שקצין בצבא שמתהדר שבזכות השואה הם השיגו הנחה במחיר של הספינות שהוא רכש להגנת אסדות הגז של שרון יצחק תשובה – זאת זילות שואה. 

אני טוענת שנכדים של ניצולי שואה שמתחננים לאזרחות בפולין וגרמניא- זאת זילות שואה.

אני טוענת שעורך דין כהנא שכותב שירים על הדרך שהוא השיג אזרחות פולנית “עוד בהיותו צעיר פוחז כמים”- זאת זילות שואה.

אני טוענת שרחובות ומוסדות בארץ ישראל בשם נורדאו שהעיד על עצמו שהוא “גרמני תמיד גרמני” והציע להכחיד זנים נחותים שחורים ואדומים שבאים כפליטים לארופה- זאת זילות שואה.

גם לקרוא לבן אדם – שווערצע חייעז, זאת זילות שואה.

גם להגדיר, אפילו ללא מילים את האשכנזים כגזע עליון מתוך מקום שהם באו מגרמניא לכן הם עליונים על יהודים שבאו ממרוקו- זאת זילות שואה. וזה גם בוז ולעג לאשכנזים ושלמעשה אשכנזים לועגים לעצמם שהם חושבים כך, כי הגרמנים אמרו להם RAUS.

עושה רושם שזאת תפילת ה- יהי רצון של בנט:בנט 2.
נורדאו. נורדאו-פרק שני. “זילות שואה”הזוי. הכל לטובה. תיק בנט. תיק דוסים. ארופאים.

שתיקת הפרים.
יש מצב ששתיקת הפרים של ישיבות אור עציון בעניין מוטי אלון ודרוקמן שאישר את מוטי אלון נובעת מכך: מתוך מאמר בערוץ 2: “”אחרי החשיפה במהדורה המרכזית לפיה במשרד הבינוי מקצים דירות שנועדו לנזקקים לעמותות דתיות המזוהות עם הבית היהודי, במערכת הפוליטית תוקפים את שר הבינוי: “הוא מספסר בדירות”, האשים ח”כ גילאון. לפיד: “בבית היהודי מצאו פתרון קסם – פשוט מחלקים דירות לחברים על חשבונכם”.

באוגוסט 1928, מהנדס דני בשם יורגן ראסמוסן סקפט אשר עבד בחברת המכוניות DKW ‏(DAMF-KRAFT WAGEN) קנה את רוב המניות של אאודי אוטומוביל וורקה“. בשנת 1932, אוחדו אאודי, DKW, הורך וונדראר (WANDERER) לחברה אחת – אוטו אוניון AG ‏(AUTO UNION) סמל החברה – ארבע טבעות שלובות נועד לסמן את איחוד בין ארבע החברות. החברה התבקשה על ידי הצבא הנאצי ליצור רכב שטח ממוגן, אשר ישתמש במנוע V8, ומהירותו תגיע ל-50 מייל לשעה. החברה הצליחה לייצר את כלי הרכב, והעבירה אותם לורמאכט במהלך מלחמת העולם השנייה, שם השתמש הצבא כנגד הצבאות הלוחמים במשטר הנאצי. במהלך המלחמה העסיקה החברה כ-20,000 אלף עובדי כפייה, ואלפים מהם מתו עקב תנאי העבודה הקשים.” וויקיפדיא

יש חיילים שיצחקו שבנט התהדר ששלח חיילים לתקוף במנהרות אך פוחד מציפי לבני. וענה לו בנימין נתניהו שהוא שלח הרבה יותר חיילים לקרב ממנו..ושניהם מפחדים מציפי לבני.. מפחדים מה- DIVA הרווזיוניסטית.

כָּל־רֶ֨מֶשׂ֙ אֲשֶׁ֣ר הוּא־חַ֔י לָכֶ֥ם יִֽהְיֶ֖ה לְאָכְלָ֑ה כְּיֶ֣רֶק עֵ֔שֶׂב נָתַ֥תִּי לָכֶ֖ם אֶת־כֹּֽל׃אַךְ־בָּשָׂ֕ר בְּנַפְשׁ֥וֹ דָמ֖וֹ לֹ֥א תֹאכֵֽלוּ׃ וְאַ֨ךְ אֶת־דִּמְכֶ֤ם לְנַפְשֹֽׁתֵיכֶם֙ אֶדְרֹ֔שׁ מִיַּ֥ד כָּל־חַיָּ֖ה אֶדְרְשֶׁ֑נּוּ וּמִיַּ֣ד הָֽאָדָ֗ם מִיַּד֙ אִ֣ישׁ אָחִ֔יו אֶדְרֹ֖שׁ אֶת־נֶ֥פֶשׁ הָֽאָדָֽם׃ בראשית.

מכאן למדו המעבידים את התורה להקריב אדם לחטאי אדם באישור אחים. אתם יכולים לראות שכתוב:  וּמִיַּ֣ד הָֽאָדָ֗ם מִיַּד֙ אִ֣ישׁ אָחִ֔יו אֶדְרֹ֖שׁ אֶת־נֶ֥פֶשׁ הָֽאָדָֽם׃ כתוב בלשון זכר גם מוסר הנפש וגם את האדם שמוסרים נפשו. ומשכך אח יכול למסור נפש של אח ולא של אחות. אחות לא יכולה למסור נפש אח או אחות.

צריך לחשוב על כך שבחרו לקרוא למטפלים בבתי חולים בתואר אחים ואחיות, שזכרים קוראים להם בתואר אח , הם מאשרים את היכולת שלהם למסור את נפשם בבתי חולים שמתקיים שדה תרומות. שאדם מוסר נפש של אדם לאדם זאת הקרבת אדם למען אדם, זאת פעולה שמנקה  את נפש האדם החוטא. וזאת שלא כתורתו כי כך אדם עושק נשאר עם הכסף שהוא עשק.

מי הצר האורב לי בדרך, מי המרעיל בארות נחמה.

מי הוא יהודי, מי היא יהודיה.

כתובת יום הקוממיות.

גלבוע,  עסקה עם חסם,  אל טל   ואל מטר,  אלטלנה, – נדנדה,  מאזניים ששני בני אדם יושבים עליה, מאזני מרמה. שדה תרומות גם בצבא מתקיים…

אֵ֚לֶּה תּֽוֹלְדֹ֣ת שֵׁ֔ם שֵׁ֚ם בֶּן־מְאַ֣ת שָׁנָ֔ה וַיּ֖וֹלֶד אֶת־אַרְפַּכְשָׁ֑ד שְׁנָתַ֖יִם אַחַ֥ר הַמַּבּֽוּל׃  וַֽיְחִי־שֵׁ֗ם אַֽחֲרֵי֙ הֽוֹלִיד֣וֹ אֶת־אַרְפַּכְשָׁ֔ד חֲמֵ֥שׁ מֵא֖וֹת שָׁנָ֑ה וַיּ֥וֹלֶד בָּנִ֖ים וּבָנֽוֹת׃  וְאַרְפַּכְשַׁ֣ד חַ֔י חָמֵ֥שׁ וּשְׁלֹשִׁ֖ים שָׁנָ֑ה וַיּ֖וֹלֶד אֶת־שָֽׁלַח׃ וַיְחִ֣י אַרְפַּכְשַׁ֗ד אַֽחֲרֵי֙ הֽוֹלִיד֣וֹ אֶת־שֶׁ֔לַח שָׁלֹ֣שׁ שָׁנִ֔ים וְאַרְבַּ֥ע מֵא֖וֹת שָׁנָ֑ה וַיּ֥וֹלֶד בָּנִ֖ים וּבָנֽוֹת׃ וְשֶׁ֥לַח חַ֖י שְׁלֹשִׁ֣ים שָׁנָ֑ה וַיּ֖וֹלֶד אֶת־עֵֽבֶר׃ וַֽיְחִי־שֶׁ֗לַח אַֽחֲרֵי֙ הֽוֹלִיד֣וֹ אֶת־עֵ֔בֶר שָׁלֹ֣שׁ שָׁנִ֔ים וְאַרְבַּ֥ע מֵא֖וֹת שָׁנָ֑ה וַיּ֥וֹלֶד בָּנִ֖ים וּבָנֽוֹת׃ וַֽיְחִי־עֵ֕בֶר אַרְבַּ֥ע וּשְׁלֹשִׁ֖ים שָׁנָ֑ה וַיּ֖וֹלֶד אֶת־פָּֽלֶג׃ וַֽיְחִי־עֵ֗בֶר אַֽחֲרֵי֙ הֽוֹלִיד֣וֹ אֶת־פֶּ֔לֶג שְׁלֹשִׁ֣ים שָׁנָ֔ה וְאַרְבַּ֥ע מֵא֖וֹת שָׁנָ֑ה וַיּ֥וֹלֶד בָּנִ֖ים וּבָנֽוֹת׃ בראשית.

כפי שניתן לראות בשפה העברית לא אומרים שלושים וחמש, אומרים-  חָמֵ֥שׁ וּשְׁלֹשִׁ֖ים . בשפה העברית לא אומרים ארבע מאות ושלוש, אומרים- שָׁלֹ֣שׁ שָׁנִ֔ים וְאַרְבַּ֥ע מֵא֖וֹת שָׁנָ֑ה. 

הדרך ברורה והגיונית קודם אחדות אחר כך עשרות אחר כך מאות.

הערבית שגם היא שפה שמית, נוהגת באותה דרך- חַמְשׂה וָתָלַתִין.

לכן, 

שאתה מתרגם מספרים לאותיות אתה צריך לנהוג באותה דרך, גם אם איות המספרים לאותיות עבריות הנהוג היה נכון, אתה לא יכול לאית מספר לפי דרך שאינה דרך עברית. משמע.

המספר חמש ושבע מאות  בתרגום לאותיות כדרכך – בצמצום חמש ושבעים. החמש ראשון והשבעים שני- עה.

אם רק באחדות חמש ראשון ושבע שני- הז.

הקוראים באתר יודעים שבעת הזו למדתי שאסור לקבל את הספורות שהמדינה סופרת את העם. המספרים אינם הזהות שלנו, בהמות ממספרים בדרך שהמספר הוא הזהות.. גם לגבי המועדים הבבלים , אני חיה בעת הזו על פי מועדים עברים הקבועים בתורה.

כך שברור לך ש- שבע ושבעים באיות כדרכך מיצר את המילה- המילה זע, ולא עז.

גם לכישוף בספרות בסמלים בשימוש בספרה – 69 , אין ערך מבחינת נהפוך הוא בשפה העברית,  יען כי הסמלים האלה אינם בעברית והמספר תשע ושישים לא יוצר נהפוך הוא.  אלא אם לספרה שש היו קוראים בשפה העברית- עשת.

להזכירך, רק השפה העברית היא שפת עבר. אתה לא יכול לעשות פעולת העברה בשפה האנגלית.

פרנסי העיר 2
מה אתה אומר, שנדבר על הזן הנדיר של הציפור המשונה של העם המשונה, של מאקי מסר..ששרו בוויסקי בר(חיים) את אל-במה SONG של קורט וויל בג’רמני של שנת 1929 לפי הספורות הנוצריות. 

אגב,

הלוביסט של פיליפ מוריס במפלגה של ליברמן ופאינה החברה של ליטבינוף מתמר ועין גדי. 

ואתם יודעים מרטין שלאף שטונדה וליברמן.. יש להם עניינים  בארופה…

מוריס זאת הלשכה שהיה חבר בה קרל נטר ממקווה ישראל..

“מִקְוֶה הוא מאגר מים קטן אשר נועד לאפשר לאיש או אישה יהודים לטבול כדי להיטהר ממצבי טומאה שונים.” WIKIPEDIAAAAA.

יש מקווה לטהרה ויש בריכות לקינון ציפורים המשמשות לטהרה של תורמים בשדה תרומות. במגרש בו יצרו את ילדי הירח, ילדים ספורים. אתם יודעים שגם בקיבוץ מיספרו את הבגדים כדי לחלק בגדינו להם ועל לבושנו להפיל גורל…

השבר הסורי האפריקאי.

קיבוץ עין גדי.

וּמִמַּטֵּה נַפְתָּלִי אֶת-עִיר מִקְלַט הָרֹצֵחַ, אֶת-קֶדֶשׁ בַּגָּלִיל וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ וְאֶת-חַמֹּת דֹּאר וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ, וְאֶת-קַרְתָּן, וְאֶת-מִגְרָשֶׁהָ: יהושע.

אני טוענת שדרקומן אישר את אלון כדי שיאשרו את דרוקמן.

כִּי-הִלֵּל רָשָׁע, עַל-תַּאֲוַת נַפְשׁוֹ; וּבֹצֵעַ בֵּרֵךְ, נִאֵץ יְהוָה. 

רָשָׁע–כְּגֹבַהּ אַפּוֹ, בַּל-יִדְרֹשׁ; אֵין אֱלֹהִים, כָּל-מְזִמּוֹתָיו.

תהלים.

בשורה התחתונה,

דרוקמן יודע שזכר השוכב את זכר משכבי אשה, משמע- זכר שמחדיר את אבר זכרותו לפי הטבעת\לנקב ממנו יוצאת הצואה של זכר, הוא תועבה ודינו דין מוות.

דרוקמן שמע דבר תורה והחליט לא לעשות.

יש בני אדם שמתים מקור בלילה, יש בני אדם שמורדמים בדרך הזו:

ידוע לנו על שני מוקדים שאין שם מעקה ושמשם נופלים הנופלים– INDIPENDENT GARDEN & ELECTRICITY GARDEN. החל מעכשיו יעשו גברים יהודים את מלאכת הקודש ובמקום יום הרווקים של יום חמישיילכו החברה לגנים הללו ויעשו קומזיץ, ותשימו תפחי אדמה במדורה שזה המאכל הלאומי של האיסלנדים וישירו מסביב למדורה הקדוש ברוך הוא אנחנו אוהבים אותך, והרוח תישוב קרירה ותשימו גם בצל במדורה.. ואז יבואו ההומואים וישמעו את הניגונים ויברחו ואז יבוא ילד שנפל וירצה קצת לאכול, והוא ישב מסביב למדורה ומישהו מכם יקח אותו הביתה והאשה תכין לו לאכול והוא ישחק עם הילדים כמה ימים עד שימצא לו מקום הגון שישמור על נפשו.. וזה יהיה מצחיק לראות ההומו שרצה לזיין ילדים שיברח מהמקום כלעומת שבא..

קול בנט ערווה.

 

 

למי שמתכנן על שישי ה-13. להזכירכם, מאחרי השקיעה היום הוא יום שבת לפי הספורות, וגם אין אדם שיודע איזה יום היום לפי ספורות הבריאה.. עת. ספורות הבריאה.

ספירת המועדים לפי הירח כפי שנוהגים המוסלמים והיהודים מתואמת עם הבריאה מבחינת הימים בחודש לפי הירח, משך החודש לפי הירח ומשך השנה לפי השמש, זאת ספירת בריאה. לא כך הספירה הנוצרית החודשית שאין לה קשר למעשה הבריאה. הנוהג של המדינה הוא לפי הספורות הנוצריות, אני טוענת שזאת עוד דרך של הנוצרים (מהזרם הגנוסT של SIMON MAGOS הקוסם, שגם הכנסיה הנוצרית הוקיעה אותו- ככופר) שפועלים בארץ לנתק את העם היהודי והמוסלמי מבורא עולם. 

בְּנֵי יֶפֶת–גֹּמֶר וּמָגוֹג, וּמָדַי וְיָוָן וְתֻבָל; וּמֶשֶׁךְ, וְתִירָס.  וּבְנֵי, גֹּמֶר–אַשְׁכְּנַז וְרִיפַת, וְתֹגַרְמָה.  וּבְנֵי יָוָן, אֱלִישָׁה וְתַרְשִׁישׁ, כִּתִּים, וְדֹדָנִים. מֵאֵלֶּה נִפְרְדוּ אִיֵּי הַגּוֹיִם, בְּאַרְצֹתָם, אִישׁ, לִלְשֹׁנוֹ–לְמִשְׁפְּחֹתָם, בְּגוֹיֵהֶם.  בראשית.

ברור  שיפת ובני אשכנז אינם מאבות העם היהודי והגרים המוסלמים התושב עימנו. יפת אינו ראש השורש שלנו.

“רחוב יפת הוא אחד הרחובות הראשיים של יפו. הואקרוי על שמו של יפת בנו של נח, מייסד העיר על פי אחת האגדות. בעבר נקרא “רחוב עג’מי”, על שם איברהים אל-עג’מי, קדוש פרסי.” וויקיפדיא. אברהם היה מזרע שם ולא מזרע יפת. המוסלמים גם הם מזרע אברהם. ברור לכולנו שפעולותיהם של האשכנזים שבאו מארופה מסגירות מי הם ומה הם מבקשים שהם מבקשים לעשות להם-שם. הם רוצים לעשות המרת בית זבול.  להם השם ואותנו, זרע אברהם, להתיך  ולשרוף (געילה) , כמו שביקשו בוני מגדל בבל. זאת המשמעות של כור הברזל. כור הברזל שלל חורש הצירים שפרש את כור העכביש בישראל.
יפו רחוב קדרון.
וַיִּגְוַע וַיָּמָת אַבְרָהָם בְּשֵׂיבָה טוֹבָה, זָקֵן וְשָׂבֵעַ; וַיֵּאָסֶף, אֶל-עַמָּיו. וַיִּקְבְּרוּ אֹתוֹ יִצְחָק וְיִשְׁמָעֵאל, בָּנָיו, אֶל-מְעָרַת, הַמַּכְפֵּלָה:

את כתובת פיענוח צופן דה ווינצ’י החרב המתהפכת\שבירת הקסם. אני מראה לכם בשתי דרכים, לא אותו הדבר, יש מילים שאני אומרת גם בכתובה והשנית ויש מילים שבאחת כן ובשנית לא.. שתי דרכים להבין.

לבקשת PINK FLOYED,

.BREAKING THE SPELL

SPELL : בהיגוי לשון זה גם כישוף וגם איות.החרב המתהפכת.

כך שאין הגיון בשיטת איות בשיטת ה- SPPELING  של האותיות. וכפי שכולם יודעים, גם לא כתוב בתורה שא’ זה 1 וב’ זה 2.. כך ש- 88 זה לא פח.

ספורות. צופן דה ווינצ’י. לב. עת.  עוצ-בת הפלדה. אפס מבחירה.

 

תמונה
דרכו הפילנתרופית של אלשטיין הושפעה לדבריו מפגישתו עם הרבי מלובביץ’ אשר העניק לו שני דולרים, במקום אחד: ‘דולר אחד בשביל ההצלחה שלך, ודולר אחד שתיתן למישהו שצריך יותר ממך’. כדברי הרב” וויקיפדיא.

