סיכום סרט.

.

תראה תפרון שקיבלה מענקים מהמדינה העבירה קוי ייצור לסרילנקה ובמקביל חברות כח אדם מיבאים  עובדים מסרלינקה לישראל.. ואני אומר זאת שוב לשר האוצר, שיתן הוראה לשר הכלכלה שידרוש מתפרון להחזיר את המענקים שקיבלה מהעם היהודי והגר התושב עימנו ממשרד הכלכלה.

ושיזיע שר הכלכלה עד שישיב את הכסף לקופת האוצר כדי שנוכל לעזור לעני לדל לרש ולאביון.

.

בשורה התחתונה אני לעולם לא הייתי מפקירה את אימי לידי אשה מסרילנקה שתגור איתה, שתסיים את חייה עם אשה זרה שלא דוברת את שפתה. וככה תהיה איתה לבד כל היום וכל הלילה.. ומישהי זרה מסתובבת בבית.

זה לא נכון להכניס לחיי הזקנים אנשים זרים שיגורו איתם בבית.

תקחו את ההורים שלכם אליכם לבית. אתם יכולים למכור את הבית של ההורים שלכם ולעשות עוד קומה בבית שלכם או לקנות בית יותר גדול ולעשות יחידת דיור לאמא שלכם ורק לצרכים מיוחדים תביאו מטפלת שאתם נוכחים במקום.

תתביישו לכם.  זה לא יפה ולא נכון להפקיר את הוריכם לידי הודים עובדי עבודה זרה שמאמינים באלוהים אחרים ושיסיימו ככה את חייהם בעולם הזה.

בשורה התחתונה זאת בדיחה שאמא לשלושה ילדים מסרילנקה שעובדת בישראל שבע שנים ויש לה ילד בן 10 שהיא ראתה אותו ארבע פעמים במשך שבע שנים, קוראת לאבא שלך- אבא.

ואם היא תרביץ לאבא שלך בשעת תיסכול- אתה תהיה אשם.

front page.

כדי להעביר לעובדת זרה את הבכורה והברכה אתה צריך להנחות אותה לכנות את הזקנים אבי ואימי. שהיא קוראת לו אבא זה לא אומר שהוא אביה, הוא  אבא וזאת האמת, אך שהיא קוראת לו אבא זה לא אומר שהוא אבא שלה.

אבא היא מילה בארמית ולא בעברית. ומשכך המילה אבא ואמא לא יכולה לשמש לעבר. במובן שהעובד הזר מעביר כמגשר לטייקון ממוצא עשו את ירושת הבכורה והברכה והנחלה בישראל.

עובדי קבלן.

Copyright © 2021 . All rights reserved.