סימפטי.


באשה..

בסופו של יום, הטבע שיצרת עושה “פגם” בבריאה. “פגם” שיצר את הצורך שלך להמציא ויאגרה לנשים, לא רק לעצמך. וזה מצב של “סימפטי” אין אהבה. וגוף מכונה שהויאגרה לוחץ בכפתור שמניע את הגוף לעשות את פעולת ביאת האיש לאשה. כמו הרטלין, שבסופו של יום ברור לכולנו שהרטלין לוחץ בכפתור בגוף שמשתק את האדם בזמן שהוא\היא אמור\אמורה להתנגד לטחינה שהטבע שם במזל שלו\שלה ושלא כפי שגורל הבריאה יעד לו\לה.

אני חושבת שלנוכח גופו השרירי והמחוטב של יאיר לפיד, הוא היה מביא יותר תועלת כאיש של הכיסאות בים..

ברור לכולנו שיאיר מסתיר את פדחתו של הספונסר שלו…

סימפטי.

אני מניחה שבמצב סימפטי, האדם שאתה תורם לו עושה לך הרגשה טובה עם עצמך, בזמן שאתה לא מצליח להדחיק את השדים לתת מודע.

לכן אני אומר לך את זה ככה:

חש עתודות

באיזשהו שלב אתה הבנת ששימור העוני ישמר את היכולת שלך לעשות פעולת צדקה בזמן שיש שדים במחשבה..ואתה ככה נע בשדה תרומות שבעת הצורך אתה מפעיל את הצורך וכאביר אתה “חש” להציל את הנסיכה. אני בטוחה שבפעם הבאה שתפעיל את הצורך בתרומה ילחץ לך עוד כפתור שיזכיר לך ש: באיזשהו שלב אתה הבנת ששימור העוני ישמר את היכולת שלך לעשות פעולת צדקה בזמן שיש שדים במחשבה..

משה כחלון.

השאלה שאין צורך לשאול אותה היא, האם היה כחלון של לפני יצחק תשובה וקובי מיימון..

סמי עופר.

רוקי...

לוסי אין דה סקיי ויז דיי מונד.. יא(עם ה’ בסוף מילה)הלום. אקו-נום-יא (עם ה’ בסוף מילה) . פילו-סוף-יא (עם ה’ בסוף מילה). והנסיכה בלונדינית.. אתם יודעים.. והנסיך לבן..ו-הרבה ורוד ברקע.

ברור לכולם שאתה השקמת  לפני  שקמתי. אין כל הגיון בלבנות ערים בישראל ששמן גת ואשקלון עם רחוב חוצות היוצר(ברור לי שיש לך “קונפליקט” עם ה”ניסוח”, יש משהו בתוכך שמסכים שיש טעות ב”ניסוח”).

הרצחת

.

הצעה ליום המנוחה:

שמעונה

מוסיקה פרסית.

מרכז פרס לשלום

מצעד גאווה

.

.

Write a Comment

Copyright © 2021 . All rights reserved.