“יָם הַדְּמָמָה פּוֹלֵט סוֹדוֹת, וְכָל-הָעוֹלָם כֻּלּוֹ שׁוֹתֵק; וּמֵאַחֲרֵי הָרֵחַיִם שְׁאוֹן הַנַּחַל אֵינוֹ פוֹסֵק.שְׁחוֹר הַלַּיְלָה הוֹלֵךְ כּוֹבֵשׁ, מַרְכִּיב צֵל עַל-צֵל וְכוֹפֵל;

דּוּמָם אֶל-יָם הַמַּחֲשַׁכִּים כּוֹכָב אַחַר כּוֹכָב נוֹפֵל.” ביאליק.

הפרסים אמרו זאת כך-  YAKIMAN YAKITU GUZ EMAN TUDANETU.. סימטרי בין אחד לאחד, השניים עולים על אותה נדנדה-  ALTALENA אחד למעלה, אחד למטה..  

שר חינוך שביקש להיות אב ילדי ישראל תוך שהוא מנחית את אב המשפחה שכשהוא אמר שלילדים אלה אין מזל כי אבותיהם עניים מבקש להיות אלוהים אחרים עליהם.

בורא עולם הוא אבי יתומים ודין אלמנות.

אֲבִי יְתוֹמִים, וְדַיַּן אַלְמָנוֹת– אֱלֹהִים, בִּמְעוֹן קָדְשׁוֹ. תהלים.

בורא עולם הוא אבי העם היהודי.

כִּי-אַתָּה אָבִינוּ–כִּי אַבְרָהָם לֹא יְדָעָנוּ, וְיִשְׂרָאֵל לֹא יַכִּירָנוּ:  אַתָּה יְהוָה אָבִינוּ, גֹּאֲלֵנוּ מֵעוֹלָם שְׁמֶךָ. ישעיהו.

והעניים והדלים הם בחסות בורא עולם.

יָחֹס, עַל-דַּל וְאֶבְיוֹן;    וְנַפְשׁוֹת אֶבְיוֹנִים יוֹשִׁיעַ. תהלים.

ונפתלי בנט ביקש לקחת זכות זו מהעם היהודי.

כִּי-לִי בְנֵי-יִשְׂרָאֵל, עֲבָדִים–עֲבָדַי הֵם, אֲשֶׁר-הוֹצֵאתִי אוֹתָם מֵאֶרֶץ מִצְרָיִם:  אֲנִי, יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם. ויקרא.

בנט הכה כשר הכלכלה שהתנגד לחוק העסקה ישירה והציע לחבוש את המוכה כשר חינוך, האציל על עצמו תכונה של בורא עולם, שאסור לאדם לבקש כח כזה על בני אדם.

כִּי הוּא יַכְאִיב וְיֶחְבָּשׁ; יִמְחַץ, וְיָדָו תִּרְפֶּינָה. איוב.

המר.

אני טוענת שנטעת כאן את ה- EKALIPTUS  שאינו עץ ישראלי כדי לעשות המרת עץ השדה שמשול לאדם, כי האדם עץ השדה.. המילה אילן, אילנה הם מהשפה הארמית: 

וּלְאָדָם אֲמַר, אֲרֵי קַבֵּילְתָּא לְמֵימַר אִתְּתָךְ, וַאֲכַלְתְּ מִן אִילָנָא, דְּפַקֵּידְתָּךְ לְמֵימַר לָא תֵּיכוֹל מִנֵּיהּ–לִיטָא אַרְעָא, אונקלוס.

וּלְאָדָם אָמַר, כִּי-שָׁמַעְתָּ לְקוֹל אִשְׁתֶּךָ, וַתֹּאכַל מִן-הָעֵץ, אֲשֶׁר צִוִּיתִיךָ לֵאמֹר לֹא תֹאכַל מִמֶּנּוּ–אֲרוּרָה הָאֲדָמָה, בראשית.

המרת בית זבול.

אָז, אָמַר שְׁלֹמֹה:  יְהוָה אָמַר, לִשְׁכֹּן בָּעֲרָפֶל.  יג בָּנֹה בָנִיתִי בֵּית זְבֻל, לָךְ–מָכוֹן לְשִׁבְתְּךָ, עוֹלָמִים. מלכים.

אני טוענת שיש תהליך מובנה להסרת סמכות האב והאם כמחנכי ילדיהם מתוך רצון להעביר סמכות זו למדינה. העברת סמכות זו, זאת עוד פעולת געילה שיוצרת עם עבד כששר החינוך נהיה האבא של ילדי ישראל. אני חושבת שגם סטאלין או לנין לקח לעצמו זכות זו.. ובזכות זו יש יכולת לאדם שקיבל סמכות זו למכור ולתעל גורלות של ילדים באמצעות משרד החינוך, לעשות החלפות את יודעים…

יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם; וְעַל-לְבוּשִׁי, יַפִּילוּ גוֹרָל. תהלים.

אני טוענת שבנימין נבנה על הירושה של בנימין בגין ובנט בונה עצמו מבנימין נתניהו..

BENNET.

שבירת הקסם.

7.5 זה לא ז,ה.

שרי אריסון.

הצבי

וַיְדַבֵּר יְהוָה, אֶל-מֹשֶׁה לֵּאמֹר.  דַּבֵּר אֶל-אַהֲרֹן וְאֶל-בָּנָיו, וְאֶל כָּל-בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וְאָמַרְתָּ, אֲלֵהֶם:  אִישׁ אִישׁ מִבֵּית יִשְׂרָאֵל וּמִן-הַגֵּר בְּיִשְׂרָאֵל, אֲשֶׁר יַקְרִיב קָרְבָּנוֹ לְכָל-נִדְרֵיהֶם וּלְכָל-נִדְבוֹתָם, אֲשֶׁר-יַקְרִיבוּ לַיהוָה, לְעֹלָה.  לִרְצֹנְכֶם:  תָּמִים זָכָרבַּבָּקָר, בַּכְּשָׂבִים וּבָעִזִּים. כֹּל אֲשֶׁר-בּוֹ מוּם, לֹא תַקְרִיבוּ:  כִּי-לֹא לְרָצוֹן, יִהְיֶה לָכֶם. וְאִישׁ, כִּי-יַקְרִיב זֶבַח-שְׁלָמִים לַיהוָה, לְפַלֵּא-נֶדֶר אוֹ לִנְדָבָה, בַּבָּקָר אוֹ בַצֹּאן–תָּמִים יִהְיֶה לְרָצוֹן, כָּל-מוּם לֹא יִהְיֶה-בּוֹ.  עַוֶּרֶת אוֹ שָׁבוּר אוֹ-חָרוּץ אוֹ-יַבֶּלֶת, אוֹ גָרָב אוֹ יַלֶּפֶת–לֹא-תַקְרִיבוּ אֵלֶּה, לַיהוָה; וְאִשֶּׁה, לֹא-תִתְּנוּ מֵהֶם עַל-הַמִּזְבֵּחַ–לַיהוָה.  וְשׁוֹר וָשֶׂה, שָׂרוּעַ וְקָלוּט–נְדָבָה תַּעֲשֶׂה אֹתוֹ, וּלְנֵדֶר לֹא יֵרָצֶה.  וּמָעוּךְ וְכָתוּת וְנָתוּק וְכָרוּת, לֹא תַקְרִיבוּ לַיהוָה; וּבְאַרְצְכֶם, לֹא תַעֲשׂוּ.

pink-floyd-animals2

ברור לכולנו שעטיפת הדיסק של  ANIMALS -PINK FLOYED היא עדות לארובות החשמל ב- SIZARI בישראל, להזכירם זאת עיר רומית, הרומאים הם מלכות החזיר, המלכות הרביעית, לכן החזירים מעל מפעלי החשמל והארובות.

MOZES.

העובדה שאתה קורא לעצמך חזיר כדי שלא יקריבו אותך, לא אומרת שאני כבשה. אתם אלה שלמעשה ממשילים עצמכם לבהמות. העובדה שאתם ממשילים עצמכם לבהמות לא מקיימת ולא קובעת את תושבי המדינות שאתם פועלים בהן, כבהמות. ברור לכולנו שהאנשים שגנבו את המאה הם אינם בעלי הדיעה. לצורך העניין מתן שוחד כדייי לקבל את המאה גם נחשב לגניבה, בדיוקק שהתרומה שתרמו משפחת עופר לאיצטדיון חיפה לא נחשבתת לתרומההה לנוכח מעני המדען שהואא קיבל מהמדינה, אתה לא יכול לקבל הנחות ומענקים ואחר כך להחשיב אתת סכום כסף שנתת להקמת מוזאון או איצטדיון כדורגל כתרומה יען כי סכום הכסף שקיבלת הרבה יותר גדול מסכום הכסף שנתת.
מענקי מדען.

לצורך העניין גם התרומות שתרם סמי עופר למוזאון הימי בלונדון הם על חשבון משלמי המיסים בישראל, יהודים והגרים התושבים עימנו. כך שהעם היהודי והגר התושב עימנו תרמו לאיצטדיון הכדורגל בחיפה ומוזאון הימי בלונדון ולא סמי עופר. כך שברור לכולנו שעידן עופר לא יכול לקיים את שדי התרומות הנושאים את שם משפחתו כשדות געילה לפדות נפשו. ככתוב בתהלים:

וְיֵקַר, פִּדְיוֹן נַפְשָׁם; וְחָדַל לְעוֹלָם.

הכסף שאתה נותן בשדי תרומות לא יוכלו להיות מתועלים להפלת אשמה ודין אשמה על העם היהודי והגר התושב עימנו בישראל.

אותו דבר לגבי בגדים ומלבושים, שדוד אמר- יחלקו בגדי להם ועל לבושי יפילו גורל. הוא דיבר במשל, הבגד הוא לא חומר והוא לא רוח והוא לא בשר ודם.ברור לכולנו שהקרבת קורבנות , היא הקרבה של בהמות, בהמות שמותר לאכול אותן, חשוב גם שהבהמה תהיה “כשרה” כמו שאומרים, כדי שהעני יאכל. זאת מטרת ההקרבה. חשוב שתבינו, כשאתם גונבים גרביים מבן אדם, כי אסור להקריב קורבן עם גרב, אתם רואים את עצמכם כבהמות. כתוב שאסור בהמה עם גרב, לא כתוב בן אדם עם גרב.

    זה לא זה, אם אתה לא אומר את זה ביחד עם זה.

המכונות.

קלף הג'וקר.

יום הדין, זה התיקון הכללי של אנשי העיר בה מקריבים בני אדם לחטאיהם כדי לתקן את החטאים שבאמצעות הם צברו את הכח הכלכלי שלהם, את היתרון של חברי העיר על אלה שאינם חברי העיר , הם עושים זאת אחת לעשרים שנה. 2016 לפי הספורות היתה שנת העשרים של בנימין נתניהו, שקבוצת בני אדם משולה לחזירים, היא קבוצה שאינה נושאת בדין, כח בשר החזיר, וגם השומן שלו אסור להקרבה כי לא אוכלים חזיר, לכן לא ניתן לתת את בשר החזיר לעניים.  כפי שכבר ברור לכולנו האנשים האלה שיושבים בפרלמנט הם מסכות שכל מסכה לקחה על עצמה תפקיד שאמורה למשוך בוחרים , כחלון הוא תוצר כזה, שהמסכת ימין הבינה שהיא צריכה מסכה שמושכת פעילי צדק חברתי כלכלי מבוחרי הליכוד. מפועלו של פרס ובייגה שוחט אנחנו למדים שהעיר הבינה שהיא צריכה גם מסכת שמאל כדי שבסופו של יום כל המסכות יטיבו עם פרנסי העיר וגם יקריבו עצמם לשאת בדין על ההטבות שהם נתנו לטייקונים שלמעשה מוציאים האייקונים מהשפיטה, אך הם נשארים הטובה שקיבלו מנבחר העם שלמעשה היה השליח שלהם. כפי שאתם רואים בנט הוא שחקן שמשחק בכמה דמויות שכל שדמות סותרת דמות.. על דרך משילות כזו העיד גינזברג בשיר השלדים כמשל למנהיגים שכל מועמד מציג עצמו בדרך שהוא פונה לקהל יעד וכך העיר מציבה מועמדים שבסופו של עונים על כל הדרישות של הבוחרים ובשורה התחתונה ומבחינה כלכלית כל השחקנים בהצגה פועלים למען פרנסי העיר. ומשמשים כשוא חומה שבעתת יוםם הדין הם גם נושאים באשמה.

US AND THEM זה גם מצב שבמשק יש כ- שבע מאות אלף משרות שכר מינימום וכ- ארבע מאות אלף משרות עובדי קבלן. זה המגרש: כל אדם, איש, אשה, ערבי גר, זר גר, אשכנזי, מזרחי, ספרדי (קלמן כצנלסון עשה הפרדה בין מזרחים לספרדים), עובדי קבלן, עובדי שכר מינימום, חציון עליון, חציון תחתון – תופס משבצת. והמגרש מקיים מצב שמייצר מצב שזה לא משנה מי, יש אנשים שנמצאים במשבצת הזו. כך שלהחלצותך ממשבצתזו אין ערך כי מישהו יתפוס את המקום שנחלצת ממנו.
YELOW BREACK ROAD
ה- BALATOT של ה- WIZARD OF OZ… אתם יודעים...

skeleton.

בשורה התחתונה,האמריקאים מייעדים את בנט להחליף את נתניהו לכן הוא “מפגין” מתינות. מנסה להכנס לעבור ממשבצת למשבצת בדיוק כמו שכחלון, לפיד שמולי וסתיו כל אדם בהתאם לקהל ה”לקוחות הפוטנציאלי” נסך “קורטוב” של צדק חברתי למצע הכללי שלו נכנסו למשבצת הצדק החברתי. בדיוק כמו שרון יצחק תשובה שנכנס למשבצת המזרחי שהצליח כדי שיזכה לתמיכה וככה”בשושו” יגנוב הכסף וכדי להשתלט על אוצרותנו ביחד עם נובל אנרג’י. אתם יודעים ששרון יצחק תשובה מעסיק עובדי קבלן, עובדים בשכר נמוך, אני טוענת שבדלקול בשכונת הרכבת בלוד (סמוך לבחור שמייצר פח גלי) מתקיימת אותן דרגות שכר כמו בבתי החרושת של עידן עופר ביחס לצבע עור ומוצא גלות של סב משפחת העובד בימנו אנו.. אתה שבעת הזו גם הבן וגם הנכד של המזרחי שהגיע מארצות המזרח התיכון ואפריקה, נולדו בארץ.

בשורה התחתונה, אני אומרת לאמריקאים שיש תקלה בדגם החדש של – CHEVROLET BENNET, תעשו כמו שעשו הגרמנים עם ה- volkswagen שגילו שיש תקלה ותיקנו את התקלה..והחזירו את המכונית מתוקנת ללקוחות.  במקרה של CHEVROLET BENNET אנחנו רוצים את הכסף בחזרה.. 

 

pink-floyd-animals2

.ELECTRICITY

אתם יודעים אנשים ריקים שנוסכים רוח בהתאם לתפקיד בהצגה שהם מציגים.. בסופו של יום ברור לכולנו שבמבחן התוצאה הם לא מחילים את דבר הרוח שהם מציגים.. כמעשה לנסוך מסכה ולא רוחו..

הוֹי בָּנִים סוֹרְרִים, נְאֻם-יְהוָה, לַעֲשׂוֹת עֵצָה וְלֹא מִנִּי, וְלִנְסֹךְ מַסֵּכָה וְלֹא רוּחִי–לְמַעַן סְפוֹת חַטָּאת, עַל-חַטָּאת. ישעיהו.

ברור לכולנו שבנט וצאן מרעיתו שבמסכה הקודמת הצרו צעדי פעילי זכויות אדם ומנעו זכויות אדם, בעת הזו מנסים להחליף מסכה וללבוש את מסכת פעילי זכויות האדם שאמורה לנקות אותם על מעשי המסכה הקודמת שהם עטו על עצמם..

מאזני מרמה.

ברור לכולנו שבבית המשפט של אילת שקד ששייכת לעדר של בנט ודרוקמן, הם לא ימצאו אשמים על מעשי המסכה הקודמת.

לכן אנחנו היהודים מתפללים לבורא עולם שיבוא וידין גּוֹיִם בצדק ועמים באמונתו..

שִׁירוּ לַיהוָה, שִׁיר חָדָשׁ;    שִׁירוּ לַיהוָה, כָּל-הָאָרֶץ.
שִׁירוּ לַיהוָה, בָּרְכוּ שְׁמוֹ;    בַּשְּׂרוּ מִיּוֹם-לְיוֹם, יְשׁוּעָתוֹ.
סַפְּרוּ בַגּוֹיִם כְּבוֹדוֹ;    בְּכָל-הָעַמִּים, נִפְלְאוֹתָיו.
כִּי גָדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד;    נוֹרָא הוּא, עַל-כָּל-אֱלֹהִים.
כִּי, כָּל-אֱלֹהֵי הָעַמִּים אֱלִילִים;    וַיהוָה, שָׁמַיִם עָשָׂה.
הוֹד-וְהָדָר לְפָנָיו;    עֹז וְתִפְאֶרֶת, בְּמִקְדָּשׁוֹ.
הָבוּ לַיהוָה, מִשְׁפְּחוֹת עַמִּים;    הָבוּ לַיהוָה, כָּבוֹד וָעֹז.
הָבוּ לַיהוָה, כְּבוֹד שְׁמוֹ;    שְׂאוּ-מִנְחָה, וּבֹאוּ לְחַצְרוֹתָיו.
הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה, בְּהַדְרַת-קֹדֶשׁ;    חִילוּ מִפָּנָיו, כָּל-הָאָרֶץ.
אִמְרוּ בַגּוֹיִם, יְהוָה מָלָךְ–    אַף-תִּכּוֹן תֵּבֵל, בַּל-תִּמּוֹט;
יָדִין עַמִּים,    בְּמֵישָׁרִים.
יִשְׂמְחוּ הַשָּׁמַיִם, וְתָגֵל הָאָרֶץ;    יִרְעַם הַיָּם, וּמְלֹאוֹ.
יַעֲלֹז שָׂדַי, וְכָל-אֲשֶׁר-בּוֹ;    אָז יְרַנְּנוּ, כָּל-עֲצֵי-יָעַר.
לִפְנֵי יְהוָה, כִּי בָא–    כִּי בָא, לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ:
יִשְׁפֹּט-תֵּבֵל בְּצֶדֶק;    וְעַמִּים, בֶּאֱמוּנָתוֹ.

תהלים.

למה יהיה לאשמה

בערוץ 2 החליטו לספר במהדורה “המרכזית” מה קורה עם מערכת היחסים של בני העדה האתיופית תושבי קריית מלאכי עם תושבי קריית מלאכי שאינם אתיופים. וזאת בעת ששוטרים הכו את בני העדה האתיופית כשהתלוננו על איפה ואיפה.. האם אשמים תושבי קריית מלאכי העניים בשכר הנמוך של בני העדה האתיופית. האם אשמים תושבי קריית מלאכי באלימות של השוטרים כלפי בני העדה האתיופית. האם אשמים תושבי קריית מלאכי העניים בעובדה שבמשרדי מוסדות המדינה לא מעסיקים את בני העדה האתיופית האקדמאים ואם מעסיקים אז רק דרך קבלן. זה די מעניין שעשו הפרדה בין עולים מאתיופיא לעולים מזרחים. עם קום המדינה נקבע שעולים מאסיא ואפריקה נחשבים מזרחים ומשכך העולים מאתיופיא גם מזרחים, ההפרדה בין העולה המזרחי החדש לעולה המזרחי הישן משמשת להפיל אשמה על העולה המזרחי הישן על מעשי האשכנזים.

מצוות.

משמע- משפט אשה אינו משפט גבר.

משמע- דין אשה אינו דין גבר.

אִישׁ אִישׁ מִבֵּית יִשְׂרָאֵל וּמִן-הַגֵּר בְּיִשְׂרָאֵל, אֲשֶׁר יַקְרִיב קָרְבָּנוֹ לְכָל-נִדְרֵיהֶם וּלְכָל-נִדְבוֹתָם, אֲשֶׁר-יַקְרִיבוּ לַיהוָה, לְעֹלָה.  לִרְצֹנְכֶם:  תָּמִים זָכָרבַּבָּקָר, בַּכְּשָׂבִים וּבָעִזִּים

כתוב שרק זכר מותר להקריב.

כשרן אמר לי בשיחת סיום עבודה שהם לעולם לא יקבלו אשה, הוא למעשה ברך אותי ולא קילל אותי.

ברוך בורא עולם שעשני אשה בארץ שממשילה את תושביה לבהמות.

כפי שכולם יודעים מישהו באיזשהו שלב קבע שקביעת יהדות של איש או אשה היא לפי האם, יש שמסבירים זאת כי רק כך יש בטחון לדעת, כי אי אפשר לערער על יציאת תינוק או תינוקת מרחם אמם. ברור לכולנו שאם האם בגדה בבעלה אז למרות שיש בטחון שהתינוק או התינוקת יצאו מרחמה, הם לא יהודים, הם ממזרים שלא יכולים לבוא בברית יהוה ובבית יהוה ודין האם על מעשה זה- הוא מוות.

קביעה זו סותרת דבר תורה, היא גם סותרת את העברת הבכורה, הברכה מאב לבן כפי שאברהם העביר ליצחק ויצחק ליעקב ויעקב לבניו שנהיו שבטי ישראל לישראל.

כָּל-אֵלֶּה שִׁבְטֵי יִשְׂרָאֵל, שְׁנֵים עָשָׂר; וְזֹאת אֲשֶׁר-דִּבֶּר לָהֶם אֲבִיהֶם, וַיְבָרֶךְ אוֹתָם–אִישׁ אֲשֶׁר כְּבִרְכָתוֹ, בֵּרַךְ אֹתָם. בראשית. הפרק האחרון.

גם יהדותו של דוד נקבעה לפי אבותיו ולא לפי אמו שהצטרפה לשבט יהודה.

וְאֵלֶּה תּוֹלְדוֹת פָּרֶץ, פֶּרֶץ הוֹלִיד אֶת-חֶצְרוֹן. וְחֶצְרוֹן הוֹלִיד אֶת-רָם, וְרָם הוֹלִיד אֶת-עַמִּינָדָב.  וְעַמִּינָדָב הוֹלִיד אֶת-נַחְשׁוֹן, וְנַחְשׁוֹן הוֹלִיד אֶת-שַׂלְמָה.  וְשַׂלְמוֹן הוֹלִיד אֶת-בֹּעַז, וּבֹעַז הוֹלִיד אֶת-עוֹבֵד. וְעֹבֵד הוֹלִיד אֶת-יִשָׁי, וְיִשַׁי הוֹלִיד אֶת-דָּוִד.  רות.

מכך אתה יכול להבין שהאם לא מעבירה. 

כפי שאת לא יודעת, רק אב מוסר את בִּתּוֹ. גם לאחר אונס דינה רק יעקב היה יכול למסור את בִּתּוֹ לאנס. לאחר האונס אתה לא יכול לעשות פעולת מסירה, העברת בעלות כמו שאומרים, דרך אדם שאינו האב של הנאנסת, גםםם לאא דרך הדוד. כפי שידוע, אחי דינה לא הסכימו לעסקה והרגו את האנס.

בכל מקרה, ממקרה רבקה אנו למדים שמסירת הבת נעשית בהסכמת הבת: 

וַיֹּאמְרוּ, נִקְרָא לַנַּעֲרָ, וְנִשְׁאֲלָה, אֶת-פִּיהָ.  וַיִּקְרְאוּ לְרִבְקָה וַיֹּאמְרוּ אֵלֶיהָ, הֲתֵלְכִי עִם-הָאִישׁ הַזֶּה; וַתֹּאמֶר, אֵלֵךְ.

זה די מעניין שגם שעבד אברהם שאל את רבקה מי היא, היא אמרה:

וָאֶשְׁאַל אֹתָהּ, וָאֹמַר בַּת-מִי אַתְּ, וַתֹּאמֶר בַּת-בְּתוּאֵל בֶּן-נָחוֹר, אֲשֶׁר יָלְדָה-לּוֹ מִלְכָּה; בראשית.

היא העידה על עצמה כבת האב שלה ולא בת האם שלה. לכן חשוב מאוד לתקן את הברכה כשאנחנו מברכים אדם ומכוונים כנהוג לֵאמֹר את שם האדם ושם אמו. צריך לאמר את שם האדם ושם אביו.

גם במקרה שפחה, האב צריך למכור את בִּתּוֹ להעבדה. בימנו אנו, עובדת היא אינה שפחה. אתה צריך לתת כסף לאביה כדי לעשות ממנה שפחה. 

וְכִי-יִמְכֹּר אִישׁ אֶת-בִּתּוֹ, לְאָמָה–לֹא תֵצֵא, כְּצֵאת הָעֲבָדִים. אִם-רָעָה בְּעֵינֵי אֲדֹנֶיהָ, אֲשֶׁר-לא (לוֹ) יְעָדָהּ–וְהֶפְדָּהּ:  לְעַם נָכְרִי לֹא-יִמְשֹׁל לְמָכְרָהּ, בְּבִגְדוֹ-בָהּ. שמות.

גם ממקרה יוסף למדנו שהאחים הגדולים (ולא הקטנים) שלו מסרו את האח יוסף שהיה ממין זכר, כפי שאתה יודע כשזכר מתחתן האב לא מוסר אותו לבעלות אשתו. 

וַיְהִי-הֶבֶל, רֹעֵה צֹאן, וְקַיִן, הָיָה עֹבֵד אֲדָמָה.  וַיְהִי, מִקֵּץ יָמִים; וַיָּבֵא קַיִן מִפְּרִי הָאֲדָמָה, מִנְחָה–לַיהוָה.  וְהֶבֶל הֵבִיא גַם-הוּא מִבְּכֹרוֹת צֹאנוֹ, וּמֵחֶלְבֵהֶן; וַיִּשַׁע יְהוָה, אֶל-הֶבֶל וְאֶל-מִנְחָתוֹ. וְאֶל-קַיִן וְאֶל-מִנְחָתוֹ, לֹא שָׁעָה; וַיִּחַר לְקַיִן מְאֹד, וַיִּפְּלוּ פָּנָיו. וַיֹּאמֶר יְהוָה, אֶל-קָיִן:  לָמָּה חָרָה לָךְ, וְלָמָּה נָפְלוּ פָנֶיךָ.  הֲלוֹא אִם-תֵּיטִיב, שְׂאֵת, וְאִם לֹא תֵיטִיב, לַפֶּתַח חַטָּאת רֹבֵץ; וְאֵלֶיךָ, תְּשׁוּקָתוֹ, וְאַתָּה, תִּמְשָׁל-בּוֹ. בראשית.

אח גדול מושל באח קטן ממנו, כפי שלמדנו ממקרה קין והבל, לכן אחים גדולים יכולים להעביר משילות על האח הקטן. מקרה אחי יוסף מחזק את הקביעה שהיהדות נקבעת לפי האב, כי אחי יוסף היו אחיו מהאב ולא מהאם.

וְאֶל-אִישֵׁךְ, תְּשׁוּקָתֵךְ, וְהוּא, יִמְשָׁל-בָּךְ. בראשית.

המשילות של הזכר על האשה גם היא מתוארת עם תשוקה וזאת לא אותה תשוקה שיש בין אחים קטנים לגדולים, אח קטן לומד מאח גדול, הוא רוצה לעשות כמוהו וכו’. ויש איסור על משכב זכר:
משכב זכר...התשוקה של האשה לזכר היא תשוקה שבאה לידי ביטוי בתשוקה של יחסי אישות, לכן לא יכולה להיות משילות של אח על אחות. 

מה שאני אומרת לך שטעית, לנוכח הידיעה שהאם לא מעבירה את לא יכולה לקחת דרך האם. ולנוכח הידיעה שהאב מעביר לפני מותו, את לא יכולה לקחת מהאב דרך הבן לפני מותו של האב. ואם הבן רצח את האב, הבן לא יורש. וזה לא משנה מה גיל האב. בורא עולם קובע מתי ילך אדם מהעולם הזה.

אֲבִי יְתוֹמִים, וְדַיַּן אַלְמָנוֹת– אֱלֹהִים, בִּמְעוֹן קָדְשׁוֹ. תהלים.

כמובן שלאחר מות האב, יהוה הוא אבי היתומים ודין האלמנות, אדם לא יכול להיות אבי יתומים ודין אלמנה אם בורא עולם לא אישר לו. גם אם תיתן כסף ליתומים, אתה צריך לזכור שבמקרה יתומים שהאב הוא יהוה, הכסף שנתת הוא כסף של יהוה בורא עולם ולא שלך.

וַיֹּאמֶר מֶלֶךְ-סְדֹם, אֶל-אַבְרָם:  תֶּן-לִי הַנֶּפֶשׁ, וְהָרְכֻשׁ קַח-לָךְ. וַיֹּאמֶר אַבְרָם, אֶל-מֶלֶךְ סְדֹם:  הֲרִמֹתִי יָדִי אֶל-יְהוָה אֵל עֶלְיוֹן, קֹנֵה שָׁמַיִם וָאָרֶץ. בראשית.

ברור לכולנו שלאחר מות אב המשפחה, האח לא מושל באחות ולא מושל באמו לאחר שהתאלמנה, יען כי יהוה הוא אבי היתומים ודין האלמנות.

עשית טעות שניסית להשיג לעצמך דרגת אלוהים כשאימצת יתומים. 

וּבִשְׂדֵי יְתוֹמִים, אַל-תָּבֹא.
כִּי-גֹאֲלָם חָזָק;  הוּא-יָרִיב אֶת-רִיבָם אִתָּךְ. משלי.

ברור לכולנו שגרושה היא לא אלמנה ובנה לא יתום.אב בכלא לא עושה ילד יתום. לעיתים הם מאמצים ילדים כאלה לצורך געילת האב וגאולת המאמץ בדרך כלל הפעולה מלווה באינוס האב בכלא. יש מדובבים שגועלים ומגשרים לצורך פעולות געילה וגאולה בבתי הכלא.

כִּי מֵי דִימוֹן מָלְאוּ דָם, ישעיהו.

כפי שאתם יודעים דת הציונות מעבידה את התורה, אני יודעת על מקרה של שפיכת דם מכוונת כדי לקיים נבואה טובה על אנשים שלמעשה הסכימו שישפכו דמם בדרך זו.

כִּי מֵי דִימוֹן מָלְאוּ דָם, כִּי-אָשִׁית עַל-דִּימוֹן נוֹסָפוֹת–לִפְלֵיטַת מוֹאָב אַרְיֵה, וְלִשְׁאֵרִית אֲדָמָה. ישעיהו.

ואלה חלילי הקסם שמוצארט העיד על מכונות אדם מהסוג הזה- דאוס אקס מאקינאס. שהם בני אדם שספרו עצמם, שמות וסיפור חייהם כסיפורי התורה כשהאלוהים, הוא אלוהים אחרים. לכן לרוב פעולות על יתומים או משולים ליתומים, כי האימוץ מייצר את האב כמשול לבורא עולם. כמובן שכל הסרט נתמך במעגלים שמייצרים סיפור התורה המלא כשהם תופסים את המקום הטוב בסיפור, ומגרש כזה הוא מגרש שיכול לקיים את הכשף ואת המכשפים, שמשמעותו יצירת רוח שפועלת לטובת הבעלים, ראשי הפירמידות..

דין מאה אינו דין "פרוטה".

האיפה והאיפה שנוהגת המדינה במוסדות המדינה גם היא מקיימת את היכולת שלא להאשים את המעסיקים שלא במוסדות המדינה, בסופו של יום יש קבוצה של בני אדם שמתעשרת מהפרדה זו ומנהיגים הולכים לקבל שכר על מעשיהם במוסדות המדינה אצל הטייקון, כך שהמנהיגים שמו גם את המדינה כשוא חומה, כמואשמת, שמייצרת את השורה התחתונה שאנו עדים לה גם בצורת טייקוניזציא ששמה את קבוצת הטייקונים כמושלים על ישראל.  בסופו של יום כל הכוחות המשפיעים מייצרים קבוצה נחותה שהיא למעשה מקיימת את העליונות של העשירים בארץ ישראל. בדיוק כמו שהעליבות של רשות השידור מקיימת את העליונות של ערוץ 2. גם מנהיגי המדינה העידו על עליבותם שאמרו שרק טייקונים יכולים לנהל את אוצרות העם. כך שלא משנה הייכן האדם מועסק.

ורמוס- פסגות. צבא מעמדות פרק שני. soldaire of fortune.

איש בחטאו יומת.

וכפי שאתה יודע תמיד יש לנו את משל AL KAPONA אם לא נתפוס אותך ככה, נתפוס אותך ככה וככה..

בעת הזו, הכנסתי את המשבצות הללו למגרש:

al kapona.

רדיו זמן השלום- ג'אז דרום אפריקאי- פרומו ראשון. (2)

הרבה שמעו את השיר REMEMBERING של אבישי כהן שהושמע במוסרות כלהיט, עבדולה איברהים יצר שיר זכרון לפני אבישי כהן…

עבדולה איברהים יוצר מוכשר לא הושמע הרבה במוסרות ברדיו של המדינה, אתם יודעים..

אבישי כהן זכר טבעת, עבדולה איברהים זוכר כל בוקר עם קריאת המואזין מי האלהים שלו..

ZIKR

יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם; וְעַל-לְבוּשִׁי, יַפִּילוּ גוֹרָל. וְאַתָּה יְהוָה, אַל-תִּרְחָק; אֱיָלוּתִי, לְעֶזְרָתִי חוּשָׁה. דוד המלך בתהלים.

if-ther's-anybody-out-ther

ג'ים מוריסון

א’ היא אינה ראשית לכל.

זה לא נכון לאמר א’ לכל . האות א’ היא אינה האות שמסמלת את הראשית לכל בהמשלה לאותיות.

יותר נכון לאמר ב’ לכל. כי בראשית זאת המילה הראשונה בתורה. גם המילה בריאה מתחילה באות ב’. מצד שני האות הראשונה בשמו של בורא עולם היא א’ אז זה כן נכון לאמור א’ לכל כדי לתאר התחלה של משהו. מצד שלישי, יהוה הוא שם האלהים ואלהים הוא מהותו כאדון הארץ אדון עולם אז סביר להניח שיותר נכון לאמר י’ לכל. מצד רביעי הפעולה הראשונה שעשה בורא עולם היא בריאה, בראשית ברא. אז כן נכון לאמור ב’ לכל. מצד חמישי השמים, שמים לאלהים והארץ נתן לבני אדם , כך שא’ לא יכולה להיות ראשית של דבר מעשה או דיבור לאדם ומלאכתו של הבורא היא אינה מלאכתו של האדם, כך שסביר להניח שמבחינת האדם האותיות א’ ב’ וי’ אינן ראשית דבר מבחינת עשייתו של האדם בארץ הזו כדי לתאר תחילת דבר בהמשלה לאותיות.

אז נגיד מעתה ראשית לכל. כך שיש מצב שהאות הראשונה בסדר האותיות היא האות ר’.ויש בכך הגיון. כי ר’ היא האות השניה במילים בראשית וברא.

“מועדון מעריצים”.

קראתי באינטרנט על ולדימיר ויסוצקי, וכתבו גם על כך שיש לו מעריצים רבים. המילה מעריץ היא מהמילה עריץ. ברור לכולנו שולדימיר ויסוצקי לא היה עריץ. נהפוך הוא. ולדימיר ויסוצקי היה אדם שעריצים ערצו אותו והוא נלחם בהם. אהבה לאומן ולכתביו היא לא הערצה. במיוחד לאדם כמו ויסוצקי ותכני כתביו. השימוש במילה הערצה מאשימה שלא בצדק את האוהבים במקרה הזה.

ויסוצקי כתב בשיר הטמבל- אפילו אלהים נתפס בחבל. ברור לכולנו שהוא טעה, לא ניתן לתפוס את בורא עולם בחבל, אך בתודעתו הוא למעשה אמר מה שאמר יואל אלחנן:

%d7%99%d7%95%d7%90%d7%9c-%d7%90%d7%9c%d7%97%d7%a0%d7%9f

שרי אריסון.כשולטת על סיפור חיינו, דת הציונות יודעת לקיים החטאת העמים בדרך שהדין בתורה על החטאים הוא שליטה על העמים גם כשלטון רשע ועושק. דת הציונות.

%d7%92%d7%99%d7%98%d7%a8%d7%aa%d7%99במקרה אלטלנה, החוטא נשאר עם טובת החטא כשהוא מפיל קורבן אדם והפלה זו מבקשת שקורבן אדם ישא בחטא ובדין החוטא, והאדם החוטא שהעמיד קורבן אדם נשאר עם פירות החטא.

השעיר לעזאזל.אתר ולדימיר ויסוצקי בעברית, הוא אתר שיש בו תרגומים של ויסוצקי, יופי של תרגומים. מאוד נהניתי להקריא. אני טוענת שהעלו בדרך הזו את ויסוצקי לארץ. גם בעברית יש למילים של ויסוצקי- מוסיקה. צריך לכרוך ולהכניס לתוכנית הלימוד ביחד עם שבזי, יש שירים שויסוצקי דיבר על אותם דברים שדיבר שבזי שדיבר על אותם דברים שדיבר דוד המלך.

pink-floyd-animals2

%d7%9e%d7%90%d7%a8%d7%99%d7%9f

זה כמו שאנחנו אוהבים את כתביו של דוד המלך שהיה עבדו של בורא עולם. ההכנסה של המילה מעריץ לשפה המדוברת בישראל, היא הכנסת שדים לשפה כמו שאמר שמואל יוסף עגנון שלא הסכים עם דרכו של פרלמן (האדם שקרא לעצמו BEN YEHUDA). כמו המילה עצבים שהוכנסה לשפה בשימוש של כעס וזה יכול להחטיא אדם בלשונו כשהוא מפחד מאדם שכועס עליו והוא מתאר אותו כעצבני, כי אז אתה מייצר פחד מאדם שמשול ליראת בורא עולם.  ברור לכולנו שהאוהבים את ולדימיר ויסוצקי לא חשבו שהוא אלהים, ברור לכולנו שולדימיר ויסוצקי לא היה מחבב את הפסלים שעשו בדמותו, בדיוק כמו דוד שסביר להניח שהיה מנפץ את הפסל שעשו על שמו באיטליא. אני בטוחה שבורא עולם שבוחן לב וכליות יודע מי מתייחס לפסלים כאלוהים אחרים ומי מתייחס לפסלים כמחווה להביע הערכה לאומן, לכותב כמו ויסוצקי שנלחם בעריצים. זה בדיוק כמו ההבדל בין תמונה משפחתית לתמונה של מלובביץ’ ברחובות, היחס למלובביץ’ היה יחס למשיח שברור לכולנו שבורא עולם לא משח אותו ובמותו הם הכריזו שהוא רק ישן והוא ישוב ותבוא הגאולה… אין אדם שחזר מהמתים ואנחנו היהודים מחכים שבורא עולם ישוב וישראל נושע בתשועת יהוה.. לכן היחס למלובביץ’ עם תמונה זה לעשות פסל ותמונה במשמעות של אלוהים אחרים, של עבודה זרה.

החטא של שלמה בסוף דרכו היה הטיית לבבו:

וַיְהִי, לְעֵת זִקְנַת שְׁלֹמֹה, נָשָׁיו הִטּוּ אֶת-לְבָבוֹ, אַחֲרֵי אֱלֹהִים אֲחֵרִים; וְלֹא-הָיָה לְבָבוֹ שָׁלֵם עִם-יְהוָה אֱלֹהָיו, כִּלְבַב דָּוִיד אָבִיו.  מלכים.

ברור לכולנו שקול נשות דת הציונות, הוא קול נשים טובות שלא הסכימו עם דרוקמן שמוטי אלון הטה את- לבבו.

נשים טובות.

ברור לכולנו שדרוקמן שמע והחליט לא לעשות. 

משכב זכר .

ברור לכולנו שאין להתפלא שהעמים לא מאשרים שהמדינה השולטת בציון תשלוט על הר הבית. מדינה שמאשרת מצעד שוכבי משכב זכר בירושלים, זאת תועבה על פי תורתנו הקדושה.. לא ייתכן שתינתן האפשרות לאנשים כמו דרוקמן, בנט, מוטי אלון  לעלות להר הבית. תיק דוסים. תיק נפתלי בנט.

תועבה.

יש מצב שזאת הסיבה שיצחק תשובה הוסיף לשמו את השם שרון ועכשיו ראשי התבות של שמו הם שי”ת SHIT :

%d7%90%d7%a9%d7%9e%d7%94

צום החודש הרביעי.

מה שאני טוענת זה שאנחנו עדים בעת הזו לתוצאות מעשיו של פרנקנשטיין שגם הוא הגיע לארץ לבנות ולהבנות בה  כשהוא עשה את זה במערכת החינוך בישראל, לכן היום אנו עדים לכך שכל גנדי, נהיה טרנספר..


רוקי.. אתה יודע.. חוף הצוק.. מערבית מ- MANDARIN …

על בנט ודרוקמן וצאנם נאמר בתורתנו:

אֵיךְ נֶחְפְּשׂוּ עֵשָׂו, נִבְעוּ מַצְפֻּנָיו. עובדיה.

ועל ימינם נאמר:

אֲשֶׁר פִּיהֶם, דִּבֶּר-שָׁוְא;    וִימִינָם, יְמִין שָׁקֶר. תהלים.

תיק דוסים.  תיק בנט.תיק ב"ן. BEN NITAY. שם הקוד של בנימין נתניהו. BEN הוא גם הראשי תיבות של נפתלי בנט. ברור לכולם שנפתלי נבנה כדי להחליף את בנימין נתניהו, הוא מנסה להבנות מהרוח של נתניהו שנבנה מהרוח של בנימין בגין, היורש הרוחני של מנחם בגין.

נקודה למחשבה: אנחנו העם היהודי, היינו ארבע מאות שנים בעבדות קשה, הלכנו ארבעים שנה במדבר עד שקיבלנו את התורה. מה, לא מגיע לנו זכויות קניין על התורה, דוד המלך הוא מאבותנו, וישעיהו, וירמיהו ושמואל אלף ובית.. הכל שלנו.. מאבות אבותנו.. בדיוק כמו שסמי הוריש לעידן את “סמי קונדקטורס”, לנו דוד הוריש את התהלים, ואתם יודעים כמה בוחטות דופקים מהתהלים. ברור לכולנו, שמגיע לעם היהודי תמלוגים בעבור אוצר התהלים.. שלא לדבר על יהודה הלוי… ואיבן גבירול.. אקו”ם.

חוב אשראי הלוואה.
כשאתה משלם שכר לעובדים והעובדות שלך אתה משלם להם\ן כ-עשרה ימים לאחר סוף חודש עבודה, למעשה אתה חייב לעובדים והעובדות שלך כבר מהיום הראשון של החודש. לכן, כשנתת כסף לעובדים ולעובדות שלך לפני תום החודש, זה לא הלוואה, הם\הן לא חייבים\חייבות לך. חשוב שתבין- אתה וכל בעלי בתי החרושת בישראל חייבים לעובדים והעובדות כבר מהיום הראשון של החודש,
למען

אפס.
וַיַּעֲמֹד שָׂטָן, עַל-יִשְׂרָאֵל; וַיָּסֶת, אֶת-דָּוִיד, לִמְנוֹת, אֶת-יִשְׂרָאֵל. וַיֹּאמֶר דָּוִיד אֶל-יוֹאָב, וְאֶל-שָׂרֵי הָעָם, לְכוּ סִפְרוּ אֶת-יִשְׂרָאֵל, מִבְּאֵר שֶׁבַע וְעַד-דָּן; וְהָבִיאוּ אֵלַי, וְאֵדְעָה אֶת-מִסְפָּרָם.וַיֹּאמֶר יוֹאָב, יוֹסֵף יְהוָה עַל-עַמּוֹ כָּהֵם מֵאָה פְעָמִים–הֲלֹא אֲדֹנִי הַמֶּלֶךְ, כֻּלָּם לַאדֹנִי לַעֲבָדִים; לָמָּה יְבַקֵּשׁ זֹאת אֲדֹנִי, לָמָּה יִהְיֶה לְאַשְׁמָה לְיִשְׂרָאֵל. השימוש במילה הזאת הוא כל כך יום יומי. אפס היא מילה נכונה לספרה ללא ערך. לְמַעַן יֵדְעוּ, מִמִּזְרַח-שֶׁמֶשׁ וּמִמַּעֲרָבָה, כִּי-אֶפֶס,, בִּלְעָדָי: אֲנִי יְהוָה, וְאֵין עוֹד. אפס זאת ספרה שאסור שיהיה לה קיום בעולם הספורות.

שישים ותשע.

בתורה ישראל אין מספרים בסמלים. כשהתורה רוצה לכתוב שתים או שנים היא מציינת זאת במילים- שְׁתַּיִם שְׁנַיִם. אין סמל-2 בתורה. אין הגיון בקביעת הספרות שש ותשע בסמלים שהם זהים אך הפוכים. אם בתורה היו רוצים ש-שש יהיה ההפך מתשע אז שם הספרה שש היה עשת. לצורך העניין גם בשפה האנגלית הספרה six לא מקיימת היפוך של nine במילים. זאת אומרת שאין מה שהם קוראים לו סימטרי בין המילים לסמלים שהם קבעו. לצורך העניין אין להם יכולת לקיים סימטרי בין ספורות לבין מילים ברצונם לקבוע מספר שפעולתו תהיה ונהפוך הוא.

וַיֹּאמֶר יְהוֹנָתָן לְדָוִד, לֵךְ לְשָׁלוֹם: אֲשֶׁר נִשְׁבַּעְנוּ שְׁנֵינוּ אֲנַחְנוּ, בְּשֵׁם יְהוָה לֵאמֹר, יְהוָה יִהְיֶה בֵּינִי וּבֵינֶךָ וּבֵין זַרְעִי וּבֵין זַרְעֲךָ, עַד-עוֹלָם. וַיָּקָם, וַיֵּלַךְ; וִיהוֹנָתָן, בָּא הָעִיר. וַיָּבֹא דָוִד נֹבֶה, אֶל-אֲחִימֶלֶךְ הַכֹּהֵן; וַיֶּחֱרַד אֲחִימֶלֶךְ לִקְרַאת דָּוִד, וַיֹּאמֶר לוֹ מַדּוּעַ אַתָּה לְבַדֶּךָ, וְאִישׁ, אֵין אִתָּךְ. וַיֹּאמֶר דָּוִד לַאֲחִימֶלֶךְ הַכֹּהֵן, הַמֶּלֶךְ צִוַּנִי דָבָר, וַיֹּאמֶר אֵלַי אִישׁ אַל-יֵדַע מְאוּמָה אֶת-הַדָּבָר אֲשֶׁר-אָנֹכִי שֹׁלֵחֲךָ, וַאֲשֶׁר צִוִּיתִךָ; וְאֶת-הַנְּעָרִים יוֹדַעְתִּי, אֶל-מְקוֹם פְּלֹנִי אַלְמוֹנִי. ספר שמואל. מהמילה אלמוני ניתן להרכיב שתי מילים- אַלְ, מוֹנִי. אני חושבת שהכוונה לאדם לא ספור ושלא ניתן לספור אותו- וַיַּעֲמֹד שָׂטָן, עַל-יִשְׂרָאֵל; וַיָּסֶת, אֶת-דָּוִיד, לִמְנוֹת, אֶת-יִשְׂרָאֵל. וַיֹּאמֶר דָּוִיד אֶל-יוֹאָב, וְאֶל-שָׂרֵי הָעָם, לְכוּ סִפְרוּ אֶת-יִשְׂרָאֵל, מִבְּאֵר שֶׁבַע וְעַד-דָּן; וְהָבִיאוּ אֵלַי, וְאֵדְעָה אֶת-מִסְפָּרָם. דברי הימים.

ההנחה הבסיסית שלי היא שהיום צריך להיות מחולק לפי ספורות של שבע. כל התורה שלנו מבוססת על מחזוריות של שבע ולא של 6.
לכן היום צריך להיות בן 17 שעות, שעה צריכה להיות בת 70 דקות ודקה צריכה להיות בת 70 שניות, ולהוסיף עוד עשירית שניה לשניה..
ככתוב בתורתנו הקדושה:
בִּינוּ-נָא זֹאת, שֹׁכְחֵי אֱלוֹהַּ: פֶּן-אֶטְרֹף, וְאֵין מַצִּיל.
תורה 4נשאלתי שוב היום אם ארצה לחזור אחורה בזמן לנקודת זמן שנראית טובה יותר מהזמן הנוכחי ושוב פעם אמרתי שלא. יש זמנים בעבר שאני נהנית לחשוב עליהם יש ריחות שאהבתי בעבר ולא מריחים אותם היום שאני נהנית להריח אותם שוב. יש דברים שנעשו בעבר, בעיקר מוסיקה, שאני מאוד נהנית להקשיב לה היום. ובכל זאת, אני לא רוצה לחזור לעבר, אפילו לא לנקודת הזמן בה יבטיחו שאמצא בהופעה של הביטלס בהוליווד בוול. וגם לא להופעה של ג’ון לנון בשנות השבעים כששר power to the people . אני חושבת שזהו זמן טוב.
שעות

צריך לחשוב למה חילקו המחלקים את היום ל- 24 שעות ביממה בחלוקה לארבע -הבוקר הצהרים הערב והלילה. שווה 6 שעות ליחידה. 60 דקות בשעה. 60 שניות בדקה. למה לא במחזורים של 7 כפי שנהוג בתורת ישראל שהיא מבשרת הזמן לאנושות..

לב

ואני אומר זאת שוב, אין אדם בעולם הזה שיודע את התאריך המדויק והיום המדיק לפי ספירת הבריאה , הספירה  שיש בה מן האמת היא לפי הירח בו אתה יכול לדעת מה הראשון לחודש וכן הלאה.. ולפי השמש, משך השנה . אין לך יכולת לדעת את היום המדויק ואין לך יכולת לדעת את השנה המדויקת לפי ספירת הבריאה. אין לך התאמה עם ספירת הבריאה, אין לך סימטרי עם ספירת הבריאה. ומשכך לספר היצירה אין ערך ממשי. כל מה שאתה מצליח ליצור באמצעות ספורות זה בגלל שבורא עולם מתיר לך לעשות זאת.

רוחות שמים

אשכנזים הם לא מזרע אברהם ככתוב בתורתנו הקדושה. לפי הדרך בו נבנה המגרש בארץ ישראל ברור לכולנו שמדובר בזרע בוני מגדל בבל…  הדרך  שאתה מלמד תורה במוסדות המדינה היא אותה דרך שבגנותה נאמר בתהלים יִמּוֹטוּ, כָּל-מוֹסְדֵי אָרֶץ.

חוצותללא השלם לא היה חצי. במחשבה מעמיקה נוספת, גם השלם הוא חצי ממשהו אחד הוא חצי משתיים. והחצי הוא השלם של הרבע. כך שחצי הוא מושג שאינו קיים. ואם השלם הוא חצי ממשהו, אז גם השלם הוא מושג שאינו קיים. קצרצרים 37

המילה משקל היא מילה די מעניינת. היא מכילה את המילה שקל בתוכה. שקל הוא מטבע כסף עוד מהימים בהם נכתבה התורה.

 

אין את המילה מזל בתורה יש את המילה המקבילה לסלילה.. התוו דרך..סולל דרך..סולל כביש..סולל בונה..לפעמים גם מפריד כביש אתה יודע…כביש 6 הוא כביש חוצה ישראל כשמו כן הוא.. 6 כמחצית 12 השבטים.. צד אחד צפונה.. צד אחד דרומה אתם יודעים… שנים עשר.

סדר פסח. אהיה.

אצל הגרמנים אתה אף פעם לא יודע אם האות או- היא  האות אלף או האות עין.
בימים ההם,אין לך יכולת לספור. מכל בחינה שהיא
אין לך יכולת לעשות סימטרי- חילקו בגדי להם. ומשכך, אין לך יכולת לעשות קארמה- ועל לבושי יפילו גורל:

איוב- בראשית
בְּרֵאשִׁית, בָּרָא אֱלֹהִים, אֵת הַשָּׁמַיִם, וְאֵת הָאָרֶץ. וְהָאָרֶץ, הָיְתָה תֹהוּ וָבֹהוּ, וְחֹשֶׁךְ, עַל-פְּנֵי תְהוֹם; וְרוּחַ אֱלֹהִים, מְרַחֶפֶת עַל-פְּנֵי הַמָּיִם. זאת אומרת שכל רוח בעולם, היא רוחו של בורא עולם. כמו הנפח שאתה מכיר, כל אדם הוא כלי שמתפעל את אותה הרוח. לכולם יש את אותה רוח. הכלי, הגוף, הוא שמפעיל את הרוח. כך שאם אתה עוסק בהחלפות, אתה מחליף רוח באותה רוח.. הגוף שלך עדין מלוכלך..
וְדָוִד מְכַרְכֵּר בְּכָל-עֹז, לִפְנֵי יְהוָה; וְדָוִד, חָגוּר אֵפוֹד בָּד. וְדָוִד וְכָל-בֵּית יִשְׂרָאֵל, מַעֲלִים אֶת-אֲרוֹן יְהוָה, בִּתְרוּעָה, וּבְקוֹל שׁוֹפָר. וְהָיָה אֲרוֹן יְהוָה, בָּא עִיר דָּוִד; וּמִיכַל בַּת-שָׁאוּל נִשְׁקְפָה בְּעַד הַחַלּוֹן, וַתֵּרֶא אֶת-הַמֶּלֶךְ דָּוִד מְפַזֵּז וּמְכַרְכֵּר לִפְנֵי יְהוָה, וַתִּבֶז לוֹ, בְּלִבָּהּ. שם. אני שמי מיכל. אבא שלי נתן לי את השם. הוא היה קורא לי- מיכל בת זרע המרדות. וזה קטע.. אני מורדת גם במשמעות השם שלי. אני לא בזה בליבי לדוד. הוא וכתביו הם השראה בשבילי, דוד המלך הוא המלמד שלי. וזה לא סותר את העובדה שאבוז בליבי וגם במילותיי לפינטו, אם אראה את פינטו רוקד כשהוא מכניס את הארון עם ספר התורה לבית הכנסת. כי פינטו לא מְפַזֵּז וּמְכַרְכֵּר לִפְנֵי יְהוָה כמו דוד המלך. תורה מועדים.

אחרי פרשת בראשית, אין מועדים בתורה שמצויינים לפי יום בשבוע שהיה המועד. אחרי פרשת בראשית, בתורה כתובים השנה החודש והיום בחודש כשהשנה המצויינת היא לפי מקרה שקרה. למשל: כמה שנים אחרי יציאת מצרים קרה הדבר, או כמה שנים מהולדת אדם\איש (לא אדם מאדם וחווה)  מהתורה קרה הדבר, אין ספירה של שנים לפי עת הבריאה.

מה שמחזק את דעתי שאין אדם שיודע את היום בשבוע ואת השנה לפי ספירת הבריאה.

התורה שלנו מחולקת לפרשות וככה כל השנה אנחנו קוראים את פרשת השבוע מבראשית ועד וזאת הברכה. וחוזר חלילה. באיזשהו שלב אתה לא יכול שלא להתיחס לפרשת השבוע מתוך מקום שיודע מה יקרה בפרשות שיבואו לאחריה עד סוף הסיפור. אייך היא מושפעת מהעבר שבא לפניה ואייך היא משפיעה על העתיד שבא אחריה. תורה 2

תארו לכם שהיום בעצם יום שבת. כשאלוהים ברא את העולם הוא ברא אותו ביום ראשון. ואז הגיע יום שני שלישי רביעי ואז ביום ביום השביעי נגמר השבוע.. ושוב פעם ראשון שני שלישי וכן הלאה ושבוע חדש. ועברו השנים והמאות והאלפים ויש מצב כך אומרים המליונים.. ואתם יודעים קרו דברים בעולם והיו תקופות בהם לאדם לא היו הכלים לספור ושלא לדבר על לנהל מעקב… יש מצב שלפי ספירת הבריאה היום יום שבת ולא יום שני או בכלל כל יום אחר רק לא יום שני… יש מצב שהדוסים שומרים שבת ביום חמישי.

PA-KID של PA-ZEL.
BABUSHKA. TRIOSHKA.
גוי של שבת\ראשון\חגים ומועדים.    
עת.
Wise-key bar.
קרוקודיל דנדי.
רצח רבין.
בַּיָּמִים הָהֵם, אֵין מֶלֶךְ בְּיִשְׂרָאֵל: אִישׁ הַיָּשָׁר בְּעֵינָיו, יַעֲשֶׂה. שופטים.
צ’רנוביץ’.
גנוסטים.
בנט עשו- מכה וחובש.
אחת הסיבות לפעולות ה”אקו” והחיקוי ההתחפשות של עשיו היא מתוך מקום שהם מבקשים לקחת את הפקודה של האדם אותו הם רוצים לעשוק, בדיוק כמו פרסקי שדיבר שלום ולא עשה שלום ושאתם חושבים שלום אז אתם חושבים פרסקי ולא בגין ורבין.  בדיוק כמו בנט שלא הסכים לחוק העסקה ישירה ושאמר לילדים שיורם גלבוע עושק את שכרם שאין להם”מזל” (גורל בעברית, המילה מזל היא בשפה הערבית) ולכן הוא מציע להם להיות אביהם. אתה מבין מה זה עושה ששר חינוך, אומר לילדים של עניים שהם חסרי מזל שהם נולדו לאב עני ושעדיין אין להם את הבינה להבין שבנט עשה מהם עניים. בשורה התחתונה, בנט מבקש את בכורות ישראל כעשו שמבקש להשיב לעצמו את הבכורה שהוא בז לה. ומתוך מקום מבקש לקבל אישור כאב ילדי ישראל, הוא יכול לעשות המרת בית זבול.
המר.
חשוב שתדע מר בחור,
יהוה הוא אבי העם היהודי. כך שאתה מבין את מי אתה מבקש לעשוק  ועם מי יש לך ריב.
כִּי-אַתָּה אָבִינוּ–כִּי אַבְרָהָם לֹא יְדָעָנוּ, וְיִשְׂרָאֵל לֹא יַכִּירָנוּ:  אַתָּה יְהוָה אָבִינוּ, גֹּאֲלֵנוּ מֵעוֹלָם שְׁמֶךָ. ישעיהו.

אאזרך ולא ידעתני.

אני מניחה שלנוכח קיום מגרש בישראל שמקיים בתוכו משבצות עוני שנגרמות ע”י חוקים של שכר מינימום שמשמעותו עוני והעסקת בני אדם באמצעות סוחר בני אדם יקיימו מצב שיהיו אנשים שיעשו דברים מסויימים כדי להחלץ מהמשבצת בה הם נמצאים או להשאר במשבצת בה הם נמצאים. להחלצותם אין משמעות מישהו אחר יתפוס את מקומם.

106

בסופו של יום ג’ון ויוקו שהראו עצמם ללא מלבושים לעיני כל אמרו לך שהם יודעים שאתה רואה הכל והם לא מתביישים, והמשיכו לאמר : POWER TO THE PEOPLE. WORKING CLASS HERO IS SOMTHING TO BE. GIVE PEACE A CHANCE.. הוא גם דיבר על INSTANT KARMA במשמעות – יחלקו בגדי להם ועל לבושי יפילו גורל. אתה הבנת מה הוא אמר ומה הוא מביא לידיעת העמים, לכן רצחת אותו. בדיוק כמו שיש אנשים שיודעים מדוע רבין הוריד את ה- ALTALENA, גם בגין לא ידע.. פרס ידע, הוא אמר לבגין שבן גוריון טעה כשהורה להוריד את ה- ALTALENA, בגין ביקש שיסביר, פרס לא הסביר.. מעט אחרי או מעט לפני- בגין אמר- סובבוני בכחש.

ALTALENA באה מאמריקה אתה יודע.. משוט בארץ…

32
כדי להבין את פועל מלכות אֱדוֹם לשליטה על ישראל נבין תחילה, מיהו בונה חורש צירים: חֲזוֹן, עֹבַדְיָה: כֹּה-אָמַר אֲדֹנָי יְהוִה לֶאֱדוֹם, שְׁמוּעָה שָׁמַעְנוּ מֵאֵת יְהוָה וְצִיר בַּגּוֹיִם שֻׁלָּח–קוּמוּ וְנָקוּמָה עָלֶיהָ, לַמִּלְחָמָה. הִנֵּה קָטֹן נְתַתִּיךָ, בַּגּוֹיִם: בָּזוּי אַתָּה, מְאֹד. זְדוֹן לִבְּךָ הִשִּׁיאֶךָ, שֹׁכְנִי בְחַגְוֵי-סֶלַע מְרוֹם שִׁבְתּוֹ; אֹמֵר בְּלִבּוֹ, מִי יוֹרִדֵנִי אָרֶץ. אִם-תַּגְבִּיהַּ כַּנֶּשֶׁר, וְאִם-בֵּין כּוֹכָבִים שִׂים קִנֶּךָ–מִשָּׁם אוֹרִידְךָ, נְאֻם-יְהוָה. אִם-גַּנָּבִים בָּאוּ-לְךָ, אִם-שׁוֹדְדֵי לַיְלָה–אֵיךְ נִדְמֵיתָה, הֲלוֹא יִגְנְבוּ דַּיָּם; אִם-בֹּצְרִים בָּאוּ לָךְ, הֲלוֹא יַשְׁאִירוּ עֹלֵלוֹת. אֵיךְ נֶחְפְּשׂוּ עֵשָׂו, נִבְעוּ מַצְפֻּנָיו. עַד-הַגְּבוּל שִׁלְּחוּךָ, כֹּל אַנְשֵׁי בְרִיתֶךָ–הִשִּׁיאוּךָ יָכְלוּ לְךָ, אַנְשֵׁי שְׁלֹמֶךָ; לַחְמְךָ, יָשִׂימוּ מָזוֹר תַּחְתֶּיךָ–אֵין תְּבוּנָה, בּוֹ. הֲלוֹא בַּיּוֹם הַהוּא, נְאֻם-יְהוָה, וְהַאֲבַדְתִּי חֲכָמִים מֵאֱדוֹם, וּתְבוּנָה מֵהַר עֵשָׂו.
78
יאמר המתחכם שורמוס פעל למען הבעלים הקודמים של פסגות, אז אטען כנגדו שזאת חלק מהמזימה כדי לקיים את פסגות כמרכז כח של האחווה. יורק וורמוס עשו חטאים שהעצימו את פסגות ואייפקס קונה, ופסגות נשארת כמרכז כח של בעלי ההון הריכוזי לצורך שליטה של אנשי האחווה על העמים מבלי יכולת להאשים את הבעלים החדשים שמקיימים את פסגות כמרכז כח שמעשיר את אנשי האחווה. כמו שלמדנו האנשים האלה מעשירים השני את השלישי באמצעות עסקיהם ומוקדי הכח. וזה כמעשה פרעה- הבה ונתחכמה לו. ראיתם את שיתופי הפעולה בינהם כמו הנפקת החברים בה טייקונים נחלצו לעזרתו של דנקנר באמצעות כספי העם היהודי בישראל והגר התושב עימנו.

חוב אשראי הלוואה.

כשאתה משלם שכר לעובדים והעובדות שלך אתה משלם להם\ן כ-עשרה ימים לאחר סוף חודש עבודה,

למעשה אתה חייב לעובדים והעובדות שלך כבר מהיום הראשון של החודש. לכן, כשנתת כסף לעובדים ולעובדות שלך לפני תום החודש, זה לא הלוואה, הם\הן לא חייבים\חייבות לך.

חשוב שתבין- אתה וכל בעלי בתי החרושת בישראל חייבים לעובדים והעובדות כבר מהיום הראשון של החודש, לכן אין לבעלי בתי החרושת יכולת להפיל את העובדים והעובדות כשהם מבקשים נפש בתמורה לחוב. חשוב שתבין שבסופו של יום אתה החייב.

101
בתעשיא, שלקוח קונה מעסק אז הספק אומר לו מחיר 9 שקל– תנאי תשלום 90 יום מתום חודש מכירה, בא ספק אחר אומר 9 שקל – תנאי תשלום 120 יום מתום חודש מכירה.ברור לכולנו שהלקוח יעדיף את מי שנתן לו תנאי תשלום ארוכים יותר. התנאי תשלום, הם חלק מהמחיר שהספק מחשב כדי לגרום ללקוח לקנות ממנו ולא מהמתחרה שלו.כך שזה לא חוב.אותו הדבר לגבי המכולות השכונתיות.שהמכולת עושה זאת, תושבי השכונה מעדיפים לקנות ממנו ולא מהמכולת המתחרה שלו בשכונה, וככה הוא מוכר יותר ומרוויח יותר.אותו הדבר לגבי אשראי בנקאי והלוואות, לראיה הבנקים בישראל מרוויחים הרבה מאוד כסף. הכסף נהיה כמו מוצר שאתה מוכר ומרוויח עליו כסף. אם הבנקים לא היו מרוויחים אז היה על מה להתווכח בעניין. כמובן שברור לכולנו שבעת ששרי אריסון נותנת הלוואה מבנק הפועלים, זהו לא כספה, זה הכסף של העם בישראל והגר התושב עימנו. כך שהעם חייב לעם כשהוא לוקח הלוואה מהכספים המופקדים בבנק הפועלים שאבא של שרי אריסון השתלט עליו.
כפי שכולם יודעים מישהו באיזשהו שלב קבע שקביעת יהדות של איש או אשה היא לפי האם, יש שמסבירים זאת כי רק כך יש בטחון לדעת, כי אי אפשר לערער על יציאת תינוק או תינוקת מרחם אמם. ברור לכולנו שאם האם בגדה בבעלה אז למרות שיש בטחון שהתינוק או התינוקת יצאו מרחמה, הם לא יהודים, הם ממזרים שלא יכולים לבוא בברית יהוה ובבית יהוה ודין האם על מעשה זה- הוא מוות.

קביעה זו סותרת דבר תורה, היא גם סותרת את העברת הבכורה, הברכה מאב לבן כפי שאברהם העביר ליצחק ויצחק ליעקב ויעקב לבניו שנהיו שבטי ישראל לישראל.

כָּל-אֵלֶּה שִׁבְטֵי יִשְׂרָאֵל, שְׁנֵים עָשָׂר; וְזֹאת אֲשֶׁר-דִּבֶּר לָהֶם אֲבִיהֶם, וַיְבָרֶךְ אוֹתָם–אִישׁ אֲשֶׁר כְּבִרְכָתוֹ, בֵּרַךְ אֹתָם. בראשית. הפרק האחרון.

גם יהדותו של דוד נקבעה לפי אבותיו ולא לפי אמו שהצטרפה לשבט יהודה.

וְאֵלֶּה תּוֹלְדוֹת פָּרֶץ, פֶּרֶץ הוֹלִיד אֶת-חֶצְרוֹן. וְחֶצְרוֹן הוֹלִיד אֶת-רָם, וְרָם הוֹלִיד אֶת-עַמִּינָדָב.  וְעַמִּינָדָב הוֹלִיד אֶת-נַחְשׁוֹן, וְנַחְשׁוֹן הוֹלִיד אֶת-שַׂלְמָה.  וְשַׂלְמוֹן הוֹלִיד אֶת-בֹּעַז, וּבֹעַז הוֹלִיד אֶת-עוֹבֵד. וְעֹבֵד הוֹלִיד אֶת-יִשָׁי, וְיִשַׁי הוֹלִיד אֶת-דָּוִד.  רות.

מכך אתה יכול להבין שהאם לא מעבירה. 

כפי שאת לא יודעת, רק אב מוסר את בִּתּוֹ. גם לאחר אונס דינה רק יעקב היה יכול למסור את בִּתּוֹ לאנס. לאחר האונס אתה לא יכול לעשות פעולת מסירה, העברת בעלות כמו שאומרים, דרך אדם שאינו האב של הנאנסת, גם לא דרך הדוד. כפי שידוע, אחי דינה לא הסכימו לעסקה והרגו את האנס.

בכל מקרה, ממקרה רבקה אנו למדים שמסירת הבת נעשית בהסכמת הבת: 

וַיֹּאמְרוּ, נִקְרָא לַנַּעֲרָ, וְנִשְׁאֲלָה, אֶת-פִּיהָ.  וַיִּקְרְאוּ לְרִבְקָה וַיֹּאמְרוּ אֵלֶיהָ, הֲתֵלְכִי עִם-הָאִישׁ הַזֶּה; וַתֹּאמֶר, אֵלֵךְ.

זה די מעניין שגם שעבד אברהם שאל את רבקה מי היא, היא אמרה:

וָאֶשְׁאַל אֹתָהּ, וָאֹמַר בַּת-מִי אַתְּ, וַתֹּאמֶר בַּת-בְּתוּאֵל בֶּן-נָחוֹר, אֲשֶׁר יָלְדָה-לּוֹ מִלְכָּה; בראשית.

היא העידה על עצמה כבת האב שלה ולא בת האם שלה. לכן חשוב מאוד לתקן את הברכה כשאנחנו מברכים אדם ומכוונים כנהוג לֵאמֹר את שם האדם ושם אמו. צריך לאמר את שם האדם ושם אביו.

גם במקרה שפחה, האב צריך למכור את בִּתּוֹ להעבדה. בימנו אנו, עובדת היא אינה שפחה. אתה צריך לתת כסף לאביה כדי לעשות ממנה שפחה. 

וְכִי-יִמְכֹּר אִישׁ אֶת-בִּתּוֹ, לְאָמָה–לֹא תֵצֵא, כְּצֵאת הָעֲבָדִים. אִם-רָעָה בְּעֵינֵי אֲדֹנֶיהָ, אֲשֶׁר-לא (לוֹ) יְעָדָהּ–וְהֶפְדָּהּ:  לְעַם נָכְרִי לֹא-יִמְשֹׁל לְמָכְרָהּ, בְּבִגְדוֹ-בָהּ. שמות.

גם ממקרה יוסף למדנו שהאחים הגדולים (ולא הקטנים) שלו מסרו את האח יוסף שהיה ממין זכר, כפי שאתה יודע כשזכר מתחתן האב לא מוסר אותו לבעלות אשתו. 

וַיְהִי-הֶבֶל, רֹעֵה צֹאן, וְקַיִן, הָיָה עֹבֵד אֲדָמָה.  וַיְהִי, מִקֵּץ יָמִים; וַיָּבֵא קַיִן מִפְּרִי הָאֲדָמָה, מִנְחָה–לַיהוָה.  וְהֶבֶל הֵבִיא גַם-הוּא מִבְּכֹרוֹת צֹאנוֹ, וּמֵחֶלְבֵהֶן; וַיִּשַׁע יְהוָה, אֶל-הֶבֶל וְאֶל-מִנְחָתוֹ. וְאֶל-קַיִן וְאֶל-מִנְחָתוֹ, לֹא שָׁעָה; וַיִּחַר לְקַיִן מְאֹד, וַיִּפְּלוּ פָּנָיו. וַיֹּאמֶר יְהוָה, אֶל-קָיִן:  לָמָּה חָרָה לָךְ, וְלָמָּה נָפְלוּ פָנֶיךָ.  הֲלוֹא אִם-תֵּיטִיב, שְׂאֵת, וְאִם לֹא תֵיטִיב, לַפֶּתַח חַטָּאת רֹבֵץ; וְאֵלֶיךָ, תְּשׁוּקָתוֹ, וְאַתָּה, תִּמְשָׁל-בּוֹ. בראשית.

אח גדול מושל באח קטן ממנו, כפי שלמדנו ממקרה קין והבל, לכן אחים גדולים יכולים להעביר משילות על האח הקטן. מקרה אחי יוסף מחזק את הקביעה שהיהדות נקבעת לפי האב, כי אחי יוסף היו אחיו מהאב ולא מהאם.

וְאֶל-אִישֵׁךְ, תְּשׁוּקָתֵךְ, וְהוּא, יִמְשָׁל-בָּךְ. בראשית.

המשילות של הזכר על האשה גם היא מתוארת עם תשוקה וזאת לא אותה תשוקה שיש בין אחים קטנים לגדולים, אח קטן לומד מאח גדול, הוא רוצה לעשות כמוהו וכו’. ויש איסור על משכב זכר:
משכב זכר...התשוקה של האשה לזכר היא תשוקה שבאה לידי ביטוי בתשוקה של יחסי אישות, לכן לא יכולה להיות משילות של אח על אחות. 

מה שאני אומרת לך שטעית, לנוכח הידיעה שהאם לא מעבירה את לא יכולה לקחת דרך האם. ולנוכח הידיעה שהאב מעביר לפני מותו, את לא יכולה לקחת מהאב דרך הבן לפני מותו של האב. ואם הבן רצח את האב, הבן לא יורש. וזה לא משנה מה גיל האב. בורא עולם קובע מתי ילך אדם מהעולם הזה.

אֲבִי יְתוֹמִים, וְדַיַּן אַלְמָנוֹת– אֱלֹהִים, בִּמְעוֹן קָדְשׁוֹ. תהלים.

כמובן שלאחר מות האב, יהוה הוא אבי היתומים ודין האלמנות, אדם לא יכול להיות אבי יתומים ודין אלמנה אם בורא עולם לא אישר לו. גם אם תיתן כסף ליתומים, אתה צריך לזכור שבמקרה יתומים שהאב הוא יהוה, הכסף שנתת הוא כסף של יהוה בורא עולם ולא שלך.

וַיֹּאמֶר מֶלֶךְ-סְדֹם, אֶל-אַבְרָם:  תֶּן-לִי הַנֶּפֶשׁ, וְהָרְכֻשׁ קַח-לָךְ. וַיֹּאמֶר אַבְרָם, אֶל-מֶלֶךְ סְדֹם:  הֲרִמֹתִי יָדִי אֶל-יְהוָה אֵל עֶלְיוֹן, קֹנֵה שָׁמַיִם וָאָרֶץ. בראשית.

ברור לכולנו שלאחר מות אב המשפחה, האח לא מושל באחות ולא מושל באמו לאחר שהתאלמנה, יען כי יהוה הוא אבי היתומים ודין האלמנות.

וַיִּסַּע מִשָּׁם אַבְרָהָם אַרְצָה הַנֶּגֶב, וַיֵּשֶׁב בֵּין-קָדֵשׁ וּבֵין שׁוּר; וַיָּגָר, בִּגְרָר.  וַיֹּאמֶר אַבְרָהָם אֶל-שָׂרָה אִשְׁתּוֹ, אֲחֹתִי הִוא; וַיִּשְׁלַח, אֲבִימֶלֶךְ מֶלֶךְ גְּרָר, וַיִּקַּח, אֶת-שָׂרָה.  וַיָּבֹא אֱלֹהִים אֶל-אֲבִימֶלֶךְ, בַּחֲלוֹם הַלָּיְלָה; וַיֹּאמֶר לוֹ, הִנְּךָ מֵת עַל-הָאִשָּׁה אֲשֶׁר-לָקַחְתָּ, וְהִוא, בְּעֻלַת בָּעַל. וַאֲבִימֶלֶךְ, לֹא קָרַב אֵלֶיהָ; וַיֹּאמַר–אֲדֹנָי, הֲגוֹי גַּם-צַדִּיק תַּהֲרֹג. הֲלֹא הוּא אָמַר-לִי אֲחֹתִי הִוא, וְהִיא-גַם-הִוא אָמְרָה אָחִי הוּא; בְּתָם-לְבָבִי וּבְנִקְיֹן כַּפַּי, עָשִׂיתִי זֹאת. וַיֹּאמֶר אֵלָיו הָאֱלֹהִים בַּחֲלֹם, גַּם אָנֹכִי יָדַעְתִּי כִּי בְתָם-לְבָבְךָ עָשִׂיתָ זֹּאת, וָאֶחְשֹׂךְ גַּם-אָנֹכִי אוֹתְךָ, מֵחֲטוֹ-לִי; עַל-כֵּן לֹא-נְתַתִּיךָ, לִנְגֹּעַ אֵלֶיהָ. בראשית.

גם אם הבעל מסכים למשכב האסור של אשתו למדנו מהתורה שאברהם שלח את אשתו לשכב עם אבימלך, במקרה הזה שלא כמו במקרה פרעה, בורא עולם הזהיר את אבימלך שלא לשכב איתה כי אם הוא ישכב איתה הוא ימות. ומכך אנחנו למדים שלמרות שאברהם אישר את המשכב, הדין הוא דין מוות.

במקרה שאב מוסר את ביתו לשפחה, בשפת התורה, אמה. במקרה שהקונה לא רוצה אותה יותר הוא צריך לפדות אותה ולשחרר אותה, אסור לו על פי תורה למכור אותה לעמי נכר. חשוב לזכור שאתה עושה פעולות מכוונות להפלת אדם, יש פעולות שאתה עושה שלא מפילות את האדם מבחינה רוחית. האדם שאנסת אותו לא אשם. זאת אומרת שבחשיבה הגיונית, אם מכרת שפחה שקנית מאביה לעמי נכר, היא נשארת יהודיה. וכפי שאתם זוכרים גם שאחיו של יוסף מכרו אותו, הוא נשאר ישראלי ופרעה הבין שרוּחַ אֱלֹהִים בּוֹ ושם אותו כמושל על כל קנינו.

וַיֹּאמֶר פַּרְעֹה, אֶל-עֲבָדָיו:  הֲנִמְצָא כָזֶה–אִישׁ, אֲשֶׁר רוּחַ אֱלֹהִים בּוֹ. וַיֹּאמֶר פַּרְעֹה אֶל-יוֹסֵף, אַחֲרֵי הוֹדִיעַ אֱלֹהִים אוֹתְךָ אֶת-כָּל-זֹאת, אֵין-נָבוֹן וְחָכָם, כָּמוֹךָ. אַתָּה תִּהְיֶה עַל-בֵּיתִי, וְעַל-פִּיךָ יִשַּׁק כָּל-עַמִּי; רַק הַכִּסֵּא, אֶגְדַּל מִמֶּךָּ. בראשית.

ועוד דבר,

כמו שלמדנו שהעברת הברכה נעשית מאב לבן, כמו אברהם ליצחק ויצחק ליעקב, כך ניתן ללמוד לגבי עוונות, 

כִּי אָנֹכִי יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, אֵל קַנָּא–פֹּקֵד עֲו‍ֹן אָבוֹת עַל-בָּנִים וְעַל-שִׁלֵּשִׁים וְעַל-רִבֵּעִים, לְשֹׂנְאָי. דברים. 

כך שאב גם מעביר את עוונו לבנו. זאת אומרת שאם לא מעבירה את העוונות שלה ומשכך את הדינים, לילדיה.

ומשכך גם אם תחתים אשה על ערבות אישית לחטאיך (כמו שדורשים בבנק ערבים להלוואה, אם הלווה לא ישלם את ההלוואה, אז הערבים ישלמו) לא תוכל לפקוד את העוון על בניה ובנותיה.

עוון אבות גם לא עובר לבנות.. 

יש מצב שמיכאל שטראוס “עלה על השיטה” כמו שאומרים..

הוא העביר לעופרה שלא נושאת בעוון.. ועופרה שלא נושאת בעוון אביה תעביר בחזרה לבנים..

עשית טעות שניסית להשיג לעצמך דרגת אלוהים כשאימצת יתומים. 

וּבִשְׂדֵי יְתוֹמִים, אַל-תָּבֹא.
כִּי-גֹאֲלָם חָזָק;  הוּא-יָרִיב אֶת-רִיבָם אִתָּךְ. משלי.

ברור לכולנו שגרושה היא לא אלמנה ובנה לא יתום.אב בכלא לא עושה ילד יתום. לעיתים הם מאמצים ילדים כאלה לצורך געילת האב וגאולת המאמץ בדרך כלל הפעולה מלווה באינוס האב בכלא. יש מדובבים שגועלים ומגשרים לצורך פעולות געילה וגאולה בבתי הכלא.

כִּי מֵי דִימוֹן מָלְאוּ דָם, ישעיהו.

כפי שאתם יודעים דת הציונות מעבידה את התורה, אני יודעת על מקרה של שפיכת דם מכוונת כדי לקיים נבואה טובה על אנשים שלמעשה הסכימו שישפכו דמם בדרך זו.

כִּי מֵי דִימוֹן מָלְאוּ דָם, כִּי-אָשִׁית עַל-דִּימוֹן נוֹסָפוֹת–לִפְלֵיטַת מוֹאָב אַרְיֵה, וְלִשְׁאֵרִית אֲדָמָה. ישעיהו.

ואלה חלילי הקסם שמוצארט העיד על מכונות אדם מהסוג הזה- דאוס אקס מאקינאס. שהם בני אדם שספרו עצמם, שמות וסיפור חייהם כסיפורי התורה כשהאלוהים, הוא אלוהים אחרים. לכן לרוב פעולות על יתומים או משולים ליתומים, כי האימוץ מייצר את האב כמשול לבורא עולם. כמובן שכל הסרט נתמך במעגלים שמייצרים סיפור התורה המלא כשהם תופסים את המקום הטוב בסיפור, ומגרש כזה הוא מגרש שיכול לקיים את הכשף ואת המכשפים, שמשמעותו יצירת רוח שפועלת לטובת הבעלים, ראשי הפירמידות..

וַיְדַבֵּר יְהוָה אֶל-מֹשֶׁה וְאֶל-אַהֲרֹן, לֵאמֹר אֲלֵהֶם.  דַּבְּרוּ אֶל-בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, לֵאמֹר:  זֹאת הַחַיָּה אֲשֶׁר תֹּאכְלוּ, מִכָּל-הַבְּהֵמָה אֲשֶׁר עַל-הָאָרֶץ. כֹּל מַפְרֶסֶת פַּרְסָה, וְשֹׁסַעַת שֶׁסַע פְּרָסֹת, מַעֲלַת גֵּרָה, בַּבְּהֵמָה–אֹתָהּ, תֹּאכֵלוּ. אַךְ אֶת-זֶה, לֹא תֹאכְלוּ, מִמַּעֲלֵי הַגֵּרָה, וּמִמַּפְרִסֵי הַפַּרְסָה:  אֶת-הַגָּמָל כִּי-מַעֲלֵה גֵרָה הוּא, וּפַרְסָה אֵינֶנּוּ מַפְרִיס–טָמֵא הוּא, לָכֶם. וְאֶת-הַשָּׁפָן, כִּי-מַעֲלֵה גֵרָה הוּא, וּפַרְסָה, לֹא יַפְרִיס; טָמֵא הוּא, לָכֶם.  וְאֶת-הָאַרְנֶבֶת, כִּי-מַעֲלַת גֵּרָה הִוא, וּפַרְסָה, לֹא הִפְרִיסָה; טְמֵאָה הִוא, לָכֶם. וְאֶת-הַחֲזִיר כִּי-מַפְרִיס פַּרְסָה הוּא, וְשֹׁסַע שֶׁסַע פַּרְסָה, וְהוּא, גֵּרָה לֹא-יִגָּר; טָמֵא הוּא, לָכֶם.  מִבְּשָׂרָם לֹא תֹאכֵלוּ, וּבְנִבְלָתָם לֹא תִגָּעוּ; טְמֵאִים הֵם, לָכֶם. אֶת-זֶה, תֹּאכְלוּ, מִכֹּל, אֲשֶׁר בַּמָּיִם:  כֹּל אֲשֶׁר-לוֹ סְנַפִּיר וְקַשְׂקֶשֶׂת בַּמַּיִם, בַּיַּמִּים וּבַנְּחָלִים–אֹתָם תֹּאכֵלוּ. וְכֹל אֲשֶׁר אֵין-לוֹ סְנַפִּיר וְקַשְׂקֶשֶׂת, בַּיַּמִּים וּבַנְּחָלִים, מִכֹּל שֶׁרֶץ הַמַּיִם, וּמִכֹּל נֶפֶשׁ הַחַיָּה אֲשֶׁר בַּמָּיִם–שֶׁקֶץ הֵם, לָכֶם.  וְשֶׁקֶץ, יִהְיוּ לָכֶם; מִבְּשָׂרָם לֹא תֹאכֵלוּ, וְאֶת-נִבְלָתָם תְּשַׁקֵּצוּ.  כֹּל אֲשֶׁר אֵין-לוֹ סְנַפִּיר וְקַשְׂקֶשֶׂת, בַּמָּיִם–שֶׁקֶץ הוּא, לָכֶם. ויקרא.

האדם שאוכל אוכל אסור הוא טמא, אך הדין הוא אינו דין מוות , הדינים לגבי אוכל אסור למאכל הם לרוב שהאדם שבא איתם במגע טמא עד הערב.

וְכָל-הַנֹּשֵׂא, מִנִּבְלָתָם–יְכַבֵּס בְּגָדָיו, וְטָמֵא עַד-הָעָרֶב. לְכָל-הַבְּהֵמָה אֲשֶׁר הִוא מַפְרֶסֶת פַּרְסָה וְשֶׁסַע אֵינֶנָּה שֹׁסַעַת, וְגֵרָה אֵינֶנָּה מַעֲלָה–טְמֵאִים הֵם, לָכֶם; כָּל-הַנֹּגֵעַ בָּהֶם, יִטְמָא. וְכֹל הוֹלֵךְ עַל-כַּפָּיו, בְּכָל-הַחַיָּה הַהֹלֶכֶת עַל-אַרְבַּע–טְמֵאִים הֵם, לָכֶם; כָּל-הַנֹּגֵעַ בְּנִבְלָתָם, יִטְמָא עַד-הָעָרֶב. וְהַנֹּשֵׂא, אֶת-נִבְלָתָם–יְכַבֵּס בְּגָדָיו, וְטָמֵא עַד-הָעָרֶב; טְמֵאִים הֵמָּה, לָכֶם.  וְזֶה לָכֶם הַטָּמֵא, בַּשֶּׁרֶץ הַשֹּׁרֵץ עַל-הָאָרֶץ:  הַחֹלֶד וְהָעַכְבָּר, וְהַצָּב לְמִינֵהוּ.  וְהָאֲנָקָה וְהַכֹּחַ, וְהַלְּטָאָה; וְהַחֹמֶט, וְהַתִּנְשָׁמֶת.  אֵלֶּה הַטְּמֵאִים לָכֶם, בְּכָל-הַשָּׁרֶץ; כָּל-הַנֹּגֵעַ בָּהֶם בְּמֹתָם, יִטְמָא עַד-הָעָרֶב.  וְכֹל אֲשֶׁר-יִפֹּל-עָלָיו מֵהֶם בְּמֹתָם יִטְמָא, מִכָּל-כְּלִי-עֵץ אוֹ בֶגֶד אוֹ-עוֹר אוֹ שָׂק, כָּל-כְּלִי, אֲשֶׁר-יֵעָשֶׂה מְלָאכָה בָּהֶם; בַּמַּיִם יוּבָא וְטָמֵא עַד-הָעֶרֶב, וְטָהֵר. ויקרא.

אני צריכה לחשוב אם גם שאוכלים אוכל אסור למאכל, אז הטמאות של האדם גם במקרה הזה היא רק עד הערב, כי באכילה של בשר שמותר לאכול אך הבשר נטמא, הטמאות של האדם שאכל את הבשר הטמא היא רק עד הערב.

אַךְ מַעְיָן וּבוֹר מִקְוֵה-מַיִם, יִהְיֶה טָהוֹר; וְנֹגֵעַ בְּנִבְלָתָם, יִטְמָא. וְכִי יִפֹּל מִנִּבְלָתָם, עַל-כָּל-זֶרַע זֵרוּעַ אֲשֶׁר יִזָּרֵעַ–טָהוֹר, הוּא. וְכִי יֻתַּן-מַיִם עַל-זֶרַע, וְנָפַל מִנִּבְלָתָם עָלָיו–טָמֵא הוּא, לָכֶם. וְכִי יָמוּת מִן-הַבְּהֵמָה, אֲשֶׁר-הִיא לָכֶם לְאָכְלָה–הַנֹּגֵעַ בְּנִבְלָתָהּ, יִטְמָא עַד-הָעָרֶב.  וְהָאֹכֵל, מִנִּבְלָתָהּ–יְכַבֵּס בְּגָדָיו, וְטָמֵא עַד-הָעָרֶב; וְהַנֹּשֵׂא, אֶת-נִבְלָתָהּ–יְכַבֵּס בְּגָדָיו, וְטָמֵא עַד-הָעָרֶב. ויקרא.

האם נכון לקבוע שהבשר של הבהמה המותרת לאכילה שנטמא הפך לשקץ ורמש והדין שהאדם טמא עד הערב באכילת בהמה המותרת לאכילה אך נטמאה, מלמד אותנו שכך הדין באכילת כל אוכל טמא.

החרב המתהפכת.אתם רוצים תמיד ה- כ”ט שמספרתם אותו בספורות 29. כ”ט יכול להיות עם הרבה פרושים כשאתה לא מדבר ברור, ראשי תיבות של שתי האותיות יכולים להתפרש גם – כלב טרף. וכפי שהבנת אין ערך למיספור האותיות א=1 או ב=2, בתורה שהיא המקור של השפה העברית הנלמדת עוד הרבה לפני שמישהו מיספר את האותיות לא קבעו שהאות א= 1. כך שגם מיספור 29 לא מספק לך את ראשי התיבות כ”ט. וכמה שתתווכח איתי – 1.8 זה לא חי. גם אם המיספור של האותיות היה נכון, 1.8 גם לא היה חי הוא היה א.ח. וכפי שאתה יודע לפעמים שבוחנים באמת, אז הרבה פעמים למרות שכתוב 1.8 אז האמת היא שהוא  1.79, 1.81 וכו’

נו.. כולם יודעים ש- HAGAY הומו… אני טוענת שהוא ה- YONATAN של ITZHAK זאת הסיבה שהוא פירגן לו 50 כמו שהוא פירגן ל- SHARON הכלב המדו-בב, השאלה היא איפה HAGAY  השקיע את ה- 100 ל”שיפוצים…”.

אתה יודע שאני לא אוהבת את תחנת הרכבת של העוצבה שבנית במקום שאסור לך לבנות..

unisex.

יש נשים שמבינות היום את המשמעות של חטא חטא רווח, ואחר כך יוד יוד רווח.

ורק אחר כך חטא יוד רווח.

ויש כאלה שיש להם בעיא עם החטא והעין..

הם רצו להם ח’ ו- י’, אך נעצרו ב- ח’ ו- ע’ שלא נותן להם להשיג את ח’ ו- י’.

al kapona.

רדיו זמן השלום- קשת בענן.

חשוב להסביר שרונית ואני לא היינו שותות שכר, בדורי לא היה נהוג לשתות שכר ב”תיכון”.. היינו ב”סוטול” מהמוסיקה וגם את השיר הזה לא מעולם שמעתי ביחד איתה. את השיר באווירה של “סוטול” שמעתי פעם ראשונה שדוּדי לוי שר אותו שהוא צף במים בים בזמן שקיעה כשהוא “מסטול” מיופיה של הבריאה והוא שר כל כך יפה…

סוד מרעים.

דרגת הכלב. the joker. אינעל בא-בור איליג’אבק. נחש צפע. בחמש קם צייד. הוויסקי בר (חיים) הבא. שאבתם מיים בששון ממעייני הישועה באמצעות שווערצע חייעז, קורבנות בני אדם לחטאי עשירים. הורדת מסכה. חשיפת מסכה. רדיו זמן השלום- x files פרומו. גפן סדום, כישוף- שקר. גפן סדום- אמת. משכב רוחני. אדם כלב. קן לציפור, לוציפר. לֹא-תִהְיֶה קְדֵשָׁה, מִבְּנוֹת יִשְׂרָאֵל; וְלֹא-יִהְיֶה קָדֵשׁ, מִבְּנֵי יִשְׂרָאֵל. דברים- משפחת קדישזון: asher ladys, asher ladys boys. קדישזון. שבויים. יעקב ועשו. עבד אברהם. עשתי עשר. תאריך. ההבדל בין בגין מנחם, יצחק רבין ואנואר סאדאת לבין, בנימין נתניהו, שמעון פרסקי ומובראק. כלב של אדונים. ארץ יסדה לעולם. וְשָׁחַטְתָּ אֶת-הַפָּר, לִפְנֵי יְהוָה, פֶּתַח, אֹהֶל מוֹעֵד. שמות. הכל לטובה. בסופו של יום. החרב המתהפכת.

כשעקרי בקשה להחליף אותי בדיר שנסעתי לחופשה, לימדתי אותה להאכיל את הכבשים ולזהות כבשה דורשת. כך שאתה מבין שאני יודעת לזהות דרישות מהסוג הזה:

עמוד היום השני, לחודש, בחודש העשתי עשר, בשנה השבעים ושלוש.

ואיך מזהים כבשה דורשת,

משחררים את איל ההרבעה ממכלאת האילים ורואים על מי הוא גוהר. 

גָּרְסָה נַפְשִׁי לְתַאֲבָה– אֶל-מִשְׁפָּטֶיךָ בְכָל-עֵת. גָּעַרְתָּ, זֵדִים אֲרוּרִים– הַשֹּׁגִים, מִמִּצְו‍ֹתֶיךָ. תהלים.

אֱלֹהִים, זֵדִים קָמוּ-עָלַי, וַעֲדַת עָרִיצִים, בִּקְשׁוּ נַפְשִׁי; וְלֹא שָׂמוּךָ לְנֶגְדָּם. תהלים.

אני אסביר לך,

ב”ענף” יש תקן Z .

בשנות 2000- 2007 לפי הספורות הנוצריות התקן תאר קושיות חומר Z2 חומר “רגיל”,  Z3 רך יותר למתיחה. Z5 חומר עוד יותר רך למתיחה עמוקה.

בשנת 2013 לפי הספורות הנוצריות ראיתי ששינו את התאור של תקן Z. והוא תאר עובי ציפוי, Z100  תאר 100 גרם אבץ למטר מרובע, ועל אותו בסיס חישוב, Z180 , Z200 ו- Z275.

אתה בטח יודע שבמקרה שקרה בדואר לא ראיתי את ה”פר” עם ה”כבשה” באותה מכלאה.

זְכֹר-דָּבָר, לְעַבְדֶּךָ–  עַל, אֲשֶׁר יִחַלְתָּנִי.
זֹאת נֶחָמָתִי בְעָנְיִי:  כִּי אִמְרָתְךָ חִיָּתְנִי.
זֵדִים, הֱלִיצֻנִי עַד-מְאֹד;  מִתּוֹרָתְךָ, לֹא נָטִיתִי.
זָכַרְתִּי מִשְׁפָּטֶיךָ מֵעוֹלָם יְהוָה;  וָאֶתְנֶחָם.

תהלים.

לפני שממשיכים נקודה למחשבה:

MA DOOR  כללי. MA DOOR דתי.

“מה את מדברת בתי. באמת דברים מוזרים את משמיעה. טוב שלקירות
אין אוזניים. בתו היחידה והאהובה של המהר”ל משמיעה דברים,
שראויים להישמע בפי פשוטת עם. החתן של רבי ליוא יהודה בן
בצלאל, התלמיד המצטיין בישיבה יתקן את הגג או את הרגל בשולחן!
לא בתי, אני מבטיח לך, שלא את ולא בנך או בתך, יצטרכו לשאוב
מים או לחטוב עצים, במקרה שחלילה תרגישי את עצמך לא טוב. זאת
יעשה משרת שלך, שלא ידבר הרבה, שישמע כל מה שתגידי לו. ועוד
דבר. הוא יהיה בדיוק, כפי שאנשים אמרו לך -בעל כתפיים, שבקלות
ישא דליים מלאיי מים ובעל זרועות כבירות, שיחטוב למענך ולמען
כל המשפחה עצים, כמה שתרצי.” מתוך ספרו של אריה חורשי אודות יצירת הגולם לרייזלה, בת ה- MAHARAL.

יצירת הגולם- לידה.

“מִקְוֶה הוא מאגר מים קטן אשר נועד לאפשר לאיש או אישה יהודים לטבול כדי להיטהר ממצבי טומאה שונים.” wikipedia.

הצבי

נושא האסל. נושא חטאת.

“ועכשיו נדביק את הגוף, גוש יותר גדול, נרחיב את כתפיו, יותר רחבות משלי ומכל אדם, כדי שבקלות יוכל לשאת את האסל עם שני דליים. ניתן לו כל דבר לפי המטרה, שלמענה הוא יחיה, אם יחיה. גם את החזה כדאי להרחיב. עתה נדביק שני גלילים לצדדים, על מנת שיהיה בעל זרועות ” מתוך ספרו של אריה חורשי אודות יצירת הגולם לרייזלה, בת ה- MAHARAL.

( LON צבע בערבית, BABILON  המכירים את “ענף” הצבע יודעים שמניפת הצבעים נקראת RAL ואתה יודע שיש אנשים שהפס כסף לא בצבע כסף כמו דוקטור ליכטי בר זור מה- דו-בים..).

העיר העלית, העיר התחתית.

“קום קום..” מתוך השיר של מרדכי על רייז”לה.. קום קום.. ביידיש זה- חיש חיש..

קלאסית.אתה יודע שהעיר חרבה והם אבדו את ה-

GOOD OLD MAMA.. שהיתה לה אלבמה..

ונסעו ל- WISE KEY ברחיים החדש..

יְמֵי-שְׁנוֹתֵינוּ בָהֶם שִׁבְעִים שָׁנָה,  וְאִם בִּגְבוּרֹת שְׁמוֹנִים שָׁנָה–
וְרָהְבָּם,  עָמָל וָאָוֶן:
כִּי-גָז חִישׁ,  וַנָּעֻפָה.

תהלים.

“ז,ה  הממלא לו ולחטאת–ממלא את שלו תחילה, וקושרו באסל; ואחר כך ממלא את של חטאת; ואם מילא את של חטאת תחילה, ואחר כך מילא את שלו–פסול.  נותן את שלו לאחריו, ואת של חטאת לפניו; ואם נתן את של חטאת אחריו, פסול.  היו שניהן של חטאת–נותן אחד לפניו ואחד לאחריו, וכשר:  מפני שאי אפשר.” מסכת משנה פרה ז,ה.

שטן

“הוא שקע מיד בים צירופי אותיות, מספרים, צירופים מוזרים, שאינם אומרים שום דבר לאיש, שאינו עוסק בח”ן, היא חכמה נסתרת, אך כוחם כביר ליודע להשתמש בהם. אחרי הכל אפילו הקדוש ברוך הוא ברא את העולם בכוח הדיבור היוצר. כבר בתלמוד מדובר על פירושים למעשה מרכבה ועל סודות צירופי מילים, אותיות ומספרים ועל נפלאות שיכול אדם לעשות על ידי צירופי אותיות השם המפורש.” מתוך ספרו של אריה חורשי אודות יצירת הגולם לרייזלה, בת ה- MAHARAL.

 לכן החרב המתהפכת:

צופן דה ווינצ’י (שתבינו שהמקור לחטא, גם לחטא שנעשה לישוע, הוא לא מהיהודים, אלא מהערב רב שיצאו ביחד עם ישראל ממצרים, דה ווינצ’י לא היה יהודי).

מי הצר האורב לי בדרך, מי המרעיל בארות נחמה- רחל המשוררת.

קיבוציםליטבינוףקיבוץ עין גדי- מועצה אזורית תמרליברמן-פאינה שרי אריסון(היתה שותפה של קיבוץ ניר עוזHOR ETZYONBENNET NAFTALI  מתנח”לים.

ברור לרן ששכב עם ענת בעולת הבעל כשהפעיל את הוויסקי בר של 1.8 קיים ווסקי בר ככלי טמא. ומשכך אין ערך לפעולות השאיבה שהוא עשה שם.

אַל-תְּשַׁקְּצוּ, אֶת-נַפְשֹׁתֵיכֶם, בְּכָל-הַשֶּׁרֶץ, הַשֹּׁרֵץ; וְלֹא תִטַּמְּאוּ בָּהֶם, וְנִטְמֵתֶם בָּם. כִּי אֲנִי יְהוָה, אֱלֹהֵיכֶם, וְהִתְקַדִּשְׁתֶּם וִהְיִיתֶם קְדֹשִׁים, כִּי קָדוֹשׁ אָנִי; וְלֹא תְטַמְּאוּ אֶת-נַפְשֹׁתֵיכֶם, בְּכָל-הַשֶּׁרֶץ הָרֹמֵשׂ עַל-הָאָרֶץ. כִּי אֲנִי יְהוָה, הַמַּעֲלֶה אֶתְכֶם מֵאֶרֶץ מִצְרַיִם, לִהְיֹת לָכֶם, לֵאלֹהִים; וִהְיִיתֶם קְדֹשִׁים, כִּי קָדוֹשׁ אָנִי. זֹאת תּוֹרַת הַבְּהֵמָה, וְהָעוֹף, וְכֹל נֶפֶשׁ הַחַיָּה, הָרֹמֶשֶׂת בַּמָּיִם; וּלְכָל-נֶפֶשׁ, הַשֹּׁרֶצֶת עַל-הָאָרֶץ.  לְהַבְדִּיל, בֵּין הַטָּמֵא וּבֵין הַטָּהֹר; וּבֵין הַחַיָּה, הַנֶּאֱכֶלֶת, וּבֵין הַחַיָּה, אֲשֶׁר לֹא תֵאָכֵל. ויקרא.

וְהֵבִיאוּ אֶת-כָּל-אֲחֵיכֶם מִכָּל-הַגּוֹיִם מִנְחָה לַיהוָה בַּסּוּסִים וּבָרֶכֶב וּבַצַּבִּים וּבַפְּרָדִים וּבַכִּרְכָּרוֹת, עַל הַר קָדְשִׁי יְרוּשָׁלִַם–אָמַר יְהוָה:  כַּאֲשֶׁר יָבִיאוּ בְנֵי יִשְׂרָאֵל אֶת-הַמִּנְחָה בִּכְלִי טָהוֹר, בֵּית יְהוָה. ישעיהו.

בכל מקרה ברור לכולנו שבעת הזו שמקריבים בני אדם לחטאת, אז כמו בהמות שמקריבים לכפרת חטאים, אדם טמא הוא לא כשר ל”הקרבה”. כי הבהמה המוקרבת חייבת להיות טהורה. גם הכליהמגשר חייב להיות כלי טהור אתה יודע… ברור לי ולך שהמגשרים שלך אינם כלי טהור..

משכב זכר...לנוכח ידיעתנו שיש תיקון מוצע בתורה לחטא אכילת אוכל טמא וגם ללא תיקון החטא, הדין על אכילת אוכל טמא הוא אינו דין מוות, ברור לכולנו שלא ניתן להשוות בין חטא אכילת אוכל טמא ובין תועבת אישים השוכבים את זכר משכבי אשה שלחטא זה הדין ברור- מוות. כך שאתה לא יכול להפיל דין של איש השוכב את זכר משכבי אשה על אדם שאכל אוכל טמא.

אותו הדבר לגבי השוכב עם בעולת בעל- דין מוות.

וַיִּסַּע מִשָּׁם אַבְרָהָם אַרְצָה הַנֶּגֶב, וַיֵּשֶׁב בֵּין-קָדֵשׁ וּבֵין שׁוּר; וַיָּגָר, בִּגְרָר.  וַיֹּאמֶר אַבְרָהָם אֶל-שָׂרָה אִשְׁתּוֹ, אֲחֹתִי הִוא; וַיִּשְׁלַח, אֲבִימֶלֶךְ מֶלֶךְ גְּרָר, וַיִּקַּח, אֶת-שָׂרָה.  וַיָּבֹא אֱלֹהִים אֶל-אֲבִימֶלֶךְ, בַּחֲלוֹם הַלָּיְלָה; וַיֹּאמֶר לוֹ, הִנְּךָ מֵת עַל-הָאִשָּׁה אֲשֶׁר-לָקַחְתָּ, וְהִוא, בְּעֻלַת בָּעַל. וַאֲבִימֶלֶךְ, לֹא קָרַב אֵלֶיהָ; וַיֹּאמַר–אֲדֹנָי, הֲגוֹי גַּם-צַדִּיק תַּהֲרֹג. הֲלֹא הוּא אָמַר-לִי אֲחֹתִי הִוא, וְהִיא-גַם-הִוא אָמְרָה אָחִי הוּא; בְּתָם-לְבָבִי וּבְנִקְיֹן כַּפַּי, עָשִׂיתִי זֹאת. וַיֹּאמֶר אֵלָיו הָאֱלֹהִים בַּחֲלֹם, גַּם אָנֹכִי יָדַעְתִּי כִּי בְתָם-לְבָבְךָ עָשִׂיתָ זֹּאת, וָאֶחְשֹׂךְ גַּם-אָנֹכִי אוֹתְךָ, מֵחֲטוֹ-לִי; עַל-כֵּן לֹא-נְתַתִּיךָ, לִנְגֹּעַ אֵלֶיהָ. בראשית.

ממקרה דוד ובת שבע אנו למדים שרק בורא עולם מוחל על דין מוות כפי שמחל לדוד וחשוב לזכור בורא עולם העניש את דוד על מעשהו- מות בנו הראשון מבת שבע.

כִּי-יִמָּצֵא אִישׁ שֹׁכֵב עִם-אִשָּׁה בְעֻלַת-בַּעַל, וּמֵתוּ גַּם-שְׁנֵיהֶם–הָאִישׁ הַשֹּׁכֵב עִם-הָאִשָּׁה, וְהָאִשָּׁה; וּבִעַרְתָּ הָרָע, מִיִּשְׂרָאֵל.  דברים.

סביר להניח שלא כל רע הוא רע עם דין מוות:

אֲנִי יְהוָה וְאֵין עוֹד, זוּלָתִי אֵין אֱלֹהִים; אֲאַזֶּרְךָ, וְלֹא יְדַעְתָּנִי. לְמַעַן יֵדְעוּ, מִמִּזְרַח-שֶׁמֶשׁ וּמִמַּעֲרָבָה, כִּי-אֶפֶס, בִּלְעָדָי:  אֲנִי יְהוָה, וְאֵין עוֹד. יוֹצֵר אוֹר וּבוֹרֵא חֹשֶׁךְ, עֹשֶׂה שָׁלוֹם וּבוֹרֵא רָע; אֲנִי יְהוָה, עֹשֶׂה כָל-אֵלֶּה. ישעיהו.

יש רע ויש רע..

מאזני מרמה.

העובדה שאתה קורא לעצמך חזיר כדי שלא יקריבו אותך, לא אומרת שאני כבשה. אתם אלה שלמעשה ממשילים עצמכם לבהמות. העובדה שאתם ממשילים עצמכם לבהמות לא מקיימת ולא קובעת את תושבי המדינות שאתם פועלים בהן, כבהמות. ברור לכולנו שהאנשים שגנבו את המאה הם אינם בעלי הדיעה. לצורך העניין מתן שוחד כדייי לקבל את המאה גם נחשב לגניבה, בדיוקק שהתרומה שתרמו משפחת עופר לאיצטדיון חיפה לא נחשבתת לתרומההה לנוכח מעני המדען שהואא קיבל מהמדינה, אתה לא יכול לקבל הנחות ומענקים ואחר כך להחשיב אתת סכום כסף שנתת להקמת מוזאון או איצטדיון כדורגל כתרומה יען כי סכום הכסף שקיבלת הרבה יותר גדול מסכום הכסף שנתת.
מענקי מדען.

לצורך העניין גם התרומות שתרם סמי עופר למוזאון הימי בלונדון הם על חשבון משלמי המיסים בישראל, יהודים והגרים התושבים עימנו. כך שהעם היהודי והגר התושב עימנו תרמו לאיצטדיון הכדורגל בחיפה ומוזאון הימי בלונדון ולא סמי עופר. כך שברור לכולנו שעידן עופר לא יכול לקיים את שדי התרומות הנושאים את שם משפחתו כשדות געילה לפדות נפשו. ככתוב בתהלים:

וְיֵקַר, פִּדְיוֹן נַפְשָׁם; וְחָדַל לְעוֹלָם.

הכסף שאתה נותן בשדי תרומות לא יוכלו להיות מתועלים להפלת אשמה ודין אשמה על העם היהודי והגר התושב עימנו בישראל.

אותו דבר לגבי בגדים ומלבושים, שדוד אמר- יחלקו בגדי להם ועל לבושי יפילו גורל. הוא דיבר במשל, הבגד הוא לא חומר והוא לא רוח והוא לא בשר ודם.ברור לכולנו שהקרבת קורבנות , היא הקרבה של בהמות, בהמות שמותר לאכול אותן, חשוב גם שהבהמה תהיה “כשרה” כמו שאומרים, כדי שהעני יאכל. זאת מטרת ההקרבה. חשוב שתבינו, כשאתם גונבים גרביים מבן אדם, כי אסור להקריב קורבן עם גרב, אתם רואים את עצמכם כבהמות. כתוב שאסור בהמה עם גרב, לא כתוב בן אדם עם גרב.

בכל מקרה ברור לכולנו שבעת הזו שמקריבים בני אדם לחטאת, אז כמו בהמות שמקריבים לכפרת חטאים, אדם טמא הוא לא כשר ל”הקרבה”. כי הבהמה המוקרבת חייבת להיות טהורה. גם הכלי המגשר חייב להיות כלי טהור אתה יודע… ברור לי ולך שהמגשרים שלך אינם כלי טהור..

יהיה לך הרבה יותר קשה לקיים מאזני מרמה בישראל. אני חושבת שגם ברוסיא ובליטא אבותיך הצפרטיסטים בתחפושת יהודים נתקלו בבעיות שהם לא הבינו מדוע הם לא מצליחים להחיל את מה שרצו להחיל בסופו של יום..

ורמוס- פסגות. צבא מעמדות פרק שני. soldaire of fortune.

למה יהיה לאשמה

בערוץ 2 החליטו לספר במהדורה “המרכזית” מה קורה עם מערכת היחסים של בני העדה האתיופית תושבי קריית מלאכי עם תושבי קריית מלאכי שאינם אתיופים. וזאת בעת ששוטרים הכו את בני העדה האתיופית כשהתלוננו על איפה ואיפה.. האם אשמים תושבי קריית מלאכי העניים בשכר הנמוך של בני העדה האתיופית. האם אשמים תושבי קריית מלאכי באלימות של השוטרים כלפי בני העדה האתיופית. האם אשמים תושבי קריית מלאכי העניים בעובדה שבמשרדי מוסדות המדינה לא מעסיקים את בני העדה האתיופית האקדמאים ואם מעסיקים אז רק דרך קבלן. זה די מעניין שעשו הפרדה בין עולים מאתיופיא לעולים מזרחים. עם קום המדינה נקבע שעולים מאסיא ואפריקה נחשבים מזרחים ומשכך העולים מאתיופיא גם מזרחים, ההפרדה בין העולה המזרחי החדש לעולה המזרחי הישן משמשת להפיל אשמה על העולה המזרחי הישן על מעשי האשכנזים.

אונס.

יֵשֵׁב, בְּמַאְרַב חֲצֵרִים–בַּמִּסְתָּרִים, יַהֲרֹג נָקִי; עֵינָיו, לְחֵלְכָה יִצְפֹּנוּ.
יֶאֱרֹב בַּמִּסְתָּר, כְּאַרְיֵה בְסֻכֹּה–  יֶאֱרֹב, לַחֲטוֹף עָנִי;
יַחְטֹף עָנִי,    בְּמָשְׁכוֹ בְרִשְׁתּוֹ.

תהלים.

רוקפלר.

ברור לי ולך שהתקנות לשליטה על האדם על ידי “חברות פרטיות” כבר נקבעו, כך שאין לך יכולת לטעון “גוועלד” שאני חושפת באותם מקומות שהרשת לעצמך להכנס אליהם.

הצבי

“נפתלי בנט נולד בחיפה, בן שלישי לג’ים ומירנה, שניהם ילידי קליפורניה, ארצות הברית. הוריו עלו לישראל לאחר מלחמת ששת הימים. אביו היה בין היתר מגייס תרומות לטכניון.” WIKIPEDIA.

הרצחת וגם ירשת.

שטן

וְהָיָה מִסְפַּר בְּנֵי-יִשְׂרָאֵל, כְּחוֹל הַיָּם, אֲשֶׁר לֹא-יִמַּד, וְלֹא יִסָּפֵר; וְהָיָה בִּמְקוֹם אֲשֶׁר-יֵאָמֵר לָהֶם, לֹא-עַמִּי אַתֶּם, יֵאָמֵר לָהֶם, בְּנֵי אֵל-חָי.

ברור לכולנו שבני ישראל הם שנים עשר השבטים.

אנחנו היהודים רק שבט אחד מבני ישראל.

כדי לספור את העם היהודי אתה צריך לכלול אותו בתוך ספירה כוללת של כל ישראל, כדי לספור את העם היהודי אתה צריך לכלול גם את אלה שבגולה וגם את האנוסים בספרד. אני טוענת שהאונסיםמה- SPANISH TRAIN, האינקווזיציא היו מאבות האפרטהייד, הצפרטיסטים, ואלטלניסטים שפועלים במסכות בקרב העמים כחלק מהם, כדי לגעול את עמי יהוה כחלק מרוצנם של אנשי הילל בן שחר לרשת את נאות אל. כפי שלמדנו יוסף נשאר בן אל-חי לאחר שנמכר. וגם את הישועים, הם לא עזבו את בורא עולם, בתחילת דרכם לפני חורבן הבית השני הם היו סוג של שבט בתוך היהודים. כמו שהיו “סיקרים” כשבט בתוך היהודים.

כפי שכבר אמרתי’ בנט הוא אינו אבי ילדי ישראל והגר התושב עימנו, יהוה הוא אבינו וכפי שכבר אמרתי גם לגר יש זכויות כי בורא עולם אמר שהם כתושב עימנו..

כִּי-אַתָּה אָבִינוּ–כִּי אַבְרָהָם לֹא יְדָעָנוּ, וְיִשְׂרָאֵל לֹא יַכִּירָנוּ:  אַתָּה יְהוָה אָבִינוּ, גֹּאֲלֵנוּ מֵעוֹלָם שְׁמֶךָ. ישעיהו.

וכפי שכבר אמרתי יהוה הוא גם גֹּאֲלֵנוּ, יען כי,

יִשְׂרָאֵל נוֹשַׁע בַּיהוָה, תְּשׁוּעַת עוֹלָמִים: ישעיהו.

כך שברור לכולנו שבנט מבקש לגאול את ישראל הוא מבקש לגעול את ילדי ישראל מיהוה.

ברור לכולנו שבנט לעג לעצמו כאדם שעשה מאבות ילדי ישראל עניים וביקש להושיע את ילדיהם כאביהם..

ברור לכולנו שמאוד נדרש להוציא את חסמב”ה מהמערה החשמלית…

ג'ודו. (2)

פיענוח צופן דה ווינצ’י- החרב המתהפכת.

מי הוא יהודי, מי היא יהודיה.

על דוד המלך שאמר:

יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם; וְעַל-לְבוּשִׁי, יַפִּילוּ גוֹרָל. וְאַתָּה יְהוָה, אַל-תִּרְחָק; אֱיָלוּתִי, לְעֶזְרָתִי חוּשָׁה. הַצִּילָה מֵחֶרֶב נַפְשִׁי; תהלים.

נאמר:

וַיֹּאמֶר דָּוִד אֶל-נָתָן, חָטָאתִי לַיהוָה; וַיֹּאמֶר נָתָן אֶל-דָּוִד, גַּם-יְהוָה הֶעֱבִיר חַטָּאתְךָ–לֹא תָמוּת. אֶפֶס, כִּי-נִאֵץ נִאַצְתָּ אֶת-אֹיְבֵי יְהוָה, בַּדָּבָר, הַזֶּה; שמואל.

משמע, כשאתה עושה כמו האנשים שדוד נלחם בהם שעשו לדוד את זה:

יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם; וְעַל-לְבוּשִׁי, יַפִּילוּ גוֹרָל. וְאַתָּה יְהוָה, אַל-תִּרְחָק; אֱיָלוּתִי, לְעֶזְרָתִי חוּשָׁה. הַצִּילָה מֵחֶרֶב נַפְשִׁי; תהלים.

גם אם תצליח לעשות את הפעולה, אז אתה מ:

אֹיְבֵי יְהוָה, בַּדָּבָר, הַזֶּה;

לכן אין מצב שתקבל את זה אחרי שעשית את ז,ה.

לאחר המשל:

יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם; וְעַל-לְבוּשִׁי, יַפִּילוּ גוֹרָל. וְאַתָּה יְהוָה, אַל-תִּרְחָק;

דוד המלך ביקש מבורא עולם:

הַצִּילָה מֵחֶרֶב נַפְשִׁי;

דוד המשיל את הבגדים לנפש והמלבוש לחרב. הבגדים שלקחו לו משולים לנפש, והפלת הגורל במשמעות של משל המלבוש כבושת החטא שיש עליו דין מוות (כמו משכב זכר, כמו משכב עם בעולת בעל), שהוא החרב..

הבגדים והמלבושים שבעזרתם תאר דוד את מעשי המבקשים להפילו היו משל כדרך שכותב משורר :

לַמְנַצֵּחַ לִבְנֵי-קֹרַח מִזְמוֹר.
שִׁמְעוּ-זֹאת, כָּל-הָעַמִּים;    הַאֲזִינוּ, כָּל-יֹשְׁבֵי חָלֶד.
גַּם-בְּנֵי אָדָם, גַּם-בְּנֵי-אִישׁ–    יַחַד, עָשִׁיר וְאֶבְיוֹן.
פִּי, יְדַבֵּר חָכְמוֹת;    וְהָגוּת לִבִּי תְבוּנוֹת.
אַטֶּה לְמָשָׁל אָזְנִי;    אֶפְתַּח בְּכִנּוֹר, חִידָתִי.

תהלים.

שאתה משתמש במשל כדי לעשות פעולה אתה עושה פעולת כישוף של מכשף כי ברור לי ולך שבגד או מלבוש לכיסוי ערווה זה בד, זה לא נפש, זה לא רוח.. על פעולת הכישוף שלעצמה יש דין מוות:

מְכַשֵּׁפָה, לֹא תְחַיֶּה. ויקרא.

זאת אומרת שעצם הפעולה הורגת אותך.

ושנשחק:

ברור לכולנו שאדם שמתעסק עם חומרים חלודים בעוצבת הפלדה ושעשה לעצמו קרחת, הוא לא בהכרח מבני קורח. ואדם בשם שמואל שמאשר אותך, הוא לא שמואל הנביא ואתה לא שאול וגם לא דוד. 

מיכל בת שאול.

ניתן לראות שבתורה מרבים להזכיר את שמה של מיכל עם שם אביה שאול, כך שאתה לא יכול להמשיל כל מיכל למיכל בת שאול לצורך פעולות של דת הציונות במשמעות העבדת התורה. כך שכעת אתה מבין שיש הרבה מיכליות בארץ שגם בהגיון שלך, אין לך ולא היתה לך את היכולת להשתמש בהן כבזות לך במשמעות שהבוז שלהן לך, הופך אותך לדוד ומפיל עליהן קללה.

אני אגיד לך זאת כך, למרות שעקרת את השרשים של היוצרים הארופאים הקלאסים וחילקת את ה”קלפיהם” לאנשיך, הימים שחלו לאחר מכן הוכיחו שלא באמת העברת לאנשיך שהם וירטואזים ולא יוצרים ושעדיין מנגנים את היצירה של האנשים שעקרו את שרשיהם מהם ומילדיהם..

קלאסית.

ותגיד ל- J LENNO שהוא לא JOHN LENNON.

עשו נחפשו.

לפעמים אתה צריך להבין שאם אתה רוצה – TO LIVE אתה צריך  TO LEAVE.

כפי שאתה יודע, אני לא הייתי ב- CARLIFORNIA. ורק אלה שעשו CHACK IN ל- CARLIFORNA חייבים לעזוב ולחזור ל- CARLIFORNIA.

ואתפתחא, עיני תרוויהון, וידעו, ארי ערטילאין אינון; וחטיטו להון טרפי תינין, ועבדו להון זרזין. אונקלוס.

You can checkout any time you like,
But you can never leave!

לפני שממשיכים,

תחשוב על כך שברור לכולנו שאתה לא יכול להפעיל “בובה”  ולהאשים את ה”בובה”.

איש בחטאו יומת.

ואתה יודע תמיד יש לנו את משל AL KAPONA– אם לא נתפוס אותך ככה, נתפוס אותך ככה וככה..

בעת הזו, הכנסתי את המשבצות הללו למגרש:

al kapona.

מצוות.
משמע- משפט אשה אינו משפט גבר.
משמע- דין אשה אינו דין גבר.אִישׁ אִישׁ מִבֵּית יִשְׂרָאֵל וּמִן-הַגֵּר בְּיִשְׂרָאֵל, אֲשֶׁר יַקְרִיב קָרְבָּנוֹ לְכָל-נִדְרֵיהֶם וּלְכָל-נִדְבוֹתָם, אֲשֶׁר-יַקְרִיבוּ לַיהוָה, לְעֹלָה.  לִרְצֹנְכֶם:  תָּמִים זָכָרבַּבָּקָר, בַּכְּשָׂבִים וּבָעִזִּיםכתוב שרק זכר מותר להקריב.כשרן אמר לי בשיחת סיום עבודה שהם לעולם לא יקבלו אשה, הוא למעשה ברך אותי ולא קילל אותי.ברוך בורא עולם שעשני אשה בארץ שממשילה את תושביה לבהמות.

אונס.

יֵשֵׁב, בְּמַאְרַב חֲצֵרִים–בַּמִּסְתָּרִים, יַהֲרֹג נָקִי; עֵינָיו, לְחֵלְכָה יִצְפֹּנוּ.
יֶאֱרֹב בַּמִּסְתָּר, כְּאַרְיֵה בְסֻכֹּה–  יֶאֱרֹב, לַחֲטוֹף עָנִי;
יַחְטֹף עָנִי,    בְּמָשְׁכוֹ בְרִשְׁתּוֹ.

תהלים.

דין מאה אינו דין "פרוטה".

לכן אנחנו היהודים מתפללים לבורא עולם שיבוא וידין גּוֹיִם בצדק ועמים באמונתו..

שִׁירוּ לַיהוָה, שִׁיר חָדָשׁ;    שִׁירוּ לַיהוָה, כָּל-הָאָרֶץ.
שִׁירוּ לַיהוָה, בָּרְכוּ שְׁמוֹ;    בַּשְּׂרוּ מִיּוֹם-לְיוֹם, יְשׁוּעָתוֹ.
סַפְּרוּ בַגּוֹיִם כְּבוֹדוֹ;    בְּכָל-הָעַמִּים, נִפְלְאוֹתָיו.
כִּי גָדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד;    נוֹרָא הוּא, עַל-כָּל-אֱלֹהִים.
כִּי, כָּל-אֱלֹהֵי הָעַמִּים אֱלִילִים;    וַיהוָה, שָׁמַיִם עָשָׂה.
הוֹד-וְהָדָר לְפָנָיו;    עֹז וְתִפְאֶרֶת, בְּמִקְדָּשׁוֹ.
הָבוּ לַיהוָה, מִשְׁפְּחוֹת עַמִּים;    הָבוּ לַיהוָה, כָּבוֹד וָעֹז.
הָבוּ לַיהוָה, כְּבוֹד שְׁמוֹ;    שְׂאוּ-מִנְחָה, וּבֹאוּ לְחַצְרוֹתָיו.
הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה, בְּהַדְרַת-קֹדֶשׁ;    חִילוּ מִפָּנָיו, כָּל-הָאָרֶץ.
אִמְרוּ בַגּוֹיִם, יְהוָה מָלָךְ–    אַף-תִּכּוֹן תֵּבֵל, בַּל-תִּמּוֹט;
יָדִין עַמִּים,    בְּמֵישָׁרִים.
יִשְׂמְחוּ הַשָּׁמַיִם, וְתָגֵל הָאָרֶץ;    יִרְעַם הַיָּם, וּמְלֹאוֹ.
יַעֲלֹז שָׂדַי, וְכָל-אֲשֶׁר-בּוֹ;    אָז יְרַנְּנוּ, כָּל-עֲצֵי-יָעַר.
לִפְנֵי יְהוָה, כִּי בָא–    כִּי בָא, לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ:
יִשְׁפֹּט-תֵּבֵל בְּצֶדֶק;    וְעַמִּים, בֶּאֱמוּנָתוֹ.

תהלים.

12

כִּי-יִמָּצֵא אִישׁ שֹׁכֵב עִם-אִשָּׁה בְעֻלַת-בַּעַל, וּמֵתוּ גַּם-שְׁנֵיהֶם–הָאִישׁ הַשֹּׁכֵב עִם-הָאִשָּׁה, וְהָאִשָּׁה; וּבִעַרְתָּ הָרָע, מִיִּשְׂרָאֵל. וכולם יודעים שבנימין נתניהו שכב עם בעולת בעל. אם בנימין נתניהו דורש את הר הבית כמקום שבורא עולם ששמו יְהוָה נתן ליהודים, הוא חייב לקבל עליו את הדין של השוכב עם בעולת בעל. הוא לא יכול להיות מנהיג בישראל. וכמו כחלון הוא לא יוכל לאשר את מתווה הגז.

בשורה התחתונה בנימין נתניהו הוא חיל של הון, באנגלית- Soldier of Fortune- ביחידה מובחרת אתם יודעים. 

i can hear the sound of the windmil going round- deep purple

וְאִתְפַּתַּחָא, עֵינֵי תַּרְוֵיהוֹן, וִידַעוּ, אֲרֵי עַרְטִלָּאִין אִנּוּן; וְחָטִיטוּ לְהוֹן טַרְפֵי תֵּינִין, וַעֲבַדוּ לְהוֹן זְרָזִין. בראשית לפי אונקלוסיפר.

יותר הגיוני שאסור לאכול ביצה עם עוף. אין הגיון בחוק שאומר שאסור לבשל חלב של האם של הגדי עם עוף. נראה לי שאפשר לאכול חלב של אם הגדי עם הבשר של האב של הגדי. ובטוח שאפשר לאכול את הבשר של הגדי עם הבשר של האב של הגדי.

וַיַּעַשׂ אֱלֹהִים אֶת-חַיַּת הָאָרֶץ לְמִינָהּ, וְאֶת-הַבְּהֵמָה לְמִינָהּ, וְאֵת כָּל-רֶמֶשׂ הָאֲדָמָה, לְמִינֵהוּ; וַיַּרְא אֱלֹהִים, כִּי-טוֹב. בראשית.

בְּעֶצֶם הַיּוֹם הַזֶּה בָּא נֹחַ, וְשֵׁם-וְחָם וָיֶפֶת בְּנֵי-נֹחַ; וְאֵשֶׁת נֹחַ, וּשְׁלֹשֶׁת נְשֵׁי-בָנָיו אִתָּם–אֶל-הַתֵּבָה. הֵמָּה וְכָל-הַחַיָּה לְמִינָהּ, וְכָל-הַבְּהֵמָה לְמִינָהּ, וְכָל-הָרֶמֶשׂ הָרֹמֵשׂ עַל-הָאָרֶץ, לְמִינֵהוּ; וְכָל-הָעוֹף לְמִינֵהוּ, כֹּל צִפּוֹר כָּל-כָּנָף. בראשית.

פרשת נח משולה לפרשת בראשית, שהיה תוהו ובוהו והיה צריך לעשות סדר.

בסופו של יום בורא עולם אמר:

וְזָכַרְתִּי אֶת-בְּרִיתִי, אֲשֶׁר בֵּינִי וּבֵינֵיכֶם, וּבֵין כָּל-נֶפֶשׁ חַיָּה, בְּכָל-בָּשָׂר; וְלֹא-יִהְיֶה עוֹד הַמַּיִם לְמַבּוּל, לְשַׁחֵת כָּל-בָּשָׂר.

זאת אומרת שאין מה לדאוג, בורא עולם הבטיח שלא יהיה עוד מבול לשחת כל בשר. כנראה, יש “עניינים נקודתיים”, כמו שאומרים, “שצריך קצת ככה לסדר את העניינים”, כמו שאומרים..

“אבל בכללי” כמו שאומרים, “אין מה לדאוג”…

הפרוש למילה frecha זה שמחה. לא פרח כמו שחושבים לפעמים. לכן לא כתבתי את המילה בשפה העברית. זה לעג לאנשים כתבו שהם charlie hebdo.

.

.